Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Lochovice - Plešivec

6.7.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Lochovice - Plešivec
  • datum konání: 6.7.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: AVC Praha

Sociální sítě

Místo konání

Lochovice, u mostu přes Litavku
11:00 hodin

Startovné

50 Kč (pouze dospělí)

Popis tratě

délka: 5,6 km
převýšení: 370 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AVC Praha a OÚ Lochovice
Miroslav Biško
Amforová 1931
155 00 Praha 13
mobil 736 128 099

Propozice pořadatele ve formátu GIF

E-mailová adresa

miroslav.bisko@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
8.7.2018Lochovice - Plešivec191
6.7.2017Lochovice - Plešivec171
10.7.2016Lochovice - Plešivec166
5.7.2015Lochovice - Plešivec116
6.7.2014Lochovice - Plešivec149
5.5.2013Lochovice - Plešivec, MČR veteránů, vzpomínka na Ivo Domanského206
6.7.2012Lochovice - Plešivec125
5.7.2010Lochovice - Plešivec107
5.7.2009Lochovice - Plešivec140
6.7.2008Lochovice - Plešivec126
5.7.2007Lochovice - Plešivec, MČR veteránů207
6.7.2006Lochovice - Plešivec109
8.5.2005Lochovice - Plešivec85
9.5.2004Lochovice - Plešivec98
11.5.2003Lochovice - Plešivec67

Statistika závodu Lochovice - Plešivec

  • ročníků: 16
  • závodníků na všech ročnících: 2063

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Mašek Roman6116
Chochola Petr7716
Chochola Vladimír5016
Jirásková Eva6415
Mališová Karla6014
Soukup Petr6513
Mikoláš Milan4212
Svobodová Dana5212
Vraštilová Miloslava5612
Mucha Petr4711
Rychecký Tomáš6611
Kuncl František5011
Čapek Antonín4111
Svoboda Jan4310
Pergner Petr6110
Kyselý Petr6410
Turek Jiří6210
Popovová Jaroslava489
Zelinka Miloslav249
Janeček Jaroslav409
Raboch Ivan669
Průša Josef529
Pštrossová Marie599
Pour Svatopluk529
Rendl Josef768
Havlín Antonín558
Doležal Jaromír578
Hlusička Josef388
Krejsa Václav528
Schovánek Petr658
Zeidlerová Jarmila518
Boček Jan907
Gregor Jaroslav517
Beshir Ervin677
Štěpánek Petr657
Pechek František537
Vacarda Vladimír597
Pechek Petr837
Šůcha Václav467
Jelínek Karel517
Chytrý Štěpán887
Šimůnek Jan497
Černý Vladimír527
Vaněk Mikuláš907
Les Josef477
Hofman Vít927
Kříž Vladimír586
Škrabálek Jan706
Kadeřábek Rudolf396
Čech Karel456

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 19.07.2011, 09:56
  • zobrazeno 1061x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ11107Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:25:4335
2MJ29108Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:29:0131
3MJ32109Beshir RobinSK Zdice0100:29:1627
4MJ41110Spousta TomášGVH Hořovice9200:30:2524
5MJ42111Dvořák PetrGymnázium Příbram9500:30:2922
6MJ68112Huml LukášMSK Kursport9400:32:5820
7MJ96113Ulrich NicolasFrancie9400:37:13-
8MJ103114Kmeť MichalHBC Nové Strašecí9400:38:0219
9MJ105115Veselý JanSDH Nové Strašecí9400:38:0818
10MJ137116Kubr MartinAC Laura Praha9200:46:3017
11MJ139117Macek JanLitovel9300:46:4816
-MJ-118Velek LukášSokol Žebrák94DNF-
Muži A (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:23:2335
2MA22Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:23:5231
3MA33Kunčar DavidSpartak Praha 47500:23:5927
4MA84Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:25:1524
5MA95Minařík PetrAK Zlín7600:25:2322
6MA106Mašita JiříSpartak Praha 47300:25:3420
7MA127Kupidlovský DanielSokol Stodůlky7600:26:0419
8MA138Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:26:2718
9MA169Horváth PetrLokomotiva Beroun8900:26:4317
10MA2310Veselý PetrSquashklub Praha7300:28:0216
11MA2411Bříza PavelMK Kladno7400:28:0915
12MA2512Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:1314
13MA3814Slepička PavelMK Žebrák7200:30:0313
14MA4015Sobotka JiříSpartak Rožmitál7900:30:2412
15MA4316Kuncl PetrSokol Brsina8300:30:4011
16MA4517Bureš MilanJince8600:30:5710
17MA4818Plot MartinZdice8100:31:159
18MA5219Zicha OndřejSK Vinohrady8200:31:388
19MA5820Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:32:147
20MA6321Čepelák KarelFelbabka7700:32:336
21MA6422Ungr MarcelSKP Nymburk7600:32:405
22MA7023Mareš LadislavSparta Podluhy7400:33:164
23MA7224Šlapák DušanKomárov8100:33:453
24MA7425Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7700:33:582
25MA7826Neuman JiříKLM Praha7400:35:251
26MA7927Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8700:35:381
27MA8028Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:35:391
28MA8429Sladovník TomášGVH Hořovice9100:35:571
29MA9330Srp JanZaječov7500:36:531
30MA10631Míka JanTJ Horymír Neumětely7200:38:151
31MA11432Kolář FrantišekKopec Praha8100:39:191
32MA12733Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:42:261
33MA12834Škvára PetrHořovice8000:42:271
34MA12935Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:42:391
35MA13436Stýblo KarelNové Strašecí9100:45:381
36MA14537Samšuk VítHBC Nové Strašecí9100:51:051
37MA14838Ledvina MarekKRB Chrudim8200:58:501
Muži B (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB439Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:24:1735
2MB540Poduška JosefMK Kladno6200:24:3431
3MB741Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0227
4MB1742Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:26:5324
5MB1843Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:1322
6MB1944Kovář MichalHi sport team7100:27:2220
7MB2045Brunát VlastimilZbůch7100:27:3819
8MB2146Raboch IvanČernín6600:27:5318
9MB2647Rychecký TomášHH Smíchov6600:28:2617
10MB2748Braniš PavelPříbram6900:28:4516
11MB3149Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:0615
12MB3450Schovánek PetrKrčský les6500:29:3014
13MB4551Bubeníček JiříSokol Lhota6800:30:5713
14MB5452Hrubý RadekLochovice7100:31:4312
15MB5653Turek JiříChaloupky6200:32:0811
16MB5954Zítek PavelPlzeň7000:32:1810
17MB6155Málek LuděkVeltrusy6900:32:299
18MB7356Tuma MichalSvaté Pole6600:33:568
19MB9357Válek JanPraha 56400:36:537
20MB10758Holub TomášKomárov6400:38:286
21MB11059Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:38:395
22MB11360Čečil MilanMK Kladno6500:39:184
Muži C (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC661Smrčka MilošBK Říčany5400:24:4935
2MC1562Vaněk PetrAC Praha6100:26:4031
3MC2263Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:27:5627
4MC3064Minčev IvanOK Jihlava5700:29:0324
5MC3665Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:4222
6MC3766Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:29:5120
7MC4467Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:5119
8MC4768Novák PavelLiga 100 Praha5300:31:1118
9MC4969Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:31:3117
10MC5070Dvořák PetrSK Vila Rusalka6100:31:3316
11MC6071Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:32:2015
12MC6672Doležal JaromírSABZO Praha5700:32:4214
13MC6773Čižinský JaromírSABZO Praha5500:32:4413
14MC6974Beránek JosefMK Kladno5800:33:1012
15MC8275Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:4411
16MC9176Rock JanSokol Unhošť5400:36:4110
17MC9977Pucholt JiříSokol Unhošť5900:37:249
18MC10178Mašek RomanNovis TK Praha6100:37:448
19MC11779Řehák TomášZeleneč5800:40:057
20MC12480Dolejš RadomírAVC Praha5800:41:326
21MC14381Krejsa VáclavBON BON Praha5200:49:035
22MC14482Vályi LadislavProkopák Praha5500:50:534
Muži D (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD6583Gregor JaroslavAC OH Praha5100:32:4135
2MD7184Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:3431
3MD8185Kuncl FrantišekSokol Brsina5000:35:4227
4MD8286Mucha PetrSokol Kobylisy4700:35:4424
5MD8687Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:36:0322
6MD8788Hruša ZdeněkDolní Jirčany4600:36:0820
7MD8989Šucha VáclavStříbro4600:36:3019
8MD10090Cipl FrantišekBON BON Praha5100:37:2918
9MD10291Folber VladimírOleško5100:37:4717
10MD11192Mikoláš MilanBeroun4200:38:5216
11MD112152Chochola VladimírMK Kladno5000:39:1415
12MD11893Řápek VáclavAVC Praha4200:40:1314
13MD11994Čech KarelKAK Praha4500:40:2513
14MD12095Málek ZdeněkAVC Praha4300:40:3312
15MD13896Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:46:4611
16MD14097Kučera VilémSlovan Hradišťko5100:46:5510
17MD14798Kolář FrantišekKopec Praha4600:54:349
Muži E (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7699Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:34:1035
2ME104100Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:0631
3ME109101Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:3427
4ME121102Milfait JiříSokol Dobříš4100:40:5124
5ME131103Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:43:0822
6ME142104Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:2420
7ME146105Placheta RostislavVelký Chlumec4000:53:2019
8ME150106Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:24:2118
Juniorky (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ33136Beshirová CarmenSK Zdice9800:29:1835
2ZJ97137Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:37:1831
3ZJ125138Brablecová LucieAK Šternberk9600:42:1027
4ZJ132139Kubrová LauraAC Laura0100:44:4924
Ženy A (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA28119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:5035
2ZA35120Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:29:3631
3ZA39121Zemanová DagmarSokol České Budějovice7700:30:2027
4ZA51122Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:3524
5ZA53123Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4222
6ZA57124Rybáčková SoňaMK Kladno8300:32:1020
7ZA77125Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:1519
8ZA85126Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:36:0118
9ZA90127Fiřtová JuditaKC Příbram8700:36:3217
10ZA98128Růžková LucieMK Kladno8300:37:2016
11ZA130129Čapková PetraZdice8100:42:4615
12ZA134130Hnízdilová RadkaMšec9000:45:3814
13ZA136131Žaliová IvaAVC Praha7700:45:4913
Ženy B (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14132Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:26:3235
2ZB92133Lexová AlexandraKC Příbram7600:36:4631
3ZB123134Kučerová PavlaSK Zdice7600:41:2127
4ZB133135Gololobová BlankaSlovan Hradišťko7300:45:2924
Ženy C (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC55140Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:31:5235
2ZC62141Mališová KarlaUSK Praha6000:32:3131
3ZC75142Naxerová JanaUSK Plzeň6600:34:0727
4ZC93143Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:36:5324
5ZC115144Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:2922
6ZC116145Pštrossová MarieAVC Praha5900:39:5920
7ZC122146Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:41:0219
Ženy D (trať 6 km, 370 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD88147Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:36:0935
2ZD108148Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:38:3231
3ZD126149Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:1327
4ZD141150Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:47:0124
5ZD149151Humlová JanaPříbram4701:01:0222
Trať 6 km, 370 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:23:2335
2MA22Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:23:5231
3MA33Kunčar DavidSpartak Praha 47500:23:5927
1MB439Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:24:1735
2MB540Poduška JosefMK Kladno6200:24:3431
1MC661Smrčka MilošBK Říčany5400:24:4935
3MB741Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0227
4MA84Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:25:1524
5MA95Minařík PetrAK Zlín7600:25:2322
6MA106Mašita JiříSpartak Praha 47300:25:3420
1MJ11107Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:25:4335
7MA127Kupidlovský DanielSokol Stodůlky7600:26:0419
8MA138Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:26:2718
1ZB14132Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:26:3235
2MC1562Vaněk PetrAC Praha6100:26:4031
9MA169Horváth PetrLokomotiva Beroun8900:26:4317
4MB1742Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:26:5324
5MB1843Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:1322
6MB1944Kovář MichalHi sport team7100:27:2220
7MB2045Brunát VlastimilZbůch7100:27:3819
8MB2146Raboch IvanČernín6600:27:5318
3MC2263Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:27:5627
10MA2310Veselý PetrSquashklub Praha7300:28:0216
11MA2411Bříza PavelMK Kladno7400:28:0915
12MA2512Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:1314
9MB2647Rychecký TomášHH Smíchov6600:28:2617
10MB2748Braniš PavelPříbram6900:28:4516
1ZA28119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:5035
2MJ29108Pucholt TomášTJ Sokol Unhošť9400:29:0131
4MC3064Minčev IvanOK Jihlava5700:29:0324
11MB3149Soukup PetrKovohutě Příbram6500:29:0615
3MJ32109Beshir RobinSK Zdice0100:29:1627
1ZJ33136Beshirová CarmenSK Zdice9800:29:1835
12MB3450Schovánek PetrKrčský les6500:29:3014
2ZA35120Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:29:3631
5MC3665Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:29:4222
6MC3766Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:29:5120
13MA3814Slepička PavelMK Žebrák7200:30:0313
3ZA39121Zemanová DagmarSokol České Budějovice7700:30:2027
14MA4015Sobotka JiříSpartak Rožmitál7900:30:2412
4MJ41110Spousta TomášGVH Hořovice9200:30:2524
5MJ42111Dvořák PetrGymnázium Příbram9500:30:2922
15MA4316Kuncl PetrSokol Brsina8300:30:4011
7MC4467Pergner PetrZámek Dobříš6100:30:5119
13MB4551Bubeníček JiříSokol Lhota6800:30:5713
16MA4517Bureš MilanJince8600:30:5710
8MC4768Novák PavelLiga 100 Praha5300:31:1118
17MA4818Plot MartinZdice8100:31:159
9MC4969Pour SvatoplukSlavoj Obecnice5200:31:3117
10MC5070Dvořák PetrSK Vila Rusalka6100:31:3316
4ZA51122Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:3524
18MA5219Zicha OndřejSK Vinohrady8200:31:388
5ZA53123Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4222
14MB5452Hrubý RadekLochovice7100:31:4312
1ZC55140Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:31:5235
15MB5653Turek JiříChaloupky6200:32:0811
6ZA57124Rybáčková SoňaMK Kladno8300:32:1020
19MA5820Šebek DušanSK Horymír Neumětely7200:32:147
16MB5954Zítek PavelPlzeň7000:32:1810
11MC6071Kříž VladimírSKI Klub Příbram5800:32:2015
17MB6155Málek LuděkVeltrusy6900:32:299
2ZC62141Mališová KarlaUSK Praha6000:32:3131
20MA6321Čepelák KarelFelbabka7700:32:336
21MA6422Ungr MarcelSKP Nymburk7600:32:405
1MD6583Gregor JaroslavAC OH Praha5100:32:4135
12MC6672Doležal JaromírSABZO Praha5700:32:4214
13MC6773Čižinský JaromírSABZO Praha5500:32:4413
6MJ68112Huml LukášMSK Kursport9400:32:5820
14MC6974Beránek JosefMK Kladno5800:33:1012
22MA7023Mareš LadislavSparta Podluhy7400:33:164
2MD7184Leszkow JosefMK Hlinsko5100:33:3431
23MA7224Šlapák DušanKomárov8100:33:453
18MB7356Tuma MichalSvaté Pole6600:33:568
24MA7425Chochola PetrFlorbal Nové Strašecí7700:33:582
3ZC75142Naxerová JanaUSK Plzeň6600:34:0727
1ME7699Řezáč IvoChemopetrol Litvínov4100:34:1035
7ZA77125Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:1519
25MA7826Neuman JiříKLM Praha7400:35:251
26MA7927Jánský ZdeněkFlorbal Nové Strašecí8700:35:381
27MA8028Bělohlávek KarelSparta Podluhy8100:35:391
3MD8185Kuncl FrantišekSokol Brsina5000:35:4227
15MC8275Havlín AntonínAC OH Praha5500:35:4411
4MD8286Mucha PetrSokol Kobylisy4700:35:4424
28MA8429Sladovník TomášGVH Hořovice9100:35:571
8ZA85126Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:36:0118
5MD8687Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:36:0322
6MD8788Hruša ZdeněkDolní Jirčany4600:36:0820
1ZD88147Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:36:0935
7MD8989Šucha VáclavStříbro4600:36:3019
9ZA90127Fiřtová JuditaKC Příbram8700:36:3217
16MC9176Rock JanSokol Unhošť5400:36:4110
2ZB92133Lexová AlexandraKC Příbram7600:36:4631
4ZC93143Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:36:5324
19MB9357Válek JanPraha 56400:36:537
29MA9330Srp JanZaječov7500:36:531
7MJ96113Ulrich NicolasFrancie9400:37:13-
2ZJ97137Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:37:1831
10ZA98128Růžková LucieMK Kladno8300:37:2016
17MC9977Pucholt JiříSokol Unhošť5900:37:249
8MD10090Cipl FrantišekBON BON Praha5100:37:2918
18MC10178Mašek RomanNovis TK Praha6100:37:448
9MD10291Folber VladimírOleško5100:37:4717
8MJ103114Kmeť MichalHBC Nové Strašecí9400:38:0219
2ME104100Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:38:0631
9MJ105115Veselý JanSDH Nové Strašecí9400:38:0818
30MA10631Míka JanTJ Horymír Neumětely7200:38:151
20MB10758Holub TomášKomárov6400:38:286
2ZD108148Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:38:3231
3ME109101Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:38:3427
21MB11059Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:38:395
10MD11192Mikoláš MilanBeroun4200:38:5216
11MD112152Chochola VladimírMK Kladno5000:39:1415
22MB11360Čečil MilanMK Kladno6500:39:184
31MA11432Kolář FrantišekKopec Praha8100:39:191
5ZC115144Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:2922
6ZC116145Pštrossová MarieAVC Praha5900:39:5920
19MC11779Řehák TomášZeleneč5800:40:057
12MD11893Řápek VáclavAVC Praha4200:40:1314
13MD11994Čech KarelKAK Praha4500:40:2513
14MD12095Málek ZdeněkAVC Praha4300:40:3312
4ME121102Milfait JiříSokol Dobříš4100:40:5124
7ZC122146Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:41:0219
3ZB123134Kučerová PavlaSK Zdice7600:41:2127
20MC12480Dolejš RadomírAVC Praha5800:41:326
3ZJ125138Brablecová LucieAK Šternberk9600:42:1027
3ZD126149Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:42:1327
32MA12733Vaněk MikulášSDH Nové Strašecí9000:42:261
33MA12834Škvára PetrHořovice8000:42:271
34MA12935Chytrý ŠtěpánSokol Nové Strašecí8800:42:391
11ZA130129Čapková PetraZdice8100:42:4615
5ME131103Bradáč AloisOrel Žďár nad Sázavou4000:43:0822
4ZJ132139Kubrová LauraAC Laura0100:44:4924
4ZB133135Gololobová BlankaSlovan Hradišťko7300:45:2924
12ZA134130Hnízdilová RadkaMšec9000:45:3814
35MA13436Stýblo KarelNové Strašecí9100:45:381
13ZA136131Žaliová IvaAVC Praha7700:45:4913
10MJ137116Kubr MartinAC Laura Praha9200:46:3017
15MD13896Kříž VladimírTJ Baník Příbram4300:46:4611
11MJ139117Macek JanLitovel9300:46:4816
16MD14097Kučera VilémSlovan Hradišťko5100:46:5510
4ZD141150Zeidlerová JarmilaAVC Praha5100:47:0124
6ME142104Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:47:2420
21MC14381Krejsa VáclavBON BON Praha5200:49:035
22MC14482Vályi LadislavProkopák Praha5500:50:534
36MA14537Samšuk VítHBC Nové Strašecí9100:51:051
7ME146105Placheta RostislavVelký Chlumec4000:53:2019
17MD14798Kolář FrantišekKopec Praha4600:54:349
37MA14838Ledvina MarekKRB Chrudim8200:58:501
5ZD149151Humlová JanaPříbram4701:01:0222
8ME150106Zelinka MiloslavSabzo Praha2401:24:2118
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:23:2335
2MA22Horák OndřejX-AIR Ostrava7500:23:5231
3MA33Kunčar DavidSpartak Praha 47500:23:5927
4MB439Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:24:1724
5MB540Poduška JosefMK Kladno6200:24:3422
6MC661Smrčka MilošBK Říčany5400:24:4920
7MB741Beshir ErvinAdidas Team6700:25:0219
8MA84Wallenfels JiříSokol Vinohrady7200:25:1518
9MA95Minařík PetrAK Zlín7600:25:2317
10MA106Mašita JiříSpartak Praha 47300:25:3416
11MJ11107Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9400:25:4315
12MA127Kupidlovský DanielSokol Stodůlky7600:26:0414
13MA138Boček JanTJ Lokomotiva Beroun9000:26:2713
14MC1562Vaněk PetrAC Praha6100:26:4012
15MA169Horváth PetrLokomotiva Beroun8900:26:4311
16MB1742Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:26:5310
17MB1843Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:27:139
18MB1944Kovář MichalHi sport team7100:27:228
19MB2045Brunát VlastimilZbůch7100:27:387
20MB2146Raboch IvanČernín6600:27:536
21MC2263Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:27:565
22MA2310Veselý PetrSquashklub Praha7300:28:024
23MA2411Bříza PavelMK Kladno7400:28:093
24MA2512Šmíd JiříTJ Neratovice8400:28:132
25MB2647Rychecký TomášHH Smíchov6600:28:261
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB14132Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:26:3235
2ZA28119Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:28:5031
3ZJ33136Beshirová CarmenSK Zdice9800:29:1827
4ZA35120Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:29:3624
5ZA39121Zemanová DagmarSokol České Budějovice7700:30:2022
6ZA51122Milesová IvaPSK Olymp Praha7700:31:3520
7ZA53123Frantová AndreaLoko Beroun8500:31:4219
8ZC55140Vavrušková HelenaAC 1890 Praha6100:31:5218
9ZA57124Rybáčková SoňaMK Kladno8300:32:1017
10ZC62141Mališová KarlaUSK Praha6000:32:3116
11ZC75142Naxerová JanaUSK Plzeň6600:34:0715
12ZA77125Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:34:1514
13ZA85126Kočkovská MichaelaVTŽ Chomutov8600:36:0113
14ZD88147Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:36:0912
15ZA90127Fiřtová JuditaKC Příbram8700:36:3211
16ZB92133Lexová AlexandraKC Příbram7600:36:4610
17ZC93143Procházková IrenaTJ Háje Praha5700:36:539
18ZJ97137Sekyrová TerezaAK Sokolov0000:37:188
19ZA98128Růžková LucieMK Kladno8300:37:207
20ZD108148Popovová JaroslavaFalcon Rokycany4800:38:326
21ZC115144Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:39:295
22ZC116145Pštrossová MarieAVC Praha5900:39:594
23ZC122146Kubičková Eliška AnnaKPBKÚ Mělník6600:41:023
24ZB123134Kučerová PavlaSK Zdice7600:41:212
25ZJ125138Brablecová LucieAK Šternberk9600:42:101

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód