Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh do vrchu na Andrlův chlum

8.1.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh do vrchu na Andrlův chlum
  • datum konání: 8.1.2011
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Jiskra Ústí nad Orlicí

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
6.1.2018Běh do vrchu na Andrlův chlum122
7.1.2017Běh do vrchu na Andrlův chlum50
9.1.2016Běh do vrchu na Andrlův chlum111
3.1.2015Běh do vrchu na Andrlův chlum138
4.1.2014Běh do vrchu na Andrlův chlum132
5.1.2013Běh do vrchu na Andrlův chlum68
7.1.2012Běh do vrchu na Andrlův chlum68
9.1.2010Běh do vrchu na Andrlův chlum41
3.1.2009Běh do vrchu na Andrlův chlum54
5.1.2008Běh do vrchu na Andrlův chlum79
6.1.2007Běh do vrchu na Andrlův chlum95
7.1.2006Běh do vrchu na Andrlův chlum84
8.1.2005Běh do vrchu na Andrlův chlum107
3.1.2004Běh do vrchu na Andrlův chlum100
4.1.2003Běh do vrchu na Andrlův chlum97
5.1.2002Běh do vrchu na Andrlův chlum69
6.1.2001Běh do vrchu na Andrlův chlum108
8.1.2000Andrlův chlum, 27. ročník102
9.1.1999Běh do vrchu na Andrlův chlum, 26.ročník115

Statistika závodu Běh do vrchu na Andrlův chlum

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1740

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Zajíc Jan5318
Sadílek Ota4617
Krupička Miroslav5316
Červ Miloslav5015
Keprtová Miloslava4815
Stránský Aleš6014
Šimůnek Jan8214
Šebek Michal8413
Svatoš Otakar3413
Bielčik Jindřich4013
Kubelka Tomáš9312
Kalousek Jan4112
Soukup Jiří2712
Doleček Josef7912
Mannlová Jana8012
Pilgr Bohuslav5112
Hübl Radek8812
Pilgr Luděk7612
Vacek Martin6911
Havran Miroslav3711
Šafář Jaroslav5111
Matyášová Jana6510
Kratochvíl Miloš7510
Kubelka Petr9510
Valter Pavel5210
Zajíc Jakub899
Jadrný Lubomír739
Šimůnková Pavla779
Novotný Jiří459
Nechvíl Petr919
Dobšíček Pavel809
Vytlačilová Lenka849
Razým Jan578
Siegel Josef868
Čechal Jaroslav618
Stránská Adéla918
Jirásková Eva648
Nágl Marek687
Heger Vojtěch747
Bielčik Petr717
Kopecký Libor567
Nemšák Miroslav697
Kolář Radim697
Sejkorová Lenka637
Novák Jiří807
Jirásková Bára917
Hrdina Jaroslav477
Koblížek Kamil807
Marhold Luboš777
Marhold Petr787

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Žákyně 15 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽS2869Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:41-
Žáci 15 let a mladší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MS4079Stříhavka JindřichAC Choceň0000:16:01-
2MS4167Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:16:20-
3MS54102Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:18:05-
4MS5958Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:20:43-
Dorostenci 16-17 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD966Šafář RomanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:31-
2MD1282Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:55-
3MD19111Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:12:25-
4MD2499Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:12:48-
Muži A 18-39 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:10:08-
2MA263Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:17-
3MA496Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:10:24-
4MA6103Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:10:41-
5MA7106Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:19-
6MA856Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:11:27-
7MA1098Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:36-
8MA1176Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:11:54-
9MA13104Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:11:55-
10MA14113Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:12:15-
11MA1788Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:12:20-
12MA2265Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:12:39-
13MA25108Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:13:02-
14MA2693Starý TomášPlastic Cocks8700:13:14-
15MA2994Sádecký MarekSDH Parník8900:13:54-
16MA3081Marhold LubošChoceň7700:13:54-
17MA3191Krmela PavelRychnov na Moravě7800:13:56-
18MA3475Marhold PetrChoceň7800:14:25-
19MA3671Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:57-
20MA48105Mutina PetrBO Kvasiny7300:16:56-
21MA5083Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:17:15-
Muži B 40-49 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB364Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:22-
2MB1587Donát VáclavSokol Hylváty6500:12:18-
3MB1889Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:12:22-
4MB2092Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:12:38-
5MB23109Buriánek RomanČeská Třebová6500:12:46-
6MB27112Štancl JiříMagnus Orienteering6300:13:39-
7MB4285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:27-
8MB4378Stříhavka JindřichAC Choceň7100:16:29-
9MB49117Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:17:06-
Muži C 50-59 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC568Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:33-
2MC16101Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:12:19-
3MC20110Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:12:38-
4MC56114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:20-
Muži D 60 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3297Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:11-
2MD3855Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:15:48-
3MD4554Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:16:30-
4MD5295Bielčik JindřichLichkov4000:18:04-
5MD57115Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:19:34-
6MD6172Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:27-
7MD6284Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:26:38-
Ženy A 18-34 let (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA3570Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:32-
2ZA3786Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:15:07-
3ZA3957Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:00-
4ZA4377Stříhavková PetraAC Choceň7900:16:29-
5ZA4659Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:42-
6ZA4773Poslušná AnežkaMagnus Orienteering9000:16:46-
7ZA5174Češíková EliškaSK Slatiňany8800:17:43-
8ZA52116Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:18:04-
Ženy B 35 let a starší (trať 2,5 km, 209 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB32100Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:11-
2ZB5561Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:19:11-
3ZB58107Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:20:19-
4ZB6060Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:46-
Trať 2,5 km, 209 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA179Razým LukášVencl tým Ústí nad Orlicí7900:10:08-
2MA263Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:10:17-
1MB364Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:10:22-
3MA496Vítek MiroslavVencl tým Ústí nad Orlicí7200:10:24-
1MC568Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:10:33-
4MA6103Doleček JosefVencl tým Ústí nad Orlicí7900:10:41-
5MA7106Nechvíl PetrAC Choceň9100:11:19-
6MA856Jadrný LubomírVencl Tým Ústí nad Orlicí7300:11:27-
1MD966Šafář RomanTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9400:11:31-
7MA1098Kubelka TomášJiskra Ústí nad Orlicí9300:11:36-
8MA1176Záveský FilipOrel Česká Třebová9300:11:54-
2MD1282Vondra DavidVencl tým Ústí nad Orlicí9400:11:55-
9MA13104Šebek MichalVencl tým Ústí nad Orlicí8400:11:55-
10MA14113Koblížek KamilMagnus Orienteering8000:12:15-
2MB1587Donát VáclavSokol Hylváty6500:12:18-
2MC16101Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Orlicí5300:12:19-
11MA1788Jeníček OndřejFort SMS Ústí nad Orlicí8800:12:20-
3MB1889Ducháček JanVencl Tým Ústí nad Orlicí6800:12:22-
3MD19111Štancl DanielSK Žamberk Tessuti Sport9500:12:25-
3MC20110Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:12:38-
4MB2092Chlup JiříTJ Rychnov na Moravě7000:12:38-
12MA2265Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:12:39-
5MB23109Buriánek RomanČeská Třebová6500:12:46-
4MD2499Kubelka PetrJiskra Ústí nad Orlicí9500:12:48-
13MA25108Kalousek JosefHC Strike Libchavy7500:13:02-
14MA2693Starý TomášPlastic Cocks8700:13:14-
6MB27112Štancl JiříMagnus Orienteering6300:13:39-
1ŽS2869Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:13:41-
15MA2994Sádecký MarekSDH Parník8900:13:54-
16MA3081Marhold LubošChoceň7700:13:54-
17MA3191Krmela PavelRychnov na Moravě7800:13:56-
1ZB32100Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:14:11-
1MD3297Červ MiloslavAtletika Polička5000:14:11-
18MA3475Marhold PetrChoceň7800:14:25-
1ZA3570Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:14:32-
19MA3671Novák JiříHasiči Ústí nad Orlicí8000:14:57-
2ZA3786Martincová KristýnaVencl Tým Ústí nad Orlicí9300:15:07-
2MD3855Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:15:48-
3ZA3957Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová8000:16:00-
1MS4079Stříhavka JindřichAC Choceň0000:16:01-
2MS4167Langer PatrikTJ Jiskra Ústí n. Orlicí9600:16:20-
7MB4285Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:16:27-
8MB4378Stříhavka JindřichAC Choceň7100:16:29-
4ZA4377Stříhavková PetraAC Choceň7900:16:29-
3MD4554Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:16:30-
5ZA4659Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:16:42-
6ZA4773Poslušná AnežkaMagnus Orienteering9000:16:46-
20MA48105Mutina PetrBO Kvasiny7300:16:56-
9MB49117Nágl MarekCTC FORT SMC Ústí nad Orlicí6800:17:06-
21MA5083Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:17:15-
7ZA5174Češíková EliškaSK Slatiňany8800:17:43-
8ZA52116Simonová MonikaTJ Sokol Česká Třebová8500:18:04-
4MD5295Bielčik JindřichLichkov4000:18:04-
3MS54102Urban MatyášTJ Jiskra Ústí nad Orlicí0000:18:05-
2ZB5561Sejkorová LenkaTJ Česká Třebová6300:19:11-
4MC56114Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:19:20-
5MD57115Pilgr BohuslavOB Česká Třebová5100:19:34-
3ZB58107Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:20:19-
4MS5958Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:20:43-
4ZB6060Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:22:46-
6MD6172Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3400:26:27-
7MD6284Soukup JiříTJ LIGA 100 Hradec Králové2700:26:38-

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 90%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 2 návštěvníků.
Celkové hodnocení
97%

Názory na závod

Ahoj, nenašel někdo prosím černou tenkou čelenku s nápisem Bj? (značka Bjorn Daehlie) díky moc :-) jinak tradiční pěkný závod a pěkná dřina... A. Stránská
adela.stranska
Super závod, příjemné počasí, jen se mi zdá, že to jsou jen 2 km...Petr B.
jampb

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód