22.10.2011, sobota
Datum konání | Jméno závodu | Závodníků |
---|---|---|
20.10.2018 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 44 |
21.10.2017 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 64 |
22.10.2016 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 99 |
17.10.2015 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 47 |
18.10.2014 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 41 |
19.10.2013 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 73 |
20.10.2012 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 67 |
23.10.2010 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 58 |
17.10.2009 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 45 |
18.10.2008 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
13.10.2007 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 59 |
21.10.2006 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 72 |
22.10.2005 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 77 |
23.10.2004 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 75 |
19.10.2002 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 42 |
20.10.2001 | Malá cena Špindlerova Mlýna | 61 |
Jméno | Ročník | Počet účastí |
---|---|---|
Brunclík Ivo | 58 | 17 |
Grohová Jaroslava | 51 | 16 |
Paulů Blanka | 54 | 13 |
Groh Stanislav | 46 | 13 |
Vraštilová Miloslava | 56 | 12 |
Javůrek Jiří | 48 | 12 |
Šimůnek Jaromír | 55 | 11 |
Šrůtek Stanislav | 58 | 11 |
Votava Vladimír | 63 | 11 |
Havlíček Ivo | 66 | 10 |
Šír Václav | 48 | 10 |
Stránský Aleš | 60 | 9 |
Jirásková Eva | 64 | 9 |
Horáček Michal | 75 | 9 |
Šimůnek Jan | 82 | 8 |
Krátký Josef | 65 | 8 |
Havlíček Zdeněk | 35 | 8 |
Štantejský Michal | 84 | 8 |
Pechková Jana | 85 | 7 |
Berka Radim | 82 | 7 |
Jelínek Karel | 51 | 7 |
Kubrová Dagmar | 63 | 7 |
Šteinc Ludvík | 41 | 7 |
Veselý Pavel | 66 | 6 |
Dunka Štěpán | 72 | 6 |
Šimůnek Jan | 49 | 6 |
Procházková Irena | 57 | 6 |
Hájková Renata | 75 | 6 |
Holý Václav | 41 | 6 |
Klimeš Bedřich | 56 | 6 |
Vanta Josef | 62 | 6 |
Šmída Oldřich | 48 | 6 |
Vacek Martin | 69 | 5 |
Karlík Michal | 64 | 5 |
Šesták Karel | 71 | 5 |
Turek Martin | 80 | 5 |
Vávra David | 57 | 5 |
Svoboda Petr | 68 | 5 |
Groh Radoslav | 89 | 5 |
Tomíček Josef | 59 | 5 |
Valenta Michal | 62 | 5 |
Žák Jiří | 71 | 5 |
Malý Jan | 73 | 5 |
Cupák Martin | 71 | 5 |
Vejnar Josef | 57 | 5 |
Klampflová Eva | 64 | 4 |
Balatka Jaroslav | 54 | 4 |
Šimůnková Pavla | 77 | 4 |
Koubek Libor | 57 | 4 |
Vacarda Vladimír | 59 | 4 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MJ | 2 | 1 | Trávníček Matěj | SK Nové Město na Moravě | 92 | 01:06:55 | 105 |
2 | MJ | 7 | 10 | Záveský Filip | ISCAREX Česká Třebová | 93 | 01:09:02 | 93 |
3 | MJ | 9 | 2 | Marshall Jakub | SK Nové Město na Moravě | 94 | 01:10:10 | 81 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MA | 1 | 9 | Horáček Michal | ISCAREX Česká Třebová | 75 | 01:05:49 | 105 |
2 | MA | 3 | 23 | Štantejský Michal | SAC Špindlerův Mlýn | 84 | 01:07:02 | 93 |
3 | MA | 5 | 7 | Šimůnek Jan | ISCAREX Česká Třebová | 82 | 01:08:33 | 81 |
4 | MA | 8 | 4 | Herda Jan | Dobřichov | 83 | 01:09:29 | 72 |
5 | MA | 12 | 18 | Malý Jan | Sokol Nová Paka | 73 | 01:11:50 | 66 |
6 | MA | 13 | 15 | Strnad Aleš | NAC Liberec | 86 | 01:12:36 | 60 |
7 | MA | 18 | 12 | Rousek Miloslav | AKLVK Jánské Lázně | 84 | 01:16:24 | 57 |
8 | MA | 19 | 3 | Valenta Tomáš | TK Pardubice | 76 | 01:16:30 | 54 |
9 | MA | 23 | 17 | Buriánek Miroslav | DB Labroxer | 73 | 01:18:33 | 51 |
10 | MA | 26 | 19 | Kříž Zdeněk | Fotbalisti Špindl | 72 | 01:19:44 | 48 |
11 | MA | 27 | 13 | Turek Martin | FBŠ Bohemians Praha | 80 | 01:20:16 | 45 |
12 | MA | 28 | 5 | Krásný Pavel | Mladá Boleslav | 75 | 01:20:19 | 42 |
13 | MA | 30 | 6 | Strnad Petr | NAC Liberec | 81 | 01:20:55 | 39 |
14 | MA | 34 | 16 | Wolf David | MTB Team Příchovice | 72 | 01:22:44 | 36 |
15 | MA | 37 | 8 | Pelant Vojta | EPO Team | 83 | 01:23:46 | 33 |
16 | MA | 54 | 11 | Moravec Martin | SKI TRAB Mára | 77 | 01:45:57 | 30 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MB | 4 | 43 | Žák Jiří | Technika Brno EXTREME | 71 | 01:08:25 | 105 |
2 | MB | 6 | 49 | Soukup Radomír | AC Tábor | 68 | 01:08:56 | 93 |
3 | MB | 11 | 46 | Vacek Martin | ISCAREX Česká Třebová | 69 | 01:10:59 | 81 |
4 | MB | 17 | 44 | Šesták Karel | X-AIR Ostrava | 71 | 01:15:58 | 72 |
5 | MB | 21 | 45 | Veselý Pavel | HSK Horní Rokytnice | 66 | 01:17:25 | 66 |
6 | MB | 22 | 42 | Ožana Václav | TJ Nové Město na Moravě | 64 | 01:17:58 | 60 |
7 | MB | 29 | 48 | Havlíček Ivo | Lánov | 66 | 01:20:48 | 57 |
8 | MB | 33 | 39 | Dlab Ladislav | Roztoky u Jilemnice | 70 | 01:22:32 | 54 |
9 | MB | 45 | 41 | Beznoska Kamil | Čermná nad Orlicí | 63 | 01:33:35 | 51 |
10 | MB | 55 | 38 | Smith Grahame | Vrchlabí | 66 | 01:46:41 | 48 |
11 | MB | 57 | 40 | Krátký Josef | TJ Svitavy | 65 | 01:53:15 | 45 |
12 | MB | 58 | 12 | Kubát Ondřej | SK OMT Pardubice | 62 | 01:54:11 | 42 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MC | 10 | 55 | Stránský Aleš | ISCAREX Česká Třebová | 60 | 01:10:30 | 105 |
2 | MC | 14 | 53 | Vaněk Petr | AC Praha | 61 | 01:13:43 | 93 |
3 | MC | 16 | 51 | Vacarda Vladimír | AC Slovan Liberec | 59 | 01:15:32 | 81 |
4 | MC | 20 | 50 | Kaván Lubomír | Chřibská | 61 | 01:16:35 | 72 |
5 | MC | 24 | 52 | Šrůtek Stanislav | TJ Maratonstav Úpice | 58 | 01:18:43 | 66 |
6 | MC | 36 | 56 | Gombita Josef | Loučná 956 | 58 | 01:23:45 | 60 |
7 | MC | 42 | 54 | Chroust Jan | Krásná Lípa | 60 | 01:32:43 | 57 |
8 | MC | 53 | 14 | Brunclík Ivo | Slovan Špindlerův Mlýn | 58 | 01:42:44 | 54 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | MD | 35 | 62 | Šmída Oldřich | TJ Maratonstav Úpice | 48 | 01:22:48 | 105 |
2 | MD | 38 | 65 | Šír Václav | TJ Spartak Rokytnice nad Jizerou | 48 | 01:23:53 | 93 |
3 | MD | 40 | 61 | Trejbal Karel | SKP Mladá Boleslav | 51 | 01:29:05 | 81 |
4 | MD | 44 | 64 | Groh Stanislav | AC Vrchlabí | 46 | 01:33:31 | 72 |
5 | MD | 50 | 60 | Les Josef | TJ Maratonstav Úpice | 47 | 01:37:09 | 66 |
6 | MD | 51 | 63 | Jelínek Karel | PSK Olymp Praha | 51 | 01:37:10 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ME | 2 | 70 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:56:05 | 105 |
2 | ME | 3 | 71 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:15:58 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 90 | Červinková Klaudie | Krkonoše Vrchlabí | 93 | 00:52:53 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZA | 31 | 81 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:21:37 | 105 |
2 | ZA | 39 | 93 | Černá Pavlína | Rokytnice nad Jizerou | 93 | 01:25:56 | 72 |
3 | ZA | 47 | 92 | Moravcová Kateřina | SKI TRAB Mára | 92 | 01:34:37 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 88 | Metelková Táňa | AO SK Týniště nad Orlicí | 72 | 01:13:43 | 105 |
2 | ZB | 32 | 84 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 01:22:01 | 93 |
3 | ZB | 41 | 91 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:29:09 | 81 |
4 | ZB | 46 | 95 | Smith Lucie | Vrchlabí | 73 | 01:33:51 | 72 |
5 | ZB | 49 | 85 | Mědílková Iva | CK Vinohradské šlapky | 71 | 01:37:03 | 66 |
6 | ZB | 59 | 94 | Mejsnarová Lenka | Roztoky u Jilemnice | 74 | 01:55:53 | 60 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZC | 48 | 83 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 01:36:16 | 105 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZD | 25 | 86 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:19:13 | 105 |
2 | ZD | 43 | 82 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:33:04 | 93 |
3 | ZD | 52 | 89 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:42:01 | 81 |
4 | ZD | 56 | 87 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:47:09 | 72 |
5 | ZD | 60 | 80 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 02:02:33 | 66 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZJ | 1 | 90 | Červinková Klaudie | Krkonoše Vrchlabí | 93 | 00:52:53 | 105 |
1 | ME | 2 | 70 | Šteinc Ludvík | AC Vrchlabí | 41 | 00:56:05 | 105 |
2 | ME | 3 | 71 | Holý Václav | TJ Liga 100 Praha | 41 | 01:15:58 | 93 |
Pořadí | Kategorie | Celkově | Číslo | Jméno | Team | Ročník | Výkon | Body |
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | ZB | 14 | 88 | Metelková Táňa | AO SK Týniště nad Orlicí | 72 | 01:13:43 | 105 |
2 | ZD | 25 | 86 | Paulů Blanka | TJ Maratonstav Úpice | 54 | 01:19:13 | 93 |
3 | ZA | 31 | 81 | Pechková Jana | TJ Maratonstav Úpice | 85 | 01:21:37 | 81 |
4 | ZB | 32 | 84 | Krátká Anna | SKP Hvězda Pardubice | 69 | 01:22:01 | 72 |
5 | ZA | 39 | 93 | Černá Pavlína | Rokytnice nad Jizerou | 93 | 01:25:56 | 66 |
6 | ZB | 41 | 91 | Mikulecká Marcela | ISCAREX Česká Třebová | 73 | 01:29:09 | 60 |
7 | ZD | 43 | 82 | Pechková Šárka | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 01:33:04 | 57 |
8 | ZB | 46 | 95 | Smith Lucie | Vrchlabí | 73 | 01:33:51 | 54 |
9 | ZA | 47 | 92 | Moravcová Kateřina | SKI TRAB Mára | 92 | 01:34:37 | 51 |
10 | ZC | 48 | 83 | Procházková Irena | TJ Háje | 57 | 01:36:16 | 48 |
11 | ZB | 49 | 85 | Mědílková Iva | CK Vinohradské šlapky | 71 | 01:37:03 | 45 |
12 | ZD | 52 | 89 | Grohová Jaroslava | TJ Dvůr Králové nad Labem | 51 | 01:42:01 | 42 |
13 | ZD | 56 | 87 | Šlechtová Marie | Slavia Hradec Králové | 52 | 01:47:09 | 39 |
14 | ZB | 59 | 94 | Mejsnarová Lenka | Roztoky u Jilemnice | 74 | 01:55:53 | 36 |
15 | ZD | 60 | 80 | Vraštilová Miloslava | TJ Maratonstav Úpice | 56 | 02:02:33 | 33 |
Organizace závodu: 90% Zvolená trasa závodu: 95% Značení závodu: 80% Vyhlášení výsledků: 90% Zpracování výsledků: 70% Ceny vítězům: 90% Celkový dojem ze závodu: 90% Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků. | Celkové hodnocení 86% |
25.4.2024 (Čtvrtek), svátek má Marek
V pátek 9. srpna se bude konat další ročník tradičního běhu ve Svinné u České Třebové (propozice, registrace).ISCAREX pohár pokračuje i v roce 2024. Těšit se můžete i na letošní Pekelný kilometr.
Zapomněli jste své heslo nebo se chcete nově zaregistrovat?
Vyplňte Váši e-mailovou adresu do kolonky Přihlašovací jméno a stiskněte tlačítko Přihlásit.
Cestování s Honzou Šimůnkem
Aktuálně se stalo
25.04.2024 - Fotogalerie 2. Pekelný kilometr.
25.04.2024 - Výsledky závodu 2. Pekelný kilometr.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - dospělí a štafety.
24.04.2024 - Fotogalerie Běh Javorkou - děti.
24.04.2024 - Fotogalerie .
23.04.2024 - Fotogalerie .
Poslední názory
Širokodolský kros - Povedlo se
Širokodolský kros - Teprve 4.ročník a organizace včetně propagace závodu vychytaná. Parkování v blízkosti. Čisté, suché, teplé zázemí s WC. Start včas, trať rozmanitá jasně značená, cíl s časomírou a fanouškovskou základnou.Foto zajištěné. Po doběhu nachystané pití, ovoce, něco sladkého k zakousnutí. Za mě Honzovi Chalupkovi a jeho týmu palec nahoru, když v dnešní hektické době někdo ve svém voném čase uspořádá hezký závod nejen pro dospělé, ale i pro děti a je i součástí Poháru Iscarex. Petr Šimek
Přívratský přespolák - líbila se mi trať, organizace, parkování i zázemí pro běžce. Zázemí =teplo, čisto, sucho, hospoda s krbem, teplý čaj v chladném počasí, vyhlašování uvnitř sálu na podiu,... palec nahoru
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Jednalo se o můj první závod v areálu biatlonu. Bohužel nejsem ani v hodnocení - neběžel jsem celá dvě kola...Když je závod na 8km a po prvním kole máte 5km, tak jsem zazmatkoval protože mi to nepřišlo logické, aby druhé kolo bylo plnohodnotné, když to má být 8km. Bohužel předemnou ani zamnou nikdo.
Přespolní běh lyžařů v Letohradě - Moc si cením všech co pořádají závody, a tak když se objeví chybička v organizaci, tak se nic neděje. Jsme jenom lidi. Ale co by si pořadatel měl ohlídat, je délka závodu. Když se nachystáte na 6 km a běžíte přes 7 km je to nepříjemné nejen pro hobby běžce. Na hlavní trati pak byl rozdíl téměř dva kilometry a to je hodně. V dněšní době, kdy se dá trasa změřit více způsoby, je to trochu škoda. Petr B
ISCAREX RSS
Zprávy - rss/sport
Novinky - rss/novinky
Odkazy
MS mládeže v běhu do vrchu 2016, ČR, Janské Lázně
MS veteránů v běhu do vrchu 2017, Slovensko, Vršatec
MS veteránů v běhu do vrchu 2018, Slovinsko, Železniki - Ratitovec
ME v běhu do vrchu 2018, Makedonie, Skopje
MS v běhu do vrchu 2018, Andora, Canillo
MS veteránů v atletice 2019, Polsko, Toruń
ME veteránů v běhu do vrchu 2019, ČR, Janské Lázně
Pořádali jsme
Copyright
Copyright© 97-22 jiri.cz. Připomínky a otázky ohledně provozu našich stránek zasílejte na team@iscarex.cz.
Všechny registrované obchodní známky a jména jsou vlastnictvím příslušných majitelů.
Veškeré materiály jsou publikovány se souhlasem příslušného vlastníka autorských práv.
Datum poslední aktualizace 27.02.2023.
janherda