Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Dolní Morava - Slamník (po trati MS)

15.6.2008, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Dolní Morava - Slamník (po trati MS)
  • datum konání: 15.6.2008
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

Areál Snů Dolní Morava (juniorky startují u hotelu Prometheus pod sjezdovkami)
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 10:45 hodin v místě startu

Startovné

70 Kč

Popis tratě

Délka / Převýšení:
juniorky 5,5 km / 450 m
M60 a starší 9,9 km / 646 m (trať na MS pro kategorie M/W55 - M/W80)
ostatní 11,3 km / 646 m (trať na MS pro kategorie M/W35 - M/W50)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Iscarex, s.r.o.
Moravská 340
Česká Třebová
560 02
tel. 465 530 214

Informace o ubytování a dopravě naleznete na webu o MS veteránů v běhu do vrchu 2008

E-mailová adresa

team@iscarex.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Dolní Morava - Slamník (po trati MS)

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ20132Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:59:51112,83
2MJ51133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:05:5493,90
3MJ53102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:06:0793,27
4MJ8323Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:13:0471,54
5MJ9222Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:15:2864,01
Muži A 20-39 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:39101,81
2MA236Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:53:1199,77
3MA414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3398,42
4MA1083Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:55:5489,58
5MA12143Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:56:2887,45
6MA15142Bogdał LukaszMiedzygorze PL8200:57:5182,24
7MA1664Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:0781,24
8MA1879Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:58:2280,26
9MA1946Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:58:4478,92
10MA2269Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:00:1573,17
11MA2648Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:01:0670,00
12MA2875Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:01:2968,56
13MA2965Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:3867,99
14MA3147Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:02:0866,09
15MA32109Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:02:1365,76
16MA3327Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:2365,18
17MA35136Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7901:02:3464,44
18MA37114Novák PavelKRB Chrudim8101:03:5659,34
19MA42111Maier LukášKRB Chrudim7801:04:4256,45
20MA45140Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:05:0355,12
21MA49126Staniek Martin-7401:05:3253,29
22MA50118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:3453,15
23MA54124Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:1250,75
24MA60138Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8401:06:5648,00
25MA6656Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:08:3841,63
26MA71110Marhold LubošChoceň7701:09:2338,79
27MA74125Tešner HynekYogi Racing Ostrava7701:09:5137,06
28MA9012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:1816,51
29MA11274Majchrzak AdamRaciborz7601:34:520,00
30MA11376Bozyňski DanielPOL7601:38:020,00
Muži B 40-49 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB520Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:38101,89
2MB677Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:08100,05
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4098,06
4MB8120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:1495,95
5MB9115Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:2095,62
6MB1394Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:56:3890,76
7MB1458Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0888,96
8MB24141Tichý PavelAC Náchod6301:00:5075,28
9MB2544Holický MilanAFK Pardubice6501:00:5974,72
10MB2735Mrva PavelPopovice6001:01:2573,10
11MB4091Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:04:1962,38
12MB4349Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6201:04:4760,67
13MB4486Kaván LubomírChřibská6101:04:5260,40
14MB46131Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:0459,61
15MB4759Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:05:1858,79
16MB48123Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:05:3257,93
17MB52139Dostálek PetrASPV Těchonín6701:06:0455,92
18MB58130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:4553,43
19MB5993Jančařík PetrAAC Brno6801:06:5053,11
20MB6392Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:5049,41
21MB64101Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:08:1647,83
22MB652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:08:2747,11
23MB6884Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:09:0644,71
24MB6963Vysoudil OldřichSK Temenice6101:09:1644,14
25MB7352Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:4842,13
26MB75117Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:2340,00
27MB79146Šilar TomášPardubice6301:11:0437,47
28MB80108Eppert RomanCanis Team5901:12:0034,02
29MB8241Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:3631,81
30MB8440Kaňa PetrTJ Kostice6401:13:1929,13
31MB8985Beznoska KamilČermná6301:14:4323,99
32MB9496Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:15:4520,13
33MB9781Beránek RomanEkofas Ostrava6301:16:5216,05
34MB102134Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:18:538,60
35MB114145Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:39:150,00
Muži C 50-59 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC333Smrčka MilošBK Říčany5400:53:24108,87
2MC1138Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:0599,27
3MC1767Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:58:0991,85
4MC2182Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:00:0085,24
5MC3054Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5778,24
6MC3470Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:2876,43
7MC3690Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:1073,93
8MC3911Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1470,07
9MC5589Černý VladimírHAC Praha5201:06:2362,38
10MC56113Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:2762,19
11MC5768Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:3861,50
12MC6219Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4357,61
13MC6739Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:4653,86
14MC70103Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5301:09:2051,81
15MC72135Dostál LadislavMoravská Třebová5601:09:4550,38
16MC7645Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5501:10:3247,52
17MC7853Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:10:5646,11
18MC8171Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:1241,61
19MC8666Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:1334,37
20MC8773Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:14:2033,93
21MC91137Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:15:2430,10
22MC9955Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:17:4921,45
23MC10028Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:18:2419,40
24MC10431Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:0213,53
25MC107106Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:25:300,00
26MC1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:360,00
Muži D 60-69 let (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:28112,13
2MD272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:1595,32
3MD334Němec JiříLOCKAR4800:59:0292,56
4MD4127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:01:4483,09
5MD5100Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:02:4279,72
6MD6107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:5778,83
7MD851Vodička JanMK Radslavice4501:03:3676,51
8MD987Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:2773,57
9MD11121Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:06:5764,74
10MD1230Marek FrantišekSK Hronov4101:08:0960,57
11MD1362Koblížek JindřichSK Žamberk4801:08:1360,31
12MD1410Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4458,49
13MD1598Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:08:4858,29
14MD1637Tučný JanMK Pardubice4701:10:1253,35
15MD1761Janků LadislavOlomouc4201:10:5350,96
16MD2032Trombik EmilČeský Těšín4601:18:3224,04
17MD223Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:20:4016,57
-MD-99Biemann GötzSKI Harrachov43DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7116Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:13113,15
2ME1095Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:42108,72
3ME1943Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:0378,13
4ME2325Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:4958,15
5ME2526Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:25:0148,67
6ME26122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:39:574,53
Juniorky 19 let a mladší (trať 5,5 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:25104,81
2ŽJ250Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:41:19100,47
3ŽJ318Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:3194,72
4ŽJ415Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0453,40
Ženy A 20-34 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2388Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:00:35110,96
2ZA41105Dostálová MarieAK Kroměříž7601:04:2099,22
3ZA61128Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:2189,82
4ZA855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:2870,73
5ZA8857Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:14:2567,75
6ZA101104Kulatá JaroslavaŠternberk7601:18:5153,96
7ZA10317Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:3451,67
8ZA108119Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4932,17
Ženy B 35-44 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB7729Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:10:36110,14
2ZB95129Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:15:5895,72
3ZB9616Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:16:3394,14
4ZB115144Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:39:2732,58
Ženy C 45-54 let (trať 11,3 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC38112Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:05122,86
2ŽC9378Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:15:3591,07
3ŽC9842Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:2386,08
4ŽC10580Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:22:1372,74
5ŽC10697Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:24:4065,96
6ŽC1099Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:1758,73
7ŽC1104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:1442,25
Ženy D 55 let a starší (trať 9,9 km, 646 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD188Cupalová EvaSokol Bučovice4701:14:18113,59
2ZD216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:20:1698,59
3ZD2424Štechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:24:3387,83
Trať 5,5 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ121Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:40:25104,81
2ŽJ250Weissová GabrielaX-Air Ostrava9100:41:19100,47
3ŽJ318Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:42:3194,72
4ŽJ415Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:51:0453,40
Trať 9,9 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD113Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:53:28112,13
2MD272Leszkow PetrMK Hlinsko4400:58:1595,32
3MD334Němec JiříLOCKAR4800:59:0292,56
4MD4127Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4801:01:4483,09
5MD5100Šalplachta JindřichFENIX Jeseník4701:02:4279,72
6MD6107Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:02:5778,83
1ME7116Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3701:03:13113,15
7MD851Vodička JanMK Radslavice4501:03:3676,51
8MD987Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:04:2773,57
2ME1095Fiala JaroslavNový Věk Trusnov3801:04:42108,72
9MD11121Kadavý JanJablonec nad Nisou4701:06:5764,74
10MD1230Marek FrantišekSK Hronov4101:08:0960,57
11MD1362Koblížek JindřichSK Žamberk4801:08:1360,31
12MD1410Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:08:4458,49
13MD1598Marek JiříOrel Vysoké Mýto4301:08:4858,29
14MD1637Tučný JanMK Pardubice4701:10:1253,35
15MD1761Janků LadislavOlomouc4201:10:5350,96
1ZD188Cupalová EvaSokol Bučovice4701:14:18113,59
3ME1943Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:15:0378,13
16MD2032Trombik EmilČeský Těšín4601:18:3224,04
2ZD216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:20:1698,59
17MD223Král JosefISCAREX Česká Třebová4001:20:4016,57
4ME2325Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3401:21:4958,15
3ZD2424Štechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:24:3387,83
5ME2526Šťastný JaromírLiga 100 Praha3001:25:0148,67
6ME26122Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:39:574,53
Trať 11,3 km, 646 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA17Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:52:39101,81
2MA236Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:53:1199,77
1MC333Smrčka MilošBK Říčany5400:53:24108,87
3MA414Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:3398,42
1MB520Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:53:38101,89
2MB677Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:54:08100,05
3MB760Petráš RostislavNovojický Kotuč FC6500:54:4098,06
4MB8120Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:55:1495,95
5MB9115Moravčík ZdeněkDTC Litomyšl6200:55:2095,62
4MA1083Rosenberg DavidXSTREAM Racing team8600:55:5489,58
2MC1138Kolínek FrantišekAK Perná5600:56:0599,27
5MA12143Bogdał RomanMiedzygorze PL7900:56:2887,45
6MB1394Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:56:3890,76
7MB1458Kašpar ZdeněkFort SMC Ústí nad Orlicí6300:57:0888,96
6MA15142Bogdał LukaszMiedzygorze PL8200:57:5182,24
7MA1664Bednarz LiborX-AIR Ostrava8000:58:0781,24
3MC1767Krupička MiroslavFORT SMC Ústí nad Orlicí5300:58:0991,85
8MA1879Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:58:2280,26
9MA1946Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:58:4478,92
1MJ20132Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:59:51112,83
4MC2182Šrámek JaromírKVS Šumperk OB5801:00:0085,24
10MA2269Jadrný LubomírLABO Moravia Šumperk7301:00:1573,17
1ZA2388Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7601:00:35110,96
8MB24141Tichý PavelAC Náchod6301:00:5075,28
9MB2544Holický MilanAFK Pardubice6501:00:5974,72
11MA2648Uliasz JerzyLKS Iskra Jaszkova - POL6901:01:0670,00
10MB2735Mrva PavelPopovice6001:01:2573,10
12MA2875Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6901:01:2968,56
13MA2965Škapa MarekX-AIR Ostrava7101:01:3867,99
5MC3054Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5778,24
14MA3147Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7401:02:0866,09
15MA32109Dvořák PavelFOSA Prostějov8201:02:1365,76
16MA3327Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7501:02:2365,18
6MC3470Tempír FrantišekSokol Štíty4901:02:2876,43
17MA35136Doleček JosefCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7901:02:3464,44
7MC3690Malatín ŠtefanAAC Brno5501:03:1073,93
18MA37114Novák PavelKRB Chrudim8101:03:5659,34
1ŽC38112Paulů BlankaMaratonstav Úpice5401:04:05122,86
8MC3911Šrutek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:04:1470,07
11MB4091Krejčí BronislavPrdlavka Modřice6401:04:1962,38
2ZA41105Dostálová MarieAK Kroměříž7601:04:2099,22
19MA42111Maier LukášKRB Chrudim7801:04:4256,45
12MB4349Zawadzki StanislavLKS Iskra Jaszkowa6201:04:4760,67
13MB4486Kaván LubomírChřibská6101:04:5260,40
20MA45140Hartman KarelÚstí nad Orlicí7701:05:0355,12
14MB46131Krejčí StanislavASPV Těchonín6301:05:0459,61
15MB4759Barbořák BohušTJ Liga 100 Olomouc5901:05:1858,79
16MB48123Černohous MarekSokol Jamné nad Orlicí6601:05:3257,93
21MA49126Staniek Martin-7401:05:3253,29
22MA50118Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:05:3453,15
2MJ51133Vaníček JosefABK Bravo Jablonné nad Orlicí8901:05:5493,90
17MB52139Dostálek PetrASPV Těchonín6701:06:0455,92
3MJ53102Smolák PetrBK Vysoké Mýto9401:06:0793,27
23MA54124Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7501:06:1250,75
9MC5589Černý VladimírHAC Praha5201:06:2362,38
10MC56113Brožek RadmilKRB Chrudim5401:06:2762,19
11MC5768Razým JanISCAREX Česká Třebová5701:06:3861,50
18MB58130Liška PavelTK Ústí nad Orlicí6301:06:4553,43
19MB5993Jančařík PetrAAC Brno6801:06:5053,11
24MA60138Šebek MichalCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí8401:06:5648,00
3ZA61128Lauterbachová LucieAtletika Albrechtice8101:07:2189,82
12MC6219Nečas JosefMaratonstav Úpice5801:07:4357,61
20MB6392Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:07:5049,41
21MB64101Smolák PetrBK Vysoké Mýto6401:08:1647,83
22MB652Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5901:08:2747,11
25MA6656Fritscher AdamTJ Liga 100 Olomouc7501:08:3841,63
13MC6739Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:08:4653,86
23MB6884Tomečka LiborCETRIS Hranice6201:09:0644,71
24MB6963Vysoudil OldřichSK Temenice6101:09:1644,14
14MC70103Kaše JaroslavUni Brno / Barnex Sport Brno5301:09:2051,81
26MA71110Marhold LubošChoceň7701:09:2338,79
15MC72135Dostál LadislavMoravská Třebová5601:09:4550,38
25MB7352Gatial MilanJTM - GA Šternberk6501:09:4842,13
27MA74125Tešner HynekYogi Racing Ostrava7701:09:5137,06
26MB75117Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6301:10:2340,00
16MC7645Dudzik JacekLKS Iskra Jaszkowa - POL5501:10:3247,52
1ZB7729Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6901:10:36110,14
17MC7853Talaš JaromírS.K.D. Otrokovice5401:10:5646,11
27MB79146Šilar TomášPardubice6301:11:0437,47
28MB80108Eppert RomanCanis Team5901:12:0034,02
18MC8171Hájek FrantišekFGT Stolany4901:12:1241,61
29MB8241Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6001:12:3631,81
4MJ8323Halanič JakubTJ Jiskra Králíky9201:13:0471,54
30MB8440Kaňa PetrTJ Kostice6401:13:1929,13
4ZA855Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:13:2870,73
19MC8666Leszkow JosefMK Hlinsko5101:14:1334,37
20MC8773Švidernoch MilanX-Air Ostrava5801:14:2033,93
5ZA8857Krčková ŠárkaTJ Liga 100 Olomouc8801:14:2567,75
31MB8985Beznoska KamilČermná6301:14:4323,99
28MA9012Heger VojtěchISCAREX Česká Třebová7401:15:1816,51
21MC91137Šebek JindřichCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí5601:15:2430,10
5MJ9222Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9301:15:2864,01
2ŽC9378Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5501:15:3591,07
32MB9496Pilnáček PetrBK Vysoké Mýto6501:15:4520,13
2ZB95129Ouřecká RenátaAtletika Albrechtice7001:15:5895,72
3ZB9616Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6401:16:3394,14
33MB9781Beránek RomanEkofas Ostrava6301:16:5216,05
3ŽC9842Jorová LudmilaISCAREX Česká Třebová6201:17:2386,08
22MC9955Volf BřetislavAtletika Albrechtice5201:17:4921,45
23MC10028Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5601:18:2419,40
6ZA101104Kulatá JaroslavaŠternberk7601:18:5153,96
34MB102134Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6801:18:538,60
7ZA10317Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:19:3451,67
24MC10431Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:20:0213,53
4ŽC10580Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:22:1372,74
5ŽC10697Kašová HanaUni Brno / Barnex Sport Brno5401:24:4065,96
25MC107106Raclavský VlastimilTJ Liga 100 Olomouc5501:25:300,00
8ZA108119Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:25:4932,17
6ŽC1099Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:27:1758,73
7ŽC1104Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:33:1442,25
26MC1111Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:34:360,00
29MA11274Majchrzak AdamRaciborz7601:34:520,00
30MA11376Bozyňski DanielPOL7601:38:020,00
35MB114145Vaněk JiříBK Vysoké Mýto6501:39:150,00
4ZB115144Vaňková EvaBK Vysoké Mýto6701:39:2732,58

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 97%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 87%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 97%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Závod byl, myslím, vydařený - pěkná trať, hezká sjezdovka a závěr:-) Jen bych pro MS veterány na kratší trať oddělila třeba jinou barvou čísla, aby i pořadatelé věděli, kam koho mají poslat. A v té barvě i šipečku na kratší odbočku, páč při běhu na předních pozicích asi nikdo nemá čas číst malé písmo (a někteří ani tak dobře nevidí:-)) To není výtka, ale jen doladění detailů, aby generálka splnila účel:-)
evakollertova
Byl to můj vůbec první běh do vrchu a musím říct, že je to dřina. Ale krásná dřina. Trať byla bezvadná, drsná, ale někdy se na ní našel čas pokochat se okolními výhledy. A co teprve pohled na lidičky při stoupání do sjezdovky. Závěrečných 500 m byla vážně "lahůdka". Musím pochválit pořadatelé za zajištění občerstvení na trati, to jsem vážně nečekal a byl mile překvapen. Už se k Vám těším v září na Kraličák. Díky za super závod. Lukáš Maier - KRB Chrudim
Lmaier
Pěkná rozmanitá trať prověří všestranně běžce. Dobré občerstvení na trati i u cíle. Děkuji za výsledkovku po vyhlášení. Chybí jen vlažná sprcha.
Moc pěkný závod. Trať stála opravdu za to. Když jsem se podíval, že je to jenom "Béčko", tak mně to celkem pobavilo. Jo, a pro úspěch sjezdovky uvažujeme od příštího roku o dvou sjezdovkách v běhu na Lysou;-). Sportu zdar.
sport

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč