21.10.2007, neděle
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
12.10.2013 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 176 |
6.10.2012 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 197 |
9.10.2011 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 171 |
10.10.2010 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 215 |
18.10.2009 | Ve stopě Líšnické patnáctky - ZÁVOD ZRUŠEN!!! | - |
19.10.2008 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 138 |
22.10.2006 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 193 |
23.10.2005 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 153 |
23.10.2004 | Ve stopě Líšnické patnáctky | 172 |
25.10.2003 | Ve stopě líšnické 15, 4. ročník | 136 |
26.10.2002 | 3. ročník, Kros po tratích Líšnické patnáctky | 149 |
27.10.2001 | 2. ročník, Po tratích Líšnické patnáctky | 64 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Šafář Jaroslav | 51 | 9 |
Strnad Adam | 00 | 9 |
Martincová Kristýna | 93 | 9 |
Koblížek Jindřich | 48 | 9 |
Suchodol Josef | 67 | 8 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Novotný Přemysl | 59 | 8 |
Fajfr František | 72 | 8 |
Strnad Tomáš | 69 | 8 |
Novotný Luděk | 62 | 7 |
Moravec Jiří | 96 | 7 |
Večeř Petr | 99 | 7 |
Černá Kristýna | 93 | 7 |
Novotná Dora | 97 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Leicht Jiří | 49 | 7 |
Sontáková Lenka | 91 | 7 |
Chmelíček Jordan | 97 | 6 |
Kalousek Jan | 41 | 6 |
Divíšek Jan | 93 | 6 |
Ducháček Bedřich | 59 | 6 |
Mařík Jiří | 72 | 6 |
Krejčí Jaromír | 66 | 6 |
Bielčik Jindřich | 40 | 6 |
Klaclová Šárka | 93 | 6 |
Moravec Jan | 02 | 6 |
Jirásková Eva | 64 | 6 |
Faltusová Simona | 98 | 6 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Pross David | 75 | 6 |
Kavka Lukáš | 97 | 6 |
Faltusová Kateřina | 99 | 6 |
Bílá Tereza | 92 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Vinduška Petr | 93 | 6 |
Svatoš Otakar | 34 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Exler Ondřej | 90 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 6 |
Krejčí Stanislav | 63 | 6 |
Krsek Jaroslav | 51 | 5 |
Vacková Michaela | 90 | 5 |
Vondra Vojtěch | 98 | 5 |
Moravec Jakub | 99 | 5 |
Vávra Vlastimil | 91 | 5 |
Šroler Zdeněk | 80 | 5 |
Šimůnková Pavla | 77 | 5 |
Fáberová Zuzana | 96 | 5 |
Tomanová Veronika | 93 | 5 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 454 | Frydrychová Kateřina | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:01:50 | - |
2 | Ž1 | 4 | 453 | Ševcová Kateřina | Spartak Police nad Metují | 00 | 00:01:51 | - |
3 | Ž1 | 5 | 452 | Mrulovská Dana | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:57 | - |
4 | Ž1 | 7 | 451 | Tomanová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:02:09 | - |
5 | Ž1 | 9 | 455 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:13 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 472 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:38 | - |
2 | M1 | 2 | 471 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:48 | - |
3 | M1 | 6 | 469 | Strnad Adam | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:58 | - |
4 | M1 | 8 | 470 | Mlejnek David | SKI Skuhrov | 01 | 00:02:11 | - |
5 | M1 | 10 | 468 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:39 | - |
6 | M1 | 11 | 473 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 3 | 487 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:08 | 109,46 |
2 | Ž2 | 6 | 492 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:03:21 | 96,28 |
3 | Ž2 | 8 | 495 | Svobodová Petra | Pardubice | 98 | 00:03:23 | 94,26 |
4 | Ž2 | 9 | 493 | Joštová Kristýna | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:24 | 93,24 |
5 | Ž2 | 12 | 491 | Snítilová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:29 | 88,18 |
6 | Ž2 | 14 | 490 | Faltusová Simona | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:33 | 84,12 |
7 | Ž2 | 15 | 489 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:03:36 | 81,08 |
8 | Ž2 | 16 | 494 | Štefková Jitka | SKI Skuhrov | 99 | 00:03:38 | 79,05 |
9 | Ž2 | 18 | 488 | Faltusová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:39 | 78,04 |
10 | Ž2 | 20 | 486 | Adamcová Dominika | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:40 | 77,03 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 512 | Kašpar Josef | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:03:01 | 103,97 |
2 | M2 | 2 | 513 | Vondra Vojtěch | SKI klub Česká Třebová | 98 | 00:03:02 | 103,86 |
3 | M2 | 4 | 507 | Martinec Ondřej | SKI Skuhrov | 99 | 00:03:12 | 92,17 |
4 | M2 | 5 | 505 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:18 | 85,56 |
5 | M2 | 7 | 501 | Valenta Adam | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:22 | 81,99 |
6 | M2 | 10 | 514 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:03:25 | 78,41 |
7 | M2 | 11 | 509 | Remeš Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:03:28 | 75,05 |
8 | M2 | 13 | 506 | Peška Miroslav | Spartak Police nad Metují | 98 | 00:03:31 | 72,02 |
9 | M2 | 17 | 504 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:39 | 63,47 |
10 | M2 | 19 | 511 | Grebennikov Pavel | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:03:40 | 62,49 |
11 | M2 | 21 | 508 | Roušavý Vojtěch | SKI Skuhrov | 98 | 00:03:41 | 61,41 |
12 | M2 | 22 | 502 | Suchodol Mikuláš | Spartak OEZ Letohrad | 98 | 00:03:53 | 48,30 |
13 | M2 | 23 | 503 | Moravec Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 99 | 00:03:55 | 45,81 |
14 | M2 | 24 | 510 | Nosek Václav | SKI Skuhrov nad Bělou | 99 | 00:04:12 | 27,94 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 6 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:17 | 103,00 |
2 | Ž3 | 2 | 11 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:20 | 100,00 |
3 | Ž3 | 3 | 2 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:23 | 97,00 |
4 | Ž3 | 4 | 1 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:26 | 94,00 |
5 | Ž3 | 5 | 12 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:33 | 87,00 |
6 | Ž3 | 6 | 7 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov | 96 | 00:03:36 | 84,00 |
7 | Ž3 | 7 | 4 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:37 | 83,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Rýznarová Michaela | SKI Skuhrov | 96 | 00:03:43 | 77,00 |
9 | Ž3 | 9 | 3 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:45 | 75,00 |
10 | Ž3 | 10 | 10 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:30 | 30,00 |
11 | Ž3 | 11 | 9 | Seidlová Šárka | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:35 | 25,00 |
12 | Ž3 | 12 | 5 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:56 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 117 | Procházka Jakub | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:38 | 101,73 |
2 | M3 | 3 | 113 | Holubář Bartoloměj | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:41 | 100,43 |
3 | M3 | 5 | 114 | Chmelíček Jordan | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:07:47 | 97,84 |
4 | M3 | 6 | 122 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:07:50 | 96,54 |
5 | M3 | 7 | 123 | Binar Jakub | Spartak Police nad Metují | 97 | 00:07:56 | 93,94 |
6 | M3 | 8 | 112 | Bárnet Miroslav | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:07:58 | 93,07 |
7 | M3 | 9 | 115 | Moravec Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:08:02 | 91,34 |
8 | M3 | 11 | 119 | Cimr Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:08:08 | 88,74 |
9 | M3 | 12 | 116 | Suchomel Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:08:17 | 84,85 |
10 | M3 | 15 | 124 | Štefek Martin | SKI Skuhrov | 96 | 00:08:49 | 71,00 |
11 | M3 | 17 | 118 | Strnad Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:09:06 | 63,64 |
12 | M3 | 18 | 120 | Bielčik Tomáš | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:09:23 | 56,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 74 | Jirásková Šárka | Spartak Police nad Metují | 95 | 00:07:40 | 103,42 |
2 | ŽM | 3 | 72 | Vodehnalová Martina | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:07:41 | 102,99 |
3 | ŽM | 10 | 71 | Stříhavková Lucie | Spartak Letohrad | 95 | 00:08:03 | 93,59 |
4 | ŽM | 13 | 77 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:08:24 | 84,62 |
5 | ŽM | 14 | 76 | Henclová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:08:35 | 79,91 |
6 | ŽM | 16 | 75 | Knápková Monika | SKI Skuhrov nad Bělou | 94 | 00:09:00 | 69,23 |
7 | ŽM | 19 | 73 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:09:35 | 54,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 142 | Průša Libor | Spartak Police nad Metují | 94 | 00:11:17 | 101,08 |
2 | MM | 2 | 141 | Hoffmann Jiří | Spartak Police nad Metují | 94 | 00:11:19 | 100,49 |
3 | MM | 4 | 143 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:11:26 | 98,43 |
4 | MM | 9 | 140 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:12:44 | 75,51 |
5 | MM | 12 | 139 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:14:10 | 50,24 |
6 | MM | 13 | 144 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:14:59 | 35,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 3 | 20 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:11:22 | 102,03 |
2 | ŽS | 5 | 16 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:11:32 | 99,13 |
3 | ŽS | 6 | 23 | Schejbalová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:33 | 98,84 |
4 | ŽS | 7 | 17 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:11:51 | 93,61 |
5 | ŽS | 8 | 21 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:02 | 90,42 |
6 | ŽS | 10 | 22 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:54 | 75,33 |
7 | ŽS | 11 | 18 | Tomanová Veronika | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:03 | 55,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 212 | Píč Karel | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:16:58 | 105,60 |
2 | MS | 2 | 217 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:17:28 | 99,87 |
3 | MS | 3 | 211 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:17:56 | 94,53 |
4 | MS | 4 | 213 | Šabata Josef | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:18:16 | 90,71 |
5 | MS | 5 | 214 | Vinduška Petr | Atletika Albrechtice | 93 | 00:18:22 | 89,56 |
6 | MS | 6 | 216 | Exler Libor | SK Žamberk | 92 | 00:19:25 | 77,53 |
7 | MS | 7 | 210 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:19:29 | 76,77 |
8 | MS | 8 | 215 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:19:34 | 75,81 |
9 | MS | 15 | 209 | Suchodol Jiří | Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:21:07 | 58,05 |
10 | MS | 16 | 208 | Adamec Marek | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:21:17 | 56,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 3 | 224 | Exler Ondřej | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:20:07 | 105,11 |
2 | MD | 5 | 227 | Schejbal Oldřich | SKI Skuhrov nad Bělou | 91 | 00:20:52 | 97,85 |
3 | MD | 7 | 223 | Vávra Vlastimil | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:20:57 | 97,04 |
4 | MD | 8 | 226 | Kroupa Ondřej | TJ Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:21:17 | 93,81 |
5 | MD | 9 | 228 | Zatloukal Lukáš | SKI Skuhrov nad Bělou | 90 | 00:22:01 | 86,71 |
6 | MD | 15 | 225 | Novotný Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:23:13 | 75,08 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 12 | 53 | Kvasničková Petra | SKI klub Česká Třebová | 91 | 00:20:36 | 103,08 |
2 | ŽD | 14 | 54 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:20:46 | 101,49 |
3 | ŽD | 17 | 55 | Portyšová Lucie | ISCAREX Česká Třebová | 90 | 00:21:24 | 95,43 |
4 | ŽD | 20 | 51 | Havlová Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 91 | 00:22:03 | 89,22 |
5 | ŽD | 21 | 52 | Vacková Michaela | Spartak OEZ Letohrad | 90 | 00:22:18 | 86,83 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 89 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:31:36 | - |
2 | MA | 2 | 97 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:31:53 | - |
3 | MA | 3 | 98 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:32:37 | - |
4 | MA | 4 | 100 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:33:28 | - |
5 | MA | 5 | 90 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:33:30 | - |
6 | MA | 6 | 243 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 00:33:35 | - |
7 | MA | 7 | 94 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:33:41 | - |
8 | MA | 8 | 106 | Berka Martin | SK OMT Pardubice | 87 | 00:34:05 | - |
9 | MA | 9 | 96 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:34:06 | - |
10 | MA | 10 | 95 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:34:48 | - |
11 | MA | 11 | 103 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:35:47 | - |
12 | MA | 12 | 93 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:37:09 | - |
13 | MA | 13 | 104 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:37:36 | - |
14 | MA | 14 | 99 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:39:58 | - |
15 | MA | 15 | 92 | Kráčmar Vlastimil | Spartak Police nad Metují | 74 | 00:41:19 | - |
16 | MA | 16 | 102 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:42:21 | - |
17 | MA | 17 | 105 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:42:50 | - |
18 | MA | 18 | 91 | Stejskal Milan | Sokol Líšnice | 68 | 00:46:23 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 1 | 239 | Krejčí Jaromír | SKI Pastviny | 66 | 00:19:53 | - |
2 | MB | 2 | 249 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:19:54 | - |
3 | MB | 4 | 242 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:20:12 | - |
4 | MB | 6 | 241 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:20:53 | - |
5 | MB | 11 | 245 | Dostálek Petr | ASPV Těchonín | 67 | 00:22:31 | - |
6 | MB | 16 | 244 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:23:17 | - |
7 | MB | 17 | 246 | Liška Pavel | TK Ústí nad Orlicí | 63 | 00:23:31 | - |
8 | MB | 18 | 238 | Novotný Luděk | SK Žamberk | 62 | 00:23:32 | - |
9 | MB | 19 | 240 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:23:56 | - |
10 | MB | 21 | 248 | Dlabka Ludvík | Kunvald | 60 | 00:24:13 | - |
11 | MB | 29 | 247 | Novotný Přemysl | SKI Pastviny | 59 | 00:32:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 42 | Krupička Miroslav | SKI Čenkovice | 53 | 00:22:02 | - |
2 | MC | 12 | 38 | Krsek Jaroslav | SMC Fort Ústí nad Orlicí | 51 | 00:22:40 | - |
3 | MC | 13 | 40 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:22:50 | - |
4 | MC | 14 | 37 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:23:00 | - |
5 | MC | 20 | 39 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:23:58 | - |
6 | MC | 22 | 43 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 00:24:18 | - |
7 | MC | 26 | 36 | Volf Břetislav | Atletika Albrechtice | 52 | 00:28:27 | - |
8 | MC | 28 | 41 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:31:11 | - |
- | MC | - | 35 | Koblížek Jindřich | SK Žamberk | 48 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 260 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:26:30 | - |
2 | MD | 24 | 62 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:26:41 | - |
3 | MD | 25 | 259 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:28:21 | - |
4 | MD | 27 | 258 | Merta Jaroslav | ISCAREX Česká Třebová | 35 | 00:28:57 | - |
5 | MD | 30 | 261 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 00:42:51 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 9 | 202 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:19:53 | - |
2 | ZA | 11 | 201 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:20:22 | - |
3 | ZA | 13 | 205 | Dušková Lada | Verměřovice | 85 | 00:20:40 | - |
4 | ZA | 19 | 206 | Jirásková Hanka | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:21:52 | - |
5 | ZA | 23 | 207 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:23:56 | - |
6 | ZA | 24 | 204 | Moravcová Petra | Letohrad | 86 | 00:24:06 | - |
7 | ZA | 27 | 177 | Frydrychová Radka | AC Choceň | 74 | 00:27:16 | - |
8 | ZA | 28 | 203 | Kočová Markéta | SDH Černovír | 84 | 00:36:35 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 10 | 193 | Mikásková Michaela | Krkonoše Vrchlabí | 71 | 00:20:02 | - |
2 | ZB | 18 | 195 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:21:32 | - |
3 | ZB | 22 | 197 | Siegelová Magdalena | AC Choveň | 65 | 00:22:52 | - |
4 | ZB | 25 | 194 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:24:34 | - |
5 | ZB | 26 | 196 | Nechvílová Miroslava | Choceň | 60 | 00:25:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 472 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:01:38 | - |
2 | M1 | 2 | 471 | Hermann Matěj | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:48 | - |
1 | Ž1 | 3 | 454 | Frydrychová Kateřina | SKI Skuhrov nad Bělou | 00 | 00:01:50 | - |
2 | Ž1 | 4 | 453 | Ševcová Kateřina | Spartak Police nad Metují | 00 | 00:01:51 | - |
3 | Ž1 | 5 | 452 | Mrulovská Dana | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:57 | - |
3 | M1 | 6 | 469 | Strnad Adam | Spartak OEZ Letohrad | 00 | 00:01:58 | - |
4 | Ž1 | 7 | 451 | Tomanová Kateřina | Spartak OEZ Letohrad | 01 | 00:02:09 | - |
4 | M1 | 8 | 470 | Mlejnek David | SKI Skuhrov | 01 | 00:02:11 | - |
5 | Ž1 | 9 | 455 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:02:13 | - |
5 | M1 | 10 | 468 | Moravec Jan | TJ Spartak OEZ Letohrad | 02 | 00:02:39 | - |
6 | M1 | 11 | 473 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:03:01 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 6 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:03:17 | 103,00 |
2 | Ž3 | 2 | 11 | Stránská Michaela | SKI Klub Česká Třebová | 97 | 00:03:20 | 100,00 |
3 | Ž3 | 3 | 2 | Maříková Simona | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:23 | 97,00 |
4 | Ž3 | 4 | 1 | Fáberová Zuzana | Spartak OEZ Letohrad | 96 | 00:03:26 | 94,00 |
5 | Ž3 | 5 | 12 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:33 | 87,00 |
6 | Ž3 | 6 | 7 | Holíková Kristýna | SKI Skuhrov | 96 | 00:03:36 | 84,00 |
7 | Ž3 | 7 | 4 | Novotná Dora | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:37 | 83,00 |
8 | Ž3 | 8 | 8 | Rýznarová Michaela | SKI Skuhrov | 96 | 00:03:43 | 77,00 |
9 | Ž3 | 9 | 3 | Kopecká Simona | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:03:45 | 75,00 |
10 | Ž3 | 10 | 10 | Ulrichová Pavla | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:30 | 30,00 |
11 | Ž3 | 11 | 9 | Seidlová Šárka | SKI Skuhrov | 96 | 00:04:35 | 25,00 |
12 | Ž3 | 12 | 5 | Fajfrová Markéta | Spartak OEZ Letohrad | 97 | 00:04:56 | 4,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 142 | Průša Libor | Spartak Police nad Metují | 94 | 00:11:17 | 101,08 |
2 | MM | 2 | 141 | Hoffmann Jiří | Spartak Police nad Metují | 94 | 00:11:19 | 100,49 |
1 | ŽS | 3 | 20 | Bílá Tereza | SKI Klub Česká Třebová | 92 | 00:11:22 | 102,03 |
3 | MM | 4 | 143 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:11:26 | 98,43 |
2 | ŽS | 5 | 16 | Martincová Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:11:32 | 99,13 |
3 | ŽS | 6 | 23 | Schejbalová Alena | SKI Skuhrov nad Bělou | 93 | 00:11:33 | 98,84 |
4 | ŽS | 7 | 17 | Černá Kristýna | SKI Klub Česká Třebová | 93 | 00:11:51 | 93,61 |
5 | ŽS | 8 | 21 | Vávrová Markéta | TJ Spartak OEZ Letohrad | 92 | 00:12:02 | 90,42 |
4 | MM | 9 | 140 | Majvald Tadeáš | Spartak OEZ Letohrad | 94 | 00:12:44 | 75,51 |
6 | ŽS | 10 | 22 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:54 | 75,33 |
7 | ŽS | 11 | 18 | Tomanová Veronika | Spartak OEZ Letohrad | 93 | 00:14:03 | 55,30 |
5 | MM | 12 | 139 | Faltus Václav | Spartak OEZ Letohrad | 95 | 00:14:10 | 50,24 |
6 | MM | 13 | 144 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:14:59 | 35,85 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 89 | Kristejn Lukáš | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:31:36 | - |
2 | MA | 2 | 97 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:31:53 | - |
3 | MA | 3 | 98 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:32:37 | - |
4 | MA | 4 | 100 | Fajfr František | Fort SMC Ústí nad Orlicí | 72 | 00:33:28 | - |
5 | MA | 5 | 90 | Poláček Antonín | Spartak OEZ Letohrad | 89 | 00:33:30 | - |
6 | MA | 6 | 243 | Krejsa Tomáš | Ferodo Repsol Racing | 77 | 00:33:35 | - |
7 | MA | 7 | 94 | Lorenc Tomáš | Atletika Polička | 86 | 00:33:41 | - |
8 | MA | 8 | 106 | Berka Martin | SK OMT Pardubice | 87 | 00:34:05 | - |
9 | MA | 9 | 96 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:34:06 | - |
10 | MA | 10 | 95 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:34:48 | - |
11 | MA | 11 | 103 | Moravec Martin | Vencl tým | 84 | 00:35:47 | - |
12 | MA | 12 | 93 | Strnad Tomáš | SK Žamberk | 69 | 00:37:09 | - |
13 | MA | 13 | 104 | Jadrný Lubomír | LABO Moravia Šumperk | 73 | 00:37:36 | - |
14 | MA | 14 | 99 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:39:58 | - |
15 | MA | 15 | 92 | Kráčmar Vlastimil | Spartak Police nad Metují | 74 | 00:41:19 | - |
16 | MA | 16 | 102 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:42:21 | - |
17 | MA | 17 | 105 | Matějka Petr | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:42:50 | - |
18 | MA | 18 | 91 | Stejskal Milan | Sokol Líšnice | 68 | 00:46:23 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno Zpracování výsledků: Nehodnoceno Ceny vítězům: Nehodnoceno Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
28.3.2024 (Čtvrtek), svátek má Soňa
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.