hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Běh za břehem

21.3.2010, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh za břehem
  • datum konání: 21.3.2010
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18 let a mladší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ67Fišer MartinGymnázium Zábřeh9200:26:34-
2MJ1011Minář MarekMagnus Orienteering9400:26:50-
3MJ1112Divíšek JanNový Věk TT9300:26:55-
4MJ2122Horvát PetrZábřeh9400:27:58-
5MJ2425Šincl Jiří2. ZŠ Zábřeh9400:28:14-
6MJ3233Šincl JosefOrel Rovensko9200:29:41-
7MJ4041Timko MartinTJ Šumperk9400:31:18-
8MJ4950Brokeš RostislavCK Rampušák9500:34:35-
9MJ5152Smolicha TomášNový Malín9500:34:43-

Juniorky 18 let a mladší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ6364Kokulová MartinaCyklo Polách a syn9500:37:24-
2ŽJ6970Mátlová PavlínaMagnus Orienteering9300:42:45-

Muži A 19-39 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:24:34-
2MA34Procházka MarekŠumperk7400:24:39-
3MA56Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:12-
4MA78Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:35-
5MA1213Březina VojtěchTJ Bohutín8600:27:02-
6MA1314Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7200:27:03-
7MA1415Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:04-
8MA1516Keprt JanSilný tým Uničov8300:27:11-
9MA1617Zika JosefAtletika Zábřeh7100:27:13-
10MA1718Fochler PetrMK Pohoda9100:27:15-
11MA1920Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:36-
12MA2021Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:27:44-
13MA2223Hubáček PavelSporton Šumperk7600:27:59-
14MA2324Žouželka LiborPostřelmov7800:28:07-
15MA2627Václavík PavelŠumperk7800:28:24-
16MA2728Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:38-
17MA3536Chlebníček JiříCK Morava8700:30:02-
18MA3738Nikodým LukášTJ Šumperk8000:30:30-
19MA3839Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:31:08-
20MA4243Kroul JosefAtletika Zábřeh7300:31:50-
21MA4344Miča PetrSDH Bratrušov7900:32:14-
22MA4647Bláha Jiříneregistrován7600:33:15-
23MA6566Kohler Janneregistrován9100:37:54-
24MA6667Švub Ladislavneregistrován7500:38:00-
25MA6768Černý OndřejScorpions Gym Bludov7800:39:09-
26MA6869Hnilica PřemekMagnus Orienteering9100:42:44-
27MA7071Sychra PavelŠunmperk8200:43:51-

Muži B 40-49 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:33-
2MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:46-
3MB89Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:26:40-
4MB2930Dostál JiříBC Morava6400:28:50-
5MB3637Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:09-
6MB4142Brokeš RostislavOlšany6200:31:45-
7MB5455Řehák MartinZábřeh6900:35:37-
8MB6162Rosler MilanPlavecký klub Zábřeh7000:37:18-
9MB6263Šincl JosefOrel Rovensko6700:37:23-

Muži C 50-59 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1819Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:27:17-
2MC2526Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:18-
3MC2829Pur VáclavŠumperk5500:28:40-
4MC3031Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:02-
5MC3132Sporek MiroslavFagus5400:29:30-
6MC3435Fajta PavelCSC Šumperk5700:29:56-
7MC3940Felkl LuděkStudio 20016000:31:11-
8MC4748Březina VladimírSeverka Šumperk5800:33:36-
9MC5051Batěk MiroslavHrabišín5400:34:37-
10MC5253Smolicha JosefNový Malín5600:34:44-

Muži D 60 let a starší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD910Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:26:47-
2MD4445Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:20-
3MD5354Bielčik JindřichLichkov4000:35:04-
4MD5657Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:35:48-
5MD5758Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:36:27-
6MD5859Lerch VladislavČD Olomouc4800:36:57-
7MD6465Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:37:28-

Ženy A 19-34 let (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA4546Štýbnarová RadkaZábřeh8600:32:38-
2ZA4849Brandejská MonikaAtletika Šumperk9100:33:57-
3ZA5960Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:01-
4ZA7172Berková KatarínaŠumperk8100:43:52-

Ženy B 35 let a starší (trať 7 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3334Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:48-
2ZB5556Komárková EvaHoral Šumperk5800:35:42-
3ZB6061Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:05-
4ZB7273Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:15-

Trať 7 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:24:33-
1MA23Axmann KarelSKI OB Šternberk8300:24:34-
2MA34Procházka MarekŠumperk7400:24:39-
2MB45Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:24:46-
3MA56Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:26:12-
1MJ67Fišer MartinGymnázium Zábřeh9200:26:34-
4MA78Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:35-
3MB89Weinlich MaxmiliánVíno Karabina6600:26:40-
1MD910Krátký FrantišekJiskra Králíky4300:26:47-
2MJ1011Minář MarekMagnus Orienteering9400:26:50-
3MJ1112Divíšek JanNový Věk TT9300:26:55-
5MA1213Březina VojtěchTJ Bohutín8600:27:02-
6MA1314Brzobohatý PavelAtletika Zábřeh7200:27:03-
7MA1415Dobšíček PavelSK Hronov8000:27:04-
8MA1516Keprt JanSilný tým Uničov8300:27:11-
9MA1617Zika JosefAtletika Zábřeh7100:27:13-
10MA1718Fochler PetrMK Pohoda9100:27:15-
1MC1819Knápek LubomírMoravolen Šumperk5900:27:17-
11MA1920Doležal MilanHoral Šumperk7200:27:36-
12MA2021Večeřa RomanKlub Biatlonu Prostějov8000:27:44-
4MJ2122Horvát PetrZábřeh9400:27:58-
13MA2223Hubáček PavelSporton Šumperk7600:27:59-
14MA2324Žouželka LiborPostřelmov7800:28:07-
5MJ2425Šincl Jiří2. ZŠ Zábřeh9400:28:14-
2MC2526Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:28:18-
15MA2627Václavík PavelŠumperk7800:28:24-
16MA2728Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:38-
3MC2829Pur VáclavŠumperk5500:28:40-
4MB2930Dostál JiříBC Morava6400:28:50-
4MC3031Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:29:02-
5MC3132Sporek MiroslavFagus5400:29:30-
6MJ3233Šincl JosefOrel Rovensko9200:29:41-
1ZB3334Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:29:48-
6MC3435Fajta PavelCSC Šumperk5700:29:56-
17MA3536Chlebníček JiříCK Morava8700:30:02-
5MB3637Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:09-
18MA3738Nikodým LukášTJ Šumperk8000:30:30-
19MA3839Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:31:08-
7MC3940Felkl LuděkStudio 20016000:31:11-
7MJ4041Timko MartinTJ Šumperk9400:31:18-
6MB4142Brokeš RostislavOlšany6200:31:45-
20MA4243Kroul JosefAtletika Zábřeh7300:31:50-
21MA4344Miča PetrSDH Bratrušov7900:32:14-
2MD4445Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:32:20-
1ZA4546Štýbnarová RadkaZábřeh8600:32:38-
22MA4647Bláha Jiříneregistrován7600:33:15-
8MC4748Březina VladimírSeverka Šumperk5800:33:36-
2ZA4849Brandejská MonikaAtletika Šumperk9100:33:57-
8MJ4950Brokeš RostislavCK Rampušák9500:34:35-
9MC5051Batěk MiroslavHrabišín5400:34:37-
9MJ5152Smolicha TomášNový Malín9500:34:43-
10MC5253Smolicha JosefNový Malín5600:34:44-
3MD5354Bielčik JindřichLichkov4000:35:04-
7MB5455Řehák MartinZábřeh6900:35:37-
2ZB5556Komárková EvaHoral Šumperk5800:35:42-
4MD5657Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:35:48-
5MD5758Pikal KarelSK Haná Náměšť4900:36:27-
6MD5859Lerch VladislavČD Olomouc4800:36:57-
3ZA5960Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko9100:37:01-
3ZB6061Šinclová ZdeňkaOrel Rovensko7100:37:05-
8MB6162Rosler MilanPlavecký klub Zábřeh7000:37:18-
9MB6263Šincl JosefOrel Rovensko6700:37:23-
1ŽJ6364Kokulová MartinaCyklo Polách a syn9500:37:24-
7MD6465Kochwasser FrantišekLoko Zábřeh3600:37:28-
23MA6566Kohler Janneregistrován9100:37:54-
24MA6667Švub Ladislavneregistrován7500:38:00-
25MA6768Černý OndřejScorpions Gym Bludov7800:39:09-
26MA6869Hnilica PřemekMagnus Orienteering9100:42:44-
2ŽJ6970Mátlová PavlínaMagnus Orienteering9300:42:45-
27MA7071Sychra PavelŠunmperk8200:43:51-
4ZA7172Berková KatarínaŠumperk8100:43:52-
4ZB7273Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:45:15-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód