Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Velká Pardubická cross-country

16.10.2011, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Velká Pardubická cross-country
  • datum konání: 16.10.2011
  • zobrazeno již 13x

Sociální sítě

Místo konání

stadion na Olšinkách, Pardubice
10:00 - 12:30 hodin

Přihlášky

do 14. 10. 2011 na níže uvedený email
od 9 hodin v místě startu

Startovné

dospělí: do 14. 10. 2011 - 70 Kč, na místě - 100 Kč
mládežnické kategorie: 20 Kč

Popis tratě

délka: 10 km a méně

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

AC Pardubice
mobil 777 571 106

Internetové stránky

http://www.acpce.cz

E-mailová adresa

ac-pardubice@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.10.2018Velká Pardubická cross-country288
14.10.2017Velká Pardubická cross-country194
15.10.2016Barth Velká Pardubická cross-country113
17.10.2015Velká Pardubická cross-country154
18.10.2014Velká Pardubická cross-country62
12.10.2013Velká Pardubická cross-country93
14.10.2012Velká Pardubická Cross-Country115
19.10.2008Velká pardubická cross-country125
15.10.2006Velká Pardubická Cross Country125
16.10.2005Velká pardubická cross-country EAA165
17.10.2004Cross country - Pardubice22
19.10.2003Velká pardubická cross-country23
20.10.200233. ročník, Velká pardubická cross country 200259
21.10.200132. ročník, Cross - country Pardubice307

Statistika závodu Velká Pardubická cross-country

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 1845

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Metelková Táňa729
Fenclová Marta769
Šternerová Hana637
Krátká Anna697
Doležal Stanislav387
Kozáková Denisa797
Jirásková Eva647
Matyášová Jana657
Jirásko Dušan737
Keprtová Miloslava487
Kovář Jáchym966
Jirásko Lubomír716
Červ Miloslav506
Bajer Milan556
Mannlová Jana806
Bednář Josef505
Šťastný Jaromír305
Froš Štěpán735
Hellerová Hana615
Stránský Aleš605
Mocek Tomáš795
Novák Pavel815
Vacková Hana565
Smrčka Miloš545
Radiměřský Karel875
Vorel Milan405
Nejedlý Michal695
Fiala Jaroslav385
Jelínková Magdalena455
Nečas Josef585
Krunka Kamil865
Sejkorová Lenka635
Meduna Josef835
Šůcha Václav465
Kratochvíl Miloš755
Pechek František535
Kraus Václav645
Jelínek Matěj425
Olšan Martin874
Vlčovská Marta764
Hofman Jiří874
Rossi Lenka544
Zajíc Jan534
Krátký František434
Kalousek Jan714
Vodička Jiří534
Weidlich Tomáš734
Ožana Václav644
Heller Tomáš814
Vanta Josef624

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žáci r. 1996 a mladší (trať 2,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M468Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:11:17106,29
2M4811Joukal LukášTJ Sokol Nová Paka9700:11:4299,14
3M494Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:11:5894,56
4M4115Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5677,97
5M4131Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:13:30100,49
6M4143Stříhavka JindřichAC Choceň0000:13:31100,25
7M4157Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:13:3599,26
8M4166Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:13:36117,04
9M41818Jirsa TomášSŠK Újezd nad Lesy9900:16:0882,96
10M41915Beran MatoušAC Pardubice0100:16:2058,62
11M42014Jirásko JosefSK Srch0100:16:2357,88
12M42120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:16:44126,82
13M42219Otava RadekHvězda Pardubice0000:16:5450,25
14M42317Novotný MarekŠAK Pardubice0300:21:5573,18
Žákyně r. 1996 a mladší (trať 2,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z419Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:12:28112,14
2Z4213Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:3495,56
3Z4398Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:13:4792,30
4Z4410Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:13:50104,71
5Z4597Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:14:1385,77
6Z4616Frydrychová EliškaAC Choceň0100:14:3095,29
7Z472Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:47100,00
-Z4-12Svobodová EditaHvězda Pardubice98DNF-
Dorostenci r. 94-95 (trať 2,8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51182Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:10:21101,17
2M52151Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:10:22100,85
3M53183Cink MartinAC Pardubice9400:10:3197,97
4M54178Lakota AntonínAC Choceň9500:10:5789,65
5M55186Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:11:1484,20
6M57189Polák ŠtěpánAC Choceň9500:11:3477,80
7M510185Beran LukášSK OMT Pardubice9500:12:4156,35
8M512194Pilář LukášAtletika Chrudim9500:13:2841,30
9M517202Paďour MichalAC Pardubice 9400:14:5413,77
Junioři 18-19 let (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1187Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:21100,00
Juniorky 18-19 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ20424Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:28:26100,00
Muži A 20-39 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:30:39107,30
2MA290Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:0798,08
3MA385Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:32:4094,62
4MA448Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:4893,78
5MA587Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:32:5792,84
6MA688Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:34:2683,51
7MA797Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:34:4181,94
8MA867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:0279,74
9MA953Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4874,92
10MA11168Šutera JosefAtletika Polička7900:36:4968,53
11MA1292Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3763,50
12MA1347Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4163,08
13MA1568Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:4356,58
14MA1782Švandrlík MichalPardubice8700:39:3651,03
15MA1945Zachař JiříSruby7200:39:5549,04
16MA2054Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:5848,73
17MA21166Horvat DavidHradec Králové7300:40:0348,20
18MA2383Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:40:5842,44
19MA2557Froš ŠtěpánHolice7300:41:4737,30
20MA3595Novák PetrChrudim7800:44:5018,13
21MA3651Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:44:5717,39
22MA4161Luňáček JaroslavMaleč7800:50:293,00
23MA4666Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:55:163,00
24MA47167Ďuraško JakubPardubice8501:00:003,00
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1071Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:30111,26
2MB1646Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:0298,16
3MB2277Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:3090,58
4MB3089Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:3574,63
5MB3170Sedláček RomanLanškroun6400:43:3874,38
6MB3373Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:4168,95
7MB3499Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:44:4668,51
8MB3894Tomšů PetrMlýn Janderov6400:48:2249,90
9MB3952Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:48:3348,95
10MB4859Krátký JosefTJ Svitavy6501:02:003,00
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1486Klimeš JiříAC Náchod6100:37:45109,32
2MC1893Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:3899,80
3MC2480Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:2490,88
4MC2774Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:42:1486,67
5MC3262Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:4479,09
6MC3764Kučera ZdeněkAC Náchod5500:47:1761,16
7MC4081Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:1751,06
8MC4384Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:3039,86
9MC4456Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:1336,24
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:52103,06
2MD2863Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:3999,37
3MD29169Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0297,57
4MD4258Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:3562,05
5MD4560Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:54:0145,90
Muži E 70 let a starší (trať 7,3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME269Doležal StanislavBK Pardubice3800:37:42108,82
2ME355Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:38:26105,10
3ME475Vorel MilanSlatiňany4000:42:1186,08
Ženy A 20-34 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA480Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:58107,65
2ZA694Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:0697,25
3ZA7209Vejrostová Hananeregistrována8300:22:2095,11
4ZA1081Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0987,61
5ZA1199Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1586,70
6ZA1284Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3783,33
7ZA1690Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:2058,41
8ZA1792Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:27:5444,04
Ženy B 35-44 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB188Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:19:19103,39
2ZB2243Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:4499,15
3ZB383Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:5497,46
4ZB585Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:2681,85
5ZB889Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:3070,99
6ZB1396Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:0055,73
7ZB14241Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:24:0355,22
Ženy C 45-54 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC987Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:02123,09
2ZC15242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:30104,14
3ZC21244Pospíšilová VěraPardubice5800:29:3572,78
4ZC22206Šternerová HanaHradec Králové6300:30:1967,14
5ZC2395Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:5539,49
6ZC2482Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:2527,97
Ženy D 55-64 let (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD1791Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:54122,10
2ZD1993Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:14119,98
Ženy E 65 let a starší (trať 5,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZE2586Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:5857,92
Trať 2,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z419Čerenkova PetraAtletika Rtyně v Podkrkonoší9900:12:28112,14
2Z4213Pártlová DanielaAC Choceň9700:13:3495,56
3Z4398Hypešová NatálieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:13:4792,30
4Z4410Kábrtová PavlaAtletika Rtyně v Podkrkonoší0000:13:50104,71
5Z4597Suchánková NikolTJ Sokol atletika Jaroměř9900:14:1385,77
6Z4616Frydrychová EliškaAC Choceň0100:14:3095,29
7Z472Stříhavková EliškaAC Choceň0200:14:47100,00
Trať 2,8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51182Friš JanTJ Jiskra Litomyšl9500:10:21101,17
2M52151Honců MiloslavAtletika Dvůr Králové9400:10:22100,85
3M53183Cink MartinAC Pardubice9400:10:3197,97
4M54178Lakota AntonínAC Choceň9500:10:5789,65
5M55186Havlíček JosefŠAK Pardubice9500:11:1484,20
1M468Kovář JáchymAtletika Litomyšl9600:11:17106,29
6M57189Polák ŠtěpánAC Choceň9500:11:3477,80
2M4811Joukal LukášTJ Sokol Nová Paka9700:11:4299,14
3M494Mojžíš DominikTJ Sokol atletika Jaroměř9700:11:5894,56
7M510185Beran LukášSK OMT Pardubice9500:12:4156,35
4M4115Petiška OndřejTJ Sokol atletika Jaroměř9700:12:5677,97
8M512194Pilář LukášAtletika Chrudim9500:13:2841,30
5M4131Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:13:30100,49
6M4143Stříhavka JindřichAC Choceň0000:13:31100,25
7M4157Petiška VojtěchTJ Sokol atletika Jaroměř0000:13:3599,26
8M4166Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:13:36117,04
9M517202Paďour MichalAC Pardubice 9400:14:5413,77
9M41818Jirsa TomášSŠK Újezd nad Lesy9900:16:0882,96
10M41915Beran MatoušAC Pardubice0100:16:2058,62
11M42014Jirásko JosefSK Srch0100:16:2357,88
12M42120Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:16:44126,82
13M42219Otava RadekHvězda Pardubice0000:16:5450,25
14M42317Novotný MarekŠAK Pardubice0300:21:5573,18
Trať 5,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB188Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:19:19103,39
2ZB2243Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:4499,15
3ZB383Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:5497,46
1ZA480Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:58107,65
4ZB585Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:2681,85
2ZA694Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:0697,25
3ZA7209Vejrostová Hananeregistrována8300:22:2095,11
5ZB889Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:3070,99
1ZC987Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:02123,09
4ZA1081Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0987,61
5ZA1199Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1586,70
6ZA1284Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3783,33
6ZB1396Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:0055,73
7ZB14241Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:24:0355,22
2ZC15242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:30104,14
7ZA1690Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:2058,41
1ZD1791Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:54122,10
8ZA1792Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:27:5444,04
2ZD1993Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:14119,98
1ZJ20424Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:28:26100,00
3ZC21244Pospíšilová VěraPardubice5800:29:3572,78
4ZC22206Šternerová HanaHradec Králové6300:30:1967,14
5ZC2395Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:5539,49
6ZC2482Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:2527,97
1ZE2586Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:5857,92
Trať 7,3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1187Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:26:21100,00
1ME269Doležal StanislavBK Pardubice3800:37:42108,82
2ME355Tomíšek JindřichObec Říkovice3900:38:26105,10
3ME475Vorel MilanSlatiňany4000:42:1186,08
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:30:39107,30
2MA290Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:0798,08
3MA385Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:32:4094,62
4MA448Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:4893,78
5MA587Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:32:5792,84
6MA688Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:34:2683,51
7MA797Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:34:4181,94
8MA867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:0279,74
9MA953Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4874,92
1MB1071Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:30111,26
10MA11168Šutera JosefAtletika Polička7900:36:4968,53
11MA1292Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3763,50
12MA1347Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4163,08
1MC1486Klimeš JiříAC Náchod6100:37:45109,32
13MA1568Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:4356,58
2MB1646Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:0298,16
14MA1782Švandrlík MichalPardubice8700:39:3651,03
2MC1893Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:3899,80
15MA1945Zachař JiříSruby7200:39:5549,04
16MA2054Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:5848,73
17MA21166Horvat DavidHradec Králové7300:40:0348,20
3MB2277Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:3090,58
18MA2383Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:40:5842,44
3MC2480Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:2490,88
19MA2557Froš ŠtěpánHolice7300:41:4737,30
1MD2691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:52103,06
4MC2774Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:42:1486,67
2MD2863Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:3999,37
3MD29169Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0297,57
4MB3089Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:3574,63
5MB3170Sedláček RomanLanškroun6400:43:3874,38
5MC3262Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:4479,09
6MB3373Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:4168,95
7MB3499Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:44:4668,51
20MA3595Novák PetrChrudim7800:44:5018,13
21MA3651Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:44:5717,39
6MC3764Kučera ZdeněkAC Náchod5500:47:1761,16
8MB3894Tomšů PetrMlýn Janderov6400:48:2249,90
9MB3952Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:48:3348,95
7MC4081Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:1751,06
22MA4161Luňáček JaroslavMaleč7800:50:293,00
4MD4258Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:3562,05
8MC4384Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:3039,86
9MC4456Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:1336,24
5MD4560Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:54:0145,90
23MA4666Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:55:163,00
24MA47167Ďuraško JakubPardubice8501:00:003,00
10MB4859Krátký JosefTJ Svitavy6501:02:003,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA172Homoláč JiříVSK Univerzita Brno9000:30:39107,30
2MA290Krunka KamilSK Nové Město nad Metují8600:32:0798,08
3MA385Hübl RadekVENCL TEAM Ústí nad Orlicí8800:32:4094,62
4MA448Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:32:4893,78
5MA587Razým LukášVENCL TEAM Ústí nad Orlicí7900:32:5792,84
6MA688Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:34:2683,51
7MA797Slanina MartinSokol Hradec Králové8000:34:4181,94
8MA867Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:0279,74
9MA953Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:35:4874,92
10MB1071Krejčí JaromírČeské Meziříčí6600:36:3070,52
11MA11168Šutera JosefAtletika Polička7900:36:4968,53
12MA1292Mocek TomášAC Pardubice7900:37:3763,50
13MA1347Kábrt MichalAtletika Rtyně v Podkrkonoší7200:37:4163,08
14MC1486Klimeš JiříAC Náchod6100:37:4562,66
15MA1568Nechvíl PetrAC Choceň9100:38:4356,58
16MB1646Stříhavka JindřichAC Choceň7100:39:0254,59
17MA1782Švandrlík MichalPardubice8700:39:3651,03
18MC1893Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:3850,82
19MA1945Zachař JiříSruby7200:39:5549,04
20MA2054Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:39:5848,73
21MA21166Horvat DavidHradec Králové7300:40:0348,20
22MB2277Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:3045,37
23MA2383Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:40:5842,44
24MC2480Brožek RadmilKRB Chrudim5400:41:2439,71
25MA2557Froš ŠtěpánHolice7300:41:4737,30
26MD2691Hájek FrantišekFGT Stolany4900:41:5236,78
27MC2774Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:42:1434,47
28MD2863Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:42:3931,85
29MD29169Červ MiloslavAtletika Polička5000:43:0229,44
30MB3089Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:43:3525,99
31MB3170Sedláček RomanLanškroun6400:43:3825,67
32MC3262Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:4425,04
33MB3373Kalousek JanSK Týniště nad Orlicí7100:44:4119,07
34MB3499Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:44:4618,55
35MA3595Novák PetrChrudim7800:44:5018,13
36MA3651Jirásko DušanSK Srch Polabiny PA7300:44:5717,39
37MC3764Kučera ZdeněkAC Náchod5500:47:173,00
38MB3894Tomšů PetrMlýn Janderov6400:48:223,00
39MB3952Jirásko LubomírSK Srch Polabiny PA7100:48:333,00
40MC4081Petržílek ZdeněkKRB Chrudim5500:49:173,00
41MA4161Luňáček JaroslavMaleč7800:50:293,00
42MD4258Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:50:353,00
43MC4384Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:51:303,00
44MC4456Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:52:133,00
45MD4560Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:54:013,00
46MA4666Slabihoud AlešBapa Letohrad7500:55:163,00
47MA47167Ďuraško JakubPardubice8501:00:003,00
48MB4859Krátký JosefTJ Svitavy6501:02:003,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB188Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:19:19103,39
2ZB2243Fenclová MartaAC Pardubice7600:19:4499,15
3ZB383Vítová EvaSK Nové Město nad Metují7500:19:5497,46
4ZA480Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:20:5886,60
5ZB585Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:21:2681,85
6ZA694Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:22:0675,06
7ZA7209Vejrostová Hananeregistrována8300:22:2072,69
8ZB889Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:22:3070,99
9ZC987Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:23:0265,56
10ZA1081Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:23:0964,38
11ZA1199Stříhavková PetraAC Choceň7900:23:1563,36
12ZA1284Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:23:3759,63
13ZB1396Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:24:0055,73
14ZB14241Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:24:0355,22
15ZC15242Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:25:3040,46
16ZA1690Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:26:2031,98
17ZA1792Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8300:27:5416,03
17ZD1791Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:27:5416,03
19ZD1993Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:28:1412,64
20ZJ20424Ďurovcová SoňaAC Pardubice9200:28:2610,60
21ZC21244Pospíšilová VěraPardubice5800:29:353,00
22ZC22206Šternerová HanaHradec Králové6300:30:193,00
23ZC2395Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:33:553,00
24ZC2482Sedláčková HedvikaLanškroun6600:35:253,00
25ZE2586Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:37:583,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 50%
Zvolená trasa závodu: 50%
Značení závodu: 70%
Vyhlášení výsledků: 50%
Zpracování výsledků: 50%
Ceny vítězům: 0%
Celkový dojem ze závodu: 35%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
44%

Názory na závod

pěkně blbí visledky jak jsem měl mít šanci na 13 letý a15 letý.
mourek321

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód