Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Mohelnice - Lysá hora

1.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Mohelnice - Lysá hora
  • datum konání: 1.8.2009
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

Krásná-Nižní Mohelnice, rozcestí k Lysé hoře
15:00 hodin

Přihlášky

od 12:30 do 14:30 hodin v restauraci Zlatník cca 1 km od startu ve směru na Visalaje
Atletické oddíly Mistrovství Moravy a Slezska zasílají píseně na níže uvedenou adresu nebo email nejpozději do 26. 7. 2009

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 8,4 km
Převýšení: 704 m
celá trať vede po asfaltové silnici

Ceny pro vítěze

první 3 v každé kategorii obdrží finanční odměnu a diplom, všichni dostanou účastnický list

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Chalupa
V. Klicpery 4/288
736 01 Havířov Šumbark
tel. byt 596 883 926
tel. zam. 558 437 922

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

jarchal@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
26.7.2014Běh na Lysou horu141
27.7.2013Běh na Lysou horu137
28.7.2012Běh na Lysou horu141
30.7.2011Běh na Lysou horu168
31.7.2010Mohelnice - Lysá hora135
26.7.2008Mohelnice - Lysá hora117
28.7.2007Mohelnice - Lysá hora150
29.7.2006Mohelnice - Lysá hora121
30.7.2005Mohelnice - Lysá hora144
31.7.2004Mohelnice - Lysá hora130
2.8.2003Mohelnice - Lysá hora129
3.8.2002Mohelnice - Lysá hora140
4.8.2001Mohelnice - Lysá hora128
6.8.2000Mohelnice - Lysá hora146
7.8.1999Mohelnice - Lysá hora124
1.8.1998Mohelnice - Lysá hora121
2.8.1997Mohelnice - Lysá hora93
3.8.1996Mohelnice - Lysá hora - kvalifikace na MS103
5.8.1995Mohelnice - Lysá hora97
6.8.1994Mohelnice - Lysá hora58
7.8.1993Mohelnice - Lysá hora80
1.8.1992Mohelnice - Lysá hora49
3.8.1991Mohelnice - Lysá hora68
4.8.1990Mohelnice - Lysá hora72
5.8.1989Mohelnice - Lysá hora68
6.8.1988Mohelnice - Lysá hora108
8.8.1987Mohelnice - Lysá hora77

Statistika závodu Mohelnice - Lysá hora

  • ročníků: 28
  • závodníků na všech ročnících: 3045

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4822
Tučný Jan4720
Balko Peter4420
Rys Jaromír6418
Podžorný Ervin4116
Velička Zdeněk6216
Pavlica Oldřich6016
Groš Štefan6115
Vodička Jan4515
Zikeš František2815
Fejgl Zdeněk4215
Holec František4614
Trávníček Rostislav6814
Kolínek František5613
Šimůnek Jan4913
Špacír Ladislav5513
Zátopek Jiří6013
Kvassay Ladislav5412
Jirásková Eva6412
Škapa Marek7112
Žák Jiří7112
Šokalová Ludmila5612
Pechek František5311
Svatoš Otakar3411
Najdek Bohumír5511
Kvita Josef5111
Březina Ladislav6111
Marek František4111
Wálek Bronislav5711
Les Josef4711
Sztymon Pavel7311
Merta Jaroslav3510
Šrůtek Stanislav5810
Šír Václav4810
Vojkůvka Zdeněk6110
Kravčík Miroslav539
Bednarz Libor809
Keprtová Miloslava489
Szebesta Pavel689
Šmída Oldřich489
Miencil Miroslav459
Stránský Aleš609
Kubíček František469
Krupička Miroslav539
Vymazal Petr759
Macura Jindřich439
Rinka Erich549
Blaha Tomáš769
Nanke Werner389
Wala Petr719

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ52Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:40:22105
2MJ993Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:5093
3MJ1970Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:44:1481
4MJ2129Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:44:2572
5MJ261Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:44:5766
6MJ41119Filipec TomášSlezan Frýdek Místek9300:47:0060
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ7616Vévodová MartinaAK Perná9000:52:34105
2ŽJ91101Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:4993
Muži A 20-39 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Magál JiříDukla Liberec7700:36:22105
2MA28Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:2493
3MA310Žák JiříSK Nové Město na Moravě7100:38:5881
4MA415Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:39:3272
5MA7111Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:40:5966
6MA16110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:0360
7MA2061Lipták RadimMidar Team F-M7900:44:2257
8MA2325Kruml KamilSpálené7200:44:3454
9MA25131Vlček TomášGumárny Zubří8000:44:5551
10MA2950Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2148
11MA30140Galda ZdeněkSDH Jasenka8600:45:3045
12MA3267Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:5642
13MA3375Kněžík RomanHavířov7200:46:0939
14MA34139Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:46:1136
15MA35120Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:46:1433
16MA3722Wala PetrTJ Jäkl Karviná7100:46:3230
17MA3895Hanke DavidMK Kopřivnice7100:46:3927
18MA4071Kováčík AloisŠKP Čadca8600:46:56-
19MA4284Staniek MartinOrlová7400:47:0124
20MA43108Šajer VítNový Jičín8800:47:3021
21MA4434Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:3718
22MA45138Bernatík Lukᚊenov7900:47:4615
23MA47122Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8400:47:4912
24MA49125Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:47:579
25MA50107Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:276
26MA5324Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:573
27MA54130Suchánek LukášKHB Radegast7900:49:013
28MA55128Hrubý VojtěchBystřička7400:49:103
29MA579Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:49:143
30MA6090Nebesník LubošFN United OV8000:50:013
31MA6337Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:50:023
32MA67103Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:51:043
33MA6983Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:353
34MA7282Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:51:423
35MA7339Adamczyk PiotrČeský Těšín8000:51:433
36MA80135Staněk PetrVelké Těšany7400:52:543
37MA8236Rumpertesz PetrHO Baník Karviná7800:53:303
38MA8389Koukal JanX-AIR Ostrava7400:53:493
39MA8532Palla RadovanBystřice8000:53:593
40MA88114Olšer TomášAK Duchcov7200:54:423
41MA9092Večeřa ZdeněkFN United OV8300:55:353
42MA105141Žídek RomanKravaře7700:59:043
43MA10791Haltof AlešFN United OV8300:59:163
44MA110106Stošek PavelDětmarovice8400:59:513
45MA11556Glac JaromírStanislavice8201:01:433
46MA117115Kohut RadekPraha8401:02:013
47MA12098Krejčí TomášOlomouc8201:02:123
Muži B 40-49 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB652Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:37105
2MB8104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:3893
3MB103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:0281
4MB1179Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:42:40-
5MB1378Jurčík JánKKM Čadca6800:43:21-
6MB1494Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:3972
7MB1542Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0266
8MB1854Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:1260
9MB2458Jokel LubomírPraha Běchovice6400:44:4557
10MB2767Rýdl PavelStudénka6700:45:0354
11MB36109Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:46:1951
12MB4619Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:4848
13MB58137Pácha ZdeněkBaška6800:49:2545
14MB5999Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:49:2942
15MB60134Miléř PetrZlín6300:50:0139
16MB6459Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:50:3136
17MB66118Březina RadomírOstrava6700:50:5033
18MB68113Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:51:1630
19MB7476Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:51:5827
20MB7523Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6600:52:0424
21MB7997Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:52:4721
22MB8655Kuczynski MarianNýdek6900:54:1618
23MB94116Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:56:0815
24MB9677Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:56:5212
25MB102123Mikolášek ArnoštNákří6500:58:369
26MB10838Mojžíšek VladimírSokol Datyně6100:59:436
Muži C 50-59 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1212Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:43105
2MC1757Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:44:05-
3MC2221Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:2993
4MC3135Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:3881
5MC3960Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:46:4672
6MC5128Černý VladimírHAC Praha5200:48:2966
7MC526Flegl VlastimilBrtev5300:48:3960
8MC56133Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:1257
9MC7181Najdek BohumírRacing Olešná5500:51:4054
10MC7748Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:3551
11MC84100Kvita JosefMK Kopřivnice5100:53:5248
12MC8987Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:55:02-
13MC9780Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:57:1345
14MC10117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:58:0842
15MC11974Rinka ErichBK Kravaře5401:02:1139
16MC13144Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5301:07:1236
17MC134127Podstavka PetrHavířov5501:10:1133
18MC13785Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:15:4630
19MC14086Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:19:3827
Muži D 60-69 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2843Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:12105
2MD4820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:5193
3MD7073Šuška AntonKKM Čadca4900:51:36-
4MD815Vodička JanMK Radslavice4500:53:1781
5MD87117Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2272
6MD99102Procházka VáclavMK Seitl4500:57:5866
7MD10433Balko PeterKČT Ostravice4400:58:5560
8MD10626Tučný JanMK Pardubice4700:59:1257
9MD10968Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:59:4854
10MD11413Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:01:3251
11MD11669Kasánek ŠtefanŠKP Čadca4501:01:48-
12MD11831Macura JindřichHavířov4301:02:0648
13MD12265Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:03:3545
14MD126136Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:04:3042
15MD12896Navara PetrMK Kopřivnice4501:05:3739
Muži E 70 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME12445Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:10105
2ME1294Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:5493
3ME13518Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:11:0381
4ME13866Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:18:1972
Ženy A 20-34 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA6053Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:01105
2ZA6572Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:50:41-
3ZA78129Weissová ZuzanaDDM Valašské Meziříčí8700:52:4193
4ZA9330Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:56:0381
5ZA9540Macháčková ŠárkaBarnex sport Brno8300:56:1072
6ZA112132Nádeníčková MichaelaAAC Brno7901:00:2666
7ZA12147Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:02:4260
8ZA123105Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:03:4257
Ženy B 35-44 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB9214Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:55:51105
2ZB98126Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7200:57:4793
3ZB12527Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:04:1881
4ZB12746Matalová JanaOstrava7301:05:1772
5ZB136112Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6601:11:5166
Ženy C 45-54 let (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC10088Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:59105
2ŽC10311Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:58:4393
3ŽC1117Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:1481
4ŽC11363Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:00:4972
5ŽC13364Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:09:5466
6ŽC13951Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:19:3760
Ženy D 55 let a starší (trať 8,4 km, 704 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD13041Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:06:45105
2ZD13249Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:0793
Trať 8,4 km, 704 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA162Magál JiříDukla Liberec7700:36:22105
2MA28Blaha TomášAK Kroměříž7600:38:2493
3MA310Žák JiříSK Nové Město na Moravě7100:38:5881
4MA415Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:39:3272
1MJ52Žák MichalSK Nové Město n. M.9100:40:22105
1MB652Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:40:37105
5MA7111Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:40:5966
2MB8104Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:3893
2MJ993Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:41:5093
3MB103Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:42:0281
4MB1179Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:42:40-
1MC1212Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:43105
5MB1378Jurčík JánKKM Čadca6800:43:21-
6MB1494Zátopek JiříX-AIR Ostrava6000:43:3972
7MB1542Jančík BořekSVARTES Hořice6400:44:0266
6MA16110Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:44:0360
2MC1757Jasek TadeuszEKO Instal Żywiec5100:44:05-
8MB1854Velička ZdeněkX-AIR Ostrava6200:44:1260
3MJ1970Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:44:1481
7MA2061Lipták RadimMidar Team F-M7900:44:2257
4MJ2129Zemaník JanSlezan Frýdek Místek9000:44:2572
3MC2221Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:44:2993
8MA2325Kruml KamilSpálené7200:44:3454
9MB2458Jokel LubomírPraha Běchovice6400:44:4557
9MA25131Vlček TomášGumárny Zubří8000:44:5551
5MJ261Trávníček MatějSK Nové Město n. M.9200:44:5766
10MB2767Rýdl PavelStudénka6700:45:0354
1MD2843Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:45:12105
10MA2950Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:45:2148
11MA30140Galda ZdeněkSDH Jasenka8600:45:3045
4MC3135Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:45:3881
12MA3267Krejčí LukášPepa Team Frýdek-Místek7600:45:5642
13MA3375Kněžík RomanHavířov7200:46:0939
14MA34139Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:46:1136
15MA35120Filipec PetrTJ Slezan Frýdek Místek7000:46:1433
11MB36109Trávníček RostislavTJ Slezan Frýdek-Místek6800:46:1951
16MA3722Wala PetrTJ Jäkl Karviná7100:46:3230
17MA3895Hanke DavidMK Kopřivnice7100:46:3927
5MC3960Kravčík KarelTJ Jakl Karviná5600:46:4672
18MA4071Kováčík AloisŠKP Čadca8600:46:56-
6MJ41119Filipec TomášSlezan Frýdek Místek9300:47:0060
19MA4284Staniek MartinOrlová7400:47:0124
20MA43108Šajer VítNový Jičín8800:47:3021
21MA4434Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:3718
22MA45138Bernatík Lukᚊenov7900:47:4615
12MB4619Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:47:4848
23MA47122Trebuna RenéMoira CZ Frýdlant8400:47:4912
2MD4820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:47:5193
24MA49125Pokorný JanTJ VOKD Poruba7500:47:579
25MA50107Říha PavelFrýdlant nad Ostravicí7700:48:276
6MC5128Černý VladimírHAC Praha5200:48:2966
7MC526Flegl VlastimilBrtev5300:48:3960
26MA5324Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:573
27MA54130Suchánek LukášKHB Radegast7900:49:013
28MA55128Hrubý VojtěchBystřička7400:49:103
8MC56133Malatín ŠtefanAAC Brno5500:49:1257
29MA579Sztymon PavelFC Bužkovec Petřvald7300:49:143
13MB58137Pácha ZdeněkBaška6800:49:2545
14MB5999Dvorský LadislavMK Seitl Ostrava6500:49:2942
1ZA6053Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:50:01105
30MA6090Nebesník LubošFN United OV8000:50:013
15MB60134Miléř PetrZlín6300:50:0139
31MA6337Žuška MarcelHO Baník 1. Máj Karviná8300:50:023
16MB6459Neugebauer ErichSAK Ložiska Karviná6800:50:3136
2ZA6572Bábelová MartinaCK Biking Raková Slovensko8100:50:41-
17MB66118Březina RadomírOstrava6700:50:5033
32MA67103Novák LukášAC SAKÉ KATEŘINKY8200:51:043
18MB68113Šnevajs RadomírKHB Radegast6300:51:1630
33MA6983Tešnar MarekYOGI Racing Ostrava7500:51:353
3MD7073Šuška AntonKKM Čadca4900:51:36-
9MC7181Najdek BohumírRacing Olešná5500:51:4054
34MA7282Tešnar HynekYogi Racing Ostrava7700:51:423
35MA7339Adamczyk PiotrČeský Těšín8000:51:433
19MB7476Vojkůvka JanEKOFAS OSTRAVA6800:51:5827
20MB7523Celuch MilanSLAVIA HAVÍŘOV6600:52:0424
1ŽJ7616Vévodová MartinaAK Perná9000:52:34105
10MC7748Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:3551
3ZA78129Weissová ZuzanaDDM Valašské Meziříčí8700:52:4193
21MB7997Mielec JaromírFIZA Ostrava6900:52:4721
36MA80135Staněk PetrVelké Těšany7400:52:543
4MD815Vodička JanMK Radslavice4500:53:1781
37MA8236Rumpertesz PetrHO Baník Karviná7800:53:303
38MA8389Koukal JanX-AIR Ostrava7400:53:493
11MC84100Kvita JosefMK Kopřivnice5100:53:5248
39MA8532Palla RadovanBystřice8000:53:593
22MB8655Kuczynski MarianNýdek6900:54:1618
5MD87117Podžorný ErvinČeský Těšín4100:54:2272
40MA88114Olšer TomášAK Duchcov7200:54:423
12MC8987Skomorowski StanisławSBD Energetyk Rybnik5700:55:02-
41MA9092Večeřa ZdeněkFN United OV8300:55:353
2ŽJ91101Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:55:4993
1ZB9214Wiesnerová LenkaSpartak Police nad Metují6900:55:51105
4ZA9330Fickerová DanaMoravská Slávia Brno8500:56:0381
23MB94116Vernarský JaroslavTJ Slezan Frýdek-Místek6700:56:0815
5ZA9540Macháčková ŠárkaBarnex sport Brno8300:56:1072
24MB9677Vojkůvka ZdeněkTJ Chuchelná6100:56:5212
13MC9780Hájek VladimírBaška Frýdek Místek5500:57:1345
2ZB98126Kočarová Pechková KláraHO SSK Vítkovice7200:57:4793
6MD99102Procházka VáclavMK Seitl4500:57:5866
1ŽC10088Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:57:59105
14MC10117Švidernoch MilanX-AIR Ostrava5800:58:0842
25MB102123Mikolášek ArnoštNákří6500:58:369
2ŽC10311Machalická LibušeFortex Moravský Beroun6400:58:4393
7MD10433Balko PeterKČT Ostravice4400:58:5560
42MA105141Žídek RomanKravaře7700:59:043
8MD10626Tučný JanMK Pardubice4700:59:1257
43MA10791Haltof AlešFN United OV8300:59:163
26MB10838Mojžíšek VladimírSokol Datyně6100:59:436
9MD10968Holec FrantišekSLEZAN Frýdek4600:59:4854
44MA110106Stošek PavelDětmarovice8400:59:513
3ŽC1117Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:00:1481
6ZA112132Nádeníčková MichaelaAAC Brno7901:00:2666
4ŽC11363Šokalová LudmilaTJ Slezan Frýdek Místek5601:00:4972
10MD11413Kubíček FrantišekBEST CAR DEPO Dobré Pole4601:01:3251
45MA11556Glac JaromírStanislavice8201:01:433
11MD11669Kasánek ŠtefanŠKP Čadca4501:01:48-
46MA117115Kohut RadekPraha8401:02:013
12MD11831Macura JindřichHavířov4301:02:0648
15MC11974Rinka ErichBK Kravaře5401:02:1139
47MA12098Krejčí TomášOlomouc8201:02:123
7ZA12147Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8001:02:4260
13MD12265Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:03:3545
8ZA123105Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:03:4257
1ME12445Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:04:10105
3ZB12527Pokorová JaroslavaHAC Praha7201:04:1881
14MD126136Rechtenberg KarelFrýdlant nad Oslavou4701:04:3042
4ZB12746Matalová JanaOstrava7301:05:1772
15MD12896Navara PetrMK Kopřivnice4501:05:3739
2ME1294Gaman JaroslavAvanti Havířov3501:05:5493
1ZD13041Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:06:45105
16MC13144Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5301:07:1236
2ZD13249Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:09:0793
5ŽC13364Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:09:5466
17MC134127Podstavka PetrHavířov5501:10:1133
3ME13518Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:11:0381
5ZB136112Alferyová LenkaSokol Královské Vinohrady6601:11:5166
18MC13785Štůsek DušanB. K. Vratimov5701:15:4630
4ME13866Zikeš FrantišekTJ Slezan Frýdek-Místek2801:18:1972
6ŽC13951Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:19:3760
19MC14086Kvassay LadislavB. K. Vratimov5401:19:3827

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 97%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 60%
Celkový dojem ze závodu: 80%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
89%

Názory na závod

Možná by stálo za úvahu, věnovat účastníkům závodu alespoň tričko s emblémen Lysé hory i za cenu zvýšení startovného. Kromě účastnického listu a nápoje v cíli neobdrželi účastníci vůbec nic. Závod je pěkný, náročný a chtělo by jej zkrátka nějak oživit...
rydl
Díky vedru surovost. Výsledky pořadatel nezvládl. U žen 20 - 34 let je na 5. místě Macháčková Šárka i když ji prokazatelně porazila Eva Kollertová.Pořadatelům jsem to hlásil a hodili to do autu.Prosím opravte to alespoň bodově.Šárka doběhla v kategorii poslední. Díky Jarda Kaše.
j.kase
Jenom pro upřesnění, doběhl jsem těsně před Karlem Šestákem časem 44,02, i u vyhlašování byly výsledky po kategoríích od pořadatelů kde byl tento můj čas v pořádku, díky za opravu. Bořek Jančík kat.B. Jinak závod pěkný a náročný, příště nashle.
borek.jancik
Závod to byl velmi pěkný,určitě pokud zdraví dovolí poběžím rád i příští rok. Jen nám účastníkům závodu, pořadatelé toho připravili v cíli trochu málo. Příště by bylo lepší buď tričko s emblémem Lysé hory nebo v cíli alespoň párek a pivko, škoda.
rzidek

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód