Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Podzimní kros OA

13.9.2006, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Podzimní kros OA
  • datum konání: 13.9.2006
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: OA Šumperk

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.9.2002Podzimní kros OA20

Statistika závodu Podzimní kros OA

  • ročníků: 2
  • závodníků na všech ročnících: 20

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Urban Rostislav732
Šalplachta Jindřich472
Knápek Lubomír592
Paloncýová Maria632
Hejl Jan532

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ34Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:19:05-
2MJ45Axmann DavidSKSV8900:19:18-
3MJ1617Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:20:45-
4MJ1819Brandejský TomášAtletika Šumperk9100:20:49-
5MJ2122Vozda VojtěchKVS Šumperk OB9000:20:58-
6MJ2223Doležel OndřejSKI OB Šternberk9200:21:03-
7MJ3233Kostecký JanŠumperk9100:22:08-
8MJ3738Hýbl JaroslavSKSU Šumperk9300:22:33-
9MJ5152Svita MatějZábřeh9000:24:18-
10MJ7071Václavek JiříZábřeh9000:31:40-
Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Halama JakubKVS Šumperk OB7900:18:15-
2MA23Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:18:48-
3MA56Čmakal FrantišekBludov7700:19:23-
4MA89Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:19:43-
5MA1011Bajnok VítSDH Bratrušov8600:20:01-
6MA1112Fišnar JiříKouty7600:20:05-
7MA1415Pavlík RadekLibina6800:20:24-
8MA2324Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:10-
9MA2425Koda MichalSK Piranha Bike Šumperk7500:21:11-
10MA2627Tříska OndřejLoučná8600:21:39-
11MA2728Bín TomášBratrušov8300:21:40-
12MA3031Hubáček PavelSokol Temenice7600:21:57-
13MA3132Plhal DavidNový Malín7500:22:07-
14MA3334Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:22:09-
15MA3435Skokan PetrŠumperk7800:22:10-
16MA3536Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:22:17-
17MA3940Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda8100:23:00-
18MA4142Hecl MilošNový Malín7600:23:10-
19MA4445Míča PetrSDH Bratrušov7900:23:37-
20MA4546Svoboda ZdeněkJeseník7500:23:43-
21MA4749Habiger PetrHrabišín7000:24:05-
22MA5051Aleš DavidKVS Šumperk OB7500:24:17-
23MA5657Křivohlávek PavelNový Malín7000:24:45-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB67Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:19:24-
2MB910Dostál JiříBC Morava6400:19:50-
3MB1213Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:20:10-
4MB1314Skýva PetrSKI OB Šternberk6500:20:14-
5MB1516Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:20:35-
6MB2021Brokeš RostislavSK Rampušák6200:20:57-
7MB3637Felkl LuděkSalón Zdena6000:22:32-
8MB4041Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:23:01-
9MB4243Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:23:12-
10MB4344Brandejský MilanTemenice6500:23:33-
11MB4647Kozlanský RomanZábřeh6200:23:51-
12MB4950Březina VladimírSeverka Šumperk5800:24:06-
13MB5556Březina ZdeněkSalix6100:24:40-
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC78Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:39-
2MC1718Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:20:48-
3MC1920Dostál LadislavMoravská Třebová5600:20:54-
4MC2526Sporek MiroslavFagus5400:21:22-
5MC2829Hejl JanŠumperk5300:21:41-
6MC2930Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:21:46-
7MC3839Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:22:42-
8MC4748Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:24:05-
9MC5859Macháček JiříVíno Karabina5300:25:22-
10MC5960Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:25:39-
11MC6061Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk5600:25:45-
12MC6263Batěk MiroslavKocour z Rabštejna5400:26:20-
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD5455Bielčik JindřichLichkov4000:24:25-
2MD6970Vykydal KvětoslavSokol Temenice3600:31:39-
Ženy (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5153Schneiderová BedřiškaSTŠ MO Moravská Třebová6500:24:18-
2ZA5354Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk6800:24:24-
3ZA5758Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:24:51-
4ZA6162Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:26:12-
5ZA6364Krobotová PetraSZŠ Šumperk8800:26:27-
6ZA6465Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:04-
7ZA6566Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:27:25-
8ZA6667Strachotová EvaSeverka Šumperk6000:27:39-
9ZA6768Hrtáňová JanaKVS Šumperk OB9100:28:09-
10ZA6869Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:29:38-
11ZA7172Felklová JarmilaSalón Zdena6000:32:35-
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Halama JakubKVS Šumperk OB7900:18:15-
2MA23Urban RostislavSKI Team Šumperk7300:18:48-
1MJ34Chytil DavidGymnázium Šumperk8700:19:05-
2MJ45Axmann DavidSKSV8900:19:18-
3MA56Čmakal FrantišekBludov7700:19:23-
1MB67Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:19:24-
1MC78Krupička MiroslavJiskra Ústí n. Orlicí5300:19:39-
4MA89Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:19:43-
2MB910Dostál JiříBC Morava6400:19:50-
5MA1011Bajnok VítSDH Bratrušov8600:20:01-
6MA1112Fišnar JiříKouty7600:20:05-
3MB1213Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5800:20:10-
4MB1314Skýva PetrSKI OB Šternberk6500:20:14-
7MA1415Pavlík RadekLibina6800:20:24-
5MB1516Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:20:35-
3MJ1617Genčur RomanKVS Šumperk OB8700:20:45-
2MC1718Strachota JaroslavSeverka Šumperk5600:20:48-
4MJ1819Brandejský TomášAtletika Šumperk9100:20:49-
3MC1920Dostál LadislavMoravská Třebová5600:20:54-
6MB2021Brokeš RostislavSK Rampušák6200:20:57-
5MJ2122Vozda VojtěchKVS Šumperk OB9000:20:58-
6MJ2223Doležel OndřejSKI OB Šternberk9200:21:03-
8MA2324Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:10-
9MA2425Koda MichalSK Piranha Bike Šumperk7500:21:11-
4MC2526Sporek MiroslavFagus5400:21:22-
10MA2627Tříska OndřejLoučná8600:21:39-
11MA2728Bín TomášBratrušov8300:21:40-
5MC2829Hejl JanŠumperk5300:21:41-
6MC2930Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4700:21:46-
12MA3031Hubáček PavelSokol Temenice7600:21:57-
13MA3132Plhal DavidNový Malín7500:22:07-
7MJ3233Kostecký JanŠumperk9100:22:08-
14MA3334Hejtmánek JiříVíno Karabina6900:22:09-
15MA3435Skokan PetrŠumperk7800:22:10-
16MA3536Král LiborAZ Ekotherm Šumperk6800:22:17-
7MB3637Felkl LuděkSalón Zdena6000:22:32-
8MJ3738Hýbl JaroslavSKSU Šumperk9300:22:33-
7MC3839Kukula ZdeněkVíno Karabina5000:22:42-
17MA3940Přikryl ZdeněkTJ Tatran Ruda8100:23:00-
8MB4041Paloncý PavelKVS Šumperk OB6300:23:01-
18MA4142Hecl MilošNový Malín7600:23:10-
9MB4243Vozda JiříKVS Šumperk OB6100:23:12-
10MB4344Brandejský MilanTemenice6500:23:33-
19MA4445Míča PetrSDH Bratrušov7900:23:37-
20MA4546Svoboda ZdeněkJeseník7500:23:43-
11MB4647Kozlanský RomanZábřeh6200:23:51-
8MC4748Hroch StanislavElektro-Rýznar Štíty5600:24:05-
21MA4749Habiger PetrHrabišín7000:24:05-
12MB4950Březina VladimírSeverka Šumperk5800:24:06-
22MA5051Aleš DavidKVS Šumperk OB7500:24:17-
9MJ5152Svita MatějZábřeh9000:24:18-
1ZA5153Schneiderová BedřiškaSTŠ MO Moravská Třebová6500:24:18-
2ZA5354Šmoldasová JitkaC.A.C. Šumperk6800:24:24-
1MD5455Bielčik JindřichLichkov4000:24:25-
13MB5556Březina ZdeněkSalix6100:24:40-
23MA5657Křivohlávek PavelNový Malín7000:24:45-
3ZA5758Krňávková EvaTrisk Olomouc7500:24:51-
9MC5859Macháček JiříVíno Karabina5300:25:22-
10MC5960Lerch VladislavČD ŽST Olomouc4800:25:39-
11MC6061Fučík ZdeněkDelta Real Šumperk5600:25:45-
4ZA6162Paloncýová MariaKVS Šumperk OB6300:26:12-
12MC6263Batěk MiroslavKocour z Rabštejna5400:26:20-
5ZA6364Krobotová PetraSZŠ Šumperk8800:26:27-
6ZA6465Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:27:04-
7ZA6566Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:27:25-
8ZA6667Strachotová EvaSeverka Šumperk6000:27:39-
9ZA6768Hrtáňová JanaKVS Šumperk OB9100:28:09-
10ZA6869Paloncýová MarkétaKVS Šumperk OB8700:29:38-
2MD6970Vykydal KvětoslavSokol Temenice3600:31:39-
10MJ7071Václavek JiříZábřeh9000:31:40-
11ZA7172Felklová JarmilaSalón Zdena6000:32:35-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód