hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh Choceňskými sady

13.5.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 13.5.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

Choceň, park u zámku
9.00 - 10.00 hodin

Přihlášky

od 8.00 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč pouze hlavní závod

Popis tratě

Délka: hlavní závod 15 km, ostatní méně
smíšený povrch asfalt, lesní cesty

Ceny pro vítěze

Věcné ceny v hodnotě: 5.000 Kč. Finanční ceny v hodnotě: 15.000 Kč.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar
Revoluční 1421
565 01 Choceň
Telefon: 724 371 266

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3481

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Vorel Milan4014
Nechvíl Petr9114
Razým Jan5714
Kopecký Libor5613
Ožana Václav6413
Hanuš Petr6413
Šlajs Tomáš6013
Hejzlar Martin0213
Novotný Luděk6212
Siegel Josef5812
Hübl Radek8812
Vacek Martin6911
Hejzlar David0611
Smoláková Alexandra9811
Bielčik Jindřich4011
Šedová Tereza0311
Metelková Táňa7211
Bajer Milan5511
Sadílek Ota4611
Čechal Jaroslav6110
Keprtová Miloslava4810
Šváb František5710
Sedlák Jiří5810
Borovec Alex7610
Chlubna Jan849
Dostálek Petr679
Svoboda Mojmír669
Šafář Jaroslav519
Libra Jiří379
Zajíc Jan539
Kubišta Oto539
Bříza Vladimír519
Červ Miloslav509
Marhold Petr789
Řemínek Matěj869
Javůrek Jiří489
Kubr Václav559
Filip Luboš598
Bogdał Paweł768
Smolák Petr948
Eliáš Petr608
Martincová Kristýna938
Mařík Jiří728
Serbousková Sára048
Smoláková Valérie938
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Jansová Denisa028
Lakota Antonín958

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně r. 2001 a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž11378Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:29-
2Ž12179Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:31-
3Ž13380Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:33-
4Ž13681Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:36-
5Ž13882Kinclová NatálieChoceň 00:00:37-
6Ž14083Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:38-
7Ž14684Zatloukalová TerezaChoceň 00:00:44-
8Ž14785Šedová TerezaSruby0300:00:44-
9Ž14986Kopřivová NelaSpartak Choceň0300:00:46-
10Ž15087Bisová NelaChoceň0300:00:49-
11Ž15588Vavříková NikolaPraha 00:01:09-
12Ž15689Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:13-
13Ž15990Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:31-

Předžáci r. 2001 a mladší (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12391Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:31-
2M12692Kubíček TomášChoceň0100:00:32-
3M12993Metelka OndřejHradec Králové0100:00:32-
4M13194Boháč BonifácMěstské lesy Vysoké Mýto0100:00:32-
5M13495Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:34-
6M13796Gregora FilipLanškroun0200:00:36-
7M14297Boháč ServácMěstské lesy Vysoké Mýto0200:00:39-
8M14398Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:40-
9M14499Šeda FrantišekSruby0400:00:43-
10M145100Procházka DominikOrlov0300:00:43-
11M148101Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:45-
12M150102Novák MatějChoceň 00:00:49-
13M152103Nachtman VilémPraha 00:00:57-
14M153104Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:57-
15M154105Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:01:01-
16M157106Šlajs TomášChoceň 00:01:21-
17M158107Novotný ŠimonChoceň 00:01:24-
18M160108Rybenský MartinChoceň 00:01:40-
19M161109Bor TadeášChoceň 00:01:44-
20M162110Zatloukal FilipChoceň 00:02:12-

Žákyně r. 1998-2000 (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž23111Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:26-
2Ž25112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:26-
3Ž28113Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:27-
4Ž211114Svobodová EditaPardubice9800:00:29-
5Ž214115Martincová LucieHokejka Rychnov9900:00:29-
6Ž218116Párklová DanielaAC Choceň 00:00:30-
7Ž220117Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:31-
8Ž222118Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:31-
9Ž225119Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:31-
10Ž226120Gregorová MonikaLanškroun0000:00:32-
11Ž228121Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:32-
12Ž230122Kinclová NikolaChoceň 00:00:32-
13Ž232123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:32-
14Ž239124Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:38-
15Ž240125Veselá KateřinaChoceň 00:00:38-

Žáci r. 1998-2000 (trať 0,15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21126Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:25-
2M22127Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:00:25-
3M24128Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:26-
4M26129Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:27-
5M27130Gregora JakubLanškroun9800:00:27-
6M29131Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:28-
7M210132Procházka TomášOrlov 00:00:28-
8M211133Vilímek VáclavSpartak Choceň9800:00:29-
9M215134Procházka MichalOrlov9900:00:30-
10M216135Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:30-
11M217136Kopřiva JakubSpartak Choceň 00:00:30-
12M219137Kutač VojtěchChoceň 00:00:30-
13M224193Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:31-
14M235138Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:35-

Žákyně r. 1996-1997 (trať 0,3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31139Couralová SimonaJiskra Vír9600:01:09-
2Ž32140Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:10-
3Ž33141Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:11-
4Ž34142Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:12-
5Ž35143Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:01:16-
6Ž36144Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:01:17-
7Ž37145Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:19-
8Ž38146Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:19-
9Ž39147Poláková AnnaAC Choceň9700:01:20-
10Ž310148Prachařová EvaAC Choceň9700:01:20-
11Ž311149Kubíčková AnetaChoceň9700:01:21-
12Ž312150Kutílková PetraChoceň 00:01:22-

Žáci r. 1996-1997 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:28-
2M33157Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:44-
3M37158Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:48-
3M37159Adamec MatoušAC Choceň9700:02:48-
5M39194Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:02:52-
6M310160Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:02:53-
7M311161Barták MartinAC Choceň9700:03:00-
8M313162Kopřiva JanSpartak Choceň 00:03:30-
9M314163Pilný DominikRychnov nad Kněžnou 00:03:31-

Žákyně mladší r. 1994-1995 (trať 0,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM2151Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:39-
2ŽM4152Bělohlávková BáraSkořenice 00:02:44-
3ŽM5153Civišová AnnaAC Choceň9500:02:46-
4ŽM6154Bártová KristýnaAtletika Polička9500:02:46-
5ŽM12155Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:11-

Žáci mladší r. 1994-1995 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM3171Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:21-
2MM5172Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:29-
3MM6173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:29-
4MM12174Zenkl AdamVysoké Mýto9500:03:37-
5MM15175Lakota AntonínAC Choceň9500:03:44-
6MM16176Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:50-
7MM17177Voleský KryštofVysoké Mýto9500:03:56-
8MM21178Frydrych JakubAC Choceň9500:04:16-

Žákyně starší r. 1992-1993 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS6164Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:29-
2ŽS9165Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:33-
3ŽS10166Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:34-
4ŽS14167Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:43-
5ŽS18168Hrdinová NikolaOrlov 00:03:58-
6ŽS19169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:02-
7ŽS20170Pilnáčková KláraAC Choceň9200:04:05-

Žáci starší r. 1992-1993 (trať 1 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1179Siegel JakubAC Choceň9200:03:09-
2MS2180Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:13-
3MS4181Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:24-
4MS8182Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:30-
5MS11183Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:35-
6MS13184Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:03:42-
7MS22190Kopecký JanVysoké Mýto9000:10:28-

Dorostenci r. 1990-1991 (trať 3 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1188Večeře TomášAtletika Polička9000:10:15-
2MD2189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:22-
3MD3191Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:36-
4MD4192Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:36-

Dorostenky r. 1990-1991 (trať 2 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1185Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:08:02-
2ŽD2186Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:08:05-
3ŽD3187Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:22-

Muži 34 let a mladší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:51:30104,86
2MA43Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:53:1198,48
3MA54Sejkora KarelAtletika Polička8800:53:27111,37
4MA65Řemínek MatějAC Choceň8600:53:4096,65
5MA86Šutera JosefAtletika Polička7900:54:2793,68
6MA147Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:56:4684,91
7MA158Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:56:4999,49
8MA169Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:56:5984,09
9MA2210Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:59:4589,14
10MA2411Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:59:5488,61
11MA2912Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:3670,38
12MA3913Krištof PetrAtletika Polička7501:05:2152,38
13MA4014Sláma MichalChoceň7701:05:3651,44
14MA4715Šlajs TomášKOB Choceň8301:06:4247,27
15MA5016Bednář MiroslavDoudleby nad Orlicí7501:08:0442,09
16MA5417Kliment MichalBorohrádek7801:08:4739,37
17MA6518Marhold LubošChoceň7701:12:5523,71
18MA6719Moravec TomášPraha Dejvice7601:13:4620,49

Muži 35-44 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB720Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:53:51100,06
2MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:3293,81
3MB1722Bielčik PetrLichkov7100:57:1183,33
4MB1823Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:58:1183,97
5MB2024Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:58:4677,33
6MB2625Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:1476,36
7MB3126Dostálek PetrASPV Těchonín6701:02:4167,26
8MB3827Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:05:1153,02
9MB4228Smejkal ViktorSKOL Choceň6301:05:4256,06
10MB4329Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:4655,82
11MB5130Myšák MilanSokol Jehnědí6601:08:1146,84
12MB5231Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:08:2945,73
13MB5332Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:4644,68
14MB6033Hajn DanielSKOL Choceň6701:10:0439,85
15MB7134Trkal JaroslavChoceň6401:15:0221,41

Muži 45-54 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC235Siegel JosefAC Choceň5800:52:13106,13
2MC336Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:55112,37
3MC1037Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:4692,95
4MC1938Vanta JosefTC Dobruška6200:58:4381,99
5MC2139Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:1280,20
6MC2340Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:4987,91
7MC2541Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:00:0287,14
8MC2742Menšík JanJablonec nad Nisou5601:00:2086,07
9MC3643Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:1072,48
10MC3744Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:04:3860,02
11MC4945Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:07:3760,25
12MC5646Novotný FrantišekChoceň5601:09:1454,52
13MC5947Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:09:3453,33
14MC6148Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:10:5848,37
15MC6249Sedlák JiříPřelouč5801:11:5433,04
16MC6650Páriš AttilaKRB Chrudim6001:13:1627,97
17MC6951Karadi MilanPraha Smíchov6001:14:0125,19
18MC7352Velechovský JiříSAZS Králíky5501:18:5420,24

Muži 55-64 let (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1153Krátký FrantišekViking Králiky4300:55:48127,70
2MD1354Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:2999,72
3MD2855Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2485,84
4MD3056Švec MiroslavSokol Potštejn5201:02:0479,93
5MD3357Bříza VladimírKRB Chrudim5101:02:4677,45
6MD4558Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:06:0465,74
7MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:06:1265,27
8MD4860Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:07:1461,61
9MD5561Chocholouš LiborDubina Pardubice4601:09:1286,33
10MD6462Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:4275,52
11MD7463Černý MilanAC Choceň4801:21:2911,08
12MD7564Linhart MilošAC Náchod4401:23:2642,38
13MD7665Tuček JosefMK Pardubice4401:23:2742,37

Muži 65 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3566Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:33115,89
2ME5767Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:09:1985,97
3ME6368Vorel MilanSlatiňany4001:12:2776,29
4ME6869Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:5571,76
5ME7070Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:14:3184,11

Ženy 34 let a mladší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3271Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:02:45109,77
2ZA4172Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:05:39100,98
3ZA5873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:3189,25

Ženy 35 let a starší (trať 15 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:11131,37
2ZB3475Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:16100,00
3ZB4476Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:05:48102,50
4ZB7277Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:17:5566,13

Trať 0,15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21126Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:00:25-
2M22127Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:00:25-
1Ž23111Dvořáčková LucieAC Choceň9800:00:26-
3M24128Svatoš JanSKI Česká Třebová9800:00:26-
2Ž25112Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:00:26-
4M26129Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:27-
5M27130Gregora JakubLanškroun9800:00:27-
3Ž28113Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:27-
6M29131Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:00:28-
7M210132Procházka TomášOrlov 00:00:28-
4Ž211114Svobodová EditaPardubice9800:00:29-
8M211133Vilímek VáclavSpartak Choceň9800:00:29-
1Ž11378Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:29-
5Ž214115Martincová LucieHokejka Rychnov9900:00:29-
9M215134Procházka MichalOrlov9900:00:30-
10M216135Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:30-
11M217136Kopřiva JakubSpartak Choceň 00:00:30-
6Ž218116Párklová DanielaAC Choceň 00:00:30-
12M219137Kutač VojtěchChoceň 00:00:30-
7Ž220117Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:31-
2Ž12179Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:31-
8Ž222118Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:31-
1M12391Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:31-
13M224193Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:31-
9Ž225119Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:31-
10Ž226120Gregorová MonikaLanškroun0000:00:32-
2M12692Kubíček TomášChoceň0100:00:32-
11Ž228121Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:32-
3M12993Metelka OndřejHradec Králové0100:00:32-
12Ž230122Kinclová NikolaChoceň 00:00:32-
4M13194Boháč BonifácMěstské lesy Vysoké Mýto0100:00:32-
13Ž232123Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:00:32-
3Ž13380Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:33-
5M13495Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:34-
14M235138Pavel TomášOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:35-
4Ž13681Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:36-
6M13796Gregora FilipLanškroun0200:00:36-
5Ž13882Kinclová NatálieChoceň 00:00:37-
14Ž239124Lakotová TerezaAC Choceň0000:00:38-
15Ž240125Veselá KateřinaChoceň 00:00:38-
6Ž14083Švédová VeronikaTJ Jiskra Králíky0200:00:38-
7M14297Boháč ServácMěstské lesy Vysoké Mýto0200:00:39-
8M14398Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:40-
9M14499Šeda FrantišekSruby0400:00:43-
10M145100Procházka DominikOrlov0300:00:43-
7Ž14684Zatloukalová TerezaChoceň 00:00:44-
8Ž14785Šedová TerezaSruby0300:00:44-
11M148101Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:45-
9Ž14986Kopřivová NelaSpartak Choceň0300:00:46-
12M150102Novák MatějChoceň 00:00:49-
10Ž15087Bisová NelaChoceň0300:00:49-
13M152103Nachtman VilémPraha 00:00:57-
14M153104Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:57-
15M154105Konývka ŠimonRychnov nad Kněžnou0300:01:01-
11Ž15588Vavříková NikolaPraha 00:01:09-
12Ž15689Gregorová MichaelaLanškroun0400:01:13-
16M157106Šlajs TomášChoceň 00:01:21-
17M158107Novotný ŠimonChoceň 00:01:24-
13Ž15990Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:31-
18M160108Rybenský MartinChoceň 00:01:40-
19M161109Bor TadeášChoceň 00:01:44-
20M162110Zatloukal FilipChoceň 00:02:12-

Trať 0,3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž31139Couralová SimonaJiskra Vír9600:01:09-
2Ž32140Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:10-
3Ž33141Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:01:11-
4Ž34142Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:12-
5Ž35143Leinweberová DenisaAtletika Polička9700:01:16-
6Ž36144Bauerová DenisaVysoké Mýto9700:01:17-
7Ž37145Soldánová BeátaTJ Svitavy9700:01:19-
8Ž38146Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:01:19-
9Ž39147Poláková AnnaAC Choceň9700:01:20-
10Ž310148Prachařová EvaAC Choceň9700:01:20-
11Ž311149Kubíčková AnetaChoceň9700:01:21-
12Ž312150Kutílková PetraChoceň 00:01:22-

Trať 0,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31156Halbrštát TomášAC Choceň9600:02:28-
1ŽM2151Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:39-
2M33157Václavek JanDlouhá Třebová9600:02:44-
2ŽM4152Bělohlávková BáraSkořenice 00:02:44-
3ŽM5153Civišová AnnaAC Choceň9500:02:46-
4ŽM6154Bártová KristýnaAtletika Polička9500:02:46-
3M37159Adamec MatoušAC Choceň9700:02:48-
3M37158Kapusta JiříABK Bravo Jablonné nad Orlicí9700:02:48-
5M39194Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:02:52-
6M310160Brožek LukášBasketbalový klub Choceň9800:02:53-
7M311161Barták MartinAC Choceň9700:03:00-
5ŽM12155Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:03:11-
8M313162Kopřiva JanSpartak Choceň 00:03:30-
9M314163Pilný DominikRychnov nad Kněžnou 00:03:31-

Trať 1 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1179Siegel JakubAC Choceň9200:03:09-
2MS2180Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:03:13-
1MM3171Pavel JanOrel Rtyně v Podkrkonoší9500:03:21-
3MS4181Neruda MichalTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9300:03:24-
2MM5172Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:29-
3MM6173Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:03:29-
1ŽS6164Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:29-
4MS8182Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:03:30-
2ŽS9165Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:33-
3ŽS10166Černá KristýnaSKI Česká Třebová9300:03:34-
5MS11183Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:35-
4MM12174Zenkl AdamVysoké Mýto9500:03:37-
6MS13184Heger MarekSKI klub Česká Třebová9300:03:42-
4ŽS14167Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:43-
5MM15175Lakota AntonínAC Choceň9500:03:44-
6MM16176Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:50-
7MM17177Voleský KryštofVysoké Mýto9500:03:56-
5ŽS18168Hrdinová NikolaOrlov 00:03:58-
6ŽS19169Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:04:02-
7ŽS20170Pilnáčková KláraAC Choceň9200:04:05-
8MM21178Frydrych JakubAC Choceň9500:04:16-
7MS22190Kopecký JanVysoké Mýto9000:10:28-

Trať 2 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1185Kvasničková PetraSKI klub Česká Třebová9100:08:02-
2ŽD2186Romančáková JitkaOrel Rtyně v Podkrkonoší9100:08:05-
3ŽD3187Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:22-

Trať 3 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1188Večeře TomášAtletika Polička9000:10:15-
2MD2189Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:22-
3MD3191Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:36-
4MD4192Čejka MichalSokol Klášterec nad Orlicí9100:10:36-

Trať 15 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:51:30104,86
1MC235Siegel JosefAC Choceň5800:52:13106,13
2MC336Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:52:55112,37
2MA43Cacek TomášTJ Jiskra Litomyšl8300:53:1198,48
3MA54Sejkora KarelAtletika Polička8800:53:27111,37
4MA65Řemínek MatějAC Choceň8600:53:4096,65
1MB720Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:53:51100,06
5MA86Šutera JosefAtletika Polička7900:54:2793,68
2MB921Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:55:3293,81
3MC1037Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:55:4692,95
1MD1153Krátký FrantišekViking Králiky4300:55:48127,70
1ZB1274Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:11131,37
2MD1354Smitka LadislavKP BKÚ Mělník5200:56:2999,72
6MA147Klášterecký TomášISCAREX Česká Třebová8100:56:4684,91
7MA158Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:56:4999,49
8MA169Doleček JosefJiskra Ústí nad Orlicí7900:56:5984,09
3MB1722Bielčik PetrLichkov7100:57:1183,33
4MB1823Rautenkranc MiroslavSK Triatlon Vysoké Mýto6400:58:1183,97
4MC1938Vanta JosefTC Dobruška6200:58:4381,99
5MB2024Fajfr FrantišekFort SMC Ústí nad Orlicí7200:58:4677,33
5MC2139Čechal JaroslavTS Letohrad6100:59:1280,20
9MA2210Sabota MartinSokol Klášterec nad Orlicí8900:59:4589,14
6MC2340Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:4987,91
10MA2411Kacálek JaroslavAtletika Polička8800:59:5488,61
7MC2541Štyndl MiroslavAtletika Polička5701:00:0287,14
6MB2625Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:00:1476,36
8MC2742Menšík JanJablonec nad Nisou5601:00:2086,07
3MD2855Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5101:00:2485,84
11MA2912Šebek MichalJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:3670,38
4MD3056Švec MiroslavSokol Potštejn5201:02:0479,93
7MB3126Dostálek PetrASPV Těchonín6701:02:4167,26
1ZA3271Škodová IvanaMaratonstav Úpice8101:02:45109,77
5MD3357Bříza VladimírKRB Chrudim5101:02:4677,45
2ZB3475Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:03:16100,00
1ME3566Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:33115,89
9MC3643Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:04:1072,48
10MC3744Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6001:04:3860,02
8MB3827Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:05:1153,02
12MA3913Krištof PetrAtletika Polička7501:05:2152,38
13MA4014Sláma MichalChoceň7701:05:3651,44
2ZA4172Tobišková TerezaSokol Potštejn7701:05:39100,98
9MB4228Smejkal ViktorSKOL Choceň6301:05:4256,06
10MB4329Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:4655,82
3ZB4476Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7101:05:48102,50
6MD4558Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5001:06:0465,74
7MD4659Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5101:06:1265,27
14MA4715Šlajs TomášKOB Choceň8301:06:4247,27
8MD4860Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:07:1461,61
11MC4945Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:07:3760,25
15MA5016Bednář MiroslavDoudleby nad Orlicí7501:08:0442,09
11MB5130Myšák MilanSokol Jehnědí6601:08:1146,84
12MB5231Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:08:2945,73
13MB5332Tomšů PetrMlýn Janderov6401:08:4644,68
16MA5417Kliment MichalBorohrádek7801:08:4739,37
9MD5561Chocholouš LiborDubina Pardubice4601:09:1286,33
12MC5646Novotný FrantišekChoceň5601:09:1454,52
2ME5767Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4201:09:1985,97
3ZA5873Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:09:3189,25
13MC5947Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:09:3453,33
14MB6033Hajn DanielSKOL Choceň6701:10:0439,85
14MC6148Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:10:5848,37
15MC6249Sedlák JiříPřelouč5801:11:5433,04
3ME6368Vorel MilanSlatiňany4001:12:2776,29
10MD6462Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:12:4275,52
17MA6518Marhold LubošChoceň7701:12:5523,71
16MC6650Páriš AttilaKRB Chrudim6001:13:1627,97
18MA6719Moravec TomášPraha Dejvice7601:13:4620,49
4ME6869Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:5571,76
17MC6951Karadi MilanPraha Smíchov6001:14:0125,19
5ME7070Jarkovský OldřichTJ Mostek3401:14:3184,11
15MB7134Trkal JaroslavChoceň6401:15:0221,41
4ZB7277Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:17:5566,13
18MC7352Velechovský JiříSAZS Králíky5501:18:5420,24
11MD7463Černý MilanAC Choceň4801:21:2911,08
12MD7564Linhart MilošAC Náchod4401:23:2642,38
13MD7665Tuček JosefMK Pardubice4401:23:2742,37

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 95%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 95%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
98%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód