Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Choceňskými sady

15.5.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Choceňskými sady
  • datum konání: 15.5.2011
  • zobrazeno již 24x

Sociální sítě

Místo konání

park u zámku, Choceň
9:00 - 10:00 hodin

Přihlášky

8:00 - 9:30 hodin z místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 15 km a méně
mírně členitá trať se smíšeným povrchem

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Hejzlar ml.
mobil 733 609 251

E-mailová adresa

jirkahejzlar@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
13.5.2018Běh Choceňskými sady254
14.5.2017Běh Choceňskými sady228
15.5.2016Běh Choceňskými sady241
10.5.2015Běh Choceňskými sady207
11.5.2014Běh Choceňskými sady235
12.5.2013Běh Choceňskými sady204
13.5.2012Běh Choceňskými sady208
16.5.2010Běh Choceňskými sady203
10.5.2009Běh Choceňskými sady234
11.5.2008Běh Choceňskými sady224
13.5.2007Běh Choceňskými sady193
14.5.2006Běh Choceňskými sady163
15.5.2005Běh Choceňskými sady204
16.5.2004Běh choceňskými sady, 27. ročník66
11.5.2003Běh choceňskými sady, 26. ročník83
12.5.2002Běh choceňskými sady83
13.5.200114. ročník, Běh choceňskými sady164
14.5.2000Běh choceňskými sady, XXII. ročník128
15.5.1999Běh choceňskými sady, 22.ročník131

Statistika závodu Běh Choceňskými sady

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 3453

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Myšák Milan6616
Nechvíl Petr9114
Hejzlar Martin0213
Razým Jan5713
Vorel Milan4013
Ožana Václav6413
Šlajs Tomáš6012
Hübl Radek8812
Kopecký Libor5612
Hanuš Petr6412
Hejzlar David0611
Vacek Martin6911
Šedová Tereza0311
Borovec Alexandr7611
Bajer Milan5511
Smoláková Alexandra9811
Novotný Luděk6211
Siegel Josef5811
Bielčik Jindřich4010
Metelková Táňa7210
Sadílek Ota4610
Keprtová Miloslava4810
Sedlák Jiří589
Marhold Petr789
Šváb František579
Řemínek Matěj869
Chlubna Jan849
Javůrek Jiří489
Svoboda Mojmír669
Čechal Jaroslav619
Kubišta Oto539
Boháč Bonifác018
Nechvílová Miroslava608
Dostálek Petr678
Šafář Jaroslav518
Libra Jiří378
Frydrychová Eliška018
Mařík Jiří728
Zajíc Jan538
Marhold Jan088
Gregora Filip028
Krejčí Milan538
Gregora Jan008
Boháč Pankrác068
Lakota Antonín958
Červ Miloslav508
Bogdał Paweł768
Matyášová Jana658
Kubr Václav558
Smolák Petr948

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předžáci (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C23311Boháč PankrácAC Choceň0600:00:37-
2C23517Škrabal ŠtěpánZŠ Linhartice0700:00:42-
3C23618Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:46-
4C23719Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:47-
5C23916Brichta JakubAC Choceň0800:00:50-
6C24115Vilímek JanAC Choceň0700:01:04-
7C24213Šumbera MetodějSKI Klub Česká Třebová0800:01:27-
Předžákyně (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2313Hnátová ViktorieTJ Svitavy0500:00:35-
2D2342Smoláková RitaLanškroun0500:00:39-
3D2381Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:47-
4D2404Kaplanová KarolínaSruby0700:00:53-
Nejmladší žáci I (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Boháč ServácAC Choceň0200:00:26101,81
2M1238Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:26100,26
3M1339Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:2797,94
4M1646Zeman OndřejTJ Svitavy0200:00:2887,87
5M1941Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:2981,68
6M11121Němec JanJaroměr0200:00:2979,35
7M11348Hejzlar MartinAC Choceň0200:00:2977,03
8M11520Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:00:3070,84
9M1175Költö MatějHorní Heřmanice0300:00:3163,87
10M11845Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:3161,55
11M11937Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:3258,45
12M12142Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:3255,35
13M12344Šumbera CyrilSKI Klub Česká Třebová0400:00:3252,26
14M12535Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:3351,48
15M12636Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:3349,16
16M12740Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:3346,06
17M12847Kugler JakubTJ Svitavy0400:00:3344,52
Nejmladší žákyně I (trať 150 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z13140Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:00:27104,74
2Z1533Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:27101,00
3Z1732Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:00:2894,26
4Z1824Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:00:2893,52
5Z1928Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:2989,03
6Z11134Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2986,78
7Z11423Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:3079,30
8Z11629Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:00:3077,06
9Z11930Urbancová RenátaAC Choceň0400:00:3266,58
10Z12227Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:3261,35
11Z12331Svobodová EliškaPardubice0300:00:3260,60
12Z129130Šedová TerezaSruby0300:00:3450,87
13Z13025Chlupová LucieAtletika0400:00:3447,13
14Z13226Krušinová JanaTJ Svitavy0300:00:3538,90
Nejmladší žáci II (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M21077Boháč BonifácAC Choceň0100:02:38105,41
2M21174Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:02:4398,84
3M21276Gregora JanAtletika Albrechtice0000:02:4595,75
4M21379Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:5090,42
5M21480Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:02:5484,97
6M21578Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:5781,26
7M21675Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:02:5880,26
-M2-73Stříhavka JindřichAC Choceň00DNF-
Nejmladší žákyně II (trať 300 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2155Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:10103,41
2Z2250Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:1198,86
3Z2352Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:1297,72
4Z2457Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:1392,60
5Z2549Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:1489,76
6Z2651Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1782,65
7Z2753Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:2073,83
8Z2854Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2268,42
9Z2956Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:01:2461,59
Mladší žáci (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M31294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:22103,22
2M31395Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:23102,05
3M31497Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:3194,73
4M31599Bor RomanPodhomolí Choceň9800:03:3689,76
5M31696Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:3986,44
6M31793Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4778,73
7M318102Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4976,68
8M319100Kučera MartinTJ Svitavy9900:03:5472,59
9M32098Gregar DominikPodhomolí Choceň9900:03:5868,20
10M321101Staněk PatrikTJ Svitavy9900:04:0462,05
11M322103Grundman VáclavKOB Choceň9900:04:1353,46
Mladší žákyně (trať 600 m)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3163Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17107,27
2Z3260Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:22101,36
3Z3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:2991,37
4Z3466Hypešová NatálieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3385,60
5Z3569Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3483,92
6Z3662Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:3681,81
7Z3765Suchánková NikolTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3779,70
8Z3861Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:02:4272,80
9Z3959Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4864,50
10Z31067Truhlářová LucieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:5159,44
11Z31168Cejnarová EliškaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:5553,95
Starší žáci (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41106Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:03:14103,95
2M42105Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:2296,05
Starší žákyně (trať 1 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Dorostenci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M514Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:08106,53
2M522Lakota AntonínAC Choceň9500:10:3298,79
3M537Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:10:4594,68
Dorostenky (trať 2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:55102,48
2MA311Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:51:1996,94
3MA436Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:51:4695,16
4MA556Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:0889,76
5MA939Nechvíl PetrAC Choceň9100:55:2081,05
6MA1627Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:57:4071,82
7MA226Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:00:4859,42
8MA2754Řemínek MatějJiskra Litomyšl8601:03:5447,15
9MA2946Hartman KarelOMT Pardubice7701:04:0346,56
10MA3145Marhold LubošChoceň7701:05:1541,81
11MA3633Marhold PetrChoceň7801:06:4635,81
12MA4031Kramář RadimPardubice8801:09:0626,58
Muži B 35-44 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB247Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:50:24100,57
2MB712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:57105,92
3MB113Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:5978,48
4MB1314Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:0873,93
5MB1450Borovec AlexandrChoceň7600:57:2073,14
6MB18888Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:58:2190,09
7MB2037Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:59:3985,41
8MB212Stříhavka JindřichAC Choceň7101:00:0483,91
9MB2444Pinkas MartinDobříkov6701:01:4278,04
10MB2552Gregora ZdenekLanškroun7301:02:2053,35
11MB285Dostálek PetrASPV Těchonín6701:03:5570,06
12MB378Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:5559,27
13MB4130Bělohlávek JiříPardubice7101:09:1650,81
14MB4549Netolický MilanChoceň7601:10:1921,76
15MB4629Skála OndřejPardubice7301:12:4312,27
Muži C 45-54 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC634Siegel JosefAC Choceň5800:53:53114,50
2MC858Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:55:16109,74
3MC1015Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:55:28100,46
4MC1525Buriánek RomanČeská Třebová6500:57:2293,62
5MC174Bezrouk JiříBoki Brno6200:57:5691,59
6MC2351Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:01:2279,23
7MC3318Skalický PavelRocktechnik TT6301:05:4563,47
8MC4235Šimonek PavelHvězda Pardubice6601:09:4549,08
9MC4322Sedlák JiříPřelouč5801:09:5359,41
Muži D 55-64 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD267Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:03:41106,02
2MD3038Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:05:0875,77
3MD3241Hájek FrantišekFGT Stolany4901:05:19101,05
4MD3426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:0672,44
5MD3857Červ MiloslavPolička5001:07:5992,93
6MD4723Krumer MiroslavOstrov4901:14:1973,64
7MD5553Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:21:2419,77
8MD5855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:27:1934,04
Muži E 65 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME509Groh StanislavAC Vrchlabí4601:17:0765,11
2ME5132Bielčik JindřichLichkov4001:18:06100,00
3ME5248Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:19:2158,30
Ženy A 20-34 let (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1942Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:58:57121,26
2ZA3921Skalická KristýnaROCKTECHNIK TT8901:08:5990,84
3ZA441Stříhavková PetraAC Choceň7901:09:5787,91
4ZA5313Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:21:0354,25
Ženy B 35 let a starší (trať 15 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:57136,92
2ZB3528Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:06:19130,34
3ZB4810Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:15:4283,23
4ZB4916Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:16:5379,84
5ZB5417Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:21:05100,00
6ZB5620Skalická KateřinaValašské Meziříčí6401:22:4688,26
7ZB5740Nechvílová MiroslavaChoceň6001:25:2781,40
Lidový běh - Ženy (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LZ4125Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:32-
2LZ5124Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:12:44-
3LZ6123Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:13:01-
4LZ7122Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:14:28-
Lidový běh - Muži (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM13Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:09:47-
2LM21Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:11:20-
3LM3141Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:12:26-
Trať 150 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1143Boháč ServácAC Choceň0200:00:26101,81
2M1238Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:26100,26
3M1339Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:00:2797,94
1Z13140Pourová AlžbětaTJ Sokol atletika Jaroměř0200:00:27104,74
2Z1533Jansová DenisaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:27101,00
4M1646Zeman OndřejTJ Svitavy0200:00:2887,87
3Z1732Škrabalová KristýnaZŠ Linhartice0200:00:2894,26
4Z1824Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:00:2893,52
5Z1928Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:00:2989,03
5M1941Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:00:2981,68
6Z11134Schusterová KristýnaJiskra Ústí nad Orlicí0200:00:2986,78
6M11121Němec JanJaroměr0200:00:2979,35
7M11348Hejzlar MartinAC Choceň0200:00:2977,03
7Z11423Stříhavková EliškaAC Choceň0200:00:3079,30
8M11520Velecký VojtěchTJ Svitavy0400:00:3070,84
8Z11629Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:00:3077,06
9M1175Költö MatějHorní Heřmanice0300:00:3163,87
10M11845Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:00:3161,55
9Z11930Urbancová RenátaAC Choceň0400:00:3266,58
11M11937Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:00:3258,45
12M12142Frydrych BedřichAC Choceň0300:00:3255,35
10Z12227Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:00:3261,35
13M12344Šumbera CyrilSKI Klub Česká Třebová0400:00:3252,26
11Z12331Svobodová EliškaPardubice0300:00:3260,60
14M12535Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:00:3351,48
15M12636Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:00:3349,16
16M12740Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:00:3346,06
17M12847Kugler JakubTJ Svitavy0400:00:3344,52
12Z129130Šedová TerezaSruby0300:00:3450,87
13Z13025Chlupová LucieAtletika0400:00:3447,13
1D2313Hnátová ViktorieTJ Svitavy0500:00:35-
14Z13226Krušinová JanaTJ Svitavy0300:00:3538,90
1C23311Boháč PankrácAC Choceň0600:00:37-
2D2342Smoláková RitaLanškroun0500:00:39-
2C23517Škrabal ŠtěpánZŠ Linhartice0700:00:42-
3C23618Hejzlar DavidAC Choceň0600:00:46-
4C23719Kábrt MartinAtletika Rtyně v Podkrkonoší0600:00:47-
3D2381Lánová AnetaČeská Třebová0700:00:47-
5C23916Brichta JakubAC Choceň0800:00:50-
4D2404Kaplanová KarolínaSruby0700:00:53-
6C24115Vilímek JanAC Choceň0700:01:04-
7C24213Šumbera MetodějSKI Klub Česká Třebová0800:01:27-
Trať 300 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2155Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:01:10103,41
2Z2250Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:1198,86
3Z2352Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:01:1297,72
4Z2457Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:01:1392,60
5Z2549Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:01:1489,76
6Z2651Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:1782,65
7Z2753Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:2073,83
8Z2854Frydrychová EliškaAC Choceň0100:01:2268,42
9Z2956Filipovová NatálieSpartak OEZ Letohrad0100:01:2461,59
1M21077Boháč BonifácAC Choceň0100:02:38105,41
2M21174Hermann MatějSpartak OEZ Letohrad0000:02:4398,84
3M21276Gregora JanAtletika Albrechtice0000:02:4595,75
4M21379Pavel TomášAtletika Rtyně v Pokrkonoší0000:02:5090,42
5M21480Porubek OndřejTJ Sokol Atletika Jaroměř0000:02:5484,97
6M21578Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:02:5781,26
7M21675Svatoš AlešSKI Klub Česká Třebová0100:02:5880,26
Trať 600 m
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3163Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:02:17107,27
2Z3260Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:22101,36
3Z3364Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:02:2991,37
4Z3466Hypešová NatálieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3385,60
5Z3569Rudolfská DominikaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3483,92
6Z3662Pártlová DanielaAC Choceň9700:02:3681,81
7Z3765Suchánková NikolTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:3779,70
8Z3861Svobodová EditaHvězda Pardubice9800:02:4272,80
9Z3959Fajtová AnnaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:02:4864,50
10Z31067Truhlářová LucieTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:5159,44
11Z31168Cejnarová EliškaTJ Atletika Sokol Jaroměř9900:02:5553,95
1M31294Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:03:22103,22
2M31395Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:23102,05
3M31497Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:3194,73
4M31599Bor RomanPodhomolí Choceň9800:03:3689,76
5M31696Provazník JosefKrkonoše Vrchlabí9900:03:3986,44
6M31793Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:4778,73
7M318102Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:03:4976,68
8M319100Kučera MartinTJ Svitavy9900:03:5472,59
9M32098Gregar DominikPodhomolí Choceň9900:03:5868,20
10M321101Staněk PatrikTJ Svitavy9900:04:0462,05
11M322103Grundman VáclavKOB Choceň9900:04:1353,46
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41106Mojžíš DominikTJ Sokol Atletika Jaroměř9700:03:14103,95
2M42105Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:03:2296,05
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M514Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:10:08106,53
2M522Lakota AntonínAC Choceň9500:10:3298,79
3M537Pavel JanLokomotiva Trutnov9500:10:4594,68
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LM13Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:09:47-
2LM21Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:11:20-
3LM3141Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:12:26-
1LZ4125Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:12:32-
2LZ5124Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:12:44-
3LZ6123Oubrechtová MarcelaSK Týniště nad Orlicí8900:13:01-
4LZ7122Faltusová KristýnaAtletika Jablonné nad Orlicí9300:14:28-
Trať 15 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:55102,48
1MB247Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:50:24100,57
2MA311Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:51:1996,94
3MA436Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:51:4695,16
4MA556Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:0889,76
1MC634Siegel JosefAC Choceň5800:53:53114,50
2MB712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:57105,92
2MC858Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:55:16109,74
5MA939Nechvíl PetrAC Choceň9100:55:2081,05
3MC1015Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:55:28100,46
3MB113Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:5978,48
1ZB1219Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:57136,92
4MB1314Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:0873,93
5MB1450Borovec AlexandrChoceň7600:57:2073,14
4MC1525Buriánek RomanČeská Třebová6500:57:2293,62
6MA1627Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:57:4071,82
5MC174Bezrouk JiříBoki Brno6200:57:5691,59
6MB18888Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:58:2190,09
1ZA1942Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:58:57121,26
7MB2037Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:59:3985,41
8MB212Stříhavka JindřichAC Choceň7101:00:0483,91
7MA226Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:00:4859,42
6MC2351Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:01:2279,23
9MB2444Pinkas MartinDobříkov6701:01:4278,04
10MB2552Gregora ZdenekLanškroun7301:02:2053,35
1MD267Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:03:41106,02
8MA2754Řemínek MatějJiskra Litomyšl8601:03:5447,15
11MB285Dostálek PetrASPV Těchonín6701:03:5570,06
9MA2946Hartman KarelOMT Pardubice7701:04:0346,56
2MD3038Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:05:0875,77
10MA3145Marhold LubošChoceň7701:05:1541,81
3MD3241Hájek FrantišekFGT Stolany4901:05:19101,05
7MC3318Skalický PavelRocktechnik TT6301:05:4563,47
4MD3426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:0672,44
2ZB3528Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:06:19130,34
11MA3633Marhold PetrChoceň7801:06:4635,81
12MB378Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:5559,27
5MD3857Červ MiloslavPolička5001:07:5992,93
2ZA3921Skalická KristýnaROCKTECHNIK TT8901:08:5990,84
12MA4031Kramář RadimPardubice8801:09:0626,58
13MB4130Bělohlávek JiříPardubice7101:09:1650,81
8MC4235Šimonek PavelHvězda Pardubice6601:09:4549,08
9MC4322Sedlák JiříPřelouč5801:09:5359,41
3ZA441Stříhavková PetraAC Choceň7901:09:5787,91
14MB4549Netolický MilanChoceň7601:10:1921,76
15MB4629Skála OndřejPardubice7301:12:4312,27
6MD4723Krumer MiroslavOstrov4901:14:1973,64
3ZB4810Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:15:4283,23
4ZB4916Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:16:5379,84
1ME509Groh StanislavAC Vrchlabí4601:17:0765,11
2ME5132Bielčik JindřichLichkov4001:18:06100,00
3ME5248Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:19:2158,30
4ZA5313Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:21:0354,25
5ZB5417Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:21:05100,00
7MD5553Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:21:2419,77
6ZB5620Skalická KateřinaValašské Meziříčí6401:22:4688,26
7ZB5740Nechvílová MiroslavaChoceň6001:25:2781,40
8MD5855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:27:1934,04
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA143Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:49:55102,48
2MB247Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:50:24100,57
3MA311Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:51:1996,94
4MA436Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:51:4695,16
5MA556Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:53:0889,76
6MC634Siegel JosefAC Choceň5800:53:5386,79
7MB712Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:53:5786,52
8MC858Šváb FrantišekJiskra Litomyšl5700:55:1681,31
9MA939Nechvíl PetrAC Choceň9100:55:2081,05
10MC1015Svoboda MojmírHvězda Pardubice6600:55:2880,52
11MB113Abrahám LuděkSK Hronov7500:55:5978,48
12MB1314Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:57:0873,93
13MB1450Borovec AlexandrChoceň7600:57:2073,14
14MC1525Buriánek RomanČeská Třebová6500:57:2273,01
15MA1627Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:57:4071,82
16MC174Bezrouk JiříBoki Brno6200:57:5670,76
17MB18888Pavel JanAtletika Rtyně v Podkrkonoší6700:58:2169,11
18MB2037Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:59:3963,97
19MB212Stříhavka JindřichAC Choceň7101:00:0462,32
20MA226Vinduška PetrAtletika Albrechtice9301:00:4859,42
21MC2351Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6401:01:2257,18
22MB2444Pinkas MartinDobříkov6701:01:4255,86
23MB2552Gregora ZdenekLanškroun7301:02:2053,35
24MD267Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4801:03:4148,01
25MA2754Řemínek MatějJiskra Litomyšl8601:03:5447,15
26MB285Dostálek PetrASPV Těchonín6701:03:5547,09
27MA2946Hartman KarelOMT Pardubice7701:04:0346,56
28MD3038Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5301:05:0842,27
29MA3145Marhold LubošChoceň7701:05:1541,81
30MD3241Hájek FrantišekFGT Stolany4901:05:1941,55
31MC3318Skalický PavelRocktechnik TT6301:05:4539,83
32MD3426Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5601:06:0638,45
33MA3633Marhold PetrChoceň7801:06:4635,81
34MB378Borek PetrBrzdy Horní Čermná7001:06:5535,22
35MD3857Červ MiloslavPolička5001:07:5931,00
36MA4031Kramář RadimPardubice8801:09:0626,58
37MB4130Bělohlávek JiříPardubice7101:09:1625,92
38MC4235Šimonek PavelHvězda Pardubice6601:09:4524,01
39MC4322Sedlák JiříPřelouč5801:09:5323,48
40MB4549Netolický MilanChoceň7601:10:1921,76
41MB4629Skála OndřejPardubice7301:12:4312,27
42MD4723Krumer MiroslavOstrov4901:14:195,94
43ME509Groh StanislavAC Vrchlabí4601:17:073,00
44ME5132Bielčik JindřichLichkov4001:18:063,00
45ME5248Chocholouš DaliborDubina Pardubice4601:19:213,00
46MD5553Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:21:243,00
47MD5855Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:27:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1219Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:56:57112,48
2ZA1942Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:58:57105,89
3ZB3528Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:06:1981,63
4ZA3921Skalická KristýnaROCKTECHNIK TT8901:08:5972,85
5ZA441Stříhavková PetraAC Choceň7901:09:5769,67
6ZB4810Šumberová LucieOrel Česká Třebová7201:15:4250,74
7ZB4916Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6901:16:5346,84
8ZA5313Peterková VeronikaTJ Svitavy8401:21:0333,12
9ZB5417Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5301:21:0533,01
10ZB5620Skalická KateřinaValašské Meziříčí6401:22:4627,47
11ZB5740Nechvílová MiroslavaChoceň6001:25:2718,63

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 65%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 90%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 85%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

Zeman Ondřej, 02 byl 4., čas 27,4s ne 27min! Je možné to opravit? Na papírových výsledcích na místě bylo vše v pořádku. Děkuji Peterková (Svitavy)
veruska.peterkova
Prosím o opravu závodnice uvedené jménem Filipová ročník 01 na jméno Filipovová. Děkuji Pirkl
michal.pirkl
Prosím o prověření,zda u Luďka Abraháma ml. v kategorii nejmaldší žáci byl nedělní závod započítán do celkového pořadí v poháru?Děkuji Abrahámová
vabrahamova
Opraveni zavodnici Zeman, Filipovova a Abraham.
team

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód