14.3.2009, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
13.3.2010 | Okolo Trusnova | 138 |
22.3.2008 | Okolo Trusnova | 168 |
18.3.2007 | Okolo Trusnova | 170 |
18.3.2006 | Okolo Trusnova | 162 |
19.3.2005 | Okolo Trusnova | 151 |
20.3.2004 | Okolo Trusnova | 179 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Hemer Josef | 02 | 7 |
Šebek Michal | 84 | 7 |
Dudek Milan | 91 | 7 |
Dušková Lenka | 80 | 7 |
Jirásková Eva | 64 | 7 |
Frydrychová Eliška | 01 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Siegelová Magdalena | 65 | 6 |
Siegel Josef | 58 | 6 |
Lakota Antonín | 95 | 6 |
Bílá Zdeňka | 99 | 6 |
Jelínek Matěj | 42 | 6 |
Nechvíl Petr | 91 | 6 |
Ulich Petr | 68 | 6 |
Ehrig Rudolf | 48 | 6 |
Razým Lukáš | 79 | 6 |
Hübl Radek | 88 | 6 |
Večeře Tomáš | 90 | 6 |
Kouřil Karel | 72 | 5 |
Krejčí Stanislav | 63 | 5 |
Horáček Michal | 75 | 5 |
Král Josef | 40 | 5 |
Stránská Adéla | 91 | 5 |
Ožana Václav | 64 | 5 |
Razým Jan | 57 | 5 |
Krejčí Milan | 53 | 5 |
Kozáková Denisa | 79 | 5 |
Mertová Michaela | 76 | 5 |
Keprtová Miloslava | 48 | 5 |
Jelínková Magdalena | 45 | 5 |
Lakotová Tereza | 00 | 5 |
Vaňásek Roman | 98 | 5 |
Frydrych Jakub | 95 | 5 |
Hudcovic Tomáš | 65 | 5 |
Mohelník Petr | 92 | 5 |
Vojtíšek Marek | 02 | 5 |
Stránská Michaela | 97 | 5 |
Smoláková Alexandra | 98 | 5 |
Řemínek Matěj | 86 | 5 |
Svoboda Mojmír | 66 | 4 |
Čerenkova Petra | 99 | 4 |
Nováková Markéta | 04 | 4 |
Vorel Milan | 40 | 4 |
Smoláková Dominika | 00 | 4 |
Vacek Martin | 69 | 4 |
Frydrych Bedřich | 03 | 4 |
Siegel Jakub | 92 | 4 |
Berka Luděk | 72 | 4 |
Krátký Josef | 65 | 4 |
Pavel Jan | 95 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž9 | 1 | 39 | Šimůnková Tereza | Jiskra Havlíčkův Brod | 00 | 00:00:56 | 103,51 |
2 | Ž9 | 2 | 24 | Navrátilová Darja | Atletika Svitavy | 01 | 00:00:57 | 100,00 |
3 | Ž9 | 3 | 23 | Kábrtová Pavla | Atletika Rtyně | 00 | 00:00:58 | 96,49 |
4 | Ž9 | 5 | 74 | Smoláková Dominika | BK Vysoké Mýto | 00 | 00:00:59 | 92,98 |
5 | Ž9 | 8 | 25 | Hanušová Martina | AC Choceň | 01 | 00:01:06 | 68,42 |
6 | Ž9 | 10 | 43 | Šimůnková Jana | Jiskra Havlíčkův Brod | 03 | 00:01:07 | 64,91 |
7 | Ž9 | 11 | 79 | Stříhavková Eliška | AC Choceň | 02 | 00:01:08 | 61,40 |
8 | Ž9 | 12 | 85 | Nováková Markéta | Dolní Libchavy | 00 | 00:01:09 | 57,89 |
9 | Ž9 | 13 | 58 | Borková Agáta | Brzdy Horní Čermná | 02 | 00:01:10 | 54,39 |
10 | Ž9 | 14 | 67 | Kotingová Eliška | Nový Věk TT Trusnov | 00 | 00:01:11 | 50,88 |
11 | Ž9 | 16 | 8 | Frydrychová Eliška | AC Choceň | 01 | 00:01:12 | 47,37 |
12 | Ž9 | 17 | 11 | Awramová Katka | UW Rugby Pardubice | 01 | 00:01:13 | 43,86 |
13 | Ž9 | 19 | 28 | Kašparová Kamila | Atletika Rtyně | 02 | 00:01:18 | 26,32 |
14 | Ž9 | 20 | 15 | Lakotová Tereza | AC Choceň | 00 | 00:01:19 | 22,81 |
15 | Ž9 | 21 | 76 | Svobodová Eliška | Pardubice | 03 | 00:01:20 | 19,30 |
16 | Ž9 | 24 | 35 | Mlynářová Barbora | Orel Dolní Dobrouč | 03 | 00:01:27 | 0,00 |
17 | Ž9 | 27 | 47 | Rudová Denisa | Trusnov | 02 | 00:01:33 | 0,00 |
18 | Ž9 | 29 | 101 | Nováková Markéta | Městec | 04 | 00:01:53 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M9 | 3 | 42 | Mařík Jan | Orel Dolní Dobrouč | 00 | 00:00:58 | 104,49 |
2 | M9 | 5 | 78 | Stříhavka Jindřich | AC Choceň | 00 | 00:00:59 | 101,12 |
3 | M9 | 7 | 20 | Navrátil Jonáš | Atletika Svitavy | 01 | 00:01:01 | 94,38 |
4 | M9 | 8 | 5 | Pavel Tomáš | Atletika Rtyně | 00 | 00:01:06 | 77,53 |
5 | M9 | 14 | 37 | Čejka Jakub | Pardubice | 00 | 00:01:11 | 60,67 |
6 | M9 | 18 | 26 | Vojtíšek Marek | Trusnov | 02 | 00:01:15 | 47,19 |
7 | M9 | 22 | 91 | Šeda Roman | AC Choceň | 02 | 00:01:23 | 20,22 |
8 | M9 | 23 | 31 | Martinec Ondřej | Nový věk TT Trusnov | 03 | 00:01:24 | 16,85 |
9 | M9 | 25 | 98 | Hemer Josef | Trusnov | 02 | 00:01:28 | 3,37 |
10 | M9 | 26 | 7 | Frydrych Bedřich | AC Choceň | 03 | 00:01:29 | 0,00 |
11 | M9 | 28 | 59 | Borek Viktor | Horní Čermná | 04 | 00:01:49 | 0,00 |
12 | M9 | 30 | 4 | Jirásek Tomáš | Pardubice | 05 | 00:02:13 | 0,00 |
13 | M9 | 31 | 103 | Hemer Jaromír | Trusnov | 05 | 00:02:32 | 0,00 |
- | M9 | - | 36 | Čejka Radek | Pardubice | 05 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 12 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:42 | 109,94 |
2 | M3 | 2 | 46 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:46 | 102,48 |
3 | M3 | 6 | 44 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:01:54 | 87,58 |
4 | M3 | 8 | 16 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:02:01 | 74,53 |
5 | M3 | 10 | 9 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:02:05 | 67,08 |
6 | M3 | 11 | 52 | Hejtmánek Vladimír | Atletika Polička | 99 | 00:02:11 | 55,90 |
7 | M3 | 12 | 13 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:02:15 | 48,45 |
8 | M3 | 13 | 6 | Dojčan Jan | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:17 | 44,72 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 3 | 14 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:49 | 102,42 |
2 | Ž3 | 4 | 80 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:50 | 100,60 |
3 | Ž3 | 5 | 96 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:52 | 96,98 |
4 | Ž3 | 7 | 3 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:01:56 | 89,73 |
5 | Ž3 | 9 | 75 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:04 | 75,23 |
6 | Ž3 | 14 | 94 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:02:22 | 42,60 |
7 | Ž3 | 15 | 95 | Kroupová monika | AC Choceň | 98 | 00:02:23 | 40,79 |
8 | Ž3 | 16 | 45 | Awramová Pavla | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:30 | 28,10 |
9 | Ž3 | 17 | 1 | Dojčanová Kateřina | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:32 | 24,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽM | 2 | 10 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:49 | 103,71 |
2 | ŽM | 3 | 19 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:52 | 101,14 |
3 | ŽM | 4 | 83 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:59 | 95,14 |
4 | ŽM | 5 | 62 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:04:14 | 82,29 |
5 | ŽM | 6 | 48 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně | 96 | 00:04:20 | 77,14 |
6 | ŽM | 7 | 72 | Pešková Adéla | AC Choceň | 96 | 00:04:23 | 74,57 |
7 | ŽM | 8 | 92 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:04:24 | 73,71 |
8 | ŽM | 10 | 18 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:04:50 | 51,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 55 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:03:36 | 121,86 |
2 | MM | 9 | 2 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:04:29 | 78,14 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽS | 9 | 56 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:11:59 | 119,95 |
2 | ŽS | 10 | 40 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:13:36 | 95,66 |
3 | ŽS | 11 | 21 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:14:21 | 84,39 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 77 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:09:28 | 107,78 |
2 | MS | 2 | 86 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:00 | 96,95 |
3 | MS | 3 | 54 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:05 | 95,26 |
4 | MS | 4 | 38 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:09 | 93,91 |
5 | MS | 5 | 87 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:14 | 92,22 |
6 | MS | 6 | 71 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:56 | 78,00 |
7 | MS | 7 | 63 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:11:00 | 76,65 |
8 | MS | 8 | 64 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:13 | 72,25 |
9 | MS | 12 | 30 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:14:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 4 | 82 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:39 | 104,07 |
2 | ZD | 5 | 70 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:16:18 | 95,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 69 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:11:51 | 112,40 |
2 | MD | 2 | 27 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:34 | 101,06 |
3 | MD | 3 | 127 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:13:29 | 86,54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | LB | 4 | 31 | Hemer Jindřich | Trusnov | 75 | 00:23:15 | - |
2 | LB | 6 | 39 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:25:33 | - |
3 | LB | 9 | 74 | Střílek Jiří | SK Vraclav | 74 | 00:29:18 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 5 | 118 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:53 | - |
2 | ŽJ | 7 | 119 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:27:15 | - |
3 | ŽJ | 8 | 142 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:28:33 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 90 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:19:06 | - |
2 | MJ | 2 | 97 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:20:07 | - |
3 | MJ | 3 | 104 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:21:15 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 8 | 134 | Holický Milan | Pardubice | 65 | 00:35:28 | - |
2 | MB | 11 | 132 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 00:36:12 | - |
3 | MB | 12 | 121 | Svoboda Mojmír | Hvězda SKP Pardubice | 66 | 00:36:23 | - |
4 | MB | 18 | 26 | Ulich Petr | MT Nové Město nad Metují | 68 | 00:36:58 | - |
5 | MB | 20 | 23 | Nemšák Miroslav | TJ Sokol Černovír | 69 | 00:37:13 | - |
6 | MB | 21 | 67 | Rautenkranc Miroslav | SK Triatlon Vysoké Mýto | 64 | 00:37:39 | - |
7 | MB | 22 | 126 | Ducháček Jan | Ústí nad Orlicí | 68 | 00:37:47 | - |
8 | MB | 25 | 148 | Krejčí Stanislav | ASPV Těchonín | 63 | 00:38:40 | - |
9 | MB | 35 | 60 | Pavel Jan | Atletika Rtyně | 67 | 00:40:35 | - |
10 | MB | 39 | 93 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:42:12 | - |
11 | MB | 42 | 143 | Voleský Jiří | Džbánov | 69 | 00:42:48 | - |
12 | MB | 45 | 123 | Kovařík Petr | Lanškroun | 69 | 00:43:26 | - |
13 | MB | 47 | 78 | Marhold Stanislav | Choceň | 66 | 00:43:57 | - |
14 | MB | 55 | 88 | Mlynář Vlastimil | Orel Dolní Dobrouč | 64 | 00:47:54 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 7 | 28 | Siegel Josef | AC Choceň | 58 | 00:35:05 | - |
2 | MC | 14 | 108 | Filip Luboš | AC Choceň | 59 | 00:36:40 | - |
3 | MC | 27 | 103 | Razým Jan | ISCAREX Česká Třebová | 57 | 00:38:48 | - |
4 | MC | 28 | 15 | Čivrný Jiří | AC Slovan Liberec | 53 | 00:38:54 | - |
5 | MC | 30 | 105 | Nečas Josef | Maratonstav Úpice | 58 | 00:39:27 | - |
6 | MC | 33 | 79 | Štyndl Miroslav | Atletika Polička | 57 | 00:40:23 | - |
7 | MC | 41 | 109 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:42:24 | - |
8 | MC | 49 | 98 | Neruda Miroslav | KRB Chrudim | 56 | 00:45:19 | - |
- | MC | - | 43 | Sedlák Jiří | Přelouč | 58 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 48 | 112 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:43:58 | - |
2 | MD | 52 | 4 | Marek Jiří | Orel Vysoké Mýto | 43 | 00:46:41 | - |
3 | MD | 57 | 111 | Bielčik Jindřich | Lichkov | 40 | 00:48:57 | - |
4 | MD | 58 | 110 | Sedláček František | Sokol Rychnov nad Kněžnou | 40 | 00:49:06 | - |
5 | MD | 64 | 25 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:54:00 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 60 | 133 | Fiala Jaroslav | Nový Věk TT Trusnov | 38 | 00:49:28 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 38 | 145 | Mannlová Jana | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:42:05 | - |
2 | ZA | 40 | 139 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:42:18 | - |
3 | ZA | 51 | 114 | Hemerová Jitka | Venango Praha | 77 | 00:45:47 | - |
4 | ZA | 54 | 117 | Stříhavková Petra | AC Choceň | 79 | 00:47:31 | - |
5 | ZA | 63 | 91 | Sklenářová Eva | Ústí nad Orlicí | 81 | 00:53:16 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 36 | 137 | Barnetová Denisa | KUS Jablonné nad Orlicí | 73 | 00:40:54 | - |
2 | ZB | 59 | 128 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:49:25 | - |
3 | ZB | 62 | 47 | Siegelová Magdalena | AC Choceň | 65 | 00:51:38 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 53 | 140 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:46:55 | - |
2 | ZC | 66 | 122 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:55:11 | - |
3 | ZC | 67 | 146 | Nechvílová Miroslava | AC Choceň | 60 | 00:56:00 | - |
4 | ZC | 68 | 120 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 01:08:02 | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 1 | 12 | Mlynář Vojtěch | Orel Dolní Dobrouč | 98 | 00:01:42 | 109,94 |
2 | M3 | 2 | 46 | Kašpar Josef | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:46 | 102,48 |
1 | Ž3 | 3 | 14 | Čerenkova Petra | Atletika Rtyně | 99 | 00:01:49 | 102,42 |
2 | Ž3 | 4 | 80 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:01:50 | 100,60 |
3 | Ž3 | 5 | 96 | Dvořáčková Lucie | AC Choceň | 98 | 00:01:52 | 96,98 |
3 | M3 | 6 | 44 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:01:54 | 87,58 |
4 | Ž3 | 7 | 3 | Pártlová Daniela | AC Choceň | 97 | 00:01:56 | 89,73 |
4 | M3 | 8 | 16 | Vilímek Václav | AC Choceň | 98 | 00:02:01 | 74,53 |
5 | Ž3 | 9 | 75 | Svobodová Edita | Pardubice | 98 | 00:02:04 | 75,23 |
5 | M3 | 10 | 9 | Rajnet Matěj | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:02:05 | 67,08 |
6 | M3 | 11 | 52 | Hejtmánek Vladimír | Atletika Polička | 99 | 00:02:11 | 55,90 |
7 | M3 | 12 | 13 | Rajnet Rudolf | Dolní Dobrouč hasiči | 99 | 00:02:15 | 48,45 |
8 | M3 | 13 | 6 | Dojčan Jan | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:17 | 44,72 |
6 | Ž3 | 14 | 94 | Šedová Kristýna | AC Choceň | 98 | 00:02:22 | 42,60 |
7 | Ž3 | 15 | 95 | Kroupová monika | AC Choceň | 98 | 00:02:23 | 40,79 |
8 | Ž3 | 16 | 45 | Awramová Pavla | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:30 | 28,10 |
9 | Ž3 | 17 | 1 | Dojčanová Kateřina | UW Rugby Pardubice | 99 | 00:02:32 | 24,47 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MM | 1 | 55 | Le Viet Milan | Atletika Polička | 96 | 00:03:36 | 121,86 |
1 | ŽM | 2 | 10 | Couralová Simona | BATT Nové Město na Moravě | 96 | 00:03:49 | 103,71 |
2 | ŽM | 3 | 19 | Hanušová Veronika | AC Choceň | 97 | 00:03:52 | 101,14 |
3 | ŽM | 4 | 83 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:59 | 95,14 |
4 | ŽM | 5 | 62 | Jiskrová Anežka | BK Vysoké Mýto | 96 | 00:04:14 | 82,29 |
5 | ŽM | 6 | 48 | Čerenková Denisa | Atletika Rtyně | 96 | 00:04:20 | 77,14 |
6 | ŽM | 7 | 72 | Pešková Adéla | AC Choceň | 96 | 00:04:23 | 74,57 |
7 | ŽM | 8 | 92 | Dvořáčková Kristýna | AC Choceň | 96 | 00:04:24 | 73,71 |
2 | MM | 9 | 2 | Adamec Matouš | AC Choceň | 97 | 00:04:29 | 78,14 |
8 | ŽM | 10 | 18 | Poláková Anna | AC Choceň | 97 | 00:04:50 | 51,43 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MS | 1 | 77 | Vondra David | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 94 | 00:09:28 | 107,78 |
2 | MS | 2 | 86 | Zenkl Adam | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:00 | 96,95 |
3 | MS | 3 | 54 | Pavel Jan | TJ Lokomotiva Trutnov | 95 | 00:10:05 | 95,26 |
4 | MS | 4 | 38 | Lakota Antonín | AC Choceň | 95 | 00:10:09 | 93,91 |
5 | MS | 5 | 87 | Voleský Kryštof | AC Vysoké Mýto | 95 | 00:10:14 | 92,22 |
6 | MS | 6 | 71 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:10:56 | 78,00 |
7 | MS | 7 | 63 | Friš Jan | TJ Jiskra Litomyšl | 95 | 00:11:00 | 76,65 |
8 | MS | 8 | 64 | Kubelka Petr | ABK Bravo Jablonné nad Orlicí | 95 | 00:11:13 | 72,25 |
1 | ŽS | 9 | 56 | Vytlačilová Tereza | Atletika Polička | 95 | 00:11:59 | 119,95 |
2 | ŽS | 10 | 40 | Civišová Anna | AC Choceň | 95 | 00:13:36 | 95,66 |
3 | ŽS | 11 | 21 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:14:21 | 84,39 |
9 | MS | 12 | 30 | Frydrych Jakub | AC Choceň | 95 | 00:14:56 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 1 | 69 | Kubelka Tomáš | Jiskra Ústí nad Orlicí | 93 | 00:11:51 | 112,40 |
2 | MD | 2 | 27 | Divíšek Jan | TJ Jiskra Králíky | 93 | 00:12:34 | 101,06 |
3 | MD | 3 | 127 | Kouřil Tomáš | AC Vysoké Mýto | 93 | 00:13:29 | 86,54 |
1 | ZD | 4 | 82 | Smoláková Valérie | BK Vysoké Mýto | 93 | 00:15:39 | 104,07 |
2 | ZD | 5 | 70 | Valenová Adéla | Atletika Polička | 93 | 00:16:18 | 95,93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 1 | 90 | Dudek Milan | Nový Věk TT Trusnov | 91 | 00:19:06 | - |
2 | MJ | 2 | 97 | Nechvíl Petr | AC Choceň | 91 | 00:20:07 | - |
3 | MJ | 3 | 104 | Večeře Tomáš | Atletika Polička | 90 | 00:21:15 | - |
1 | LB | 4 | 31 | Hemer Jindřich | Trusnov | 75 | 00:23:15 | - |
1 | ŽJ | 5 | 118 | Stránská Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 91 | 00:23:53 | - |
2 | LB | 6 | 39 | Pokorný Milan | SK Vraclav | 64 | 00:25:33 | - |
2 | ŽJ | 7 | 119 | Kůtová Eliška | AC Choceň | 90 | 00:27:15 | - |
3 | ŽJ | 8 | 142 | Kuchařová Michaela | AC Choceň | 91 | 00:28:33 | - |
3 | LB | 9 | 74 | Střílek Jiří | SK Vraclav | 74 | 00:29:18 | - |
Organizace závodu: 100% Zvolená trasa závodu: 100% Značení závodu: 100% Vyhlášení výsledků: 100% Zpracování výsledků: 100% Ceny vítězům: 100% Celkový dojem ze závodu: 100% Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků. | Celkové hodnocení 100% |
26.4.2024 (pátek), svátek má Oto
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
Lmaier