Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Velké Verandy

2.12.2007, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Velké Verandy
  • datum konání: 2.12.2007
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Velká veranda u Chocně
od 10.15 hodin (intervalový start)

Přihlášky

od 9.00 do 10.15 hodin v místě startu

Startovné

5 - 30 Kč

Popis tratě

délka: 4,3 km, převýšení: 200 m
Terénní běh vede po náročné lesní trati.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

KOB Choceň

Internetové stránky

http://www.mcvv.org

E-mailová adresa

mcvv@mcvv.org

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM39158Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:20:18-
2MM41159Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:20:30-
3MM79160Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:22:15-
4MM84161Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:22:28-
5MM89162Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:22:47-
6MM102163Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:23:14-
7MM105164Křivda MartinKOB Choceň9500:23:42-
8MM111165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:23:54-
9MM125166Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:32-
10MM159167Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:26:47-
11MM162168Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:27:06-
12MM164169Netuka VojtěchSlávia OB Hradec Králové9700:27:09-
13MM178170Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:28-
14MM181171Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:01-
15MM184172Semrád LadislavKOB Choceň9700:29:29-
16MM191173Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:30:18-
17MM203174Fikejz LukášFK Choceň9500:31:30-
18MM204175Kopecký AdamFK Choceň9400:31:37-
19MM206176Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:32:19-
20MM208177Tomek JanOK Lokomotiva Pardubice9600:32:43-
21MM213178Mervart MarekSlávia OB Hradec Králové9700:34:05-
22MM218179Krejčí MiroslavSlávia OB Hradec Králové9800:35:48-
23MM225180Kaňka OndřejChoceň0000:38:19-
24MM227181Škoda ŠtěpánSlávia OB Hradec Králové9500:41:27-
25MM228182Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:22-
Žákyně 14 let a mladší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS98183Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:23:09-
2ŽS121184Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:24:20-
3ŽS126185Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:34-
4ŽS145186Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:47-
5ŽS146187Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:48-
6ŽS201188Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:19-
7ŽS210189Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:52-
8ŽS217190Mytryuk MyroslavaSlávia OB Hradec Králové9800:35:45-
9ŽS219191Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:35:59-
10ŽS220192Voženílková NicolaSlávia OB Hradec Králové9400:36:15-
11ŽS221193Semrádová JanaKOB Choceň9900:36:26-
12ŽS222194Barešová MarkétaSlávia OB Hradec Králové9700:36:29-
13ŽS229195Fettingová AnnaSlávia OB Hradec Králové9700:45:09-
14ŽS230196Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:47:29-
Dorostenci 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6208Vitner PetrJihlava9000:17:38107,52
2MD12209Fikar LukášAC Čáslav9000:18:2998,24
3MD13210Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:37-
4MD14211Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:18:5194,24
5MD20212Jirásek MichalAR208900:19:12-
6MD21213Nikl LukášAC Choceň9100:19:1490,05
7MD28214Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:4584,41
8MD31215Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:5482,78
9MD33216Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5782,23
10MD38217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:0680,59
11MD40218Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:25-
12MD42219Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:3475,50
13MD44220Fuksa MartinAC Čáslav9200:20:44-
14MD51221Havlas JanAR208900:21:05-
15MD52222Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:21:06-
16MD60223Siegel JakubAC Choceň9200:21:31-
17MD65224Egrt MartinAR209200:21:53-
18MD69225Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:22:0059,85
19MD72226Mohelník PetrAtletika Polička9200:22:02-
20MD76227Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:22:1257,67
21MD82228Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:22:26-
22MD88229Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:22:4152,40
23MD91230Košťálek MartinChoceň8900:22:54-
24MD129231Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4929,11
25MD158232Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:41-
Dorostenky 15-18 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD55197Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:16-
2ŽD59198Krchová ZuzanaUSK Praha9000:21:23109,50
3ŽD82199Maršánová LucieJihlava9000:22:26100,15
4ŽD101200Mádlová VěraAR208900:23:11-
5ŽD104201Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:3290,35
6ŽD107202Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:23:48-
7ŽD128203Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:44-
8ŽD169204Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3454,42
9ŽD182205Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:1239,87
10ŽD193206Marholdová KláraChoceň9100:30:2728,73
11ŽD212207Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:33:153,79
Muži A 19-39 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:16:20-
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:16:25-
3MA34Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:39-
4MA45Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:17:15-
4MA46Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:15-
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:44-
7MA98Řemínek MatějAC Choceň8600:18:09-
8MA109Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:18:16-
9MA1110Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:21-
10MA1711Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:01-
10MA1712Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:01-
12MA1913Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:19:06-
13MA2314Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:17-
14MA2515Bielčik PetrLichkov7100:19:28-
15MA2616Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:19:31-
16MA2717Veverka TomášOOB Vamberk8400:19:33-
17MA3018Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:51-
18MA3719Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:05-
19MA4320Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:41-
20MA4521Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:46-
21MA4622Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:48-
22MA4823Potchepko DmitriOK Lokomotiva Pardubice7600:20:54-
23MA4924Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:58-
24MA5025Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:21:00-
25MA5326Novák PavelKRB Chrudim8100:21:07-
26MA5527Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:16-
27MA5728Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:21:17-
28MA6129Fikejz MiroslavFK Choceň6900:21:34-
29MA6230Hanuš MartinAC Choceň7000:21:35-
30MA6331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:36-
31MA6732Pátek MichalKOB Choceň8600:21:59-
32MA7033Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:22:01-
33MA8634Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:32-
34MA8735Kopecký EvženFK Choceň6900:22:34-
35MA9336Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:22:57-
36MA9537Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:05-
37MA9638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:08-
38MA9839Kliment MichalBorohrádek7800:23:09-
39MA10340Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:16-
40MA10641Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:23:46-
41MA11742Šafr MartinKOB Choceň8400:24:08-
42MA11943Marhold LubošChoceň7700:24:19-
42MA11944Borovec AlexandrChoceň7600:24:19-
44MA12345Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:31-
45MA12946Čermák MiroslavTatry.cz7600:24:49-
46MA13647Pašek JiříKOB Choceň7600:25:08-
47MA13748Marhold PetrChoceň7800:25:13-
48MA15049Korbel MichalKOB Choceň7700:26:05-
49MA15350Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:17-
50MA15451Voleský JosefCyklocentrum Choceň7900:26:20-
51MA15652Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:26:32-
52MA15753Smrček AntonínLabeta Dřenice6800:26:39-
53MA17154Siegel JosefAC Choceň8600:27:42-
54MA17355Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:52-
55MA17756Jirásko LubomírSokol Srch7100:28:16-
56MA18357Sládek MartinChoceň7900:29:18-
57MA18858Kutěj TomášČakovičky8000:30:13-
58MA19759Guse MichalACK Louny7600:30:51-
59MA21460Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:34:53-
60MA22661Macháček MilanKOB Choceň7700:40:44-
Muži B 40-49 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB862Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:51-
2MB1563Siegel JosefAC Choceň5800:18:58-
3MB2264Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:15-
4MB3265Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:55-
5MB3366Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:57-
6MB5467Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:12-
7MB5868Dostálek PetrASPV Těchonín6700:21:20-
8MB7369Myšák MilanSokol Jehnědí6600:22:03-
9MB7870Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:22:14-
10MB8071Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:22:20-
11MB8572Marhold StanislavChoceň6600:22:29-
12MB8973Křivda IvanKOB Choceň6700:22:47-
13MB10975Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:23:53-
13MB10974Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:23:53-
15MB11576Čížek MilošSK Choceň6000:23:59-
16MB11777Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:08-
17MB14278Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:25:35-
18MB14779Grundman MartinKOB Choceň5800:25:57-
19MB14980Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:02-
20MB15181Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice5900:26:16-
21MB16682Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:27:13-
22MB16983Janeba PetrKOB Choceň6000:27:34-
23MB17484Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:28:05-
24MB17985Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:29-
25MB22386Semrád PavelKOB Choceň6600:36:37-
26MB22487Mádle PetrAR206100:38:15-
Muži C 50-59 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC3588Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:02-
2MC7089Černý VladimírHAC Praha5200:22:01-
3MC7490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:11-
4MC7691Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:12-
5MC9492Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:00-
6MC9693Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:08-
7MC11394Čipa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:23:55-
8MC12295Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:24:23-
9MC13297Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:00-
9MC13296Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:00-
11MC13898Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:25:18-
12MC13999Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:23-
13MC141100Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:25:30-
14MC151101Víšek ZdeněkPraha5300:26:16-
15MC175102Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:28:07-
16MC176103Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:28:12-
17MC186104Šafr MartinKOB Choceň5100:29:44-
18MC187105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:48-
19MC202106Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:25-
Muži D 60 let a starší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD66107Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:57-
2MD114108Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:57-
3MD131109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:54-
4MD135110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:03-
5MD143111Bielčik JindřichLichkov4000:25:36-
6MD168112Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:23-
7MD185113Rokyta Františekneregistrován4500:29:35-
Ženy A 19-39 let (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA16114Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:59-
2ZA23115Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:17-
3ZA29116Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:46-
4ZA36117Fousková PetraAC Čáslav8100:20:04-
5ZA46118Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:20:48-
6ZA64119Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:21:45-
7ZA67120Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:59-
8ZA74121Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:11-
9ZA81122Hubková KateřinaAC Pardubice8400:22:23-
10ZA91123Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:22:54-
11ZA100124Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:10-
12ZA108125Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:51-
13ZA111126Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:54-
14ZA116127Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:02-
15ZA123128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:31-
16ZA127129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:41-
17ZA144130Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:39-
18ZA161131Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:26:59-
19ZA163132Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:08-
20ZA167133Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:27:15-
21ZA172134Švecová IvaOB Chrast7100:27:46-
22ZA180135Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:28:59-
23ZA189136Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:30:17-
24ZA192137Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:23-
25ZA195138Černá VeronikaLabeta Dřenice8700:30:41-
26ZA199139Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:31:09-
27ZA200140Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:31:16-
28ZA216141Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:35:41-
Ženy B 40 let a starší (trať 4,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB134142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:02-
2ZB140143Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:26-
3ZB147144Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:57-
4ZB155145Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:21-
5ZB160146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:54-
6ZB165147Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:12-
7ZB189148Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:17-
8ZB194149Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:30:31-
9ZB196150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:48-
10ZB198151Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:31:06-
11ZB205152Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:31:45-
12ZB207153Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:38-
13ZB209154Mádlová IvaSlávia OB Hradec Králové6300:32:46-
14ZB211155Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:32:58-
15ZB215156Semrádová JitkaKOB Choceň6600:35:04-
16ZB231157Jelínková MartaKOB Choceň6700:49:37-
Trať 4,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Brýdl PavelNové Město nad Metují8000:16:20-
2MA23Málek MichalAC Čáslav8400:16:25-
3MA34Kourek LukášNové Město na Moravě8800:16:39-
4MA45Hubáček PetrTJ Nové Město na Moravě7800:17:15-
4MA46Hepner DavidSlávia OB Hradec Králové7600:17:15-
1MD6208Vitner PetrJihlava9000:17:38107,52
6MA77Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:17:44-
1MB862Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:51-
7MA98Řemínek MatějAC Choceň8600:18:09-
8MA109Dlabaja ŠtěpánSKOB Zlín8500:18:16-
9MA1110Panchártek JanOK 99 Hradec Králové8800:18:21-
2MD12209Fikar LukášAC Čáslav9000:18:2998,24
3MD13210Řemínek ŠtěpánAC Choceň8900:18:37-
4MD14211Kubát PavelOK 99 Hradec Králové9100:18:5194,24
2MB1563Siegel JosefAC Choceň5800:18:58-
1ZA16114Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:18:59-
10MA1711Stulík JakubSlavia Hradec Králové8200:19:01-
10MA1712Kolek PetrISCAREX Česká Třebová7500:19:01-
12MA1913Svoboda OndřejSlávia OB Hradec Králové7600:19:06-
5MD20212Jirásek MichalAR208900:19:12-
6MD21213Nikl LukášAC Choceň9100:19:1490,05
3MB2264Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:19:15-
13MA2314Kafka MilošOK Lokomotiva Pardubice8600:19:17-
2ZA23115Vlčovská MartaOK Lokomotiva Pardubice7600:19:17-
14MA2515Bielčik PetrLichkov7100:19:28-
15MA2616Zvěřina PetrOK 99 Hradec Králové8200:19:31-
16MA2717Veverka TomášOOB Vamberk8400:19:33-
7MD28214Procházka TomášOK Lokomotiva Pardubice9100:19:4584,41
3ZA29116Sárová LucieNové Město na Moravě8800:19:46-
17MA3018Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:19:51-
8MD31215Stulík MatějSlávia OB Hradec Králové9100:19:5482,78
4MB3265Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:19:55-
9MD33216Nechvíl PetrAC Choceň9100:19:5782,23
5MB3366Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:19:57-
1MC3588Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:20:02-
4ZA36117Fousková PetraAC Čáslav8100:20:04-
18MA3719Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:20:05-
10MD38217Funda JanSlávia OB Hradec Králové9100:20:0680,59
1MM39158Kubelka TomášABK Bravo Jablonné nad Orlicí9300:20:18-
11MD40218Kubát JanOK 99 Hradec Králové8900:20:25-
2MM41159Kos OldřichOK Lokomotiva Pardubice9300:20:30-
12MD42219Klapal JanOK Lokomotiva Pardubice9000:20:3475,50
19MA4320Pešek OndřejKOB Choceň8500:20:41-
13MD44220Fuksa MartinAC Čáslav9200:20:44-
20MA4521Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:20:46-
21MA4622Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7300:20:48-
5ZA46118Duchová IvetaLOKO OB Pardubice8600:20:48-
22MA4823Potchepko DmitriOK Lokomotiva Pardubice7600:20:54-
23MA4924Švadlena PavelKOB Choceň7500:20:58-
24MA5025Weiner JakubSlávia OB Hradec Králové7900:21:00-
14MD51221Havlas JanAR208900:21:05-
15MD52222Šabetka ZdeněkSlávia OB Hradec Králové8900:21:06-
25MA5326Novák PavelKRB Chrudim8100:21:07-
6MB5467Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:12-
1ŽD55197Procházková MichaelaOK Lokomotiva Pardubice8900:21:16-
26MA5527Pospíšil PetrHorolezecký klub Choceň7900:21:16-
27MA5728Lenner MiroslavLOKO OB Pardubice8600:21:17-
7MB5868Dostálek PetrASPV Těchonín6700:21:20-
2ŽD59198Krchová ZuzanaUSK Praha9000:21:23109,50
16MD60223Siegel JakubAC Choceň9200:21:31-
28MA6129Fikejz MiroslavFK Choceň6900:21:34-
29MA6230Hanuš MartinAC Choceň7000:21:35-
30MA6331Mazák LukášSokol Hrabenov8600:21:36-
6ZA64119Dočkalová MartinaOK Lokomotiva Pardubice8300:21:45-
17MD65224Egrt MartinAR209200:21:53-
1MD66107Švadlena JiříKOB Choceň4600:21:57-
31MA6732Pátek MichalKOB Choceň8600:21:59-
7ZA67120Hermanová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8700:21:59-
18MD69225Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:22:0059,85
2MC7089Černý VladimírHAC Praha5200:22:01-
32MA7033Šafář MiroslavTJ Loko Česká Třebová7000:22:01-
19MD72226Mohelník PetrAtletika Polička9200:22:02-
8MB7369Myšák MilanSokol Jehnědí6600:22:03-
8ZA74121Machútová LucieOK 99 Hradec Králové8800:22:11-
3MC7490Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:22:11-
4MC7691Juračka VojtěchOK Lokomotiva Pardubice5400:22:12-
20MD76227Zimola PetrTJ Nové Město na Moravě9000:22:1257,67
9MB7870Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice6400:22:14-
3MM79160Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:22:15-
10MB8071Šlajs TomášCyklocentrum Choceň6000:22:20-
9ZA81122Hubková KateřinaAC Pardubice8400:22:23-
3ŽD82199Maršánová LucieJihlava9000:22:26100,15
21MD82228Smitka JanSlávia OB Hradec Králové9200:22:26-
4MM84161Čermák JanOK Lokomotiva Pardubice9300:22:28-
11MB8572Marhold StanislavChoceň6600:22:29-
33MA8634Horáček JosefOK Lokomotiva Pardubice7500:22:32-
34MA8735Kopecký EvženFK Choceň6900:22:34-
22MD88229Souček MichalSlávia OB Hradec Králové9000:22:4152,40
12MB8973Křivda IvanKOB Choceň6700:22:47-
5MM89162Kaplan JanOK Lokomotiva Pardubice9400:22:47-
23MD91230Košťálek MartinChoceň8900:22:54-
10ZA91123Labašová KatarínaKOB Dobruška8300:22:54-
35MA9336Bolech FilipOK Lokomotiva Pardubice8600:22:57-
5MC9492Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:00-
36MA9537Šlajs TomášKOB Choceň8300:23:05-
37MA9638Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:23:08-
6MC9693Hájek FrantišekFGT Stolany4900:23:08-
38MA9839Kliment MichalBorohrádek7800:23:09-
1ŽS98183Tlustá HelenaTJ Nové Město na Moravě9300:23:09-
11ZA100124Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí7100:23:10-
4ŽD101200Mádlová VěraAR208900:23:11-
6MM102163Kos TomášOK Lokomotiva Pardubice9300:23:14-
39MA10340Sládek FrantišekKOB Choceň8300:23:16-
5ŽD104201Knapová JanaOK Lokomotiva Pardubice9000:23:3290,35
7MM105164Křivda MartinKOB Choceň9500:23:42-
40MA10641Frosch PetrOK Lokomotiva Pardubice7500:23:46-
6ŽD107202Teplá KarolínaSlávia OB Hradec Králové9200:23:48-
12ZA108125Křivdová LenkaKOB Choceň7200:23:51-
13MB10975Jakeš JosefSK OB Týniště nad Orlicí6500:23:53-
13MB10974Čermák PetrOK Lokomotiva Pardubice6500:23:53-
13ZA111126Kaplanová IvaOK Lokomotiva Pardubice6800:23:54-
8MM111165Friš JanSKI Klub Česká Třebová9500:23:54-
7MC11394Čipa JiříTJ Loko Česká Třebová5000:23:55-
2MD114108Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:57-
15MB11576Čížek MilošSK Choceň6000:23:59-
14ZA116127Štěpánová DitaKOB Dobruška7900:24:02-
16MB11777Záveský RichardOrel Česká Třebová6300:24:08-
41MA11742Šafr MartinKOB Choceň8400:24:08-
42MA11943Marhold LubošChoceň7700:24:19-
42MA11944Borovec AlexandrChoceň7600:24:19-
2ŽS121184Knapová LenkaLoko OB Pardubice9300:24:20-
8MC12295Gazdačko MilanSlávia OB Hradec Králové5700:24:23-
44MA12345Leštínský TomášKOB Dobruška7800:24:31-
15ZA123128Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:31-
9MM125166Křivda TomášSK Nové Město nad Metují9900:24:32-
3ŽS126185Fundová EliškaSlávia OB Hradec Králové9300:24:34-
16ZA127129Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:24:41-
7ŽD128203Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:24:44-
45MA12946Čermák MiroslavTatry.cz7600:24:49-
24MD129231Jakeš OndřejSK OB Týniště nad Orlicí9100:24:4929,11
3MD131109Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:24:54-
9MC13297Mrštík VáclavOK Lokomotiva Pardubice5000:25:00-
9MC13296Běhoun PavelOK99 Hradec Králové5700:25:00-
1ZB134142Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6200:25:02-
4MD135110Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:25:03-
46MA13647Pašek JiříKOB Choceň7600:25:08-
47MA13748Marhold PetrChoceň7800:25:13-
11MC13898Farář VáclavOK Lokomotiva Pardubice5200:25:18-
12MC13999Pilgr BohuslavTJ Loko Česká Třebová5100:25:23-
2ZB140143Juračková JanaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:26-
13MC141100Třasák MilanOK Lokomotiva Pardubice5200:25:30-
17MB14278Chaloupka StanislavKOB Choceň6700:25:35-
5MD143111Bielčik JindřichLichkov4000:25:36-
17ZA144130Záveská AnnaOB Loko Česká Třebová8800:25:39-
4ŽS145186Procházková KláraOK Lokomotiva Pardubice9400:25:47-
5ŽS146187Tesařová HedvikaAC Choceň9400:25:48-
3ZB147144Vilnerová EvaOK Lokomotiva Pardubice6000:25:57-
18MB14779Grundman MartinKOB Choceň5800:25:57-
19MB14980Jelínek RomanKOB Choceň6300:26:02-
48MA15049Korbel MichalKOB Choceň7700:26:05-
14MC151101Víšek ZdeněkPraha5300:26:16-
20MB15181Novotný MiroslavOK Lokomotiva Pardubice5900:26:16-
49MA15350Sýkora BohumilKOB Choceň8600:26:17-
50MA15451Voleský JosefCyklocentrum Choceň7900:26:20-
4ZB155145Běhounová JiřinaOK99 Hradec Králové5600:26:21-
51MA15652Müller RobertSlávia OB Hradec Králové6900:26:32-
52MA15753Smrček AntonínLabeta Dřenice6800:26:39-
25MD158232Doležal JanSK OB Týniště nad Orlicí8900:26:41-
10MM159167Vyskočil ŠtěpánOOB Vamberk9700:26:47-
5ZB160146Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:26:54-
18ZA161131Weinerová AdélaSlavia Hradec Králové8200:26:59-
11MM162168Trejbal VáclavSlávia OB Hradec Králové9600:27:06-
19ZA163132Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:27:08-
12MM164169Netuka VojtěchSlávia OB Hradec Králové9700:27:09-
6ZB165147Siegelová MagdalenaAC Choveň6500:27:12-
21MB16682Bolech JiříOK Lokomotiva Pardubice5900:27:13-
20ZA167133Chaloupková LenkaKOB Choceň6900:27:15-
6MD168112Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:27:23-
22MB16983Janeba PetrKOB Choceň6000:27:34-
8ŽD169204Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:27:3454,42
53MA17154Siegel JosefAC Choceň8600:27:42-
21ZA172134Švecová IvaOB Chrast7100:27:46-
54MA17355Macháček LubomírKOB Choceň7500:27:52-
23MB17484Bartoš PetrZahrádkáři Svatý Jiří6600:28:05-
15MC175102Doležal PetrSK OB Týniště nad Orlicí5400:28:07-
16MC176103Černý MilanCyklocentrum Choceň4800:28:12-
55MA17756Jirásko LubomírSokol Srch7100:28:16-
13MM178170Deml TomášOK Lokomotiva Pardubice9500:28:28-
24MB17985Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:28:29-
22ZA180135Pilgrová JanaOB Česká Třebová8200:28:59-
14MM181171Janeba VladimírKOB Choceň9600:29:01-
9ŽD182205Kůtová EliškaAC Choceň9000:29:1239,87
56MA18357Sládek MartinChoceň7900:29:18-
15MM184172Semrád LadislavKOB Choceň9700:29:29-
7MD185113Rokyta Františekneregistrován4500:29:35-
17MC186104Šafr MartinKOB Choceň5100:29:44-
18MC187105Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:48-
57MA18858Kutěj TomášČakovičky8000:30:13-
7ZB189148Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:17-
23ZA189136Klimplová ZuzanaOK Lokomotiva Pardubice8100:30:17-
16MM191173Zelinka JanOK Lokomotiva Pardubice9400:30:18-
24ZA192137Bašarinová MichaelaAC Choceň6800:30:23-
10ŽD193206Marholdová KláraChoceň9100:30:2728,73
8ZB194149Dočkalová JiřinaLokomotiva Pardubice5600:30:31-
25ZA195138Černá VeronikaLabeta Dřenice8700:30:41-
9ZB196150Nechvílová MiroslavaChoceň6000:30:48-
58MA19759Guse MichalACK Louny7600:30:51-
10ZB198151Čermáková RenataLokomotiva Pardubice6500:31:06-
26ZA199139Doležalová MarieSK Týniště nad Orlicí8600:31:09-
27ZA200140Bartošová JindraZahrádkáři Svatý Jiří7300:31:16-
6ŽS201188Chaloupková VeronikaKOB Choceň9800:31:19-
19MC202106Malec JaromírSK OB Týniště nad Orlicí5600:31:25-
17MM203174Fikejz LukášFK Choceň9500:31:30-
18MM204175Kopecký AdamFK Choceň9400:31:37-
11ZB205152Teplá HanaSlávia OB Hradec Králové6500:31:45-
19MM206176Lemberk JakubOK Lokomotiva Pardubice9500:32:19-
12ZB207153Mrštíková HanaOK Lokomotiva Pardubice5500:32:38-
20MM208177Tomek JanOK Lokomotiva Pardubice9600:32:43-
13ZB209154Mádlová IvaSlávia OB Hradec Králové6300:32:46-
7ŽS210189Kisková KláraOK Lokomotiva Pardubice9300:32:52-
14ZB211155Doležalová IvanaSK OB Týniště nad Orlicí6400:32:58-
11ŽD212207Bolechová AnežkaOK Lokomotiva Pardubice9000:33:153,79
21MM213178Mervart MarekSlávia OB Hradec Králové9700:34:05-
59MA21460Pešek KamilTJ Loko Česká Třebová8000:34:53-
15ZB215156Semrádová JitkaKOB Choceň6600:35:04-
28ZA216141Demlová JitkaOK Lokomotiva Pardubice6900:35:41-
8ŽS217190Mytryuk MyroslavaSlávia OB Hradec Králové9800:35:45-
22MM218179Krejčí MiroslavSlávia OB Hradec Králové9800:35:48-
9ŽS219191Chaloupková KateřinaKOB Choceň0000:35:59-
10ŽS220192Voženílková NicolaSlávia OB Hradec Králové9400:36:15-
11ŽS221193Semrádová JanaKOB Choceň9900:36:26-
12ŽS222194Barešová MarkétaSlávia OB Hradec Králové9700:36:29-
25MB22386Semrád PavelKOB Choceň6600:36:37-
26MB22487Mádle PetrAR206100:38:15-
23MM225180Kaňka OndřejChoceň0000:38:19-
60MA22661Macháček MilanKOB Choceň7700:40:44-
24MM227181Škoda ŠtěpánSlávia OB Hradec Králové9500:41:27-
25MM228182Švadlena MichalKOB Choceň0100:43:22-
13ŽS229195Fettingová AnnaSlávia OB Hradec Králové9700:45:09-
14ŽS230196Jelínková ZuzanaKOB Choceň0100:47:29-
16ZB231157Jelínková MartaKOB Choceň6700:49:37-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód