Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

23.10.2010, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 23.10.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Místo konání

náměstí Špindlerův Mlýn
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 10:58 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 15 km
převýšení: 700 m
náměstí 720mnm - Hromovka 850mnm - most 729mnm - Alpský hotel - Zvon - nad vodárnou 870mnm - vlek 810mnm - sjezdovka Krakonoš 876mnm - náměstí 720mn- vodárna 866mnm OBČERSTVENÍ - nad Horním Pramenem 880mnm - Myslivna - lanovka Medvědín 740m- Svážnice 910mnm - lanovka Medvědín 740mnm -1 km do cíle 730mnm -pod Montánou 740mnm - náměstí 720mnm.

Ceny pro vítěze

Finanční, každý účastník obdrží diplom

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
telefon 499 523 114

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna-
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
22.10.2011Malá cena Špindlerova Mlýna63
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 962

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5816
Grohová Jaroslava5115
Paulů Blanka5412
Groh Stanislav4612
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4811
Votava Vladimír6310
Šrůtek Stanislav5810
Šimůnek Jaromír5510
Jirásková Eva649
Havlíček Ivo669
Šír Václav489
Horáček Michal759
Stránský Aleš609
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Jelínek Karel517
Kubrová Dagmar637
Šteinc Ludvík417
Pechková Jana857
Štantejský Michal847
Klimeš Bedřich566
Procházková Irena576
Holý Václav416
Berka Radim826
Dunka Štěpán726
Veselý Pavel666
Šimůnek Jan496
Turek Martin805
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Hájková Renata755
Svoboda Petr685
Valenta Michal625
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Šmída Oldřich485
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Vanta Josef625
Kubr Václav554
Balatka Jaroslav544
Šimůnková Pavla774
Koubek Libor574
Červ Miloslav504
Trejbal Karel514

Výsledky závodu

  • platné k 26.10.2010, 07:14
  • zobrazeno 1025x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2010 - 25. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ62Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9301:16:02105
2MJ73Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9401:17:1893
3MJ234Burian JanNové Město na Moravě9501:25:3881
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ15Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:44:34105
2ŽJ27Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:47:5393
3ŽJ36Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:0881
4ŽJ41Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:50:2472
Muži A 20-39 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8901:09:13105
2MA220Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:09:3193
3MA324Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:09:5981
4MA423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:11:1172
5MA825Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:1466
6MA921Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:20:0960
7MA1235Šír ZbyněkMladý Klůti9001:21:0157
8MA1432Kolín JiříSkiareál Špindleruv Mlýn7801:21:2854
9MA1726Belák JanHradec Králové8201:23:1351
10MA1927Černý JaroslavLokomotiva Trutnov8601:24:2248
11MA2933Nekvinda AlexandrOlfin Car Trutnov8701:31:0945
12MA3334Kraus JakubMladý Klůti8901:33:1542
13MA3630Kubalík JanVSN Team7801:36:3239
14MA3729Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:36:5936
15MA3828Cibulka RomanPraha7101:37:4233
16MA4631Dunka MartinTelemark Klub Špindl7301:44:0630
Muži B 40-49 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1040Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:20:13105
2MB1548Švec MilanŠpindlerův Mlýn6301:21:3693
3MB1643Kaván LubomírChřibská6101:23:1081
4MB2042Gorba DenissLatvia7001:24:25-
5MB2245Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:25:1572
6MB2841Valenta MichalAVC Praha6201:30:4966
7MB3146Votava VladimírSAC Špindlerův Mlýn6301:31:4660
8MB3444Janík TomášSpona Teplice6801:33:2957
9MB4047Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:38:4254
Muži C 50-59 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC553Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:14:05105
2MC1355Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:21:2493
3MC2156Gombita JosefLoučná 9565801:25:1181
4MC2550Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:26:5272
5MC3054Černý VladimírHAC Praha5201:31:1966
6MC3551Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:34:4660
7MC4314Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:40:0857
8MC4452Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:40:4454
Muži D 60-69 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD1161Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:20:22105
2MD2662Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:3693
3MD2766Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:27:5481
4MD3965Groh StanislavAC Vrchlabí4601:38:3172
5MD4560Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4801:43:4166
6MD4963Les JosefMaratonstav Úpice4701:47:5460
7MD5264Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:58:5957
Muži E 70 let a starší (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME570Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:03:45105
Ženy A 20-34 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3280Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:32:50105
2ZA5093Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:51:1993
Ženy B 35-44 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1894Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:30105
2ZB5190Lemese MonikaLatvia6801:57:30-
Ženy C 45-54 let (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC4184Procházková IrenaTJ Háje5701:39:08105
2ŽC4283Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:39:3793
3ŽC4795Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:47:4781
4ŽC5386Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:01:2072
Ženy D 55 let a starší (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2487Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:26:11105
2ZD4892Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:47:4893
Trať 7,5 km, 333 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ15Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:44:34105
2ŽJ27Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:47:5393
3ŽJ36Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:48:0881
4ŽJ41Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:50:2472
1ME570Havlíček ZdeněkVrchlabí3501:03:45105
Trať 15 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA122Groh RadoslavTJ Dvůr Králové nad Labem8901:09:13105
2MA220Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:09:3193
3MA324Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:09:5981
4MA423Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:11:1172
1MC553Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:14:05105
1MJ62Dostál LukášSK Nové Město na Moravě9301:16:02105
2MJ73Marshall JakubHvězda SKP Pardubice9401:17:1893
5MA825Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:18:1466
6MA921Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:20:0960
1MB1040Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:20:13105
1MD1161Šmída OldřichMaratonstav Úpice4801:20:22105
7MA1235Šír ZbyněkMladý Klůti9001:21:0157
2MC1355Šimůnek JaromírSKP Jablonec nad Nisou5501:21:2493
8MA1432Kolín JiříSkiareál Špindleruv Mlýn7801:21:2854
2MB1548Švec MilanŠpindlerův Mlýn6301:21:3693
3MB1643Kaván LubomírChřibská6101:23:1081
9MA1726Belák JanHradec Králové8201:23:1351
1ZB1894Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:30105
10MA1927Černý JaroslavLokomotiva Trutnov8601:24:2248
4MB2042Gorba DenissLatvia7001:24:25-
3MC2156Gombita JosefLoučná 9565801:25:1181
5MB2245Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:25:1572
3MJ234Burian JanNové Město na Moravě9501:25:3881
1ZD2487Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:26:11105
4MC2550Šrůtek StanislavMaratonstav Úpice5801:26:5272
2MD2662Javůrek JiříMaratonstav Úpice4801:27:3693
3MD2766Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:27:5481
6MB2841Valenta MichalAVC Praha6201:30:4966
11MA2933Nekvinda AlexandrOlfin Car Trutnov8701:31:0945
5MC3054Černý VladimírHAC Praha5201:31:1966
7MB3146Votava VladimírSAC Špindlerův Mlýn6301:31:4660
1ZA3280Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:32:50105
12MA3334Kraus JakubMladý Klůti8901:33:1542
8MB3444Janík TomášSpona Teplice6801:33:2957
6MC3551Trnka MilanLokomotiva Trutnov5601:34:4660
13MA3630Kubalík JanVSN Team7801:36:3239
14MA3729Drbohlav MartinJablonec nad Nisou8901:36:5936
15MA3828Cibulka RomanPraha7101:37:4233
4MD3965Groh StanislavAC Vrchlabí4601:38:3172
9MB4047Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6301:38:4254
1ŽC4184Procházková IrenaTJ Háje5701:39:08105
2ŽC4283Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:39:3793
7MC4314Brunclík IvoTJ Slovan Špindlerův Mlýn5801:40:0857
8MC4452Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:40:4454
5MD4560Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4801:43:4166
16MA4631Dunka MartinTelemark Klub Špindl7301:44:0630
3ŽC4795Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:47:4781
2ZD4892Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:47:4893
6MD4963Les JosefMaratonstav Úpice4701:47:5460
2ZA5093Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:51:1993
2ZB5190Lemese MonikaLatvia6801:57:30-
7MD5264Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5001:58:5957
4ŽC5386Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:01:2072
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1894Hájková RenataMaratonstav Úpice7501:23:30105
2ZD2487Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:26:1193
3ZA3280Pechková JanaMaratonstav Úpice8501:32:5081
4ŽC4184Procházková IrenaTJ Háje5701:39:0872
5ŽC4283Pechková ŠárkaMaratonstav Úpice5601:39:3766
6ŽC4795Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6401:47:4760
7ZD4892Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:47:4857
8ZA5093Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:51:1954
9ŽC5386Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:01:2051

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód