Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová

22.5.1999, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová
  • datum konání: 22.5.1999
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
24.5.1998Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová38
24.5.1997Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová42

Statistika závodu Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová

  • ročníků: 22
  • závodníků na všech ročnících: 1447

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4820
Brunclík Ivo5818
Javůrek Jiří4815
Trejbal Karel5114
Stránský Aleš6013
Paulů Blanka5413
Vraštilová Miloslava5613
Bém František2712
Jirásková Eva6412
Gombita Josef5812
Zoubek Zdeněk6912
Vacarda Vladimír5912
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Chroust Jan6010
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Vacek Martin6910
Valenta Michal629
Kadavý Jan479
Ježek Přemysl829
Jelínek Karel519
Merta Jaroslav358
Šimůnek Jan498
Winterová Alena498
Kalvoda Břetislav558
Plecháček Jiří448
Tomíček Josef598
Turek Martin808
Mannlová Jana808
Šmída Oldřich488
Lanča Milan738
Klampflová Eva647
Trejbal Michal827
Záhorský Pavel827
Škrabálek Jan707
Zoubek Jiří657
Mazač Jaroslav687
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Flegl Vlastimil537
Hahn Claudia637
Kebrle Milan757
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Sládek Karel456
Stezka Martin846

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Juniorky (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2730Nechanická JanaSKI Harrachov8400:40:4710
2ŽJ2831Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:42:099
Junioři (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ525Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:28:5120
2MJ1526Kříž JakubTJ Rumburk8300:33:0719
3MJ2427Nechanický JanSKI Harrachov8400:38:2318
4MJ2528Urbánek ZdeněkAC Slovan Liberec8700:38:3217
Muži A (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:4030
2MA22Hajzler JiříAHA Vyškov6300:27:0929
3MA33Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:27:4728
4MA44Lenča JiříKRB Koberovy6600:28:4227
5MA85Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:29:4726
6MA126Mrva PavelČeská Kamenice6000:31:4825
7MA177Stránský JiříCyklosprint Cvikov6300:34:1324
Muži B (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB68Gombita JosefRemontas Kadaň5800:29:1120
2MB79Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:29:3019
3MB910Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:30:2918
4MB1011Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:30:4517
5MB1412Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:32:5816
6MB2113Pánek VladimírXXX5800:36:3115
7MB2214Krejsa VáclavBering Praha5200:36:4514
8MB2915Rambousek LubošLokomotiva Nymburk585800:42:4313
Muži C (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1116Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:31:2010
2MC1317Studničný MiroslavTJ Uni Hradiště4900:32:459
3MC1618Kvasnička FrantišekFerodo kostelec nad Orlicí4700:34:078
4MC1919Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:35:457
5MC2020Tučný JanMK Pardubice4700:35:556
6MC2621Holý VáclavLiga 100 Praha4100:39:465
Muži D (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2322Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:38:1710
2MD3023Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:43:219
3MD3124Fichtner RudolfTJ Doksy2700:44:188
Ženy A (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1829Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:35:3610
Ženy B (trať 5,5 Km - 410 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 5,5 Km - 410 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Zoubek ZdeněkAC Slovan Liberec6900:25:4030
2MA22Hajzler JiříAHA Vyškov6300:27:0929
3MA33Šír DanielRokytnice nad Jizerou 00:27:4728
4MA44Lenča JiříKRB Koberovy6600:28:4227
1MJ525Novák TomášKRB Jouda Team Koberovy8000:28:5120
1MB68Gombita JosefRemontas Kadaň5800:29:1120
2MB79Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:29:3019
5MA85Tuž JaroslavSKI CLUB Liberec6900:29:4726
3MB910Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:30:2918
4MB1011Novák ZdeněkKRB Jouda Team Koberovy5400:30:4517
1MC1116Šír VáclavRokytnice nad Jizerou4800:31:2010
6MA126Mrva PavelČeská Kamenice6000:31:4825
2MC1317Studničný MiroslavTJ Uni Hradiště4900:32:459
5MB1412Kalvoda BřetislavCyklosprint Cvikov5500:32:5816
2MJ1526Kříž JakubTJ Rumburk8300:33:0719
3MC1618Kvasnička FrantišekFerodo kostelec nad Orlicí4700:34:078
7MA177Stránský JiříCyklosprint Cvikov6300:34:1324
1ZA1829Hajzlerová MagdaAHA Vyškov7300:35:3610
4MC1919Urbánek JindřichLesy ČR Choceň4800:35:457
5MC2020Tučný JanMK Pardubice4700:35:556
6MB2113Pánek VladimírXXX5800:36:3115
7MB2214Krejsa VáclavBering Praha5200:36:4514
1MD2322Svatoš OtakarKostelec nad Orlicí3400:38:1710
3MJ2427Nechanický JanSKI Harrachov8400:38:2318
4MJ2528Urbánek ZdeněkAC Slovan Liberec8700:38:3217
6MC2621Holý VáclavLiga 100 Praha4100:39:465
1ŽJ2730Nechanická JanaSKI Harrachov8400:40:4710
2ŽJ2831Soukupová AlenaSokol Poniklá8200:42:099
8MB2915Rambousek LubošLokomotiva Nymburk585800:42:4313
2MD3023Karhut ŠtefanTJ Doksy3700:43:219
3MD3124Fichtner RudolfTJ Doksy2700:44:188

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód