Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pečecká desítka

12.3.2011, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Pečecká desítka
  • datum konání: 12.3.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A 39 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA2299Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:31-
2MA3392Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:34-
3MA4420Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:45-
4MA5524Kohut JanUniverzita Brno8500:31:56-
5MA6447Losman PetrKerteam7900:32:07-
6MA7240Minařík PetrAK Zlín7600:32:50-
7MA8521Pelouch LeošISRT7500:32:59-
8MA9440Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:33:02-
9MA10465Linhart RadekKerda Team7600:33:17-
10MA11297Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:33:24-
11MA12602Podroužek DušanKerda Team7400:33:34-
12MA14181Janu JanSKP Hvězda Pardubice9300:33:45-
13MA15274Kupidlovský DanielSokol Stodůlky7600:33:54-
14MA17401Veber JosefSK Jeseniova7500:34:01-
15MA1812Havelka PetrVŠ Tábor7200:34:04-
16MA20441Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:08-
17MA21398Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:34:11-
18MA22403Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:34:15-
19MA24253Brychta JiříISRT Havlíčkův Brod7400:35:01-
20MA27151Beránek JiříISRT8300:35:11-
21MA31551Juřička JiříTritraining.cz Štoky7600:35:29-
22MA32346Korous MartinVS Tabor7400:35:30-
23MA33624Martínek TomášTriexpert Praha8200:35:35-
24MA35432Trojan MartinSK HZS Chrudim7800:35:44-
24MA35397Řídel JakubTERC7500:35:44-
26MA37629Kodl JanISRT9300:35:50-
27MA3868Bláha TomášAC Praha 18908100:35:53-
28MA40150Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:35:58-
29MA42277Polan LukášSpartak Praha 48800:36:16-
30MA4481Kabelka JiříSokol Královské Vinohrady7700:36:19-
31MA45442Rendl JosefTriexpert Praha7600:36:31-
32MA46166Herda JanDobřichov8300:36:35-
33MA47145Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:36:37-
34MA48334Schoř JakubPSK Union Praha8300:36:44-
35MA50525Souček PetrHlavečník7900:36:50-
36MA5145Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:36:51-
37MA52185Šatra MichalJesenice8500:36:52-
37MA52122Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:36:52-
39MA54492Frauenberg HynekNymburk8200:36:58-
40MA55217Mikyska LubošVSK FTVSPraha7400:37:08-
41MA58576Hejduk ZdeněkKolín8900:37:24-
42MA60499Vichera PavelVodaproživot7800:37:32-
43MA61508Němec JanKolín7300:37:35-
44MA64167Řípa OndřejHO Sherpa Praha8100:37:54-
45MA65323Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:38:01-
46MA663Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:38:02-
47MA6748Koňák PetrPelhřimov8600:38:04-
48MA6992Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7400:38:13-
49MA70368Potštejnský JanDoudleby n. Orlicí7800:38:16-
50MA72196Václavík JiříDobříš8600:38:19-
51MA74468Landovský TomášKerteam9100:38:27-
52MA76476Jirásek MarekTNS AISA7300:38:34-
53MA77416Říha MilanAK Litvínov7400:38:35-
54MA80327Mocek TomášAC Pardubice7900:38:47-
55MA81561Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:38:49-
56MA8267Šťastný TomášPražské betonpumpy7900:38:50-
57MA83419Borský MichalMeteor 88200:38:54-
58MA84179Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:59-
59MA8836Roubal JiříPraha 78200:39:08-
60MA90613Szabo MilošDolní Dvořiště8100:39:15-
61MA92569Kalvoda JanAtletika Stará Boleslav7700:39:22-
62MA95390Sedláček JanJečná8600:39:24-
63MA96265Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:39:26-
64MA99504Hrynčuk VolodymyrBK PIM-Divoká Šárka7700:39:33-
65MA101175Miler PavelSokol Kolín7900:39:37-
66MA10240Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:38-
67MA10358Findura MilošStrahovští Osvoboditelé Silnic8300:39:39-
68MA10665Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8000:39:43-
69MA107486Schovánek JosefPraha9200:39:47-
70MA108128Rezek PetrKona Cycling Point7400:39:48-
71MA109503Procházka PavelKerteam9000:39:49-
72MA111387Babica MilanVsetín8100:39:51-
73MA1141Lhota PetrSokol Kolín7700:39:53-
74MA117606Maršálek TomášHradec Králové8900:39:58-
75MA118540Handl JindřichSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou9200:40:00-
76MA11930Ungr MarcelSKP Nymburk7600:40:07-
77MA122446Stefan PetrSokol Kralovske Vinohrady7600:40:11-
78MA124513Zajíc JiříKutná Hora8000:40:21-
79MA1262Dvořák VáclavSokol Kolín Atletika8100:40:24-
80MA127523Krybus DavidKFC ŠH Zlín8200:40:25-
81MA129353Vítů MichalBěžecká škola.cz7800:40:31-
82MA133615Libánský JiříSedlčánky7600:40:49-
83MA135490Kučera VojtěchJižní město8600:40:52-
84MA138633Hrdina AntonínTJ ČZU Praha8600:40:54-
85MA140163Holub KarelGMC Software Technology7900:40:57-
86MA14242Poupa PetrPraha 48200:41:04-
87MA150547Cuc TomášSKP Nymburk8000:41:17-
88MA152184Kysel JirkaČokoláda team8400:41:25-
89MA154114Kotyk JanKolín7200:41:31-
90MA155439Mastný MartinŘevnice7500:41:33-
91MA160545Chobola TomášNight Runners8100:41:43-
92MA161350Kotlář PetrHradec Králové8200:41:45-
93MA162369Kupr JanPoděbrady8500:41:46-
94MA164324Gloser VáclavBabické matky7200:41:52-
94MA164268Vítů AdamNymburk7500:41:52-
96MA167294Stančo LadislavČelákovice7700:41:53-
97MA17144Havlik RadimLBS Praha7800:41:59-
97MA171117Audrain SimonPoděbrady8300:41:59-
99MA173431Lipták LukášSKC Pečky8200:42:00-
100MA174402Marhold LubošChoceň7700:42:01-
101MA176484Slezák Petrbezeckaskola.cz7400:42:03-
102MA180345Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:42:06-
103MA182162Zvoník JiříEPO-Team8000:42:09-
104MA184377Nejedlý PetrPRAHA 57400:42:13-
104MA184412Kroupa LukášSTOPRO Bike Team7800:42:13-
106MA187212Dufek DavidTurboŠnek8000:42:14-
106MA18724Maleček VáclavDubeč running club8300:42:14-
108MA189140Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:15-
109MA190260Bláha JanISRT Pardubice7400:42:17-
110MA191383Šilar VilémRK Olšina8000:42:22-
111MA193119Šujan JanTJ Radešínská Svratka8200:42:29-
112MA194638Maneth PetrRoudnice nad Labem8100:42:31-
112MA194197Vojta Radimneregistrován8900:42:31-
114MA199219Havlík PetrLiveStrong Nový Jičín8600:42:41-
115MA200493Stránský LuděkFitness centrum LS-Club Vrchlabí9000:42:42-
116MA201474Matzner KarelM-team8200:42:43-
117MA202256Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:44-
118MA203363Stárek MartinTERC8000:42:45-
119MA205578Tykva PetrKovansko7200:42:49-
120MA210625Papaj PetrPoděbrady9200:42:59-
121MA211594Chalupný VáclavRychnov nad Kněžnou9300:43:00-
122MA214424Bartoš PetrNeratovice8300:43:09-
123MA215591Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:43:11-
124MA216586Chudomel OndřejBrušperk7900:43:12-
125MA218357Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:43:14-
126MA221512Sokol PavelSportovní klub ČNB7900:43:18-
127MA224628Hofman VítSokol Nové Strašecí9200:43:21-
128MA227496Sůva MichalSKC Pečky9200:43:27-
129MA231429Balatka TomášVšechlapy8000:43:36-
130MA232626Pfoff JanPoděbrady8000:43:37-
131MA237356Havelka MiloslavTJ Atletika Svitavy8000:43:45-
132MA240657Kot JiříHumpolec7800:43:47-
133MA243485Mašek PetrFitness centrum LS-Club Vrchlabí7900:43:52-
134MA247410Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:44:10-
135MA250505Zikmunda OndřejPraha7800:44:13-
136MA260143Krsek PavkaLanškroun7200:44:30-
137MA262157Bruner TomášPečky8900:44:43-
138MA26328Formánek Jakub1. PKO7500:44:44-
139MA267329Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:51-
140MA268190Průša MartinPraha7600:44:55-
141MA269105Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:44:56-
142MA270280Stehlík MarekTJ Radešínská Svratka7300:44:58-
143MA27211Brzák JanBM Kolín7700:45:01-
144MA274411Karbulka Pavelwww.muddysport.net7300:45:05-
145MA275571Tejnor JanPraha 58100:45:07-
146MA279287Kočí MichalČeský Brod8100:45:16-
147MA281596Jimmr MartinPraha8900:45:22-
148MA282611Maryška JinřichPraha M-team8000:45:23-
149MA283286Růžička ŠtěpánAFK Pečky9300:45:26-
150MA285285Samol DanielNight Runners8300:45:28-
151MA289298Železný MichalRatenice9300:45:38-
152MA293527Kolomazník ZbyněkRudná7800:45:51-
153MA299557Tesař OndřejPraha7700:46:05-
154MA300314Ševčík PavelTTK Klatovy7600:46:07-
155MA301526Horák Martinneregistrován8400:46:08-
156MA304232Mrhač IvanŠtěpánovice7200:46:13-
157MA305584Prokop MatějPraha8600:46:14-
158MA307127Syblík JanAG Štěpánská9300:46:19-
159MA309246Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:46:23-
160MA31516Remler JiříBM Kolín7700:46:34-
161MA321587Lebeda JakubIronstars Beroun7200:46:47-
162MA324622Innovecký AtilaPraha.cz7800:46:56-
163MA327535Steinhart MichalČZU Rolníci8400:47:02-
164MA332539Macháň VáclavSparta Rychnov nad Kněžnou9000:47:07-
165MA335180Zmek OndřejPraha8600:47:14-
166MA340342Šimeček TomášPraha 97800:47:26-
167MA341205Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:47:29-
168MA3447Nechoďdoma PetrPečky7700:47:31-
169MA347361Kukla DušanNeratovice8000:47:32-
170MA349364Benda TomášSABZO Praha7600:47:33-
171MA352491Kubát PetrPraha7800:47:40-
172MA355137Urban AlesNeVrSport Team7800:47:43-
173MA356566Svoboda JanPraha/Biketour8200:47:46-
174MA357291Beguivin AlanPraha 47400:47:47-
175MA360471Bulín JakubPlzeň8500:47:52-
176MA364472Hep PavelHradec králové7700:48:01-
177MA370276Ďurana MarekKolín8500:48:23-
178MA374483Holan PetrDDOjP Praha8000:48:29-
179MA375573Kopecký JanPraha8200:48:31-
180MA37760Mutina PetrB.O.Kvasiny7300:48:38-
181MA38434Trbůšek RenéČelákovice7600:48:56-
182MA386473Hosnédl PetrSPCHS7200:49:00-
183MA38951Žalud LadislavMladá Boleslav7200:49:04-
184MA39295Čermák JanLiberec9300:49:09-
185MA401454Stanovský DavidPraha7700:49:38-
186MA4029Palupčík SimonRoztoky7600:49:40-
187MA408319Martínek FrantišekKyšice8700:50:04-
188MA413477Cibula VítAvia Čakovice Praha 97700:50:19-
189MA419449Peterka IvoSvitavy7500:50:39-
190MA430506Meduna JosefTřemošnice8300:51:00-
191MA433637Szabó JanZeleneč7300:51:19-
192MA436582Máčel MartinKrucemburk9700:51:30-
193MA437393Novák JakubDT Břehy8300:51:32-
194MA440264Buřil Lukášneregistrován8100:51:36-
195MA442495Kaplan DanielTygr Velké Zboží-Poděbrady7700:51:47-
196MA445399Kodat AlešBiketour7300:51:52-
197MA44779Ondovčák PavolHolubice - Kozinec7500:51:55-
198MA449516Lahoda JanChmelište7600:52:01-
199MA452182Luňáček JaroslavMaleč7800:52:24-
200MA453553Nezval PetrBabické matky7300:52:31-
201MA459445Pinzauti LorenzoSC Florence8100:52:59-
202MA460332Steiner KarelPraha7600:53:05-
203MA477282Kováč MartinSK Kolovraty7500:54:33-
204MA480546Borkovec OndřejBK Petřín8900:54:47-
205MA481519Vodička JiříTurnov7800:54:52-
206MA483560Brabec JanPraha 48200:55:10-
207MA490616Kšír KarelStolmíř9300:55:34-
208MA497239Middleditch JonathanPečky7400:55:45-
209MA502405Oravec PavolKošice8200:56:11-
210MA507436Šubr MarekKladno7500:56:58-
211MA51239Kadečka LuděkChvaletice7400:57:45-
212MA519585Cigánek MartinPraha7900:59:02-
213MA528336Švejdat DavidLibice nad Cidlinou9400:59:57-
214MA529376Žák MiroslavMaraton Centrum Jičín9401:00:04-
215MA555311Kramář Vojtěchneregistrován7501:07:18-
216MA560631Holgye PetrPraha7401:09:46-
217MA564273Ledvina MarekKRB Chrudim8201:18:05-
-MA-326Kouba AdamKertem87DNF-
-MA-195Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice93DNF-
-MA-543Malý JiříSKP Atletik Nymburk80DNF-
Muži B 40-49 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1604Štefko RobertAK Kroměříž6800:31:25-
2MB1385Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:38-
3MB19289Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:34:07-
4MB23469Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:48-
5MB25425Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:05-
6MB26408Jansa JiříAtletika Písek6600:35:10-
7MB29438Davies GarethLiga 100 Praha6700:35:20-
8MB30192Tichý FrantišekCatus Bike team Světlá nad Sázavou6600:35:26-
9MB34144Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:42-
10MB39417Fořt MartinSokol Kolín6800:35:55-
11MB41313Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:36:10-
12MB43258Kovář MichalHi sport team7100:36:17-
13MB49236Louda PetrAC Česká Lípa6400:36:46-
14MB57608Till PavelKolín6500:37:23-
15MB59575Škrabálek JanPraha7000:37:29-
16MB6255Malina LiborMaraton Klub Kladno7000:37:45-
17MB71515Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:18-
18MB73339Schovánek PetrKrčský les6500:38:21-
19MB75489Tylichtr PetrTT Tálín7100:38:28-
20MB7738Bubeníček JiříSokol Lhota6800:38:35-
21MB79173Polan MiroslavSpartak Praha 46800:38:39-
22MB91218Kozák MiloslavNezávislé odbory při Škoda Auto6500:39:16-
23MB94199Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:39:23-
24MB97614Jančář StanislavČeské Budějovice6700:39:28-
25MB98572Dvořák LadislavBald6200:39:32-
26MB9959Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:39:33-
27MB104514Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:40-
28MB111530Scheu HaraldLMB6900:39:51-
29MB113271Uchytil JanMCC6800:39:52-
30MB115266Vavák LiborSokol Sadská6500:39:55-
31MB116292Plzák JiříZhoř u Jihlavy6800:39:56-
32MB120659Rada PetrACOH Praha6400:40:08-
32MB120242Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:08-
34MB123352Schutz PetrOstrava6200:40:16-
35MB125121Tomsa PavelDoubrava6200:40:22-
36MB12873Hora HonzaHořovice7100:40:30-
37MB130156Špaček JanAC Kobylisy7100:40:33-
38MB131502Žanda JanSK Chotěboř6700:40:38-
39MB13246Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:42-
40MB13452Tůma JiříSpartak Vlašim6300:40:51-
41MB136413Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:40:53-
42MB141303Škrleta PavelZoo svět Kamenice nad Lipou6800:41:01-
43MB146203Berky JiříSDH Termesivy6200:41:11-
44MB15133Kébl KarelBukovno6800:41:20-
45MB15663Svěchota PetrSpartak Praha 46600:41:35-
46MB158171Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:37-
47MB164255Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:52-
48MB168358Košťák ZdeněkVK Lysá nad Labem6400:41:56-
49MB169414Petr JosefSlovan Liberec6300:41:57-
50MB176620Maršík PetrKolín7100:42:03-
51MB181609Koupilek JiříKolovraty6600:42:08-
52MB183337Mráček JanTechnika Praha6600:42:12-
53MB198152Lukeš MartinPIM BK Jablonec nad Nisou6800:42:39-
54MB20577Prokop OndřejDromeus6200:42:49-
55MB208494Pozník Marcelneregistrován6300:42:52-
56MB217366Zachař JiříGerontclub7100:43:13-
57MB223595Červenka MiroslavMK Žebrák6400:43:19-
58MB224665Szabo DavidSK Nové Zámky,SVK7000:43:21-
59MB226396Stříhavka JindřichChoceň7100:43:23-
60MB229381Cibulka RomanPraha 27100:43:32-
61MB234234Hunčovský MartinČAU-Čs.asoc.ultramaratonců6400:43:41-
62MB236370Bechyně RadekKolín6700:43:44-
63MB237507Fiala EnricoPIM BK7100:43:45-
63MB237169Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:43:45-
65MB245245Krátký ZdeněkLiveStrong6800:43:58-
66MB24620Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:00-
67MB251375Žák JiříMaraton Centrum Jičín6900:44:16-
68MB252452Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:44:17-
68MB25284Němec ArnoštKolín6800:44:17-
70MB254360Kos VladimírSpartak Praha 46500:44:20-
71MB256243Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:44:23-
72MB257106Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:24-
73MB259583Nigrin VlastimilPraha vrak6400:44:26-
74MB273661Valvoda OndřejWodnas Hodonín, ČR7000:45:02-
75MB275544Košek MilanStaněk sport Turnov6500:45:07-
76MB278104Chmelik MartinLBS sport TEAM6500:45:13-
77MB287531Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6800:45:35-
78MB290391Racek LubošACES Team K. Vary6800:45:45-
79MB301177Nemec ĽubošBSĽG Zvolen6300:46:08-
80MB303497Chmel ZdeněkRC PIM Praha III6200:46:10-
81MB316372Miler VáclavSokol Kolín6200:46:38-
82MB318261Papoušek Antonínneregistrován6300:46:42-
83MB319154Kozák JanVinohradské šlapky6200:46:44-
84MB32253Chvátal VladimírÚvaly6700:46:48-
85MB325187Tománek JiříHotel Podlesí6200:46:59-
86MB329204Vlasák OttoKřesetice6200:47:04-
87MB333394Pertlík RadekLysá nad Labem6500:47:08-
88MB334634Novotný PetrRadovesnice7000:47:10-
89MB342588Šelíř ZlatkoPraha6900:47:30-
90MB344113Traxler JanPraha Žižkov6400:47:31-
91MB351601Choutka PetrKolín Intersport6500:47:39-
92MB35390Staněk MilanKenast Pečky6600:47:42-
93MB363470Šanda JiříSokol Kolín7100:47:59-
94MB365663Kostovič Petrwww.behy.cz6200:48:02-
95MB36649Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:03-
96MB370570Trnka TomášPraha6600:48:23-
96MB3706Kovařík JanKolín6600:48:23-
98MB376600Soural JiříPraha7100:48:36-
99MB379621Novotný RostislavVelká Popovice6500:48:39-
100MB381354Török TorstenNike6800:48:46-
101MB382159Šlapák MichalPraha6300:48:51-
102MB383630Francl MartinŠkvorec6600:48:52-
103MB389455Dvořáček VáclavEtriatlon Team6900:49:04-
104MB403321Běhounek RostislavTragéd Team Dřínov6200:49:43-
105MB404590Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:49:46-
106MB40522Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:49:48-
107MB40680Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:49:50-
108MB410213Barták ZdeněkSadská6300:50:15-
109MB421200Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:50:43-
110MB427333Kamenský PeterMost6900:50:57-
111MB443202Mareš st. LadislavAuto Škoda Mladá Boleslav6600:51:49-
112MB444542Velas Jakubneregistrován7000:51:51-
113MB45489Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:52:40-
114MB457362Klazar MartinPraha-Zizkov6600:52:44-
115MB462164Baláž JánTJ Sokol Nepolisy6200:53:22-
116MB4688Sova JanMP Praha6500:53:54-
117MB470589Dočkal RomanBeroun7100:53:55-
118MB473510Pokluda OndřejZlín6900:54:07-
119MB48647Pártl RomanPproma Choceň7000:55:20-
120MB496373Gregořica MiroslavPříbram6700:55:44-
121MB52727Cagwe JohnTJ Svitavy6500:59:56-
122MB53675Koloc PavelAC Total Zero6501:01:15-
123MB55266Málek KarelŠtolmíř7101:04:44-
124MB561406Král JosefPečky6601:10:11-
Muži C 50-59 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC16186Smrčka MilošBK Říčany5400:34:00-
2MC28115Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:35:14-
3MC6229Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:45-
4MC85443Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:02-
5MC87296Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:06-
6MC89290Peška LuděkKenast Pečky6100:39:13-
7MC105427Ondrůšek LiborMorové šlehy Praha 86000:39:41-
8MC139135Roubík FrantišekČerčany5600:40:55-
9MC144610Jandečka Ivanneregistrován6100:41:07-
10MC14569Kucko MiroslavLiberec5800:41:08-
11MC147632Hrdina VilémPraha5600:41:12-
12MC148225Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:14-
13MC153120Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:41:27-
14MC159580Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:41:39-
15MC163359Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:47-
16MC17037Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:58-
17MC207263Turay FrantišekSKC Pečky5500:42:51-
18MC21154Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:43:00-
19MC218183Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:14-
20MC221426Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:43:18-
21MC228379Kučera LuděkLiberec5600:43:30-
22MC23013Čižinský JaromírSABZO Praha5500:43:33-
23MC244666Dvořák MartinPraha6000:43:55-
24MC247559Janda VlastimilNymburk5300:44:10-
25MC255267Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:44:22-
26MC257565Tomeš RostislavPraha/Traged Team6000:44:24-
27MC261422Pěkný JanLiga 100 Praha5200:44:41-
28MC280283Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:45:17-
29MC285451Milan MatějkaStaněk sport Turnov5600:45:28-
30MC296172Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:45:59-
31MC297254Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:04-
32MC306155Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:46:17-
33MC308318Mašek RomanNovis Praha6100:46:22-
34MC311448Chaloupka JirkaZOOT OrBiTt5800:46:28-
35MC312281Vaněček JiříPečky6100:46:29-
36MC313453Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:46:30-
37MC314599Kasal JiříKolín6100:46:31-
38MC317564Ryzner JanTT Pardubice5900:46:40-
39MC326593Fajner AntonPraha6000:47:01-
40MC337554Řehola JiříMPO5600:47:18-
41MC342660Filip KarelNové Strašecí5500:47:30-
42MC347433Holas JaromírTraged Team Praha5200:47:32-
43MC350251Dunda VáclavPraha6000:47:36-
44MC353220Doubek ZdeněkPraha 95600:47:42-
45MC366343Novák VladimírBONBON5400:48:03-
46MC377188Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:48:38-
47MC385272Krofta JiříLiga 100 Praha5500:48:58-
48MC410536Dolejš RadomírAVC Praha / SABZO5800:50:15-
49MC416509Fiala JiříPraha 45600:50:29-
50MC417230Mgr. Doležal JanPoděbrady5400:50:32-
51MC446635Valta StanislavKolín5800:51:53-
52MC458592Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:52:51-
53MC4654Falcman JaroslavSČVaK Ústí nad Labem5400:53:49-
54MC466325Neumann FrantišekDlouhý Most5400:53:50-
55MC4745Metelka JosefPraha 15700:54:16-
56MC479101Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:54:41-
57MC48286Sobotka BohumilSokol Kolín5400:55:05-
58MC48423Dědek IvanPraha6100:55:12-
59MC488371Hlava MilanPraha 45500:55:26-
60MC495229Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:55:43-
61MC512231Ondra ZdeněkPečky nohejbal5700:57:45-
62MC515556Konůpek JaromírChotěboř5700:58:36-
63MC518435Pícha TomášAgro Kolín5200:58:47-
64MC524301Prokůpek MichalNymburk5900:59:33-
65MC526636Beneš RomanKolín6100:59:39-
66MC541534Němec MilošBonbon Praha5901:02:29-
67MC546223Krejsa VáclavBONBON Praha5201:03:16-
68MC549322Dotlačil ZdeněkSabzo5301:04:14-
Muži D 60-69 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD109320Kovárník StanislavPraha 64800:39:49-
2MD178141Tausinger IgorCrotalus4900:42:04-
3MD192226Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:42:28-
4MD196216Říha MiroslavSokol Sadská4500:42:33-
5MD204579Stolařík JosefPraha5100:42:48-
6MD213567Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:01-
7MD24926Kubát JiříKALT Kolín5000:44:11-
8MD277134Šucha VáclavStříbro4600:45:10-
9MD295174Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:57-
10MD309270Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:46:23-
11MD319568Martínek JiříKolín4900:46:44-
12MD330456Štrup JanSokol Kolín5100:47:05-
13MD362125Machálek JosefSokol Vilémovice5000:47:54-
14MD36671Nový BřetislavSABZO Praha4700:48:03-
15MD386198Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:49:00-
16MD388214Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:49:03-
17MD394307Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:49:16-
18MD39643Zeman VáclavLiga 100 Praha4300:49:20-
19MD397102Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:27-
20MD41225Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:50:18-
21MD414304Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:50:22-
22MD420279Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:41-
23MD422278Novák PetrBonbon5100:50:44-
24MD426111Biško MiroslavAVC Praha4400:50:54-
25MD431165Tučný JanMK Pardubice4700:51:05-
26MD450463Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:52:17-
27MD455384Vodvárka PetrKČT Semily4700:52:42-
28MD464149Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:40-
29MD47864Březina PetrSABZO Praha4600:54:38-
30MD501500Vichera PavelČelákovice4800:56:06-
31MD511315Jungman JosefPraha 35000:57:32-
32MD51793Běhal JaromírSABZO Praha4800:58:46-
33MD530532Štorch BohuslavSezimovo Ústí - R 20104201:00:16-
34MD532247Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:00:41-
35MD533275Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:00:45-
36MD537355Fuchs BedřichTJ Sokol Dobřiš4401:01:20-
37MD551563Rubeš MiroslavPardubice4501:04:43-
38MD556133Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:07:20-
39MD558248Tuček JosefDEPO Pardubice4401:08:17-
40MD559481Pachmann OtakarSABZO Praha4401:09:29-
Muži E 70-79 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME288389Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:37-
2ME323457Šteinc LudvíkVrchlabí4100:46:54-
3ME380288Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:45-
4ME423511Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:47-
5ME429541Kánský VladimírSpartak Praha 44000:50:59-
6ME448487Kohout PavelSK Modřany4000:52:00-
7ME50982Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:05-
8ME522201Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3700:59:25-
9ME52374Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:59:28-
10ME538109Plešinger StanislavSokol Kolín3801:01:52-
Muži F 80 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF566123Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:19:18-
Ženy A 34 let a mladší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA56467Churáňová RadkaTJ Loko Trutnov7700:37:19-
2ZA68170Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:06-
3ZA86351Weissová ZuzanaKerteam / TJ Gumárny Zubří8700:39:03-
4ZA92478Martínková JindřiškaSC Marathon Plzeň8400:39:22-
5ZA143404Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:41:05-
6ZA157168Zemanová DagmarSokol České Budějovice7700:41:36-
7ZA184552Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:42:13-
8ZA197116Petronyukova MyroslavaPSK Olymp Praha8700:42:38-
9ZA220550Staňková ŠtěpánkaPPP Bedřichov8500:43:17-
10ZA241482Marušiaková Miriambezeckaskola.cz8100:43:50-
10ZA241158Brunerová LudmilaPečky7800:43:50-
12ZA265400Fencikova LuciaTERC - Thursday Evening Running Club7900:44:48-
13ZA291295Květoňová AlenaSKP Nymburk8400:45:46-
14ZA294293Vávrová MarkétaRolníci TJ ČZU Praha8500:45:54-
15ZA330386Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:47:05-
16ZA336348Sedlmajerová PetraPraha8100:47:16-
17ZA338430Balatková ZuzanaVšechlapy8100:47:20-
18ZA339335Kopecká ZuzanaPraha7900:47:22-
19ZA35988Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:47:48-
20ZA369331Doušová VlastaMilovice7800:48:21-
21ZA391518Pohnětalová MariePraha8000:49:05-
22ZA395466Pospíchalová KamilaAK Olomouc8300:49:18-
23ZA398623Nilhtburgerová PetraPraha8100:49:29-
24ZA39998Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:49:31-
25ZA425395Kalousková EvaPřelouč8600:50:50-
26ZA427618Kotlářová HanaČachovice8900:50:57-
27ZA435378Kůrková JanaTurboŠnek8000:51:29-
28ZA437349Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:32-
29ZA467330Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:52-
30ZA471388Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:53:57-
31ZA472317Strojná RadkaPraha8100:54:01-
32ZA487627Niedobová VeronikaKolín8700:55:24-
33ZA490365Schlosarikova Evaneregistrována8600:55:34-
34ZA493409Zápotocká AlexandraKošice8600:55:42-
34ZA493619Ludvíková KatarínaKostelec n č lesy7900:55:42-
36ZA503664Žaliová IvaAVC Praha7700:56:18-
37ZA507437Bodnaruková MartaOstrava8000:56:58-
38ZA510421Bulavkinová RenataSK Meteor8300:57:16-
39ZA519598Urbanová BarboraMotol8400:59:02-
39ZA519597Schwabova JaroslavaMotol8200:59:02-
41ZA525612Skalová LuciePraha M-team8200:59:34-
42ZA531581Račková AlenaFrýdek-Místek8101:00:22-
43ZA534309Vodvárková JanaSemily Los Xichtos company8401:00:53-
44ZA545475Zlatovska JanaM-team8101:03:08-
45ZA552328Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:44-
46ZA554310Relichová VladimíraSlavoj Český Brod8601:06:08-
47ZA562617Málková KarolínaČeský Brod9301:10:44-
Ženy B 35-44 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB13650Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:53-
2ZB149418Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7200:41:15-
3ZB178340Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:04-
4ZB23262Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:43:37-
5ZB235176Kadeřábková-Březinová VandaPlzen-Petřín7300:43:43-
6ZB263237Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:44:44-
7ZB271262Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:44:59-
8ZB284658Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:45:27-
9ZB29287Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:48-
10ZB34441Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:47:31-
11ZB40015Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:32-
12ZB409347Drahotová IlonaNymburk7500:50:06-
13ZB41519Dědková RenátaPoděbrady7300:50:24-
14ZB434312Jandová JitkaDFD Louňovice pod Blaníkem7500:51:28-
15ZB439139Houžvičková IvetaAeroklub Kolín6800:51:35-
16ZB451257Jandová JitkaVesani7100:52:20-
17ZB455528Wohlrabová JitkaTraged Team Šumperk6900:52:42-
18ZB461112Křížová PavlínaPraha Žižkov6800:53:11-
19ZB468153Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:53:54-
20ZB498300Horká Veronikaneregistrována7500:55:51-
21ZB499603Mojdlová ZuzanaProrockoutdoor7500:55:58-
22ZB500382Cibulková JanaPraha 27100:56:00-
23ZB540118Slivanská LenkaKanoistika Poděbrady6901:02:22-
24ZB547194Tichá MonikaCatus Bike team Světlá nad Sázavou7001:03:21-
25ZB548517Schvachová StanislavaPIM Women´s Challenge 20117101:03:51-
26ZB557407Králová BohumilaPečky Grand Prix Kolín6801:07:34-
Ženy C 45-54 let (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ŽC17594Krcháková AlenaMoravská slavia Brno5700:42:02-
2ŽC208244Mališová KarlaUSK Praha6000:42:52-
3ŽC266607Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:49-
4ŽC297555Procházková PavlínaLokomotiva Beroun6400:46:04-
5ŽC360224Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:52-
6ŽC373662Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:25-
7ŽC393415Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:49:12-
8ŽC407191Bartáková Hananeregistrována6600:50:00-
9ŽC41896Breburdová HanaMK Kladno6100:50:34-
10ŽC432130Němečková MartinaPraha/SK 4 Dvory České Budějovice6500:51:06-
11ŽC441148Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:51:41-
12ŽC463380Knýřová JitkaMaxtri Liberec6300:53:36-
13ŽC475605Janouchová JanaHradec Králové6300:54:21-
14ŽC476428Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:54:31-
15ŽC485131Bieblová JanaPraha 66100:55:18-
16ŽC489344Kožárová PetraBONBON6300:55:30-
17ŽC504252Dvořáková LenkaPečky6600:56:33-
18ŽC505558Friedelová OlgaNymburk6000:56:34-
19ŽC514374Břindová IvanaPraha6400:58:25-
20ŽC516574Havlasová PetraKrucemburk6400:58:45-
21ŽC539221Doubková DarinaPraha 95701:02:00-
22ŽC542533Němcová AlenaPraha - BONBON6401:02:31-
23ŽC543110Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:02:40-
24ŽC56572Talácková EvaPřelouč6201:18:20-
Ženy D 55 let a starší (trať 10 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD328577Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:03-
2ZD357108Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:47:47-
3ZD424434Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:50:48-
4ZD492308Vodvárková EliškaSemily5500:55:39-
5ZD50683Zeidlerova JarmilaAVC Praha5100:56:36-
6ZD53599Skalická VlastaPraha5101:01:00-
7ZD544501Vacková AlenaPIM WCH 20115101:02:41-
8ZD550103Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:26-
9ZD563129Požgayová JanaBonbon Praha5501:12:22-
Trať 10 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1604Štefko RobertAK Kroměříž6800:31:25-
1MA2299Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:31:31-
2MA3392Pavlišta VítAC Slovan Liberec8500:31:34-
3MA4420Fejfar OndřejTJ Dvůr Králové nad Labem8900:31:45-
4MA5524Kohut JanUniverzita Brno8500:31:56-
5MA6447Losman PetrKerteam7900:32:07-
6MA7240Minařík PetrAK Zlín7600:32:50-
7MA8521Pelouch LeošISRT7500:32:59-
8MA9440Bartoš DaliborKERDA TEAM Liberec7500:33:02-
9MA10465Linhart RadekKerda Team7600:33:17-
10MA11297Dražan JaroslavOxygen Příbram8100:33:24-
11MA12602Podroužek DušanKerda Team7400:33:34-
2MB1385Klika AntonínLokomotiva Beroun6400:33:38-
12MA14181Janu JanSKP Hvězda Pardubice9300:33:45-
13MA15274Kupidlovský DanielSokol Stodůlky7600:33:54-
1MC16186Smrčka MilošBK Říčany5400:34:00-
14MA17401Veber JosefSK Jeseniova7500:34:01-
15MA1812Havelka PetrVŠ Tábor7200:34:04-
3MB19289Serbessa MulugetaOrtopedie a rehab. Týn nad Vlt.7100:34:07-
16MA20441Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:34:08-
17MA21398Řemínek MatějTJ Jiskra Litomyšl8600:34:11-
18MA22403Wallenfels JiříTJ Sokol Královské Vinohrady7200:34:15-
4MB23469Holub MiroslavSK Nové Město nad Metují6600:34:48-
19MA24253Brychta JiříISRT Havlíčkův Brod7400:35:01-
5MB25425Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:35:05-
6MB26408Jansa JiříAtletika Písek6600:35:10-
20MA27151Beránek JiříISRT8300:35:11-
2MC28115Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:35:14-
7MB29438Davies GarethLiga 100 Praha6700:35:20-
8MB30192Tichý FrantišekCatus Bike team Světlá nad Sázavou6600:35:26-
21MA31551Juřička JiříTritraining.cz Štoky7600:35:29-
22MA32346Korous MartinVS Tabor7400:35:30-
23MA33624Martínek TomášTriexpert Praha8200:35:35-
9MB34144Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:35:42-
24MA35397Řídel JakubTERC7500:35:44-
24MA35432Trojan MartinSK HZS Chrudim7800:35:44-
26MA37629Kodl JanISRT9300:35:50-
27MA3868Bláha TomášAC Praha 18908100:35:53-
10MB39417Fořt MartinSokol Kolín6800:35:55-
28MA40150Konůpek DavidTURBO Chotěboř7700:35:58-
11MB41313Lambert MilošVK Lysá nad Labem6900:36:10-
29MA42277Polan LukášSpartak Praha 48800:36:16-
12MB43258Kovář MichalHi sport team7100:36:17-
30MA4481Kabelka JiříSokol Královské Vinohrady7700:36:19-
31MA45442Rendl JosefTriexpert Praha7600:36:31-
32MA46166Herda JanDobřichov8300:36:35-
33MA47145Pavlů RomanSK Jeseniova Praha7900:36:37-
34MA48334Schoř JakubPSK Union Praha8300:36:44-
13MB49236Louda PetrAC Česká Lípa6400:36:46-
35MA50525Souček PetrHlavečník7900:36:50-
36MA5145Hrdina JakubAC Česká Lípa9000:36:51-
37MA52122Teplý ŠtěpánNadace na ochranu zvířat7900:36:52-
37MA52185Šatra MichalJesenice8500:36:52-
39MA54492Frauenberg HynekNymburk8200:36:58-
40MA55217Mikyska LubošVSK FTVSPraha7400:37:08-
1ZA56467Churáňová RadkaTJ Loko Trutnov7700:37:19-
14MB57608Till PavelKolín6500:37:23-
41MA58576Hejduk ZdeněkKolín8900:37:24-
15MB59575Škrabálek JanPraha7000:37:29-
42MA60499Vichera PavelVodaproživot7800:37:32-
43MA61508Němec JanKolín7300:37:35-
16MB6255Malina LiborMaraton Klub Kladno7000:37:45-
3MC6229Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:37:45-
44MA64167Řípa OndřejHO Sherpa Praha8100:37:54-
45MA65323Vondrák ZbyněkVinařství Vondrák Mělník7500:38:01-
46MA663Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:38:02-
47MA6748Koňák PetrPelhřimov8600:38:04-
2ZA68170Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:38:06-
48MA6992Hodboď MiroslavSKP Atletik Nymburk7400:38:13-
49MA70368Potštejnský JanDoudleby n. Orlicí7800:38:16-
17MB71515Bartoš DušanAtletika Písek6400:38:18-
50MA72196Václavík JiříDobříš8600:38:19-
18MB73339Schovánek PetrKrčský les6500:38:21-
51MA74468Landovský TomášKerteam9100:38:27-
19MB75489Tylichtr PetrTT Tálín7100:38:28-
52MA76476Jirásek MarekTNS AISA7300:38:34-
20MB7738Bubeníček JiříSokol Lhota6800:38:35-
53MA77416Říha MilanAK Litvínov7400:38:35-
21MB79173Polan MiroslavSpartak Praha 46800:38:39-
54MA80327Mocek TomášAC Pardubice7900:38:47-
55MA81561Krmaš VáclavSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou8000:38:49-
56MA8267Šťastný TomášPražské betonpumpy7900:38:50-
57MA83419Borský MichalMeteor 88200:38:54-
58MA84179Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:38:59-
4MC85443Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:39:02-
3ZA86351Weissová ZuzanaKerteam / TJ Gumárny Zubří8700:39:03-
5MC87296Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:39:06-
59MA8836Roubal JiříPraha 78200:39:08-
6MC89290Peška LuděkKenast Pečky6100:39:13-
60MA90613Szabo MilošDolní Dvořiště8100:39:15-
22MB91218Kozák MiloslavNezávislé odbory při Škoda Auto6500:39:16-
61MA92569Kalvoda JanAtletika Stará Boleslav7700:39:22-
4ZA92478Martínková JindřiškaSC Marathon Plzeň8400:39:22-
23MB94199Michalec RomanSpartak Čelákovice6500:39:23-
62MA95390Sedláček JanJečná8600:39:24-
63MA96265Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:39:26-
24MB97614Jančář StanislavČeské Budějovice6700:39:28-
25MB98572Dvořák LadislavBald6200:39:32-
64MA99504Hrynčuk VolodymyrBK PIM-Divoká Šárka7700:39:33-
26MB9959Míček FrantišekSTS Chvojkovice Brod7100:39:33-
65MA101175Miler PavelSokol Kolín7900:39:37-
66MA10240Kalný PetrAtletika Chrudim8100:39:38-
67MA10358Findura MilošStrahovští Osvoboditelé Silnic8300:39:39-
27MB104514Tall PavelSK ČNB Praha6900:39:40-
7MC105427Ondrůšek LiborMorové šlehy Praha 86000:39:41-
68MA10665Vavák MichalClub deportivo Kutná Hora8000:39:43-
69MA107486Schovánek JosefPraha9200:39:47-
70MA108128Rezek PetrKona Cycling Point7400:39:48-
71MA109503Procházka PavelKerteam9000:39:49-
1MD109320Kovárník StanislavPraha 64800:39:49-
72MA111387Babica MilanVsetín8100:39:51-
28MB111530Scheu HaraldLMB6900:39:51-
29MB113271Uchytil JanMCC6800:39:52-
73MA1141Lhota PetrSokol Kolín7700:39:53-
30MB115266Vavák LiborSokol Sadská6500:39:55-
31MB116292Plzák JiříZhoř u Jihlavy6800:39:56-
74MA117606Maršálek TomášHradec Králové8900:39:58-
75MA118540Handl JindřichSOOB Spartak Rychnov nad Kněžnou9200:40:00-
76MA11930Ungr MarcelSKP Nymburk7600:40:07-
32MB120242Vašíček MartinTJ Maratonstav Úpice7100:40:08-
32MB120659Rada PetrACOH Praha6400:40:08-
77MA122446Stefan PetrSokol Kralovske Vinohrady7600:40:11-
34MB123352Schutz PetrOstrava6200:40:16-
78MA124513Zajíc JiříKutná Hora8000:40:21-
35MB125121Tomsa PavelDoubrava6200:40:22-
79MA1262Dvořák VáclavSokol Kolín Atletika8100:40:24-
80MA127523Krybus DavidKFC ŠH Zlín8200:40:25-
36MB12873Hora HonzaHořovice7100:40:30-
81MA129353Vítů MichalBěžecká škola.cz7800:40:31-
37MB130156Špaček JanAC Kobylisy7100:40:33-
38MB131502Žanda JanSK Chotěboř6700:40:38-
39MB13246Kašparec PetrAC Česká Lípa6200:40:42-
82MA133615Libánský JiříSedlčánky7600:40:49-
40MB13452Tůma JiříSpartak Vlašim6300:40:51-
83MA135490Kučera VojtěchJižní město8600:40:52-
41MB136413Kolář JanSK Rover Praha biatlon6700:40:53-
1ZB13650Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:40:53-
84MA138633Hrdina AntonínTJ ČZU Praha8600:40:54-
8MC139135Roubík FrantišekČerčany5600:40:55-
85MA140163Holub KarelGMC Software Technology7900:40:57-
42MB141303Škrleta PavelZoo svět Kamenice nad Lipou6800:41:01-
86MA14242Poupa PetrPraha 48200:41:04-
5ZA143404Havránková DanielaPSK Olymp Praha8200:41:05-
9MC144610Jandečka Ivanneregistrován6100:41:07-
10MC14569Kucko MiroslavLiberec5800:41:08-
43MB146203Berky JiříSDH Termesivy6200:41:11-
11MC147632Hrdina VilémPraha5600:41:12-
12MC148225Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:41:14-
2ZB149418Fořtová IvetaTJ Sokol Kolín7200:41:15-
87MA150547Cuc TomášSKP Nymburk8000:41:17-
44MB15133Kébl KarelBukovno6800:41:20-
88MA152184Kysel JirkaČokoláda team8400:41:25-
13MC153120Ševčík LuděkTURBO Chotěboř5900:41:27-
89MA154114Kotyk JanKolín7200:41:31-
90MA155439Mastný MartinŘevnice7500:41:33-
45MB15663Svěchota PetrSpartak Praha 46600:41:35-
6ZA157168Zemanová DagmarSokol České Budějovice7700:41:36-
46MB158171Paroulek JaroslavSKP Nymburk7000:41:37-
14MC159580Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:41:39-
91MA160545Chobola TomášNight Runners8100:41:43-
92MA161350Kotlář PetrHradec Králové8200:41:45-
93MA162369Kupr JanPoděbrady8500:41:46-
15MC163359Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:41:47-
94MA164324Gloser VáclavBabické matky7200:41:52-
94MA164268Vítů AdamNymburk7500:41:52-
47MB164255Šůs JaroslavNovis TK Praha6500:41:52-
96MA167294Stančo LadislavČelákovice7700:41:53-
48MB168358Košťák ZdeněkVK Lysá nad Labem6400:41:56-
49MB169414Petr JosefSlovan Liberec6300:41:57-
16MC17037Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:58-
97MA17144Havlik RadimLBS Praha7800:41:59-
97MA171117Audrain SimonPoděbrady8300:41:59-
99MA173431Lipták LukášSKC Pečky8200:42:00-
100MA174402Marhold LubošChoceň7700:42:01-
1ŽC17594Krcháková AlenaMoravská slavia Brno5700:42:02-
50MB176620Maršík PetrKolín7100:42:03-
101MA176484Slezák Petrbezeckaskola.cz7400:42:03-
2MD178141Tausinger IgorCrotalus4900:42:04-
3ZB178340Zbíralová RadkaMK Kladno7200:42:04-
102MA180345Hrubša BranislavBrandýs nad Labem8300:42:06-
51MB181609Koupilek JiříKolovraty6600:42:08-
103MA182162Zvoník JiříEPO-Team8000:42:09-
52MB183337Mráček JanTechnika Praha6600:42:12-
104MA184377Nejedlý PetrPRAHA 57400:42:13-
104MA184412Kroupa LukášSTOPRO Bike Team7800:42:13-
7ZA184552Sedláčková MiroslavaJiskra Ústí nad Orlicí7700:42:13-
106MA18724Maleček VáclavDubeč running club8300:42:14-
106MA187212Dufek DavidTurboŠnek8000:42:14-
108MA189140Coufal PatrikHospic Prachatice7500:42:15-
109MA190260Bláha JanISRT Pardubice7400:42:17-
110MA191383Šilar VilémRK Olšina8000:42:22-
3MD192226Smola JosefMK Seitl Ostrava5100:42:28-
111MA193119Šujan JanTJ Radešínská Svratka8200:42:29-
112MA194638Maneth PetrRoudnice nad Labem8100:42:31-
112MA194197Vojta Radimneregistrován8900:42:31-
4MD196216Říha MiroslavSokol Sadská4500:42:33-
8ZA197116Petronyukova MyroslavaPSK Olymp Praha8700:42:38-
53MB198152Lukeš MartinPIM BK Jablonec nad Nisou6800:42:39-
114MA199219Havlík PetrLiveStrong Nový Jičín8600:42:41-
115MA200493Stránský LuděkFitness centrum LS-Club Vrchlabí9000:42:42-
116MA201474Matzner KarelM-team8200:42:43-
117MA202256Kahánek RadekLázně Bělohrad9000:42:44-
118MA203363Stárek MartinTERC8000:42:45-
5MD204579Stolařík JosefPraha5100:42:48-
54MB20577Prokop OndřejDromeus6200:42:49-
119MA205578Tykva PetrKovansko7200:42:49-
17MC207263Turay FrantišekSKC Pečky5500:42:51-
2ŽC208244Mališová KarlaUSK Praha6000:42:52-
55MB208494Pozník Marcelneregistrován6300:42:52-
120MA210625Papaj PetrPoděbrady9200:42:59-
121MA211594Chalupný VáclavRychnov nad Kněžnou9300:43:00-
18MC21154Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:43:00-
6MD213567Hájek FrantišekFGT Stolany4900:43:01-
122MA214424Bartoš PetrNeratovice8300:43:09-
123MA215591Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:43:11-
124MA216586Chudomel OndřejBrušperk7900:43:12-
56MB217366Zachař JiříGerontclub7100:43:13-
19MC218183Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:43:14-
125MA218357Zícha OndřejSokol Královské Vinohrady8200:43:14-
9ZA220550Staňková ŠtěpánkaPPP Bedřichov8500:43:17-
126MA221512Sokol PavelSportovní klub ČNB7900:43:18-
20MC221426Straka SamuelSBK Nový Vestec5800:43:18-
57MB223595Červenka MiroslavMK Žebrák6400:43:19-
127MA224628Hofman VítSokol Nové Strašecí9200:43:21-
58MB224665Szabo DavidSK Nové Zámky,SVK7000:43:21-
59MB226396Stříhavka JindřichChoceň7100:43:23-
128MA227496Sůva MichalSKC Pečky9200:43:27-
21MC228379Kučera LuděkLiberec5600:43:30-
60MB229381Cibulka RomanPraha 27100:43:32-
22MC23013Čižinský JaromírSABZO Praha5500:43:33-
129MA231429Balatka TomášVšechlapy8000:43:36-
130MA232626Pfoff JanPoděbrady8000:43:37-
4ZB23262Svěchotová HanaSpartak Praha 47300:43:37-
61MB234234Hunčovský MartinČAU-Čs.asoc.ultramaratonců6400:43:41-
5ZB235176Kadeřábková-Březinová VandaPlzen-Petřín7300:43:43-
62MB236370Bechyně RadekKolín6700:43:44-
63MB237169Coufal PetrVeterina Poděbrady6800:43:45-
63MB237507Fiala EnricoPIM BK7100:43:45-
131MA237356Havelka MiloslavTJ Atletika Svitavy8000:43:45-
132MA240657Kot JiříHumpolec7800:43:47-
10ZA241482Marušiaková Miriambezeckaskola.cz8100:43:50-
10ZA241158Brunerová LudmilaPečky7800:43:50-
133MA243485Mašek PetrFitness centrum LS-Club Vrchlabí7900:43:52-
23MC244666Dvořák MartinPraha6000:43:55-
65MB245245Krátký ZdeněkLiveStrong6800:43:58-
66MB24620Jirásek JiříK.O. Poděbrady6700:44:00-
24MC247559Janda VlastimilNymburk5300:44:10-
134MA247410Vaníček RadimJablonné nad Orlicí8200:44:10-
7MD24926Kubát JiříKALT Kolín5000:44:11-
135MA250505Zikmunda OndřejPraha7800:44:13-
67MB251375Žák JiříMaraton Centrum Jičín6900:44:16-
68MB252452Hrazdira JanStaněk sport Turnov6900:44:17-
68MB25284Němec ArnoštKolín6800:44:17-
70MB254360Kos VladimírSpartak Praha 46500:44:20-
25MC255267Michl VáclavKanoistika Poděbrady5400:44:22-
71MB256243Mařáček ZdeněkHradec Králové6700:44:23-
72MB257106Kubr VáclavAC Laura Praha6200:44:24-
26MC257565Tomeš RostislavPraha/Traged Team6000:44:24-
73MB259583Nigrin VlastimilPraha vrak6400:44:26-
136MA260143Krsek PavkaLanškroun7200:44:30-
27MC261422Pěkný JanLiga 100 Praha5200:44:41-
137MA262157Bruner TomášPečky8900:44:43-
138MA26328Formánek Jakub1. PKO7500:44:44-
6ZB263237Loudová PavlaAC Česká Lípa6800:44:44-
12ZA265400Fencikova LuciaTERC - Thursday Evening Running Club7900:44:48-
3ŽC266607Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:49-
139MA267329Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:44:51-
140MA268190Průša MartinPraha7600:44:55-
141MA269105Kubr JaroslavAC Laura Praha9000:44:56-
142MA270280Stehlík MarekTJ Radešínská Svratka7300:44:58-
7ZB271262Stočesová PetraHejvy´s intimmate team7500:44:59-
143MA27211Brzák JanBM Kolín7700:45:01-
74MB273661Valvoda OndřejWodnas Hodonín, ČR7000:45:02-
144MA274411Karbulka Pavelwww.muddysport.net7300:45:05-
75MB275544Košek MilanStaněk sport Turnov6500:45:07-
145MA275571Tejnor JanPraha 58100:45:07-
8MD277134Šucha VáclavStříbro4600:45:10-
76MB278104Chmelik MartinLBS sport TEAM6500:45:13-
146MA279287Kočí MichalČeský Brod8100:45:16-
28MC280283Vrabec MilanStaněk Sport Turnov6000:45:17-
147MA281596Jimmr MartinPraha8900:45:22-
148MA282611Maryška JinřichPraha M-team8000:45:23-
149MA283286Růžička ŠtěpánAFK Pečky9300:45:26-
8ZB284658Jeníková KarolínaSpartak Praha 46800:45:27-
150MA285285Samol DanielNight Runners8300:45:28-
29MC285451Milan MatějkaStaněk sport Turnov5600:45:28-
77MB287531Gazda MartinJihočeský běžecký pohár6800:45:35-
1ME288389Čech JaroslavLiga 100 Praha4100:45:37-
151MA289298Železný MichalRatenice9300:45:38-
78MB290391Racek LubošACES Team K. Vary6800:45:45-
13ZA291295Květoňová AlenaSKP Nymburk8400:45:46-
9ZB29287Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:45:48-
152MA293527Kolomazník ZbyněkRudná7800:45:51-
14ZA294293Vávrová MarkétaRolníci TJ ČZU Praha8500:45:54-
9MD295174Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:57-
30MC296172Procházka JaroslavSvětlá nad Sázavou6100:45:59-
31MC297254Konývka ZdeněkSokol Kolín5300:46:04-
4ŽC297555Procházková PavlínaLokomotiva Beroun6400:46:04-
153MA299557Tesař OndřejPraha7700:46:05-
154MA300314Ševčík PavelTTK Klatovy7600:46:07-
155MA301526Horák Martinneregistrován8400:46:08-
79MB301177Nemec ĽubošBSĽG Zvolen6300:46:08-
80MB303497Chmel ZdeněkRC PIM Praha III6200:46:10-
156MA304232Mrhač IvanŠtěpánovice7200:46:13-
157MA305584Prokop MatějPraha8600:46:14-
32MC306155Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:46:17-
158MA307127Syblík JanAG Štěpánská9300:46:19-
33MC308318Mašek RomanNovis Praha6100:46:22-
10MD309270Dolejš JanTJ Sokol Unhošť4900:46:23-
159MA309246Sedláček PetrTýniště nad Orlicí8200:46:23-
34MC311448Chaloupka JirkaZOOT OrBiTt5800:46:28-
35MC312281Vaněček JiříPečky6100:46:29-
36MC313453Jakoubek ArnoštStaněk sport Turnov5200:46:30-
37MC314599Kasal JiříKolín6100:46:31-
160MA31516Remler JiříBM Kolín7700:46:34-
81MB316372Miler VáclavSokol Kolín6200:46:38-
38MC317564Ryzner JanTT Pardubice5900:46:40-
82MB318261Papoušek Antonínneregistrován6300:46:42-
83MB319154Kozák JanVinohradské šlapky6200:46:44-
11MD319568Martínek JiříKolín4900:46:44-
161MA321587Lebeda JakubIronstars Beroun7200:46:47-
84MB32253Chvátal VladimírÚvaly6700:46:48-
2ME323457Šteinc LudvíkVrchlabí4100:46:54-
162MA324622Innovecký AtilaPraha.cz7800:46:56-
85MB325187Tománek JiříHotel Podlesí6200:46:59-
39MC326593Fajner AntonPraha6000:47:01-
163MA327535Steinhart MichalČZU Rolníci8400:47:02-
1ZD328577Pokorná VěnceslavaAC Kovošrot Praha4800:47:03-
86MB329204Vlasák OttoKřesetice6200:47:04-
15ZA330386Čokrtová EvaTTC Český Brod8800:47:05-
12MD330456Štrup JanSokol Kolín5100:47:05-
164MA332539Macháň VáclavSparta Rychnov nad Kněžnou9000:47:07-
87MB333394Pertlík RadekLysá nad Labem6500:47:08-
88MB334634Novotný PetrRadovesnice7000:47:10-
165MA335180Zmek OndřejPraha8600:47:14-
16ZA336348Sedlmajerová PetraPraha8100:47:16-
40MC337554Řehola JiříMPO5600:47:18-
17ZA338430Balatková ZuzanaVšechlapy8100:47:20-
18ZA339335Kopecká ZuzanaPraha7900:47:22-
166MA340342Šimeček TomášPraha 97800:47:26-
167MA341205Zbuzek MiroslavCK Záluží7400:47:29-
41MC342660Filip KarelNové Strašecí5500:47:30-
89MB342588Šelíř ZlatkoPraha6900:47:30-
90MB344113Traxler JanPraha Žižkov6400:47:31-
10ZB34441Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:47:31-
168MA3447Nechoďdoma PetrPečky7700:47:31-
169MA347361Kukla DušanNeratovice8000:47:32-
42MC347433Holas JaromírTraged Team Praha5200:47:32-
170MA349364Benda TomášSABZO Praha7600:47:33-
43MC350251Dunda VáclavPraha6000:47:36-
91MB351601Choutka PetrKolín Intersport6500:47:39-
171MA352491Kubát PetrPraha7800:47:40-
44MC353220Doubek ZdeněkPraha 95600:47:42-
92MB35390Staněk MilanKenast Pečky6600:47:42-
172MA355137Urban AlesNeVrSport Team7800:47:43-
173MA356566Svoboda JanPraha/Biketour8200:47:46-
174MA357291Beguivin AlanPraha 47400:47:47-
2ZD357108Kováříková PavlaŠAK Chodov5500:47:47-
19ZA35988Novotná ml. DagmarTURBO Chotěboř9000:47:48-
175MA360471Bulín JakubPlzeň8500:47:52-
5ŽC360224Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:47:52-
13MD362125Machálek JosefSokol Vilémovice5000:47:54-
93MB363470Šanda JiříSokol Kolín7100:47:59-
176MA364472Hep PavelHradec králové7700:48:01-
94MB365663Kostovič Petrwww.behy.cz6200:48:02-
95MB36649Kyselý PetrTJ Zduchovice6400:48:03-
45MC366343Novák VladimírBONBON5400:48:03-
14MD36671Nový BřetislavSABZO Praha4700:48:03-
20ZA369331Doušová VlastaMilovice7800:48:21-
96MB370570Trnka TomášPraha6600:48:23-
177MA370276Ďurana MarekKolín8500:48:23-
96MB3706Kovařík JanKolín6600:48:23-
6ŽC373662Jirásková EvaISCAREX Česká Třebová6400:48:25-
178MA374483Holan PetrDDOjP Praha8000:48:29-
179MA375573Kopecký JanPraha8200:48:31-
98MB376600Soural JiříPraha7100:48:36-
46MC377188Strejček PavelGymnázium Poděbrady5900:48:38-
180MA37760Mutina PetrB.O.Kvasiny7300:48:38-
99MB379621Novotný RostislavVelká Popovice6500:48:39-
3ME380288Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:48:45-
100MB381354Török TorstenNike6800:48:46-
101MB382159Šlapák MichalPraha6300:48:51-
102MB383630Francl MartinŠkvorec6600:48:52-
181MA38434Trbůšek RenéČelákovice7600:48:56-
47MC385272Krofta JiříLiga 100 Praha5500:48:58-
182MA386473Hosnédl PetrSPCHS7200:49:00-
15MD386198Vosyka LadislavTurbo Chotěboř5000:49:00-
16MD388214Vyskočil JaromírSokol Kolín4600:49:03-
183MA38951Žalud LadislavMladá Boleslav7200:49:04-
103MB389455Dvořáček VáclavEtriatlon Team6900:49:04-
21ZA391518Pohnětalová MariePraha8000:49:05-
184MA39295Čermák JanLiberec9300:49:09-
7ŽC393415Suchanová PavlaTJ Kovo Praha6300:49:12-
17MD394307Dobiáš LudvíkPoděbrady4600:49:16-
22ZA395466Pospíchalová KamilaAK Olomouc8300:49:18-
18MD39643Zeman VáclavLiga 100 Praha4300:49:20-
19MD397102Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:27-
23ZA398623Nilhtburgerová PetraPraha8100:49:29-
24ZA39998Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:49:31-
11ZB40015Pokorová JaroslavaSC Marathon Plzeň7200:49:32-
185MA401454Stanovský DavidPraha7700:49:38-
186MA4029Palupčík SimonRoztoky7600:49:40-
104MB403321Běhounek RostislavTragéd Team Dřínov6200:49:43-
105MB404590Mikeš ViktorMladá Boleslav6500:49:46-
106MB40522Hruban MilanK.O. Poděbrady6700:49:48-
107MB40680Syblík PetrMaratón klub Kladno6800:49:50-
8ŽC407191Bartáková Hananeregistrována6600:50:00-
187MA408319Martínek FrantišekKyšice8700:50:04-
12ZB409347Drahotová IlonaNymburk7500:50:06-
108MB410213Barták ZdeněkSadská6300:50:15-
48MC410536Dolejš RadomírAVC Praha / SABZO5800:50:15-
20MD41225Veselý MilanSokol Kolín - Atletika4800:50:18-
188MA413477Cibula VítAvia Čakovice Praha 97700:50:19-
21MD414304Škrleta JanTJ Nová Včelnice4600:50:22-
13ZB41519Dědková RenátaPoděbrady7300:50:24-
49MC416509Fiala JiříPraha 45600:50:29-
50MC417230Mgr. Doležal JanPoděbrady5400:50:32-
9ŽC41896Breburdová HanaMK Kladno6100:50:34-
189MA419449Peterka IvoSvitavy7500:50:39-
22MD420279Groh StanislavAC Vrchlabí4600:50:41-
109MB421200Sehnal TomášK.O. Poděbrady6700:50:43-
23MD422278Novák PetrBonbon5100:50:44-
4ME423511Hlusička JosefLiga 100 Praha3800:50:47-
3ZD424434Holasová JarmilaTragéd team Praha5400:50:48-
25ZA425395Kalousková EvaPřelouč8600:50:50-
24MD426111Biško MiroslavAVC Praha4400:50:54-
110MB427333Kamenský PeterMost6900:50:57-
26ZA427618Kotlářová HanaČachovice8900:50:57-
5ME429541Kánský VladimírSpartak Praha 44000:50:59-
190MA430506Meduna JosefTřemošnice8300:51:00-
25MD431165Tučný JanMK Pardubice4700:51:05-
10ŽC432130Němečková MartinaPraha/SK 4 Dvory České Budějovice6500:51:06-
191MA433637Szabó JanZeleneč7300:51:19-
14ZB434312Jandová JitkaDFD Louňovice pod Blaníkem7500:51:28-
27ZA435378Kůrková JanaTurboŠnek8000:51:29-
192MA436582Máčel MartinKrucemburk9700:51:30-
28ZA437349Stříhavková PetraAC Choceň7900:51:32-
193MA437393Novák JakubDT Břehy8300:51:32-
15ZB439139Houžvičková IvetaAeroklub Kolín6800:51:35-
194MA440264Buřil Lukášneregistrován8100:51:36-
11ŽC441148Fencíková VladislavaTURBO Chotěboř6500:51:41-
195MA442495Kaplan DanielTygr Velké Zboží-Poděbrady7700:51:47-
111MB443202Mareš st. LadislavAuto Škoda Mladá Boleslav6600:51:49-
112MB444542Velas Jakubneregistrován7000:51:51-
196MA445399Kodat AlešBiketour7300:51:52-
51MC446635Valta StanislavKolín5800:51:53-
197MA44779Ondovčák PavolHolubice - Kozinec7500:51:55-
6ME448487Kohout PavelSK Modřany4000:52:00-
198MA449516Lahoda JanChmelište7600:52:01-
26MD450463Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:52:17-
16ZB451257Jandová JitkaVesani7100:52:20-
199MA452182Luňáček JaroslavMaleč7800:52:24-
200MA453553Nezval PetrBabické matky7300:52:31-
113MB45489Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:52:40-
27MD455384Vodvárka PetrKČT Semily4700:52:42-
17ZB455528Wohlrabová JitkaTraged Team Šumperk6900:52:42-
114MB457362Klazar MartinPraha-Zizkov6600:52:44-
52MC458592Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:52:51-
201MA459445Pinzauti LorenzoSC Florence8100:52:59-
202MA460332Steiner KarelPraha7600:53:05-
18ZB461112Křížová PavlínaPraha Žižkov6800:53:11-
115MB462164Baláž JánTJ Sokol Nepolisy6200:53:22-
12ŽC463380Knýřová JitkaMaxtri Liberec6300:53:36-
28MD464149Čížek FrantišekTURBO Chotěboř4200:53:40-
53MC4654Falcman JaroslavSČVaK Ústí nad Labem5400:53:49-
54MC466325Neumann FrantišekDlouhý Most5400:53:50-
29ZA467330Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:53:52-
116MB4688Sova JanMP Praha6500:53:54-
19ZB468153Lukešová MartinaSaně Smržovka6800:53:54-
117MB470589Dočkal RomanBeroun7100:53:55-
30ZA471388Čokrtová JanaTTC Český Brod9200:53:57-
31ZA472317Strojná RadkaPraha8100:54:01-
118MB473510Pokluda OndřejZlín6900:54:07-
55MC4745Metelka JosefPraha 15700:54:16-
13ŽC475605Janouchová JanaHradec Králové6300:54:21-
14ŽC476428Hyblerová BlankaSKC Pečky5700:54:31-
203MA477282Kováč MartinSK Kolovraty7500:54:33-
29MD47864Březina PetrSABZO Praha4600:54:38-
56MC479101Horyna MiroslavPraha-Zahradní Město5400:54:41-
204MA480546Borkovec OndřejBK Petřín8900:54:47-
205MA481519Vodička JiříTurnov7800:54:52-
57MC48286Sobotka BohumilSokol Kolín5400:55:05-
206MA483560Brabec JanPraha 48200:55:10-
58MC48423Dědek IvanPraha6100:55:12-
15ŽC485131Bieblová JanaPraha 66100:55:18-
119MB48647Pártl RomanPproma Choceň7000:55:20-
32ZA487627Niedobová VeronikaKolín8700:55:24-
59MC488371Hlava MilanPraha 45500:55:26-
16ŽC489344Kožárová PetraBONBON6300:55:30-
33ZA490365Schlosarikova Evaneregistrována8600:55:34-
207MA490616Kšír KarelStolmíř9300:55:34-
4ZD492308Vodvárková EliškaSemily5500:55:39-
34ZA493409Zápotocká AlexandraKošice8600:55:42-
34ZA493619Ludvíková KatarínaKostelec n č lesy7900:55:42-
60MC495229Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:55:43-
120MB496373Gregořica MiroslavPříbram6700:55:44-
208MA497239Middleditch JonathanPečky7400:55:45-
20ZB498300Horká Veronikaneregistrována7500:55:51-
21ZB499603Mojdlová ZuzanaProrockoutdoor7500:55:58-
22ZB500382Cibulková JanaPraha 27100:56:00-
30MD501500Vichera PavelČelákovice4800:56:06-
209MA502405Oravec PavolKošice8200:56:11-
36ZA503664Žaliová IvaAVC Praha7700:56:18-
17ŽC504252Dvořáková LenkaPečky6600:56:33-
18ŽC505558Friedelová OlgaNymburk6000:56:34-
5ZD50683Zeidlerova JarmilaAVC Praha5100:56:36-
37ZA507437Bodnaruková MartaOstrava8000:56:58-
210MA507436Šubr MarekKladno7500:56:58-
7ME50982Culka VáclavLiga 100 Kostelec nad Orlicí3500:57:05-
38ZA510421Bulavkinová RenataSK Meteor8300:57:16-
31MD511315Jungman JosefPraha 35000:57:32-
211MA51239Kadečka LuděkChvaletice7400:57:45-
61MC512231Ondra ZdeněkPečky nohejbal5700:57:45-
19ŽC514374Břindová IvanaPraha6400:58:25-
62MC515556Konůpek JaromírChotěboř5700:58:36-
20ŽC516574Havlasová PetraKrucemburk6400:58:45-
32MD51793Běhal JaromírSABZO Praha4800:58:46-
63MC518435Pícha TomášAgro Kolín5200:58:47-
39ZA519598Urbanová BarboraMotol8400:59:02-
39ZA519597Schwabova JaroslavaMotol8200:59:02-
212MA519585Cigánek MartinPraha7900:59:02-
8ME522201Mojžiš VincentKČT Havlíčkův Brod3700:59:25-
9ME52374Pejpal JiříTJ Liga 100 Praha3400:59:28-
64MC524301Prokůpek MichalNymburk5900:59:33-
41ZA525612Skalová LuciePraha M-team8200:59:34-
65MC526636Beneš RomanKolín6100:59:39-
121MB52727Cagwe JohnTJ Svitavy6500:59:56-
213MA528336Švejdat DavidLibice nad Cidlinou9400:59:57-
214MA529376Žák MiroslavMaraton Centrum Jičín9401:00:04-
33MD530532Štorch BohuslavSezimovo Ústí - R 20104201:00:16-
42ZA531581Račková AlenaFrýdek-Místek8101:00:22-
34MD532247Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:00:41-
35MD533275Doleček FrantišekSlavoj Stará Boleslav4301:00:45-
43ZA534309Vodvárková JanaSemily Los Xichtos company8401:00:53-
6ZD53599Skalická VlastaPraha5101:01:00-
122MB53675Koloc PavelAC Total Zero6501:01:15-
36MD537355Fuchs BedřichTJ Sokol Dobřiš4401:01:20-
10ME538109Plešinger StanislavSokol Kolín3801:01:52-
21ŽC539221Doubková DarinaPraha 95701:02:00-
23ZB540118Slivanská LenkaKanoistika Poděbrady6901:02:22-
66MC541534Němec MilošBonbon Praha5901:02:29-
22ŽC542533Němcová AlenaPraha - BONBON6401:02:31-
23ŽC543110Holinková MarcelaKRB Chrudim6101:02:40-
7ZD544501Vacková AlenaPIM WCH 20115101:02:41-
44ZA545475Zlatovska JanaM-team8101:03:08-
67MC546223Krejsa VáclavBONBON Praha5201:03:16-
24ZB547194Tichá MonikaCatus Bike team Světlá nad Sázavou7001:03:21-
25ZB548517Schvachová StanislavaPIM Women´s Challenge 20117101:03:51-
68MC549322Dotlačil ZdeněkSabzo5301:04:14-
8ZD550103Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:04:26-
37MD551563Rubeš MiroslavPardubice4501:04:43-
123MB55266Málek KarelŠtolmíř7101:04:44-
45ZA552328Jelínková HanaKRB Chrudim8101:04:44-
46ZA554310Relichová VladimíraSlavoj Český Brod8601:06:08-
215MA555311Kramář Vojtěchneregistrován7501:07:18-
38MD556133Rosůlek JosefSKP Atletik Nymburk4901:07:20-
26ZB557407Králová BohumilaPečky Grand Prix Kolín6801:07:34-
39MD558248Tuček JosefDEPO Pardubice4401:08:17-
40MD559481Pachmann OtakarSABZO Praha4401:09:29-
216MA560631Holgye PetrPraha7401:09:46-
124MB561406Král JosefPečky6601:10:11-
47ZA562617Málková KarolínaČeský Brod9301:10:44-
9ZD563129Požgayová JanaBonbon Praha5501:12:22-
217MA564273Ledvina MarekKRB Chrudim8201:18:05-
24ŽC56572Talácková EvaPřelouč6201:18:20-
1MF566123Kadlec JaroslavLabe Tri club3001:19:18-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód