Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

6.9.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 6.9.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

MU Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin, fotbalové hřiště Sázava u Lanškrouna

Startovné

80 Kč

Popis tratě

běh do vrchu s převýšením 375 m, první kilometr po asfaltu, zbytek terén
délka 7,9 km

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Atletika Albrechtice
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 465 323 671
mobil 731 558 531

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

marta.chmelikova@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1882

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Křenek Miroslav5014
Stránský Tomáš6514
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Šimůnek Jan8213
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Mannlová Jana8011
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Marek Dalimil609
Javůrek Jiří489
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Ehrig Rudolf489
Matyášová Jana659
Jorová Ludmila628
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Tempír František498

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ65Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:43106,10
2MJ122Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:1397,48
3MJ133Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:35:2496,42
4MJ3240Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2573,32
5MJ384Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:41:0264,03
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:35104,97
2MA21Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2999,42
3MA347Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:0695,61
4MA449Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:1494,79
5MA98Bogdał PawełMiedzygorze7600:34:3386,66
6MA1179Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4985,01
7MA1666Herda JanDobřichov8300:35:5478,32
8MA1724Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0177,60
9MA1912Mrklovský MiroslavSTALAK7200:36:1376,36
10MA2030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3074,61
11MA2250Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:36:4573,07
12MA2475Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2469,06
13MA2669Barvínek LadislavČeská Třebová7700:37:3068,44
14MA3758Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5946,93
15MA4374Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:42:2737,87
16MA446Hofman JosefSPS Sázava8100:42:3437,15
17MA4513Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3537,14
18MA5059Sejkora PatrikLanškroun7800:43:3031,39
19MA5378Marhold LubošChoceň7700:43:5628,71
20MA6425Vařeka PavelLitovel7500:47:465,04
21MA6972Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:200,00
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB517Poduška JosefMK Kladno6200:33:29102,13
2MB727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5699,47
3MB87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0798,39
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4694,55
5MB1470Valenta MichalAVC Praha6200:35:3389,92
6MB1833Stránský TomášSparta Praha6500:36:0686,67
7MB2786Tichý PavelAC Náchod6300:37:3278,20
8MB299Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:5875,64
9MB3135Macíček MiroslavKHB Radegast6100:39:0369,24
10MB3584Ondrišek JosefLanškroun6400:40:2860,87
11MB4877Krátký LubošLanškroun6200:43:0745,21
12MB5228Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:5540,48
13MB5581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:5834,27
14MB5787Richter PavelLanšrkoun6400:45:1632,50
15MB6153Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:46:3125,11
16MB7844Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:54:090,00
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1514Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:43106,30
2MC2318Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1298,25
3MC2811Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:4395,45
4MC3483Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:40:1481,80
5MC4251Černý VladimírHAC Praha5200:42:2170,32
6MC4761Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0266,62
7MC4922Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:1365,62
8MC5668Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:0555,50
9MC6665Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:47:5240,40
10MC6776Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2032,45
11MC7436Kašpar JiříOrrero5300:51:4119,70
12MC7556Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:52:4713,74
13MC8462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:350,00
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2523Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:26113,20
2MD3048Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:43106,79
3MD5464Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:0580,01
4MD8034Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:2928,11
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7716Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:27132,87
2ME8139Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:06127,71
3ME8752Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:23:2039,42
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ4646Vévodová MartinaAK Perná9000:43:01127,82
2ŽJ5826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:20118,55
3ŽJ8557Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9601:01:3353,64
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:36115,41
2ZA3655Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:3295,57
3ZA4073Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:5089,02
4ZA4129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0387,92
5ZA6243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:2960,52
6ZA6363Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3759,85
7ZA6880Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:4948,75
8ZA7037Stříhavková PetraAC Choceň7900:50:3245,14
9ZA7942Hlaváčková KateřinaChoceň8200:54:1626,31
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3945Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:07110,74
2ZB5171Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:4198,93
3ZB5985Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:3390,33
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC6019Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:04109,45
2ŽC6554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:47102,34
3ŽC7115Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:1288,21
4ŽC8341Nechvílová MiroslavaChoceň6000:57:1962,91
5ŽC8631Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:3944,98
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3367Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:51132,41
2ZD7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:2084,11
3ZD7360Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2983,48
4ZD7610Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:0077,10
5ZD8282Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:1363,57
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:31:35104,97
2MA21Žák JiříSCOTT TEAM - SK Nové Město na Moravě7100:32:2999,42
3MA347Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:33:0695,61
4MA449Janata MilanMaratonstav Úpice8500:33:1494,79
1MB517Poduška JosefMK Kladno6200:33:29102,13
1MJ65Žák MichalSK Nové Město na Moravě9100:33:43106,10
2MB727Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:5699,47
3MB87Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:0798,39
5MA98Bogdał PawełMiedzygorze7600:34:3386,66
4MB1020Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:34:4694,55
6MA1179Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:34:4985,01
2MJ122Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9200:35:1397,48
3MJ133Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9300:35:2496,42
5MB1470Valenta MichalAVC Praha6200:35:3389,92
1MC1514Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:43106,30
7MA1666Herda JanDobřichov8300:35:5478,32
8MA1724Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:36:0177,60
6MB1833Stránský TomášSparta Praha6500:36:0686,67
9MA1912Mrklovský MiroslavSTALAK7200:36:1376,36
10MA2030Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:36:3074,61
1ZA2138Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:36:36115,41
11MA2250Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:36:4573,07
2MC2318Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:37:1298,25
12MA2475Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:2469,06
1MD2523Tempír FrantišekSokol Štíty4900:37:26113,20
13MA2669Barvínek LadislavČeská Třebová7700:37:3068,44
7MB2786Tichý PavelAC Náchod6300:37:3278,20
3MC2811Wálek BronislavHrádek ve Slezsku5700:37:4395,45
8MB299Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:5875,64
2MD3048Javůrek JiříTJ Jiskra Horní Maršov4800:38:43106,79
9MB3135Macíček MiroslavKHB Radegast6100:39:0369,24
4MJ3240Nechvíl PetrAC Choceň9100:39:2573,32
1ZD3367Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:39:51132,41
4MC3483Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:40:1481,80
10MB3584Ondrišek JosefLanškroun6400:40:2860,87
2ZA3655Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:40:3295,57
14MA3758Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:40:5946,93
5MJ384Zahradník VojtaSK Nové Město na Moravě9400:41:0264,03
1ZB3945Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:07110,74
3ZA4073Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:41:5089,02
4ZA4129Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0387,92
5MC4251Černý VladimírHAC Praha5200:42:2170,32
15MA4374Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:42:2737,87
16MA446Hofman JosefSPS Sázava8100:42:3437,15
17MA4513Doležal MartinSPS Sázava7000:42:3537,14
1ŽJ4646Vévodová MartinaAK Perná9000:43:01127,82
6MC4761Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:0266,62
11MB4877Krátký LubošLanškroun6200:43:0745,21
7MC4922Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:43:1365,62
18MA5059Sejkora PatrikLanškroun7800:43:3031,39
2ZB5171Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:43:4198,93
12MB5228Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:5540,48
19MA5378Marhold LubošChoceň7700:43:5628,71
3MD5464Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:44:0580,01
13MB5581Tomšů PetrMlýn Janderov6400:44:5834,27
8MC5668Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:45:0555,50
14MB5787Richter PavelLanšrkoun6400:45:1632,50
2ŽJ5826Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:45:20118,55
3ZB5985Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:45:3390,33
1ŽC6019Machalická LibušeFortex SKI Moravský Beroun6400:46:04109,45
15MB6153Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:46:3125,11
5ZA6243Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:47:2960,52
6ZA6363Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:47:3759,85
20MA6425Vařeka PavelLitovel7500:47:465,04
2ŽC6554Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:47102,34
9MC6665Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:47:5240,40
10MC6776Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:49:2032,45
7ZA6880Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:4948,75
21MA6972Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:50:200,00
8ZA7037Stříhavková PetraAC Choceň7900:50:3245,14
3ŽC7115Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:51:1288,21
2ZD7232Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:51:2084,11
3ZD7360Kašová HanaBarnex sport Brno5400:51:2983,48
11MC7436Kašpar JiříOrrero5300:51:4119,70
12MC7556Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:52:4713,74
4ZD7610Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5200:53:0077,10
1ME7716Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:53:27132,87
16MB7844Krátký JosefKP BKÚ Mělník6500:54:090,00
9ZA7942Hlaváčková KateřinaChoceň8200:54:1626,31
4MD8034Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:2928,11
2ME8139Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:55:06127,71
5ZD8282Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:56:1363,57
4ŽC8341Nechvílová MiroslavaChoceň6000:57:1962,91
13MC8462David LudvíkSokol Slavkov u Brna5101:00:350,00
3ŽJ8557Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9601:01:3353,64
5ŽC8631Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:3944,98
3ME8752Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:23:2039,42

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

Pěkný závod, byť ten pravý kopec měl "jen" asi 3km (kde mi došlo). Bleskurychlé vyhlášení s bohatou tombolou - přímo ukázkové! Seběh dolů z toho udělal pěkný trénink. Nahoru na Lázek možná více hrnků, jinak super! fotky ode mne : http://honzaherda.rajce.idnes.cz/ Sazava_-_Lazek_06_09_09/
honzaherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód