Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Čerchov

27.6.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Čerchov
  • datum konání: 27.6.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

areál TJ Spartak Klenčí pod Čerchovem
10:00 hodin

Popis tratě

Délka: 9,8 km
Převýšení: 550 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Novák
345 34 Klenčí pod Čerchovem 280
mobil 728 652 526

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ3037Votava MichalVrchlabí9000:58:3970
Juniorky 19 let a mladší (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Soukup RadomírAC Tábor6800:43:2970
2MA218Brunát VlastimilZbůch7100:45:4170
3MA442Kamic PetrBělá nad Radbuzou8200:47:0662
4MA54Votava JanMílaři Domažlice8900:47:4454
5MA1239Strnad KarelSpartak Klenčí7700:51:3448
6MA1446Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:1344
7MA1940Ledvina JanTatran Chodov7400:53:3440
8MA2119Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:2838
9MA2547Lexa LukášPlzeň8700:56:0936
10MA2833Hamerle PetrO2 Telefonica7200:56:3234
11MA3130Čepelák KarelFelbabka7700:59:3032
12MA3335Hašek TomášBAS Babylon8901:00:1030
13MA3734Štefek JosefBAS Babylon7101:03:0028
14MA4712Holar PetrPraha8001:21:5326
Muži B 40-49 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB37Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:0762
2MB628Jokel LubomírPraha Běchovice6400:48:1854
3MB75Váchal MartinTatran Chodov6400:49:4148
4MB93Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:50:0044
5MB1020Holl PetrTatran Chodov6800:50:5740
6MB1529Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6200:52:1638
7MB1617Pospíšil AntonínTlučná6000:52:2636
8MB1726Kuželka PetrSokol Postřekov6400:52:3034
9MB2048Woog RolandRegensburg -D6800:54:17-
10MB2936Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:57:3632
11MB3649Haas PetrVšeruby6401:02:3630
12MB3910Žákovec PavelPlzeň6601:05:1028
13MB4243Levička ZbyněkDomažlice6901:09:2726
14MB4650Votava JosefVšeruby6201:14:3824
Muži C 50-59 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC816Gombita JosefLoučná 9565800:49:4870
2MC1311Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:4562
3MC2224Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:5854
4MC2427Fait KarelACP Domažlice5000:55:5948
5MC2623Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:56:1044
6MC4144Hojda PetrSpartak Klenčí5701:06:4340
7MC436Michler PetrLiga 100 Praha5501:11:2538
Muži D 60-69 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD112Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:51:0770
2MD2731Balcar BohuslavRezonance Domažlice4300:56:1462
3MD3438Schneider HelmutTV Waldmunchen4701:00:11-
4MD4425Waltr BohumilAWT Duchek Team Hluboká4401:11:2654
5MD4515März FrantišekSokol Kout4301:11:3948
-MD-21Černý BohumilAWT Duchek Team Hluboká49DNF-
Muži E 70 let a starší (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME4914Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:21:5970
Ženy A 20-34 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2332Forsterová StanislavaDomažlice7800:55:5370
2ZA328Mullerová SoňaSC Marathon Plzeň8900:59:4762
3ZA3541Fronková VendulaAC Domažlice8401:02:2654
4ZA4813Holarová BarboraPraha8201:21:5748
Ženy B 35-44 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1822Piklová AliceSOBO Team7300:53:2670
Ženy C 45-54 let (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC389Šroubková MartaMaraton Plzeň6101:03:4570
2ŽC401Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:05:4862
Ženy D 55 let a starší (trať 9,8 km, 550 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Trať 9,8 km, 550 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA145Soukup RadomírAC Tábor6800:43:2970
2MA218Brunát VlastimilZbůch7100:45:4170
1MB37Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:46:0762
3MA442Kamic PetrBělá nad Radbuzou8200:47:0662
4MA54Votava JanMílaři Domažlice8900:47:4454
2MB628Jokel LubomírPraha Běchovice6400:48:1854
3MB75Váchal MartinTatran Chodov6400:49:4148
1MC816Gombita JosefLoučná 9565800:49:4870
4MB93Benda MiroslavMílaři Domažlice6200:50:0044
5MB1020Holl PetrTatran Chodov6800:50:5740
1MD112Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:51:0770
5MA1239Strnad KarelSpartak Klenčí7700:51:3448
2MC1311Rus ZdeněkKČT Nýrsko5200:51:4562
6MA1446Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:52:1344
6MB1529Beroušek PavelMÍLAŘI DOMAŽLICE6200:52:1638
7MB1617Pospíšil AntonínTlučná6000:52:2636
8MB1726Kuželka PetrSokol Postřekov6400:52:3034
1ZB1822Piklová AliceSOBO Team7300:53:2670
7MA1940Ledvina JanTatran Chodov7400:53:3440
9MB2048Woog RolandRegensburg -D6800:54:17-
8MA2119Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:54:2838
3MC2224Piskáček OtaAWT Duchek Team Hluboká5600:54:5854
1ZA2332Forsterová StanislavaDomažlice7800:55:5370
4MC2427Fait KarelACP Domažlice5000:55:5948
9MA2547Lexa LukášPlzeň8700:56:0936
5MC2623Krčka BohuslavBobo Team Větřní5900:56:1044
2MD2731Balcar BohuslavRezonance Domažlice4300:56:1462
10MA2833Hamerle PetrO2 Telefonica7200:56:3234
10MB2936Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:57:3632
1MJ3037Votava MichalVrchlabí9000:58:3970
11MA3130Čepelák KarelFelbabka7700:59:3032
2ZA328Mullerová SoňaSC Marathon Plzeň8900:59:4762
12MA3335Hašek TomášBAS Babylon8901:00:1030
3MD3438Schneider HelmutTV Waldmunchen4701:00:11-
3ZA3541Fronková VendulaAC Domažlice8401:02:2654
11MB3649Haas PetrVšeruby6401:02:3630
13MA3734Štefek JosefBAS Babylon7101:03:0028
1ŽC389Šroubková MartaMaraton Plzeň6101:03:4570
12MB3910Žákovec PavelPlzeň6601:05:1028
2ŽC401Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:05:4862
6MC4144Hojda PetrSpartak Klenčí5701:06:4340
13MB4243Levička ZbyněkDomažlice6901:09:2726
7MC436Michler PetrLiga 100 Praha5501:11:2538
4MD4425Waltr BohumilAWT Duchek Team Hluboká4401:11:2654
5MD4515März FrantišekSokol Kout4301:11:3948
14MB4650Votava JosefVšeruby6201:14:3824
14MA4712Holar PetrPraha8001:21:5326
4ZA4813Holarová BarboraPraha8201:21:5748
1ME4914Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:21:5970

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód