20.9.2008, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
15.9.2024 | Králický Lískovec | - |
16.9.2023 | Králický Lískovec | 56 |
18.9.2022 | Králický Lískovec | 81 |
12.9.2021 | Králický Lískovec | - |
15.9.2019 | Králický Lískovec | 106 |
15.9.2018 | Králický Lískovec | 98 |
16.9.2017 | Králický Lískovec | 102 |
19.9.2015 | Králický Lískovec | 84 |
20.9.2014 | Králický Lískovec | 82 |
14.9.2013 | Králický Lískovec | 60 |
15.9.2012 | Králický Lískovec | 91 |
17.9.2011 | Králický Lískovec | 85 |
18.9.2010 | Králický Lískovec | 126 |
19.9.2009 | Králický Lískovec | 121 |
22.9.2007 | Králický Lískovec | 110 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Bielčik Jindřich | 40 | 11 |
Borek Petr | 70 | 11 |
Matyášová Jana | 65 | 11 |
Borek Viktor | 04 | 11 |
Novotná Michaela | 01 | 9 |
Hlaváček Zdeněk | 54 | 9 |
Borková Agáta | 02 | 9 |
Sadílek Ota | 46 | 8 |
Jirásková Eva | 64 | 8 |
Gregorová Michaela | 04 | 8 |
Gregora Filip | 02 | 8 |
Gregorová Monika | 00 | 7 |
Derková Martina | 01 | 7 |
Šutera Josef | 79 | 7 |
Buriánek Roman | 65 | 7 |
Kubišta Oto | 53 | 6 |
Sontáková Lenka | 91 | 6 |
Bubeníček Jiří | 51 | 6 |
Sejkorová Lenka | 63 | 6 |
Hejkrlíková Mirka | 03 | 6 |
Mrklovský Miroslav | 72 | 6 |
Vondra Vojtěch | 98 | 6 |
Serbousková Sára | 04 | 6 |
Krátký František | 43 | 6 |
Nechvílová Miroslava | 60 | 6 |
Marek Jiří | 43 | 6 |
Hypešová Natálie | 99 | 5 |
Krňávek Vojtěch | 54 | 5 |
Krátký Luboš | 62 | 5 |
Krátká Hana | 95 | 5 |
Költö Matěj | 03 | 5 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Hejkrlík Matěj | 00 | 5 |
Červ Miloslav | 50 | 5 |
Svatoš Otakar | 34 | 5 |
Skalová Kateřina | 04 | 5 |
Gregora Jakub | 98 | 5 |
Borková Adéla | 75 | 5 |
Gregora Zdenek | 73 | 5 |
Divíšek Jan | 93 | 5 |
Vebr Patrik | 98 | 5 |
Volf Břetislav | 52 | 5 |
Bogdał Roman | 79 | 5 |
Razým Lukáš | 79 | 4 |
Nechvíl Petr | 91 | 4 |
Vetchý Kryštof | 04 | 4 |
Dostálek Petr | 67 | 4 |
Stříhavková Eliška | 02 | 4 |
Krejčí Stanislav | 63 | 4 |
Belobrad Ivan | 66 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž1 | 3 | 11 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:43 | - |
2 | Ž1 | 5 | 46 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:54 | - |
3 | Ž1 | 6 | 40 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:56 | - |
4 | Ž1 | 10 | 23 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 21 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:36 | - |
2 | M1 | 2 | 20 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:37 | - |
3 | M1 | 4 | 12 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:53 | - |
4 | M1 | 7 | 13 | Škůrek Štěpán | Pastviny | 02 | 00:02:00 | - |
5 | M1 | 8 | 17 | Hurt Jakub | Brno | 01 | 00:02:02 | - |
6 | M1 | 9 | 28 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:02:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 4 | 14 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:04:05 | - |
2 | Ž2 | 6 | 19 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:04:10 | - |
3 | Ž2 | 7 | 50 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:04:12 | - |
4 | Ž2 | 8 | 4 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:17 | - |
5 | Ž2 | 11 | 43 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:06:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 47 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:43 | - |
2 | M2 | 2 | 34 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:47 | - |
3 | M2 | 3 | 32 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:02 | - |
4 | M2 | 5 | 45 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:09 | - |
5 | M2 | 9 | 31 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:04:20 | - |
6 | M2 | 10 | 36 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:40 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 25 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:06:39 | - |
2 | M3 | 2 | 33 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:06:40 | - |
3 | M3 | 5 | 18 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:07:10 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 49 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:04:37 | - |
2 | Ž3 | 2 | 16 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:04:40 | - |
3 | Ž3 | 3 | 10 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:05:09 | - |
4 | Ž3 | 4 | 2 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:05:28 | - |
5 | Ž3 | 5 | 6 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:05:30 | - |
6 | Ž3 | 6 | 39 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:05:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 3 | 37 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:06:45 | - |
2 | ŽM | 4 | 15 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:06 | - |
3 | ŽM | 6 | 8 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:08:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 24 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:10:27 | - |
2 | MM | 2 | 41 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:46 | - |
3 | MM | 3 | 35 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:57 | - |
4 | MM | 4 | 30 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:05 | - |
5 | MM | 6 | 42 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:15:07 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 5 | 28 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:16 | - |
2 | ŽS | 7 | 3 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:45 | - |
3 | ŽS | 8 | 22 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:16:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 29 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:14:47 | - |
2 | MS | 2 | 5 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:15:06 | - |
3 | MS | 3 | 26 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:20 | - |
4 | MS | 4 | 1 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:15:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 9 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:18:09 | - |
2 | MD | 2 | 27 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:19:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 24 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:21:43 | 113,23 |
2 | MJ | 4 | 13 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:23:59 | 93,74 |
3 | MJ | 5 | 26 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:24:04 | 93,02 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 14 | Razým Lukáš | ISCAREX Česká Třebová | 79 | 00:28:29 | 106,49 |
2 | MA | 2 | 31 | Bětík Miroslav | KVS Pozlovice | 72 | 00:29:51 | 97,21 |
3 | MA | 3 | 1 | Bogdał Roman | Miedzygorze | 79 | 00:29:59 | 96,30 |
4 | MA | 4 | 7 | Šutera Josef | Atletika Polička | 79 | 00:30:41 | 91,55 |
5 | MA | 14 | 6 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:36:57 | 48,97 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 5 | 21 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:31:42 | 132,79 |
2 | MB | 10 | 28 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:35:09 | 114,59 |
3 | MB | 19 | 2 | Krátký Josef | KP BKÚ Mělník | 65 | 00:46:54 | 52,62 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 6 | 32 | Šrámek Jaromír | KVS Šumperk | 58 | 00:31:56 | 104,02 |
2 | MC | 7 | 15 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:32:48 | 98,70 |
3 | MC | 8 | 10 | Cejnar Václav | SKP Hradec Králové | 51 | 00:33:02 | 97,27 |
4 | MC | 9 | 8 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:34:14 | 89,91 |
5 | MC | 12 | 5 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:36:47 | 74,26 |
6 | MC | 18 | 19 | Krňávek Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 54 | 00:41:50 | 43,27 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 11 | 9 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:36:07 | 104,92 |
2 | MD | 13 | 4 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:36:50 | 101,05 |
3 | MD | 15 | 17 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:38:08 | 94,03 |
4 | MD | 16 | 12 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:40:35 | 80,80 |
5 | MD | 17 | 20 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:40:49 | 79,53 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 2 | 18 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:23:08 | 117,09 |
2 | ZA | 6 | 30 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:24:18 | 105,25 |
3 | ZA | 7 | 16 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:51 | 95,61 |
4 | ZA | 8 | 29 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:26:54 | 87,31 |
5 | ZA | 10 | 27 | Stříhavková Petra | AC-Chocen | 79 | 00:36:20 | 12,72 |
6 | ZA | 12 | 25 | Hejkrlíková Markéta | TJ Jiskra Králíky | 85 | 00:36:25 | 12,06 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 3 | 11 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:23:21 | 112,87 |
2 | ZB | 9 | 3 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:27:13 | 81,88 |
3 | ZB | 11 | 23 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:36:24 | 8,28 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M1 | 1 | 21 | Moravec Aleš | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:36 | - |
2 | M1 | 2 | 20 | Gregora Filip | Lanškroun | 02 | 00:01:37 | - |
1 | Ž1 | 3 | 11 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:43 | - |
3 | M1 | 4 | 12 | Kubíček Kryštof | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:01:53 | - |
2 | Ž1 | 5 | 46 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:54 | - |
3 | Ž1 | 6 | 40 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:56 | - |
4 | M1 | 7 | 13 | Škůrek Štěpán | Pastviny | 02 | 00:02:00 | - |
5 | M1 | 8 | 17 | Hurt Jakub | Brno | 01 | 00:02:02 | - |
6 | M1 | 9 | 28 | Coural Jaroslav | Jiskra Vír | 02 | 00:02:15 | - |
4 | Ž1 | 10 | 23 | Novotná Michaela | TJ Jiskra Králíky | 01 | 00:02:24 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 47 | Mikyska Tomáš | SK Žamberk | 00 | 00:03:43 | - |
2 | M2 | 2 | 34 | Večeř Petr | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:03:47 | - |
3 | M2 | 3 | 32 | Kristl František | Orel Dolní Dobrouč | 99 | 00:04:02 | - |
1 | Ž2 | 4 | 14 | Mihulková Viktorie | AC Choceň | 99 | 00:04:05 | - |
4 | M2 | 5 | 45 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:04:09 | - |
2 | Ž2 | 6 | 19 | Gregorová Monika | Lanškroun | 00 | 00:04:10 | - |
3 | Ž2 | 7 | 50 | Ducháčková Tereza | ISCAREX Česká Třebová | 99 | 00:04:12 | - |
4 | Ž2 | 8 | 4 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:04:17 | - |
5 | M2 | 9 | 31 | Švéda Roman | TJ Jiskra Králíky | 99 | 00:04:20 | - |
6 | M2 | 10 | 36 | Hejkrlík Matěj | TJ Jiskra Králíky | 00 | 00:04:40 | - |
5 | Ž2 | 11 | 43 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:06:41 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 49 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:04:37 | - |
2 | Ž3 | 2 | 16 | Čerenkova Petra | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 99 | 00:04:40 | - |
3 | Ž3 | 3 | 10 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:05:09 | - |
4 | Ž3 | 4 | 2 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:05:28 | - |
5 | Ž3 | 5 | 6 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:05:30 | - |
6 | Ž3 | 6 | 39 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:05:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 25 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:06:39 | - |
2 | M3 | 2 | 33 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:06:40 | - |
1 | ŽM | 3 | 37 | Couralová Simona | Jiskra Vír | 96 | 00:06:45 | - |
2 | ŽM | 4 | 15 | Čerenková Denisa | Orel Rtyně v Podkrkonoší | 96 | 00:07:06 | - |
3 | M3 | 5 | 18 | Gregora Jakub | Lanškroun | 98 | 00:07:10 | - |
3 | ŽM | 6 | 8 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:08:50 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 24 | Friš Jan | SKI Klub Česká Třebová | 95 | 00:10:27 | - |
2 | MM | 2 | 41 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:46 | - |
3 | MM | 3 | 35 | Večeř Milan | TJ Jiskra Králíky | 96 | 00:10:57 | - |
4 | MM | 4 | 30 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:05 | - |
1 | ŽS | 5 | 28 | Kožnarová Bára | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:16 | - |
5 | MM | 6 | 42 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:15:07 | - |
2 | ŽS | 7 | 3 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:45 | - |
3 | ŽS | 8 | 22 | Novotná Aneta | TJ Jiskra Králíky | 94 | 00:16:04 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 29 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:14:47 | - |
2 | MS | 2 | 5 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:15:06 | - |
3 | MS | 3 | 26 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:15:20 | - |
4 | MS | 4 | 1 | Sion Libor | Atletika Polička | 94 | 00:15:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 9 | Krejčí Stanislav | Jiskra Ústí nad Orlicí | 91 | 00:18:09 | - |
2 | MD | 2 | 27 | Halanič Jakub | TJ Jiskra Králíky | 92 | 00:19:21 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 24 | Vaníček Josef | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:21:43 | 113,23 |
1 | ZA | 2 | 18 | Mertová Michaela | Atletika Albrechtice | 76 | 00:23:08 | 117,09 |
1 | ZB | 3 | 11 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:23:21 | 112,87 |
2 | MJ | 4 | 13 | Živný Marek | Letohrad | 91 | 00:23:59 | 93,74 |
3 | MJ | 5 | 26 | Hejzlar David | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 89 | 00:24:04 | 93,02 |
2 | ZA | 6 | 30 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 00:24:18 | 105,25 |
3 | ZA | 7 | 16 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:25:51 | 95,61 |
4 | ZA | 8 | 29 | Šimůnková Pavla | ISCAREX Česká Třebová | 77 | 00:26:54 | 87,31 |
2 | ZB | 9 | 3 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:27:13 | 81,88 |
5 | ZA | 10 | 27 | Stříhavková Petra | AC-Chocen | 79 | 00:36:20 | 12,72 |
3 | ZB | 11 | 23 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:36:24 | 8,28 |
6 | ZA | 12 | 25 | Hejkrlíková Markéta | TJ Jiskra Králíky | 85 | 00:36:25 | 12,06 |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.