Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

5. Pekelný kilometr

24.8.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 5. Pekelný kilometr
  • datum konání: 24.8.2011
  • zobrazeno již 11x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová a EkoBi s.r.o.

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

viz propozice poháru

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
29.8.20185. Pekelný kilometr124
11.7.20184. Pekelný kilometr114
30.5.20183. Pekelný kilometr93
2.5.20182. Pekelný kilometr136
4.4.20181. Pekelný kilometr104
30.8.20175. Pekelný kilometr125
12.7.20174. Pekelný kilometr111
31.5.20173. Pekelný kilometr130
3.5.20172. Pekelný kilometr139
5.4.20171. Pekelný kilometr133
31.8.20165. Pekelný kilometr163
20.7.20164. Pekelný kilometr118
1.6.20163. Pekelný kilometr141
4.5.20162. Pekelný kilometr116
6.4.20161. Pekelný kilometr151
29.8.20155. Pekelný kilometr133
1.7.20154. Pekelný kilometr107
3.6.20153. Pekelný kilometr108
6.5.20152. Pekelný kilometr99
1.4.20151. Pekelný kilometr85
23.8.20145. Pekelný kilometr131
2.7.20144. Pekelný kilometr141
18.6.20143. Pekelný kilometr114
14.5.20142. Pekelný kilometr137
2.4.20141. Pekelný kilometr130
24.8.20135. Pekelný kilometr (noční běh a vyhlášení seriálu)120
3.7.20134. Pekelný kilometr122
5.6.20133. Pekelný kilometr104
15.5.20132. Pekelný kilometr112
3.4.20131. Pekelný kilometr (zrušeno)-
25.8.20125. Pekelný kilometr138
4.7.20124. Pekelný kilometr106
6.6.20123. Pekelný kilometr149
2.5.20122. Pekelný kilometr136
4.4.20121. Pekelný kilometr113
13.7.20114. Pekelný kilometr101
1.6.20113. Pekelný kilometr98
4.5.20112. Pekelný kilometr122
6.4.20111. Pekelný kilometr104
25.8.20105. Pekelný kilometr97
7.7.20104. Pekelný kilometr76
2.6.20103. Pekelný kilometr76
5.5.20102. Pekelný kilometr117
7.4.20101. Pekelný kilometr87
29.8.20095. Pekelný kilometr - vyhlášení93
29.7.20094. Pekelný kilometr72
17.6.20093. Pekelný kilometr91
27.5.20092. Pekelný kilometr88
29.4.20091. Pekelný kilometr80
1.10.20085. Pekelný kilometr63
6.8.20084. Pekelný kilometr67
2.7.20083. Pekelný kilometr70
4.6.20082. Pekelný kilometr45
7.5.20081. Pekelný kilometr51

Statistika závodu 5. Pekelný kilometr

  • ročníků: 55
  • závodníků na všech ročnících: 5781

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sejkorová Lenka6352
Sadílek Ota4648
Keprtová Miloslava4848
Šimůnek Jan8245
Borek Petr7045
Borková Agáta0244
Borek Viktor0442
Vacek Martin6939
Stránský Aleš6039
Šimůnek Jan0337
Serbousková Sára0436
Matyášová Jana6536
Šimůnková Pavla7735
Pilgr Luděk7634
Buriánek Roman6532
Preislerová Agáta Nela0931
Červ Miloslav5030
Černá Markéta7030
Stránská Adéla9130
Bureš Josef0630
Šimůnková Zdena5829
Šimůnek Jan4929
Gregora Filip0227
Vondra Vojtěch9827
Kostřicová Blanka6127
Stránská Michaela9727
Burešová Markéta0427
Gregora Jan0026
Kačerovský Michal9826
Kubišta Oto5325
Šafář Jaroslav5125
Pávek Jiří6925
Marhold Luboš7725
Preislerová Elena0625
Lánová Aneta0725
Gregorová Michaela0424
Marholdová Aneta0723
Kalous Petr7723
Gregorová Monika0023
Turek Martin8023
Radiměřský Karel8723
Záveský Filip9322
Bielčik Jindřich4021
Krátká Hana9521
Pirklová Markéta7921
Vávra Jan0721
Hruška Vladislav0421
Broulíková Anežka0820
Dejdarová Tereza1020
Pirkl Vít1020

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Předškolní děti (trať 0,1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D115Lepša Filipneregistrován0500:00:35119,18
2D121Hacura LukášHK Seloutky0500:00:3994,87
3D134Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:4185,95
4D147Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4278,78
5D158Zachová AnetaPeklák team0500:00:4660,79
6D166Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4846,61
7D179Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5416,24
8D183Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:170,00
9D192Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:270,00
10D11010Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:420,00
Žáci I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M112Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:15112,51
2M1211Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:01:17108,77
3M147Fedra VojtěchKlepačov0200:01:2978,72
4M1715Jasanský MaxAtletika Jablonné nad Orlicí0200:01:4147,78
5M1103Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:4536,56
6M11113Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:01:5121,42
7M1131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:01:5414,91
8M1155Vencl FilipAtletika Žamberk0300:01:577,31
9M1164Uličný JiříSKI Klub Česká Třebová0300:02:050,00
10M11716Borek ViktorBrzdy Horní Čermná0400:02:080,00
Žákyně I (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1310Vraspírová DanielaVencl tým Ústí nad Orlicí0200:01:27108,60
2Z158Serbousková SáraStep Klub Česká Třebová0400:01:3297,87
3Z166Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:01:3493,53
4Z189Burešová MarkétaČeská Třebová - Parník0400:01:4372,51
5Z1913Borková AgátaBrzdy Horní Čermná0200:01:4470,08
6Z11214Stříhavková EliškaAC Choceň0200:01:5154,46
7Z11412Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:5547,20
Žáci II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:11115,19
2M227Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:23103,47
3M2412Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:4581,35
4M2511Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5175,69
5M284Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:03:5968,48
6M292Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0066,83
7M2105Fedra FrantišekKlepačov0000:04:0166,28
8M2119Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2048,16
Žákyně II (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:37110,95
2Z261Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5396,56
3Z2714Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5892,50
4Z2128Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2172,10
5Z2133Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2271,92
Dorostenci a junioři (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ348Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:21104,65
2MJ635Cink MartinAC Pardubice9400:05:2999,89
3MJ838Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:05:3695,46
4MJ1337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:1373,04
5MJ194Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:06:2565,44
6MJ2144Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:3261,49
7MJ3047Záveský JanOrel Česká Třebová9500:07:2528,96
8MJ5520Bednář PetrDolní Čermná9300:10:110,00
Muži A 20-39 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:10103,73
2MA232Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:14100,66
3MA455Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:2295,61
4MA513Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2295,56
5MA1040Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:4680,86
6MA1133Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:4978,65
7MA128Kalný PetrAtletika Chrudim8100:06:1264,37
8MA1511Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:2059,17
9MA1652Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:2158,31
10MA1727Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:2257,60
11MA1849Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:2556,14
12MA201Zachař JiříSruby7200:06:2654,96
13MA2610Švub Zdeněkneregistrován7700:07:1027,12
14MA2756Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:1623,21
15MA2824Škrkoň Petrneregistrován7700:07:2219,66
16MA3530Hordějčuk VáclavPeklák team8700:07:3710,09
17MA379Kunčár ZdeněkLanškroun7300:07:501,90
18MA4412Zeman BřetislavBHLT7500:08:170,00
Muži B 40-49 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB753Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:34135,80
2MB2218Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:37104,98
3MB4022Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0959,22
Muži C 50-59 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC954Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39124,65
2MC1431Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:13106,99
3MC3225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:2768,36
4MC4917Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:5920,91
Muži D 60 let a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2939Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:24108,52
2MD3621Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:38102,60
3MD4146Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1088,88
4MD522Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:4547,55
5MD5423Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:0439,31
6MD573Drha LubošLiga 100 Praha4400:19:490,00
Dorostenky a juniorky (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ5145Krátká HanaLanškroun9500:09:19100,00
Ženy A 20-34 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:51102,39
2ZA2441Vévodová MartinaAK Perná9000:06:55100,47
3ZA2528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0297,14
4ZA3426Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:3581,08
5ZA4319Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:1661,36
6ZA4529Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1860,46
7ZA4716Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2358,14
8ZA4834Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:3552,40
9ZA5014Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1035,19
Ženy B 35-44 let (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB3115Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26112,05
2ZB387Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:07:5799,08
3ZB4643Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:2188,87
4ZB566Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3632,02
Ženy C 45 a starší (trať 1 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3350Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:28112,24
2ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:0994,91
3ZC4251Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1492,85
4ZC5357Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:5351,46
Štafety (trať 1 km - štafety)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:35112,50
1. úsekVévodová Martina -
2. úsekHrdina Pavel -
3. úsekŘehák Tomáš -
2ST23ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:44106,08
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekHoráček Michal -
3. úsekŠimůnek Jan -
3ST32SoupeřiSoupeři 00:05:2081,42
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk -
Trať 0,1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D115Lepša Filipneregistrován0500:00:35119,18
2D121Hacura LukášHK Seloutky0500:00:3994,87
3D134Kunčárová ZuzanaLanškroun0500:00:4185,95
4D147Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:00:4278,78
5D158Zachová AnetaPeklák team0500:00:4660,79
6D166Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:00:4846,61
7D179Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:00:5416,24
8D183Smolák ŠimonBK Vysoké Mýto0800:01:170,00
9D192Kyncl JakubČeská Třebová0900:01:270,00
10D11010Preislerová Agáta NelaISCAREX Team0900:01:420,00
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2110Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:03:11115,19
2M227Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:03:23103,47
1Z236Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:03:37110,95
3M2412Typl VojtěchJudo Česká Třebová9700:03:4581,35
4M2511Stříhavka JindřichAC Choceň0000:03:5175,69
2Z261Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:5396,56
3Z2714Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:03:5892,50
5M284Bednář MartinZŠ Dolní Čermná9800:03:5968,48
6M292Jirásek MiroslavAtletika Jablonné nad Orlicí9900:04:0066,83
7M2105Fedra FrantišekKlepačov0000:04:0166,28
8M2119Gregora JanAtletika Albrechtice0000:04:2048,16
4Z2128Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:04:2172,10
5Z2133Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:2271,92
Trať 1 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA142Hrdina PavelABK BRAVO Jablonné nad Orlicí8800:05:10103,73
2MA232Cink TomášÚstí nad Orlicí8700:05:14100,66
1MJ348Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:05:21104,65
3MA455Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:05:2295,61
4MA513Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:05:2295,56
2MJ635Cink MartinAC Pardubice9400:05:2999,89
1MB753Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:05:34135,80
3MJ838Zenkl AdamAC Vysoké Mýto9500:05:3695,46
1MC954Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:05:39124,65
5MA1040Řehák TomášLukostřelba Jablonné7900:05:4680,86
6MA1133Abrahám LuděkSK Hronov7500:05:4978,65
7MA128Kalný PetrAtletika Chrudim8100:06:1264,37
4MJ1337Smolák PetrBK Vysoké Mýto9400:06:1373,04
2MC1431Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:06:13106,99
8MA1511Bureš MartinČeská Třebová - Brázdov7400:06:2059,17
9MA1652Pilgr LuděkOB Česká Třebová7600:06:2158,31
10MA1727Kovařík ZbyněkBřezová nad Svitavou7400:06:2257,60
11MA1849Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:06:2556,14
5MJ194Divíšek JanNový Věk triatlon Trusnov9300:06:2565,44
12MA201Zachař JiříSruby7200:06:2654,96
6MJ2144Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:06:3261,49
2MB2218Stříhavka JindřichAC Choceň7100:06:37104,98
1ZA2336Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:06:51102,39
2ZA2441Vévodová MartinaAK Perná9000:06:55100,47
3ZA2528Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:07:0297,14
13MA2610Švub Zdeněkneregistrován7700:07:1027,12
14MA2756Hájek VáclavČeská Třebová9000:07:1623,21
15MA2824Škrkoň Petrneregistrován7700:07:2219,66
1MD2939Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:07:24108,52
7MJ3047Záveský JanOrel Česká Třebová9500:07:2528,96
1ZB3115Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:07:26112,05
3MC3225Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:07:2768,36
1ZC3350Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:07:28112,24
4ZA3426Vytlačilová LenkaISCAREX Česká Třebová8400:07:3581,08
16MA3530Hordějčuk VáclavPeklák team8700:07:3710,09
2MD3621Červ MiloslavAtletika Polička5000:07:38102,60
17MA379Kunčár ZdeněkLanškroun7300:07:501,90
2ZB387Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:07:5799,08
2ZC395Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:08:0994,91
3MB4022Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:08:0959,22
3MD4146Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:08:1088,88
3ZC4251Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:08:1492,85
5ZA4319Stříhavková PetraAC Choceň7900:08:1661,36
18MA4412Zeman BřetislavBHLT7500:08:170,00
6ZA4529Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:08:1860,46
3ZB4643Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:08:2188,87
7ZA4716Hofmanová VeronikaISCAREX Česká Třebová7800:08:2358,14
8ZA4834Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:08:3552,40
4MC4917Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:08:5920,91
9ZA5014Coufalová PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:09:1035,19
1ZJ5145Krátká HanaLanškroun9500:09:19100,00
4MD522Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:09:4547,55
4ZC5357Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:09:5351,46
5MD5423Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:10:0439,31
8MJ5520Bednář PetrDolní Čermná9300:10:110,00
4ZB566Herclíková JaroslavaČeská Třebová7200:10:3632,02
6MD573Drha LubošLiga 100 Praha4400:19:490,00
Trať 1 km - štafety
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ST11StřelciStřelci 00:04:35112,50
1. úsekVévodová Martina -
2. úsekHrdina Pavel -
3. úsekŘehák Tomáš -
2ST23ISCAREX AISCAREX Česká Třebová 00:04:44106,08
1. úsekStránská Michaela -
2. úsekHoráček Michal -
3. úsekŠimůnek Jan -
3ST32SoupeřiSoupeři 00:05:2081,42
1. úsekŠimůnková Pavla -
2. úsekZáveský Filip -
3. úsekPilgr Luděk -

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 75%
Zpracování výsledků: 55%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
90%

Názory na závod

Dobrý den, ráda bych se zeptala na výsledky posledního Pekelného závodu a celkového hodnocení. Dcera Daniela byla vyhlášena na 3.místě, ale v aktuálních výsledcích je na místě 1. Daniela Vraspírová r.2002. Které hodnocení je platné? Děkuji Vraspírová Radka
r.vraspirova
Platne je aktualni poradi, ktere vidite zde na strankach. Vcerejsi vyhlasovani bylo bohuzel mou chybou nespravne. Milan Kebrle
kebrle

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód