Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Svinnou

30.8.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Svinnou
  • datum konání: 30.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SDH Svinná

Sociální sítě

Místo konání

Hřiště ve Svinné u České Třebové
10:10 - 11:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:45 hodin v místě startu

Startovné

dospělí 30 Kč
děti 10 Kč

Popis tratě

délka 110 m - 5,6 km
asfaltové a nezpevněné komunikace na katastru obce Svinná, kopcovitý terén

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v každé kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Michal Jaško
Svinná 44
560 02 Česká Třebová
tel. 602 536 947

Internetové stránky

http://www.svinna.cz

E-mailová adresa

jasko@kkh.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Dívky r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž0276Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:36-
2Ž0356Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:37-
3Ž0750Kopecká MichaelaZáškoláci0500:00:44-
4Ž0953Kohoutková TerezaKikiňáci0400:00:47-
5Ž01380Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:02-
6Ž014100Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:04-
7Ž017132Houdová NelaČeská Třebová0700:01:14-
Chlapci r. 2004 a mladší (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M012Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
2M0449Kopecký JosefZáškoláci0400:00:37-
3M0544Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:39-
4M061Zachař LukášSDH Svinná0400:00:39-
5M08130Jaško MichalSDH Svinná0400:00:46-
6M010112Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:49-
7M01133Němec DominikSDH Svinná0600:00:52-
8M01287Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:01-
9M01520Divíšek Radimneregistrován0700:01:08-
10M016110Brychta JakubChoceň0800:01:12-
11M018113Tomšů TomášMlýn Janderov0700:01:25-
12M01940Vaňura Pavel-0700:01:50-
13M020128Šos Radek-0800:02:23-
Dívky r. 03-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž1570Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:36-
2Ž1659Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:37-
3Ž1897Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:40-
4Ž11093Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:41-
5Ž11174Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:43-
6Ž11335Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:45-
7Ž11436Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:46-
8Ž11679Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:47-
9Ž119117Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:49-
10Ž12045Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:51-
11Ž12124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:52-
12Ž12582Hanáková KláraTJ Rychnov nad Kněžnou0200:02:03-
13Ž132125Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:18-
-Ž1-51Kopecká PavlaZáškoláci03DNF-
-Ž1-52Kohoutková MichaelaKikiňáci02DNF-
Chlapci r. 03-00 (trať 0,42 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32-
2M1246Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:33-
3M1319Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:35-
4M1423Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:35-
5M1775Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:39-
6M1934Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:40-
7M11272Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:44-
8M11583Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:46-
9M11773Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:01:47-
10M11860Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:47-
11M12215Hagemann IngmarSV Alteglofsheim0100:01:54-
12M12317Kameník Ondřejneregistrován0100:01:55-
13M12478Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:57-
14M12669Vondra JanČeská Třebová0200:02:03-
15M1278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
16M12814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
17M129102Martinek OndřejNový Věk0300:02:06-
18M130105Rybka LukášČeská Třebová0200:02:07-
19M131176Gyombér Martin-0300:02:17-
20M133118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:23-
Žákyně nejmladší r. 99-98 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž3664Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:50-
2Ž31326Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:46-
3Ž31471Svobodová EditaPardubice9800:08:51-
4Ž31694Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:32-
5Ž320126Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:10:53-
Žáci nejmladší r. 99-98 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3565Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:07:48-
2M3854Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:56-
3M31010Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:34-
Žákyně mladší r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM11119Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:08:36-
2ŽM1296Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:40-
3ŽM159Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:09-
4ŽM1830Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:10:32-
Žáci mladší r. 97-96 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM798Václavek JanDlouhá Třebová9600:07:55-
Žákyně starší r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS1711Krátká HanaLanškroun9500:10:01-
Žáci starší r. 95-94 (trať 2,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Pavel JanLoko Trutnov9500:07:13-
2MS2115Lakota AntonínAC Choceň9500:07:24-
3MS395Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:31-
4MS485Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:39-
5MS958Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:08:14-
6MS19116Frydrych JakubAC Choceň9500:10:51-
Junioři 16-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ8148Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:17103,19
2MJ14157Večeře TomášAtletika Polička9000:21:4898,43
3MJ1591Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:4998,38
4MJ383Pecháček JanSDH Svinná9000:24:1475,99
-MJ-21Divíšek JanTJ Jiskra Králíky93DNF-
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:19108,04
2MA2162Bogdał RomanMiedzygorze7900:20:1099,54
3MA5160Bogdał PawełMiedzygorze7600:20:5392,43
4MA6173Fajfr FrantišekŽamberk7200:21:0091,39
5MA7152Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:1189,55
6MA9163Pusz PawelBystryca Klodzka8100:21:1988,23
7MA137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4883,42
8MA18166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:22:1279,38
9MA20169Rozprým JiříŽamberk7700:22:2377,51
10MA21171Šutera JosefAtletika Polička7900:22:2577,22
11MA2281Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:2876,77
12MA2357Barvínek LadislavČeská Třebová7700:22:3076,36
13MA2425Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:22:3276,01
14MA25120Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:4673,70
15MA2663Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:4973,22
16MA27153Bielčik PetrViking Králiky7100:22:5971,59
17MA28149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:0071,50
18MA3131Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:3266,15
19MA35143Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:5961,68
20MA37109Kalný PetrPardubice8100:24:1259,45
21MA39177Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:2257,83
22MA4016Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2557,37
23MA42170Kalous PetrSK Žamberk7700:24:3955,04
24MA43161Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:4753,67
25MA44178Marhold LubošChoceň7700:25:2847,01
26MA4677Gregora ZdenekLanškroun7300:25:3046,53
27MA4947Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5742,17
28MA5348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:1938,53
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3168Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:47102,33
2MB4111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:52101,43
3MB11141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2596,25
4MB12164Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:3894,26
5MB1784Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:5691,30
6MB2962Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:1079,67
7MB3286Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:4374,40
8MB33151Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:4773,67
9MB3612Krátký LubošLanškroun6200:24:0371,19
10MB54114Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:2249,14
11MB5788Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:5943,22
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC10129Filip LubošAC Choceň5900:21:21104,39
2MC1666Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:5099,89
3MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:1895,72
4MC34131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:5580,90
5MC41165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:3075,53
6MC45121Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:25:3066,38
7MC47103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:3166,20
8MC48154Švec MiroslavSokol Potštejn5200:25:4663,88
9MC50156Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:5862,00
10MC6429Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4037,29
11MC65181Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5335,28
12MC6732Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:29:1731,64
13MC68150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:2131,02
14MC814Rádl PetrSK Nohyb5000:35:070,00
Muži D 60 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD30146Krsek MiroslavMK Luková4900:23:23114,99
2MD51174Vodička JanMK Radslavice4500:26:0493,79
3MD55167Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:2391,22
4MD60106Krumer MiroslavOstrov4900:27:4180,90
5MD6189Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:5978,58
6MD6313Václavík JaroslavŘetová4800:28:2075,85
7MD7341Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:2259,77
8MD7567Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:55109,52
9MD77180Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5147,96
10MD78172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:3399,38
11MD80142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:5491,09
12MD83158Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:35:5415,94
13MD8592Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:200,00
Juniorky 16-19 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ58155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:00112,57
2ŽJ70175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:3294,99
3ŽJ71138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:5492,43
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA52139Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:13109,24
2ZA596Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:06102,83
3ZA66107Kalná JitkaAFK Chrudim7500:29:0887,92
4ZA69179Marholdová LucieChoceň8300:29:2985,46
5ZA7222Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:0980,64
6ZA82159Václavková PetraMK Seitl Ostrava8400:35:5438,78
Ženy B 35 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB56145Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:41114,77
2ZB62140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:03128,51
3ZB74124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30100,00
4ZB76104Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:5685,23
5ZB7928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:33:2895,33
6ZB8427Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:3676,16
Svinnovská míle (trať 1,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1147Jaško MichalSDH Svinná7500:06:04-
2LB239Vaňura LukášSDH Svinná7700:06:44-
3LB3127Pán Stanislav-9500:06:51-
4LB4135Houdová PavlínaČeská Třebová8500:06:55-
5LB5144Hrušková Darina-7500:06:58-
6LB668Jasanská PetraSvinná7700:07:01-
7LB7136Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:17-
8LB8133Štanclová LenkaDlouhá třebová8100:07:18-
9LB918Kameník Matěj-9700:07:27-
10LB105Hác DanielSDH Svinná9900:07:28-
11LB11134Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:07:36-
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M012Hruška VladislavISCAREX Česká Třebová0400:00:34-
1Ž0276Gregorová MichaelaLanškroun0400:00:36-
2Ž0356Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:00:37-
2M0449Kopecký JosefZáškoláci0400:00:37-
3M0544Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:39-
4M061Zachař LukášSDH Svinná0400:00:39-
3Ž0750Kopecká MichaelaZáškoláci0500:00:44-
5M08130Jaško MichalSDH Svinná0400:00:46-
4Ž0953Kohoutková TerezaKikiňáci0400:00:47-
6M010112Tomšů OndřejMlýn Janderov0500:00:49-
7M01133Němec DominikSDH Svinná0600:00:52-
8M01287Mlynář MarekOrel Dolní Dobrouč0700:01:01-
5Ž01380Smoláková RitaISCAREX Česká Třebová0500:01:02-
6Ž014100Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:04-
9M01520Divíšek Radimneregistrován0700:01:08-
10M016110Brychta JakubChoceň0800:01:12-
7Ž017132Houdová NelaČeská Třebová0700:01:14-
11M018113Tomšů TomášMlýn Janderov0700:01:25-
12M01940Vaňura Pavel-0700:01:50-
13M020128Šos Radek-0800:02:23-
Trať 0,42 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1137Faltus FilipAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:32-
2M1246Borek MatějZAPPA Česká Třebová0000:01:33-
3M1319Divíšek JanSokol Žamberk0000:01:35-
4M1423Stříhavka JindřichAC Choceň0000:01:35-
1Ž1570Navrátilová DarjaAtletika Svitavy0100:01:36-
2Ž1659Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:37-
5M1775Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:39-
3Ž1897Hanušová MartinaAC Choceň0100:01:40-
6M1934Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:40-
4Ž11093Smoláková DominikaBK Vysoké Mýto0000:01:41-
5Ž11174Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:43-
7M11272Gregora JanAtletika Albrechtice0000:01:44-
6Ž11335Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:45-
7Ž11436Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:46-
8M11583Chlup TomášTJ Rychnov na Moravě0000:01:46-
8Ž11679Hrdinová KateřinaÚstí nad Orlicí0000:01:47-
9M11773Dian JakubÚstí nad Orlicí0000:01:47-
10M11860Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:47-
9Ž119117Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:49-
10Ž12045Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:51-
11Ž12124Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:52-
11M12215Hagemann IngmarSV Alteglofsheim0100:01:54-
12M12317Kameník Ondřejneregistrován0100:01:55-
13M12478Hrdina TomášÚstí nad Orlicí0200:01:57-
12Ž12582Hanáková KláraTJ Rychnov nad Kněžnou0200:02:03-
14M12669Vondra JanČeská Třebová0200:02:03-
15M1278Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
16M12814Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:04-
17M129102Martinek OndřejNový Věk0300:02:06-
18M130105Rybka LukášČeská Třebová0200:02:07-
19M131176Gyombér Martin-0300:02:17-
13Ž132125Krobotová PavlaSK Pašerák Písařov0000:02:18-
20M133118Frydrych BedřichAC Choceň0300:02:23-
Trať 1,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB1147Jaško MichalSDH Svinná7500:06:04-
2LB239Vaňura LukášSDH Svinná7700:06:44-
3LB3127Pán Stanislav-9500:06:51-
4LB4135Houdová PavlínaČeská Třebová8500:06:55-
5LB5144Hrušková Darina-7500:06:58-
6LB668Jasanská PetraSvinná7700:07:01-
7LB7136Houdová MartinaČeská Třebová8800:07:17-
8LB8133Štanclová LenkaDlouhá třebová8100:07:18-
9LB918Kameník Matěj-9700:07:27-
10LB105Hác DanielSDH Svinná9900:07:28-
11LB11134Houdová MiroslavaČeská Třebová6600:07:36-
Trať 2,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS161Pavel JanLoko Trutnov9500:07:13-
2MS2115Lakota AntonínAC Choceň9500:07:24-
3MS395Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:07:31-
4MS485Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:07:39-
1M3565Kašpar JosefAtletika Rtyně v Pokrkonoší9900:07:48-
1Ž3664Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:07:50-
1MM798Václavek JanDlouhá Třebová9600:07:55-
2M3854Vondra VojtěchISCAREX Česká Třebová9800:07:56-
5MS958Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:08:14-
3M31010Svatoš JanSKI Klub Česká Třebová9800:08:34-
1ŽM11119Couralová SimonaBATT Nové Město na Moravě9600:08:36-
2ŽM1296Hanušová VeronikaAC Choceň9700:08:40-
2Ž31326Pártlová DanielaAC Choceň9700:08:46-
3Ž31471Svobodová EditaPardubice9800:08:51-
3ŽM159Průšová RadkaTJ Svitavy9600:09:09-
4Ž31694Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:09:32-
1ŽS1711Krátká HanaLanškroun9500:10:01-
4ŽM1830Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:10:32-
6MS19116Frydrych JakubAC Choceň9500:10:51-
5Ž320126Drážná HelenaSK Pašerák Písařov9800:10:53-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1137Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:19108,04
2MA2162Bogdał RomanMiedzygorze7900:20:1099,54
1MB3168Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:47102,33
2MB4111Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:52101,43
3MA5160Bogdał PawełMiedzygorze7600:20:5392,43
4MA6173Fajfr FrantišekŽamberk7200:21:0091,39
5MA7152Kubíček JanJiskra Litomyšl8700:21:1189,55
1MJ8148Dudek MilanNový Věk TT Trusnov9100:21:17103,19
6MA9163Pusz PawelBystryca Klodzka8100:21:1988,23
1MC10129Filip LubošAC Choceň5900:21:21104,39
3MB11141Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:21:2596,25
4MB12164Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:21:3894,26
7MA137Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:4883,42
2MJ14157Večeře TomášAtletika Polička9000:21:4898,43
3MJ1591Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:4998,38
2MC1666Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:5099,89
5MB1784Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:5691,30
8MA18166Mrklovský MiroslavSTALAK7200:22:1279,38
3MC1943Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:22:1895,72
9MA20169Rozprým JiříŽamberk7700:22:2377,51
10MA21171Šutera JosefAtletika Polička7900:22:2577,22
11MA2281Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:2876,77
12MA2357Barvínek LadislavČeská Třebová7700:22:3076,36
13MA2425Jadrný LubomírJiskra Ústí nad Orlicí7300:22:3276,01
14MA25120Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:22:4673,70
15MA2663Berka LuděkAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:22:4973,22
16MA27153Bielčik PetrViking Králiky7100:22:5971,59
17MA28149Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:23:0071,50
6MB2962Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:23:1079,67
1MD30146Krsek MiroslavMK Luková4900:23:23114,99
18MA3131Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:23:3266,15
7MB3286Buriánek RomanČeská Třebová6500:23:4374,40
8MB33151Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:23:4773,67
4MC34131Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:5580,90
19MA35143Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:23:5961,68
9MB3612Krátký LubošLanškroun6200:24:0371,19
20MA37109Kalný PetrPardubice8100:24:1259,45
4MJ383Pecháček JanSDH Svinná9000:24:1475,99
21MA39177Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:24:2257,83
22MA4016Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:2557,37
5MC41165Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:3075,53
23MA42170Kalous PetrSK Žamberk7700:24:3955,04
24MA43161Bogdał LukaszMiedzygorze8200:24:4753,67
25MA44178Marhold LubošChoceň7700:25:2847,01
6MC45121Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:25:3066,38
26MA4677Gregora ZdenekLanškroun7300:25:3046,53
7MC47103Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:3166,20
8MC48154Švec MiroslavSokol Potštejn5200:25:4663,88
27MA4947Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:25:5742,17
9MC50156Červ MiloslavAtletika Polička5000:25:5862,00
2MD51174Vodička JanMK Radslavice4500:26:0493,79
1ZA52139Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:26:13109,24
28MA5348Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:1938,53
10MB54114Tomšů PetrMlýn Janderov6400:26:2249,14
3MD55167Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:26:2391,22
1ZB56145Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:26:41114,77
11MB5788Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:26:5943,22
1ŽJ58155Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:00112,57
2ZA596Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:27:06102,83
4MD60106Krumer MiroslavOstrov4900:27:4180,90
5MD6189Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:27:5978,58
2ZB62140Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:28:03128,51
6MD6313Václavík JaroslavŘetová4800:28:2075,85
10MC6429Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:28:4037,29
11MC65181Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:28:5335,28
3ZA66107Kalná JitkaAFK Chrudim7500:29:0887,92
12MC6732Vytlačil BedřichSDH Svinná5500:29:1731,64
13MC68150Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:29:2131,02
4ZA69179Marholdová LucieChoceň8300:29:2985,46
2ŽJ70175Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:29:3294,99
3ŽJ71138Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:29:5492,43
5ZA7222Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:0980,64
7MD7341Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:30:2259,77
3ZB74124Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:30:30100,00
8MD7567Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:30:55109,52
4ZB76104Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:30:5685,23
9MD77180Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:31:5147,96
10MD78172Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:3399,38
5ZB7928Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:33:2895,33
11MD80142Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:33:5491,09
14MC814Rádl PetrSK Nohyb5000:35:070,00
6ZA82159Václavková PetraMK Seitl Ostrava8400:35:5438,78
12MD83158Matysík VladimírMK Seitl Ostrava4800:35:5415,94
6ZB8427Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:36:3676,16
13MD8592Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:55:200,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód