hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


263. Malá cena Monaka

18.5.2011, středa

Propozice závodu

  • název závodu: 263. Malá cena Monaka
  • datum konání: 18.5.2011
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
16.5.2018Malá cena Monaka - Janderovská desítka129
17.5.2017Malá cena Monaka146
18.5.2016Malá cena Monaka223
20.5.2015Malá cena Monaka145
25.3.2015309. Malá cena Monaka-
24.12.2014306. Malá cena Monaka-
7.12.2014305. Malá cena Monaka-
9.11.2014304. Malá cena Monaka-
28.9.2014303. Malá cena Monaka-
27.8.2014302. Malá cena Monaka-
23.7.2014301. Malá cena Monaka-
25.6.2014300. Malá cena Monaka96
21.5.2014Malá cena Monaka257
23.4.2014298. Malá cena Monaka-
26.3.2014297. Malá cena Monaka110
22.2.2014Halové Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (neúplné)6
19.1.2014295. Malá cena Monaka199
22.5.2013287. Malá cena Monaka201
17.4.2013286. Malá cena Monaka-
27.3.2013285. Malá cena Monaka-
24.2.2013284. Malá cena Monaka-
20.1.2013283. Malá cena Monaka-
20.6.2012276. Malá cena Monaka183
16.5.2012Malá cena Monaka175
28.3.2012273. Malá cena Monaka107
11.10.200930. ročník Velké ceny Monaka102
24.6.2009240. Malá cena Monaka135
20.5.2009239. Malá cena Monaka146
25.1.2009235. Malá cena Monaka97
25.6.2008228. Malá cena Monaka153
16.3.2008225. Malá cena Monaka82
17.2.2008224. Malá cena Monaka139
20.1.2008223. Malá cena Monaka150
18.2.2007212. Malá cena Monaka147
11.12.2005197. Malá cena Monaka40
21.3.2005Malá cena Monaka-
25.6.2003168. Malá cena Monaka103
23.4.2003166. Malá cena Monaka31
23.3.2003165. Malá cena Monaka77
28.8.2002157. Malá cena Monaka30
10.7.2002156. Malá cena Monaka20

Statistika závodu 263. Malá cena Monaka

  • ročníků: 42
  • závodníků na všech ročnících: 3429

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Jelínek Jaromír7725
Schaffer Petr6025
Vorel Milan4024
Doležal Stanislav3823
Neruda Miroslav5623
Novák Pavel8122
Bříza Vladimír5121
Brožek Radmil5421
Čapský František4921
Petržílek Zdeněk5521
Hájek František4920
Kratochvíl Vladimír6219
Pitter Vladimír5019
Leszkow Petr4419
Kraus Václav6418
Soukup Jiří2718
Jirásko Dušan7318
Doucha Jiří7118
Kratochvíl Miloš7518
Krátký Josef6518
Novotný Zdeněk7217
Müller Robert6917
Jelínková Hana8117
Hausvater Karel5817
Červinka Milan6216
Kubrová Dagmar6316
Novák Petr7816
Sedlák Jiří5815
Mocek Tomáš7915
Cach Josef7314
Jirásko Lubomír7114
Chocholouš Dalibor4614
Maier Lukáš7814
Hromádko Jaroslav7114
Novotná Dagmar7014
Vodička Jiří5314
Kocek Pavel7213
Novotný Jiří6613
Alexa Jiří5313
13
Málek Jaroslav4613
Gdula Petr6113
Leszkow Josef5113
Dubský Roman7813
Meduna Josef8313
Pospíchal Jaromír5913
Kalný Petr8113
Kalná Jitka7512
Smola Jan6712
Schwarz Josef5512

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA23Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:37-
2MA34Jansa JiříOB Chrast8400:35:51-
3MA78Griger JanRabštejnská Lhota7900:38:09-
4MA89Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:38:12-
5MA910Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:38:16-
6MA1011Mocek TomášAC Pardubice7900:39:01-
7MA1314Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:39:48-
8MA1415Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:59-
9MA1718Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:40:36-
10MA2021Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:41:39-
11MA2122Novák PavelKRB Chrudim8100:41:59-
12MA2728Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:44:05-
13MA3031Pokorný JosefHodonín9200:44:13-
14MA3536Hradecký JaromírSkuteč8500:45:00-
15MA3738Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:45:04-
16MA3839Blažek LukášKunětice7800:45:09-
17MA4142Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:46:50-
18MA4546Novák PetrChrudim7800:47:12-
19MA4748Petera JanPardubice8100:47:18-
20MA5051Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:47:53-
21MA5354Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:48:10-
22MA5657Jonáš KarelPardubice8300:48:30-
23MA6667Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:28-
24MA6768Zelenka FrantišekOstřetín8400:51:07-
25MA7778Pitra MartinLozice9200:53:10-
26MA8283Pinkas TomášVysoké Mýto7700:54:30-

Muži B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:35:24-
2MB45Martínek JardaTRISK Olomouc6900:36:36-
3MB56Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:37:32-
4MB1112Doucha JiříStart Náchod7100:39:24-
5MB1819Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:57-
6MB2223Pinkas MartinDobříkov6700:42:36-
7MB2425Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:32-
8MB3132Šulc RadekTJ Milovice7500:44:24-
9MB3435Zita DušanŠkrtiči z východu7600:44:57-
10MB4243Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:54-
11MB4445Jirásko DušanSK Srch7300:47:10-
12MB5152Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:48:05-
13MB5455Skála OndřejPardubice7300:48:14-
14MB6263Nádhera PetrNádhera Bike6700:49:30-
15MB6465Šejna RostislavChrudim6900:50:09-
16MB7172Kříž JanPardubice7100:51:53-
17MB7374Korbel DanielHO Škrovád7300:52:11-
18MB7980Müller RobertAR206900:54:04-
19MB8182Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:54:20-
20MB9091Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:58:17-

Muži C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1213Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:37-
2MC1516Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:05-
3MC1920Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:05-
4MC2324Vykydal IvoKRB Chrudim5900:42:45-
5MC3233Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:44:36-
6MC3940Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:46:21-
7MC4849Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:30-
8MC5253Strnad PavelAC Pardubice5700:48:08-
9MC5556Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:29-
10MC6061Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:49:09-
11MC6162Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:49:12-
12MC7273Sedlák JiříPřelouč5800:51:54-
13MC7576Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:52:28-
14MC7879Nývlt MilanAC Pardubice6100:53:26-
15MC8889Macháček JanCafe Bajer Pardubice6300:55:35-
16MC9192Červinka MilanHO Škrovád6200:58:48-

Muži D (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2526Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:42-
2MD2627Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:03-
3MD2829Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:08-
4MD2930Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:11-
5MD3334Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:42-
6MD3637Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:01-
7MD4041Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:46:45-
8MD4344Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:06-
9MD5758Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:41-
10MD5960Jirák JiříBK Pardubice5500:48:56-
11MD6869Bříza VladimírKRB Chrudim5100:51:08-
12MD8384Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:54:33-
13MD8485Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:54:34-
14MD8586Tučný JanMK Pardubice4700:54:35-
15MD8687Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:54:52-
16MD8990Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:57-

Muži E (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6364Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:31-
2ME6566Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:21-
3ME7475Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:21-
4ME7677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:54-
5ME8081Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:54:09-
6ME9394Vorel MilanSlatiňany4001:00:31-

Muži F (trať 10 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Ženy A (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA1617Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:22-
2ZA4950Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:47:42-
3ZA9596Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8301:01:11-
4ZA9697Jelínková HanaKRB Chrudim8101:01:14-

Ženy B (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB67Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:40-
2ZB4647Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:17-
3ZB5859Šimonová PavlínaPardubice7600:48:48-
4ZB7071Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:51:22-
5ZB9293Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:00:12-
6ZB9495Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7101:00:32-

Ženy C (trať 10 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC6970Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:09-
2ZC8788Vacková HanaSK Hronov5600:55:07-
3ZC9798Pospíšilová VěraPardubice5801:01:31-
4ZC9899Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:53-

Žáci (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M48107Pavlas OndřejRabštejská Lhota0000:14:42-
2M413112Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:15:23-
3M414113Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:24-
4M415114Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:15:25-
5M421120Nechuta DavidŽďár nad Sázavou9700:16:48-
6M427126Novák JakubJiskra Havlíčkův Brod9900:18:43-
7M431130Šotta PetrSlatiňany9600:20:23-
8M432131Jirásko JosefSK Srch0100:21:11-
9M441140Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:24:33-
10M443142Hochnan FilipMlýn Janderov0400:24:36-
11M447146Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:29:41-

Žákyně (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z422121Pavlasová TerezaRabštejská Lhota0000:17:06-
2Z434133Schvachová DenisaOK Lokomotiva Pardubice9600:21:46-
3Z435134Schvachová LucieOK Lokomotiva Pardubice0100:21:48-
4Z439138Lorenčíková AdélaAFK Chrudim0000:24:16-
5Z449148Zítová ViktorieChrudim0700:34:23-
6Z450149Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:36:42-

Junioři (trať 3,6 km)

V této kategorii neběžel žádný závodník.

Juniorky (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2101Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:27-
2ZJ17116Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:16:07-

Muži 3,6 km (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1100Uchytil MilanKPA Pardubice7400:12:09-
2MA3102Hodic JanAFK Chrudim8100:13:35-
3MA4103Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:13:44-
4MA5104Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:14:05-
5MA6105Pavlas LuděkJanské Lázně8400:14:15-
6MA7106Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:14:25-
7MA9108Lisý PavelHradec Králové6600:14:46-
8MA10109Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:14:57-
9MA11110Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:10-
10MA12111Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:15:15-
11MA16115Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:15:53-
12MA19118Mottl ZbyněkCATUS7300:16:24-
13MA24123Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:17:51-
14MA25124Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:18:19-
15MA26125Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:24-
16MA29128Chlád JosefChotěboř7200:19:12-
17MA30129Krátký JosefTJ Svitavy6500:19:59-
18MA33132Jirásko LubomírSK Srch7100:21:12-
19MA36135Frinta VladimírLuže3800:22:24-
20MA38137Macek IvanHradec Králové6500:23:11-
21MA40139Lorenčík AlešChrudim7300:24:32-
22MA42141Koreček MartinMlýn Janderov7900:24:35-
23MA45144Ledvina MarekKřesetice8200:26:00-
24MA48147Machek JanLibrantice7500:29:42-
25MA51150Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:36:43-

Ženy 3,6 km (trať 3,6 km)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA18117Kalná JitkaAFK Chrudim7500:16:15-
2ZA20119Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:16:26-
3ZA23122Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:17:34-
4ZA28127Tomšů MarieMlýn Janderov7100:18:49-
5ZA37136Hromádková JanaHODR Pardubice7200:22:46-
6ZA44143Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:24:47-
7ZA46145Nádherová HanaNádhera Bike6800:27:21-

Trať 3,6 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1100Uchytil MilanKPA Pardubice7400:12:09-
1ZJ2101Nováková LadaTJ Jiskra Havlíčkův Brod9300:13:27-
2MA3102Hodic JanAFK Chrudim8100:13:35-
3MA4103Urválek VladimírSpartak Slatiňany9100:13:44-
4MA5104Pilař TomášAC Spartak Slatiňany8600:14:05-
5MA6105Pavlas LuděkJanské Lázně8400:14:15-
6MA7106Gdula TomášHvězda SKP Pardubice9700:14:25-
1M48107Pavlas OndřejRabštejská Lhota0000:14:42-
7MA9108Lisý PavelHradec Králové6600:14:46-
8MA10109Hromádko JaroslavVojenská Policie7100:14:57-
9MA11110Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:15:10-
10MA12111Málek JaroslavTURBO Chotěboř4600:15:15-
2M413112Musil ČeněkJiskra Havlíčkův Brod9700:15:23-
3M414113Mottl LukášTJ Jiskra Havlíčkův Brod9700:15:24-
4M415114Chlád OndřejTurbo Chotěboř9900:15:25-
11MA16115Mohyla JiříSDH Dolní Benešov8300:15:53-
2ZJ17116Beránková ZuzanaJiskra Havlíčkův Brod9500:16:07-
1ZA18117Kalná JitkaAFK Chrudim7500:16:15-
12MA19118Mottl ZbyněkCATUS7300:16:24-
2ZA20119Novotná DagmarTURBO Chotěboř9000:16:26-
5M421120Nechuta DavidŽďár nad Sázavou9700:16:48-
1Z422121Pavlasová TerezaRabštejská Lhota0000:17:06-
3ZA23122Češíková EliškaSpartak Slatiňany8800:17:34-
13MA24123Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:17:51-
14MA25124Košín JakubSK Spartak Slatiňany8700:18:19-
15MA26125Novotný JiříTURBO Chotěboř6600:18:24-
6M427126Novák JakubJiskra Havlíčkův Brod9900:18:43-
4ZA28127Tomšů MarieMlýn Janderov7100:18:49-
16MA29128Chlád JosefChotěboř7200:19:12-
17MA30129Krátký JosefTJ Svitavy6500:19:59-
7M431130Šotta PetrSlatiňany9600:20:23-
8M432131Jirásko JosefSK Srch0100:21:11-
18MA33132Jirásko LubomírSK Srch7100:21:12-
2Z434133Schvachová DenisaOK Lokomotiva Pardubice9600:21:46-
3Z435134Schvachová LucieOK Lokomotiva Pardubice0100:21:48-
19MA36135Frinta VladimírLuže3800:22:24-
5ZA37136Hromádková JanaHODR Pardubice7200:22:46-
20MA38137Macek IvanHradec Králové6500:23:11-
4Z439138Lorenčíková AdélaAFK Chrudim0000:24:16-
21MA40139Lorenčík AlešChrudim7300:24:32-
9M441140Lorenčík KryštofAtletika Chrudim0400:24:33-
22MA42141Koreček MartinMlýn Janderov7900:24:35-
10M443142Hochnan FilipMlýn Janderov0400:24:36-
6ZA44143Půlpánová ZdeňkaKRB Chrudim4300:24:47-
23MA45144Ledvina MarekKřesetice8200:26:00-
7ZA46145Nádherová HanaNádhera Bike6800:27:21-
11M447146Jelínek JaromírKRB Chrudim0600:29:41-
24MA48147Machek JanLibrantice7500:29:42-
5Z449148Zítová ViktorieChrudim0700:34:23-
6Z450149Jelínková MichaelaKRB Chrudim0800:36:42-
25MA51150Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:36:43-

Trať 10 km

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB12Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:35:24-
1MA23Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:35:37-
2MA34Jansa JiříOB Chrast8400:35:51-
2MB45Martínek JardaTRISK Olomouc6900:36:36-
3MB56Vodehnal JanHvězda SKP Pardubice7300:37:32-
1ZB67Metelková TáňaSK Týniště nad Orlicí7200:37:40-
3MA78Griger JanRabštejnská Lhota7900:38:09-
4MA89Nehyba MartinHavlíčkův Brod8200:38:12-
5MA910Chlubna JanSK Nové Město na Moravě8400:38:16-
6MA1011Mocek TomášAC Pardubice7900:39:01-
4MB1112Doucha JiříStart Náchod7100:39:24-
1MC1213Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:39:37-
7MA1314Hovorka JanOK Lokomotiva Pardubice7900:39:48-
8MA1415Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:39:59-
2MC1516Schaffer PetrMlýn Janderov6000:40:05-
1ZA1617Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:40:22-
9MA1718Kříž OndřejSKP Žďár nad Sázavou8000:40:36-
5MB1819Novotný ZdeněkJiskra Litomyšl7200:40:57-
3MC1920Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:41:05-
10MA2021Hovorka PavelOK Lokomotiva Pardubice7900:41:39-
11MA2122Novák PavelKRB Chrudim8100:41:59-
6MB2223Pinkas MartinDobříkov6700:42:36-
4MC2324Vykydal IvoKRB Chrudim5900:42:45-
7MB2425Rejda JanUW Rugby Pardubice7000:43:32-
1MD2526Cejnar VáclavSKP Hradec Králové5100:43:42-
2MD2627Brožek RadmilKRB Chrudim5400:44:03-
12MA2728Bajer MarekCafe Bajer Pardubice7800:44:05-
3MD2829Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:44:08-
4MD2930Kubr VáclavHvězda SKP Pardubice5500:44:11-
13MA3031Pokorný JosefHodonín9200:44:13-
8MB3132Šulc RadekTJ Milovice7500:44:24-
5MC3233Hausvater KarelSlávia OB Hradec Králové5800:44:36-
5MD3334Hájek FrantišekFGT Stolany4900:44:42-
9MB3435Zita DušanŠkrtiči z východu7600:44:57-
14MA3536Hradecký JaromírSkuteč8500:45:00-
6MD3637Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:45:01-
15MA3738Dubrovský LukášSlavia OB Hradec Králové8400:45:04-
16MA3839Blažek LukášKunětice7800:45:09-
6MC3940Ryzner JanCyklokraus Přelouč5900:46:21-
7MD4041Vodička JiříTJ Sokol Maleč5300:46:45-
17MA4142Jelínek FrantišekHO Škrovád7900:46:50-
10MB4243Bělohlávek JiříELDIS Pardubice7100:46:54-
8MD4344Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:06-
11MB4445Jirásko DušanSK Srch7300:47:10-
18MA4546Novák PetrChrudim7800:47:12-
2ZB4647Novotná DagmarTURBO Chotěboř7000:47:17-
19MA4748Petera JanPardubice8100:47:18-
7MC4849Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:47:30-
2ZA4950Myslivcová PavlaSlavia OB Hradec Králové9300:47:42-
20MA5051Pilař MartinSpartak Slatiňany9400:47:53-
12MB5152Čejka PavelPROTECO Pardubice7100:48:05-
8MC5253Strnad PavelAC Pardubice5700:48:08-
21MA5354Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:48:10-
13MB5455Skála OndřejPardubice7300:48:14-
9MC5556Kraus VáclavCyklokraus Přelouč6400:48:29-
22MA5657Jonáš KarelPardubice8300:48:30-
9MD5758Leszkow JosefMK Hlinsko5100:48:41-
3ZB5859Šimonová PavlínaPardubice7600:48:48-
10MD5960Jirák JiříBK Pardubice5500:48:56-
10MC6061Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:49:09-
11MC6162Pospíchal JaromírTJ Sokol Nížkov5900:49:12-
14MB6263Nádhera PetrNádhera Bike6700:49:30-
1ME6364Groh StanislavAC Vrchlabí4600:49:31-
15MB6465Šejna RostislavChrudim6900:50:09-
2ME6566Leszkow PetrMK Hlinsko4400:50:21-
23MA6667Meduna JosefKRB Chrudim8300:50:28-
24MA6768Zelenka FrantišekOstřetín8400:51:07-
11MD6869Bříza VladimírKRB Chrudim5100:51:08-
1ZC6970Kubrová DagmarHvězda SKP Pardubice6300:51:09-
4ZB7071Procházková AlexandraOK Lokomotiva Pardubice7000:51:22-
16MB7172Kříž JanPardubice7100:51:53-
12MC7273Sedlák JiříPřelouč5800:51:54-
17MB7374Korbel DanielHO Škrovád7300:52:11-
3ME7475Doležal StanislavBK Pardubice3800:52:21-
13MC7576Kubát OndřejSK OMT Pardubice6200:52:28-
4ME7677Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:52:54-
25MA7778Pitra MartinLozice9200:53:10-
14MC7879Nývlt MilanAC Pardubice6100:53:26-
18MB7980Müller RobertAR206900:54:04-
5ME8081Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:54:09-
19MB8182Avramov ValentýnUW Rugby Pardubice7200:54:20-
26MA8283Pinkas TomášVysoké Mýto7700:54:30-
12MD8384Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:54:33-
13MD8485Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:54:34-
14MD8586Tučný JanMK Pardubice4700:54:35-
15MD8687Neruda MiroslavKRB Chrudim5600:54:52-
2ZC8788Vacková HanaSK Hronov5600:55:07-
15MC8889Macháček JanCafe Bajer Pardubice6300:55:35-
16MD8990Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:56:57-
20MB9091Nechuta MilanŽďár nad Sázavou7000:58:17-
16MC9192Červinka MilanHO Škrovád6200:58:48-
5ZB9293Nechutová AlenaŽďár nad Sázavou6901:00:12-
6ME9394Vorel MilanSlatiňany4001:00:31-
6ZB9495Schvachová StanislavaOK Lokomotiva Pardubice7101:00:32-
3ZA9596Dlouhá PavlínaGolčův Jeníkov8301:01:11-
4ZA9697Jelínková HanaKRB Chrudim8101:01:14-
3ZC9798Pospíšilová VěraPardubice5801:01:31-
4ZC9899Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:11:53-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód