Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ

21.4.2007, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ
  • datum konání: 21.4.2007
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Jiřetín pod Jedlovou

Sociální sítě

Místo konání

na hřišti sportovního areálu v Jiřetíně
ve 13 hodin

Přihlášky

od 11 hodin v místě startu

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

4 km - juniorky, ženy 55 a více, muži E 70-79 let, muži F 80 let a více
6 km - ostatní

Ceny pro vítěze

finanční v kategoriích: 500,- 300,- 200,-
finanční v celkovém pořadí mužů a celkovém pořadí žen: 1.000,- 750,- 500,- 300,- 200,- 100,-
mužský i ženský traťový rekord: 500,-

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Krupka Milan
Dolní Podluží 468
PSČ 407 55
tel. +420 412 384 222
mob.: +420 728 679 637

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1330

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Stránský Aleš6013
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ444Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:25:4135
2MJ555Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:25:5031
3MJ3858Hahn BernardSC Kottmar8800:33:54-
Muži A (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Skalský RomanSalomon7500:24:0235
2MA256Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2131
3MA620Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5327
4MA814Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2324
5MA912Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:26:5422
6MA1025Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:27:0820
7MA1166Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:27:1919
8MA1260Škrabálek JanRekrea7000:27:3918
9MA132Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:27:4217
10MA1631Čapek LubomírBIKE Sport Ustí nad Labem7400:29:1416
11MA1849Novotný JiříKateřinky7100:29:3115
12MA1921Fojtů PetrPSK Olymp Praha8700:29:5014
13MA2410Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:4213
14MA2647Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:31:0512
15MA2948Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:4611
16MA3040Šplíchal JanTJ Starkoč8300:31:5310
17MA3154Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:32:139
18MA3268Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:32:268
19MA4311Lanča MilanVarnsdorf7300:36:247
20MA479Čermák StanislavZáchranná služba PRAHA7400:37:456
Muži B (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB363Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:25:3435
2MB1546Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:28:5731
3MB1750Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:29:2727
4MB2130Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:30:1224
5MB2322Zoubek JiříSCWS Lučany6500:30:3522
6MB2751Mrva PavelPopovice TWRZ6000:31:4120
7MB3365Blažek JosefTJ Alšovice5800:32:3019
8MB3628Horáček PavelČeská Lípa6400:32:5218
9MB4418Matějovský PavelAVC Praha6500:36:3217
10MB4939Chroust JanKrásná Lípa6000:38:0016
11MB5043Mašek RomanNovis Praha6100:38:2615
12MB526Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:39:3014
Muži C (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC737Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5635
2MC2032Malý JiříAC Česká Lípa5300:30:0931
3MC2236Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:30:1827
4MC2513Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:4924
5MC2861Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:31:4422
6MC354Flegl VlastimilBrtev5300:32:4420
7MC4229Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:36:2019
8MC552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:3718
9MC5664Čepelka OldřichTima Liberec4800:44:0817
Muži D (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3741Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:0435
2MD3967Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:0731
3MD4652Sládek KarelFK Armatury Ústí nad Labem4500:37:1827
4MD5162Šulc VladimírFK Armatury Ústí nad Labem4000:38:4224
5MD5323Kašpar JosefAVC Praha3800:39:5422
6MD5853Kroužek MiloslavPohorsko4600:45:3720
Muži E (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:30:1635
Muži F (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF726Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:4231
2MF927Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:40:3927
Juniorky (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ115Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:3335
2ZJ224Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:29:3331
3ZJ51Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:33:4627
4ZJ842Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:39:0124
Ženy A (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1433Schorná Matyášová PavlaCZE8000:27:5235
2ZA3435Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:3131
3ZA4519Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:0927
Ženy B (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4117Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:36:1535
2ZB483Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:5531
3ZB5757Hahn ClaudiaSC Kottmar6300:44:58-
Ženy C (trať 6 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC407Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:35:3135
2ZC545Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:42:3431
3ZC5938Smrčková JitkaBK Říčany5400:47:0827
Ženy D (trať 4 km, 334 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD416Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:1835
2ZD634Winterová AlenaTJ Rumburk4900:34:1831
Trať 4 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ115Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:28:3335
2ZJ224Kvapilová LenkaLIAZ Jablonec nad Nisou8800:29:3331
1ME345Havlíček ZdeněkVrchlabí3500:30:1635
1ZD416Keprtová MiloslavaČeská Třebová4800:33:1835
3ZJ51Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:33:4627
2ZD634Winterová AlenaTJ Rumburk4900:34:1831
1MF726Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:34:4231
4ZJ842Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:39:0124
2MF927Tomášek FrantišekJiskra Otrokovice2500:40:3927
Trať 6 km, 334 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA159Skalský RomanSalomon7500:24:0235
2MA256Vítek MiroslavTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7200:25:2131
1MB363Kynčl StanislavHvězda SKP Pardubice6400:25:3435
1MJ444Fejfar OndřejSŠ Apl. Kyb. Hradec Králové8900:25:4135
2MJ555Podrazil JiříTJ Slovan Varnsdorf8800:25:5031
3MA620Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:25:5327
1MC737Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5635
4MA814Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:26:2324
5MA912Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:26:5422
6MA1025Rosenberg DavidAK Kroměříž8600:27:0820
7MA1166Černý JaroslavTJ Lokomotiva Trutnov8600:27:1919
8MA1260Škrabálek JanRekrea7000:27:3918
9MA132Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:27:4217
1ZA1433Schorná Matyášová PavlaCZE8000:27:5235
2MB1546Janoušek MartinJiskra Josefův důl6300:28:5731
10MA1631Čapek LubomírBIKE Sport Ustí nad Labem7400:29:1416
3MB1750Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:29:2727
11MA1849Novotný JiříKateřinky7100:29:3115
12MA1921Fojtů PetrPSK Olymp Praha8700:29:5014
2MC2032Malý JiříAC Česká Lípa5300:30:0931
4MB2130Šrachta VladimírCyklo Cvikov6000:30:1224
3MC2236Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:30:1827
5MB2322Zoubek JiříSCWS Lučany6500:30:3522
13MA2410Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:30:4213
4MC2513Šmída OldřichMaratonstav Úpice4800:30:4924
14MA2647Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:31:0512
6MB2751Mrva PavelPopovice TWRZ6000:31:4120
5MC2861Šír VáclavSpartak Rokytnice n. J.4800:31:4422
15MA2948Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:31:4611
16MA3040Šplíchal JanTJ Starkoč8300:31:5310
17MA3154Zoubek ZdeněkABK Liberec6900:32:139
18MA3268Janík TomášKnínice u Ústí n. L.6800:32:268
7MB3365Blažek JosefTJ Alšovice5800:32:3019
2ZA3435Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:32:3131
6MC354Flegl VlastimilBrtev5300:32:4420
8MB3628Horáček PavelČeská Lípa6400:32:5218
1MD3741Groh StanislavAC Vrchlabí4600:33:0435
3MJ3858Hahn BernardSC Kottmar8800:33:54-
2MD3967Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:34:0731
1ZC407Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:35:3135
1ZB4117Tůmová EvaTJ Maratonstav Úpice6900:36:1535
7MC4229Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:36:2019
19MA4311Lanča MilanVarnsdorf7300:36:247
9MB4418Matějovský PavelAVC Praha6500:36:3217
3ZA4519Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:37:0927
3MD4652Sládek KarelFK Armatury Ústí nad Labem4500:37:1827
20MA479Čermák StanislavZáchranná služba PRAHA7400:37:456
2ZB483Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:37:5531
10MB4939Chroust JanKrásná Lípa6000:38:0016
11MB5043Mašek RomanNovis Praha6100:38:2615
4MD5162Šulc VladimírFK Armatury Ústí nad Labem4000:38:4224
12MB526Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:39:3014
5MD5323Kašpar JosefAVC Praha3800:39:5422
2ZC545Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:42:3431
8MC552Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:3718
9MC5664Čepelka OldřichTima Liberec4800:44:0817
3ZB5757Hahn ClaudiaSC Kottmar6300:44:58-
6MD5853Kroužek MiloslavPohorsko4600:45:3720
3ZC5938Smrčková JitkaBK Říčany5400:47:0827

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 98%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 98%
Celkový dojem ze závodu: 98%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

To neběžel žádný junior? To se mi nezdá.
info
No jo, úplně jsem na ně zapomněl :) Omlouvám se, opraveno.
kebrle
Moc pěkný, jako téměř vždy....
kyncl.stani
Jo super, moc se mi líbilo...
premda.j
Velmi pěkný závod, celková spokojenost.
vrastilovam
Supr závod na zahájení poháru, za rok přijedu zas

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód