Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

5.7.2010, pondělí

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 5.7.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Lochovice
11:00 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 6 km
převýšení: 370 m

Ceny pro vítěze

věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
tel. 736 128 099

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
6.7.2011Lochovice - Plešivec151
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 14
  • závodníků na všech ročnících: 1694

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Chochola Petr7714
Jirásková Eva6414
Mašek Roman6114
Chochola Vladimír5014
Mališová Karla6012
Soukup Petr6511
Rychecký Tomáš6610
Vraštilová Miloslava5610
Mikoláš Milan4210
Čapek Antonín4110
Svobodová Dana5210
Svoboda Jan439
Mucha Petr479
Kuncl František509
Pergner Petr619
Kyselý Petr649
Turek Jiří628
Pour Svatopluk528
Zelinka Miloslav248
Průša Josef528
Popovová Jaroslava488
Janeček Jaroslav408
Pštrossová Marie598
Raboch Ivan668
Beshir Ervin677
Rendl Josef767
Pechek Petr837
Doležal Jaromír577
Zeidlerová Jarmila517
Černý Vladimír527
Hofman Vít927
Havlín Antonín557
Vitásek Josef586
Fliegl Miloslav546
Kubrová Laura016
Šůcha Václav466
Smrčka Miloš546
Hlusička Josef386
Požgayová Jana556
Malý Zdeněk426
Vacarda Vladimír596
Chytrý Štěpán886
Schovánek Petr656
Jelínek Karel516
Krejsa Václav526
Sklenář Jaroslav245
Krupka Milan565
Milesová Iva775
Veselý Tomáš925
Vaněk Mikuláš905

Výsledky závodu

  • platné k 06.07.2010, 23:35
  • zobrazeno 1072x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ69Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:25:1735
2MJ2078Beshir RobinSK Zdice0100:29:0431
3MJ2240Mundok MarianKerteam9100:29:1327
4MJ3113Spousta TomášGVH Hořovice9200:30:4224
5MJ3559Pucholt TomášSokol Unhošť9400:31:0022
6MJ75106Teska VáclavLochovice9400:37:1320
7MJ8230Kubr MartinAC Laura Praha9200:40:1019
8MJ8574Veselý JanHBC Nové Strašecí9400:40:4918
9MJ91107Vršek RadekLochovice9500:42:4217
10MJ9873Samšuk VítHBC Nové Strašecí9100:47:1716
Juniorky 19 let a mladší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1577Beshirová CarmenSK Zdice9800:28:2035
2ŽJ6839Procházková ZuzanaAB Lokomotiva Beroun9200:36:3931
3ŽJ8029Kubrová LauraAC Laura Belgie0100:39:4727
Muži A 20-39 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Kunčar DavidPraha 107500:24:2035
2MA293Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:4031
3MA3104Minařík PetrAK Zlín7600:24:5927
4MA594Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:25:1224
5MA875Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:26:0922
6MA957Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:26:2920
7MA1147Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5719
8MA1345Slepička PavelMK Žebrák7200:27:3018
9MA142Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:1417
10MA1638Kovář MichalHospůdka Karolína7100:28:2116
11MA1843Bříza PavelMK Kladno7400:28:4715
12MA2591Folber VladimírOleško7700:29:4314
13MA3469Laštovička MartinStatek Hrubź Lochovice7700:30:5813
14MA3652Gašper VladimírSokol Nové Strašecí8900:31:1712
15MA3918Maršner MilanAlpin Kladno8100:31:2011
16MA406Ludrovský MartinKošice7700:31:29-
17MA4184Kubalík JanČernošice7800:31:3110
18MA4668Chochola PetrJince7700:32:419
19MA4753Duchoň PetrSokol Nové Strašecí9000:32:478
20MA6072Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:35:207
21MA7650Abraham RomanLochovice7100:37:286
22MA90103Kopet LubošMotol Praha7700:42:275
23MA9351Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:43:114
24MA9987Rataj JanDukla Praha7300:48:303
Muži B 40-49 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB476Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0735
2MB736Davies GarethLiga 100 Praha6700:25:37-
3MB1024Škrabálek JanKrčský Prales7000:26:4431
4MB1210Raboch IvanČernín6600:27:1327
5MB2181Bubeníček JiříSokol Lhota6800:29:1124
6MB2335Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:2922
7MB2422Valenta MichalAVC Praha6200:29:3520
8MB2727Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:0319
9MB3212Král ZdeněkVelké Přílepy6800:30:4718
10MB3655Rychecký TomášHH Smíchov6600:31:1717
11MB3898Živný MichalStromovka Praha6300:31:1916
12MB4283Novotný PetrNOVIS Praha6100:31:5715
13MB4441Turek JiříChaloupky6200:32:1814
14MB4896Vokáč RomanZdice6200:33:0313
15MB5423Uxa TomášTT Loko Beroun6500:34:4712
16MB5528Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:34:5311
17MB713Mašek RomanNovis TK Praha6100:36:5310
18MB7762Chládek MarcelRakovník6800:37:399
19MB79100Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:38:308
20MB8131Kubr VáclavAC Laura Praha6200:39:487
21MB891Krubner MiroslavSlovan Lochovice6400:42:186
Muži C 50-59 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:3635
2MC2699Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:29:4831
3MC2990Fliegl MiloslavKerteam5400:30:2227
4MC3054Černý VladimírHAC Praha5200:30:3524
5MC4342Beránek JosefMK Kladno5800:32:1722
6MC5025Doležal JaromírSABZO Praha5700:33:4120
7MC5192Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:1219
8MC5666Filip KarelNové Strašecí5500:34:5918
9MC6160Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:4517
10MC6456Pucholt JiříSokol Unhošť5900:36:0816
11MC7889Folber VladimírOleško5100:37:4615
Muži D 60-69 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:1935
2MD53105Šůcha VáclavSV Stříbro4600:34:4431
3MD5732Mikoláš MilanBeroun4200:35:0527
4MD5837Hrúša ZdeněkJirčany4600:35:1524
5MD6282Mucha PetrSokol Kobylisy4700:36:0022
6MD6346Svoboda JanPříbram4300:36:0220
7MD65102Nový BřetislavSABZO Praha4700:36:1619
8MD6667Chochola VladimírMK Kladno5000:36:3118
9MD9565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:0217
10MD10533Čapek AntonínAVC Praha4100:57:1616
-MD-86Dlabač LadislavAVC Praha43DNF-
Muži E 70-79 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6985Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:36:4635
2ME7014Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:36:4731
3ME7261Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:5527
4ME8711Merunka JanMK Kladno4000:41:1924
5ME10395Kolář VáclavAVC Praha4000:56:0022
Muži E 80 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME10626Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:10:5220
Ženy A 20-34 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1980Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:28:4935
2ZA45101Rabasová HanaAC Falcon Rokycany8700:32:1931
3ZA4971Rybáčková SoňaMK Kladno8300:33:4027
4ZA524Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:34:3624
5ZA747Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:37:0922
6ZA8819Chocholová IvaAC Tepo Kladno8300:41:5720
7ZA9263Rendlová PetraPodolí7800:42:5819
8ZA9658Gašperová LudmilaSokol Nové Strašecí8700:46:0918
9ZA10044Růžková LucieMK Kladno8300:49:1817
Ženy B 35-44 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB6715Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:36:3435
2ZB8648Popovová MartinaSNB Praha7400:41:1331
Ženy C 45-54 let (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:1935
2ŽC838Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:40:1831
3ŽC1014Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:49:2927
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3321Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:30:4935
2ZD7347Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:37:0031
3ZD8488Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2527
4ZD9449Svobodová DanaPříbram5200:43:2024
5ZD975Zeidlerová JarmilaSNB - AVC Praha5100:46:2022
6ZD10216Kašová HanaBarnex sport Brno5400:53:2720
7ZD10434Horká JanaSokol Počáply5000:57:1519
Trať 6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Kunčar DavidPraha 107500:24:2035
2MA293Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:4031
3MA3104Minařík PetrAK Zlín7600:24:5927
1MB476Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0735
4MA594Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:25:1224
1MJ69Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:25:1735
2MB736Davies GarethLiga 100 Praha6700:25:37-
5MA875Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:26:0922
6MA957Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:26:2920
3MB1024Škrabálek JanKrčský Prales7000:26:4431
7MA1147Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5719
4MB1210Raboch IvanČernín6600:27:1327
8MA1345Slepička PavelMK Žebrák7200:27:3018
9MA142Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:1417
1ŽJ1577Beshirová CarmenSK Zdice9800:28:2035
10MA1638Kovář MichalHospůdka Karolína7100:28:2116
1MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:3635
11MA1843Bříza PavelMK Kladno7400:28:4715
1ZA1980Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:28:4935
2MJ2078Beshir RobinSK Zdice0100:29:0431
5MB2181Bubeníček JiříSokol Lhota6800:29:1124
3MJ2240Mundok MarianKerteam9100:29:1327
6MB2335Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:2922
7MB2422Valenta MichalAVC Praha6200:29:3520
12MA2591Folber VladimírOleško7700:29:4314
2MC2699Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:29:4831
8MB2727Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:0319
1MD2820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:1935
3MC2990Fliegl MiloslavKerteam5400:30:2227
4MC3054Černý VladimírHAC Praha5200:30:3524
4MJ3113Spousta TomášGVH Hořovice9200:30:4224
9MB3212Král ZdeněkVelké Přílepy6800:30:4718
1ZD3321Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:30:4935
13MA3469Laštovička MartinStatek Hrubź Lochovice7700:30:5813
5MJ3559Pucholt TomášSokol Unhošť9400:31:0022
10MB3655Rychecký TomášHH Smíchov6600:31:1717
14MA3652Gašper VladimírSokol Nové Strašecí8900:31:1712
11MB3898Živný MichalStromovka Praha6300:31:1916
15MA3918Maršner MilanAlpin Kladno8100:31:2011
16MA406Ludrovský MartinKošice7700:31:29-
17MA4184Kubalík JanČernošice7800:31:3110
12MB4283Novotný PetrNOVIS Praha6100:31:5715
5MC4342Beránek JosefMK Kladno5800:32:1722
13MB4441Turek JiříChaloupky6200:32:1814
2ZA45101Rabasová HanaAC Falcon Rokycany8700:32:1931
18MA4668Chochola PetrJince7700:32:419
19MA4753Duchoň PetrSokol Nové Strašecí9000:32:478
14MB4896Vokáč RomanZdice6200:33:0313
3ZA4971Rybáčková SoňaMK Kladno8300:33:4027
6MC5025Doležal JaromírSABZO Praha5700:33:4120
7MC5192Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:34:1219
4ZA524Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:34:3624
2MD53105Šůcha VáclavSV Stříbro4600:34:4431
15MB5423Uxa TomášTT Loko Beroun6500:34:4712
16MB5528Chmel ZdeněkRC PIM Praha6200:34:5311
8MC5666Filip KarelNové Strašecí5500:34:5918
3MD5732Mikoláš MilanBeroun4200:35:0527
4MD5837Hrúša ZdeněkJirčany4600:35:1524
1ŽC5964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:1935
20MA6072Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:35:207
9MC6160Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:4517
5MD6282Mucha PetrSokol Kobylisy4700:36:0022
6MD6346Svoboda JanPříbram4300:36:0220
10MC6456Pucholt JiříSokol Unhošť5900:36:0816
7MD65102Nový BřetislavSABZO Praha4700:36:1619
8MD6667Chochola VladimírMK Kladno5000:36:3118
1ZB6715Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:36:3435
2ŽJ6839Procházková ZuzanaAB Lokomotiva Beroun9200:36:3931
1ME6985Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:36:4635
2ME7014Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:36:4731
17MB713Mašek RomanNovis TK Praha6100:36:5310
3ME7261Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:5527
2ZD7347Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:37:0031
5ZA747Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:37:0922
6MJ75106Teska VáclavLochovice9400:37:1320
21MA7650Abraham RomanLochovice7100:37:286
18MB7762Chládek MarcelRakovník6800:37:399
11MC7889Folber VladimírOleško5100:37:4615
19MB79100Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:38:308
3ŽJ8029Kubrová LauraAC Laura Belgie0100:39:4727
20MB8131Kubr VáclavAC Laura Praha6200:39:487
7MJ8230Kubr MartinAC Laura Praha9200:40:1019
2ŽC838Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:40:1831
3ZD8488Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2527
8MJ8574Veselý JanHBC Nové Strašecí9400:40:4918
2ZB8648Popovová MartinaSNB Praha7400:41:1331
4ME8711Merunka JanMK Kladno4000:41:1924
6ZA8819Chocholová IvaAC Tepo Kladno8300:41:5720
21MB891Krubner MiroslavSlovan Lochovice6400:42:186
22MA90103Kopet LubošMotol Praha7700:42:275
9MJ91107Vršek RadekLochovice9500:42:4217
7ZA9263Rendlová PetraPodolí7800:42:5819
23MA9351Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:43:114
4ZD9449Svobodová DanaPříbram5200:43:2024
9MD9565Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:44:0217
8ZA9658Gašperová LudmilaSokol Nové Strašecí8700:46:0918
5ZD975Zeidlerová JarmilaSNB - AVC Praha5100:46:2022
10MJ9873Samšuk VítHBC Nové Strašecí9100:47:1716
24MA9987Rataj JanDukla Praha7300:48:303
9ZA10044Růžková LucieMK Kladno8300:49:1817
3ŽC1014Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:49:2927
6ZD10216Kašová HanaBarnex sport Brno5400:53:2720
5ME10395Kolář VáclavAVC Praha4000:56:0022
7ZD10434Horká JanaSokol Počáply5000:57:1519
10MD10533Čapek AntonínAVC Praha4100:57:1616
1ME10626Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:10:5220
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Kunčar DavidPraha 107500:24:2035
2MA293Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:24:4031
3MA3104Minařík PetrAK Zlín7600:24:5927
4MB476Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0724
5MA594Wallenfels JiříSokol Královské Vinohrady7200:25:1222
6MJ69Titěra JanAŠK SG Jablonec nad Nisou9200:25:1720
7MA875Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:26:0919
8MA957Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:26:2918
9MB1024Škrabálek JanKrčský Prales7000:26:4417
10MA1147Rendl JosefTJ Packa Praha7600:26:5716
11MB1210Raboch IvanČernín6600:27:1315
12MA1345Slepička PavelMK Žebrák7200:27:3014
13MA142Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:1413
14MA1638Kovář MichalHospůdka Karolína7100:28:2112
15MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:28:3611
16MA1843Bříza PavelMK Kladno7400:28:4710
17MJ2078Beshir RobinSK Zdice0100:29:049
18MB2181Bubeníček JiříSokol Lhota6800:29:118
19MJ2240Mundok MarianKerteam9100:29:137
20MB2335Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:296
21MB2422Valenta MichalAVC Praha6200:29:355
22MA2591Folber VladimírOleško7700:29:434
23MC2699Kaše JaroslavAgricomp Brno5300:29:483
24MB2727Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:032
25MD2820Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:30:191
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ1577Beshirová CarmenSK Zdice9800:28:2035
2ZA1980Poborská HelenaPSK Olymp Praha7800:28:4931
3ZD3321Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:30:4927
4ZA45101Rabasová HanaAC Falcon Rokycany8700:32:1924
5ZA4971Rybáčková SoňaMK Kladno8300:33:4022
6ZA524Navrátilová LucieTJ Lokomotiva Trutnov8000:34:3620
7ŽC5964Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:35:1919
8ZB6715Slabáková LenkaAK Olymp Brno6600:36:3418
9ŽJ6839Procházková ZuzanaAB Lokomotiva Beroun9200:36:3917
10ZD7347Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:37:0016
11ZA747Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:37:0915
12ŽJ8029Kubrová LauraAC Laura Belgie0100:39:4714
13ŽC838Vraštilová MiloslavaJilemnice5600:40:1813
14ZD8488Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:40:2512
15ZB8648Popovová MartinaSNB Praha7400:41:1311
16ZA8819Chocholová IvaAC Tepo Kladno8300:41:5710
17ZA9263Rendlová PetraPodolí7800:42:589
18ZD9449Svobodová DanaPříbram5200:43:208
19ZA9658Gašperová LudmilaSokol Nové Strašecí8700:46:097
20ZD975Zeidlerová JarmilaSNB - AVC Praha5100:46:206
21ZA10044Růžková LucieMK Kladno8300:49:185
22ŽC1014Pštrossová MarieSNB - AVC Praha5900:49:294
23ZD10216Kašová HanaBarnex sport Brno5400:53:273
24ZD10434Horká JanaSokol Počáply5000:57:152

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód