Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Memoriál Quido Štěpánka

26.4.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Memoriál Quido Štěpánka
  • datum konání: 26.4.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jablonné nad Orlicí

Sociální sítě

Místo konání

Lyžařký areál Malák Jablonné nad Orlicí
10:00 - 11:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 do 9:45 (dospělí 10:30) hodin v místě startu

Startovné

dospělí 20 Kč

Popis tratě

Polní a lesní cesty, střídavý kopcovitý terén
délka 7,5 km a méně

Ceny pro vítěze

finanční v hodnotě 15.000 Kč
věcné v hodnotě 10.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AO Jablonné nad Orlicí + Isolit-Bravo s.r.o.
Miroslav Hermann
Na Výsluní 424
561 64 Jablonné nad Orlicí
tel. 602 487 237

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky:

http://www.jablonneno.cz/vismo/zobraz_dok.asp?id_org=5619&id_ktg=10611&archiv=0&p1=14413

E-mailová adresa

m.hermann@iol.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
28.4.2019Memoriál Q. Štěpánka-
29.4.2018Memoriál Q. Štěpánka223
30.4.2017Memoriál Quido Štěpánka301
24.4.2016Memoriál Q. Štěpánka198
26.4.2015Memoriál Q. Štěpánka183
27.4.2014Memoriál Q. Štěpánka192
28.4.2013Memoriál_Q._Štěpánka190
29.4.2012Memoriál Q. Štěpánka185
24.4.2011Memoriál Q. Štěpánka191
25.4.2010Memoriál Q. Štěpánka264
27.4.2008Memoriál Quido Štěpánka175
22.4.2007Memoriál Quido Štěpánka229
23.4.2006Memoriál Quido Štěpánka176
24.4.2005Memoriál Quido Štěpánka173
25.4.2004Memoriál Q. Štěpánka178
27.4.2003Memoriál Q. Štěpánka, 56. ročník166
28.4.2002Memoriál Quido Štěpánka217
29.4.200154. Memoriál Q. Štěpánka234

Statistika závodu Memoriál Quido Štěpánka

  • ročníků: 19
  • závodníků na všech ročnících: 3475

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6918
Dostálek Petr6716
Krátký František4316
Hübl Radek8816
Bielčik Jindřich4016
Novotný Luděk6215
Mannlová Jana8014
Sadílek Ota4613
Matyášová Jana6513
Hrdina Pavel8813
Krupička Miroslav5312
Ženčák Jaroslav6112
Stránský Aleš6012
Kalous Petr7712
Stránská Adéla9112
Jirásková Eva6412
Vítek Miroslav7212
Nechvíl Petr9112
Hanuš Petr6411
Fajfr František7211
Šimůnek Jan8211
Krejčí Stanislav6311
Razým Jan5710
Červ Miloslav5010
Sontáková Lenka9110
Dostál Ladislav5610
Borková Agáta0210
Keprtová Miloslava4810
Vévodová Martina909
Řemínek Matěj869
Smolák Petr949
Sejkorová Lenka639
Živný Marek919
Bogdał Roman799
Razým Lukáš799
Moravec Jiří969
Martincová Kristýna939
Pešava Jan009
Borek Petr709
Koblížek Jindřich488
Stránská Michaela978
Marek Jiří438
Svatoš Otakar348
Gregora Zdenek738
Fáberová Zuzana968
Abrahám Luděk758
Vinduška Petr938
Borek Viktor048
Purkert Martin908
Vondra Vojtěch988

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Školačky r. 2000-02 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2185Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:44-
2Ž2340Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:45-
3Ž2539Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:46-
4Ž2727Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:47-
5Ž21124Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:48-
6Ž21379Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:49-
7Ž21598Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:50-
8Ž221110Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:52-
9Ž225126Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:00:53-
10Ž22982Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:00:54-
11Ž23147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:55-
12Ž232127Chládková TerezaJablonné nad Orlicí0100:00:56-
13Ž23481Štěpánková BarboraJablonné nad Orlicí0100:00:57-
14Ž23913Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:59-
15Ž241128Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:00-
16Ž242101Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:02-
17Ž24363Vonická KateřinaSokol Žamberk0200:01:03-
Školáci r. 2000-02 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:44-
2M2396Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:45-
3M253Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:46-
4M2718Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:47-
5M2916Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:47-
6M21097Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:47-
7M21169Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:48-
8M21311Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:49-
9M216115Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:50-
10M21749Toman AdamSokol Žamberk0100:00:50-
11M21877Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:51-
12M21978Gregora FilipLanškroun0200:00:51-
13M22099Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:52-
14M22141Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:52-
15M22359Chytil LukášAC Choceň0100:00:53-
16M224112Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:53-
17M225113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:53-
18M227103Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:00:54-
19M228108Škůrek ŠtěpánPastviny0200:00:54-
20M22928Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:54-
21M23250Kalousek JanSokol Žamberk0200:00:56-
22M234125Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:57-
23M23658Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:58-
24M23720Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:58-
25M23883Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:58-
26M239111Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:59-
27M243114Unzeitig KristianTJ Jiskra Králíky0000:01:03-
28M24514Vondra JanČeská Třebová0200:01:05-
-M2-43Wölfel OndřejMoravská Třebová04DNF-
Žákyně nejmladší r. 1998-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3226Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:22-
2Ž35134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:25-
3Ž3692Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:26-
4Ž3755Martincová TerezaSokol Žamberk9800:01:27-
5Ž3972Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:30-
6Ž31142Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:31-
7Ž3181Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:38-
8Ž32090Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:39-
9Ž32161Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:39-
10Ž322119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:40-
11Ž325106Martinková NikolaTěchonín9800:01:43-
12Ž32693Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:44-
13Ž32791Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:45-
14Ž32854Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:01:46-
Žáci nejmladší r. 1998-99 (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:17-
2M3315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:23-
3M3476Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:01:24-
4M3894Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:01:28-
5M3910Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:01:30-
6M31151Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:31-
7M31389Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:01:32-
8M31421Baláž MichalJablonné nad Orlicí9900:01:33-
9M3159Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:01:34-
10M31662Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:34-
11M31737Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:35-
12M318116Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:38-
13M32260Šindelář AdamSokol Žamberk9900:01:40-
14M32436Král JanTJ - Svitavy9800:01:42-
Žákyně mladší r. 1996-97 (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM188Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56-
2ŽM238Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:57-
3ŽM3105Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:58-
4ŽM480Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:59-
5ŽM5135Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:10-
6ŽM625Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:15-
7ŽM774Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:24-
8ŽM864Jansová DamianaSokol Žamberk9700:03:25-
9ŽM953Schreiberová ValérieSokol Žamberk9700:05:19-
-ŽM-5Maříková ZuzanaOrel Dolní Dobrouč97DNF-
-ŽM-75Maťátková NelaDolní Čermná96DNF-
Žáci mladší r. 1996-97 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1117Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09-
Žákyně starší r. 1994-95 (trať 1,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS265Jansová AgátaSokol Žamberk9500:06:47-
2ŽS36Krátká HanaLanškroun9500:07:06-
Žáci starší r.1994-95 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1104Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:22-
2MS28Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24-
3MS4133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:42-
4MS57Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:44-
5MS686Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:50-
6MS1135Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:07:16-
-MS-33Frydrych JakubAC Choceň95DNF-
-MS-29Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší95DNF-
Dorostenky r. 1992-93 (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽD20132Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:5356,81
Dorostenci r. 1992-93 (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD166Mistersky GrzegorzLKS Iskra Jaszkova9200:09:34-
2MD2129Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:23-
3MD367Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:10:50-
4MD4118Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:17-
Junioři 18-19 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ17102Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:28:13102,14
2MJ22141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:28:31100,04
3MJ26137Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:5097,82
4MJ4168Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:31:2879,35
5MJ5323Živný MarekOrel Orlice9100:33:0867,67
Muži A 20-39 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:49105,49
2MA2490Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:09102,77
3MA3488Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:3091,74
4MA4548Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3491,20
5MA5467Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:1485,75
6MA6455Řemínek MatějAC Choceň8600:26:3682,76
7MA8493Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:1277,86
8MA9464Bogdał RomanMiedzygorze7900:27:1677,31
9MA10463Bogdał PawełMiedzygorze7600:27:1877,04
10MA11454Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2376,36
11MA14485Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:0071,32
12MA16472Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:1169,83
13MA19435Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:1868,87
14MA24478Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:28:4265,61
15MA25477Barvínek LadislavČeská Třebová7700:28:4764,93
16MA28436Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:0862,07
17MA30448Mařík JiříMP Žamberk7200:29:1261,52
18MA31483Bielčik PetrLichkov7100:29:2060,44
19MA32440Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:29:2459,89
20MA33424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:5156,22
21MA35426Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:0754,04
22MA36465Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:2751,32
23MA40428Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:0745,87
24MA42443Martínek JaroslavTěchonín7400:31:3042,74
25MA44468Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:31:4340,97
26MA47481Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:31:5040,02
27MA49547Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:0737,70
28MA56452Šourek PavelMistrovice8100:33:2626,95
29MA58457Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:3425,86
30MA63445Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:1919,74
31MA65482Marhold PetrChoceň7800:35:1012,79
32MA67495Kalous PetrSK Žamberk7700:35:596,13
33MA68438Nalczykiejicz MarkusLKS Iskra Jaszkova8200:36:173,68
34MA69432Borek PetrHorní Čermná7000:36:213,13
35MA70496Gregora ZdenekLanškroun7300:36:282,18
36MA72471Morávek KarelÚstí nad Orlicí7400:38:190,00
37MA73492Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:38:220,00
Muži B 40-49 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB7430Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:50104,69
2MB12460Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:4498,14
3MB13489Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:5297,17
4MB18431Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:28:1794,14
5MB20474Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:1993,89
6MB21444Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:28:2193,65
7MB27450Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:28:5989,04
8MB39480Krejčí StanislavTěchonín6300:30:5774,73
9MB43459Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:4069,51
10MB45475Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:4868,54
10MB45447Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:4868,54
12MB48425Krátký LubošLanškroun6200:31:5967,21
13MB50429Pavel JanAtletika Rtyně6700:32:1964,78
14MB57449Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:33:2956,29
15MB59451Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:33:4853,98
16MB61446Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:0052,53
17MB62458Diblík MilanSokol Líšnice6800:34:1251,07
18MB66466Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:2242,58
19MB78494Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6600:44:120,00
-MB-427Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč64DNF-
Muži C 50-59 let (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC15484Siegel JosefAC Choceň5800:28:06105,24
2MC23456Filip LubošAC Choceň5900:28:33102,12
3MC34491Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:5592,65
4MC38487Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:4087,45
5MC51433Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:32:4672,89
6MC52434Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:33:0171,16
7MC54462Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:1969,08
8MC55549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:2368,62
9MC60461Skalický JiříŽamberk5000:33:5165,38
10MC74469Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:4331,65
11MC77476Štěpánek KvidoIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí5700:42:167,05
Muži D 60 let a starší (trať 7,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD29442Krátký FrantišekViking Králiky4300:29:10115,11
2MD37453Krsek MiroslavLuková4900:30:30106,66
3MD64479Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:5978,24
4MD71473Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:1064,40
5MD75439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:39:2949,71
6MD76486Bielčik JindřichHolda4000:39:4947,60
7MD79437Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:56:35111,44
8MD80470Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:2788,56
Juniorky 18-19 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03107,00
2ŽJ12136Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:18100,15
3ŽJ1387Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:3492,85
Ženy A 20-34 let (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA746Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:51112,04
2ZA10130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:14101,52
3ZA1445Kalná JitkaAFK Chrudim7500:07:4786,43
4ZA1512Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:0578,20
5ZA17109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1573,63
6ZA19144Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:4758,99
7ZA23143Marholdová LucieChoceň8300:09:3437,50
8ZA25140Morávková JitkaÚstí nad Orlicí7900:10:560,00
9ZA26139Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8000:11:090,00
Ženy B 35 let a starší (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB371Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:27120,28
2ZB844Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:55107,28
3ZB16131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:1072,45
4ZB1857Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:3461,30
5ZB21142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:09:0945,05
6ZB22120Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:2438,08
7ZB24122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:42100,00
8ZB27123Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:21100,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2152Divíšek JanSokol Žamberk0000:00:44-
1Ž2185Šimůnková TerezaJiskra Havlíčkův Brod0000:00:44-
2M2396Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:45-
2Ž2340Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:00:45-
3Ž2539Mifková MichaelaTJ - Svitavy0000:00:46-
3M253Mařík JanOrel Dolní Dobrouč0000:00:46-
4Ž2727Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:47-
4M2718Schubert MiroslavOlympia Bruntál0100:00:47-
5M2916Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:00:47-
6M21097Pešava JanAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:47-
5Ž21124Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:00:48-
7M21169Metelka OndřejSK Týniště nad Orlicí0100:00:48-
6Ž21379Hanušová MartinaAC Choceň0100:00:49-
8M21311Stříhavka JindřichAC Choceň0000:00:49-
7Ž21598Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:00:50-
9M216115Hejkrlík MatějTJ Jiskra Králíky0000:00:50-
10M21749Toman AdamSokol Žamberk0100:00:50-
11M21877Gregora JanAtletika Albrechtice0000:00:51-
12M21978Gregora FilipLanškroun0200:00:51-
13M22099Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:52-
8Ž221110Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:00:52-
14M22141Navrátil JonášAtletika Svitavy0100:00:52-
15M22359Chytil LukášAC Choceň0100:00:53-
16M224112Kubíček KryštofTJ Jiskra Králíky0100:00:53-
9Ž225126Dostálková KateřinaASPV Těchonín0000:00:53-
17M225113Kubíček OndřejTJ Jiskra Králíky0100:00:53-
18M227103Hrdina ŠtěpánABK Bravo Jablonné nad Orlicí0000:00:54-
19M228108Škůrek ŠtěpánPastviny0200:00:54-
10Ž22982Dušková MonikaDolní Dobrouč0000:00:54-
20M22928Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:00:54-
11Ž23147Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:55-
21M23250Kalousek JanSokol Žamberk0200:00:56-
12Ž232127Chládková TerezaJablonné nad Orlicí0100:00:56-
22M234125Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:57-
13Ž23481Štěpánková BarboraJablonné nad Orlicí0100:00:57-
23M23658Sychra MatoušSokol Žamberk0100:00:58-
24M23720Pauk MarekJablonné nad Orlicí0100:00:58-
25M23883Wölfel VojtěchMoravská Třebová0200:00:58-
26M239111Halanič MartinTJ Jiskra Králíky0100:00:59-
14Ž23913Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:59-
15Ž241128Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:00-
16Ž242101Mikysková KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:02-
17Ž24363Vonická KateřinaSokol Žamberk0200:01:03-
27M243114Unzeitig KristianTJ Jiskra Králíky0000:01:03-
28M24514Vondra JanČeská Třebová0200:01:05-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3117Mlynář VojtěchOrel Dolní Dobrouč9800:01:17-
1Ž3226Čerenkova PetraAtletika Rtyně9900:01:22-
2M3315Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:01:23-
3M3476Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:01:24-
2Ž35134Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:01:25-
3Ž3692Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:26-
4Ž3755Martincová TerezaSokol Žamberk9800:01:27-
4M3894Valenta AdamAtletika Jablonné nad Orlicí9800:01:28-
5Ž3972Dvořáčková LucieAC Choceň9800:01:30-
5M3910Rajnet MatějDolní Dobrouč hasiči9900:01:30-
6Ž31142Hanzlová EliškaTJ - Svitavy9900:01:31-
6M31151Sviták PavelSokol Žamberk9900:01:31-
7M31389Jirásek MiroslavJablonné nad Orlicí9900:01:32-
8M31421Baláž MichalJablonné nad Orlicí9900:01:33-
9M3159Rajnet RudolfDolní Dobrouč hasiči9900:01:34-
10M31662Procházka VojtěchSK Žamberk9900:01:34-
11M31737Kučera MartinTJ - Svitavy9900:01:35-
7Ž3181Pártlová DanielaAC Choceň9700:01:38-
12M318116Večeř PetrTJ Jiskra Králíky9900:01:38-
8Ž32090Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:39-
9Ž32161Mihulková ViktorieAC Choceň9900:01:39-
10Ž322119Ducháčková TerezaISCAREX Česká Třebová9900:01:40-
13M32260Šindelář AdamSokol Žamberk9900:01:40-
14M32436Král JanTJ - Svitavy9800:01:42-
11Ž325106Martinková NikolaTěchonín9800:01:43-
12Ž32693Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:44-
13Ž32791Jánešová BarboraAtletika Jablonné nad Orlicí9900:01:45-
14Ž32854Martincová KrystýnaSokol Žamberk9800:01:46-
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM188Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:02:56-
2ŽM238Průšová RadkaTJ - Svitavy9600:02:57-
3ŽM3105Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:02:58-
4ŽM480Hanušová VeronikaAC Choceň9700:02:59-
5ŽM5135Jiskrová AnežkaBK Vysoké Mýto9600:03:10-
6ŽM625Čerenková DenisaAtletika Rtyně v Pokrkonoší9600:03:15-
7ŽM774Dvořáčková KristýnaAC Choceň9600:03:24-
8ŽM864Jansová DamianaSokol Žamberk9700:03:25-
9ŽM953Schreiberová ValérieSokol Žamberk9700:05:19-
Trať 1,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM1117Večeř MilanTJ Jiskra Králíky9600:06:09-
1ŽS265Jansová AgátaSokol Žamberk9500:06:47-
2ŽS36Krátká HanaLanškroun9500:07:06-
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS1104Vondra DavidTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:06:22-
2MS28Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:06:24-
1ZB371Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:06:27120,28
3MS4133Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:42-
4MS57Voleský KryštofAC Vysoké Mýto9500:06:44-
5MS686Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:06:50-
1ZA746Johanidesová LeaJiskra Ústí nad Orlicí8900:06:51112,04
2ZB844Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:06:55107,28
1ŽJ9138Vévodová MartinaAK Perná9000:07:03107,00
2ZA10130Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:07:14101,52
6MS1135Kubelka PetrTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9500:07:16-
2ŽJ12136Góźdż MartaULKS Bystrzyca Kłodzka9100:07:18100,15
3ŽJ1387Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:3492,85
3ZA1445Kalná JitkaAFK Chrudim7500:07:4786,43
4ZA1512Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:0578,20
3ZB16131Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:1072,45
5ZA17109Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1573,63
4ZB1857Vanická BlankaSokol Žamberk7200:08:3461,30
6ZA19144Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:4758,99
1ŽD20132Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:5356,81
5ZB21142Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:09:0945,05
6ZB22120Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:09:2438,08
7ZA23143Marholdová LucieChoceň8300:09:3437,50
7ZB24122Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:42100,00
8ZA25140Morávková JitkaÚstí nad Orlicí7900:10:560,00
9ZA26139Hartmanová VlaďkaÚstí nad Orlicí8000:11:090,00
8ZB27123Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:21100,00
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD166Mistersky GrzegorzLKS Iskra Jaszkova9200:09:34-
2MD2129Kalvoda VítAtletika Polička9300:10:23-
3MD367Uliasz JacekLKS Iskra Jaszkova9200:10:50-
4MD4118Divíšek JanTJ Jiskra Králíky9300:11:17-
Trať 7,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1441Krupička RobertTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7800:23:49105,49
2MA2490Hnilo ZdeněkNoves AK Žďár nad Sázavou8500:24:09102,77
3MA3488Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:25:3091,74
4MA4548Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3491,20
5MA5467Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:26:1485,75
6MA6455Řemínek MatějAC Choceň8600:26:3682,76
1MB7430Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:50104,69
7MA8493Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:1277,86
8MA9464Bogdał RomanMiedzygorze7900:27:1677,31
9MA10463Bogdał PawełMiedzygorze7600:27:1877,04
10MA11454Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:27:2376,36
2MB12460Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:27:4498,14
3MB13489Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:27:5297,17
11MA14485Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:28:0071,32
1MC15484Siegel JosefAC Choceň5800:28:06105,24
12MA16472Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:28:1169,83
1MJ17102Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:28:13102,14
4MB18431Svoboda MojmírHvězda SKP Pardubice6600:28:1794,14
13MA19435Wcisło AdamLKS ISKRA Jaszkowa7300:28:1868,87
5MB20474Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:28:1993,89
6MB21444Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:28:2193,65
2MJ22141Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:28:31100,04
2MC23456Filip LubošAC Choceň5900:28:33102,12
14MA24478Krejsa TomášRENOVAK Rensport7700:28:4265,61
15MA25477Barvínek LadislavČeská Třebová7700:28:4764,93
3MJ26137Nechvíl PetrAC Choceň9100:28:5097,82
7MB27450Ducháček JanCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:28:5989,04
16MA28436Lewicki PiotrLKS Iskra Jaszkowa7400:29:0862,07
1MD29442Krátký FrantišekViking Králiky4300:29:10115,11
17MA30448Mařík JiříMP Žamberk7200:29:1261,52
18MA31483Bielčik PetrLichkov7100:29:2060,44
19MA32440Jadrný LubomírFort SMC Ústí nad Orlicí7300:29:2459,89
20MA33424Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:29:5156,22
3MC34491Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:29:5592,65
21MA35426Stříhavka JindřichAC Choceň7100:30:0754,04
22MA36465Bogdał LukaszMiedzygorze8200:30:2751,32
2MD37453Krsek MiroslavLuková4900:30:30106,66
4MC38487Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:30:4087,45
8MB39480Krejčí StanislavTěchonín6300:30:5774,73
23MA40428Berka LuděkOrel Rtyně v Podkrkonoší7200:31:0745,87
4MJ4168Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:31:2879,35
24MA42443Martínek JaroslavTěchonín7400:31:3042,74
9MB43459Kolář RadimISCAREX Česká Třebová6900:31:4069,51
25MA44468Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:31:4340,97
10MB45447Novotný LuděkSK Žamberk6200:31:4868,54
10MB45475Dostálek PetrASPV Těchonín6700:31:4868,54
26MA47481Matějka MichalIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí7300:31:5040,02
12MB48425Krátký LubošLanškroun6200:31:5967,21
27MA49547Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:32:0737,70
13MB50429Pavel JanAtletika Rtyně6700:32:1964,78
5MC51433Nečas JosefMaratonstav Úpice5800:32:4672,89
6MC52434Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:33:0171,16
5MJ5323Živný MarekOrel Orlice9100:33:0867,67
7MC54462Dostál LadislavMoravská Třebová5600:33:1969,08
8MC55549Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:33:2368,62
28MA56452Šourek PavelMistrovice8100:33:2626,95
14MB57449Liška PavelSMC Fort Ústí nad Orlicí6300:33:2956,29
29MA58457Hejzlar DavidABK Bravo Jablonné nad Orlicí8900:33:3425,86
15MB59451Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:33:4853,98
9MC60461Skalický JiříŽamberk5000:33:5165,38
16MB61446Fáber ViliamJablonné nad Orlicí6200:34:0052,53
17MB62458Diblík MilanSokol Líšnice6800:34:1251,07
30MA63445Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:34:1919,74
3MD64479Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:34:5978,24
31MA65482Marhold PetrChoceň7800:35:1012,79
18MB66466Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:35:2242,58
32MA67495Kalous PetrSK Žamberk7700:35:596,13
33MA68438Nalczykiejicz MarkusLKS Iskra Jaszkova8200:36:173,68
34MA69432Borek PetrHorní Čermná7000:36:213,13
35MA70496Gregora ZdenekLanškroun7300:36:282,18
4MD71473Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:37:1064,40
36MA72471Morávek KarelÚstí nad Orlicí7400:38:190,00
37MA73492Wágner JanJablonné nad Orlicí8400:38:220,00
10MC74469Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:38:4331,65
5MD75439Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:39:2949,71
6MD76486Bielčik JindřichHolda4000:39:4947,60
11MC77476Štěpánek KvidoIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí5700:42:167,05
19MB78494Doleček JiříIsolit Bravo Jablonné nad Orlicí6600:44:120,00
7MD79437Babiak WladyslawLKS Iskra Jaszkowa3400:56:35111,44
8MD80470Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:03:2788,56

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Tímto podávám protest.Závodnice Daniela Pártlová 1998 na závodě Memoriálu Quido Štěpánka žákyně nejmladší r. 1998-99 [0,5 km] doběhla na 7 místě.Toto souhlasí,ale výsledný čas ne.Podle osobní účasti a fotografií ze závodu je patrno,že u organizátora došlo k chybě při měření času závodnic.Závodice na 5,6,7 místě doběhly současně,rozdíl byl mimimální.Tímto žádám o vysvětlení proč mezi závodnicí na 6 a 7 místě je rozdíl 7 sekund.Žádám o nápravu.
pproma

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód