10.3.2007, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
26.3.2011 | Choceňský kros | 154 |
27.3.2010 | Choceňský kros | 201 |
7.3.2009 | Choceňský kros | 191 |
8.3.2008 | Choceňský kros | 169 |
11.3.2006 | Choceňský kros | 104 |
5.3.2005 | Choceňský kros | 81 |
13.3.2004 | Choceňský kros | 87 |
9.3.2002 | Choceňský kros | 176 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 53 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:02:17 | 104,75 |
2 | Ž2 | 3 | 54 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:02:21 | 99,05 |
3 | Ž2 | 5 | 56 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:02:23 | 96,20 |
4 | Ž2 | 9 | 57 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:42 | 69,12 |
5 | Ž2 | 11 | 58 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:02:47 | 62,00 |
6 | Ž2 | 15 | 59 | Dunajová Simona | Choceň | 99 | 00:02:55 | 50,59 |
7 | Ž2 | 16 | 61 | Járová Tereza | Hvězda Pardubice | 98 | 00:02:57 | 47,74 |
8 | Ž2 | 17 | 64 | Sedláčková Lucie | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:02:59 | 44,89 |
9 | Ž2 | 18 | 66 | Jandová Pavlína | Hvězda Pardubice | 99 | 00:03:04 | 37,77 |
10 | Ž2 | 19 | 68 | Mirovská Diana | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:03:09 | 30,64 |
11 | Ž2 | 20 | 70 | Jirsová Nela | DDM Týniště nad Orlicí | 99 | 00:03:11 | 27,79 |
12 | Ž2 | 22 | 71 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:03:21 | 13,54 |
13 | Ž2 | 23 | 73 | Rydrochová Aneta | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:03:25 | 7,84 |
14 | Ž2 | 24 | 74 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:03:29 | 2,14 |
15 | Ž2 | 25 | 75 | Novotná Petra | AC Choceň | 98 | 00:03:32 | 0,00 |
16 | Ž2 | 27 | 76 | Šedová Tereza | Sruby | 03 | 00:04:30 | 0,00 |
17 | Ž2 | 30 | 77 | Čejková Marie | AC Choceň | 04 | 00:06:07 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 78 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:15 | 108,51 |
2 | M2 | 4 | 79 | Brožek Lukáš | Basketbalový klub Choceň | 98 | 00:02:22 | 98,58 |
3 | M2 | 6 | 80 | Provazník Josef | Krkonoše Vrchlabí | 99 | 00:02:26 | 92,91 |
4 | M2 | 7 | 81 | Procházka Michal | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:02:37 | 77,30 |
5 | M2 | 8 | 82 | Knypl Roman | AC Choceň | 99 | 00:02:41 | 71,63 |
6 | M2 | 10 | 83 | Ptáček Antonín | DDM Týniště nad Orlicí | 98 | 00:02:46 | 64,54 |
7 | M2 | 12 | 84 | Dušek Pavel | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:02:50 | 58,87 |
8 | M2 | 13 | 85 | Vacek Lukáš | DDM Týniště nad Orlicí | 00 | 00:02:51 | 57,45 |
9 | M2 | 14 | 86 | Svoboda Jan | Hvězda Pardubice | 99 | 00:02:52 | 56,03 |
10 | M2 | 21 | 87 | Metelka Ondřej | DDM Týniště nad Orlicí | 01 | 00:03:13 | 26,24 |
11 | M2 | 26 | 88 | Praus Marek | DDM Týniště nad Orlicí | 01 | 00:03:40 | 0,00 |
12 | M2 | 28 | 89 | Šeda František | Sruby | 04 | 00:04:44 | 0,00 |
13 | M2 | 29 | 90 | Jirsa Matěj | DDM Týniště nad Orlicí | 03 | 00:05:35 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 101 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:01 | 113,40 |
2 | M3 | 5 | 102 | Filip Ondřej | AC Choceň | 96 | 00:03:17 | 96,91 |
3 | M3 | 6 | 103 | Jaroměřský Patrik | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:03:24 | 89,69 |
4 | M3 | 7 | 104 | Tužil Ondřej | Hvězda Pardubice | 96 | 00:03:32 | 81,44 |
5 | M3 | 8 | 105 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 00:03:34 | 79,38 |
6 | M3 | 9 | 106 | Barták Martin | AC Choceň | 97 | 00:03:35 | 78,35 |
7 | M3 | 13 | 107 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:44 | 69,07 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 2 | 91 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:02 | 106,73 |
2 | Ž3 | 3 | 92 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:07 | 101,42 |
3 | Ž3 | 4 | 93 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:16 | 91,86 |
4 | Ž3 | 10 | 94 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:36 | 70,62 |
5 | Ž3 | 11 | 95 | Baurová Denisa | Vysoké Mýto | 96 | 00:03:37 | 69,56 |
6 | Ž3 | 12 | 96 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:43 | 63,19 |
7 | Ž3 | 14 | 97 | Bartošová Karolína | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:03:50 | 55,75 |
8 | Ž3 | 15 | 98 | Růžičková Michaela | Hvězda Pardubice | 97 | 00:04:03 | 41,95 |
9 | Ž3 | 16 | 99 | Sokolovská Kateřina | DDM Týniště nad Orlicí | 97 | 00:04:14 | 30,27 |
10 | Ž3 | 17 | 100 | Bartáková Zuzana | Vysoké Mýto | 97 | 00:06:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 108 | Ulrichová Alena | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:06:19 | 107,61 |
2 | ŽM | 2 | 109 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:06:34 | 100,00 |
3 | ŽM | 3 | 110 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:06:49 | 92,39 |
4 | ŽM | 4 | 111 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:06:51 | 91,37 |
5 | ŽM | 5 | 112 | Hrdličková Aneta | Hvězda Pardubice | 94 | 00:07:34 | 69,54 |
6 | ŽM | 6 | 113 | Horáková Denisa | Hvězda Pardubice | 95 | 00:08:27 | 42,64 |
7 | ŽM | 7 | 114 | Průšová Michaela | Hvězda pardubice | 95 | 00:09:03 | 24,37 |
8 | ŽM | 8 | 115 | Plíšková Martina | Hvězda Pardubice | 94 | 00:09:11 | 20,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 116 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:08:09 | 102,56 |
2 | MM | 2 | 117 | Kopecký Michal | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:08:18 | 98,92 |
3 | MM | 3 | 118 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:08:19 | 98,52 |
4 | MM | 4 | 119 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:08:23 | 96,90 |
5 | MM | 6 | 120 | Maivald Jiří | Hvězda Pardubice | 94 | 00:09:04 | 80,35 |
6 | MM | 7 | 121 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:06 | 79,54 |
7 | MM | 8 | 122 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:09:24 | 72,27 |
8 | MM | 9 | 123 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:09:32 | 69,04 |
9 | MM | 10 | 124 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:10:00 | 57,74 |
10 | MM | 11 | 125 | Komínek Jiří | Litomyšl | 94 | 00:10:10 | 53,70 |
11 | MM | 13 | 126 | Netyma Vojtěch | Hvězda Pardubice | 95 | 00:10:15 | 51,68 |
12 | MM | 15 | 127 | Temňák Jiří | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:11:02 | 32,71 |
13 | MM | 17 | 128 | Veselka Radek | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:14:28 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 4 | 129 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:08:23 | 129,59 |
2 | ŽS | 12 | 130 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:12 | 92,66 |
3 | ŽS | 14 | 131 | Janatová Simona | Hvězda Pardubice | 93 | 00:10:56 | 77,75 |
4 | ŽS | 16 | 132 | Brýdlová Karina | Hvězda Pardubice | 93 | 00:13:13 | 31,34 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 133 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:11:00 | 105,31 |
2 | MS | 2 | 134 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:11:18 | 100,00 |
3 | MS | 3 | 135 | Šubert Daniel | ŠAK Pardubice | 93 | 00:11:36 | 94,69 |
4 | MS | 4 | 136 | Záveský Filip | OB Česká Třebová | 93 | 00:11:44 | 92,33 |
5 | MS | 5 | 137 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:11:50 | 90,56 |
6 | MS | 6 | 138 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:11:52 | 89,97 |
7 | MS | 7 | 139 | Vávra Michal | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:11:55 | 89,09 |
8 | MS | 11 | 140 | Pidrman Zdeněk | Hvězda Pardubice | 93 | 00:14:24 | 45,13 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 8 | 142 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:13:51 | 102,85 |
2 | MD | 9 | 143 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:14:08 | 98,81 |
3 | MD | 10 | 144 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:14:10 | 98,34 |
4 | MD | 12 | 145 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:14:26 | 94,54 |
5 | MD | 13 | 146 | Cvejn Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 91 | 00:15:00 | 86,48 |
6 | MD | 14 | 147 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:15:22 | 81,26 |
7 | MD | 15 | 148 | Kadeřávek Tomáš | SKP Duha Lanškroun | 91 | 00:15:39 | 77,22 |
8 | MD | 16 | 149 | Záveský Marek | OB Česká Třebová | 90 | 00:16:24 | 66,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽD | 4 | 141 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:16:15 | 100,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 3 | 15 | Kourek Lukáš | Nové Město na Moravě | 88 | 00:27:13 | - |
2 | MJ | 9 | 16 | Jeníček Ondřej | Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:28:08 | - |
3 | MJ | 12 | 17 | Hübl Radek | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 88 | 00:28:39 | - |
4 | MJ | 15 | 18 | Vlček Milan | SK Nové Město nad Metují | 89 | 00:29:01 | - |
5 | MJ | 17 | 19 | Řemínek Štěpán | AC Choceň | 89 | 00:29:15 | - |
6 | MJ | 19 | 20 | Sejkora Karel | Atletika Polička | 88 | 00:29:39 | - |
7 | MJ | 25 | 21 | Zavřel Jiří | AC Choceň | 89 | 00:31:00 | - |
8 | MJ | 26 | 22 | Sekanina Tomáš | ISCAREX Česká Třebová | 89 | 00:31:09 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 48 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:27:34 | - |
2 | MB | 14 | 49 | Svoboda Mojmír | Hvězda Pardubice | 66 | 00:28:56 | - |
3 | MB | 23 | 50 | Čechal Jaroslav | TS Letohrad | 61 | 00:30:22 | - |
4 | MB | 33 | 51 | Šlajs Tomáš | Cyklocentrum Choceň | 60 | 00:33:37 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 24 | 52 | Krupička Miroslav | Jiskra Ústí n. Orlicí | 53 | 00:30:51 | - |
2 | MC | 29 | 54 | Schwarz Josef | SK Chotěboř | 55 | 00:32:33 | - |
3 | MC | 30 | 55 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:32:46 | - |
4 | MC | 31 | 56 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:32:50 | - |
5 | MC | 35 | 58 | Kopecký Libor | AC Vysoké Mýto | 56 | 00:34:31 | - |
6 | MC | 37 | 59 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:34:51 | - |
7 | MC | 38 | 60 | Zahradník Jan | TJ Slavoj Čáslav | 56 | 00:34:55 | - |
8 | MC | 40 | 62 | Hájek František | FGT Stolany | 49 | 00:35:22 | - |
9 | MC | 43 | 63 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:36:56 | - |
10 | MC | 46 | 65 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:39:34 | - |
11 | MC | 48 | 66 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:44:16 | - |
12 | MC | 49 | 67 | Král Josef | ISCAREX Česká Třebová | 40 | 00:45:21 | - |
13 | MC | 50 | 69 | Velechovský Jiří | SAZS Králíky | 55 | 00:46:43 | - |
14 | MC | 51 | 70 | Kalousek Jan | KČT Žamberk | 41 | 00:54:16 | - |
15 | MC | 52 | 72 | Svatoš Otakar | ISCAREX Česká Třebová | 34 | 01:26:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 2 | Sárová Lucie | Nové Město na Moravě | 88 | 00:14:13 | - |
2 | ZA | 3 | 3 | Poborská Helena | Praha 3 | 78 | 00:15:44 | - |
3 | ZA | 5 | 4 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:16:43 | - |
4 | ZA | 6 | 5 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:17:12 | - |
5 | ZA | 7 | 6 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:17:34 | - |
6 | ZA | 8 | 7 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:17:58 | - |
7 | ZA | 9 | 8 | Záveská Anna | OB Loko Česká Třebová | 88 | 00:18:09 | - |
8 | ZA | 10 | 9 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:18:24 | - |
9 | ZA | 11 | 10 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:19:01 | - |
10 | ZA | 13 | 11 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:20:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 12 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:14:11 | - |
2 | ZB | 12 | 13 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:19:44 | - |
3 | ZB | 14 | 14 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:22:49 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 101 | Halbrštát Tomáš | AC Choceň | 96 | 00:03:01 | 113,40 |
1 | Ž3 | 2 | 91 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:02 | 106,73 |
2 | Ž3 | 3 | 92 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:03:07 | 101,42 |
3 | Ž3 | 4 | 93 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:16 | 91,86 |
2 | M3 | 5 | 102 | Filip Ondřej | AC Choceň | 96 | 00:03:17 | 96,91 |
3 | M3 | 6 | 103 | Jaroměřský Patrik | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:03:24 | 89,69 |
4 | M3 | 7 | 104 | Tužil Ondřej | Hvězda Pardubice | 96 | 00:03:32 | 81,44 |
5 | M3 | 8 | 105 | Beznoska Jan | TK Čermná nad Orlicí | 97 | 00:03:34 | 79,38 |
6 | M3 | 9 | 106 | Barták Martin | AC Choceň | 97 | 00:03:35 | 78,35 |
4 | Ž3 | 10 | 94 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:03:36 | 70,62 |
5 | Ž3 | 11 | 95 | Baurová Denisa | Vysoké Mýto | 96 | 00:03:37 | 69,56 |
6 | Ž3 | 12 | 96 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:03:43 | 63,19 |
7 | M3 | 13 | 107 | Tancer Petr | Sokol Přisnotice | 97 | 00:03:44 | 69,07 |
7 | Ž3 | 14 | 97 | Bartošová Karolína | DDM Týniště nad Orlicí | 96 | 00:03:50 | 55,75 |
8 | Ž3 | 15 | 98 | Růžičková Michaela | Hvězda Pardubice | 97 | 00:04:03 | 41,95 |
9 | Ž3 | 16 | 99 | Sokolovská Kateřina | DDM Týniště nad Orlicí | 97 | 00:04:14 | 30,27 |
10 | Ž3 | 17 | 100 | Bartáková Zuzana | Vysoké Mýto | 97 | 00:06:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 1 | 108 | Ulrichová Alena | SK Nové Město nad Metují | 94 | 00:06:19 | 107,61 |
2 | ŽM | 2 | 109 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:06:34 | 100,00 |
3 | ŽM | 3 | 110 | Tesařová Hedvika | AC Choceň | 94 | 00:06:49 | 92,39 |
4 | ŽM | 4 | 111 | Tancerová Kateřina | Sokol Přísnotice | 95 | 00:06:51 | 91,37 |
5 | ŽM | 5 | 112 | Hrdličková Aneta | Hvězda Pardubice | 94 | 00:07:34 | 69,54 |
6 | ŽM | 6 | 113 | Horáková Denisa | Hvězda Pardubice | 95 | 00:08:27 | 42,64 |
7 | ŽM | 7 | 114 | Průšová Michaela | Hvězda pardubice | 95 | 00:09:03 | 24,37 |
8 | ŽM | 8 | 115 | Plíšková Martina | Hvězda Pardubice | 94 | 00:09:11 | 20,30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 116 | Pavel Jan | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 95 | 00:08:09 | 102,56 |
2 | MM | 2 | 117 | Kopecký Michal | Hvězda SKP Pardubice | 94 | 00:08:18 | 98,92 |
3 | MM | 3 | 118 | Friš Jan | SKI klub Česká Třebová | 95 | 00:08:19 | 98,52 |
4 | MM | 4 | 119 | Vondra David | Letohrad | 94 | 00:08:23 | 96,90 |
1 | ŽS | 4 | 129 | Tlustá Helena | TJ Nové Město na Moravě | 93 | 00:08:23 | 129,59 |
5 | MM | 6 | 120 | Maivald Jiří | Hvězda Pardubice | 94 | 00:09:04 | 80,35 |
6 | MM | 7 | 121 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:09:06 | 79,54 |
7 | MM | 8 | 122 | Prachař David | AC Choceň | 94 | 00:09:24 | 72,27 |
8 | MM | 9 | 123 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:09:32 | 69,04 |
9 | MM | 10 | 124 | Polák Štěpán | AC Choceň | 95 | 00:10:00 | 57,74 |
10 | MM | 11 | 125 | Komínek Jiří | Litomyšl | 94 | 00:10:10 | 53,70 |
2 | ŽS | 12 | 130 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:10:12 | 92,66 |
11 | MM | 13 | 126 | Netyma Vojtěch | Hvězda Pardubice | 95 | 00:10:15 | 51,68 |
3 | ŽS | 14 | 131 | Janatová Simona | Hvězda Pardubice | 93 | 00:10:56 | 77,75 |
12 | MM | 15 | 127 | Temňák Jiří | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:11:02 | 32,71 |
4 | ŽS | 16 | 132 | Brýdlová Karina | Hvězda Pardubice | 93 | 00:13:13 | 31,34 |
13 | MM | 17 | 128 | Veselka Radek | DDM Týniště nad Orlicí | 95 | 00:14:28 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 133 | Siegel Jakub | AC Choceň | 92 | 00:11:00 | 105,31 |
2 | MS | 2 | 134 | Neruda Michal | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:11:18 | 100,00 |
3 | MS | 3 | 135 | Šubert Daniel | ŠAK Pardubice | 93 | 00:11:36 | 94,69 |
4 | MS | 4 | 136 | Záveský Filip | OB Česká Třebová | 93 | 00:11:44 | 92,33 |
5 | MS | 5 | 137 | Kubelka Tomáš | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 93 | 00:11:50 | 90,56 |
6 | MS | 6 | 138 | Mohelník Petr | Atletika Polička | 92 | 00:11:52 | 89,97 |
7 | MS | 7 | 139 | Vávra Michal | Hvězda SKP Pardubice | 93 | 00:11:55 | 89,09 |
1 | MD | 8 | 142 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:13:51 | 102,85 |
2 | MD | 9 | 143 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:14:08 | 98,81 |
3 | MD | 10 | 144 | Kopecký Jan | AC Vysoké Mýto | 90 | 00:14:10 | 98,34 |
8 | MS | 11 | 140 | Pidrman Zdeněk | Hvězda Pardubice | 93 | 00:14:24 | 45,13 |
4 | MD | 12 | 145 | Nikl Lukáš | AC Choceň | 91 | 00:14:26 | 94,54 |
5 | MD | 13 | 146 | Cvejn Miloš | Hvězda SKP Pardubice | 91 | 00:15:00 | 86,48 |
6 | MD | 14 | 147 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:15:22 | 81,26 |
7 | MD | 15 | 148 | Kadeřávek Tomáš | SKP Duha Lanškroun | 91 | 00:15:39 | 77,22 |
8 | MD | 16 | 149 | Záveský Marek | OB Česká Třebová | 90 | 00:16:24 | 66,55 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 1 | 12 | Metelková Táňa | SK Týniště nad Orlicí | 72 | 00:14:11 | - |
1 | ZA | 2 | 2 | Sárová Lucie | Nové Město na Moravě | 88 | 00:14:13 | - |
2 | ZA | 3 | 3 | Poborská Helena | Praha 3 | 78 | 00:15:44 | - |
1 | ŽD | 4 | 141 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:16:15 | 100,00 |
3 | ZA | 5 | 4 | Klímová Ivana | Hvězda Pardubice | 87 | 00:16:43 | - |
4 | ZA | 6 | 5 | Schauerová Lenka | Atletika Polička | 88 | 00:17:12 | - |
5 | ZA | 7 | 6 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:17:34 | - |
6 | ZA | 8 | 7 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:17:58 | - |
7 | ZA | 9 | 8 | Záveská Anna | OB Loko Česká Třebová | 88 | 00:18:09 | - |
8 | ZA | 10 | 9 | Kovářová Anna | OB Česká Třebová | 75 | 00:18:24 | - |
9 | ZA | 11 | 10 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:19:01 | - |
2 | ZB | 12 | 13 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:19:44 | - |
10 | ZA | 13 | 11 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:20:38 | - |
3 | ZB | 14 | 14 | Keprtová Miloslava | Česká Třebová | 48 | 00:22:49 | - |
Organizace závodu: 80% Zvolená trasa závodu: 70% Značení závodu: 76% Vyhlášení výsledků: 58% Zpracování výsledků: 64% Ceny vítězům: 42% Celkový dojem ze závodu: 70% Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků. | Celkové hodnocení 66% |
18.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Valérie
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
17.04.2024 - Propozice závodu Běk kolem poličských hradeb.
09.04.2024 - Výsledky závodu Širokodolský kros.
07.04.2024 - Fotogalerie Širokodolský kros.
03.04.2024 - Fotogalerie 1. Pekelný kilometr.
03.04.2024 - Výsledky závodu 1. Pekelný kilometr.
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
frydrychovaRadka