Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Malá cena Špindlerova Mlýna

22.10.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Malá cena Špindlerova Mlýna
  • datum konání: 22.10.2011
  • zobrazeno již 12x
  • pořadatel: Slovan Špindlerův Mlýn

Sociální sítě

Místo konání

Špindlerův Mlýn - náměstí
11:00 hodin

Přihlášky

od 9:30 do 10:58 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

délka: 15 km (muži E a juniorky - 7,5 km)
převýšení: 700 m (muži E a juniorky - 333 m)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Slovan Špindlerův Mlýn
Ivo Brunclík
Mateřská škola 86/B
543 51 Špindlerův Mlýn
mobil 737 536 297

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://www.ivosovybehyvespindlu.webnode.cz

E-mailová adresa

lev.bill@volny.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
20.10.2018Malá cena Špindlerova Mlýna44
21.10.2017Malá cena Špindlerova Mlýna64
22.10.2016Malá cena Špindlerova Mlýna99
17.10.2015Malá cena Špindlerova Mlýna47
18.10.2014Malá cena Špindlerova Mlýna41
19.10.2013Malá cena Špindlerova Mlýna73
20.10.2012Malá cena Špindlerova Mlýna67
23.10.2010Malá cena Špindlerova Mlýna58
17.10.2009Malá cena Špindlerova Mlýna45
18.10.2008Malá cena Špindlerova Mlýna77
13.10.2007Malá cena Špindlerova Mlýna59
21.10.2006Malá cena Špindlerova Mlýna72
22.10.2005Malá cena Špindlerova Mlýna77
23.10.2004Malá cena Špindlerova Mlýna75
19.10.2002Malá cena Špindlerova Mlýna42
20.10.2001Malá cena Špindlerova Mlýna61

Statistika závodu Malá cena Špindlerova Mlýna

  • ročníků: 17
  • závodníků na všech ročnících: 1001

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Brunclík Ivo5817
Grohová Jaroslava5116
Paulů Blanka5413
Groh Stanislav4613
Vraštilová Miloslava5612
Javůrek Jiří4812
Votava Vladimír6311
Šimůnek Jaromír5511
Šrutek Stanislav5811
Havlíček Ivo6610
Šír Václav4810
Stránský Aleš609
Jirásková Eva649
Horáček Michal759
Štantejský Michal848
Šimůnek Jan828
Krátký Josef658
Havlíček Zdeněk358
Šteinc Ludvík417
Berka Radim827
Kubrová Dagmar637
Jelínek Karel517
Pechková Jana857
Šimůnek Jan496
Procházková Irena576
Holý Václav416
Šmída Oldřich486
Klimeš Bedřich566
Veselý Pavel666
Dunka Štěpán726
Vanta Josef626
Hájková Renata756
Valenta Michal625
Cupák Martin715
Tomíček Josef595
Žák Jiří715
Turek Martin805
Malý Jan735
Vávra David575
Vejnar Josef575
Vacek Martin695
Karlík Michal645
Šesták Karel715
Groh Radoslav895
Svoboda Petr685
Trejbal Karel514
Buřil František664
Vorel Milan404
Kubr Václav554
Flegl Vlastimil864

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

  • platné k 24.10.2011, 06:56
  • zobrazeno 1026x
  • aktuálně zobrazeno bodování poháru MARATONSTAV Český pohár v běhu do vrchu 2011 - 26. ročník (přejít na výsledky celého poháru)

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ21Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9201:06:55105
2MJ710Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:09:0293
3MJ92Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:10:1081
Muži A (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:05:49105
2MA323Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:07:0293
3MA57Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3381
4MA84Herda JanDobřichov8301:09:2972
5MA1218Malý JanSokol Nová Paka7301:11:5066
6MA1315Strnad AlešNAC Liberec8601:12:3660
7MA1812Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:16:2457
8MA193Valenta TomášTK Pardubice7601:16:3054
9MA2317Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:18:3351
10MA2619Kříž ZdeněkFotbalisti Špindl7201:19:4448
11MA2713Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:1645
12MA285Krásný PavelMladá Boleslav7501:20:1942
13MA306Strnad PetrNAC Liberec8101:20:5539
14MA3416Wolf DavidMTB Team Příchovice7201:22:4436
15MA378Pelant VojtaEPO Team8301:23:4633
16MA5411Moravec MartinSKI TRAB Mára7701:45:5730
Muži B (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB443Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:08:25105
2MB649Soukup RadomírAC Tábor6801:08:5693
3MB1146Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:5981
4MB1744Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:15:5872
5MB2145Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:17:2566
6MB2242Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:17:5860
7MB2948Havlíček IvoLánov6601:20:4857
8MB3339Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:22:3254
9MB4541Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:33:3551
10MB5538Smith GrahameVrchlabí6601:46:4148
11MB5740Krátký JosefTJ Svitavy6501:53:1545
12MB5812Kubát OndřejSK OMT Pardubice6201:54:1142
Muži C (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1055Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:30105
2MC1453Vaněk PetrAC Praha6101:13:4393
3MC1651Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:3281
4MC2050Kaván LubomírChřibská6101:16:3572
5MC2452Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:4366
6MC3656Gombita JosefLoučná 9565801:23:4560
7MC4254Chroust JanKrásná Lípa6001:32:4357
8MC5314Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:42:4454
Muži D (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3562Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:22:48105
2MD3865Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:23:5393
3MD4061Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:0581
4MD4464Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:3172
5MD5060Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:0966
6MD5163Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:37:1060
Muži E (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME270Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:56:05105
2ME371Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:5893
Juniorky (trať 7,5 km, 333 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ190Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:52:53105
Ženy A (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3181Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:21:37105
2ZA3993Černá PavlínaRokytnice nad Jizerou9301:25:5672
3ZA4792Moravcová KateřinaSKI TRAB Mára9201:34:3793
Ženy B (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1488Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:13:43105
2ZB3284Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:22:0193
3ZB4191Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:29:0981
4ZB4695Smith LucieVrchlabí7301:33:5172
5ZB4985Mědílková IvaCK Vinohradské šlapky7101:37:0366
6ZB5994Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:55:5360
Ženy C (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4883Procházková IrenaTJ Háje5701:36:16105
Ženy D (trať 15 km, 700 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD2586Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:19:13105
2ZD4382Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0493
3ZD5289Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:42:0181
4ZD5687Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:47:0972
5ZD6080Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:02:3366
Trať 7,5 km, 333 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ190Červinková KlaudieKrkonoše Vrchlabí9300:52:53105
1ME270Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:56:05105
2ME371Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4101:15:5893
Trať 15 km, 700 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:05:49105
1MJ21Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9201:06:55105
2MA323Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:07:0293
1MB443Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:08:25105
3MA57Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3381
2MB649Soukup RadomírAC Tábor6801:08:5693
2MJ710Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:09:0293
4MA84Herda JanDobřichov8301:09:2972
3MJ92Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:10:1081
1MC1055Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:30105
3MB1146Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:5981
5MA1218Malý JanSokol Nová Paka7301:11:5066
6MA1315Strnad AlešNAC Liberec8601:12:3660
2MC1453Vaněk PetrAC Praha6101:13:4393
1ZB1488Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:13:43105
3MC1651Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:3281
4MB1744Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:15:5872
7MA1812Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:16:2457
8MA193Valenta TomášTK Pardubice7601:16:3054
4MC2050Kaván LubomírChřibská6101:16:3572
5MB2145Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:17:2566
6MB2242Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:17:5860
9MA2317Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:18:3351
5MC2452Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:4366
1ZD2586Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:19:13105
10MA2619Kříž ZdeněkFotbalisti Špindl7201:19:4448
11MA2713Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:1645
12MA285Krásný PavelMladá Boleslav7501:20:1942
7MB2948Havlíček IvoLánov6601:20:4857
13MA306Strnad PetrNAC Liberec8101:20:5539
1ZA3181Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:21:37105
2ZB3284Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:22:0193
8MB3339Dlab LadislavRoztoky u Jilemnice7001:22:3254
14MA3416Wolf DavidMTB Team Příchovice7201:22:4436
1MD3562Šmída OldřichTJ Maratonstav Úpice4801:22:48105
6MC3656Gombita JosefLoučná 9565801:23:4560
15MA378Pelant VojtaEPO Team8301:23:4633
2MD3865Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4801:23:5393
2ZA3993Černá PavlínaRokytnice nad Jizerou9301:25:5672
3MD4061Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5101:29:0581
3ZB4191Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:29:0981
7MC4254Chroust JanKrásná Lípa6001:32:4357
2ZD4382Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0493
4MD4464Groh StanislavAC Vrchlabí4601:33:3172
9MB4541Beznoska KamilČermná nad Orlicí6301:33:3551
4ZB4695Smith LucieVrchlabí7301:33:5172
3ZA4792Moravcová KateřinaSKI TRAB Mára9201:34:3793
1ZC4883Procházková IrenaTJ Háje5701:36:16105
5ZB4985Mědílková IvaCK Vinohradské šlapky7101:37:0366
5MD5060Les JosefTJ Maratonstav Úpice4701:37:0966
6MD5163Jelínek KarelPSK Olymp Praha5101:37:1060
3ZD5289Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:42:0181
8MC5314Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5801:42:4454
16MA5411Moravec MartinSKI TRAB Mára7701:45:5730
10MB5538Smith GrahameVrchlabí6601:46:4148
4ZD5687Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:47:0972
11MB5740Krátký JosefTJ Svitavy6501:53:1545
12MB5812Kubát OndřejSK OMT Pardubice6201:54:1142
6ZB5994Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:55:5360
5ZD6080Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:02:3366
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA19Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7501:05:49105
2MJ21Trávníček MatějSK Nové Město na Moravě9201:06:5593
3MA323Štantejský MichalSAC Špindlerův Mlýn8401:07:0281
4MB443Žák JiříTechnika Brno EXTREME7101:08:2572
5MA57Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:08:3366
6MB649Soukup RadomírAC Tábor6801:08:5660
7MJ710Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9301:09:0257
8MA84Herda JanDobřichov8301:09:2954
9MJ92Marshall JakubSK Nové Město na Moravě9401:10:1051
10MC1055Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6001:10:3048
11MB1146Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6901:10:5945
12MA1218Malý JanSokol Nová Paka7301:11:5042
13MA1315Strnad AlešNAC Liberec8601:12:3639
14MC1453Vaněk PetrAC Praha6101:13:4336
15MC1651Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5901:15:3233
16MB1744Šesták KarelX-AIR Ostrava7101:15:5830
17MA1812Rousek MiloslavAKLVK Jánské Lázně8401:16:2427
18MA193Valenta TomášTK Pardubice7601:16:3024
19MC2050Kaván LubomírChřibská6101:16:3521
20MB2145Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6601:17:2518
21MB2242Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6401:17:5815
22MA2317Buriánek MiroslavDB Labroxer7301:18:3312
23MC2452Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5801:18:439
24MA2619Kříž ZdeněkFotbalisti Špindl7201:19:446
25MA2713Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8001:20:163
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1488Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7201:13:43105
2ZD2586Paulů BlankaTJ Maratonstav Úpice5401:19:1393
3ZA3181Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8501:21:3781
4ZB3284Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6901:22:0172
5ZA3993Černá PavlínaRokytnice nad Jizerou9301:25:5666
6ZB4191Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7301:29:0960
7ZD4382Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5601:33:0457
8ZB4695Smith LucieVrchlabí7301:33:5154
9ZA4792Moravcová KateřinaSKI TRAB Mára9201:34:3751
10ZC4883Procházková IrenaTJ Háje5701:36:1648
11ZB4985Mědílková IvaCK Vinohradské šlapky7101:37:0345
12ZD5289Grohová JaroslavaTJ Dvůr Králové nad Labem5101:42:0142
13ZD5687Šlechtová MarieSlavia Hradec Králové5201:47:0939
14ZB5994Mejsnarová LenkaRoztoky u Jilemnice7401:55:5336
15ZD6080Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5602:02:3333

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 90%
Zvolená trasa závodu: 95%
Značení závodu: 80%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 70%
Ceny vítězům: 90%
Celkový dojem ze závodu: 90%

Závod hodnotilo celkem 5 návštěvníků.
Celkové hodnocení
86%

Názory na závod

super závod, jen ty výsledky by chtěly opravit, Záveský 1:09:02, Horáček 1:05:49, viz http://honzaherda.rajce.idnes.cz/MC_Spindlerova_Mlyna_-_22_10_11/#CIMG0698.jpg
janherda
Zavesky a Horacek opraveni
team
Myslím, že pořadatelé zaslouží pochvalu. Náročný kros v krásném horském terénu. Dost náročné na orientaci. Někdy nebyl zřetelný směr běhu. Čaj a koláče byly výborné.
Já bych chtěl být ve výsledcích. Startovní číslo 16, M. Ježek roč. 1964. Čas startovního čísla 16 ve výsledcích možná odpovídá, jméno nesedí.
jezekma
tak zkus treba kouknout na vysledky z roku 2012 ..nicmene bezet az letos a dobehnout uz loni, to by byl urcite slusnej cas a asi neprekonatelnej tratak :-D
turekm

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód