Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Perníková 9

12.11.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Perníková 9
  • datum konání: 12.11.2011
  • zobrazeno již 10x

Sociální sítě

Místo konání

Perníková chaloupka, Ráby pod Kunětickou horou u Pardubic
10:00 - 11:00 hodin

Popis tratě

délka: hlavní závod - 9 km (3x3 km), předškolní - do 100 m, 1.-4. třída - cca 200 m, 5.-8. třída - 500 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
mobil 777 571 106

POZOR!!! - Bodovány budou pouze kategorie dospělých, tzn. junioři a starší.

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:29:59106,18
2MA22Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:31:1997,56
3MA33Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3196,27
4MA66Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1385,28
5MA1010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:5480,86
6MA1111Šutera JosefAtletika Polička7900:34:0479,78
7MA1212Mocek TomášAC Pardubice7900:34:3776,23
8MA1313Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:34:4475,47
9MA1515Švandrlík MichalPardubice8700:35:4469,01
10MA1818Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0766,53
11MA1919Zachař JiříSruby7200:36:0866,42
12MA2020Kalný PetrAFK Chrudim8100:36:1265,99
13MA2121Horvat DavidHradec Králové7300:36:1465,77
14MA2626Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:37:3856,72
15MA2727Veverka TomášOB Vamberk8400:37:4855,65
16MA2828Dubrovský LukášSlávie OB Hradec Králové8400:37:5055,43
17MA2929Havelka JanMaratónstav Úpice7900:37:5155,32
18MA3232Šulc RadekMilovice u Hořic7500:38:2152,09
19MA3434Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:38:4050,04
20MA3636Jelen JindřichSolnice7400:38:4949,08
21MA3838Živný MarekOrel Orlice9100:39:2345,41
22MA4040Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:39:3943,69
23MA4242Šimák JanHradec Králové8300:39:4243,37
24MA4545Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:40:2938,30
25MA5050Nechvíl LukášAC Choceň8300:41:1433,45
26MA5252Jirásko DušanSK Srch7300:41:1833,02
27MA5454Žalud AlešLitoměřice7800:42:0328,17
28MA7373Skovroňský BohdanSeník7800:47:053,00
Muži B 40-49 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB44Kalousek BořivojKPA Pardubice6500:32:44101,78
2MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:57100,47
3MB77Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:33:2497,75
4MB88Doucha JiříStart Náchod7100:33:4995,22
5MB1414Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:34:4589,57
6MB1616Stříhavka JindřichAC Choceň7100:35:4783,31
7MB2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3478,57
8MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0269,69
9MB3939Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:2960,91
10MB4343Klepl FilipKLESPOL Praha6600:39:5558,28
11MB5656Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:1943,75
12MB5757Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:2942,74
13MB6666Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:2824,68
14MB7070Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:46:4317,11
15MB8282Krátký JosefTJ Svitavy6500:51:343,00
Muži C 50-59 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:35:56107,47
2MC2525Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:2699,43
3MC3333Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3793,09
4MC4949Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5980,41
5MC5858Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:42:3072,29
6MC7171Bajer MilanCafé Bajer Pardubice5500:46:5448,71
7MC7575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3545,05
8MC8080Horyna MiroslavPraha - Zahradní Město5400:49:3034,78
Muži D 60-69 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3535Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:43106,28
2MD4444Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:2497,86
3MD4747Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:4895,86
4MD6060Hrach JanSAK Ložiška Karviná4400:42:5085,68
5MD7272Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:0164,75
6MD7676Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:1758,42
7MD7979Tučný JanMK Pardubice4700:49:2752,58
8MD8585Pšenička JiříPardubice4600:54:1228,81
Muži E 70 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6868Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:46:01108,60
2ME7777Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:0196,12
3ME7878Janeček JaroslavSABZO Praha4000:49:1395,29
4ME8383Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:4185,03
5ME8787Vorel MilanSlatiňany4000:54:1974,07
Ženy A 34 let a mladší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2323Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:46106,60
2ZA3131Dvořáková PetraAC Čáslav8100:38:2098,36
3ZA3737Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5895,03
4ZA4848Doležalová VeronikaSlavia OB Hradec Králové8700:40:5784,60
5ZA5353Teplá JanaJoskatel Kolín8200:41:4380,57
6ZA5555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1178,11
7ZA5959Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:42:3376,18
8ZA6161Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0473,47
9ZA6363Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1767,07
10ZA6464Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2466,45
-ZA-91Smutná PavlaOB Vamberk86DNF-
Ženy B 35-44 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:51118,07
2ZB2424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1399,97
3ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:3481,96
4ZB5151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:1678,20
5ZB6262Krausová JaroslavaGlasmann Teplice7500:43:2966,29
Ženy C 45-54 let (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4041Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:39119,29
2ZC6767Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:3991,95
3ZC6969Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:2188,76
4ZC8484Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:3960,05
5ZC8686Šternerová HanaHradec Králové6300:54:1452,83
6ZC8888Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:0412,57
Ženy D 55 let a starší (trať 9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6565Vacková HanaSK Hronov5600:44:40112,13
2ZD7474Kašová HanaBarnex sport Brno5400:47:32100,07
3ZD8181Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:50:2787,80
4ZD8989Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:2928,78
5ZD9090Požgayová JanaBONBON Praha5501:05:5822,54
Trať 9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:29:59106,18
2MA22Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:31:1997,56
3MA33Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3196,27
1MB44Kalousek BořivojKPA Pardubice6500:32:44101,78
2MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:57100,47
4MA66Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1385,28
3MB77Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:33:2497,75
4MB88Doucha JiříStart Náchod7100:33:4995,22
1ZB99Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:51118,07
5MA1010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:5480,86
6MA1111Šutera JosefAtletika Polička7900:34:0479,78
7MA1212Mocek TomášAC Pardubice7900:34:3776,23
8MA1313Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:34:4475,47
5MB1414Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:34:4589,57
9MA1515Švandrlík MichalPardubice8700:35:4469,01
6MB1616Stříhavka JindřichAC Choceň7100:35:4783,31
1MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:35:56107,47
10MA1818Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0766,53
11MA1919Zachař JiříSruby7200:36:0866,42
12MA2020Kalný PetrAFK Chrudim8100:36:1265,99
13MA2121Horvat DavidHradec Králové7300:36:1465,77
7MB2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3478,57
1ZA2323Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:46106,60
2ZB2424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1399,97
2MC2525Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:2699,43
14MA2626Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:37:3856,72
15MA2727Veverka TomášOB Vamberk8400:37:4855,65
16MA2828Dubrovský LukášSlávie OB Hradec Králové8400:37:5055,43
17MA2929Havelka JanMaratónstav Úpice7900:37:5155,32
8MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0269,69
2ZA3131Dvořáková PetraAC Čáslav8100:38:2098,36
18MA3232Šulc RadekMilovice u Hořic7500:38:2152,09
3MC3333Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3793,09
19MA3434Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:38:4050,04
1MD3535Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:43106,28
20MA3636Jelen JindřichSolnice7400:38:4949,08
3ZA3737Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5895,03
21MA3838Živný MarekOrel Orlice9100:39:2345,41
9MB3939Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:2960,91
1ZC4041Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:39119,29
22MA4040Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:39:3943,69
23MA4242Šimák JanHradec Králové8300:39:4243,37
10MB4343Klepl FilipKLESPOL Praha6600:39:5558,28
2MD4444Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:2497,86
24MA4545Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:40:2938,30
3ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:3481,96
3MD4747Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:4895,86
4ZA4848Doležalová VeronikaSlavia OB Hradec Králové8700:40:5784,60
4MC4949Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5980,41
25MA5050Nechvíl LukášAC Choceň8300:41:1433,45
4ZB5151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:1678,20
26MA5252Jirásko DušanSK Srch7300:41:1833,02
5ZA5353Teplá JanaJoskatel Kolín8200:41:4380,57
27MA5454Žalud AlešLitoměřice7800:42:0328,17
6ZA5555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1178,11
11MB5656Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:1943,75
12MB5757Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:2942,74
5MC5858Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:42:3072,29
7ZA5959Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:42:3376,18
4MD6060Hrach JanSAK Ložiška Karviná4400:42:5085,68
8ZA6161Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0473,47
5ZB6262Krausová JaroslavaGlasmann Teplice7500:43:2966,29
9ZA6363Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1767,07
10ZA6464Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2466,45
1ZD6565Vacková HanaSK Hronov5600:44:40112,13
13MB6666Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:2824,68
2ZC6767Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:3991,95
1ME6868Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:46:01108,60
3ZC6969Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:2188,76
14MB7070Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:46:4317,11
6MC7171Bajer MilanCafé Bajer Pardubice5500:46:5448,71
5MD7272Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:0164,75
28MA7373Skovroňský BohdanSeník7800:47:053,00
2ZD7474Kašová HanaBarnex sport Brno5400:47:32100,07
7MC7575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:3545,05
6MD7676Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:1758,42
2ME7777Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:0196,12
3ME7878Janeček JaroslavSABZO Praha4000:49:1395,29
7MD7979Tučný JanMK Pardubice4700:49:2752,58
8MC8080Horyna MiroslavPraha - Zahradní Město5400:49:3034,78
3ZD8181Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:50:2787,80
15MB8282Krátký JosefTJ Svitavy6500:51:343,00
4ME8383Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:4185,03
4ZC8484Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:3960,05
8MD8585Pšenička JiříPardubice4600:54:1228,81
5ZC8686Šternerová HanaHradec Králové6300:54:1452,83
5ME8787Vorel MilanSlatiňany4000:54:1974,07
6ZC8888Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:0412,57
4ZD8989Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:2928,78
5ZD9090Požgayová JanaBONBON Praha5501:05:5822,54
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA11Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:29:59106,18
2MA22Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:31:1997,56
3MA33Miřejovský JiříVencl Team Ústí nad Orlicí7900:31:3196,27
4MB44Kalousek BořivojKPA Pardubice6500:32:4488,40
5MB55Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:32:5787,00
6MA66Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:33:1385,28
7MB77Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:33:2484,09
8MB88Doucha JiříStart Náchod7100:33:4981,40
9MA1010Chlubna JanTJ Nové Město na Moravě8400:33:5480,86
10MA1111Šutera JosefAtletika Polička7900:34:0479,78
11MA1212Mocek TomášAC Pardubice7900:34:3776,23
12MA1313Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:34:4475,47
13MB1414Buriánek RomanSKI Klub Česká Třebová6500:34:4575,36
14MA1515Švandrlík MichalPardubice8700:35:4469,01
15MB1616Stříhavka JindřichAC Choceň7100:35:4768,68
16MC1717Klimeš JiříAC Náchod6100:35:5667,71
17MA1818Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:36:0766,53
18MA1919Zachař JiříSruby7200:36:0866,42
19MA2020Kalný PetrAFK Chrudim8100:36:1265,99
20MA2121Horvat DavidHradec Králové7300:36:1465,77
21MB2222Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:36:3463,62
22MC2525Štyndl MiroslavAtletika Polička5700:37:2658,02
23MA2626Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:37:3856,72
24MA2727Veverka TomášOB Vamberk8400:37:4855,65
25MA2828Dubrovský LukášSlávie OB Hradec Králové8400:37:5055,43
26MA2929Havelka JanMaratónstav Úpice7900:37:5155,32
27MB3030Lisý PavelFRC Hradec Králové6600:38:0254,14
28MA3232Šulc RadekMilovice u Hořic7500:38:2152,09
29MC3333Holeček PetrLabe Triclub Hradec Králové5900:38:3750,37
30MA3434Slovák MiroslavSlávia OB Hradec Králové7700:38:4050,04
31MD3535Hájek FrantišekFGT Stolany4900:38:4349,72
32MA3636Jelen JindřichSolnice7400:38:4949,08
33MA3838Živný MarekOrel Orlice9100:39:2345,41
34MB3939Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:39:2944,77
35MA4040Teplý OndřejJoskatel Kolín8100:39:3943,69
36MA4242Šimák JanHradec Králové8300:39:4243,37
37MB4343Klepl FilipKLESPOL Praha6600:39:5541,96
38MD4444Červ MiloslavAtletika Polička5000:40:2438,84
39MA4545Hanzl StanislavCykloservis Hanzl7300:40:2938,30
40MD4747Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:40:4836,25
41MC4949Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:5935,07
42MA5050Nechvíl LukášAC Choceň8300:41:1433,45
43MA5252Jirásko DušanSK Srch7300:41:1833,02
44MA5454Žalud AlešLitoměřice7800:42:0328,17
45MB5656Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:1926,45
46MB5757Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:42:2925,37
47MC5858Kaše JaroslavBarnex Sport Brno5300:42:3025,26
48MD6060Hrach JanSAK Ložiška Karviná4400:42:5023,11
49MB6666Tomšů PetrMlýn Janderov6400:45:286,09
50ME6868Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:46:013,00
51MB7070Fišter ŠtefanAC Čáslav6400:46:433,00
52MC7171Bajer MilanCafé Bajer Pardubice5500:46:543,00
53MD7272Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:47:013,00
54MA7373Skovroňský BohdanSeník7800:47:053,00
55MC7575Krňávek VojtěchISCAREX Česká Třebová5400:47:353,00
56MD7676Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:48:173,00
57ME7777Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:49:013,00
58ME7878Janeček JaroslavSABZO Praha4000:49:133,00
59MD7979Tučný JanMK Pardubice4700:49:273,00
60MC8080Horyna MiroslavPraha - Zahradní Město5400:49:303,00
61MB8282Krátký JosefTJ Svitavy6500:51:343,00
62ME8383Doležal StanislavBK Pardubice3800:51:413,00
63MD8585Pšenička JiříPardubice4600:54:123,00
64ME8787Vorel MilanSlatiňany4000:54:193,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB99Fenclová MartaAC Pardubice7600:33:51111,65
2ZA2323Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:36:4695,43
3ZB2424Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:37:1392,92
4ZA3131Dvořáková PetraAC Čáslav8100:38:2086,71
5ZA3737Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:38:5883,18
6ZC4041Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:3979,38
7ZB4646Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:3474,28
8ZA4848Doležalová VeronikaSlavia OB Hradec Králové8700:40:5772,15
9ZB5151Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:1670,39
10ZA5353Teplá JanaJoskatel Kolín8200:41:4367,88
11ZA5555Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:42:1165,29
12ZA5959Hronová MarkétaUniverzita Hradec Králové9000:42:3363,25
13ZA6161Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:43:0460,37
14ZB6262Krausová JaroslavaGlasmann Teplice7500:43:2958,05
15ZA6363Hubková KateřinaAC Vysoké Mýto8400:44:1753,60
16ZA6464Stříhavková PetraAC Choceň7900:44:2452,95
17ZD6565Vacková HanaSK Hronov5600:44:4051,47
18ZC6767Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:45:3946,00
19ZC6969Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:46:2142,10
20ZD7474Kašová HanaBarnex sport Brno5400:47:3235,52
21ZD8181Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:50:2719,29
22ZC8484Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:52:397,05
23ZC8686Šternerová HanaHradec Králové6300:54:143,00
24ZC8888Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:03:043,00
25ZD8989Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:293,00
26ZD9090Požgayová JanaBONBON Praha5501:05:583,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód