Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

1. Pekelný kilometr

6.4.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 1. Pekelný kilometr
  • datum konání: 6.4.2011
  • zobrazeno již 11x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Internetové stránky

http://www.iscarex.cz/propozice.php?poharindex=85

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž113Zachová AnetaPeklák team0500:00:470,00
2Ž122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:480,00
3Ž134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:480,00
4Ž145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:540,00
5Ž151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:060,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2114Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:270,00
2M228Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:270,00
3M2617Fedra VojtěchKlepačov0200:01:520,00
4M2126Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:02:120,00
5M2134Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:130,00
6M2155Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:02:180,00
7M2162Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:290,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž2311Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:380,00
2Ž2413Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:470,00
3Ž259Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:490,00
4Ž2710Zachová MarkétaPeklák team0100:01:590,00
5Ž2815Serbousková SáraČeská Třebová0400:02:010,00
6Ž2916Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:02:050,00
7Ž21012Stříhavková EliškaAC Choceň0200:02:070,00
8Ž2113Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:02:080,00
9Ž2147Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:170,00
10Ž2171Barvínková KristýnaČeská Třebová0400:02:400,00
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:310,00
2MM37Zezula AdamAtletika Polička9900:04:040,00
3MM44Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:050,00
4MM56Mužík JanAtletika Polička9800:04:150,00
5MM65Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:190,00
6MM813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:260,00
7MM1017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:290,00
8MM139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:350,00
9MM1414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:360,00
10MM1516Fedra JakubKlepačov9800:04:460,00
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽM28Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:410,00
2ŽM710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:250,00
3ŽM93Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:270,00
4ŽM1112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:310,00
5ŽM122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:320,00
6ŽM161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:190,00
7ŽM1711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:210,00
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:460,00
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:250,00
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:530,00
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:400,00
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:570,00
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,00
Muži A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:200,00
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:390,00
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:390,00
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:470,00
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:000,00
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:500,00
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:500,00
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:540,00
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:580,00
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:590,00
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:110,00
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:340,00
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:440,00
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:110,00
Muži B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:490,00
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:580,00
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:020,00
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:220,00
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:260,00
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:340,00
Muži C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:070,00
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:390,00
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:570,00
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:150,00
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
Muži D (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:300,00
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:010,00
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:090,00
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:250,00
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:570,00
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:060,00
2ŽJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:280,00
3ŽJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:460,00
4ŽJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:020,00
Ženy A (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:280,00
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:180,00
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:410,00
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:080,00
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:080,00
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:100,00
Ženy B (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:100,00
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:240,00
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:360,00
Ženy C (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:030,00
2ŽC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:110,00
3ŽC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:590,00
4ŽC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:250,00
5ŽC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:430,00
6ŽC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:090,00
7ŽC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:170,00
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:510,00
2ST25TopičiTopiči 00:04:520,00
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:290,00
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:490,00
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:240,00
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:530,00
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:020,00
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Ž113Zachová AnetaPeklák team0500:00:470,00
2Ž122Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:480,00
3Ž134Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová0500:00:480,00
4Ž145Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:540,00
5Ž151Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:060,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MM115Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:310,00
1ŽM28Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:410,00
2MM37Zezula AdamAtletika Polička9900:04:040,00
3MM44Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:04:050,00
4MM56Mužík JanAtletika Polička9800:04:150,00
5MM65Stříhavka JindřichAC Choceň0000:04:190,00
2ŽM710Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:250,00
6MM813Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:260,00
3ŽM93Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:270,00
7MM1017Fedra FrantišekKlepačov0000:04:290,00
4ŽM1112Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:310,00
5ŽM122Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:320,00
8MM139Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:350,00
9MM1414Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:360,00
10MM1516Fedra JakubKlepačov9800:04:460,00
6ŽM161Smoláková DominikaOrel Vysoké Mýto0000:05:190,00
7ŽM1711Šulcová MagdaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:05:210,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST16ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:510,00
2ST25TopičiTopiči 00:04:520,00
3ST37Iscarex BISCAREX Česká Třebová 00:05:290,00
4ST44SoupeřiSoupeři 00:05:490,00
5ST51SOU-SOŠ Skalka 1SOU-SOŠ Skalka 1 00:06:240,00
6ST63SOU-SOŠ Skalka 3SOU-SOŠ Skalka 3 00:06:530,00
7ST72SOU-SOŠ Skalka 2SOU-SOŠ Skalka 2 00:07:020,00
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA121Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:200,00
2MA216Horáček MichalČTBK ISCAREX Česká Třebová7500:05:390,00
3MA348Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:05:390,00
1MJ422Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:460,00
4MA529Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:470,00
1MB656Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:490,00
5MA744Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:06:000,00
1MC819Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:06:070,00
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:250,00
2MC1053Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:390,00
6MA111Zachař JiříSruby7200:06:500,00
7MA1241Kalous PetrSK Žamberk7700:06:500,00
3MJ136Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:530,00
8MA1455Starý TomášPlastic Cocks8700:06:540,00
3MC1536Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:570,00
2MB1640Pávek JiříPeklák team6900:06:580,00
9MA1743Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:580,00
10MA1851Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:06:590,00
3MB1924Stříhavka JindřichAC Choceň7100:07:020,00
11MA2020Gregora ZdenekLanškroun7300:07:110,00
1ZA2133Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:280,00
1MD222Leszkow PetrMK Hlinsko4400:07:300,00
12MA2345Zahálka JanČeská Třebová7600:07:340,00
4MJ2432Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:07:400,00
13MA2554Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:07:440,00
5MJ2647Novák JanSOU Skalka9300:07:570,00
2MD2738Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:08:010,00
1ŽC2849Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:08:030,00
3MD2925Červ MiloslavAtletika Polička5000:08:090,00
1ZB3018Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:08:100,00
14MA3113Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:08:110,00
2ZA3223Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:180,00
4MB3312Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:220,00
2ZB3446Mikulecká MarcelaSloupnice7300:08:240,00
4MD3514Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:250,00
5MB364Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:260,00
6MB3757Krátký LubošLanškroun6200:08:340,00
3ZA3834Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:410,00
1ŽJ398Holubová IvaBK Vysoké Mýto9300:09:060,00
4ZA4031Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:09:080,00
5ZA413Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:09:080,00
2ŽC4250Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:09:110,00
4MC4335Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:150,00
2ŽJ447Smoláková ValérieOrel Vysoké Mýto9300:09:280,00
6MJ4526Křičenský MichalABK Bravo Jablonné nad Orlicí9200:09:320,00
3ZB4652Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:09:360,00
3ŽJ4727Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:09:460,00
3ŽC4815Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:09:590,00
4ŽJ4958Krátká HanaLanškroun9500:10:020,00
6ZA5017Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:10:100,00
5MC5128Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:10:240,00
4ŽC5239Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:10:250,00
5ŽC5337Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:10:430,00
5MD5430Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:570,00
6ŽC5511Rossi LenkaHradec Králové5400:11:090,00
6MD5610Rossi OttoHradec Králové4300:12:000,00
7ŽC575Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:12:170,00
7MD5842Král JosefISCAREX Česká Třebová4000:12:380,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: Nehodnoceno
Zvolená trasa závodu: Nehodnoceno
Značení závodu: Nehodnoceno
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: Nehodnoceno
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: Nehodnoceno

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
Nehodnoceno

Názory na závod

Přeji hezký den! Nešlo by prosím povolit kopírování obrázků z fotogalerie. Pokud tedy s tím autor souhlasí. V současném provedení mi jsou pouze zobrazit. Neobjevil jsem postup na stažení do PC. Děkuji za odpověď. Petr Borek
jampb
Veskere fotogalerie jsou pristupne take zde: http://iscarex59.rajce.idnes.cz/
team
Děkuji. Jinak jsem chtěl poděkovat i za pozvání pana Magála. Držet v ruce olympijskou medaili, se mi už asi jen tak nepodaří. Dík PB
adelas284

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód