Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Králický ovál

29.6.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Králický ovál
  • datum konání: 29.6.2011
  • zobrazeno již 14x
  • pořadatel: TJ Jiskra Králíky

Sociální sítě

Místo konání

stadion ZŠ Moravská, Králíky
1. start (předpokládaný výkon pod 18 min. + závodníci odjíždějící vlakem): 17:10 hodin
2. start (předpokládaný výkon 18-22 min.): 17:40 hodin
3. start (předpokládaný výkon nad 22 min.): 18:10 hodin

Přihlášky

v místě startu od 15:30 do 16:30 hodin

Startovné

muži a ženy: 100 Kč
dorost a juniorské kategorie: 50 Kč

Popis tratě

5 km na dráze (300 m ovál)

Ceny pro vítěze

věcné ceny v hodnotě: 5.000,--, finanční ceny v hodnotě: 2.400,--. Závodníci obdrží na prvních třech místech diplom a věcnou cenu; v absolutním pořadí kategorií (muži, ženy, mladíci, dívky) obdrží závodníci finanční ocenění (300, 200, 100).

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Bedřich Novotný
tel. 737 754 286

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

skiklub.kraliky@centrum.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ634Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:55123,58
2MJ244Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:19:2497,68
3MJ3636Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:21:1378,74
Juniorky 18-19 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2633Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:41100,00
Muži A 20-39 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:56104,37
2MA231Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:1999,66
3MA323Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:3795,98
4MA463Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:16:4294,95
5MA546Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:4594,34
6MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0091,27
7MA98Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:1687,99
8MA1050Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:2286,77
9MA1219Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4681,86
10MA1515Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:0777,56
11MA2312Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:1264,26
12MA2510Zachař JiříSruby7200:19:3958,73
13MA2938Marhold LubošChoceň7700:20:1750,95
14MA3537Marhold PetrChoceň7800:20:5742,77
15MA3759Purkert MartinStudené CREW9000:21:1938,27
16MA4151Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4632,74
17MA5058Mikula PetrStudené CREW9100:24:263,00
Muži B 40-49 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB827Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:02106,38
2MB1321Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:4797,85
3MB1414Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:5895,77
4MB1635Zika JosefAtletika Zábřeh7100:18:1792,17
5MB1725Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1891,98
6MB1852Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:4187,62
7MB1926Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:4786,49
8MB2029Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:5884,40
9MB3153Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:4364,51
10MB333Bielčik PetrISRT7100:20:4464,32
11MB392Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:2955,79
Muži C 50-59 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:30113,33
2MC2120Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:0296,98
3MC2749Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:4389,69
4MC289Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:5088,44
5MC3811Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2172,27
6MC4517Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:4856,80
-MC-56Wendlig MiroslavLuková53DNF-
Muži D 60-69 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3047Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:27106,87
2MD3460Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:46103,88
3MD4216Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1989,24
4MD4361Krumer MiroslavOstrov4900:22:3287,20
5MD4813Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:4775,39
6MD5362Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4666,11
7MD5624Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:3458,55
8MD6144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:5445,96
Muži E 70 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME495Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:04103,49
2ME5165Tomíšek JindřichŘíkovice3900:24:29100,09
3ME547Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:5696,42
4ME571Bielčik JindřichLichkov4000:25:4190,29
5ME596Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:2284,71
6ME6566Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:453,00
Ženy A 20-34 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43116,44
2ZA4630Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2592,52
3ZA4740Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:23:3591,04
4ZA5254Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:3482,33
Ženy B 35-44 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2255Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:09116,53
2ZB4442Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:3683,47
Ženy C 45-54 let (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4064Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:39125,36
2ZC5822Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:1588,26
3ZC6048Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:2986,38
4ZC6357Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:0357,61
5ZC6443Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:3736,90
Ženy D 55 let a starší (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:00107,88
2ZD6245Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:0392,12
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:56104,37
2MA231Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:1999,66
3MA323Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:3795,98
4MA463Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:16:4294,95
5MA546Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:4594,34
1MJ634Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:55123,58
6MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0091,27
1MB827Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:02106,38
7MA98Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:1687,99
8MA1050Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:2286,77
1MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:30113,33
9MA1219Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4681,86
2MB1321Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:4797,85
3MB1414Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:5895,77
10MA1515Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:0777,56
4MB1635Zika JosefAtletika Zábřeh7100:18:1792,17
5MB1725Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1891,98
6MB1852Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:4187,62
7MB1926Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:4786,49
8MB2029Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:5884,40
2MC2120Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:0296,98
1ZB2255Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:09116,53
11MA2312Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:1264,26
2MJ244Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:19:2497,68
12MA2510Zachař JiříSruby7200:19:3958,73
1ZJ2633Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:41100,00
3MC2749Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:4389,69
4MC289Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:5088,44
13MA2938Marhold LubošChoceň7700:20:1750,95
1MD3047Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:27106,87
1ZA3139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:43116,44
9MB3153Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:4364,51
10MB333Bielčik PetrISRT7100:20:4464,32
2MD3460Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:46103,88
14MA3537Marhold PetrChoceň7800:20:5742,77
3MJ3636Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:21:1378,74
15MA3759Purkert MartinStudené CREW9000:21:1938,27
5MC3811Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2172,27
11MB392Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:2955,79
1ZC4064Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:39125,36
16MA4151Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4632,74
3MD4216Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1989,24
4MD4361Krumer MiroslavOstrov4900:22:3287,20
2ZB4442Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:3683,47
6MC4517Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:4856,80
2ZA4630Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2592,52
3ZA4740Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:23:3591,04
5MD4813Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:4775,39
1ME495Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:04103,49
17MA5058Mikula PetrStudené CREW9100:24:263,00
2ME5165Tomíšek JindřichŘíkovice3900:24:29100,09
4ZA5254Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:3482,33
6MD5362Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:4666,11
3ME547Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:5696,42
1ZD5541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:00107,88
7MD5624Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:3458,55
4ME571Bielčik JindřichLichkov4000:25:4190,29
2ZC5822Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:1588,26
5ME596Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:2284,71
3ZC6048Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:2986,38
8MD6144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:5445,96
2ZD6245Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:0392,12
4ZC6357Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:0357,61
5ZC6443Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:3736,90
6ME6566Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:453,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA118Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:15:56104,37
2MA231Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:16:1999,66
3MA323Nechvíl PetrAC Choceň9100:16:3795,98
4MA463Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:16:4294,95
5MA546Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:16:4594,34
6MJ634Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:16:5592,29
7MA728Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:17:0091,27
8MB827Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:17:0290,86
9MA98Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:17:1687,99
10MA1050Fajfr FrantišekSK OMT Pardubice7200:17:2286,77
11MC1132Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:17:3085,13
12MA1219Abrahám LuděkSK Hronov7500:17:4681,86
13MB1321Ducháček JanÚstí nad Orlicí6800:17:4781,65
14MB1414Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:17:5879,40
15MA1515Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:18:0777,56
16MB1635Zika JosefAtletika Zábřeh7100:18:1775,51
17MB1725Glaser VáclavCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí7000:18:1875,31
18MB1852Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:18:4170,60
19MB1926Buriánek RomanČeská Třebová6500:18:4769,37
20MB2029Stříhavka JindřichAC Choceň7100:18:5867,12
21MC2120Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:19:0266,30
22MA2312Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:19:1264,26
23MJ244Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:19:2461,80
24MA2510Zachař JiříSruby7200:19:3958,73
25MC2749Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:19:4357,91
26MC289Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:19:5056,48
27MA2938Marhold LubošChoceň7700:20:1750,95
28MD3047Tempír FrantišekSokol Štíty4900:20:2748,91
29MB3153Špaček JiříHS Dolní Morava6400:20:4345,63
30MB333Bielčik PetrISRT7100:20:4445,43
31MD3460Červ MiloslavAtletika Polička5000:20:4645,02
32MA3537Marhold PetrChoceň7800:20:5742,77
33MJ3636Chalupný VáclavTJ Sokol Hradec Králové9300:21:1339,50
34MA3759Purkert MartinStudené CREW9000:21:1938,27
35MC3811Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:2137,86
36MB392Krejčí StanislavASPV Těchonín6300:21:2936,22
37MA4151Kalous PetrSK Žamberk7700:21:4632,74
38MD4216Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:22:1925,99
39MD4361Krumer MiroslavOstrov4900:22:3223,33
40MC4517Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:22:4820,05
41MD4813Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:23:477,98
42ME495Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:24:044,50
43MA5058Mikula PetrStudené CREW9100:24:263,00
44ME5165Tomíšek JindřichŘíkovice3900:24:293,00
45MD5362Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:24:463,00
46ME547Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:24:563,00
47MD5624Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:343,00
48ME571Bielčik JindřichLichkov4000:25:413,00
49ME596Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:26:223,00
50MD6144Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:26:543,00
51ME6566Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:44:453,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2255Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:19:09107,05
2ZJ2633Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:19:41101,68
3ZA3139Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:20:4391,27
4ZC4064Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:21:3981,86
5ZB4442Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:22:3672,29
6ZA4630Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:2564,06
7ZA4740Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:23:3562,38
8ZA5254Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:24:3452,48
9ZD5541Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:25:0048,11
10ZC5822Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:26:1535,52
11ZC6048Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:26:2933,17
12ZD6245Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:27:0327,46
13ZC6357Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:30:033,00
14ZC6443Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:32:373,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód