Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Sázava - Lázek

5.9.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 5.9.2010
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Atletika Albrechtice

Sociální sítě

Místo konání

před budovou MŠ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 hodin na fotbalovém hřišti v Sázavě u Lanškrouna

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 7,9 km
převýšení: 375 m
první kilometr po asfaltu, dále polní a lesní cesty

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Marta Chmelíková
Sázava 123
563 01 Lanškroun
tel. 465 322 221, 731 558 531

E-mailová adresa

marta.chmelikova@ow.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek65
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
1.9.2013Sázava - Lázek65
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek66
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1943

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Stránský Aleš6020
Vacek Martin6919
Šimůnek Jan4919
Bielčik Jindřich4019
Jirásková Eva6418
Krsek Miroslav4916
Svatoš Otakar3416
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Šimůnek Jan8214
Pechek František5314
Keprtová Miloslava4814
Zajíc Jan5313
Dostálek Petr6713
Sadílek Václav5013
Dušková Lenka8013
Zdeněk Bílý5913
Žák Jiří7113
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Ožana Václav6412
Merta Jaroslav3512
Mannlová Jana8012
Wendlig Miroslav5312
Havran Miroslav3711
Volf Břetislav5211
Horáček Michal7511
Vraštilová Miloslava5611
Doležal Martin7010
Král Josef4010
Šrůtek Stanislav5810
Novotný Jiří4510
Tučný Jan4710
Vítek Miroslav7210
Matyášová Jana6510
Javůrek Jiří489
Špacír Ladislav559
Čechal Milan599
Stránská Adéla919
Marek Dalimil609
Ehrig Rudolf489
Čechal Jaroslav618
Borek Petr708
Chaloupková Marie538
Ouřecká Renáta708
Mazač Jaroslav688
Zálešák František378

Fotogalerie ze závodu

Video ze závodu

Zobrazit další videa (celkem 4)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1842Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:05102,42
2MJ243Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:0197,58
Muži A 20-39 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:19106,86
2MA419Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0396,81
3MA588Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:0896,33
4MA662Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1395,85
5MA741Řemínek MatějISRT8600:35:4193,14
6MA853Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0391,01
7MA910Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:2389,08
8MA1038Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:3787,73
9MA1312Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:37:0984,64
10MA1552Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:37:2583,09
11MA165Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:0079,71
12MA2157Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:2877,00
13MA2514Kaláb MilošHK Letohrad8600:39:0773,24
14MA2885Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3870,24
15MA3174Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1766,47
16MA4824Marek PetrAXIA CZ Lanškroun7300:43:3547,34
17MA4923Kotas MilošLanškroun7200:43:4746,18
18MA5021Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:43:5845,12
19MA5355Sejkora PatrikLanškroun7800:44:3941,16
20MA5511Hofman JosefSPS Sázava8100:44:5639,52
21MA5665Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:0338,84
22MA5880Gregora MilanLanškroun7100:45:2636,62
23MA5999Krsek PavkaLanškroun7200:45:5134,20
24MA6518Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:47:3324,35
Muži B 40-49 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB263Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:34:03106,38
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:26104,20
3MB1173Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:0289,42
4MB122Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:0589,13
5MB1479Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1388,37
6MB1666Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:38:0083,92
7MB2033Stránský TomášSparta Praha6500:38:2381,74
8MB2284Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:3180,98
9MB2330Valenta MichalAVC Praha6200:38:5079,18
10MB2750Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:3175,30
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:40:1970,75
12MB339Kudrna PavelKarviná6800:40:2670,08
13MB3678Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:0366,58
14MB4654Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:2453,21
15MB4787Dostálek PetrViking Králíky6700:43:3252,46
16MB5289Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:2947,05
17MB9047Krátký JosefTJ Svitavy6501:04:103,00
Muži C 50-59 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1968Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:16107,33
2MC297Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:43100,03
3MC3734Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:1192,64
4MC3928Černý VladimírHAC Praha5200:41:4489,87
5MC4320Bombera JiříMoravská Třebová5500:42:5184,25
6MC441Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:43:0982,74
7MC4522Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:1082,66
8MC5415Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4374,85
9MC5758Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:1971,83
10MC6348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:46:4764,45
11MC7086Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5648,59
12MC7744Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:51:4339,61
Muži D 60-69 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD266Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:18106,17
2MD3426Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:31100,16
3MD4027Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:5093,67
4MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:2471,15
5MD7267Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4249,94
6MD7471Beskydský DědekKlub Důchodců4500:51:2546,40
7MD8451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5224,46
8MD8583Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:57:1917,30
Muži E 70 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7636Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:35106,34
2ME7940Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3398,96
3ME818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:4194,70
Juniorky 19 let a mladší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6639Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:18115,53
2ŽJ7360Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:51:18104,07
3ŽJ8681Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:57:3080,39
Ženy A 20-34 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3532Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:55110,52
2ZA4125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:01105,43
3ZA6256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3884,05
4ZA6869Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:0073,09
5ZA754Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:2761,74
6ZA8277Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1144,46
7ZA8817Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:58:2329,64
Ženy B 35-44 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3859Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:16109,68
2ZB4246Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:46102,77
3ZB6076Mikulecká MarcelaSloupnice7300:46:0487,55
4ZB6970Matalová JanaSlezská Ostrava7300:49:2072,48
Ženy C 45-54 let (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC5149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:08110,79
2ŽC6475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2996,43
3ŽC6745Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:48:2092,78
4ŽC7135Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0984,99
5ŽC8061Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:3366,13
6ŽC8743Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:1450,34
7ŽC8972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:1328,97
Ženy D 55 let a starší (trať 7,9 km, 375 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3031Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:53139,34
2ZD7837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2185,10
3ZD8382Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:4375,56
Trať 7,9 km, 375 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:19106,86
1MB263Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:34:03106,38
2MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:26104,20
2MA419Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0396,81
3MA588Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:0896,33
4MA662Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1395,85
5MA741Řemínek MatějISRT8600:35:4193,14
6MA853Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0391,01
7MA910Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:2389,08
8MA1038Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:3787,73
3MB1173Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:0289,42
4MB122Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:0589,13
9MA1312Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:37:0984,64
5MB1479Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1388,37
10MA1552Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:37:2583,09
6MB1666Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:38:0083,92
11MA165Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:0079,71
1MJ1842Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:05102,42
1MC1968Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:16107,33
7MB2033Stránský TomášSparta Praha6500:38:2381,74
12MA2157Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:2877,00
8MB2284Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:3180,98
9MB2330Valenta MichalAVC Praha6200:38:5079,18
2MJ243Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:0197,58
13MA2514Kaláb MilošHK Letohrad8600:39:0773,24
1MD266Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:18106,17
10MB2750Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:3175,30
14MA2885Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3870,24
2MC297Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:43100,03
1ZD3031Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:53139,34
15MA3174Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1766,47
11MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:40:1970,75
12MB339Kudrna PavelKarviná6800:40:2670,08
2MD3426Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:31100,16
1ZA3532Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:55110,52
13MB3678Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:0366,58
3MC3734Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:1192,64
1ZB3859Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:16109,68
4MC3928Černý VladimírHAC Praha5200:41:4489,87
3MD4027Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:5093,67
2ZA4125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:01105,43
2ZB4246Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:46102,77
5MC4320Bombera JiříMoravská Třebová5500:42:5184,25
6MC441Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:43:0982,74
7MC4522Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:1082,66
14MB4654Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:2453,21
15MB4787Dostálek PetrViking Králíky6700:43:3252,46
16MA4824Marek PetrAXIA CZ Lanškroun7300:43:3547,34
17MA4923Kotas MilošLanškroun7200:43:4746,18
18MA5021Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:43:5845,12
1ŽC5149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:08110,79
16MB5289Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:2947,05
19MA5355Sejkora PatrikLanškroun7800:44:3941,16
8MC5415Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4374,85
20MA5511Hofman JosefSPS Sázava8100:44:5639,52
21MA5665Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:0338,84
9MC5758Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:1971,83
22MA5880Gregora MilanLanškroun7100:45:2636,62
23MA5999Krsek PavkaLanškroun7200:45:5134,20
3ZB6076Mikulecká MarcelaSloupnice7300:46:0487,55
4MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:2471,15
3ZA6256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3884,05
10MC6348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:46:4764,45
2ŽC6475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2996,43
24MA6518Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:47:3324,35
1ŽJ6639Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:18115,53
3ŽC6745Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:48:2092,78
4ZA6869Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:0073,09
4ZB6970Matalová JanaSlezská Ostrava7300:49:2072,48
11MC7086Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:5648,59
4ŽC7135Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0984,99
5MD7267Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:4249,94
2ŽJ7360Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:51:18104,07
6MD7471Beskydský DědekKlub Důchodců4500:51:2546,40
5ZA754Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:2761,74
1ME7636Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:35106,34
12MC7744Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:51:4339,61
2ZD7837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2185,10
2ME7940Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:3398,96
5ŽC8061Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:3366,13
3ME818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:4194,70
6ZA8277Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1144,46
3ZD8382Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:4375,56
7MD8451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5224,46
8MD8583Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:57:1917,30
3ŽJ8681Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:57:3080,39
6ŽC8743Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:1450,34
7ZA8817Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:58:2329,64
7ŽC8972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:1328,97
17MB9047Krátký JosefTJ Svitavy6501:04:103,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA116Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:33:19103,63
2MB263Petráš RostislavNovojický Kotuč6500:34:0399,31
3MB329Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:34:2697,05
4MA419Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:0393,42
5MA588Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:35:0892,93
6MA662Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:1392,44
7MA741Řemínek MatějISRT8600:35:4189,69
8MA853Miřejovský JiříTJ Jiskra Ústí nad Orlicí7900:36:0387,52
9MA910Flegl VlastimilVrchlabí8600:36:2385,56
10MA1038Krejsa TomášRENOVAK Rensport Kostelec nad Orlicí7700:36:3784,18
11MB1173Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:37:0281,73
12MB122Uliasz JerzyLKS ISKRA Jaszkowa6900:37:0581,43
13MA1312Mrklovský MiroslavSTALAK Rychnov nad Kněžnou7200:37:0981,04
14MB1479Nemšák MiroslavTJ Sokol Černovír6900:37:1380,65
15MA1552Doleček JosefVencl Tým Ústí nad Orlicí7900:37:2579,47
16MA165Lewicki PiotrLKS ISKRA Jaszkowa7400:38:0076,03
16MB1666Barnet MiroslavKUS Jablonné nad Orlicí6500:38:0076,03
18MJ1842Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:0575,54
19MC1968Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:38:1674,46
20MB2033Stránský TomášSparta Praha6500:38:2373,77
21MA2157Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:38:2873,28
22MB2284Buriánek RomanČeská Třebová6500:38:3172,99
23MB2330Valenta MichalAVC Praha6200:38:5071,12
24MJ243Woś MichalLKS JSKRA JASZKOWA9100:39:0170,04
25MA2514Kaláb MilošHK Letohrad8600:39:0769,45
26MD266Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:39:1868,37
27MB2750Havlíček IvoLánov - Krkonoše6600:39:3167,09
28MA2885Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:39:3866,40
29MC297Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:39:4365,91
30MA3174Dobšíček PavelSK Hronov8000:40:1762,57
31MB3213Doležal MartinSPS Sázava7000:40:1962,38
32MB339Kudrna PavelKarviná6800:40:2661,69
33MD3426Tempír FrantišekSokol Štíty4900:40:3161,20
34MB3678Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:41:0358,06
35MC3734Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:41:1157,27
36MC3928Černý VladimírHAC Praha5200:41:4454,03
37MD4027Šír VáclavSpartak Rokytnice nad Jizerou4800:41:5053,44
38MC4320Bombera JiříMoravská Třebová5500:42:5147,45
39MC441Dudzik JacekLKS ISKRA Jaszkowa5500:43:0945,68
40MC4522Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:43:1045,58
41MB4654Liška PavelFORT SMC Ústí nad Orlicí6300:43:2444,20
42MB4787Dostálek PetrViking Králíky6700:43:3243,42
43MA4824Marek PetrAXIA CZ Lanškroun7300:43:3543,12
44MA4923Kotas MilošLanškroun7200:43:4741,94
45MA5021Bombera JiříMěstečko Trnávka8500:43:5840,86
46MB5289Šilar TomášSK Staročernsko6300:44:2937,82
47MA5355Sejkora PatrikLanškroun7800:44:3936,84
48MC5415Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:44:4336,44
49MA5511Hofman JosefSPS Sázava8100:44:5635,17
50MA5665Křenek TomášTJ Sokol Výprachtice8000:45:0334,48
51MC5758Zdeněk BílýHvězda SKP Pardubice5900:45:1932,91
52MA5880Gregora MilanLanškroun7100:45:2632,22
53MA5999Krsek PavkaLanškroun7200:45:5129,76
54MD6164Červ MiloslavAtletika Polička5000:46:2426,52
55MC6348Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:46:4724,26
56MA6518Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:47:3319,74
57MC7086Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:49:565,70
58MD7267Křenek MiroslavTJ Sokol Výprachtice5000:50:423,00
59MD7471Beskydský DědekKlub Důchodců4500:51:253,00
60ME7636Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:353,00
61MC7744Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:51:433,00
62ME7940Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:53:333,00
63ME818Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:54:413,00
64MD8451Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:523,00
65MD8583Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:57:193,00
66MB9047Krátký JosefTJ Svitavy6501:04:103,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD3031Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:39:53103,96
2ZA3532Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:40:5598,88
3ZB3859Barnetová DenisaISCAREX Česká Třebová7300:41:1697,16
4ZA4125Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:0193,47
5ZB4246Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:42:4689,79
6ŽC5149Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0883,07
7ZB6076Mikulecká MarcelaSloupnice7300:46:0473,57
8ZA6256Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:46:3870,78
9ŽC6475Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:47:2966,60
10ŽJ6639Weissová GabrielaX-AIR Ostrava9100:48:1862,59
11ŽC6745Machalická LibušeFortex Ski Moravský Beroun6400:48:2062,42
12ZA6869Honsová HanaISCAREX Česká Třebová7900:49:0059,15
13ZB6970Matalová JanaSlezská Ostrava7300:49:2057,51
14ŽC7135Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:50:0953,50
15ŽJ7360Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:51:1847,84
16ZA754Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:2747,11
17ZD7837Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:53:2137,77
18ŽC8061Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:54:3331,87
19ZA8277Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:55:1128,75
20ZD8382Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:55:4326,13
21ŽJ8681Sontáková LenkaAtletika Albrechtice9100:57:3017,37
22ŽC8743Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:58:1413,76
23ZA8817Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:58:2313,03
24ŽC8972Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:133,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 80%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Rychlé vyhlášení výsledků i tombola bez žádných zmatků, hezký závod
v.flegl

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód