Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

5.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 5.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

u Obecního úřadu Lochovice
11:00 hodin

Startovné

50,- Kč (děti a žáci neplatí)

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 370 m

Ceny pro vítěze

věcné pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
mobil 736 128 099

Propozice pořadatele ve formátu GIF (strana 1)

Propozice pořadatele ve formátu GIF (strana 2)

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2074

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mašek Roman6116
Chochola Petr7716
Chochola Vladimír5016
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Vraštilová Miloslava5612
Čapek Antonín4111
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Kuncl František5011
Turek Jiří6210
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Pštrossová Marie599
Pour Svatopluk529
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Zeidlerová Jarmila518
Rendl Josef768
Havlín Antonín558
Doležal Jaromír578
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Les Josef477
Hofman Vít927
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Štěpánek Petr657
Pechek František537
Vacarda Vladimír597
Pechek Petr837
Šůcha Václav467
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Cipl František516
Smrčka Miloš546
Herda Jan836
Kříž Vladimír586

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ228Boček JanLoko Beroun9000:24:1535
2MJ2729Kružík PetrSK Sportprestige9000:28:5231
3MJ3430Mundok MarianTEPO Kladno9100:29:3727
4MJ3631Rusňák FrantišekPlzeň9300:29:5124
5MJ5532Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:32:1822
6MJ5833Blecha JiříSokol Nové Strašecí9000:33:0120
7MJ6234Hofman VítSokol Nové Strašecí9200:33:2419
8MJ7835Vaněk MikulášSokol Nové Strašecí9000:34:3918
9MJ8836Veselý JanSokol Nové Strašecí9400:36:0717
10MJ10237Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:37:5816
11MJ11038Kubr MartinAC Laura Praha9200:39:4615
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ9361Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:3435
2ŽJ9862Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:37:1331
3ŽJ11863Šimáčková JuliaSokol Nové Strašecí9100:41:0927
4ŽJ12464Procházková ZuzanaLokomotiva Beroun9200:42:3324
Muži A 20-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:0435
2MA466Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:24:4431
3MA567Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:24:5127
4MA968Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:26:0324
5MA1069Brunát VlastimilZbůch7100:26:1822
6MA1170Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:26:1920
7MA1271Rosol JiříLoko Beroun7400:26:2119
8MA1372Slepička PavelMK Spartak Žebrák7200:26:2418
9MA1573Škrabálek JanRekrea Praha7000:26:3817
10MA1674Rendl JosefTriexpert Praha7600:26:5616
11MA1975Minařík PetrFalcon Rokycany7600:27:1615
12MA2076Humr JanKB Beroun8400:27:2014
13MA2177Šmíd JiříTJ Neratovice8400:27:3813
14MA2578Veselý PetrSlavia VŠ Plzeň7300:28:1612
15MA2979Zermeg OndřejZeleneč7200:28:5711
16MA3380Arnošt KamilDobříž7300:29:2910
17MA3881Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:29:529
18MA4082Šitka JosefDrnovice8600:30:158
19MA4283Kuncl PetrBrzina8300:30:327
20MA4384Mach ZbyněkOxygen Příbram7000:30:366
21MA4485Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:30:405
22MA4686Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:30:434
23MA4987Loučan JanDobříž7200:31:113
24MA5088Laštovička MartinHořovice7200:31:202
25MA5189Maršner MilanKEB Kladno8100:31:231
26MA5390Kubalík JanEnervit Team Praha7800:32:051
27MA5491Čepelák KarelFelbabka7700:32:121
28MA6092Zámečník LadislavSokol Roztoky8300:33:091
29MA6493Chochola PetrSokol Jince7700:33:461
30MA7294Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7300:34:141
31MA7995Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:34:581
32MA8996Míka JanTJ Horymír Neumětely7200:36:141
33MA9197Chochola OndřejTJ Tuchlovice8300:36:261
34MA10698Franta MilošSokol Praskolesy7800:39:181
35MA10899Kolář FrantišekKopec Praha8100:39:211
36MA109100Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:39:441
37MA117101Tanov MarcelSK Stránčice7000:41:031
Muži B 40-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3102Soukup RadomírAC Tábor6800:24:2435
2MB6103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:0731
3MB7104Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:25:1327
4MB14105Vaněk PetrAC Praha 18906100:26:2824
5MB17106Raboch IvanLOKO Beroun6600:27:0122
6MB18107Valenta MichalAVC Praha6200:27:0820
7MB23108Rychecký TomášHH Smíchov6600:27:5619
8MB28109Schovánek PetrKrčský les Praha6500:28:5518
9MB30110Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:29:0117
10MB36111Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:29:5116
11MB41112Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:2415
12MB52113Živný MichalStromovka Praha6300:31:5814
13MB65114Turek JiříTJ Chaloupky6200:33:4813
14MB69115Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:34:0812
15MB71116Vokáč RomanSK Zdice6200:34:1111
16MB92117Mašek RomanNovis TK Praha6100:36:2910
17MB103118Kyselý PetrZduchovice6400:38:029
18MB123119Krubner MiroslavSlovan Lochovice6400:42:318
19MB131120Beshir ErvinAdidas Team6700:45:597
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8121Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5835
2MC22122Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:27:4731
3MC24123Gombita JosefLoučná 9565800:27:5827
4MC26124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:4524
5MC32125Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:29:2622
6MC35126Fliegl MiloslavPSK Olymp Praha5400:29:4020
7MC39127Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:29:5919
8MC47128Černý VladimírHAC Praha5200:30:5818
9MC48129Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:31:0717
10MC66130Jelínek KarelRadlik5100:33:5516
11MC74131Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:34:2815
12MC76132Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:34:3514
13MC81133Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:0213
14MC83134Ge EvženSK Jizera5400:35:2612
15MC84135Chochola VladimírMK Kladno5000:35:4111
16MC86136Cipl FrantišekBON BON Praha5100:36:0110
17MC96137Filip KarelSokol Nové Strašecí5500:37:069
18MC100138Rožánek VladimírSABZO5800:37:328
19MC111139Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:39:487
20MC113140Průša JosefSlavoj Obecnice5200:40:056
21MC125141Vályi LadislavProkopák Praha5500:42:515
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD562Vodička JanMK Radslavice4500:32:4135
2MD683Mucha PetrSokol Kobylisy4700:34:0331
3MD704Hruša ZdeněkDolní Jirčany4600:34:1027
4MD735Mikoláš MilanBeroun4200:34:2224
5MD806Svoboda JanPříbram4300:35:0122
6MD827Nový BřetislavSABZO Praha4700:35:1820
7MD948Černý FrantišekHorní Počernice4200:36:3619
8MD979Tučný JanMK Pardubice4700:37:1218
9MD10410Řápek VáclavAVC Praha4200:38:2917
10MD10711Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:39:2016
11MD11512Málek ZdeněkAVC Praha4300:40:1015
12MD12213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:42:0714
13MD13214Kolář FrantišekKopec Praha4600:48:4913
14MD13515Čapek AntonínAVC Praha4100:54:3412
15MD13716Strnad LadislavBeroun4100:56:3811
Muži E 70-79 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME8717Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:36:0635
2ME10118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:3431
3ME11919Skokan MiroslavSABZO Praha3900:41:3527
4ME12020Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:41:5024
5ME12621Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:43:0322
6ME12822Kadeřábek LuborAVC Praha3900:43:3920
7ME13423Kněžourek JosefMK Žebrák3900:52:4719
8ME13624Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:55:0418
Muži E 80 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF13825Hladík KarelBaník Příbram2500:59:5617
2MF13926Sklenář JaroslavSokol Králův Dvůr2401:06:5716
3MF14027Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:17:0315
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3139Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:29:0335
2ZA5740Macourková AndreaTJ Praskolesy8500:32:5231
3ZA6341Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:33:3327
4ZA9042Muziková MarkétaKrásná Hora8200:36:1524
5ZA11243Chochlová AlenaTepo Kladno8300:39:5122
6ZA11444Tržilová IvaPIM RC Praha8600:40:0620
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6145Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:33:1735
2ZB13046Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:45:4431
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5947Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:33:0735
2ŽC6648Mališová KarlaZentiva Praha6000:33:5531
3ŽC7549Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:3027
4ŽC7750Valentová KvětaAVC Praha5600:34:3724
5ŽC8551Frantová ZuzanaRokycany6300:35:5322
6ŽC9552Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:5020
7ŽC11653Procházková IrenaTJ Háje5700:40:1319
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4554Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:30:4135
2ZD9955Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:37:1631
3ZD10556Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:38:4827
4ZD12157Zemanová JitkaVK Smíchov5300:42:0624
5ZD12758Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:43:2522
6ZD12959Svobodová DanaPříbram5200:44:2020
7ZD13360Gruberová VěraHorní Počernice5200:49:5419
Trať 6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA165Pechek PetrMaratonstav Úpice8300:23:0435
1MJ228Boček JanLoko Beroun9000:24:1535
1MB3102Soukup RadomírAC Tábor6800:24:2435
2MA466Bartoš DaliborMilíře u Jablonce nad Nisou7500:24:4431
3MA567Vaněk MartinTJ Sokol Stodůlky8400:24:5127
2MB6103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:25:0731
3MB7104Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:25:1327
1MC8121Smrčka MilošBK Říčany5400:25:5835
4MA968Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:26:0324
5MA1069Brunát VlastimilZbůch7100:26:1822
6MA1170Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:26:1920
7MA1271Rosol JiříLoko Beroun7400:26:2119
8MA1372Slepička PavelMK Spartak Žebrák7200:26:2418
4MB14105Vaněk PetrAC Praha 18906100:26:2824
9MA1573Škrabálek JanRekrea Praha7000:26:3817
10MA1674Rendl JosefTriexpert Praha7600:26:5616
5MB17106Raboch IvanLOKO Beroun6600:27:0122
6MB18107Valenta MichalAVC Praha6200:27:0820
11MA1975Minařík PetrFalcon Rokycany7600:27:1615
12MA2076Humr JanKB Beroun8400:27:2014
13MA2177Šmíd JiříTJ Neratovice8400:27:3813
2MC22122Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:27:4731
7MB23108Rychecký TomášHH Smíchov6600:27:5619
3MC24123Gombita JosefLoučná 9565800:27:5827
14MA2578Veselý PetrSlavia VŠ Plzeň7300:28:1612
4MC26124Pechek FrantišekMaratonstav Úpice5300:28:4524
2MJ2729Kružík PetrSK Sportprestige9000:28:5231
8MB28109Schovánek PetrKrčský les Praha6500:28:5518
15MA2979Zermeg OndřejZeleneč7200:28:5711
9MB30110Martínek FilipSokol Vysoké Mýto6900:29:0117
1ZA3139Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:29:0335
5MC32125Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:29:2622
16MA3380Arnošt KamilDobříž7300:29:2910
3MJ3430Mundok MarianTEPO Kladno9100:29:3727
6MC35126Fliegl MiloslavPSK Olymp Praha5400:29:4020
10MB36111Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:29:5116
4MJ3631Rusňák FrantišekPlzeň9300:29:5124
17MA3881Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:29:529
7MC39127Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:29:5919
18MA4082Šitka JosefDrnovice8600:30:158
11MB41112Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:2415
19MA4283Kuncl PetrBrzina8300:30:327
20MA4384Mach ZbyněkOxygen Příbram7000:30:366
21MA4485Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:30:405
1ZD4554Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:30:4135
22MA4686Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:30:434
8MC47128Černý VladimírHAC Praha5200:30:5818
9MC48129Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:31:0717
23MA4987Loučan JanDobříž7200:31:113
24MA5088Laštovička MartinHořovice7200:31:202
25MA5189Maršner MilanKEB Kladno8100:31:231
12MB52113Živný MichalStromovka Praha6300:31:5814
26MA5390Kubalík JanEnervit Team Praha7800:32:051
27MA5491Čepelák KarelFelbabka7700:32:121
5MJ5532Zahradník VojtaSK Nové Město n. M.9400:32:1822
1MD562Vodička JanMK Radslavice4500:32:4135
2ZA5740Macourková AndreaTJ Praskolesy8500:32:5231
6MJ5833Blecha JiříSokol Nové Strašecí9000:33:0120
1ŽC5947Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:33:0735
28MA6092Zámečník LadislavSokol Roztoky8300:33:091
1ZB6145Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:33:1735
7MJ6234Hofman VítSokol Nové Strašecí9200:33:2419
3ZA6341Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:33:3327
29MA6493Chochola PetrSokol Jince7700:33:461
13MB65114Turek JiříTJ Chaloupky6200:33:4813
2ŽC6648Mališová KarlaZentiva Praha6000:33:5531
10MC66130Jelínek KarelRadlik5100:33:5516
2MD683Mucha PetrSokol Kobylisy4700:34:0331
14MB69115Štěpánek PetrSpartak Praha 46500:34:0812
3MD704Hruša ZdeněkDolní Jirčany4600:34:1027
15MB71116Vokáč RomanSK Zdice6200:34:1111
30MA7294Černý JaroslavTJ Horymír Neumětely7300:34:141
4MD735Mikoláš MilanBeroun4200:34:2224
11MC74131Kuncl FrantišekSKI Příbram5000:34:2815
3ŽC7549Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:34:3027
12MC76132Farář JaroslavMaratonstav Úpice5000:34:3514
4ŽC7750Valentová KvětaAVC Praha5600:34:3724
8MJ7835Vaněk MikulášSokol Nové Strašecí9000:34:3918
31MA7995Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:34:581
5MD806Svoboda JanPříbram4300:35:0122
13MC81133Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:0213
6MD827Nový BřetislavSABZO Praha4700:35:1820
14MC83134Ge EvženSK Jizera5400:35:2612
15MC84135Chochola VladimírMK Kladno5000:35:4111
5ŽC8551Frantová ZuzanaRokycany6300:35:5322
16MC86136Cipl FrantišekBON BON Praha5100:36:0110
1ME8717Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:36:0635
9MJ8836Veselý JanSokol Nové Strašecí9400:36:0717
32MA8996Míka JanTJ Horymír Neumětely7200:36:141
4ZA9042Muziková MarkétaKrásná Hora8200:36:1524
33MA9197Chochola OndřejTJ Tuchlovice8300:36:261
16MB92117Mašek RomanNovis TK Praha6100:36:2910
1ŽJ9361Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:36:3435
7MD948Černý FrantišekHorní Počernice4200:36:3619
6ŽC9552Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:36:5020
17MC96137Filip KarelSokol Nové Strašecí5500:37:069
8MD979Tučný JanMK Pardubice4700:37:1218
2ŽJ9862Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:37:1331
2ZD9955Popovová JaroslavaAC Falcon Rokycany4800:37:1631
18MC100138Rožánek VladimírSABZO5800:37:328
2ME10118Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:37:3431
10MJ10237Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:37:5816
17MB103118Kyselý PetrZduchovice6400:38:029
9MD10410Řápek VáclavAVC Praha4200:38:2917
3ZD10556Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:38:4827
34MA10698Franta MilošSokol Praskolesy7800:39:181
10MD10711Plecháček JiříLiga 100 Praha4400:39:2016
35MA10899Kolář FrantišekKopec Praha8100:39:211
36MA109100Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:39:441
11MJ11038Kubr MartinAC Laura Praha9200:39:4615
19MC111139Wiesner JiříSpartak Police nad Metují5600:39:487
5ZA11243Chochlová AlenaTepo Kladno8300:39:5122
20MC113140Průša JosefSlavoj Obecnice5200:40:056
6ZA11444Tržilová IvaPIM RC Praha8600:40:0620
11MD11512Málek ZdeněkAVC Praha4300:40:1015
7ŽC11653Procházková IrenaTJ Háje5700:40:1319
37MA117101Tanov MarcelSK Stránčice7000:41:031
3ŽJ11863Šimáčková JuliaSokol Nové Strašecí9100:41:0927
3ME11919Skokan MiroslavSABZO Praha3900:41:3527
4ME12020Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:41:5024
4ZD12157Zemanová JitkaVK Smíchov5300:42:0624
12MD12213Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:42:0714
18MB123119Krubner MiroslavSlovan Lochovice6400:42:318
4ŽJ12464Procházková ZuzanaLokomotiva Beroun9200:42:3324
21MC125141Vályi LadislavProkopák Praha5500:42:515
5ME12621Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:43:0322
5ZD12758Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:43:2522
6ME12822Kadeřábek LuborAVC Praha3900:43:3920
6ZD12959Svobodová DanaPříbram5200:44:2020
2ZB13046Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6600:45:4431
19MB131120Beshir ErvinAdidas Team6700:45:597
13MD13214Kolář FrantišekKopec Praha4600:48:4913
7ZD13360Gruberová VěraHorní Počernice5200:49:5419
7ME13423Kněžourek JosefMK Žebrák3900:52:4719
14MD13515Čapek AntonínAVC Praha4100:54:3412
8ME13624Pazdera LadislavLiga 100 Praha3500:55:0418
15MD13716Strnad LadislavBeroun4100:56:3811
1MF13825Hladík KarelBaník Příbram2500:59:5617
2MF13926Sklenář JaroslavSokol Králův Dvůr2401:06:5716
3MF14027Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:17:0315

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód