7.7.2010, středa
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Sejkorová Lenka | 63 | 67 |
Sadílek Ota | 46 | 64 |
Borek Petr | 70 | 60 |
Šimůnek Jan | 82 | 52 |
Keprtová Miloslava | 48 | 51 |
Pilgr Luděk | 76 | 49 |
Šimůnková Pavla | 77 | 48 |
Borek Viktor | 04 | 48 |
Matyášová Jana | 65 | 47 |
Borková Agáta | 02 | 47 |
Vacek Martin | 69 | 46 |
Buriánek Roman | 65 | 42 |
Serbousková Sára | 04 | 40 |
Stránský Aleš | 60 | 40 |
Červ Miloslav | 50 | 40 |
Šimůnek Jan | 03 | 40 |
Kostřicová Blanka | 61 | 38 |
Preislerová Agáta Nela | 09 | 38 |
Kubišta Oto | 53 | 36 |
Bureš Josef | 06 | 33 |
Černá Markéta | 70 | 33 |
Šimůnek Jan | 49 | 32 |
Stránská Adéla | 91 | 31 |
Vondra Vojtěch | 98 | 29 |
Šimůnková Zdena | 58 | 29 |
Tlapák Jaroslav | 87 | 29 |
Grätz Luděk | 58 | 29 |
Dejdarová Tereza | 10 | 28 |
Stránská Michaela | 97 | 28 |
Radiměřský Karel | 87 | 27 |
Gregora Filip | 02 | 27 |
Burešová Markéta | 04 | 27 |
Doucha Jiří | 71 | 27 |
Hanik Maxim | 07 | 26 |
Pilgr Bohuslav | 51 | 26 |
Kačerovský Michal | 98 | 26 |
Gregora Jan | 00 | 26 |
Vacek Michal | 04 | 26 |
Šafář Jaroslav | 51 | 25 |
Záveský Filip | 93 | 25 |
Kouba Radim | 11 | 25 |
Lánová Aneta | 07 | 25 |
Pávek Jiří | 69 | 25 |
Preislerová Elena | 06 | 25 |
Borková Johanka | 07 | 25 |
Turek Martin | 80 | 25 |
Marhold Luboš | 77 | 25 |
Broulíková Anežka | 08 | 24 |
Kalous Petr | 77 | 24 |
Hofmanová Veronika | 78 | 24 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 4 | Serbousková Sára | Česká Třebová | 04 | 00:00:32 | 0,00 |
2 | D1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:34 | 0,00 |
3 | D1 | 3 | 1 | Linhartová Soňa | Česká Třebová | 04 | 00:00:40 | 0,00 |
4 | D1 | 4 | 2 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:07 | 0,00 |
5 | D1 | 5 | 7 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:14 | 0,00 |
6 | D1 | 6 | 5 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:41 | 0,00 |
7 | D1 | 7 | 6 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:26 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 10 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:01:28 | 0,00 |
3 | M2 | 8 | 8 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:54 | 0,00 |
4 | M2 | 9 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | 0,00 |
- | M2 | - | 7 | Linhart Michal | Česká Třebová | 03 | DNF | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž2 | 2 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:26 | 0,00 |
2 | Ž2 | 4 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:37 | 0,00 |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:37 | 0,00 |
4 | Ž2 | 6 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | 0,00 |
5 | Ž2 | 7 | 2 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M3 | 2 | 4 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:41 | 0,00 |
2 | M3 | 4 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:58 | 0,00 |
3 | M3 | 6 | 5 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:04:19 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 3 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | 0,00 |
2 | Ž3 | 3 | 1 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:44 | 0,00 |
3 | Ž3 | 5 | 6 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:06 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 16 | 28 | Smolák Petr | BK Vysoké Mýto | 94 | 00:06:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 16 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 00:05:07 | 0,00 |
2 | MA | 2 | 43 | Klička Ondřej | TJ Svitavy | 88 | 00:05:15 | 0,00 |
3 | MA | 3 | 24 | Kubíček Jan | Jiskra Litomyšl | 87 | 00:05:20 | 0,00 |
4 | MA | 4 | 42 | Řemínek Matěj | ISRT | 86 | 00:05:27 | 0,00 |
5 | MA | 5 | 46 | Řehák Tomáš | Lukostřelba Jablonné | 79 | 00:05:31 | 0,00 |
6 | MA | 7 | 20 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 00:05:36 | 0,00 |
7 | MA | 10 | 26 | Miřejovský Jiří | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí | 79 | 00:05:58 | 0,00 |
8 | MA | 11 | 2 | Abrahám Luděk | Jablonné nad Orlicí | 75 | 00:06:10 | 0,00 |
9 | MA | 12 | 14 | Kalousek Josef | HC Strike Libchavy | 75 | 00:06:11 | 0,00 |
10 | MA | 13 | 45 | Künzel Drahomír | TJ - Svitavy | 76 | 00:06:34 | 0,00 |
11 | MA | 15 | 38 | Kalous Petr | SK Žamberk | 77 | 00:06:44 | 0,00 |
12 | MA | 18 | 21 | Marhold Petr | Choceň | 78 | 00:06:58 | 0,00 |
13 | MA | 19 | 11 | Krsek Pavka | Lanškroun | 72 | 00:06:59 | 0,00 |
14 | MA | 20 | 10 | Gregora Milan | Lanškroun | 71 | 00:07:00 | 0,00 |
15 | MA | 21 | 33 | Sejkora Patrik | Lanškroun | 78 | 00:07:00 | 0,00 |
16 | MA | 27 | 19 | Marhold Luboš | Choceň | 77 | 00:07:32 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 6 | 34 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 00:05:33 | 0,00 |
2 | MB | 9 | 40 | Chlup Jiří | TJ Rychnov na Moravě | 70 | 00:05:44 | 0,00 |
3 | MB | 14 | 37 | Krátký Luboš | Lanškroun | 62 | 00:06:35 | 0,00 |
4 | MB | 29 | 27 | Křivohlávek Miroslav | - | 67 | 00:07:39 | 0,00 |
5 | MB | 31 | 1 | Borek Petr | Brzdy Horní Čermná | 70 | 00:07:45 | 0,00 |
6 | MB | 37 | 12 | Dolog Pavol | Ústí nad Orlicí | 65 | 00:08:07 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 8 | 17 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:05:38 | 0,00 |
2 | MC | 24 | 22 | Kubišta Oto | TJ Dlouhá Třebová | 53 | 00:07:14 | 0,00 |
3 | MC | 25 | 32 | Marek Dalimil | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 00:07:18 | 0,00 |
4 | MC | 28 | 13 | Šafář Jaroslav | NAA Ústí nad Orlicí | 51 | 00:07:35 | 0,00 |
5 | MC | 33 | 7 | Ducháček Bedřich | ISCAREX Česká Třebová | 59 | 00:07:54 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 23 | 3 | Leszkow Petr | MK Hlinsko | 44 | 00:07:10 | 0,00 |
2 | MD | 30 | 41 | Ehrig Rudolf | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:07:42 | 0,00 |
3 | MD | 35 | 44 | Sadílek Ota | Atletika Albrechtice | 46 | 00:07:55 | 0,00 |
4 | MD | 36 | 15 | Červ Miloslav | Atletika Polička | 50 | 00:08:00 | 0,00 |
5 | MD | 44 | 25 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 49 | 00:09:50 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽJ | 42 | 36 | Krátká Hana | Lanškroun | 95 | 00:09:26 | 0,00 |
2 | ŽJ | 43 | 31 | Sontáková Lenka | Atletika Albrechtice | 91 | 00:09:44 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 17 | 18 | Dušková Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 80 | 00:06:54 | 0,00 |
2 | ZA | 22 | 5 | Vytlačilová Lenka | ISCAREX Česká Třebová | 84 | 00:07:01 | 0,00 |
3 | ZA | 38 | 4 | Hofmanová Veronika | ISCAREX Česká Třebová | 78 | 00:08:29 | 0,00 |
4 | ZA | 41 | 9 | Coufalová Pavla | AC Moravská Slávia Brno | 77 | 00:09:14 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 34 | 39 | Mikulecká Marcela | Sloupnice | 73 | 00:07:54 | 0,00 |
2 | ZB | 39 | 29 | Smoláková Jiřina | BK Vysoké Mýto | 69 | 00:08:57 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ŽC | 26 | 35 | Matyášová Jana | Dolní Dobrouč | 65 | 00:07:21 | 0,00 |
2 | ŽC | 32 | 30 | Jirásková Eva | ISCAREX Česká Třebová | 64 | 00:07:47 | 0,00 |
3 | ŽC | 40 | 8 | Sejkorová Lenka | Česká Třebová | 63 | 00:09:13 | 0,00 |
4 | ŽC | 45 | 23 | Keprtová Miloslava | ISCAREX Česká Třebová | 48 | 00:09:50 | 0,00 |
5 | ŽC | 46 | 6 | Šimůnková Zdena | ISCAREX Česká Třebová | 58 | 00:10:48 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 7 | AC Choceň | AC Choceň | 00:04:35 | 0,00 | |
1. úsek | Hanušová Veronika | - | ||||||
2. úsek | Řemínek Matěj | - | ||||||
3. úsek | Nechvíl Petr | - | ||||||
2 | ST | 2 | 13 | ISCAREX B | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:56 | 0,00 | |
1. úsek | Dušková Lenka | - | ||||||
2. úsek | Vacek Martin | - | ||||||
3. úsek | Stránský Aleš | - | ||||||
3 | ST | 3 | 11 | Šáša Team | Šáša Team | 00:05:00 | 0,00 | |
1. úsek | Kášová Dáša | - | ||||||
2. úsek | Kacálek Jaroslav | - | ||||||
3. úsek | Leplt Jiří | - | ||||||
4 | ST | 4 | 8 | Kompoti | Kompoti | 00:05:01 | 0,00 | |
1. úsek | Švecová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
3. úsek | Klička Ondřej | - | ||||||
5 | ST | 5 | 10 | Démoni z Čenkovic | Démoni z Čenkovic | 00:05:10 | 0,00 | |
6 | ST | 6 | 9 | Suchaři | Suchaři | 00:05:30 | 0,00 | |
1. úsek | Peterková Veronika | - | ||||||
2. úsek | Peterka Martin | - | ||||||
3. úsek | Novák Josef | - | ||||||
7 | ST | 7 | 12 | ISCAREX C | ISCAREX Česká Třebová | 00:05:36 | 0,00 | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Červ Miloslav | - | ||||||
3. úsek | Šimůnek Jan | - |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | D1 | 1 | 4 | Serbousková Sára | Česká Třebová | 04 | 00:00:32 | 0,00 |
2 | D1 | 2 | 3 | Hruška Vladislav | ISCAREX Česká Třebová | 04 | 00:00:34 | 0,00 |
3 | D1 | 3 | 1 | Linhartová Soňa | Česká Třebová | 04 | 00:00:40 | 0,00 |
4 | D1 | 4 | 2 | Preislerová Elena | ISCAREX Česká Třebová | 06 | 00:01:07 | 0,00 |
5 | D1 | 5 | 7 | Marholdová Aneta | Choceň | 07 | 00:01:14 | 0,00 |
6 | D1 | 6 | 5 | Vávra Jan | Peklák team | 07 | 00:01:41 | 0,00 |
7 | D1 | 7 | 6 | Marhold Jan | Choceň | 08 | 00:01:43 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | M2 | 1 | 3 | Abrahám Luděk | Atletika Jablonné nad Orlicí | 02 | 00:01:26 | 0,00 |
1 | Ž2 | 2 | 5 | Šilarová Sabina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:26 | 0,00 |
2 | M2 | 3 | 10 | Fedra František | Klepačov | 00 | 00:01:28 | 0,00 |
2 | Ž2 | 4 | 4 | Abrahámová Tereza | Atletika Jablonné nad Orlicí | 00 | 00:01:37 | 0,00 |
3 | Ž2 | 5 | 6 | Vraspírová Daniela | Česká Třebová | 02 | 00:01:37 | 0,00 |
4 | Ž2 | 6 | 9 | Kolářová Adéla | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:46 | 0,00 |
5 | Ž2 | 7 | 2 | Zachová Markéta | Peklák team | 01 | 00:01:50 | 0,00 |
3 | M2 | 8 | 8 | Kolář Ondřej | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:01:54 | 0,00 |
4 | M2 | 9 | 1 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 03 | 00:02:03 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ž3 | 1 | 3 | Stránská Michaela | ISCAREX Česká Třebová | 97 | 00:03:26 | 0,00 |
1 | M3 | 2 | 4 | Vondra Vojtěch | ISCAREX Česká Třebová | 98 | 00:03:41 | 0,00 |
2 | Ž3 | 3 | 1 | Faltusová Kateřina | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:44 | 0,00 |
2 | M3 | 4 | 2 | Jirásek Miroslav | Atletika Jablonné nad Orlicí | 99 | 00:03:58 | 0,00 |
3 | Ž3 | 5 | 6 | Smoláková Alexandra | BK Vysoké Mýto | 98 | 00:04:06 | 0,00 |
3 | M3 | 6 | 5 | Fedra Jakub | Klepačov | 98 | 00:04:19 | 0,00 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ST | 1 | 7 | AC Choceň | AC Choceň | 00:04:35 | 0,00 | |
1. úsek | Hanušová Veronika | - | ||||||
2. úsek | Řemínek Matěj | - | ||||||
3. úsek | Nechvíl Petr | - | ||||||
2 | ST | 2 | 13 | ISCAREX B | ISCAREX Česká Třebová | 00:04:56 | 0,00 | |
1. úsek | Dušková Lenka | - | ||||||
2. úsek | Vacek Martin | - | ||||||
3. úsek | Stránský Aleš | - | ||||||
3 | ST | 3 | 11 | Šáša Team | Šáša Team | 00:05:00 | 0,00 | |
1. úsek | Kášová Dáša | - | ||||||
2. úsek | Kacálek Jaroslav | - | ||||||
3. úsek | Leplt Jiří | - | ||||||
4 | ST | 4 | 8 | Kompoti | Kompoti | 00:05:01 | 0,00 | |
1. úsek | Švecová Kateřina | - | ||||||
2. úsek | Vaculík Miroslav | - | ||||||
3. úsek | Klička Ondřej | - | ||||||
5 | ST | 5 | 10 | Démoni z Čenkovic | Démoni z Čenkovic | 00:05:10 | 0,00 | |
6 | ST | 6 | 9 | Suchaři | Suchaři | 00:05:30 | 0,00 | |
1. úsek | Peterková Veronika | - | ||||||
2. úsek | Peterka Martin | - | ||||||
3. úsek | Novák Josef | - | ||||||
7 | ST | 7 | 12 | ISCAREX C | ISCAREX Česká Třebová | 00:05:36 | 0,00 | |
1. úsek | Šimůnková Pavla | - | ||||||
2. úsek | Červ Miloslav | - | ||||||
3. úsek | Šimůnek Jan | - |
29.3.2024 (pátek), svátek má Taťána
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.03.2024 - Propozice závodu 1. Pekelný kilometr.
17.03.2024 - Fotogalerie 10 jarních kilometrů.
21.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 03 AFRIKA 2024 KAMERUN FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 02 01 AFRIKA 2024 STŘEDOAFRICKÁ REPUBLIKA FOTO Honza Šimůnek.
08.02.2024 - Fotogalerie 2024 01 REPUBLIKA KONGO FOTO Honza Šimůnek.
Poslední názory
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Dobrý den, chci vás poprosit o sjednocení výsledků Emílie Houdkové....jednou tam je jako Emilie s krátkým a podruhé Emílie s dlouhým a háže to 2 odlišná ID. Děkuji :- K. Hubková
Strážný - nahoru - dolů - Nálezy po SND: našli jsme černá sluchátka nad Malovou lípou směrem k lesu - nechybí někomu?
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.