Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora - MČR

13.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora - MČR
  • datum konání: 13.8.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: MARATONSTAV Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
13:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,6 km
převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Maratonstav Úpice
Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil: 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora - MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5493

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrůtek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Metelková Táňa7213
Pešek Milan6013
Vacarda Vladimír5913
Libra Jiří3712
Biemann Götz4312
Hák Michal7512

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 15.08.2011, 09:54
  • zobrazeno 1223x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1131Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:23105
2MJ1932Záveský FilipČTBK ISCAREX Česká Třebová9300:40:3793
3MJ2069Čech JanAC Mladá Boleslav9300:40:4281
4MJ3630Švarc MartinAK Hodonín9400:43:3272
5MJ3727Cink MartinAC Pardubice9400:43:3366
6MJ45119Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:44:1160
7MJ49117Ševčík ŠtěpánSKI Klub Vysoké9600:44:3157
8MJ61131Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:5954
9MJ68173Pucholt TomášDukla Praha9400:46:2251
10MJ7228Hanč LuděkSK Nové Město nad Metují9400:46:5348
11MJ74121Šmíd MichalSKI Jilemnice9300:47:0645
12MJ81120Plecháč PetrSKI Jilemnice9400:47:4742
13MJ106165Přibyl MartinKB Jílové9300:50:0639
14MJ141158Odvárko PatrikKartouzy Valdice9500:55:5936
15MJ14329Pšenička MatoušSK Nové Město nad Metují9300:56:1733
16MJ156166Mercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:57:5730
17MJ184148Havlíček Daniel-9701:04:3327
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:36:01105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:2793
3MA31Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:4481
4MA43Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:1972
5MA5100Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:37:2866
6MA680Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:3060
7MA85Frei MartinAK Kroměříž8600:38:3557
8MA96Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česka Třebová8500:38:4454
9MA1022Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:5551
10MA1295Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:39:3348
11MA13104Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4845
12MA1518Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:40:0442
13MA1799Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:40:1339
14MA1825Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová8200:40:2036
15MA2123Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice7700:40:5533
16MA2214Lajtkep PetrAC Slovan Liberec,o.s.7300:40:5630
17MA2889Malý JiříSKP Nymburk8000:42:1327
18MA2957Herda JanUAC Pečky8300:42:1924
19MA3266Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:43:1321
20MA3385Kupilík VáclavSlovan Karlovy Vary8500:43:1618
21MA34223Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:43:2115
22MA3520Pavlů RomanSK ZŠ Jeseniova Praha7900:43:3112
23MA4179Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:599
24MA4293Černý JaroslavAC Slovan Liberec8600:44:016
25MA4821Pechek TomášVlásenice9100:44:293
26MA519Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:44:413
27MA5872Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:303
28MA6071Pelant VojtaEPO Team8300:45:473
29MA6488Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:46:073
30MA67216Suchý JiříFEL Praha7600:46:193
31MA7198Kaňovský PetrBrno7600:46:403
32MA7876Šplíchal JanTJ Starkoč8300:47:403
33MA8477Pělucha IvoPraha7900:48:083
34MA8674Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:48:163
35MA88213Veselý PetrSK Squas Plzeň7300:48:253
36MA8990Šulc LubošPavlišov7600:48:263
37MA9097Stančo LadislavČelákovice7700:48:273
38MA91225Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:283
39MA9275Fejk LukášDvůr Králové nad Labem8800:48:443
40MA9883Němec MichalAKLVK Janské Lázně8000:49:163
41MA10282Vašíček RomanSK Radvanice7400:49:403
42MA10392Maruška JindřichTJ Bižuterie Tria Jablonec nad Nisou7900:49:533
43MA10596Hák MichalSokol Studenec7500:50:053
44MA11551Odvárko MichalKartouzy Valdice7400:50:483
45MA11626Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:50:503
46MA119226Lhota AlešPivovar Miletín7800:51:203
47MA12163Mach JanTJ Maratonstav Úpice8600:52:173
48MA126224Ungr MarcelSKP Nymburk7600:52:573
49MA12778Jirka JanSTAMP Náchod8300:53:013
50MA12958Dědic RomanBŠ Praha7400:53:433
51MA13473Šedivý PavelSokol Janské Lázně7300:54:373
52MA14786Červenka JaroslavDobřenice7900:56:513
53MA14884David VáclavJaroměř7400:56:523
54MA153217Kalivoda OtoPEL Praha7700:57:083
55MA168222Herbs JanVrchlabí7500:59:373
56MA17381Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:00:233
57MA1748Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:00:433
58MA179218Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:02:113
59MA18087Beneš PetrHOCKCLIMBING8301:02:503
60MA188130Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:413
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:39:54105
2MB16107Soukup RadomírAC Tábor6800:40:1093
3MB24144Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1681
4MB39101Braniš PavelPříbram6900:43:4972
5MB40128Janovský TomášSK Praha6400:43:5466
6MB43145Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:44:0760
7MB47111Osoba MartinLoko Meziměstí6500:44:2157
8MB53147Karlík MichalLoko Trutnov6400:45:0754
9MB54103Ptáček MilošPetrovičky7000:45:0851
10MB5694Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:2248
11MB5753Rončák JanFortex Moravský Beroun6700:45:2845
12MB63102Zikmund LuděkPříbram6600:46:0342
13MB65220Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:46:1139
14MB66129Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:46:1536
15MB79108Skalický RomanHS Strážné7100:47:4233
16MB95204Tomas PavelDoubravka6200:49:0430
17MB99150Matěják JosefWepol Nový Bydžov6700:49:1827
18MB108221Ježek MartinPlzeň6400:50:2524
19MB112143Jančařík PetrAAC Brno6800:50:4021
20MB113105Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:50:4118
21MB114122Valenta MichalHZS Praha6200:50:4515
22MB123127Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:52:2412
23MB135109Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:54:469
24MB146106Švehla MilanBONBON Praha6700:56:436
25MB15561Smrčka PetrBK Říčany6900:57:533
26MB158146Borucki ArturWroclav6400:58:063
27MB165149Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:58:493
Muži C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC754Smrčka MilošBK Říčany5400:38:33105
2MC2324Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6000:40:5793
3MC55113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:1181
4MC69125Kaván LubomírChřibská6100:46:2372
5MC70163Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:46:3966
6MC7591Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:0860
7MC76175Pechek VladimírNová Včelnice5700:47:1957
8MC80124Gombita JosefLoučná 9565800:47:4354
9MC82177Klos VáclavMK Kladno6000:47:4951
10MC83157Schaffer PetrMlýn Janderov6000:48:0048
11MC85167Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:1545
12MC93161Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4942
13MC96170Flegl VlastimilBrtev5300:49:1039
14MC97169Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:49:1236
15MC110126Ryzner MiroslavSK Srch6100:50:3033
16MC111139Strouhal ZdeněkStaněk sport Turnov5900:50:3530
17MC124178Kučera ZdeněkMK Kladno5600:52:3327
18MC136123Kobr DrahoslavSpartak Rokytnice5600:54:5124
19MC139180Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:2021
20MC14064Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:5318
21MC159174Pucholt JiříSokol Unhošť5900:58:1515
22MC172138Vingr AntonínKozojedy5200:59:4912
23MC175136Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:01:309
24MC176171Burian ZdeněkSABZO5701:01:416
25MC17865Bakyta JánDubnica nad Váhom5301:01:573
26MC181155Šesták JindřichKKK Praha5601:03:143
27MC18717Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:06:223
28MC190168Hruška MilanSpolek Radost5901:07:263
29MC194219Svatoň JiříČechovka Hořice6101:09:413
Muži D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD50164Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:35105
2MD100214Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:2893
3MD120135Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:3381
4MD131133Vodička JanMK Radslavice4500:54:1772
5MD133116Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:3266
6MD144159Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:56:2060
7MD145134Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2957
8MD149132Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:5554
9MD150115Navrátil JosefSK Strančice4900:57:0051
10MD15162Pirk JanIKEM Praha4800:57:0248
11MD157162Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:5845
12MD161156Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:2142
13MD162181Říha MiroslavSokol Sadská4500:58:3439
14MD164203Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:4736
15MD166160Hrnčíř JaroslavJanské Lázně4900:59:0533
16MD169112Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:59:3830
17MD171140Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:4627
18MD18655Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:06:1324
19MD189179Plecháček JiříLiga 1004401:07:1621
20MD195215Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:4818
21MD196118Setlinský OldřichSK Houšťka4801:18:2415
22MD200186Rossi OttoHradec Králové4301:21:1912
Muži E (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME132137Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:54:24105
2ME16059Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:58:1993
3ME163176Marek FrantišekSK Hronov4100:58:3781
4ME185141Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:05:0472
5ME192114Buchar JanATL Vrchlabí3301:09:3566
Juniorky (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ30200Beshirová CarmenSK Zdice9800:42:36105
2ZJ4647Drahotová AnežkaUSK Praha9500:44:1693
3ZJ7350Vítová LindaUSK Praha9300:46:5781
4ZJ10748Drahotová EliškaUSK Praha 49500:50:1872
5ZJ11770Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:5566
6ZJ152202Klampflová HanaTJ Dvůr Králové9300:57:0660
Ženy A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2643Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:00105
2ZA38188Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:43:3693
3ZA4438Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:44:1081
4ZA5239Mandlíková LadaAK Sokolov8400:44:4972
5ZA59193Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8200:45:3166
6ZA62187Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:46:0260
7ZA8746Zemanová DagmarTJ Sokol České Budějovice7700:48:1757
8ZA9441Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:49:0054
9ZA10437Kubešová PetraSK ZŠ Jeseniova Praha9100:49:5451
10ZA109189Adamíková EliškaFJSK Jeseník8600:50:2848
11ZA11867Klímová IvanaAK Olomouc8700:51:0745
12ZA122199Součková OlinaFEL Praha8700:52:1942
13ZA12552Žáčková KláraSpartak Praha 48800:52:3939
14ZA12845Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:3936
15ZA142192Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:56:1033
16ZA167196Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1430
17ZA183191Cinková Markéta-8501:04:2727
18ZA199190Kučerová LucieAC TEPO Kladno9101:20:1524
Ženy B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2542Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:23105
2ZB2733Fenclová MartaAC Pardubice7600:42:1293
3ZB3140Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:1181
4ZB10135Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:3672
5ZB137197Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5566
6ZB197183Čtvrtečková PetraAVC Praha6901:18:3060
Ženy C (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC13036Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:54:11105
2ZC138184Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:1893
3ZC170198Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:59:4281
Ženy D (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD77201Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:28105
2ZD154182Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2693
3ZD17760Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:4281
4ZD182194Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:03:5172
5ZD191195Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4566
6ZD193185Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:3860
7ZD198172Rossi LenkaHradec Králové5401:20:1157
Trať 8,6 km, 650 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:36:01105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:2793
3MA31Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:4481
4MA43Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:1972
5MA5100Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:37:2866
6MA680Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:3060
1MC754Smrčka MilošBK Říčany5400:38:33105
7MA85Frei MartinAK Kroměříž8600:38:3557
8MA96Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česka Třebová8500:38:4454
9MA1022Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:5551
1MJ1131Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:23105
10MA1295Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:39:3348
11MA13104Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4845
1MB14110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:39:54105
12MA1518Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:40:0442
2MB16107Soukup RadomírAC Tábor6800:40:1093
13MA1799Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:40:1339
14MA1825Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová8200:40:2036
2MJ1932Záveský FilipČTBK ISCAREX Česká Třebová9300:40:3793
3MJ2069Čech JanAC Mladá Boleslav9300:40:4281
15MA2123Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice7700:40:5533
16MA2214Lajtkep PetrAC Slovan Liberec,o.s.7300:40:5630
2MC2324Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6000:40:5793
3MB24144Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1681
1ZB2542Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:23105
1ZA2643Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:00105
2ZB2733Fenclová MartaAC Pardubice7600:42:1293
17MA2889Malý JiříSKP Nymburk8000:42:1327
18MA2957Herda JanUAC Pečky8300:42:1924
1ZJ30200Beshirová CarmenSK Zdice9800:42:36105
3ZB3140Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:1181
19MA3266Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:43:1321
20MA3385Kupilík VáclavSlovan Karlovy Vary8500:43:1618
21MA34223Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:43:2115
22MA3520Pavlů RomanSK ZŠ Jeseniova Praha7900:43:3112
4MJ3630Švarc MartinAK Hodonín9400:43:3272
5MJ3727Cink MartinAC Pardubice9400:43:3366
2ZA38188Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:43:3693
4MB39101Braniš PavelPříbram6900:43:4972
5MB40128Janovský TomášSK Praha6400:43:5466
23MA4179Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:599
24MA4293Černý JaroslavAC Slovan Liberec8600:44:016
6MB43145Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:44:0760
3ZA4438Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:44:1081
6MJ45119Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:44:1160
2ZJ4647Drahotová AnežkaUSK Praha9500:44:1693
7MB47111Osoba MartinLoko Meziměstí6500:44:2157
25MA4821Pechek TomášVlásenice9100:44:293
7MJ49117Ševčík ŠtěpánSKI Klub Vysoké9600:44:3157
1MD50164Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:44:35105
26MA519Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:44:413
4ZA5239Mandlíková LadaAK Sokolov8400:44:4972
8MB53147Karlík MichalLoko Trutnov6400:45:0754
9MB54103Ptáček MilošPetrovičky7000:45:0851
3MC55113Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:45:1181
10MB5694Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:2248
11MB5753Rončák JanFortex Moravský Beroun6700:45:2845
27MA5872Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:303
5ZA59193Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8200:45:3166
28MA6071Pelant VojtaEPO Team8300:45:473
8MJ61131Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:5954
6ZA62187Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:46:0260
12MB63102Zikmund LuděkPříbram6600:46:0342
29MA6488Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:46:073
13MB65220Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:46:1139
14MB66129Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:46:1536
30MA67216Suchý JiříFEL Praha7600:46:193
9MJ68173Pucholt TomášDukla Praha9400:46:2251
4MC69125Kaván LubomírChřibská6100:46:2372
5MC70163Pešek MilanDvůr Králové nad Labem6000:46:3966
31MA7198Kaňovský PetrBrno7600:46:403
10MJ7228Hanč LuděkSK Nové Město nad Metují9400:46:5348
3ZJ7350Vítová LindaUSK Praha9300:46:5781
11MJ74121Šmíd MichalSKI Jilemnice9300:47:0645
6MC7591Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:47:0860
7MC76175Pechek VladimírNová Včelnice5700:47:1957
1ZD77201Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:28105
32MA7876Šplíchal JanTJ Starkoč8300:47:403
15MB79108Skalický RomanHS Strážné7100:47:4233
8MC80124Gombita JosefLoučná 9565800:47:4354
12MJ81120Plecháč PetrSKI Jilemnice9400:47:4742
9MC82177Klos VáclavMK Kladno6000:47:4951
10MC83157Schaffer PetrMlýn Janderov6000:48:0048
33MA8477Pělucha IvoPraha7900:48:083
11MC85167Šlégr JiříTJ Maratonstav Úpice5400:48:1545
34MA8674Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:48:163
7ZA8746Zemanová DagmarTJ Sokol České Budějovice7700:48:1757
35MA88213Veselý PetrSK Squas Plzeň7300:48:253
36MA8990Šulc LubošPavlišov7600:48:263
37MA9097Stančo LadislavČelákovice7700:48:273
38MA91225Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:283
39MA9275Fejk LukášDvůr Králové nad Labem8800:48:443
12MC93161Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:48:4942
8ZA9441Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:49:0054
16MB95204Tomas PavelDoubravka6200:49:0430
13MC96170Flegl VlastimilBrtev5300:49:1039
14MC97169Pospíšil AntonínTJ Tlučná6000:49:1236
40MA9883Němec MichalAKLVK Janské Lázně8000:49:163
17MB99150Matěják JosefWepol Nový Bydžov6700:49:1827
2MD100214Tempír FrantišekSokol Štíty4900:49:2893
4ZB10135Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:3672
41MA10282Vašíček RomanSK Radvanice7400:49:403
42MA10392Maruška JindřichTJ Bižuterie Tria Jablonec nad Nisou7900:49:533
9ZA10437Kubešová PetraSK ZŠ Jeseniova Praha9100:49:5451
43MA10596Hák MichalSokol Studenec7500:50:053
13MJ106165Přibyl MartinKB Jílové9300:50:0639
4ZJ10748Drahotová EliškaUSK Praha 49500:50:1872
18MB108221Ježek MartinPlzeň6400:50:2524
10ZA109189Adamíková EliškaFJSK Jeseník8600:50:2848
15MC110126Ryzner MiroslavSK Srch6100:50:3033
16MC111139Strouhal ZdeněkStaněk sport Turnov5900:50:3530
19MB112143Jančařík PetrAAC Brno6800:50:4021
20MB113105Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:50:4118
21MB114122Valenta MichalHZS Praha6200:50:4515
44MA11551Odvárko MichalKartouzy Valdice7400:50:483
45MA11626Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:50:503
5ZJ11770Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:5566
11ZA11867Klímová IvanaAK Olomouc8700:51:0745
46MA119226Lhota AlešPivovar Miletín7800:51:203
3MD120135Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:51:3381
47MA12163Mach JanTJ Maratonstav Úpice8600:52:173
12ZA122199Součková OlinaFEL Praha8700:52:1942
22MB123127Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:52:2412
17MC124178Kučera ZdeněkMK Kladno5600:52:3327
13ZA12552Žáčková KláraSpartak Praha 48800:52:3939
48MA126224Ungr MarcelSKP Nymburk7600:52:573
49MA12778Jirka JanSTAMP Náchod8300:53:013
14ZA12845Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:3936
50MA12958Dědic RomanBŠ Praha7400:53:433
1ZC13036Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:54:11105
4MD131133Vodička JanMK Radslavice4500:54:1772
1ME132137Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:54:24105
5MD133116Groh StanislavAC Vrchlabí4600:54:3266
51MA13473Šedivý PavelSokol Janské Lázně7300:54:373
23MB135109Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:54:469
18MC136123Kobr DrahoslavSpartak Rokytnice5600:54:5124
5ZB137197Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:54:5566
2ZC138184Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:55:1893
19MC139180Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:55:2021
20MC14064Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:55:5318
14MJ141158Odvárko PatrikKartouzy Valdice9500:55:5936
15ZA142192Šebelková ŠtěpánkaAC Česká Lípa7800:56:1033
15MJ14329Pšenička MatoušSK Nové Město nad Metují9300:56:1733
6MD144159Farář JaroslavTJ Maratonstav Úpice5000:56:2060
7MD145134Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:56:2957
24MB146106Švehla MilanBONBON Praha6700:56:436
52MA14786Červenka JaroslavDobřenice7900:56:513
53MA14884David VáclavJaroměř7400:56:523
8MD149132Jelínek KarelPSK Olymp Praha5100:56:5554
9MD150115Navrátil JosefSK Strančice4900:57:0051
10MD15162Pirk JanIKEM Praha4800:57:0248
6ZJ152202Klampflová HanaTJ Dvůr Králové9300:57:0660
54MA153217Kalivoda OtoPEL Praha7700:57:083
2ZD154182Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:57:2693
25MB15561Smrčka PetrBK Říčany6900:57:533
16MJ156166Mercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:57:5730
11MD157162Les JosefTJ Maratonstav Úpice4700:57:5845
26MB158146Borucki ArturWroclav6400:58:063
21MC159174Pucholt JiříSokol Unhošť5900:58:1515
2ME16059Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:58:1993
12MD161156Krejcar PetrTJ Maratonstav Úpice4500:58:2142
13MD162181Říha MiroslavSokol Sadská4500:58:3439
3ME163176Marek FrantišekSK Hronov4100:58:3781
14MD164203Ehler EdvardLokomotiva Pardubice4800:58:4736
27MB165149Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:58:493
15MD166160Hrnčíř JaroslavJanské Lázně4900:59:0533
16ZA167196Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:59:1430
55MA168222Herbs JanVrchlabí7500:59:373
16MD169112Smutný OldřichCOOP Mnichovo Hradiště4800:59:3830
3ZC170198Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:59:4281
17MD171140Lelek VítČolek Team Červený Kostelec5000:59:4627
22MC172138Vingr AntonínKozojedy5200:59:4912
56MA17381Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:00:233
57MA1748Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:00:433
23MC175136Brož JiříMK Seitl Ostrava5401:01:309
24MC176171Burian ZdeněkSABZO5701:01:416
3ZD17760Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:01:4281
25MC17865Bakyta JánDubnica nad Váhom5301:01:573
58MA179218Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:02:113
59MA18087Beneš PetrHOCKCLIMBING8301:02:503
26MC181155Šesták JindřichKKK Praha5601:03:143
4ZD182194Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:03:5172
17ZA183191Cinková Markéta-8501:04:2727
17MJ184148Havlíček Daniel-9701:04:3327
4ME185141Tomíšek JindřichObec Říkovice3901:05:0472
18MD18655Fejgl ZdeněkBK Vratimov4201:06:1324
27MC18717Mocker FrantišekAC Česká Lípa5801:06:223
60MA188130Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:413
19MD189179Plecháček JiříLiga 1004401:07:1621
28MC190168Hruška MilanSpolek Radost5901:07:263
5ZD191195Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4801:07:4566
5ME192114Buchar JanATL Vrchlabí3301:09:3566
6ZD193185Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5601:09:3860
29MC194219Svatoň JiříČechovka Hořice6101:09:413
20MD195215Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4901:09:4818
21MD196118Setlinský OldřichSK Houšťka4801:18:2415
6ZB197183Čtvrtečková PetraAVC Praha6901:18:3060
7ZD198172Rossi LenkaHradec Králové5401:20:1157
18ZA199190Kučerová LucieAC TEPO Kladno9101:20:1524
22MD200186Rossi OttoHradec Králové4301:21:1912
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:36:01105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:2793
3MA31Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:4481
4MA43Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:1972
5MA5100Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:37:2866
6MA680Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:3060
7MC754Smrčka MilošBK Říčany5400:38:3357
8MA85Frei MartinAK Kroměříž8600:38:3554
9MA96Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česka Třebová8500:38:4451
10MA1022Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:5548
11MJ1131Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:2345
12MA1295Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:39:3342
13MA13104Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4839
14MB14110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:39:5436
15MA1518Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:40:0433
16MB16107Soukup RadomírAC Tábor6800:40:1030
17MA1799Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:40:1327
18MA1825Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová8200:40:2024
19MJ1932Záveský FilipČTBK ISCAREX Česká Třebová9300:40:3721
20MJ2069Čech JanAC Mladá Boleslav9300:40:4218
21MA2123Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice7700:40:5515
22MA2214Lajtkep PetrAC Slovan Liberec,o.s.7300:40:5612
23MC2324Stránský AlešČTBK ISCAREX Česká Třebová6000:40:579
24MB24144Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:166
25MA2889Malý JiříSKP Nymburk8000:42:133
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2542Sekyrová IvanaAK Sokolov7100:41:23105
2ZA2643Schorná Matyášová PavlaCZE8000:42:0093
3ZB2733Fenclová MartaAC Pardubice7600:42:1281
4ZJ30200Beshirová CarmenSK Zdice9800:42:3672
5ZB3140Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:43:1166
6ZA38188Nývltová EvaAK Olymp Brno8600:43:3660
7ZA4438Kuříková PetraTJ Liaz Jablonec nad Nisou9100:44:1057
8ZJ4647Drahotová AnežkaUSK Praha9500:44:1654
9ZA5239Mandlíková LadaAK Sokolov8400:44:4951
10ZA59193Mannová MichaelaTJ Dvůr Králové8200:45:3148
11ZA62187Skalníková EvaTJ Nové Město na Moravě8500:46:0245
12ZJ7350Vítová LindaUSK Praha9300:46:5742
13ZD77201Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5400:47:2839
14ZA8746Zemanová DagmarTJ Sokol České Budějovice7700:48:1736
15ZA9441Peteříková VendulaVSK FTVS Praha8900:49:0033
16ZB10135Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:49:3630
17ZA10437Kubešová PetraSK ZŠ Jeseniova Praha9100:49:5427
18ZJ10748Drahotová EliškaUSK Praha 49500:50:1824
19ZA109189Adamíková EliškaFJSK Jeseník8600:50:2821
20ZJ11770Horká LudmilaAC Syner Turnov9200:50:5518
21ZA11867Klímová IvanaAK Olomouc8700:51:0715
22ZA122199Součková OlinaFEL Praha8700:52:1912
23ZA12552Žáčková KláraSpartak Praha 48800:52:399
24ZA12845Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:53:396
25ZC13036Krcháková AlenaAC Moravská Slavia Brno5700:54:113

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 93%
Zvolená trasa závodu: 93%
Značení závodu: 97%
Vyhlášení výsledků: Nehodnoceno
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: Nehodnoceno
Celkový dojem ze závodu: 93%

Závod hodnotilo celkem 3 návštěvníků.
Celkové hodnocení
95%

Názory na závod

200 startujících v hlavní akci i v nepříznivém počasí to zaslouží pochvalu - těm, co přijeli. K této trati jsem měl vždy respekt. Nejméně mi vyhovuje strmý profil. Běžec tam může vidět elitu ČR a porovnat se s nejlepšími. Počasí si nevybereme, tak že bez panoramat. Nešlo by příště nějak zajistit parkování?
tradičně výborná Černá hora, byť se některým zdá příliš lehká, což se mně osobně nezdá a rychlost závodu je dána spíš asfaltem než lehkým profilem. Nad účastí v mčr mužů nechť si udělá každý názor sám, ale letos se nijak závratná konkurence nesešla. S o 1:33 horším časem lepší umístění než vloni ...
janherda

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód