Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Kozlovský kopec

19.7.2009, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Kozlovský kopec
  • datum konání: 19.7.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

VDA, Habrmanova ul., Česká Třebová
10:00 hodin

Přihlášky

8:30 - 9:30 hodin v místě startu

Startovné

100 Kč

Popis tratě

Celá trať vede po asfaltové silnici z České Třebové na vrchol Kozlovského kopce.
délka 5,2 km
převýšení 234 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

ČTBK ISCAREX Česká Třebová
Moravská 340
560 02 Česká Třebová
tel. 465 530 214

Internetové stránky

http://iscarex.cz/kozlov

E-mailová adresa

team@iscarex.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
24.6.2018Běh na Kozlovský kopec100
25.6.2017Běh na Kozlovský kopec107
26.6.2016Běh na Kozlovský kopec101
28.6.2015Běh na Kozlovský kopec140
15.6.2014Běh na Kozlovský kopec123
7.7.2013Běh na Kozlovský kopec151
8.7.2012Běh na Kozlovský kopec120
10.7.2011Běh na Kozlovský kopec117
18.7.2010Běh na Kozlovský kopec112
20.7.2008Běh na Kozlovský kopec138
1.7.2007Běh na Kozlovský kopec124
2.7.2006Běh na Kozlovský kopec129
3.7.2005Běh na Kozlovský kopec136
4.7.2004Běh na Kozlovský kopec111
6.7.2003Běh na Kozlovský kopec133
7.7.2002Běh na Kozlovský kopec140
8.7.2001Běh na Kozlovský kopec133
9.7.2000Běh na Kozlovský kopec126
11.7.1999Běh na Kozlovský kopec125
27.6.1998Kozlov 9854
28.6.1997Kozlov 9747
23.6.1996Kozlov 9625
24.6.1995Kozlov 9533
27.6.1994Kozlov 9427
26.6.1993Kozlov 9327
27.6.1992Kozlov 9217

Statistika závodu Běh na Kozlovský kopec

  • ročníků: 27
  • závodníků na všech ročnících: 2596

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6926
Stránský Aleš6023
Šimůnek Jan4920
Sadílek Ota4620
Zajíc Jan5319
Šimůnek Jan8218
Ducháček Bedřich5918
Keprtová Miloslava4817
Kalous Petr7716
Horáček Michal7516
Jirásková Eva6416
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Kebrle Milan7515
Dušková Lenka8015
Mannlová Jana8015
Hofmanová Veronika7814
Šafář Jaroslav5114
Kalousek Jan4114
Razým Jan5713
Vodička Jan4513
Tučný Jan4713
Javůrek Jiří4813
Vraštilová Miloslava5612
Šimůnková Pavla7712
Bielčik Jindřich4012
Červ Miloslav5012
Sedlák Jiří5812
Zajíc Jakub8912
Krupička Miroslav5312
Wendlig Miroslav5311
Borek Petr7011
Leszkow Petr4411
Matyášová Jana6511
Merta Jaroslav3511
Doleček Josef7911
Krsek Jaroslav5110
Brádle Václav3710
Král Josef4010
Kostřicová Blanka6110
Novotný Jiří4510
Šrutek Stanislav5810
Kubíček Jan8710
Hanuš Petr6410
Jelínek Matěj4210
Stránská Adéla9110
Velechovský Jiří5510
Pečenka Libor6110
Vítek Miroslav7210
Jirásková Hanka899

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ639Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:19:3835
2MJ1798Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4731
3MJ2341Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:21:0327
4MJ27106Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:21:2024
5MJ3449Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3522
6MJ3732Živný MarekOrel Orlice9100:22:0920
7MJ12166Stříhavka JindřichAC Choceň0000:30:4019
Muži A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:5035
2MA254Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5331
3MA38Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0627
4MA41Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:1224
5MA529Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:19:2822
6MA744Havelka PetrVS Tábor7200:19:4920
7MA835Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:19:5319
8MA1476Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1518
9MA1534Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:20:2217
10MA19117Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5016
11MA2157Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:21:0115
12MA2213Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:21:0214
13MA2697Šutera JosefAtletika Polička7900:21:1313
14MA3290Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2912
15MA33129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:3211
16MA3588Vlček TomášGumárny Zubří8000:21:5110
17MA36115Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:22:059
18MA39105Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:168
19MA4151Nechvíl LukášChoceň8300:22:217
20MA424Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:226
21MA43108Krupčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:22:265
22MA4423Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:22:284
23MA4789Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:443
24MA483Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:22:482
25MA4964Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:501
26MA52109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:041
27MA5378Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:23:151
28MA54130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:201
29MA6218Marhold LubošChoceň7700:24:091
30MA64124Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:161
31MA68116Kalous PetrSK Žamberk7700:24:271
32MA71111Gregora ZdenekLanškroun7300:24:561
33MA7217Marhold PetrChoceň7800:24:571
34MA8082Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:25:401
35MA8111Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:25:441
36MA85120Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:091
37MA108136Lenhart VítSKP Přerov8200:29:061
38MA112121Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:341
Muži B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB980Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:19:5635
2MB10126Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:5831
3MB1152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0327
4MB12123Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1024
5MB1631Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:2422
6MB1881Celerin MilanTAT Martin6500:20:49-
7MB2565Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:21:0820
8MB2883Jokel LubomírPraha Běchovice6400:21:2119
9MB3056Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:2618
10MB50107Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5217
11MB55132Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:2616
12MB6755Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:2315
13MB6947Krátký LubošLanškroun6200:24:3114
14MB7045Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:3913
15MB75122Marhold StanislavChoceň6600:25:1312
16MB7792Tomšů PetrMlýn Janderov6400:25:2111
17MB9499Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:5010
Muži C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1393Siegel JosefAC Choceň5800:20:1235
2MC2422Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0431
3MC3861Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:1127
4MC40118Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:22:2024
5MC4615Gombita JosefLoučná 9565800:22:3822
6MC5146Sviták StanislavAK Žilina5000:22:59-
7MC5653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2820
8MC6574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:1919
9MC66112Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2218
10MC73104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0217
11MC8370Sedlák JiříPřelouč5800:25:5716
12MC847Eppert RomanCanis Team5900:26:0115
13MC87128Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:26:2714
14MC89100Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3413
15MC9010Stráník AlešBlansko5000:26:3512
16MC9640Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:26:5911
17MC10191Sadílek VáclavAlbrechtice5000:27:2610
18MC103127Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:459
19MC10771Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:598
20MC11426Krejsa VáclavRentia Praha5200:29:497
21MC12069Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:376
22MC13172Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:025
-MC-9Wálek BronislavHrádek ve Slezsku57DNF-
Muži D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3114Krsek MiroslavMK Luková4900:21:2735
2MD5820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:23:3131
3MD6133Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5227
4MD7968Vodička JanMK Radslavice4500:25:3924
5MD10487Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0222
6MD1066Tučný JanMK Pardubice4700:28:4320
7MD119114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3519
8MD12725Nypl JaroslavStará Paka4100:32:0218
Muži E (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME74125Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:25:1235
2ME10919Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:0931
3ME11879Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3227
4ME12373Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:0724
5ME12484Kousal OldřichSK Přerov3800:31:2122
6ME1292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:5020
7ME13667Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:4719
Juniorky (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5759Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3035
2ŽJ7636Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:25:2031
3ŽJ78113Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:25:3827
4ŽJ9743Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0424
5ŽJ111134Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:2422
6ŽJ11696Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1520
Ženy A (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2085Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:5635
2ZA45137Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:3531
3ZA6038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4827
4ZA82103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5524
5ZA8675Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1622
6ZA88102Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:26:3320
7ZA91101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3619
8ZA9316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4818
9ZA9586Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:26:5617
10ZA9828Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:27:1616
11ZA11321Marholdová LucieChoceň8300:29:4615
12ZA11777Petrová JarmilaGymnázium Česká Třebová7600:30:2414
13ZA12263Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4013
14ZA12550Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:3412
15ZA128135Dřímalová MartinaPřerov8900:32:3811
Ženy B (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2960Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:2535
2ZB5962Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:3331
3ZB6327Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:1327
4ZB9924Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:2124
5ZB102133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3322
6ZB11094Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:29:1120
Ženy C (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC9230Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:26:4435
2ŽC10095Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2631
3ŽC10512Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:28:1627
4ŽC13048Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1524
5ŽC132131Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2022
6ŽC13337Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:3120
Ženy D (trať 5,2 km, 234 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD115119Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:30:0335
2ZD12642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:4431
3ZD134110Gruberová VěraHorní Počernice5200:37:4627
4ZD1355Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:38:1424
Trať 5,2 km, 234 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA158Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:18:5035
2MA254Razým LukášISCAREX Česká Třebová7900:18:5331
3MA38Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:0627
4MA41Hübl RadekJiskra Ústí nad Orlicí8800:19:1224
5MA529Kratochvíl MilošSKP Hvězda Pardubice7500:19:2822
1MJ639Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:19:3835
6MA744Havelka PetrVS Tábor7200:19:4920
7MA835Moravec MartinJiskra Ústí nad Orlicí8400:19:5319
1MB980Moravčík ZdeněkJiskra Litomyšl6200:19:5635
2MB10126Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:19:5831
3MB1152Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:20:0327
4MB12123Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:20:1024
1MC1393Siegel JosefAC Choceň5800:20:1235
8MA1476Řemínek MatějAC Choceň8600:20:1518
9MA1534Chlubna JanAO Nové Město na Moravě8400:20:2217
5MB1631Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:20:2422
2MJ1798Večeře TomášAtletika Polička9000:20:4731
6MB1881Celerin MilanTAT Martin6500:20:49-
10MA19117Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:20:5016
1ZA2085Mertová MichaelaAtletika Albrechtice7600:20:5635
11MA2157Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:21:0115
12MA2213Dvořák PavelFOSA Prostějov8200:21:0214
3MJ2341Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:21:0327
2MC2422Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:21:0431
7MB2565Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:21:0820
13MA2697Šutera JosefAtletika Polička7900:21:1313
4MJ27106Krejčí StanislavJiskra Ústí nad Orlicí9100:21:2024
8MB2883Jokel LubomírPraha Běchovice6400:21:2119
1ZB2960Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:21:2535
9MB3056Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:21:2618
1MD3114Krsek MiroslavMK Luková4900:21:2735
14MA3290Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:21:2912
15MA33129Částek MichalFort SMC Ústí nad Orlicí7500:21:3211
5MJ3449Nechvíl PetrAC Choceň9100:21:3522
16MA3588Vlček TomášGumárny Zubří8000:21:5110
17MA36115Vítek MiroslavÚstí nad Orlicí7200:22:059
6MJ3732Živný MarekOrel Orlice9100:22:0920
3MC3861Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:22:1127
18MA39105Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:22:168
4MC40118Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:22:2024
19MA4151Nechvíl LukášChoceň8300:22:217
20MA424Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:22:226
21MA43108Krupčík PavelSkuhrov nad Bělou8500:22:265
22MA4423Jadrný LubomírCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7300:22:284
2ZA45137Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:22:3531
5MC4615Gombita JosefLoučná 9565800:22:3822
23MA4789Suchánek LukášKHB Radegast7900:22:443
24MA483Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:22:482
25MA4964Stříhavka JindřichAC Choceň7100:22:501
10MB50107Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:22:5217
6MC5146Sviták StanislavAK Žilina5000:22:59-
26MA52109Šebek MichalFORT SMC Ústí nad Orlicí8400:23:041
27MA5378Petr JaromírSCHOTT Lanškroun7700:23:151
28MA54130Hartman KarelÚstí nad Orlicí7700:23:201
11MB55132Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:23:2616
7MC5653Razým JanISCAREX Česká Třebová5700:23:2820
1ŽJ5759Vévodová MartinaAK Perná9000:23:3035
2MD5820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:23:3131
2ZB5962Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:23:3331
3ZA6038Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:23:4827
3MD6133Leszkow PetrMK Hlinsko4400:23:5227
29MA6218Marhold LubošChoceň7700:24:091
3ZB6327Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:24:1327
30MA64124Smolák VojtěchISCAREX Česká Třebová7400:24:161
8MC6574Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:24:1919
9MC66112Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:24:2218
12MB6755Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:24:2315
31MA68116Kalous PetrSK Žamberk7700:24:271
13MB6947Krátký LubošLanškroun6200:24:3114
14MB7045Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:24:3913
32MA71111Gregora ZdenekLanškroun7300:24:561
33MA7217Marhold PetrChoceň7800:24:571
10MC73104Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:25:0217
1ME74125Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:25:1235
15MB75122Marhold StanislavChoceň6600:25:1312
2ŽJ7636Černá KristýnaSpartak OEZ Letohrad9300:25:2031
16MB7792Tomšů PetrMlýn Janderov6400:25:2111
3ŽJ78113Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:25:3827
4MD7968Vodička JanMK Radslavice4500:25:3924
34MA8082Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:25:401
35MA8111Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:25:441
4ZA82103Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:25:5524
11MC8370Sedlák JiříPřelouč5800:25:5716
12MC847Eppert RomanCanis Team5900:26:0115
36MA85120Borek MartinZAPPA Česká Třebová7200:26:091
5ZA8675Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:26:1622
13MC87128Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:26:2714
6ZA88102Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:26:3320
14MC89100Červ MiloslavAtletika Polička5000:26:3413
15MC9010Stráník AlešBlansko5000:26:3512
7ZA91101Schauerová LenkaAtletika Polička8800:26:3619
1ŽC9230Kováříková PavlaBarnex Sport Brno5500:26:4435
8ZA9316Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:26:4818
17MB9499Pečenka LiborKHB Radegast6100:26:5010
9ZA9586Syrová HanaAtletika Albrechtice8900:26:5617
16MC9640Leszkow JosefMaraton-klub Hlinsko5100:26:5911
4ŽJ9743Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:0424
10ZA9828Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:27:1616
4ZB9924Šumberová LucieOrel Česká Třebová7200:27:2124
2ŽC10095Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:27:2631
17MC10191Sadílek VáclavAlbrechtice5000:27:2610
5ZB102133Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:27:3322
18MC103127Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:27:459
5MD10487Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:28:0222
3ŽC10512Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:28:1627
6MD1066Tučný JanMK Pardubice4700:28:4320
19MC10771Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:28:598
37MA108136Lenhart VítSKP Přerov8200:29:061
2ME10919Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:29:0931
6ZB11094Siegelová MagdalenaAC Choceň6500:29:1120
5ŽJ111134Průšová RadkaTJ Svitavy9600:29:2422
38MA112121Filip LukášKorfbal Kolín7500:29:341
11ZA11321Marholdová LucieChoceň8300:29:4615
20MC11426Krejsa VáclavRentia Praha5200:29:497
1ZD115119Kašová HanaBarnex Sport Brno5400:30:0335
6ŽJ11696Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9100:30:1520
12ZA11777Petrová JarmilaGymnázium Česká Třebová7600:30:2414
3ME11879Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:30:3227
7MD119114Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:30:3519
21MC12069Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:30:376
7MJ12166Stříhavka JindřichAC Choceň0000:30:4019
13ZA12263Stříhavková PetraAC Choceň7900:30:4013
4ME12373Tomíšek JindřichStřechy Macháček3900:31:0724
5ME12484Kousal OldřichSK Přerov3800:31:2122
14ZA12550Hlaváčková KateřinaChoceň8200:31:3412
2ZD12642Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:31:4431
8MD12725Nypl JaroslavStará Paka4100:32:0218
15ZA128135Dřímalová MartinaPřerov8900:32:3811
6ME1292Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:32:5020
4ŽC13048Nechvílová MiroslavaChoceň6000:33:1524
22MC13172Velechovský JiříSAZS Králíky5500:35:025
5ŽC132131Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:35:2022
6ŽC13337Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:35:3120
3ZD134110Gruberová VěraHorní Počernice5200:37:4627
4ZD1355Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:38:1424
7ME13667Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:45:4719

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

moc hezký závod, všechno bylo perfektně zajištěné; těším se na příští rok, že budu rychlejší :-) Luboš Jokel
paulstanley

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód