Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Janské Lázně - Černá hora - MČR

13.8.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Janské Lázně - Černá hora - MČR
  • datum konání: 13.8.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: MARATONSTAV Úpice

Sociální sítě

Místo konání

Janské Lázně - kolonáda
13:00 hodin

Popis tratě

délka: 8,6 km
převýšení: 650 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

TJ Maratonstav Úpice
Karel Šklíba
Puškinova 961
542 32 Úpice
mobil: 602 152 296

Internetové stránky

http://www.maratonstav.cz

E-mailová adresa

maratonstav@maratonstav.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
11.8.2018Janské Lázně - Černá hora98
5.8.2017Janské Lázně - Černá hora114
25.6.2016Janské Lázně - Černá hora94
8.8.2015Janské Lázně - Černá hora97
16.8.2014Janské Lázně - Černá hora126
31.8.2013Janské Lázně - Černá hora, MS veteránů a MČR - NEBODUJE SE-
11.8.2012Janské Lázně - Černá hora185
7.8.2010Janské Lázně - Černá hora214
8.8.2009Janské Lázně - Černá hora (MČR)227
9.8.2008Janské Lázně - Černá hora166
11.8.2007Janské Lázně - Černá hora, MČR235
12.8.2006Janské Lázně - Černá hora177
6.8.2005Janské Lázně - Černá hora163
8.8.2004Janské Lázně - Černá hora, MČR270
9.8.2003Janské Lázně - Černá hora - MČR191
10.8.2002Janské Lázně - Černá hora267
11.8.2001Janské Lázně - Černá hora MČR236
19.8.2000Janské Lázně - Černá hora213
14.8.1999Janské Lázně - Černá hora540
8.8.1998Janské Lázně - Černá hora - MČR v běhu do vrchu223
9.8.1997Janské Lázně - Černá hora MČR198
10.8.1996Janské Lázně - Černá hora - MČR168
12.8.1995Janské Lázně - Černá hora175
13.8.1994Janské Lázně - Černá hora, MČR169
14.8.1993Janské Lázně - Černá hora142
15.8.1992Janské Lázně - Černá hora129
17.8.1991Janské Lázně - Černá hora, MČR191
2.6.1990Janské Lázně - Černá hora89
19.8.1989Janské Lázně - Černá hora89
13.8.1988Janské Lázně - Černá hora102
5.9.1987Janské Lázně - Černá hora89
31.8.1986Janské Lázně - Černá Hora116

Statistika závodu Janské Lázně - Černá hora - MČR

  • ročníků: 33
  • závodníků na všech ročnících: 5493

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Javůrek Jiří4831
Pechek František5326
Vašíček Martin7124
Marek František4124
Krejcar Petr4522
Šimůnek Jan4921
Brunclík Ivo5821
Grohová Jaroslava5120
Šmída Oldřich4820
Mach Václav5520
Les Josef4720
Mazač Jaroslav6820
Gombita Josef5820
Šír Václav4819
Šrutek Stanislav5819
Bolehovský Pavel7118
Friebelová Eva6218
Čipera Radek6417
Groh Stanislav4617
Smrčka Miloš5417
Tučný Jan4717
Vimr Adolf4317
Paulů Blanka5417
Pechek Petr8316
Stránský Aleš6015
Šesták Karel7115
Plecháček Jiří4415
Hrnčíř Jaroslav4914
Kůtek Vladimír5014
Havlíček Zdeněk3514
Svatoš Otakar3414
Kolínek František5614
Buchar Jan3314
Holub Petr6614
Metelka Josef4414
Krupička Miroslav5313
Jančík Bořek6413
Sadílek Ota4613
Novotná Eva4813
Skalický Roman7113
Keprtová Miloslava4813
Tichý Pavel6313
Linhart Miloš4413
Vítek Miroslav7213
Pešek Milan6013
Metelková Táňa7213
Vacarda Vladimír5913
Biemann Götz4312
Hák Michal7512
Libra Jiří3712

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

  • platné k 15.08.2011, 09:54
  • zobrazeno 1188x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1131Voják MartinMílaři Domažlice9300:39:23105
2MJ1932Záveský FilipČTBK ISCAREX Česká Třebová9300:40:3793
3MJ2069Čech JanAC Mladá Boleslav9300:40:4281
4MJ3630Švarc MartinAK Hodonín9400:43:3272
5MJ3727Cink MartinAC Pardubice9400:43:3366
6MJ45119Herbs FilipKrkonoše Vrchlabí9200:44:1160
7MJ49117Ševčík ŠtěpánSKI Klub Vysoké9600:44:3157
8MJ61131Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:45:5954
9MJ68173Pucholt TomášDukla Praha9400:46:2251
10MJ7228Hanč LuděkSK Nové Město nad Metují9400:46:5348
11MJ74121Šmíd MichalSKI Jilemnice9300:47:0645
12MJ81120Plecháč PetrSKI Jilemnice9400:47:4742
13MJ106165Přibyl MartinKB Jílové9300:50:0639
14MJ141158Odvárko PatrikKartouzy Valdice9500:55:5936
15MJ14329Pšenička MatoušSK Nové Město nad Metují9300:56:1733
16MJ156166Mercík JakubUSK Ústí nad Labem0000:57:5730
17MJ184148Havlíček Daniel-9701:04:3327
Muži A (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA119Pavlišta VítAC Slovan Liberec, o.s.8500:36:01105
2MA22Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:36:2793
3MA31Blaha TomášAK Kroměříž7600:36:4481
4MA43Bajza JakubAK Kroměříž9000:37:1972
5MA5100Kunst MichalSK Nové Město nad Metují8000:37:2866
6MA680Gerych DavidAK Kroměříž7700:37:3060
7MA85Frei MartinAK Kroměříž8600:38:3557
8MA96Hanyš ZbyněkČTBK ISCAREX Česka Třebová8500:38:4454
9MA1022Podroužek DušanAC Slovan Liberec, o.s.7400:38:5551
10MA1295Čadek OndřejAC TEPO Kladno9100:39:3348
11MA13104Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:39:4845
12MA1518Mrázek JanPSK Olymp Praha8100:40:0442
13MA1799Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8400:40:1339
14MA1825Šimůnek JanČTBK ISCAREX Česká Třebová8200:40:2036
15MA2123Stejskal LadislavSK Čtyři Dvory České Budějovice7700:40:5533
16MA2214Lajtkep PetrAC Slovan Liberec,o.s.7300:40:5630
17MA2889Malý JiříSKP Nymburk8000:42:1327
18MA2957Herda JanUAC Pečky8300:42:1924
19MA3266Rektor AntonínDEAD Point Praha7500:43:1321
20MA3385Kupilík VáclavSlovan Karlovy Vary8500:43:1618
21MA34223Melišík JanRedpoint Teplice nad Metují7400:43:2115
22MA3520Pavlů RomanSK ZŠ Jeseniova Praha7900:43:3112
23MA4179Uchytil MilanKPA Pardubice7400:43:599
24MA4293Černý JaroslavAC Slovan Liberec8600:44:016
25MA4821Pechek TomášVlásenice9100:44:293
26MA519Hejkrlík FilipAK Hodonín7900:44:413
27MA5872Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:45:303
28MA6071Pelant VojtaEPO Team8300:45:473
29MA6488Hodboď MiroslavSKP Nymburk7400:46:073
30MA67216Suchý JiříFEL Praha7600:46:193
31MA7198Kaňovský PetrBrno7600:46:403
32MA7876Šplíchal JanTJ Starkoč8300:47:403
33MA8477Pělucha IvoPraha7900:48:083
34MA8674Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:48:163
35MA88213Veselý PetrSK Squas Plzeň7300:48:253
36MA8990Šulc LubošPavlišov7600:48:263
37MA9097Stančo LadislavČelákovice7700:48:273
38MA91225Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:48:283
39MA9275Fejk LukášDvůr Králové nad Labem8800:48:443
40MA9883Němec MichalAKLVK Janské Lázně8000:49:163
41MA10282Vašíček RomanSK Radvanice7400:49:403
42MA10392Maruška JindřichTJ Bižuterie Tria Jablonec nad Nisou7900:49:533
43MA10596Hák MichalSokol Studenec7500:50:053
44MA11551Odvárko MichalKartouzy Valdice7400:50:483
45MA11626Žabenský MiroslavAC Mariánské Lázně, o.s.7800:50:503
46MA119226Lhota AlešPivovar Miletín7800:51:203
47MA12163Mach JanTJ Maratonstav Úpice8600:52:173
48MA126224Ungr MarcelSKP Nymburk7600:52:573
49MA12778Jirka JanSTAMP Náchod8300:53:013
50MA12958Dědic RomanBŠ Praha7400:53:433
51MA13473Šedivý PavelSokol Janské Lázně7300:54:373
52MA14786Červenka JaroslavDobřenice7900:56:513
53MA14884David VáclavJaroměř7400:56:523
54MA153217Kalivoda OtoPEL Praha7700:57:083
55MA168222Herbs JanVrchlabí7500:59:373
56MA17381Hep PavelTenis Centrum Hradec Králové7701:00:233
57MA1748Heger VojtěchČTBK ISCAREX Česká Třebová7401:00:433
58MA179218Bláha KamilAB SPED Pardubice7201:02:113
59MA18087Beneš PetrHOCKCLIMBING8301:02:503
60MA188130Svatoň JiříSK Čechovka Hořice8501:06:413
Muži B (trať 8,6 km, 650 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB14110Jančík BořekSVARTES Hořice6400:39:54105
2MB16107Soukup RadomírAC Tábor6800:40:1093
3MB24144Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:41:1681
4MB39101Braniš PavelPříbram6900:43:4972
5MB40128Janovský TomášSK Praha6400:43:5466
6MB43145Erlebach DavidKunčice nad Labem7100:44:0760
7MB47111Osoba MartinLoko Meziměstí6500:44:2157
8MB53147Karlík MichalLoko Trutnov6400:45:0754
9MB54103Ptáček MilošPetrovičky7000:45:0851
10MB5694Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:45:2248
11MB5753Rončák JanFortex Moravský Beroun6700:45:2845
12MB63102Zikmund LuděkPříbram6600:46:0342
13MB65220Bolehovský PavelLoko Trutnov7100:46:1139
14MB66129Havlíček IvoLánov Krkonoše6600:46:1536
15MB79108Skalický RomanHS Strážné7100:47:4233
16MB95204Tomas PavelDoubravka6200:49:0430
17MB99150Matěják JosefWepol Nový Bydžov6700:49:1827
18MB108221Ježek MartinPlzeň6400:50:2524
19MB112143Jančařík PetrAAC Brno6800:50:4021
20MB113105Hanyš PetrAKLVK Janské Lázně7000:50:4118
21MB114122Valenta MichalHZS Praha6200:50:4515
22MB123127Fencl PetrOK Loko Pardubice6900:52:2412
23MB135109Hynek PetrSK Nové Město nad Metují6300:54:469
24MB146106Švehla MilanBONBON Praha6700:56:436
25MB15561Smrčka PetrBK Říčany6900:57:533
26MB158146Borucki ArturWroclav6400:58:063
27MB165149Drbohlav BohumilJablonec nad Nisou6300:58:493