Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovka 2019Cestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2019
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický ovál

30.6.2010, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Králický ovál
  • datum konání: 30.6.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

Králíky, sportovní areál při ZŠ Moravská

Start první skupiny 17:10, druhé skupiny v 17:40 a třetí v 18:10 hodin

Přihlášky

sportovní areál při ZŠ Moravská od 15:30 do 16:30 hodin

Startovné

50,- Kč

Popis tratě

délka: 5 km
povrch: tartan
kategorie dle ISCAREX poháru

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,--, finanční ceny v hodnotě: 2.000,--. Závodníci obdrží na prvních třech místech diplom a věcnou cenu; v absolutním pořadí kategorií obdrží závodníci finanční ocenění (500, 300, 200).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Adresa pořadatele: TJ Jiskra Králíky, o.s., Bedřich Novotný, Dolní 247, 561 69 Králíky
Telefon: +420 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ820Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:32112,31
2MJ1828Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:18:5697,32
3MJ224Divíšek JanNový Věk TT9300:19:3590,37
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:53104,91
2MA23Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:10101,43
3MA31Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:4893,65
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:1089,15
5MA627Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:1887,51
6MA710Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:2586,08
7MA922Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3384,44
8MA1026Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:4681,78
9MA1214Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:5380,35
10MA1723Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:18:2474,00
11MA1856Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:18:5667,45
12MA2052Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:2162,33
13MA2661Kalous PetrSK Žamberk7700:20:2150,05
14MA299Marhold PetrChoceň7800:20:3347,59
15MA3148Netušil MichalLanškroun7600:20:4944,32
16MA3249Krsek PavkaLanškroun7200:20:5742,68
17MA3546Gregora MilanLanškroun7100:21:1838,38
18MA3847Sejkora PatrikLanškroun7800:21:3534,90
19MA468Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:23:1414,64
-MA-25Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka81DNF-
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1159Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:50102,46
2MB1360Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:0799,32
3MB1424Glaser VáclavCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1398,22
4MB1613Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:1897,29
5MB2758Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:2573,85
6MB347Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1764,25
7MB5536Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:5812,37
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:57113,68
2MC1563Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:1499,57
3MC2119Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:2486,75
4MC3339Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:1067,33
5MC3911Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:4061,83
6MC4754Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:2742,23
7MC5162Laryš JaromírTJ Jiskra Králíky5400:25:0823,73
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD376Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:31104,54
2MD4157Krumer MiroslavMK Ostrov4900:22:1098,64
3MD4316Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:2296,82
4MD4443Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2396,82
5MD4853Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2986,68
6MD5737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:3258,97
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5012Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:58100,00
Juniorky 19 let a mladší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2832Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:28139,09
2ŽJ4031Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:54127,82
3ŽJ6255Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:33:5733,09
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2444Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:39104,59
2ZA2517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:55101,93
3ZA3045Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:4693,48
4ZA4230Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1279,23
5ZA455Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1369,12
6ZA5634Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5941,60
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2335Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:38125,87
2ZB5238Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:2874,13
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC3650Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:21124,08
2ŽC5321Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:4188,37
3ŽC5442Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:25:4787,55
4ŽC5941Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:2149,92
5ŽC6051Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3340,03
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4940Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:53128,28
2ZD5818Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:5799,04
3ZD6115Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:3772,68
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:53104,91
2MA23Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:10101,43
3MA31Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:4893,65
1MC433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:57113,68
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:1089,15
5MA627Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:1887,51
6MA710Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:2586,08
1MJ820Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:32112,31
7MA922Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3384,44
8MA1026Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:4681,78
1MB1159Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:50102,46
9MA1214Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:5380,35
2MB1360Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:0799,32
3MB1424Glaser VáclavCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1398,22
2MC1563Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:1499,57
4MB1613Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:1897,29
10MA1723Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:18:2474,00
2MJ1828Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:18:5697,32
11MA1856Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:18:5667,45
12MA2052Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:2162,33
3MC2119Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:2486,75
3MJ224Divíšek JanNový Věk TT9300:19:3590,37
1ZB2335Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:38125,87
1ZA2444Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:39104,59
2ZA2517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:55101,93
13MA2661Kalous PetrSK Žamberk7700:20:2150,05
5MB2758Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:2573,85
1ŽJ2832Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:28139,09
14MA299Marhold PetrChoceň7800:20:3347,59
3ZA3045Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:4693,48
15MA3148Netušil MichalLanškroun7600:20:4944,32
16MA3249Krsek PavkaLanškroun7200:20:5742,68
4MC3339Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:1067,33
6MB347Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1764,25
17MA3546Gregora MilanLanškroun7100:21:1838,38
1ŽC3650Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:21124,08
1MD376Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:31104,54
18MA3847Sejkora PatrikLanškroun7800:21:3534,90
5MC3911Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:4061,83
2ŽJ4031Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:54127,82
2MD4157Krumer MiroslavMK Ostrov4900:22:1098,64
4ZA4230Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1279,23
3MD4316Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:2296,82
4MD4443Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2396,82
5ZA455Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1369,12
19MA468Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:23:1414,64
6MC4754Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:2742,23
5MD4853Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2986,68
1ZD4940Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:53128,28
1ME5012Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:58100,00
7MC5162Laryš JaromírTJ Jiskra Králíky5400:25:0823,73
2ZB5238Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:2874,13
2ŽC5321Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:4188,37
3ŽC5442Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:25:4787,55
7MB5536Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:5812,37
6ZA5634Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5941,60
6MD5737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:3258,97
2ZD5818Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:5799,04
4ŽC5941Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:2149,92
5ŽC6051Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:3340,03
3ZD6115Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:3772,68
3ŽJ6255Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:33:5733,09
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:15:53104,91
2MA23Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:10101,43
3MA31Ing. Moravec MartinING. BOBÍK ELITE TEAM8400:16:4893,65
4MC433Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:16:5791,81
5MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:1089,15
6MA627Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:17:1887,51
7MA710Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:17:2586,08
8MJ820Nechvíl PetrAC Choceň9100:17:3284,65
9MA922Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:3384,44
10MA1026Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:17:4681,78
11MB1159Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:17:5080,96
12MA1214Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:17:5380,35
13MB1360Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:18:0777,48
14MB1424Glaser VáclavCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1376,25
15MC1563Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:1476,05
16MB1613Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:18:1875,23
17MA1723Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:18:2474,00
18MA1856Maťátko DanielBOAT CLUB Dolní Čermná8600:18:5667,45
18MJ1828Wojnicz DanielULKS Bystrzyca Klodzka9200:18:5667,45
20MA2052Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:19:2162,33
21MC2119Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:2461,72
22MJ224Divíšek JanNový Věk TT9300:19:3559,47
23MA2661Kalous PetrSK Žamberk7700:20:2150,05
24MB2758Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:2549,23
25MA299Marhold PetrChoceň7800:20:3347,59
26MA3148Netušil MichalLanškroun7600:20:4944,32
27MA3249Krsek PavkaLanškroun7200:20:5742,68
28MC3339Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:1040,02
29MB347Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:21:1738,59
30MA3546Gregora MilanLanškroun7100:21:1838,38
31MD376Ehrig RudolfISCAREX Česká Třebová4800:21:3135,72
32MA3847Sejkora PatrikLanškroun7800:21:3534,90
33MC3911Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:21:4033,88
34MD4157Krumer MiroslavMK Ostrov4900:22:1027,74
35MD4316Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:22:2225,28
36MD4443Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:2325,28
37MA468Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:23:1414,64
38MC4754Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:23:2711,98
39MD4853Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:23:2911,57
40ME5012Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:23:585,63
41MC5162Laryš JaromírTJ Jiskra Králíky5400:25:083,00
42MB5536Krátký JosefTJ Svitavy6500:25:583,00
43MD5737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:323,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2335Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:38101,01
2ZA2444Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:19:39100,84
3ZA2517Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:19:5598,14
4ŽJ2832Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:20:2892,57
5ZA3045Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:4689,53
6ŽC3650Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:21:2183,61
7ŽJ4031Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:21:5478,04
8ZA4230Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:1275,00
9ZA455Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1364,70
10ZD4940Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:23:5357,94
11ZB5238Hrišková JanaISCAREX Česká Třebová7100:25:2841,89
12ŽC5321Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:25:4139,70
13ŽC5442Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:25:4738,68
14ZA5634Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:25:5936,66
15ZD5818Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:5716,72
16ŽC5941Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:30:213,00
17ŽC6051Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:333,00
18ZD6115Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:31:373,00
19ŽJ6255Maťátková NelaBOAT CLUB Dolní Čermná9600:33:573,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Pěkný závod.Velice by mě potěšil čas uvedený ve výsl. listině.Můj čas na časomíře a výsl. listině na stadionu byl 20.00min.Divíšek,Krátká,Vytlačilová,Dušková doběhli přede mnou.Na pořadí v kat.muži C se ni nemění,jde jen o body do poháru za dosažený čas. O.Kubišta Dl.Třebová
oto.kubista
No teda ty časy s mezičasy na jednotlivá kola jsou pěkný nesmysl = v druhém kole jsme kluci z vencl týmu běželi pohromadě a přitom tam je rozmezí 8sec. Ráza 54s a já 1:02min. A když se člověk koukne na stánky: http://www.championchip.cz/new/index.php tak tam jsou ty časy na kola jinak ;-) chtělo by to trochu porovnat ;-)
martin.moravec
odkaz na vysledky s mezicasy aktualizovan
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód

Registrujte se na letošní Svinnský ISCAREX kros, nyní za 150 Kč, později nebo na místě 200 Kč