Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Jiřetín - Jedlová

26.5.2001, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 26.5.2001
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Slovan Jiřetín p. Jedlovou

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1373

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Vacarda Vladimír5912
Trejbal Karel5112
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Flegl Vlastimil537
Klampflová Eva647
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1414Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5820
2MJ1818Krupka DavidTJ Rumburk8300:32:3919
Muži A (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:24:2830
2MA22Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:25:2829
3MA33Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:3328
4MA55Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:25:5027
5MA66Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:27:0726
Muži B (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4220
2MB77Koníček JiříOK 24 Praha5900:27:1219
3MB88Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:27:1918
4MB99Svatoš JaroslavLiberec5700:27:3317
5MB1010Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:27:5716
6MB1212Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:28:2915
7MB1313Žáček StanislavBK Děčín5600:28:4514
8MB1616Pavlíček ZdeněkPrácheň5400:29:2213
9MB1717Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:1812
10MB2525Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:45:4911
Muži C (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1111Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:1420
2MC1515Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:0419
3MC1919Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:33:5318
4MC2222Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:40:3217
Muži D (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2121Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:38:0210
2MD2323Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:42:369
Juniorky (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ2020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:4910
Ženy (trať 5,500 km, 410,00 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2424Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:45:4810
Trať 5,500 km, 410,00 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Kynčl StanislavMediplast Jilemnice6400:24:2830
2MA22Plíhal JanJOUDA TEAM Koberovy6700:25:2829
3MA33Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:25:3328
1MB44Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:25:4220
4MA55Myška JiříISCAREX Česká Třebová7300:25:5027
5MA66Novák TomášJOUDA TEAM Koberovy8000:27:0726
2MB77Koníček JiříOK 24 Praha5900:27:1219
3MB88Urbánek JiříAC Slovan Liberec5600:27:1918
4MB99Svatoš JaroslavLiberec5700:27:3317
5MB1010Tomíček JosefSKI Vysoké nad Jizerou5900:27:5716
1MC1111Javůrek JiříJiskra Horní Maršov4800:28:1420
6MB1212Novák ZdeněkJOUDA TEAM Koberovy5400:28:2915
7MB1313Žáček StanislavBK Děčín5600:28:4514
1MJ1414Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:5820
2MC1515Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice n. J.4800:29:0419
8MB1616Pavlíček ZdeněkPrácheň5400:29:2213
9MB1717Soukup LadislavTJ Sokol Poniklá5800:32:1812
2MJ1818Krupka DavidTJ Rumburk8300:32:3919
3MC1919Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:33:5318
1ŽJ2020Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:37:4910
1MD2121Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:38:0210
4MC2222Čenovský JiříMeteor Kačerov4900:40:3217
2MD2323Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:42:369
1Ž2424Klimešová AlenaSokol Bukovice6300:45:4810
10MB2525Klimeš BedřichSokol Bukovice5600:45:4911

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód