Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh na Šerák

5.6.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Běh na Šerák
  • datum konání: 5.6.2011
  • zobrazeno již 27x
  • pořadatel: TJ Šumperk

Sociální sítě

Místo konání

Bobrovník (GPS N50 13,242 - E17 10,295), areál se nachází mezi obcí Lipová-lázně a městem Jeseník
11:00 hodin

Přihlášky

předem na níže uvedených stránkách nebo na místě v restauraci Koliba od 8 do 10 hodin

Startovné

100,- Kč (do 31. 5. 2011)
130,- Kč (v den startu)

Popis tratě

délka: 9,5 km (6 km - juniorky, ženy D a muži E)
převýšení: 905 m (450 m - juniorky, ženy D a muži E)

Ceny pro vítěze

finanční a věcné v hodnotě 30-40.000 Kč

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Šumperk
Žerotínova 1691
787 01 Šumperk
mobil 777 165 678 (Hana Hřebíčková)
mobil 777 810 328 (Petra Ivanová)

Propozice pořadatele ve formátu JPG

Internetové stránky

http://behnaserak.aspone.cz

E-mailová adresa

behnaserak@seznam.cz

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 03.10.2011, 13:51
  • zobrazeno 1688x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ10251Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:51:28105
2MJ19255Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:54:4093
3MJ22256Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:55:0781
4MJ34253Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:58:2272
5MJ81254Müller DanielTJ Šumperk9301:09:3966
6MJ94257Rajnoch PavelSK Valašské království9301:14:0860
Muži A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:46:35105
2MA244Horák OndřejX-Air Ostrava7500:47:1893
3MA418Procházka MarekTJ Šumperk7400:49:1781
4MA535Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:3272
5MA611Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:0566
6MA948Kautz MichalTJ Šumperk8900:51:0560
7MA1210Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:3057
8MA1533Sehnal TomášKHB Radegast7300:53:1754
9MA1634Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:53:5751
10MA1946Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:54:4048
11MA2314Kostrzewski JaroslavEntre Team Glucholazy7600:55:12-
12MA2516Gajdušek Jakub-9100:55:4045
13MA264Lewicki PiotrLKS - ISKRA7400:56:12-
14MA2726Fišnar RomanTJ Sokol Šumperk8300:56:4042
15MA2921Bednarz LiborX-Air Ostrava8000:57:3739
16MA3038Fritscher AdamTJ liga 100 Olomouc7500:57:4036
17MA3139Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:57:5033
18MA3328Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:58:1530
19MA363Wcisło AdamLKS - ISKRA7300:58:43-
20MA371Kostecký JanTJ Šumperk9100:59:1827
21MA3837Lipták RadimPepaTeam Frýdek-Místek7900:59:2024
22MA4042Friedel JanTeam Klimkovice7900:59:3421
23MA4113Kruml KamilSpálené7200:59:4618
24MA4432Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:1815
25MA4531Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:01:0612
26MA469Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9101:01:079
27MA4823Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:01:436
28MA536Hubáček PavelŠumperk7601:02:083
29MA5540Trubač DavidSK Valašské království7501:02:223
30MA587Novotný Tomᚊumperk7501:02:503
31MA5949Choleva PetrSK Neudorf7401:02:543
32MA6222Kempa JanIronman Sudoměř7901:03:403
33MA6336Krejčí LukášPepa Team Frýdek - Místek7601:03:443
34MA6419Saňák MartinRapotín7801:04:063
35MA6650Mazánek VladimírOstrava7901:04:303
36MA6729Šmirják MiloslavJavorník8901:04:553
37MA6845Knotek OndřejBananen Bukovice9001:05:053
38MA6920Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:05:293
39MA7027Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:05:473
40MA7141Plodr VojtěchOlomouc8401:06:063
41MA7430Posker TomášHore Dole8001:06:403
42MA7517Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:06:413
43MA7647Kačín MiroslavKecka Kanice7901:07:153
44MA9315Sejkora PatrikLanškroun7801:13:383
45MA952Kovář DanielEnjoy Sport8001:14:093
46MA9643Tomaszewski RafałGłuchołazy7901:14:20-
47MA9924Mařák TomášHO Vrbno pod Pradědem7301:16:003
47MA9925Koněvza Marek-7801:16:003
49MA1105Kopecký MichalHockclimbing.com7301:21:063
Muži B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB3110Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:08105
2MB7105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:1293
3MB8106Šesták KarelX-Air Ostrava7100:50:5081
4MB11118Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1272
5MB13109Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:4066
6MB24115Szebesta PavelDresy Buřík6800:55:2660
7MB35116Novotný JiříKateřinky7100:58:3657
8MB42108Škapa MarekX-Air Ostrava7101:00:0054
9MB52113Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:0751
10MB56117Vojkůvka JanEkofas6801:02:3348
11MB57102Štulpa Jiří-7101:02:4045
12MB72112Valenta MichalHZS Praha6201:06:3042
13MB77101Svoboda TomášJeseník6801:07:1739
14MB79107Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6501:08:5636
15MB80103Ling MilanBřeclav6801:09:0033
16MB87104Cupek JiříCoffee Team7001:11:0730
17MB101114Beránek RomanEkofas-Ostrava6301:17:0527
18MB109111Procházka RobertČeská Ves7101:20:4024
Muži C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC14154Kolínek FrantišekAK Perná5600:53:08105
2MC17158Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:54:0793
3MC18157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:2781
4MC21275Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:55:0072
5MC28156Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:2466
6MC32162Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:58:0860
7MC43164Knápek LubomírLK Šumperk5901:00:1057
8MC49155Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5054
9MC60153Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:1751
10MC73161Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:06:3548
11MC86160Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:5645
12MC89151Dudzik JacekLus Jsura Jarkowa5501:11:50-
13MC97159Eppert Roman-5901:14:4642
14MC105152Fafrowicz KazimierzLKS - ISKRA5401:18:28-
15MC106271Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:18:5839
16MC108163Fišnar JanLoučná nad Desnou5401:20:3036
17MC111165Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:21:4433
18MC119270Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:30:5830
19MC122269Mařík JiříEkofas Ostrava5501:38:1227
Muži D (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD39206Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:27105
2MD47210Šír Václav-4801:01:2493
3MD50218Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:01:5581
4MD78214Vodička JanMK Radslavice4501:07:4272
5MD84205Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:10:1866
6MD85201Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:3060
7MD88207Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:11:3057
8MD92208Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:3054
9MD102204Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:17:3051
10MD103212Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:17:5448
11MD113211Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:23:2545
12MD114203Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:27:3442
13MD117216Fišnar JiříKouty nad Desnou5001:28:4839
14MD118215Lerch VladislavOlomouc4801:28:5236
15MD120209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:32:2033
16MD121217Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:35:0930
17MD124213Krejčí JosefPepa Team Frýdek - Místek4901:40:2627
Muži E (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3100Šteinc Ludvík-4100:41:14105
2ME6103Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:46:3693
3ME8104Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:46:4881
4ME9101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:4972
5ME12102Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:0666
6ME14105Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:2860
Juniorky (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ245Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:35:42105
2ZJ1346Onderková MartinaSK Vrbno9300:55:1893
Ženy A (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA5457Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:02:20105
2ZA6159Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:3293
3ZA6558Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1381
4ZA9154Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:0472
5ZA10460Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:1866
6ZA10753Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:20:0460
7ZA11255Sedláčková AlžbětaBrno7801:22:4957
8ZA11556Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:1854
Ženy B (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB82125Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:10:00105
Ženy C (trať 9,5 km, 905 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC51167Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:06105
2ZC83168Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:10:1293
3ZC90170Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:12:0081
4ZC98200Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:14:53-
5ZC116166Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:28:3372
6ZC123169Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:40:2566
Ženy D (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1167Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:19-
2ZD4200Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:42:59105
3ZD5201Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:1893
4ZD10220Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:5781
5ZD11203Dvořáková EvaProstějov5500:48:2872
6ZD15202Krejčí InkaPepa Team Frýdek-Místek5301:00:0066
Mimo soutěž (trať 6 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS799Pernica JanASK Slavia Praha8100:46:38-
Trať 6 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1167Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:35:19-
1ZJ245Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:35:42105
1ME3100Šteinc Ludvík-4100:41:14105
2ZD4200Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:42:59105
3ZD5201Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:46:1893
2ME6103Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:46:3693
1MS799Pernica JanASK Slavia Praha8100:46:38-
3ME8104Holý JosefAC Moravská Slávia Brno4100:46:4881
4ME9101Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:46:4972
4ZD10220Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:5781
5ZD11203Dvořáková EvaProstějov5500:48:2872
5ME12102Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:51:0666
2ZJ1346Onderková MartinaSK Vrbno9300:55:1893
6ME14105Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:2860
6ZD15202Krejčí InkaPepa Team Frýdek-Místek5301:00:0066
Trať 9,5 km, 905 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:46:35105
2MA244Horák OndřejX-Air Ostrava7500:47:1893
1MB3110Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:08105
3MA418Procházka MarekTJ Šumperk7400:49:1781
4MA535Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:3272
5MA611Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:0566
2MB7105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:1293
3MB8106Šesták KarelX-Air Ostrava7100:50:5081
6MA948Kautz MichalTJ Šumperk8900:51:0560
1MJ10251Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:51:28105
4MB11118Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1272
7MA1210Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:3057
5MB13109Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:4066
1MC14154Kolínek FrantišekAK Perná5600:53:08105
8MA1533Sehnal TomášKHB Radegast7300:53:1754
9MA1634Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:53:5751
2MC17158Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:54:0793
3MC18157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:2781
10MA1946Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:54:4048
2MJ19255Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:54:4093
4MC21275Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:55:0072
3MJ22256Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:55:0781
11MA2314Kostrzewski JaroslavEntre Team Glucholazy7600:55:12-
6MB24115Szebesta PavelDresy Buřík6800:55:2660
12MA2516Gajdušek Jakub-9100:55:4045
13MA264Lewicki PiotrLKS - ISKRA7400:56:12-
14MA2726Fišnar RomanTJ Sokol Šumperk8300:56:4042
5MC28156Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:57:2466
15MA2921Bednarz LiborX-Air Ostrava8000:57:3739
16MA3038Fritscher AdamTJ liga 100 Olomouc7500:57:4036
17MA3139Skopalík ZbyněkKVS Náměšť na Hané7800:57:5033
6MC32162Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:58:0860
18MA3328Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:58:1530
4MJ34253Pňáček TomášFenix SKI Team Jeseník9400:58:2272
7MB35116Novotný JiříKateřinky7100:58:3657
19MA363Wcisło AdamLKS - ISKRA7300:58:43-
20MA371Kostecký JanTJ Šumperk9100:59:1827
21MA3837Lipták RadimPepaTeam Frýdek-Místek7900:59:2024
1MD39206Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:59:27105
22MA4042Friedel JanTeam Klimkovice7900:59:3421
23MA4113Kruml KamilSpálené7200:59:4618
8MB42108Škapa MarekX-Air Ostrava7101:00:0054
7MC43164Knápek LubomírLK Šumperk5901:00:1057
24MA4432Suchánek LukášKHB Radegast7901:00:1815
25MA4531Šmerda TomášFenix SKI Team Jeseník9101:01:0612
26MA469Pytlík JiříPrajzska s.r.o.9101:01:079
2MD47210Šír Václav-4801:01:2493
27MA4823Blaha MilanOknoplast Šumperk7701:01:436
8MC49155Špacír LadislavLokomotiva Břeclav5501:01:5054
3MD50218Strakoš JiříTatra Kopřivnice5001:01:5581
1ZC51167Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:06105
9MB52113Šnevajs RadomírKHB Radegast6301:02:0751
28MA536Hubáček PavelŠumperk7601:02:083
1ZA5457Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:02:20105
29MA5540Trubač DavidSK Valašské království7501:02:223
10MB56117Vojkůvka JanEkofas6801:02:3348
11MB57102Štulpa Jiří-7101:02:4045
30MA587Novotný Tomᚊumperk7501:02:503
31MA5949Choleva PetrSK Neudorf7401:02:543
9MC60153Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:03:1751
2ZA6159Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:3293
32MA6222Kempa JanIronman Sudoměř7901:03:403
33MA6336Krejčí LukášPepa Team Frýdek - Místek7601:03:443
34MA6419Saňák MartinRapotín7801:04:063
3ZA6558Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1381
35MA6650Mazánek VladimírOstrava7901:04:303
36MA6729Šmirják MiloslavJavorník8901:04:553
37MA6845Knotek OndřejBananen Bukovice9001:05:053
38MA6920Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:05:293
39MA7027Fišnar JiříKouty nad Desnou7601:05:473
40MA7141Plodr VojtěchOlomouc8401:06:063
12MB72112Valenta MichalHZS Praha6201:06:3042
10MC73161Sporek MiroslavLoučná nad Desnou5401:06:3548
41MA7430Posker TomášHore Dole8001:06:403
42MA7517Škovránek OndřejHorolezci Šumperk7901:06:413
43MA7647Kačín MiroslavKecka Kanice7901:07:153
13MB77101Svoboda TomášJeseník6801:07:1739
4MD78214Vodička JanMK Radslavice4501:07:4272
14MB79107Řezáč VěroslavŘSC Olomouc6501:08:5636
15MB80103Ling MilanBřeclav6801:09:0033
5MJ81254Müller DanielTJ Šumperk9301:09:3966
1ZB82125Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:10:00105
2ZC83168Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:10:1293
5MD84205Smola JosefMK Seitl Ostrava5101:10:1866
6MD85201Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:10:3060
11MC86160Talaš JaromírSKD Otrokovice5401:10:5645
16MB87104Cupek JiříCoffee Team7001:11:0730
7MD88207Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4601:11:3057
12MC89151Dudzik JacekLus Jsura Jarkowa5501:11:50-
3ZC90170Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:12:0081
4ZA9154Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:0472
8MD92208Sadílek OtaAtletika Albrechtice4601:13:3054
44MA9315Sejkora PatrikLanškroun7801:13:383
6MJ94257Rajnoch PavelSK Valašské království9301:14:0860
45MA952Kovář DanielEnjoy Sport8001:14:093
46MA9643Tomaszewski RafałGłuchołazy7901:14:20-
13MC97159Eppert Roman-5901:14:4642
4ZC98200Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:14:53-
47MA9925Koněvza Marek-7801:16:003
47MA9924Mařák TomášHO Vrbno pod Pradědem7301:16:003
17MB101114Beránek RomanEkofas-Ostrava6301:17:0527
9MD102204Kaleta KarelHrádek ve Slezsku4301:17:3051
10MD103212Šalplachta JindřichFenix Ski Team Jeseník4701:17:5448
5ZA10460Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:1866
14MC105152Fafrowicz KazimierzLKS - ISKRA5401:18:28-
15MC106271Vojkůvka ZdeněkChuchelná6101:18:5839
6ZA10753Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:20:0460
16MC108163Fišnar JanLoučná nad Desnou5401:20:3036
18MB109111Procházka RobertČeská Ves7101:20:4024
49MA1105Kopecký MichalHockclimbing.com7301:21:063
17MC111165Groš ŠtefanFrenštát pod Radhoštěm6101:21:4433
7ZA11255Sedláčková AlžbětaBrno7801:22:4957
11MD113211Srovnal OtakarLoko Zábřeh4201:23:2545
12MD114203Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5001:27:3442
8ZA11556Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:1854
5ZC116166Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:28:3372
13MD117216Fišnar JiříKouty nad Desnou5001:28:4839
14MD118215Lerch VladislavOlomouc4801:28:5236
18MC119270Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5301:30:5830
15MD120209Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:32:2033
16MD121217Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4901:35:0930
19MC122269Mařík JiříEkofas Ostrava5501:38:1227
6ZC123169Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:40:2566
17MD124213Krejčí JosefPepa Team Frýdek - Místek4901:40:2627
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:46:35105
2MA244Horák OndřejX-Air Ostrava7500:47:1893
3MB3110Žák JiříTechnika Brno Extreme7100:48:0881
4MA418Procházka MarekTJ Šumperk7400:49:1772
5MA535Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:49:3266
6MA611Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:50:0560
7MB7105Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:50:1257
8MB8106Šesták KarelX-Air Ostrava7100:50:5054
9MA948Kautz MichalTJ Šumperk8900:51:0551
10MJ10251Lichý TomášSK Skialp Beskydy9400:51:2848
11MB11118Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:52:1245
12MA1210Kaleta DanielHrádek ve Slezsku8200:52:3042
13MB13109Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:52:4039
14MC14154Kolínek FrantišekAK Perná5600:53:0836
15MA1533Sehnal TomášKHB Radegast7300:53:1733
16MA1634Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:53:5730
17MC17158Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:54:0727
18MC18157Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:54:2724
19MA1946Prášil VítězslavMK Seitl Ostrava8100:54:4021
19MJ19255Teplý JanTJ Nové Město na Moravě9300:54:4021
21MC21275Jebavý JiříT5 Vrchlabí6100:55:0015
22MJ22256Fellner AdamFenix SKI Team Jeseník9300:55:0712
23MB24115Szebesta PavelDresy Buřík6800:55:269
24MA2516Gajdušek Jakub-9100:55:406
25MA2726Fišnar RomanTJ Sokol Šumperk8300:56:403
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC51167Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:02:06105
2ZA5457Weissová ZuzanaTJ Gumárny Zubří8701:02:2093
3ZA6159Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:03:3281
4ZA6558Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8001:04:1372
5ZB82125Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7601:10:0066
6ZC83168Matyášová JanaDolní Dobrouč6501:10:1260
7ZC90170Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6601:12:0057
8ZA9154Jerglíková VeronikaAO Kobeřice7801:12:0454
9ZA10460Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7701:18:1851
10ZA10753Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8301:20:0448
11ZA11255Sedláčková AlžbětaBrno7801:22:4945
12ZA11556Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7701:28:1842
13ZC116166Budinská HanaMoravská Slávia Brno6001:28:3339
14ZC123169Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:40:2536

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód