Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová

16.4.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová
  • datum konání: 16.4.2011
  • zobrazeno již 8x
  • pořadatel: OÚ Jiřetín pod Jedlovou

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13:00 hodin

Přihlášky

od 11 hodin ve sportovním areálu Jiřetín pod Jedlovou

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 6 km
převýšení: 347 m

Ceny pro vítěze

obdrží první tři ve všech kategoriích:
1. - 500 Kč
2. - 300 Kč
3. - 200 Kč

celkové pořadí muži a celkové pořadí ženy:
1.-6. muži / 1.-5. ženy: finanční

odměny dle možností pořadatele

finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu - 500 Kč

finanční odměna pro muže i ženu za součet časů (Jedlová - Studenec)

běžecká tombola

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Milan Krupka
407 55 Dolní Podluží 468
mobil: 728 679 637

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

milankrupka@centrum.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
14.4.2012Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky106
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1336

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Jirásková Eva6412
Bém František2712
Trejbal Karel5112
Vacarda Vladimír5912
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Horáček Michal7511
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Jelínek Karel519
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Klampflová Eva647
Flegl Vlastimil537
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 19.04.2011, 08:21
  • zobrazeno 1482x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ432Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:5535
2MJ522Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:27:0031
3MJ820Papík RomanAC Česká Lípa9200:27:3427
4MJ1933Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:0824
5MJ265Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:31:5022
Muži A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3735
2MA737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2931
3MA1039Kupilík VáclavLK Slovan Karlovy Vary8500:28:1327
4MA123Zajac LeszekWalbrzych8300:28:49-
5MA1315Šmíd JanSKI Polevsko8200:29:0924
6MA1524Kožíšek PavelHořice7200:29:2122
7MA2918Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:32:2320
8MA334Králíček OtaHorní Podluží7900:33:5319
9MA3634Kozler TomášRumburk9000:34:2418
10MA3811Slanec JakubRanch ZD7200:35:4617
11MA4044Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:36:2016
12MA4813Winter RomanTJ Rymburk8100:39:2715
Muži B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB227Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:2835
2MB330Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3731
3MB1121Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:28:2727
4MB1451Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:1624
5MB2161Procházka JosefASK Děčín7100:31:1022
6MB2448Valenta MichalHZS Praha6200:31:3020
7MB258Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:31:4619
8MB4412Slanec JanRanch ZD6900:37:1418
9MB4516Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:37:3617
10MB4938Janík TomášSpona Teplice6800:40:2316
Muži C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC631Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:2535
2MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:4731
3MC1853Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:29:5927
4MC2045Kaván LubomírChřibská6100:30:2424
5MC2759Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:5722
6MC3056Malý JiříAC Česká Lípa5300:33:1920
7MC327Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:4919
8MC3457Heima ClemcuzConnet Zittau5900:34:15-
9MC3726Chroust JanKrásná Lípa6000:35:3118
10MC4362Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:0917
11MC5325Škoda MartinRanch ZD6300:42:1416
12MC611Gombita JosefLoučná 9565801:05:2215
Muži D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD226Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:2235
2MD3152Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:4531
3MD4160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:2427
4MD4743Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:2724
5MD5123Tučný JanMK Pardubice4700:41:2322
6MD5254Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:4620
7MD6258Plecháček JiříSokol Tuháň4401:16:1419
Muži E (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5528Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:4935
2ME5719Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0631
Juniorky (trať 6 km, 337 m převýšení)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Ženy A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA842Schorná Matyášová PavlaCZE8000:27:3435
2ZA1640Skalníková EvaNové Město na Moravě8500:29:3231
3ZA4629Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:0727
4ZA5050Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:1124
Ženy B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2349Kynčlová DagmarJilemnice7200:31:2835
2ZB3555Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:2231
3ZB3941Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:36:0727
Ženy C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC429Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4935
2ŽC5856Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6300:49:01-
3ŽC6036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:5231
Ženy D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2847Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:2235
2ZD5435Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:3331
3ZD563Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2427
4ZD5914Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:0624
Trať 6 km, 337 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3735
1MB227Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:2835
2MB330Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3731
1MJ432Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:5535
2MJ522Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:27:0031
1MC631Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:2535
2MA737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2931
1ZA842Schorná Matyášová PavlaCZE8000:27:3435
3MJ820Papík RomanAC Česká Lípa9200:27:3427
3MA1039Kupilík VáclavLK Slovan Karlovy Vary8500:28:1327
3MB1121Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:28:2727
4MA123Zajac LeszekWalbrzych8300:28:49-
5MA1315Šmíd JanSKI Polevsko8200:29:0924
4MB1451Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:1624
6MA1524Kožíšek PavelHořice7200:29:2122
2ZA1640Skalníková EvaNové Město na Moravě8500:29:3231
2MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:4731
3MC1853Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:29:5927
4MJ1933Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:0824
4MC2045Kaván LubomírChřibská6100:30:2424
5MB2161Procházka JosefASK Děčín7100:31:1022
1MD226Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:2235
1ZB2349Kynčlová DagmarJilemnice7200:31:2835
6MB2448Valenta MichalHZS Praha6200:31:3020
7MB258Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:31:4619
5MJ265Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:31:5022
5MC2759Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:5722
1ZD2847Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:2235
7MA2918Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:32:2320
6MC3056Malý JiříAC Česká Lípa5300:33:1920
2MD3152Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:33:4531
7MC327Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:33:4919
8MA334Králíček OtaHorní Podluží7900:33:5319
8MC3457Heima ClemcuzConnet Zittau5900:34:15-
2ZB3555Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:2231
9MA3634Kozler TomášRumburk9000:34:2418
9MC3726Chroust JanKrásná Lípa6000:35:3118
10MA3811Slanec JakubRanch ZD7200:35:4617
3ZB3941Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:36:0727
11MA4044Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:36:2016
3MD4160Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:36:2427
1ŽC429Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4935
10MC4362Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:0917
8MB4412Slanec JanRanch ZD6900:37:1418
9MB4516Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:37:3617
3ZA4629Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:0727
4MD4743Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:38:2724
12MA4813Winter RomanTJ Rymburk8100:39:2715
10MB4938Janík TomášSpona Teplice6800:40:2316
4ZA5050Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:1124
5MD5123Tučný JanMK Pardubice4700:41:2322
6MD5254Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:41:4620
11MC5325Škoda MartinRanch ZD6300:42:1416
2ZD5435Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:3331
1ME5528Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:43:4935
3ZD563Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2427
2ME5719Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:47:0631
2ŽC5856Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6300:49:01-
4ZD5914Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:0624
3ŽC6036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:5231
12MC611Gombita JosefLoučná 9565801:05:2215
7MD6258Plecháček JiříSokol Tuháň4401:16:1419
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3735
2MB227Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:26:2831
3MB330Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:3727
4MJ432Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:5524
5MJ522Titěra JanŠAK SG Jablonec nad Nisou9200:27:0022
6MC631Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:2520
7MA737Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:27:2919
8MJ820Papík RomanAC Česká Lípa9200:27:3418
9MA1039Kupilík VáclavLK Slovan Karlovy Vary8500:28:1317
10MB1121Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:28:2716
11MA1315Šmíd JanSKI Polevsko8200:29:0915
12MB1451Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:29:1614
13MA1524Kožíšek PavelHořice7200:29:2113
14MC1717Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:29:4712
15MC1853Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:29:5911
16MJ1933Motl OndřejTJ Rumburk9400:30:0810
17MC2045Kaván LubomírChřibská6100:30:249
18MB2161Procházka JosefASK Děčín7100:31:108
19MD226Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:31:227
20MB2448Valenta MichalHZS Praha6200:31:306
21MB258Černohorský MiroslavKČP Josefův Důl7000:31:465
22MJ265Černohorský MarekSKI Klub Jablonec Nad Nisou9600:31:504
23MC2759Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:31:573
24MA2918Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:32:232
25MC3056Malý JiříAC Česká Lípa5300:33:191
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA842Schorná Matyášová PavlaCZE8000:27:3435
2ZA1640Skalníková EvaNové Město na Moravě8500:29:3231
3ZB2349Kynčlová DagmarJilemnice7200:31:2827
4ZD2847Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:32:2224
5ZB3555Hájková RenataTJ Maratonstav Úpice7500:34:2222
6ZB3941Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:36:0720
7ŽC429Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:36:4919
8ZA4629Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:38:0718
9ZA5050Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:41:1117
10ZD5435Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:43:3316
11ZD563Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:44:2415
12ZD5914Winterová AlenaTJ Rumburk4900:49:0614
13ŽC6036Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:50:5213

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 95%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 85%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 93%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
96%

Názory na závod

Pěkné!
krásný závod na začátek sezóny, probouzející se příroda, komornější ladění, rozhledy po okolí, fajn
m.skoda
Pěkná akce a náročný běh dobrý na roběhání vrchařů. Trochu chaosu při vyhlašování vynahradí krásné výhledy a pobyt v přírodě. Náročný je i sestup z hory, zvláště s dortem. Díky pořadatelům.
Díky Milanovi za pěkný závod i za servis. Doufám, že příště opět padne traťák :-) Jen prosím o opravu jména ve výsledcích. P.Schorná
pajinkam
opraveno
team
Dobrý večer ještě jednou, bylo by možné fotky z obou (a případně dalších) závodů dát někam, odkud se dají uložit (samozřejmě jedině pro osobní potřebu:-)) Děkuji, Evina Kollertová
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód