Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

11.5.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 11.5.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: LO Choceň

Sociální sítě

Místo konání

zámecký park v Chocni
9:00 - 10:00 hodin

Přihlášky

do 8:45 (pro hlavní závod do 9:30) hodin v místě startu

Startovné

hlavní závod - 50 Kč

Popis tratě

Délka: 15 km a méně

Ceny pro vítěze

První tři v rámcových závodech obdrží diplom a drobnou věcnou cenu.
V hlavním závodě obdrží první tři v každé kategorii diplom s vyznačeným časem a finanční cenu ve výši:
- absolutní vítěz 1 500,- Kč
- ostatní vítězové kategorií a pořádí na 2. a 3. místě (viz.rozpis na informační tabuli v místě prezentace)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar, ml.
Revoluční 1421
565 01 Choceň
tel. 724 371 266

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
15.5.2011Běh Choceňskými sady151
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh Choceňskými sady70
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník153
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3454

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Nechvíl Petr9115
Myšák Milan6615
Hejzlar Martin0214
Razým Jan5713
Hübl Radek8813
Vorel Milan4013
Smoláková Alexandra9812
Ožana Václav6412
Hanuš Petr6412
Kopecký Libor5612
Šlajs Tomáš6012
Bielčik Jindřich4011
Siegel Josef5811
Novotný Luděk6211
Hejzlar David0611
Šedová Tereza0311
Sadílek Ota4610
Šváb František5710
Bajer Milan5510
Vacek Martin6910
Borovec Alex7610
Metelková Táňa7210
Svoboda Mojmír669
Javůrek Jiří489
Frydrychová Eliška019
Smoláková Valérie939
Čechal Jaroslav619
Zajíc Jan539
Keprtová Miloslava489
Chlubna Jan849
Šafář Jaroslav519
Kubišta Oto539
Martincová Kristýna939
Řemínek Matěj869
Marhold Petr789
Smolák Petr949
Červ Miloslav509
Lakota Antonín959
Sedlák Jiří589
Dostálek Petr679
Kubrová Dagmar638
Gregora Jan008
Boháč Pankrác068
Bříza Vladimír518
Smoláková Dominika008
Serbousková Sára048
Matyášová Jana658
Borek Viktor048
Marhold Luboš778
Šlajs Tomáš838

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžákyně I r. 2002 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1287Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:33-
2Ž1293Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:33-
3Ž140198Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:36-
4Ž1428Šedová Terezaneregistrována0300:00:38-
5Ž144200Svobodová EliškaPardubice0300:00:40-
6Ž1481Kopřivová NelaLO Choceň0300:00:41-
7Ž152197Bisová NelaChoceň0300:00:48-
8Ž1552Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:57-
9Ž1564Vychová Eliškaneregistrována 00:00:58-
10Ž15710Vanická Patricieneregistrována 00:00:58-
11Ž1585Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:01-
12Ž1596Matoušková Sáraneregistrována0500:01:02-
13Ž164199Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:02:08-
14Ž1659Kaplanová Karolínaneregistrována0700:03:17-
Předžáci I r. 2002 a mladší (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M12514Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:32-
2M13015Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:33-
3M13311Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:34-
4M135179Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:34-
5M13616Rybka LukášČeská Třebová0200:00:34-
6M13820Boháč ServácAC Choceň0200:00:35-
7M13918Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
8M143176Vychytil ProkopChoceň0300:00:39-
9M145173Valenta JindřichAC Choceň 00:00:40-
10M146178Šeda FrantišekSruby0400:00:41-
11M147182Tošovský MartinChoceň 00:00:41-
12M149175Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:44-
13M15017Vondra JanČeská Třebová0200:00:46-
14M151174Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:46-
15M15321Chmelík MatějMARS Svratka0400:00:49-
16M154180Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
17M16019Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:14-
18M161181Mošner JanChoceň 00:01:51-
19M162177Vanický SebastiánChoceň 00:01:58-
20M16313Hejzlar DavidLO Choceň0600:02:06-
Předžákyně II r. 99-01 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2533Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:28-
2Ž2728Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:28-
3Ž2931Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:29-
4Ž21225Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:29-
5Ž21422Stoklasová Eliškaneregistrována 00:00:29-
6Ž21627Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:30-
7Ž218188Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:30-
8Ž21932Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:31-
9Ž22123Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:31-
10Ž22326Nováková KamilaMARS Svratka9900:00:32-
11Ž22724Výchová Zuzananeregistrována 00:00:33-
12Ž23230Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:34-
13Ž23729Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:35-
Předžáci II r. 99-01 (trať 0,15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Sviták PavelSokol Žamberk9900:00:26-
2M22190Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:27-
3M2335Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:00:27-
4M2446Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:28-
5M2639Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:28-
6M2737Navrátil DanielChoceň0100:00:28-
7M2936Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:29-
8M211191Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:29-
9M21334Fišer VojtěchJablonné nad Orlicí0000:00:29-
10M215193Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:30-
11M21645Boháč BonifácAC Choceň0100:00:30-
12M22041Metelka OndřejHradec Králové0100:00:31-
13M22247Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:00:32-
14M22438Chytil LukášAC Choceň0100:00:32-
15M22644Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:32-
16M23143Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:34-
17M234189Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:34-
18M241192Vychytil AntonínAC Choceň0100:00:36-
-M2-40Kubíček TomášChoceň01DNF-
Žákyně nejmladší r. 97-98 (trať 0,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:09-
2Ž3256Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:10-
3Ž3352Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:10-
4Ž3450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:15-
5Ž3553Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:16-
6Ž3654Doláková AnnaAC Choceň 00:01:18-
7Ž3757Svobodová EditaPardubice9800:01:19-
8Ž3848Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:19-
9Ž3951Kubíčková AnetaChoceň9700:01:20-
10Ž31049Skalická Kristýnaneregistrována 00:01:27-
Žáci nejmladší r. 97-98 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3572Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:39-
2M3673Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:40-
3M3774Navrátil TomášChoceň9800:02:41-
4M3875Adamec MatoušAC Choceň9700:02:42-
5M31377Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:52-
6M31479Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:54-
7M31578Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:02:55-
8M31676Barták MartinAC Choceň9700:03:00-
Žákyně mladší r. 95-96 (trať 0,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM163Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:28-
2ŽM267Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:34-
3ŽM368Bělohlávková BáraVrchovina Choceň 00:02:36-
3ŽM362Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:36-
5ŽM961Civišová AnnaAC Choceň9500:02:45-
6ŽM1064Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:46-
7ŽM1160Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:02:48-
8ŽM1266Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:02:51-
9ŽM1765Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:03:05-
Žáci mladší r. 95-96 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM4106Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:24-
2MM6102Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
3MM7108Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:29-
4MM10104Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:34-
5MM13105Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:46-
6MM15103Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:48-
7MM19107Frydrych JakubAC Choceň9500:04:15-
7MM19183Rafail AdamAC Choceň 00:04:15-
Žákyně starší r. 93-94 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS895Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:31-
2ŽS996Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:33-
3ŽS1190Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:40-
4ŽS1293Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:43-
5ŽS1494Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:47-
6ŽS1691Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:51-
7ŽS1797Semrádová AdélkaSprint Čáslav9400:03:53-
8ŽS1892Frišová MagdaGymnázium Česká Třebová9300:04:00-
Žáci starší r. 93-94 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1123Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:06-
2MS2122Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:14-
3MS3120Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:03:18-
4MS5121Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:27-
Dorostenky r. 91-92 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1137Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:01-
2ŽD2138Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:08:06-
3ŽD3139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:34-
4ŽD4136Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:08:47-
Dorostenci r. 91-92 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2147Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:14-
2MD3144Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:25-
3MD411Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:01-
4MD5146Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:32-
5MD6148Semrád TomášSprint Čáslav9100:12:04-
-MD-145Nikl LukášAC Choceň91DNF-
Ženy 3000 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:13:22-
2ZA38185Cešíková EliškaSlatiňany 00:13:28-
3ZA39156Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:13:33-
4ZA310155Kůtová EliškaAC Choceň9000:13:48-
5ZA312154Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:16:23-
6ZA313184Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:40-
7ZA314157Kočová MarkétaSDH Černovír8400:20:52-
Muži A 3000 (trať 3 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži B 3000 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31167Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:09:58-
2MB311166Kanta VendelínChoceň7100:15:12-
Muži A 20-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:13105,03
2MA665Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:53:0489,81
3MA1027Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:54:4083,44
4MA1271Bogdał LukaszMiedzygorze8200:55:4878,98
5MA1437Dobšíček PavelSK Hronov8000:56:1277,37
6MA2272Bogdał RomanMiedzygorze7900:58:3967,63
7MA2760Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:2760,51
8MA2858Šlajs TomášKOB Choceň8301:00:4659,24
9MA2979Novák PavelKRB Chrudim8101:00:5958,44
10MA3069Bogdał PawełMiedzygorze7601:01:0258,19
11MA3383Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:01:3056,34
12MA3467Borovec AlexChoceň7601:02:3252,29
13MA4276Marhold LubošChoceň7701:05:2640,81
14MA5382Bek StanislavTroscy8201:08:4727,49
15MA5575Marhold PetrChoceň7801:09:1725,50
16MA5914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:4223,90
17MA6889Jelínek JaroslavŽurda team8601:12:3012,77
18MA6988Pechanec PavelJavorník9001:12:31114,26
19MA8338Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8901:23:3985,74
20MA8790Breznay JanOpatovice nad Labem7801:24:560,00
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB233Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:50:3099,95
2MB349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:4595,02
3MB54Chmelík JosefAtletika Polička7300:52:4291,24
4MB721Musil JiříMK Hlinsko7200:53:2688,35
5MB1151Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:0699,73
6MB1345Semrád LadislavSlavoj Čáslav6700:56:0796,00
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:2095,24
8MB1911Bielčik PetrLichkov7100:57:0773,76
9MB3643Pinkas MartinDobříkov6701:03:1470,13
10MB3990Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:04:2565,81
11MB4174Marhold StanislavChoceň6601:04:5863,80
12MB458Bělohlávek JiříPardubice7101:06:0338,33
13MB5784Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:09:2347,79
14MB6464Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:10:0944,99
15MB6687Trkal JaroslavChoceň6401:12:1337,48
16MB8293Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:23:050,00
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC434Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:58107,76
2MC824Siegel JosefAC Choceň5800:53:35101,79
3MC955Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:53:51104,27
4MC1629Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:2195,16
5MC1830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:56:5793,01
6MC2078Filip LubošAC Choceň5900:57:3690,59
7MC2454Vanta JosefTC Dobruška6200:59:1984,38
8MC2548Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:3279,74
9MC3257Šlajs TomášCC Choceň6001:01:2077,05
10MC3532Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:5471,33
11MC3810Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:04:0367,14
12MC4077Novotný LuděkSK Žamberk6201:04:3765,13
13MC4359Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:05:3657,32
14MC4785Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:3557,96
15MC4961Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:4957,10
16MC5035Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:07:2155,18
17MC5616Celba JiříNáchod5601:09:2243,36
18MC6273Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:09:4446,52
19MC7040Sedlák JiříPřelouč5801:12:5430,27
20MC7450Bayer MilanCafé Bayer Pardubice5601:14:3024,35
21MC7546Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0723,27
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1781Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:56:3890,45
2MD2668Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:43105,76
3MD317Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:0773,87
4MD4425Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:05:4856,57
5MD4862Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:06:4782,75
6MD516Krajtl SvatoplukPardubice4901:07:2550,58
7MD521Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:4579,60
8MD5818Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:3573,62
9MD765Tučný JanMK Pardubice4701:17:1848,55
10MD8170Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:470,00
11MD8692Černý MilanAC Choceň4801:24:4224,42
12MD8847Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:25:020,00
13MD9136Wendlig MiroslavSokol Luková5301:29:120,00
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME219Krátký FrantišekViking Králiky4300:57:57111,49
2ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:05118,37
3ME5466Jelínek MatějHvězda Pardubice4201:09:1474,76
4ME6756Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:12:1864,79
5ME723Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:2061,41
6ME7363Doležal StanislavBK Pardubice3801:13:5596,85
7ME7712Bielčik JindřichLichkov4001:18:1245,61
8ME7819Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:1884,78
9ME8086Vorel MilanSlatiňany4001:19:5839,83
10ME9020Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:26:0419,98
Ženy A 20-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2317Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:59:04124,56
2ZA6015Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4292,96
3ZA7152Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:13:1482,48
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3739Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:01123,91
2ZB6141Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:43109,71
3ZB6326Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:09:51107,85
4ZB6544Mikulecká MarcelaSloupnice7301:10:43107,00
5ZB7922Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:19:2483,29
6ZB8431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:00100,00
7ZB8542Nechvílová MiroslavaChoceň6001:24:1568,25
8ZB8928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:25:5063,86
-ZB-2Mikásková MichaelaKrkonoše Vrchlabí71DNF-
Trať 0,15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2142Sviták PavelSokol Žamberk9900:00:26-
2M22190Švéda RomanTJ Jiskra Králíky9900:00:27-
3M2335Kristl FrantišekOrel Dolní Dobrouč9900:00:27-
4M2446Moravec AlešTJ Jiskra Králíky0100:00:28-
1Ž2533Dunajová SimonaLO Choceň9900:00:28-
5M2639Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:00:28-
2Ž2728Navrátilová DarjaTJ - Svitavy0100:00:28-
6M2737Navrátil DanielChoceň0100:00:28-
3Ž2931Václavková HanaDlouhá Třebová9900:00:29-
7M2936Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:29-
8M211191Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:00:29-
4Ž21225Kábrtová PavlaOrel Rtyně v Podkrkonoší0000:00:29-
9M21334Fišer VojtěchJablonné nad Orlicí0000:00:29-
5Ž21422Stoklasová Eliškaneregistrována 00:00:29-
10M215193Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:30-
11M21645Boháč BonifácAC Choceň0100:00:30-
6Ž21627Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:30-
7Ž218188Doskočilová EliškaDonocykl Vysoké Mýto0000:00:30-
8Ž21932Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:31-
12M22041Metelka OndřejHradec Králové0100:00:31-
9Ž22123Abrahámová TerezaJablonné nad Orlicí0000:00:31-
13M22247Ptáček SlavomírTJ Jiskra Králíky0000:00:32-
10Ž22326Nováková KamilaMARS Svratka9900:00:32-
14M22438Chytil LukášAC Choceň0100:00:32-
1M12514Abrahám LuděkAtletika Jablonné n. O.0200:00:32-
15M22644Navrátil JonášTJ - Svitavy0100:00:32-
11Ž22724Výchová Zuzananeregistrována 00:00:33-
1Ž1287Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:33-
2Ž1293Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:33-
2M13015Mlynář TomášOrel Dolní Dobrouč0200:00:33-
16M23143Unzeitig JiříAC Choceň0100:00:34-
12Ž23230Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:34-
3M13311Hejzlar MartinLO Choceň0200:00:34-
17M234189Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:34-
4M135179Coural JaroslavJiskra Vír0200:00:34-
5M13616Rybka LukášČeská Třebová0200:00:34-
13Ž23729Frydrychová EliškaAC Choceň0100:00:35-
6M13820Boháč ServácAC Choceň0200:00:35-
7M13918Zeman OndřejTJ - Svitavy0200:00:36-
3Ž140198Vacková KristýnaISCAREX Česká Třebová0200:00:36-
18M241192Vychytil AntonínAC Choceň0100:00:36-
4Ž1428Šedová Terezaneregistrována0300:00:38-
8M143176Vychytil ProkopChoceň0300:00:39-
5Ž144200Svobodová EliškaPardubice0300:00:40-
9M145173Valenta JindřichAC Choceň 00:00:40-
10M146178Šeda FrantišekSruby0400:00:41-
11M147182Tošovský MartinChoceň 00:00:41-
6Ž1481Kopřivová NelaLO Choceň0300:00:41-
12M149175Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:00:44-
13M15017Vondra JanČeská Třebová0200:00:46-
14M151174Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:46-
7Ž152197Bisová NelaChoceň0300:00:48-
15M15321Chmelík MatějMARS Svratka0400:00:49-
16M154180Marhold StanislavChoceň0400:00:50-
8Ž1552Košťálková ŽofieLO Choceň0400:00:57-
9Ž1564Vychová Eliškaneregistrována 00:00:58-
10Ž15710Vanická Patricieneregistrována 00:00:58-
11Ž1585Metelková MichaelaHradec Králové0500:01:01-
12Ž1596Matoušková Sáraneregistrována0500:01:02-
17M16019Zeman DavidTJ - Svitavy0500:01:14-
18M161181Mošner JanChoceň 00:01:51-
19M162177Vanický SebastiánChoceň 00:01:58-
20M16313Hejzlar DavidLO Choceň0600:02:06-
13Ž164199Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:02:08-
14Ž1659Kaplanová Karolínaneregistrována0700:03:17-
Trať 0,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3155Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:01:09-
2Ž3256Hanušová VeronikaAC Choceň9700:01:10-
3Ž3352Čerenkova PetraOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:01:10-
4Ž3450Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:15-
5Ž3553Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:16-
6Ž3654Doláková AnnaAC Choceň 00:01:18-
7Ž3757Svobodová EditaPardubice9800:01:19-
8Ž3848Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:19-
9Ž3951Kubíčková AnetaChoceň9700:01:20-
10Ž31049Skalická Kristýnaneregistrována 00:01:27-
Trať 0,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM163Vytlačilová TerezaAtletika Polička9500:02:28-
2ŽM267Couralová SimonaJiskra Vír9600:02:34-
3ŽM368Bělohlávková BáraVrchovina Choceň 00:02:36-
3ŽM362Čerenková DenisaOrel Rtyně v Podkrkonoší9600:02:36-
1M3572Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:02:39-
2M3673Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:02:40-
3M3774Navrátil TomášChoceň9800:02:41-
4M3875Adamec MatoušAC Choceň9700:02:42-
5ŽM961Civišová AnnaAC Choceň9500:02:45-
6ŽM1064Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:02:46-
7ŽM1160Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:02:48-
8ŽM1266Pecháčková NatálieSKI klub Česká Třebová9500:02:51-
5M31377Vilímek VáclavAC Choceň9800:02:52-
6M31479Doskočil JanAC Vysoké Mýto9700:02:54-
7M31578Svatoš JanSKI klub Česká Třebová9800:02:55-
8M31676Barták MartinAC Choceň9700:03:00-
9ŽM1765Navrátilová AnežkaTJ - Svitavy9500:03:05-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1123Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:03:06-
2MS2122Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:03:14-
3MS3120Kašpar OlinÚstí nad Orlicí9300:03:18-
1MM4106Halbrštát TomášAC Choceň9600:03:24-
4MS5121Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:03:27-
2MM6102Lakota AntonínAC Choceň9500:03:27-
3MM7108Kubelka PetrABK Bravo Jablonné nad Orlicí9500:03:29-
1ŽS895Klaclová ŠárkaSKI Klub Česká Třebová9300:03:31-
2ŽS996Martincová KristýnaSKI Klub Česká Třebová9300:03:33-
4MM10104Polák ŠtěpánAC Choceň9500:03:34-
3ŽS1190Tesařová HedvikaAC Choceň9400:03:40-
4ŽS1293Kožnarová BáraTJ Jiskra Králíky9300:03:43-
5MM13105Václavek JanDlouhá Třebová9600:03:46-
5ŽS1494Valenová AdélaAtletika Polička9300:03:47-
6MM15103Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:03:48-
6ŽS1691Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:03:51-
7ŽS1797Semrádová AdélkaSprint Čáslav9400:03:53-
8ŽS1892Frišová MagdaGymnázium Česká Třebová9300:04:00-
7MM19107Frydrych JakubAC Choceň9500:04:15-
7MM19183Rafail AdamAC Choceň 00:04:15-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD1137Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:08:01-
2ŽD2138Kvasničková PetraSKI Klub Česká Třebová9100:08:06-
3ŽD3139Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:08:34-
4ŽD4136Kuchařová MichaelaAC Choceň9100:08:47-
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB31167Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:09:58-
1MD2147Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:10:14-
2MD3144Nechvíl PetrAC Choceň9100:10:25-
3MD411Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:01-
4MD5146Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9200:11:32-
5MD6148Semrád TomášSprint Čáslav9100:12:04-
1ZA37158Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:13:22-
2ZA38185Cešíková EliškaSlatiňany 00:13:28-
3ZA39156Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:13:33-
4ZA310155Kůtová EliškaAC Choceň9000:13:48-
2MB311166Kanta VendelínChoceň7100:15:12-
5ZA312154Hejkrlíková MarkétaTJ Jiskra Králíky8500:16:23-
6ZA313184Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:17:40-
7ZA314157Kočová MarkétaSDH Černovír8400:20:52-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA113Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:13105,03
1MB233Podškubka ViktorJiskra Litomyšl7300:50:3099,95
2MB349Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:51:4595,02
1MC434Šváb FrantišekTJ Jiskra Litomyšl5700:51:58107,76
3MB54Chmelík JosefAtletika Polička7300:52:4291,24
2MA665Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:53:0489,81
4MB721Musil JiříMK Hlinsko7200:53:2688,35
2MC824Siegel JosefAC Choceň5800:53:35101,79
3MC955Pleskot JosefRychnov nad Kněžnou6300:53:51104,27
3MA1027Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:54:4083,44
5MB1151Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:0699,73
4MA1271Bogdał LukaszMiedzygorze8200:55:4878,98
6MB1345Semrád LadislavSlavoj Čáslav6700:56:0796,00
5MA1437Dobšíček PavelSK Hronov8000:56:1277,37
7MB1523Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:56:2095,24
4MC1629Šubert PetrLabe Tri Club Hradec Králové6200:56:2195,16
1MD1781Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:56:3890,45
5MC1830Čechal JaroslavTS Letohrad6100:56:5793,01
8MB1911Bielčik PetrLichkov7100:57:0773,76
6MC2078Filip LubošAC Choceň5900:57:3690,59
1ME219Krátký FrantišekViking Králiky4300:57:57111,49
6MA2272Bogdał RomanMiedzygorze7900:58:3967,63
1ZA2317Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:59:04124,56
7MC2454Vanta JosefTC Dobruška6200:59:1984,38
8MC2548Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:59:3279,74
2MD2668Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:59:43105,76
7MA2760Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8401:00:2760,51
8MA2858Šlajs TomášKOB Choceň8301:00:4659,24
9MA2979Novák PavelKRB Chrudim8101:00:5958,44
10MA3069Bogdał PawełMiedzygorze7601:01:0258,19
3MD317Bříza VladimírKRB Chrudim5101:01:0773,87
9MC3257Šlajs TomášCC Choceň6001:01:2077,05
11MA3383Jeníček OndřejJiskra Ústí nad Orlicí8801:01:3056,34
12MA3467Borovec AlexChoceň7601:02:3252,29
10MC3532Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:02:5471,33
9MB3643Pinkas MartinDobříkov6701:03:1470,13
1ZB3739Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:01123,91
11MC3810Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:04:0367,14
10MB3990Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:04:2565,81
12MC4077Novotný LuděkSK Žamberk6201:04:3765,13
11MB4174Marhold StanislavChoceň6601:04:5863,80
13MA4276Marhold LubošChoceň7701:05:2640,81
13MC4359Neruda MiroslavKRB Chrudim5601:05:3657,32
4MD4425Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:05:4856,57
12MB458Bělohlávek JiříPardubice7101:06:0338,33
2ME4653Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:06:05118,37
14MC4785Myšák MilanSokol Jehnědí6601:06:3557,96
5MD4862Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:06:4782,75
15MC4961Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:4957,10
16MC5035Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:07:2155,18
6MD516Krajtl SvatoplukPardubice4901:07:2550,58
7MD521Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:07:4579,60
14MA5382Bek StanislavTroscy8201:08:4727,49
3ME5466Jelínek MatějHvězda Pardubice4201:09:1474,76
15MA5575Marhold PetrChoceň7801:09:1725,50
17MC5616Celba JiříNáchod5601:09:2243,36
13MB5784Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:09:2347,79
8MD5818Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:09:3573,62
16MA5914Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:09:4223,90
2ZA6015Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:09:4292,96
2ZB6141Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:09:43109,71
18MC6273Jeníček PavelHorolezecký Klub Ústí nad Orlicí5901:09:4446,52
3ZB6326Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:09:51107,85
14MB6464Nágl MarekFort SMC Ústí nad Orlicí6801:10:0944,99
4ZB6544Mikulecká MarcelaSloupnice7301:10:43107,00
15MB6687Trkal JaroslavChoceň6401:12:1337,48
4ME6756Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:12:1864,79
17MA6889Jelínek JaroslavŽurda team8601:12:3012,77
18MA6988Pechanec PavelJavorník9001:12:31114,26
19MC7040Sedlák JiříPřelouč5801:12:5430,27
3ZA7152Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:13:1482,48
5ME723Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4001:13:2061,41
6ME7363Doležal StanislavBK Pardubice3801:13:5596,85
20MC7450Bayer MilanCafé Bayer Pardubice5601:14:3024,35
21MC7546Korenyev VolodymyrISCAREX Česká Třebová5901:16:0723,27
9MD765Tučný JanMK Pardubice4701:17:1848,55
7ME7712Bielčik JindřichLichkov4001:18:1245,61
8ME7819Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:18:1884,78
5ZB7922Siegelová MagdalenaAC Choveň6501:19:2483,29
9ME8086Vorel MilanSlatiňany4001:19:5839,83
10MD8170Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:21:470,00
16MB8293Krátký JosefKP BKÚ Mělník6501:23:050,00
19MA8338Matějka PetrISCAREX Česká Třebová8901:23:3985,74
6ZB8431Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:24:00100,00
7ZB8542Nechvílová MiroslavaChoceň6001:24:1568,25
11MD8692Černý MilanAC Choceň4801:24:4224,42
20MA8790Breznay JanOpatovice nad Labem7801:24:560,00
12MD8847Krejčí MilanCafe Bajer Pardubice5301:25:020,00
8ZB8928Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:25:5063,86
10ME9020Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:26:0419,98
13MD9136Wendlig MiroslavSokol Luková5301:29:120,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 70%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
87%

Názory na závod

Skvělé prostředí startu a cíle. Sprchy na úrovni. Trať dobrá, jen mi trochu vadilo, že k potkávání běžců docházelo v nejužším místě tratě. Jedniné mínus - vyhlašování výsledků - dlouho se čekalo a stejně s chybami.
j.celba

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód