Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora (MČR)

8.8.2009, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora (MČR)
  • datum konání: 8.8.2009
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Maratonstav Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně, kolonáda
13:00 hodin

Popis tratě

Délka: 8,6 km
Převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
13.8.2011Janské Lázně - Černá hora - MČR200
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora (MČR)

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5466

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Brunclík Ivo5821
Šimůnek Jan4921
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Grohová Jaroslava5120
Šrůtek Stanislav5819
Šír Václav4819
Friebelová Eva6218
Bolehovský Pavel7118
Smrčka Miloš5417
Vimr Adolf4317
Tučný Jan4717
Paulů Blanka5417
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Pechek Petr8316
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Stránský Aleš6015
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Hrnčíř Jaroslav4914
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Tichý Pavel6313
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Bakyta Ján5312
Bažant Jan4812
Leszkow Petr4412

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ69Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:11105
2MJ910Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:37:4993
3MJ1911Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:39:2481
4MJ2012Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:39:4272
5MJ2313Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:40:0866
6MJ2414Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:40:2460
7MJ2715Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:41:1357
8MJ4816Čech JanČKS SKI AC Siner Turnov9300:43:4654
9MJ5017Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:43:5651
10MJ6418Tomíček OndřejAC Syner Turnov9200:44:5248
11MJ6619Voják MartinMílaři Domažlice9300:44:5445
12MJ6720Mundok MarianA. C. TEPO Kladno9100:44:5642
13MJ9421Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:47:1939
14MJ9622Samohýl LukášLomnice nad Popelkou9000:47:4036
15MJ13523Škarda PetrTJ Maratonstav Úpice9200:52:4633
16MJ14624Votava MichalVrchlabí9000:53:5830
17MJ17825Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:57:5727
Juniorky 19 let a mladší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ5926Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:44:32105
2ŽJ6127Kadrmanová IvanaACP Olymp Brno9100:44:4393
3ŽJ9928Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:48:1081
4ŽJ12329Vévodová MartinaAtletický klub Perná9000:50:3472
5ŽJ15230Vrágová AnežkaAK Kroměříž9100:54:3266
6ŽJ17631Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:4060
7ŽJ18532Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:2857
8ŽJ19733Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9301:01:3754
9ŽJ21234Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4951
10ŽJ22235Havlíčková NikolaČKS Ski Jilemnice9301:08:2548
Muži A 20-39 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:36105
2MA237Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:36:0793
3MA338Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:3381
4MA539Voják JiříMílaři Domažlice8800:37:0872
5MA740Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:37:3066
6MA841Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:4060
7MA1042Berka MartinKozákov8500:37:5957
8MA1143Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:2354
9MA1245Frei MartinAK Kroměříž8600:38:2751
10MA1344Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:2948
11MA1446Havelka JanEkondice.cz7900:38:4845
12MA1547Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:38:5442
13MA1848Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:39:2239
14MA2149Kubričan PavelAC Mladá Boleslav o.s.8300:39:4436
15MA2250Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:39:4533
16MA2551Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:40:2530
17MA2952Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:2427
18MA3153Ambros JakubMK Kopřivnice8700:41:3524
19MA3254Herda JanDobřichov8300:41:4021
20MA3555Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8000:41:5918
21MA3756Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:1415
22MA3957Berka RadimKozákov8200:42:2812
23MA4158Princl PavelVŠTJ stavební fakulta7800:42:399
24MA4759Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:43:316
25MA5160Včelák JanPraha7300:44:083
26MA5261Zlatník PavelPSK Olymp Praha8400:44:103
27MA5462Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:183
28MA5563Uchytil MilanKPA Pardubice7400:44:193
29MA5864Němec JanKolín7300:44:293
30MA6065Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:44:333
31MA6366Černý JaroslavSV Reichenberg8600:44:463
32MA6567Erlebach DavidKunčice7100:44:533
33MA6868Suchý JiříVSK Elektro Praha7600:45:003
34MA7469Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:45:273
35MA7570Šrůtek DavidBVK Machov8000:45:303
36MA7671Krátký ZdeněkJanské Lázně7800:45:323
37MA7772Šplíchal JanSokol Starkoč8300:45:333
38MA8073Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:45:513
39MA8274Veselý PetrSC VŠ Plzeň7300:46:103
40MA8475Procházka JiříUSK Praha8800:46:153
41MA9076Schejbal PetrLiberec7100:47:043
42MA9177Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:063
43MA9878Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:043
44MA10079Fanta RadekSOS Praha7600:48:113
45MA10480Vašíček RomanRadvanice7400:48:383
46MA10681Brož PetrEK Maratonclub Seitl Ostrava8500:48:443
47MA10882Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:483
48MA10983Zicha OndřejSK Vinohrady8200:48:493
49MA11484Kraus JiříKoha Náchod7500:49:203
50MA11985Berka LuděkAtletika Rtyně7200:49:533
51MA12086Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:50:003
52MA12187Stančo LadislavČelákovice7700:50:123
53MA12288Mandlíř JanASK Dečín7800:50:243
54MA12689Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:50:393
55MA13290Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:52:013
56MA13791Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:52:473
57MA14192Lhota AlešPivovar Miletín7800:53:163
58MA15393Šedivý PavelSK Jánské Lázně7300:54:403
59MA16094Kocurek PavelAtletika Rtyně v Podkrkonoší8900:55:183
60MA16195Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:55:253
61MA16696Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:56:053
62MA17197Holý TomášJanské Lázně8700:56:553
63MA17798Šípek JanTrutnov8300:57:483
64MA18299Šulc LubošPavlišov7600:59:163
65MA183100Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:59:223
66MA184101Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:59:253
67MA187102Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:59:513
68MA196103Vařeka PavelLitovel7501:01:353
69MA208104Hrnčíř MIchalJanské Lázně7501:03:543
Muži B 40-49 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB4105Štefko RobertAK Kroměříž6800:36:57105
2MB16106Soukup RadomírTJ Vodní stavby Tábor6800:38:5893
3MB26107Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:5081
4MB28108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:1672
5MB30109Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:3366
6MB33110Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:41:4360
7MB34111Jančík BořekSVARTES Hořice6400:41:5257
8MB36112Šmíd PetrLoučná 9566900:42:0954
9MB43113Valenta MichalAVC Praha6200:42:5551
10MB44114Jokel LubomírPraha Běchovice6400:42:5748
11MB45115Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:43:21-
12MB49116Vaněk PetrAC Praha6100:43:5142
13MB72117Tichý PavelAC Náchod6300:45:2339
14MB78118Mátl PavelSokol Opatov6500:45:3436
15MB81119Sychrovský PavelEB Poříčany6700:46:0233
16MB86120Kaván LubomírChřibská6100:46:3430
17MB88121Vojtěch TomášJanské Lázně6500:46:5327
18MB95122Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:47:3224
19MB102123Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:48:3221
20MB103124Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší6700:48:3418
21MB110125Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:48:5015
22MB113126Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:49:0712
23MB116127Tomsa PavelDoubrava6200:49:259
24MB127128Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:50:456
25MB129129Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:153
26MB131130Vanta JosefTC Dobruška6200:51:473
27MB158131Novák FrantišekAmatér Bořislav6400:55:053
28MB168132Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:213
29MB202133Chvátal VladimírÚvaly6701:02:173
30MB214134Svatoň JiříČechovka Hořice8501:05:193
31MB217135Frýdl MiroslavHradec Králové6401:07:303
Muži C 50-59 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC17136Smrčka MilošBK Říčany5400:39:16105
2MC38137Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:2293
3MC57138Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:2581
4MC62139Gombita JosefLoučná 9565800:44:4472
5MC70140Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0966
6MC79141Hamerník JanÚvaly5500:45:4360
7MC83142Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:46:1257
8MC97143Flegl VlastimilBrtev5300:47:5854
9MC101144Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1751
10MC107145Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:4748
11MC115146Horák JiříSKP Trutnov5800:49:2345
12MC124147Hrdina VilémPraha 85600:50:3542
13MC128148Nečas JosefÚpice5800:50:4739
14MC130149Skomorowski StanisławPolsko5700:51:26-
15MC134150Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:2536
16MC135151Pur VáclavŠumperk5500:52:4633
17MC139152Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:5130
18MC143153Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:53:2427
19MC144154Voda JanSŠT Most5900:53:2624
20MC148155Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:0421
21MC150156Sedlák JiříPřelouč5800:54:1618
22MC151157Jelínek KarelRadlik5100:54:3015
23MC154158Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:4612
24MC159159Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:55:109
25MC162160Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:276
26MC163161Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:55:403
27MC170162Hojač MojmírJiskra Tanvald5800:56:533
28MC172201Van Rheenen CharlesHolandsko5400:57:00-
29MC174202Bakyta JánYogging klub Dubnica5300:57:16-
30MC180203Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:58:483
31MC186204Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:373
32MC190205Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:00:193
33MC194206Kovář RostislavAK Olomouc5101:01:213
34MC195207Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:01:253
35MC204208Burian ZdeněkSABZO5701:02:273
36MC205209Kašpar JiříŠumperk5301:03:043
37MC207210Balihar JiříSo Nová Paka5901:03:463
38MC211211Michler PetrLiga 100 Praha5501:04:303
39MC215212Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:06:113
40MC223213Horyna MiroslavZahradní Město5401:13:093
Muži D 60-69 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD53184Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:13105
2MD71185Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:1493
3MD87186Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:4781
4MD89187Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:0172
5MD117188Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:3866
6MD118189Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:49:5260
7MD133190Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:1857
8MD142191Navrátil JosefSK Stračice4900:53:2054
9MD147192Marek FrantišekSK Hronov4100:54:0351
10MD167193Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:1648
11MD173194Tučný JanMK Pardubice4700:57:0845
12MD175195Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:57:3842
13MD180196Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:4839
14MD200197Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:01:5236
15MD201180Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:02:0933
16MD213198Linhart MilošSK Hronov4401:05:0630
17MD218199Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:3427
18MD224200Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:16:2324
Muži E 70 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME125176Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:37105
2ME155177Kohout TomášBlata Kooperativa3700:54:4993
3ME191178Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:00:3081
4ME198179Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:01:4272
5ME203181Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:1866
6ME210182Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:2960
7ME220183Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:07:5257
Ženy A 20-34 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56159Fenclová MartaAC Pardubice7600:44:24105
2ZA69161Janečková IvaSKP Jablonec nad Nisou8400:45:0593
3ZA73162Moravcová KláraSKP Jablonex8300:45:2681
4ZA85163Pelantová LucieUSK Praha8600:46:2072
5ZA92164Nývltová EvaOlymp Brno8600:47:0766
6ZA93165Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:47:1360
7ZA111166Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:48:5157
8ZA138167Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:4854
9ZA140168Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8700:53:1351
10ZA149169Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:54:0748
11ZA156170Skrbková TerezaSKP Jablonex8900:54:5445
12ZA164171Soušková OlgaFEL Praha8700:55:4542
13ZA179172Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:58:2339
14ZA189173Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7701:00:0236
15ZA209174Hajdinová MartaJánské Lázně8201:03:5533
16ZA219175Sočuvková MáriaSlovenská republika8101:07:42-
Ženy B 35-44 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB40134Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:42:34105
2ZB42135Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:42:4693
3ZB46137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:2281
4ZB112140Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:5972
5ZB157142Víchová JanaHSK Benecko7200:55:0166
6ZB165146Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:55:5160
7ZB192152Filipovská LucieSokol Kolín7301:00:3857
Ženy C 45-54 let (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC145119Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:53:49105
2ŽC169122Valentová KvětaAVC Praha5600:56:2593
3ŽC188124Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:00:0181
4ŽC193126Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:0172
5ŽC225129Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:1666
Ženy D 55 let a starší (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1052Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:48:39105
2ZD1993Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:01:4793
3ZD2064Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:03:0981
4ZD2165Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:07:1972
5ZD2216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0466
6ZD2267Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:19:3060
7ZD2278Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:3657
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA136Havlíček JanASK Slavia Praha7900:35:36105
2MA237Kreisinger JanAK ASICS Kroměříž8400:36:0793
3MA338Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:3381
1MB4105Štefko RobertAK Kroměříž6800:36:57105
4MA539Voják JiříMílaři Domažlice8800:37:0872
1MJ69Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:11105
5MA740Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:37:3066
6MA841Blaha TomášAK Kroměříž7600:37:4060
2MJ910Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:37:4993
7MA1042Berka MartinKozákov8500:37:5957
8MA1143Hrdina PavelABK Bravo Jablonné nad Orlicí8800:38:2354
9MA1245Frei MartinAK Kroměříž8600:38:2751
10MA1344Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:38:2948
11MA1446Havelka JanEkondice.cz7900:38:4845
12MA1547Michna PavelTJ Slezan Frýdek-Místek7500:38:5442
2MB16106Soukup RadomírTJ Vodní stavby Tábor6800:38:5893
1MC17136Smrčka MilošBK Říčany5400:39:16105
13MA1848Janata MilanTJ Maratonstav Úpice8500:39:2239
3MJ1911Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:39:2481
4MJ2012Boček JanTJ Lokomotiva Beroun o.s.9000:39:4272
14MA2149Kubričan PavelAC Mladá Boleslav o.s.8300:39:4436
15MA2250Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:39:4533
5MJ2313Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň9200:40:0866
6MJ2414Kučinský JosefX-AIR Ostrava9100:40:2460
16MA2551Hanyš ZbyněkISCAREX Česká Třebová8500:40:2530
3MB26107Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:40:5081
7MJ2715Schejbal OldřichSKI Skuhrov nad Bělou9100:41:1357
4MB28108Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:41:1672
17MA2952Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:41:2427
5MB30109Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:41:3366
18MA3153Ambros JakubMK Kopřivnice8700:41:3524
19MA3254Herda JanDobřichov8300:41:4021
6MB33110Šroubek VlastimilSC Marathon Plzeň6100:41:4360
7MB34111Jančík BořekSVARTES Hořice6400:41:5257
20MA3555Kunst MichalŠpindlerův Mlýn8000:41:5918
8MB36112Šmíd PetrLoučná 9566900:42:0954
21MA3756Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:42:1415
2MC38137Kolínek FrantišekAK Perná5600:42:2293
22MA3957Berka RadimKozákov8200:42:2812
1ZB40134Šádková IrenaX-AIR Ostrava6900:42:34105
23MA4158Princl PavelVŠTJ stavební fakulta7800:42:399
2ZB42135Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:42:4693
9MB43113Valenta MichalAVC Praha6200:42:5551
10MB44114Jokel LubomírPraha Běchovice6400:42:5748
11MB45115Vrana VladislavTJ Slovan Skalité6600:43:21-
3ZB46137Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:2281
24MA4759Krejsa TomášRENOVAK Rensport kostelec nad Orlicí7700:43:316
8MJ4816Čech JanČKS SKI AC Siner Turnov9300:43:4654
12MB49116Vaněk PetrAC Praha6100:43:5142
9MJ5017Kovařík PavelMílaři Domažlice9100:43:5651
25MA5160Včelák JanPraha7300:44:083
26MA5261Zlatník PavelPSK Olymp Praha8400:44:103
1MD53184Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:44:13105
27MA5462Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:44:183
28MA5563Uchytil MilanKPA Pardubice7400:44:193
1ZA56159Fenclová MartaAC Pardubice7600:44:24105
3MC57138Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5500:44:2581
29MA5864Němec JanKolín7300:44:293
1ŽJ5926Beroušková KateřinaMílaři Domažlice9100:44:32105
30MA6065Buryška TomášVSK Univerzita Brno8800:44:333
2ŽJ6127Kadrmanová IvanaACP Olymp Brno9100:44:4393
4MC62139Gombita JosefLoučná 9565800:44:4472
31MA6366Černý JaroslavSV Reichenberg8600:44:463
10MJ6418Tomíček OndřejAC Syner Turnov9200:44:5248
32MA6567Erlebach DavidKunčice7100:44:533
11MJ6619Voják MartinMílaři Domažlice9300:44:5445
12MJ6720Mundok MarianA. C. TEPO Kladno9100:44:5642
33MA6868Suchý JiříVSK Elektro Praha7600:45:003
2ZA69161Janečková IvaSKP Jablonec nad Nisou8400:45:0593
5MC70140Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:45:0966
2MD71185Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4800:45:1493
13MB72117Tichý PavelAC Náchod6300:45:2339
3ZA73162Moravcová KláraSKP Jablonex8300:45:2681
34MA7469Jadrný LubomírTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7300:45:273
35MA7570Šrůtek DavidBVK Machov8000:45:303
36MA7671Krátký ZdeněkJanské Lázně7800:45:323
37MA7772Šplíchal JanSokol Starkoč8300:45:333
14MB78118Mátl PavelSokol Opatov6500:45:3436
6MC79141Hamerník JanÚvaly5500:45:4360
38MA8073Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:45:513
15MB81119Sychrovský PavelEB Poříčany6700:46:0233
39MA8274Veselý PetrSC VŠ Plzeň7300:46:103
7MC83142Kaše JaroslavAgrikomp/Barnex Sport Brno5300:46:1257
40MA8475Procházka JiříUSK Praha8800:46:153
4ZA85163Pelantová LucieUSK Praha8600:46:2072
16MB86120Kaván LubomírChřibská6100:46:3430
3MD87186Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:46:4781
17MB88121Vojtěch TomášJanské Lázně6500:46:5327
4MD89187Tempír FrantišekSokol Štíty4900:47:0172
41MA9076Schejbal PetrLiberec7100:47:043
42MA9177Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně7800:47:063
5ZA92164Nývltová EvaOlymp Brno8600:47:0766
6ZA93165Hájková RenataMaratonstav Úpice7500:47:1360
13MJ9421Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší9500:47:1939
18MB95122Beroušek PavelMílaři Domažlice6200:47:3224
14MJ9622Samohýl LukášLomnice nad Popelkou9000:47:4036
8MC97143Flegl VlastimilBrtev5300:47:5854
43MA9878Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:043
3ŽJ9928Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:48:1081
44MA10079Fanta RadekSOS Praha7600:48:113
9MC101144Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:48:1751
19MB102123Frabša MichalTJ Kovo Praha6500:48:3221
20MB103124Pavel JanAtletika Rtyně v Pokrkonoší6700:48:3418
45MA10480Vašíček RomanRadvanice7400:48:383
1ZD1052Paulů BlankaMaratonstav Úpice5400:48:39105
46MA10681Brož PetrEK Maratonclub Seitl Ostrava8500:48:443
10MC107145Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:4748
47MA10882Jirka JanSTAMP Náchod8300:48:483
48MA10983Zicha OndřejSK Vinohrady8200:48:493
21MB110125Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:48:5015
7ZA111166Hanušová LenkaSK Nové Město nad Metují7900:48:5157
4ZB112140Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:48:5972
22MB113126Kubeček LadislavTJ Maratonstav Úpice6200:49:0712
49MA11484Kraus JiříKoha Náchod7500:49:203
11MC115146Horák JiříSKP Trutnov5800:49:2345
23MB116127Tomsa PavelDoubrava6200:49:259
5MD117188Leszkow PetrMK Hlinsko4400:49:3866
6MD118189Kadavý JanJablonec n. Nisou4700:49:5260
50MA11985Berka LuděkAtletika Rtyně7200:49:533
51MA12086Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:50:003
52MA12187Stančo LadislavČelákovice7700:50:123
53MA12288Mandlíř JanASK Dečín7800:50:243
4ŽJ12329Vévodová MartinaAtletický klub Perná9000:50:3472
12MC124147Hrdina VilémPraha 85600:50:3542
1ME125176Libra JiříLBC Nové Město nad Metují3700:50:37105
54MA12689Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:50:393
24MB127128Fencl PetrOK Lokomotiva Pardubice6900:50:456
13MC128148Nečas JosefÚpice5800:50:4739
25MB129129Votava VladimírSKI ALP CLUB Špindlerův Mlýn6300:51:153
14MC130149Skomorowski StanisławPolsko5700:51:26-
26MB131130Vanta JosefTC Dobruška6200:51:473
55MA13290Kawulok MartinHrádek ve Slezsku8400:52:013
7MD133190Groh StanislavAC Vrchlabí4600:52:1857
15MC134150Mareš BohumilLEAR Brno5100:52:2536
15MJ13523Škarda PetrTJ Maratonstav Úpice9200:52:4633
16MC135151Pur VáclavŠumperk5500:52:4633
56MA13791Kašpar JanVSK Elektro Praha7100:52:473
8ZA138167Pechková JanaMaratonstav Úpice8500:52:4854
17MC139152Krupka MilanTJ Rumburk5600:52:5130
9ZA140168Šturnová AnitaTJ Dvůr Králové8700:53:1351
57MA14192Lhota AlešPivovar Miletín7800:53:163
8MD142191Navrátil JosefSK Stračice4900:53:2054
18MC143153Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:53:2427
19MC144154Voda JanSŠT Most5900:53:2624
1ŽC145119Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:53:49105
16MJ14624Votava MichalVrchlabí9000:53:5830
9MD147192Marek FrantišekSK Hronov4100:54:0351
20MC148155Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:54:0421
10ZA149169Lepičová PetraTJ Slavoj Pacov8200:54:0748
21MC150156Sedlák JiříPřelouč5800:54:1618
22MC151157Jelínek KarelRadlik5100:54:3015
5ŽJ15230Vrágová AnežkaAK Kroměříž9100:54:3266
58MA15393Šedivý PavelSK Jánské Lázně7300:54:403
23MC154158Leszkow JosefMK Hlinsko5100:54:4612
2ME155177Kohout TomášBlata Kooperativa3700:54:4993
11ZA156170Skrbková TerezaSKP Jablonex8900:54:5445
5ZB157142Víchová JanaHSK Benecko7200:55:0166
27MB158131Novák FrantišekAmatér Bořislav6400:55:053
24MC159159Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:55:109
59MA16094Kocurek PavelAtletika Rtyně v Podkrkonoší8900:55:183
60MA16195Kašpar JosefAtletika Rtyně v Podkrkonoší7400:55:253
25MC162160Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:55:276
26MC163161Mach VáclavTJ Maratonstav Úpice5500:55:403
12ZA164171Soušková OlgaFEL Praha8700:55:4542
6ZB165146Ottová RadkaMaratonstav Úpice6600:55:5160
61MA16696Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:56:053
10MD167193Říha MiroslavSokol Sadská4500:56:1648
28MB168132Průcha JosefJiskra Tanvald6000:56:213
2ŽC169122Valentová KvětaAVC Praha5600:56:2593
27MC170162Hojač MojmírJiskra Tanvald5800:56:533
62MA17197Holý TomášJanské Lázně8700:56:553
28MC172201Van Rheenen CharlesHolandsko5400:57:00-
11MD173194Tučný JanMK Pardubice4700:57:0845
29MC174202Bakyta JánYogging klub Dubnica5300:57:16-
12MD175195Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:57:3842
6ŽJ17631Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:57:4060
63MA17798Šípek JanTrutnov8300:57:483
17MJ17825Kašpar JosefOrel Rtyně v Podkrkonoší9900:57:5727
13ZA179172Tylšová DanielaTJ Maratonstav Úpice7800:58:2339
13MD180196Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:4839
30MC180203Strouhal ZdeněkSport Staněk Turnov5900:58:483
64MA18299Šulc LubošPavlišov7600:59:163
65MA183100Šulc PetrINS Atelier Náchod7800:59:223
66MA184101Volf MichalTJ Dvůr Králové nad Labem8100:59:253
7ŽJ18532Portyšová LucieISCAREX Česká Třebová9000:59:2857
31MC186204Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:373
67MA187102Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8500:59:513
3ŽC188124Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6301:00:0181
14ZA189173Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7701:00:0236
32MC190205Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:00:193
3ME191178Hlusička JosefLiga 100 Praha3801:00:3081
7ZB192152Filipovská LucieSokol Kolín7301:00:3857
4ŽC193126Vraštilová MiloslavaJilemnice5601:01:0172
33MC194206Kovář RostislavAK Olomouc5101:01:213
34MC195207Hruška MilanSportovní spolek Radost5901:01:253
68MA196103Vařeka PavelLitovel7501:01:353
8ŽJ19733Čechová AnnaČKS Ski Jilemnice9301:01:3754
4ME198179Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec nad Nisou3501:01:4272
2ZD1993Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:01:4793
14MD200197Plecháček JiříLiga 100 Praha4401:01:5236
15MD201180Černý FrantišekNové Město na Moravě4101:02:0933
29MB202133Chvátal VladimírÚvaly6701:02:173
5ME203181Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:02:1866
35MC204208Burian ZdeněkSABZO5701:02:273
36MC205209Kašpar JiříŠumperk5301:03:043
3ZD2064Kašová HanaBarnex Sport Brno5401:03:0981
37MC207210Balihar JiříSo Nová Paka5901:03:463
69MA208104Hrnčíř MIchalJanské Lázně7501:03:543
15ZA209174Hajdinová MartaJánské Lázně8201:03:5533
6ME210182Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:04:2960
38MC211211Michler PetrLiga 100 Praha5501:04:303
9ŽJ21234Jirásková BáraISCAREX Česká Třebová9101:04:4951
16MD213198Linhart MilošSK Hronov4401:05:0630
30MB214134Svatoň JiříČechovka Hořice8501:05:193
39MC215212Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5501:06:113
4ZD2165Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:07:1972
31MB217135Frýdl MiroslavHradec Králové6401:07:303
17MD218199Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:07:3427
16ZA219175Sočuvková MáriaSlovenská republika8101:07:42-
7ME220183Brádle VáclavSokol Chuchelná3701:07:5257
5ZD2216Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:08:0466
10ŽJ22235Havlíčková NikolaČKS Ski Jilemnice9301:08:2548
40MC223213Horyna MiroslavZahradní Město5401:13:093
18MD224200Černý OldřichTJ Janské Lázně4601:16:2324
5ŽC225129Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:18:1666
6ZD2267Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4301:19:3060
7ZD2278Gruberová VěraHorní Počernice5201:21:3657

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 87%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: 93%
Zpracování výsledků: 84%
Ceny vítězům: 97%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 8 návštěvníků.
Celkové hodnocení
92%

Názory na závod

Nechápu jak může v dnešní době, v závodě kde se jen zapíší časy doběhu, tak dlouho trvat zveřejnění výsledků?!
sklenik
Líbí se mi trasa i okolí. Velká účast a konkurence. Dobré občerstvení v cíli, výhledy a pak doprava lanovkou dolů. Sprchy na úrovni. Jen to čekání na výsledky bylo dlouhé.
Hezký závod v krásném prostředí.Pro ty co nechápou že výsledky chvíli trvají,ať zkusí ve svém volném čase uspořádat závod pro 230 závodníků,kde poslední doběhnou 50 minut za 1 závodníkem,tak pochopí že chvíli tvrvá zkontrolovat a napsát do počítače tolik časů.Za sebe můžu říct,že jsem se v cíli pohodlně občerstvil,sjel lanovkou dole,převlekl jsem se a když jsem přišel na kolonádu tak výsledky už byli.FK
elekol
Opět fantastické foto z tratě v režii firmy Iscarex . Jak jsem měl již nahoře tou tíží samotného závodu už v hlavě řádně vymetýno,ani jsem si nevšiml,že tam na trati sedí na tom asfaltu a fotí Eva Jirásková . A jak vám tak " jdu " v těch mdlobách stále výš,v tom na mě E.J. zakřičí . Snad úsměv do fotečky či co,fakt už nevím. A že ale na mne zakřičela,pak dobře udělala . Opravdu bych na ní snad šlápl . Tak sorry ! Jo a ten případný úsměv do fotečky,tak ten bych uměl vykouzlit tak asi jen maximálně do toho jednoho uběhnutého kilometru po startu. To totiž to ještě vypadá jakoby tak ,ta moje nálada a závodnický elán ,že ze závodu mám ještě tu nějakou radost . To samé se ale samozřejmě nedá říci na to samém konci závodu, v jeho závěru. Chce se mi ale věřit,že běžci mě v tom nenechávají příliš samotného !!
turistickybezec
na černou horu se rád vrátím, spravedlivá silniční trať! dobře značené km, občerstvení ok, jen trošku "tma" v kině. Luxusní svoz lanovku, super! Na trati jsem si vychutnával boj o ženský titul, táhnul Ivanu Sekyrovou, jenže 1700m před cílem bohužel zpomalila a přišla o titul. moje fotky : http://honzaherda. rajce.idnes.cz/ Mistrovsti_CR_v_behu_do_vrchu/
honzaherda
krásné proběhnutí a navíc ta fotogalerie tady na stránkách:-), dávám 1s*!
lubos.sulc
Závod na Černou horu v režii Maratonstavu se opět povedl. Osobně bych jen posunula start na dřívější dopolední hodinu, protože pokud je(v tuto dobu většinou ano)horko, běh ve 13h je dost úmorný.Taky mám výhrady, že věci závodníků se nahoře vyhodí z auta a povalují se jen tak na louce. Možná jsem ovlivněna svou někdejší nepříjemnou zkušeností, kdy se mi takto ztratil batoh na Radhošti, ale myslím si, že na tak velkých závodech, kterým běh na Černou horu s více než 200 závodníky je, by mělo být zabezpečení věcí v pytlech s označením a jejich vydávání proti startovním číslům samozřejmostí. Vždy ještě trnu hrůzou, abych svůj batoh v cíli našla. Věřte, je to opravdu nepříjemný pocit, když se to stane...Dáša
Dagmar.Kubrova
Pěkné počací i trasa závodu truchu pokulhávala organizace a velmi pozdě byly známy výsledky závodu
Olda.Schejbal

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód