Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

3. Pekelný kilometr

1.6.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 3. Pekelný kilometr
  • datum konání: 1.6.2011
  • zobrazeno již 10x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová a EkoBi s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

viz propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
24.8.20115. Pekelný kilometr100
13.7.20114. Pekelný kilometr101
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 3. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5783

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Borek Petr7045
Šimůnek Jan8245
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnek Jan4929
Šimůnková Zdena5829
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kačerovský Michal9826
Gregora Jan0026
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Gregorová Michaela0424
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Záveský Filip9322
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Hruška Vladislav0421
Vávra Jan0721
Bielčik Jindřich4021
Hanáková Klára0220
Ducháček Bedřich5920
Broulíková Anežka0820

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:37114,45
2D1210Hacura LukášSeloutky0500:00:4197,87
3D1314Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4387,68
4D146Zachová AnetaPeklák team0500:00:4767,61
5D154Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:4956,87
6D1613Borková AnežkaČeská Třebová0500:00:5051,83
7D171Maršálková Denisaneregistrována0500:00:5334,44
8D185Janeček RomanČeská Třebová0600:00:5432,42
9D1916Zářecký MatyášMŠ u koupaliště0600:00:5430,50
10D11012Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5429,39
11D11117Vávra JanPeklák team0700:01:110,00
12D11215Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:130,00
13D1139Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:180,00
14D1142Maršálek Lukášneregistrován0800:01:330,00
15D1158Zemanová TerezaBHLT0700:01:330,00
16D11611Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:430,00
-D1-7Orlichová NikolaMŠ Koupaliště Česká Třebová05DNF-
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:23138,82
2M179Fedra VojtěchKlepačov0200:01:5282,03
3M182Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:5379,15
4M191Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5378,52
5M11013Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5574,79
6M1114Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:5771,73
7M11211Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:5967,25
8M11414Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1143,98
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z128Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:31106,44
2Z1310Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3599,63
3Z1412Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3793,93
4Z155Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:4284,93
5Z167Zachová MarkétaPeklák team0100:01:5066,89
6Z1133Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:1122,79
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:12107,99
2M221Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:18101,89
3M233Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3090,12
4M248Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3386,91
5M256Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:4772,51
6M275Fedra FrantišekKlepačov0000:04:0950,74
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z262Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:55110,86
2Z284Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2289,14
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ648Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:33115,72
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:1493,07
3MJ1039Bednář PetrDolní Čermná9300:06:1791,21
4MJ1411Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:2984,60
5MJ1741Zejbrlík DanAČR9400:06:4178,32
6MJ1942Drábek JakubAČR9300:06:4874,12
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:04:47109,61
2MA233Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:04:59102,02
3MA335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:1988,37
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2485,34
5MA744Sádecký MarekSDH Parník8900:05:4670,57
6MA1112Gregora ZdenekLanškroun7300:06:2047,80
7MA1552Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:3041,56
8MA1654Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:3239,94
9MA2149Sejkora PatrikLanškroun7800:06:5524,87
10MA2243Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5822,83
11MA2523Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:07:292,10
12MA3215Zeman BřetislavBHLT7500:07:500,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB550Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:26120,80
2MB1245Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:2190,47
3MB1320Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2488,73
4MB3029Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4246,12
5MB3410Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:0533,34
6MB3724Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1727,02
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50123,43
2MC185Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:4495,91
3MC2446Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:1480,66
4MC4353Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:0226,17
5MC4813Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:2713,53
6MC534Wendlig MiroslavLuková5300:10:420,00
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2730Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:33107,05
2MD2955Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:40104,21
3MD3614Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1688,73
4MD5125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:1936,74
5MD547Rossi OttoHradec Králové4300:11:1413,15
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51108,66
2ZJ4651Krátká HanaLanškroun9500:09:14100,41
3ZJ4940Diblíková KristýnaAČR9300:09:4090,93
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2028Vévodová MartinaAK Perná9000:06:51109,46
2ZA2337Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:10100,63
3ZA2621Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:3389,91
4ZA3322Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0176,96
5ZA3526Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0774,16
6ZA3838Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:2565,58
7ZA3919Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2764,70
8ZA4217Sedláčková Alžbětaneregistrována7800:08:5850,41
9ZA4716Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1841,31
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:38109,90
2ZB3147Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:46106,54
3ZB401Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:4183,56
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4431Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:08106,30
2ZC456Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13104,73
3ZC5027Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:5788,97
4ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:3475,93
5ZC553Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:1860,34
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12StřelciStřelci 00:04:10118,10
1. úsekVévodová Martina 00:01:32
2. úsekŘehák Tomáš 00:01:18
3. úsekHrdina Pavel 00:01:18
2ST21Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:28105,01
1. úsekStránská Adéla 00:01:31
2. úsekSádecký Marek 00:01:28
3. úsekStarý Tomáš 00:01:26
3ST34ISCAREX STARSISCAREX STARS 00:05:0676,89
1. úsekDušková Lenka 00:01:47
2. úsekMagál Jiří 00:01:36
3. úsekŠimůnek Jan 00:01:41
4ST43[D]EFEKT[D]EFEKT 00:05:4846,59
1. úsekDiblíková Kristýna 00:01:54
2. úsekDrábek Jakub 00:01:57
3. úsekZejbrlík Dan 00:01:54
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D113Rouchal DominikTJ Svitavy0500:00:37114,45
2D1210Hacura LukášSeloutky0500:00:4197,87
3D1314Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4387,68
4D146Zachová AnetaPeklák team0500:00:4767,61
5D154Bureš JosefČeská Třebová - Parník0600:00:4956,87
6D1613Borková AnežkaČeská Třebová0500:00:5051,83
7D171Maršálková Denisaneregistrována0500:00:5334,44
8D185Janeček RomanČeská Třebová0600:00:5432,42
9D1916Zářecký MatyášMŠ u koupaliště0600:00:5430,50
10D11012Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5429,39
11D11117Vávra JanPeklák team0700:01:110,00
12D11215Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:130,00
13D1139Lánová AnetaČeská Třebová0700:01:180,00
14D1142Maršálek Lukášneregistrován0800:01:330,00
15D1158Zemanová TerezaBHLT0700:01:330,00
16D11611Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:430,00
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M116Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:23138,82
1Z128Štichauerová EliškaPeklák team0100:01:31106,44
2Z1310Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3599,63
3Z1412Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:3793,93
4Z155Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:01:4284,93
5Z167Zachová MarkétaPeklák team0100:01:5066,89
2M179Fedra VojtěchKlepačov0200:01:5282,03
3M182Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:5379,15
4M191Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5378,52
5M11013Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5574,79
6M1114Vencl FilipAtletika TJ Sokol Žamberk0300:01:5771,73
7M11211Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:5967,25
6Z1133Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:1122,79
8M11414Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:1143,98
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M217Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:12107,99
2M221Vilímek VáclavAC Choceň9800:03:18101,89
3M233Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3090,12
4M248Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:3386,91
5M256Gregora JanAtletika Albrechtice0000:03:4772,51
1Z262Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:55110,86
6M275Fedra FrantišekKlepačov0000:04:0950,74
2Z284Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2289,14
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST12StřelciStřelci 00:04:10118,10
1. úsekVévodová Martina 00:01:32
2. úsekŘehák Tomáš 00:01:18
3. úsekHrdina Pavel 00:01:18
2ST21Plastic Cocks & ChickPlastic Cocks & Chick 00:04:28105,01
1. úsekStránská Adéla 00:01:31
2. úsekSádecký Marek 00:01:28
3. úsekStarý Tomáš 00:01:26
3ST34ISCAREX STARSISCAREX STARS 00:05:0676,89
1. úsekDušková Lenka 00:01:47
2. úsekMagál Jiří 00:01:36
3. úsekŠimůnek Jan 00:01:41
4ST43[D]EFEKT[D]EFEKT 00:05:4846,59
1. úsekDiblíková Kristýna 00:01:54
2. úsekDrábek Jakub 00:01:57
3. úsekZejbrlík Dan 00:01:54
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA132Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:04:47109,61
2MA233Magál JiříISCAREX Česká Třebová7700:04:59102,02
3MA335Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:1988,37
4MA434Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2485,34
1MB550Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:26120,80
1MJ648Cink MartinÚstí nad Orlicí9400:05:33115,72
5MA744Sádecký MarekSDH Parník8900:05:4670,57
1MC836Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:50123,43
2MJ99Divíšek JanNový Věk Trusnov9300:06:1493,07
3MJ1039Bednář PetrDolní Čermná9300:06:1791,21
6MA1112Gregora ZdenekLanškroun7300:06:2047,80
2MB1245Buriánek RomanČeská Třebová6500:06:2190,47
3MB1320Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:2488,73
4MJ1411Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:2984,60
7MA1552Hartman KarelOMT Pardubice7700:06:3041,56
8MA1654Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:3239,94
5MJ1741Zejbrlík DanAČR9400:06:4178,32
2MC185Martinák JiříCTC Fort SMC Ústí nad Orlicí6000:06:4495,91
6MJ1942Drábek JakubAČR9300:06:4874,12
1ZA2028Vévodová MartinaAK Perná9000:06:51109,46
9MA2149Sejkora PatrikLanškroun7800:06:5524,87
10MA2243Kalous PetrSK Žamberk7700:06:5822,83
2ZA2337Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:07:10100,63
3MC2446Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:1480,66
11MA2523Dušek TomášBrzdy Horní Čermná8200:07:292,10
3ZA2621Stříhavková PetraAC Choceň7900:07:3389,91
1MD2730Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:33107,05
1ZB2818Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:38109,90
2MD2955Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:40104,21
4MB3029Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:07:4246,12
2ZB3147Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:07:46106,54
12MA3215Zeman BřetislavBHLT7500:07:500,00
4ZA3322Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:0176,96
5MB3410Křivohlávek MiroslavOrlice6700:08:0533,34
5ZA3526Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:08:0774,16
3MD3614Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1688,73
6MB3724Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:1727,02
6ZA3838Sklenářová EvaÚstí nad Orlicí8100:08:2565,58
7ZA3919Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2764,70
3ZB401Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:4183,56
1ZJ412Smoláková ValérieBK Vysoké Mýto9300:08:51108,66
8ZA4217Sedláčková Alžbětaneregistrována7800:08:5850,41
4MC4353Volf BřetislavAtletika Albrechtice5200:09:0226,17
1ZC4431Chaloupková MarieISCAREX Česká Třebová5300:09:08106,30
2ZC456Sejkorová LenkaČeská Třebová6300:09:13104,73
2ZJ4651Krátká HanaLanškroun9500:09:14100,41
9ZA4716Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1841,31
5MC4813Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:09:2713,53
3ZJ4940Diblíková KristýnaAČR9300:09:4090,93
3ZC5027Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:5788,97
4MD5125Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:1936,74
4ZC528Rossi LenkaHradec Králové5400:10:3475,93
6MC534Wendlig MiroslavLuková5300:10:420,00
5MD547Rossi OttoHradec Králové4300:11:1413,15
5ZC553Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:11:1860,34

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 6 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Parádní fotky a hlavně parádní čas vítěze - rekord :-)
adela.stranska
A tak teď s pravdou ven...kratší trať? Menší kopec? Vždyť to snad není možný, takhle rychlé časy :-)
m.reminek
Matěji,pravda leží na trati:)
cncvyroba
Také je třeba vyzdvihnout i výkon štafety Střelců, kteří při běhu skutečně vypadali jak vystřelené šípy a také zaběhli úžasný rekord 4:09. Opravdu výjimečný to den....
ales.stransky
2 jenda: doufam, ze ste ji moc neposlapali teda :)
bahen
Gratuluji k novému převratnému rekordu tratě, asi pomohla účast olympioniků. :-)
rehakt

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód