Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec, MČR veteránů

5.7.2007, čtvrtek

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec, MČR veteránů
  • datum konání: 5.7.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Obecní úřad Lochovice
11.00 hodin

Přihlášky

9.00 až 10.45 ve společenském sále OÚ

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka 6 km, převýšení 370 m
1 km silnice 3 tř., 5 km lesní cesty

Ceny pro vítěze

věcné ceny v celkové hodnotě 5.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
tel. byt: +420 251 620 092
mobil: +420 724 189 010

Ubytování zdarma ve vlastních spacích pytlích ze 4. 7. na 5. 7. 2007 ve společenském sále OÚ.
Lochovice leží na železniční trati Zdice - Protivín.

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec, MČR veteránů

  • ročníků: 13
  • závodníků na všech ročnících: 1666

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Vladimír5013
Mašek Roman6113
Chochola Petr7713
Mališová Karla6012
Jirásková Eva6412
Vraštilová Miloslava5610
Soukup Petr6510
Rychecký Tomáš6610
Svobodová Dana5210
Mucha Petr479
Mikoláš Milan429
Kuncl František509
Kyselý Petr648
Svoboda Jan438
Průša Josef528
Pour Svatopluk528
Raboch Ivan668
Čapek Antonín418
Turek Jiří627
Pergner Petr617
Hofman Vít927
Hlusička Josef387
Pštrossová Marie597
Krejsa Václav527
Pechek Petr837
Šůcha Václav466
Dolejš Radomír586
Popovová Jaroslava486
Gregor Jaroslav516
Rendl Josef766
Janeček Jaroslav406
Milesová Iva776
Schovánek Petr656
Štěpánek Petr656
Les Josef476
Smrčka Miloš546
Rosol Jiří746
Čech Karel456
Havlín Antonín556
Kříž Vladimír586
Chocholová Ivana796
Kučera Vilém516
Chytrý Štěpán886
Pechek František536
Zelinka Miloslav246
Vacarda Vladimír596
Požgayová Jana556
Vitásek Josef585
Malý Zdeněk425
Bartošová Milada535

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ222Sláma TomášSK Sport Příbram9300:26:2635
2MJ403Boček JanLoko Beroun9000:27:5231
3MJ434Votava MichalVrchlabí9000:28:0427
4MJ915Vaněk MikulášNové Strašecí9000:31:4824
5MJ956Prokop ŠtěpánLoko Beroun9100:32:0222
6MJ1767Krahulec MilanLochovice8800:40:1420
Muži 20-34 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M178Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:24:5424
2M199Sokol JanAK Sokolov8300:25:1022
3M11110Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:25:1719
4M11811Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:26:0317
5M12112Košťálek JosefLOKO Beroun8400:26:1515
6M12513Humr JanKB Beroun8400:26:4313
7M13014Kalista JiříSK Praga Praha7100:27:0010
8M13915Kazda OndřejBíglíci Králův Dvůr8200:27:498
9M14216Čepelák KarelFelbabka7700:28:036
10M14417Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:085
11M14818Branžovský JosefStará Voda8700:28:224
12M15019Bohdal JaroslavMK Kladno7600:28:263
13M17020Maršner MilanKladno8100:30:002
14M17921Tomčo DušanTTK Slavia VŠ Plzeň7600:30:411
15M19722Bříza PavelMK Kladno7400:32:101
16M19823Chochola OndřejTJ Buchlovice8300:32:211
17M110424Zelenský PetrLoko Praha8400:32:501
18M112425Pauer MichalKladno7700:34:441
19M113126Slánský VojtěchLochovice7400:35:421
20M113827Macko DanielPraha8500:36:101
21M115128Zeman TomášPísek7800:37:011
22M115929Franta MilošSokol Praskolesy7800:38:001
23M116230Chochola PetrTJ Buchlovice7700:38:301
24M117231Krákora JosefLochovice8700:39:581
25M120732Rataj JanDukla Praha7301:12:541
Muži 35-39 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2133Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:23:4135
2M2434Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1531
3M2635Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:24:4927
4M21036Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7100:25:1320
5M21737Škrabálek JanRekrea7000:25:5118
6M21938Malík VítSokol České Budějovice6900:26:0716
7M22339Šmíd PetrBaník Osek6900:26:3714
8M22640Novotný JiříKateřinky7100:26:4812
9M22941Zermeg OndřejZeleneč7200:26:5611
10M23442Zedník MilošUSK Praha7000:27:209
11M24143Jánošík RudolfRC Vlašim7100:27:557
12M27144Jančařík PetrAAC Brno6800:30:011
13M27745Mach ZbyněkOMV Příbram7000:30:351
14M214646Klíma VáclavLochovice7100:36:321
Muži 40-44 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3347Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:24:1331
2M3548Klika AntonínLOKO Beroun6400:24:2927
3M31449Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:25:2320
4M31650Raboch IvanMK Spartak Žebrák6600:25:3419
5M32751Švirk RobertYork Dobříš6500:26:4917
6M32852Rychecký TomášHH Smíchov6600:26:5316
7M33653Vlasák PetrHO PV Praha6300:27:2514
8M33754Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:27:4513
9M34655Schovánek PetrPraha 46500:28:1811
10M35556Soukup PetrKovohutě Příbram6500:28:405
11M36959Drahoňovský RomanZáběhlice6700:29:591
12M38157Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:30:481
13M38358Živný MichalPIM RC Praha6300:31:001
14M39260Uxa TomášURT Brno6500:31:501
15M310961Holan MartinLiga 100 Praha6300:33:281
16M311562Matějovský PavelAVC Praha6500:34:051
17M311863Švagr MilanKonětopy6500:34:221
18M314264Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:36:161
Muži 45-49 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4265Poduška JosefAC Kladno6200:23:5235
2M4866Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:0124
3M41267Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:25:1922
4M42468Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:26:4018
5M43369Nenadál JaroslavPraha 15800:27:1515
6M43870Rouha MichalAVC Praha6200:27:4812
7M44771Gombita JosefMost5800:28:2010
8M45172Slabý JosefSedlec - Prčice6100:28:289
9M45273Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:28:298
10M45374Pergner PetrZámek Dobříš6100:28:317
11M45475Tarant JiříPraha5800:28:326
12M45876Jindra DavidACOH Praha6000:29:154
13M46177Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:29:263
14M46378Turek JiříMK Žebrák6200:29:332
15M46579Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:401
16M46780Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:29:551
17M47481Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:251
18M47682Kmuníček MilošMaratonklub Kladno6100:30:311
19M48083Voda JanISŠT Most5900:30:451
20M48484Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:31:051
21M48585Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:31:081
22M48886Beránek JosefMK Kladno5800:31:341
23M411687Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:34:081
24M413088Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:35:391
25M414589Mašek RomanNovis Praha6100:36:301
Muži 50-54 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51390Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:2035
2M51591Kirsch PetrAC Most5600:25:2531
3M52092Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1427
4M53593Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:27:2222
5M54594Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:28:1520
6M54995Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:2319
7M55796Krupka MilanTJ Rumburk5600:29:1018
8M57397Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:30:1613
9M58298Fryč MiloslavFalcon Rokycany5500:30:5512
10M58699Hasal KarelLETY5300:31:2311
11M588100Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:31:3410
12M593101Kropáč VladimírSokol Unhošť5600:31:559
13M5125102Adámek PetrSABZO5400:35:032
14M5126103Vimer JanMK Kladno5500:35:251
15M5133104Tůma FrantišekMK Kladno5300:35:481
Muži 55-59 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M632105Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:27:1224
2M659106Němec JiříSKP Praha4800:29:1617
3M662107Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:29:3016
4M666108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:4615
5M668109Gregor JaroslavAC OH Praha5100:29:5814
6M6102110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:448
7M6105111Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:32:557
8M6106112Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:33:026
9M6107113Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:33:055
10M6113114Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:33:534
11M6117115Leszkow JosefMK Hlinsko5100:34:103
12M6135116Navrátil JosefSK Stračice4900:35:571
13M6139117Chochola VladimírMK Kladno5000:36:111
14M6140118Vaněk VladimírSKI Vlašim5200:36:121
15M6148119Krejsa VáclavBering Praha5200:36:391
16M6155120Průša JosefSlavoj Obecnice5200:37:221
17M6165121Knobloch FrantišekSokol Stodůlky4900:38:421
18M6177122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:221
19M6179123Doucha FrantišekAVC Praha5200:40:461
20M6183124Jungman JosefPraha 35000:42:021
21M6192125Setunský OldřichMladá Boleslav4800:45:241
22M6199126Přibyl OldřichKopec Praha5000:51:051
Muži 60-64 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M760127Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:1835
2M764128Groh StanislavAC Vrchlabí4600:29:3931
3M772129Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:30:1427
4M787130Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:31:3224
5M796131Janový PetrAC Trial Plzeň4500:32:0720
6M799132Matiášek PetrAVC Praha4600:32:2319
7M7100133Kučera OtakarTJ Přeštice4500:32:3618
8M7103134Svoboda JanPříbram4300:32:4817
9M7110135Les JosefMaratonstav Úpice4700:33:3716
10M7121136Pytelka VáclavPlzeň4500:34:2813
11M7132137Tučný JanMK Pardubice4700:35:4411
12M7136138Kostka JosefVTŽ Chomutov4700:36:069
13M7137139Čech KarelSF Praha4500:36:098
14M7143140Dlabač LadislavAVC Praha4300:36:197
15M7144141Hirner GerhardBeroun4300:36:236
16M7159142März FrantišekSokol Kout4300:38:003
17M7164143Nový BřetislavSABZO Praha4700:38:381
18M7166144Hošek ZdeněkSABZO Praha4300:38:461
19M7169145Málek ZdeněkAVC Praha4300:38:561
20M7174146Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:40:081
Muži 65-69 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M890147Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:31:4322
2M8112148Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:33:5215
3M8114149Mikoláš MilanBeroun4200:34:0214
4M8128150Řápek VáclavAVC Praha4200:35:3412
5M8134151Merunka JanMK Kladno4000:35:5010
6M8152152Kašpar JosefAVC Praha3800:37:025
7M8153153Tlustý LadislavMK Kladno4000:37:054
8M8163155Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:352
9M8167154Milfait JiříSokol Dobříš4100:38:511
10M8168156Nypl JaroslavStará Paka4100:38:521
11M8175157Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4100:40:091
12M8184158Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:42:071
13M8194159Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:45:551
14M8195160Dočkálek AntonínAVC Praha3800:47:281
15M8197161Čapek AntonínAVC Praha4100:48:281
16M8198162Kolář VáclavAVC Praha4000:48:551
17M8200163Kněžourek JosefSpartak Žebrák3900:51:261
18M8201164Skalička JiříSelin Příbram4200:51:281
Muži 70-74 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M9119165Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:2535
2M9129166Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:35:3831
3M9173167Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:40:0727
4M9193168Szabó LudvíkAVC Praha3700:45:3719
5M9196169Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:47:5318
6M9202170Klimpera JaroslavAVC Praha3600:54:3017
7M9205172Otčenášek LubošAVC Praha3501:06:1414
Muži 75-79 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MX187173Leheček AntonínAVC Praha3100:42:5724
2MX189174Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:43:0820
Muži 80-84 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MY188175Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:43:0622
2MY202176Pacner IvanSABZO Praha2600:54:3017
3MY204177Hladík KarelBaník Příbram2500:59:2315
4MY206178Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:09:2113
Juniorky 19 let a mladší (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ147179Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:3635
Ženy 20-34 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z175180Fronková VendulaDuchek Team Hluboká8400:30:3035
2Z1108181Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:1931
3Z1149182Mezníková LenkaLOKO Beroun8400:36:5327
4Z1150183Macourková AndreaMK Žebrák8500:36:5624
5Z1156184Rychecká KamilaH-H Smíchov Praha7600:37:2322
6Z1157185Zemanová DagmarTraged Team Písek7700:37:2420
7Z1170186Chocholová AAC TEPO Kladno8300:39:4819
8Z1178187Popovová MartinaSNB Praha7400:40:3418
9Z1180188Růžková LucieMK Kladno8300:41:0017
10Z1182189Schovánková JPraha 4 00:41:5016
11Z1191190Chocholová IvanaSOU Stochov7900:45:2315
Ženy 35-39 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z231191Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:27:0935
2Z256192Jančaříková LenkaAAC Brno7000:28:5731
3Z2111193Víchová JanaHSK Benecko7200:33:4427
4Z2141194Likusová DagmarŠámalovci7000:36:1420
Ženy 40-44 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3120195Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:34:2624
2Z3123196Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:4322
3Z3171197Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:39:5719
Ženy 45-49 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z494198Mališová KarlaUSK Praha6000:31:5831
2Z4101199Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:32:4227
3Z4154200Procházková AliceMK Kladno5900:37:2122
4Z4185201Bendová KristinaMílaři Domažlice6100:42:1218
Ženy 50-54 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z578202Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:30:3935
2Z5127203Valentová KvětaAVC Praha5600:35:3224
3Z5158204Zemanová JitkaVK Smíchov5300:37:2520
4Z5161205Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:38:0119
Ženy 55-59 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z6122206Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:34:3035
2Z6181207Svobodová DanaPříbram5200:41:4031
3Z6190208Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:43:3324
Ženy 60-64 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy 65-69 let (trať 6,3 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z8186209Sochorcová RůženaAVC Praha4100:42:5227
Trať 6,3 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2133Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:23:4135
1M4265Poduška JosefAC Kladno6200:23:5235
1M3347Dúbravčík ZdeněkAC Slovan Mariánské Lázně6400:24:1331
2M2434Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:1531
2M3548Klika AntonínLOKO Beroun6400:24:2927
3M2635Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:24:4927
1M178Vagenknecht RomanMaratonstav Úpice7500:24:5424
2M4866Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:0124
2M199Sokol JanAK Sokolov8300:25:1022
4M21036Brunát VlastimilSK SOU Plzeň7100:25:1320
3M11110Pazdera LukášASK Slavia Praha8600:25:1719
3M41267Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:25:1922
1M51390Kolínek FrantišekAK Perná5600:25:2035
3M31449Holub PetrOlfin Car Vella - Trutnov6600:25:2320
2M51591Kirsch PetrAC Most5600:25:2531
4M31650Raboch IvanMK Spartak Žebrák6600:25:3419
5M21737Škrabálek JanRekrea7000:25:5118
4M11811Olšan MartinPSK Olymp Praha8700:26:0317
6M21938Malík VítSokol České Budějovice6900:26:0716
3M52092Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:26:1427
5M12112Košťálek JosefLOKO Beroun8400:26:1515
1MJ222Sláma TomášSK Sport Příbram9300:26:2635
7M22339Šmíd PetrBaník Osek6900:26:3714
4M42468Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:26:4018
6M12513Humr JanKB Beroun8400:26:4313
8M22640Novotný JiříKateřinky7100:26:4812
5M32751Švirk RobertYork Dobříš6500:26:4917
6M32852Rychecký TomášHH Smíchov6600:26:5316
9M22941Zermeg OndřejZeleneč7200:26:5611
7M13014Kalista JiříSK Praga Praha7100:27:0010
1Z231191Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:27:0935
1M632105Korytár JánAC Falcon Rokycany5200:27:1224
5M43369Nenadál JaroslavPraha 15800:27:1515
10M23442Zedník MilošUSK Praha7000:27:209
4M53593Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:27:2222
7M33653Vlasák PetrHO PV Praha6300:27:2514
8M33754Karlík MichalTJ Lokomotiva Trutnov6400:27:4513
6M43870Rouha MichalAVC Praha6200:27:4812
8M13915Kazda OndřejBíglíci Králův Dvůr8200:27:498
2MJ403Boček JanLoko Beroun9000:27:5231
11M24143Jánošík RudolfRC Vlašim7100:27:557
9M14216Čepelák KarelFelbabka7700:28:036
3MJ434Votava MichalVrchlabí9000:28:0427
10M14417Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:085
5M54594Kacíř ZdeněkTiS Vilhelm F. M.5600:28:1520
9M34655Schovánek PetrPraha 46500:28:1811
7M44771Gombita JosefMost5800:28:2010
11M14818Branžovský JosefStará Voda8700:28:224
6M54995Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:28:2319
12M15019Bohdal JaroslavMK Kladno7600:28:263
8M45172Slabý JosefSedlec - Prčice6100:28:289
9M45273Kukaň FrantišekGAMA Železná Ruda6100:28:298
10M45374Pergner PetrZámek Dobříš6100:28:317
11M45475Tarant JiříPraha5800:28:326
10M35556Soukup PetrKovohutě Příbram6500:28:405
2Z256192Jančaříková LenkaAAC Brno7000:28:5731
7M55796Krupka MilanTJ Rumburk5600:29:1018
12M45876Jindra DavidACOH Praha6000:29:154
2M659106Němec JiříSKP Praha4800:29:1617
1M760127Leszkow PetrMK Hlinsko4400:29:1835
13M46177Holub JaroslavLiga 100 Praha6200:29:263
3M662107Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:29:3016
14M46378Turek JiříMK Žebrák6200:29:332
2M764128Groh StanislavAC Vrchlabí4600:29:3931
15M46579Tomečka LiborCETRIS Hranice6200:29:401
4M666108Hájek FrantišekFGT Stolany4900:29:4615
16M46780Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:29:551
5M668109Gregor JaroslavAC OH Praha5100:29:5814
11M36959Drahoňovský RomanZáběhlice6700:29:591
13M17020Maršner MilanKladno8100:30:002
12M27144Jančařík PetrAAC Brno6800:30:011
3M772129Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:30:1427
8M57397Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:30:1613
17M47481Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:30:251
1Z175180Fronková VendulaDuchek Team Hluboká8400:30:3035
18M47682Kmuníček MilošMaratonklub Kladno6100:30:311
13M27745Mach ZbyněkOMV Příbram7000:30:351
1Z578202Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:30:3935
14M17921Tomčo DušanTTK Slavia VŠ Plzeň7600:30:411
19M48083Voda JanISŠT Most5900:30:451
12M38157Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:30:481
9M58298Fryč MiloslavFalcon Rokycany5500:30:5512
13M38358Živný MichalPIM RC Praha6300:31:001
20M48484Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5900:31:051
21M48585Eppert RomanCanis Team Jablonec nad Nisou5900:31:081
10M58699Hasal KarelLETY5300:31:2311
4M787130Mucha PetrTJ Sokol Kobylisy4700:31:3224
11M588100Westrmaier JiříSK Westrmaier Kolová5300:31:3410
22M48886Beránek JosefMK Kladno5800:31:341
1M890147Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:31:4322
4MJ915Vaněk MikulášNové Strašecí9000:31:4824
14M39260Uxa TomášURT Brno6500:31:501
12M593101Kropáč VladimírSokol Unhošť5600:31:559
1Z494198Mališová KarlaUSK Praha6000:31:5831
5MJ956Prokop ŠtěpánLoko Beroun9100:32:0222
5M796131Janový PetrAC Trial Plzeň4500:32:0720
15M19722Bříza PavelMK Kladno7400:32:101
16M19823Chochola OndřejTJ Buchlovice8300:32:211
6M799132Matiášek PetrAVC Praha4600:32:2319
7M7100133Kučera OtakarTJ Přeštice4500:32:3618
2Z4101199Martinová EvaTJ Sokol Valteřice5800:32:4227
6M6102110Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:32:448
8M7103134Svoboda JanPříbram4300:32:4817
17M110424Zelenský PetrLoko Praha8400:32:501
7M6105111Černý BohumilDuchek Team Hluboká4900:32:557
8M6106112Smetana KarelSDH Dlouhá Lhota5100:33:026
9M6107113Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:33:055
2Z1108181Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:33:1931
15M310961Holan MartinLiga 100 Praha6300:33:281
9M7110135Les JosefMaratonstav Úpice4700:33:3716
3Z2111193Víchová JanaHSK Benecko7200:33:4427
2M8112148Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:33:5215
10M6113114Kuncl FrantišekSKIP Příbram5000:33:534
3M8114149Mikoláš MilanBeroun4200:34:0214
16M311562Matějovský PavelAVC Praha6500:34:051
23M411687Kratochvíl MiroslavSokol Hlubočepy5900:34:081
11M6117115Leszkow JosefMK Hlinsko5100:34:103
17M311863Švagr MilanKonětopy6500:34:221
1M9119165Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:34:2535
1Z3120195Kubrová DagmarHvězda Pardubice6300:34:2624
10M7121136Pytelka VáclavPlzeň4500:34:2813
1Z6122206Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:34:3035
2Z3123196Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:4322
18M112425Pauer MichalKladno7700:34:441
13M5125102Adámek PetrSABZO5400:35:032
14M5126103Vimer JanMK Kladno5500:35:251
2Z5127203Valentová KvětaAVC Praha5600:35:3224
4M8128150Řápek VáclavAVC Praha4200:35:3412
2M9129166Buchar JanATL Elektro Vrchlabí3300:35:3831
24M413088Mocker FrantišekAC Česká Lípa5800:35:391
19M113126Slánský VojtěchLochovice7400:35:421
11M7132137Tučný JanMK Pardubice4700:35:4411
15M5133104Tůma FrantišekMK Kladno5300:35:481
5M8134151Merunka JanMK Kladno4000:35:5010
12M6135116Navrátil JosefSK Stračice4900:35:571
12M7136138Kostka JosefVTŽ Chomutov4700:36:069
13M7137139Čech KarelSF Praha4500:36:098
20M113827Macko DanielPraha8500:36:101
13M6139117Chochola VladimírMK Kladno5000:36:111
14M6140118Vaněk VladimírSKI Vlašim5200:36:121
4Z2141194Likusová DagmarŠámalovci7000:36:1420
18M314264Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:36:161
14M7143140Dlabač LadislavAVC Praha4300:36:197
15M7144141Hirner GerhardBeroun4300:36:236
25M414589Mašek RomanNovis Praha6100:36:301
14M214646Klíma VáclavLochovice7100:36:321
1ŽJ147179Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:36:3635
15M6148119Krejsa VáclavBering Praha5200:36:391
3Z1149182Mezníková LenkaLOKO Beroun8400:36:5327
4Z1150183Macourková AndreaMK Žebrák8500:36:5624
21M115128Zeman TomášPísek7800:37:011
6M8152152Kašpar JosefAVC Praha3800:37:025
7M8153153Tlustý LadislavMK Kladno4000:37:054
3Z4154200Procházková AliceMK Kladno5900:37:2122
16M6155120Průša JosefSlavoj Obecnice5200:37:221
5Z1156184Rychecká KamilaH-H Smíchov Praha7600:37:2322
6Z1157185Zemanová DagmarTraged Team Písek7700:37:2420
3Z5158204Zemanová JitkaVK Smíchov5300:37:2520
16M7159142März FrantišekSokol Kout4300:38:003
22M115929Franta MilošSokol Praskolesy7800:38:001
4Z5161205Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:38:0119
23M116230Chochola PetrTJ Buchlovice7700:38:301
8M8163155Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:352
17M7164143Nový BřetislavSABZO Praha4700:38:381
17M6165121Knobloch FrantišekSokol Stodůlky4900:38:421
18M7166144Hošek ZdeněkSABZO Praha4300:38:461
9M8167154Milfait JiříSokol Dobříš4100:38:511
10M8168156Nypl JaroslavStará Paka4100:38:521
19M7169145Málek ZdeněkAVC Praha4300:38:561
7Z1170186Chocholová AAC TEPO Kladno8300:39:4819
3Z3171197Alferyová LenkaTJ Sokol Královské Vinohrady6600:39:5719
24M117231Krákora JosefLochovice8700:39:581
3M9173167Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:40:0727
20M7174146Fuchs BedřichTJ Dobříš4400:40:081
11M8175157Valtr BohumilDUCHEK Team Hluboká4100:40:091
6MJ1767Krahulec MilanLochovice8800:40:1420
18M6177122Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:40:221
8Z1178187Popovová MartinaSNB Praha7400:40:3418
19M6179123Doucha FrantišekAVC Praha5200:40:461
9Z1180188Růžková LucieMK Kladno8300:41:0017
2Z6181207Svobodová DanaPříbram5200:41:4031
10Z1182189Schovánková JPraha 4 00:41:5016
20M6183124Jungman JosefPraha 35000:42:021
12M8184158Kadeřábek RudolfAVC Praha3900:42:071
4Z4185201Bendová KristinaMílaři Domažlice6100:42:1218
1Z8186209Sochorcová RůženaAVC Praha4100:42:5227
1MX187173Leheček AntonínAVC Praha3100:42:5724
1MY188175Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:43:0622
2MX189174Šťastný JaromírLiga 100 Praha3000:43:0820
3Z6190208Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:43:3324
11Z1191190Chocholová IvanaSOU Stochov7900:45:2315
21M6192125Setunský OldřichMladá Boleslav4800:45:241
4M9193168Szabó LudvíkAVC Praha3700:45:3719
13M8194159Vavřička JaroslavIZV Hořovice3900:45:551
14M8195160Dočkálek AntonínAVC Praha3800:47:281
5M9196169Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:47:5318
15M8197161Čapek AntonínAVC Praha4100:48:281
16M8198162Kolář VáclavAVC Praha4000:48:551
22M6199126Přibyl OldřichKopec Praha5000:51:051
17M8200163Kněžourek JosefSpartak Žebrák3900:51:261
18M8201164Skalička JiříSelin Příbram4200:51:281
6M9202170Klimpera JaroslavAVC Praha3600:54:3017
2MY202176Pacner IvanSABZO Praha2600:54:3017
3MY204177Hladík KarelBaník Příbram2500:59:2315
7M9205172Otčenášek LubošAVC Praha3501:06:1414
4MY206178Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:09:2113
25M120732Rataj JanDukla Praha7301:12:541

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 78%
Zvolená trasa závodu: 94%
Značení závodu: 82%
Vyhlášení výsledků: 46%
Zpracování výsledků: 52%
Ceny vítězům: 30%
Celkový dojem ze závodu: 74%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
65%

Názory na závod

Kladně hodnotím parametry tratě bez silničního provozu v zajímavém lesním prostředí, pěkné výhledy u cíle a dole teplou sprchu. Chyběly kilometrovníky, předběžné výsledky. Chaos protahoval vyhlašování výsledků. Ve výsledcích jsou větší časy, než si běžci naměřili.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód