Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Heřmanická osmička

23.9.2012, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Heřmanická osmička
  • datum konání: 23.9.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: TJ Sokol Horní Heřmanice

Sociální sítě

Místo konání

Horní Heřmanice, hřiště
9:30 - 11:30 hodin

Přihlášky

předem na www.xct.cz nebo e-mail
v den závodu od 8:00 hodin v místě startu, nejpozději 30 minut před startem kategorie

Startovné

dorost a dospělí 50,- Kč pro předem přihlášené do 19.9.2012, po tomto termínu a při prezentaci 100,- Kč

Popis tratě

Délka: 8 km a méně
Převýšení: 180 ma méně
Tratě pro předškolácké kategorie jsou situovány v prostoru hřiště. Ostatní tratě pro žákovské kategorie a starší vedou převážně po loukách a plních cestách.

Ceny pro vítěze

diplom, medaile a věcné ceny pro první 3 v kategorii

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jaroslav Knápek
tel. 724 058 779

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.xct.cz

E-mailová adresa

xcthh.xc3@gmail.com

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Mrňata r. 2009 a mladší (trať 0,03 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:09-
2C1242Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:09-
3C1339Uchytil Miroslavneregistrován1000:00:13-
4C14223Bílá EllaXCT.cz0900:00:13-
5C15213Chládek Jonáš JanT.J. Sokol Horní Heřmanice0900:00:13-
6C1622Költö TobiášHorní Heřmanice0900:00:15-
7C17201Pártlová AmálieChoceň1100:00:15-
Chlapci r. 06-08 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21232Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:10-
2C2225Večeř DanOknoplast Šumperk0600:01:15-
3C235Knápek Šimonxct.cz0700:01:16-
4C2745Václavík JanOknoplast Šumperk0800:01:25-
5C210240Kovář JanTJ Sokol0700:01:30-
6C2122Valenta Michaelneregistrován0800:01:39-
7C21310Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:41-
8C2146Vávra Šimonxct.cz0800:01:42-
9C21640Uchytil Jiříneregistrován0600:01:44-
10C218208Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:57-
Děvčata r. 06-08 (trať 0,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D2443Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:20-
2D258Zapletalová Janaxct.cz0600:01:23-
3D2620Vetchá RozálieLanškroun0700:01:23-
4D28237Chládková Nikolaneregistrována0700:01:25-
5D291Hubálková Michaelaneregistrována0600:01:26-
6D211221Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:38-
7D215210Kovářová AnnaBudislav0800:01:43-
8D217241Pecháčková LucieHeřmanice0700:01:46-
9D2199Zapletalová Pavlinaxct.cz0800:01:59-
Nejmladší žáci I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:11106,74
2M1414Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1699,54
3M1647Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:2093,72
4M1719Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:2192,05
5M19231Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:2389,11
6M110230Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:2585,99
7M111218Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:3176,79
8M11248Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3374,47
9M11326Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:3373,94
10M115238Kulhavý MartinHorní Čermná0300:02:4457,54
11M116234Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:4556,53
12M119207Doucha MartinTJ START Náchod0500:02:5935,41
13M122216Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:383,00
13M12224Mlynář Matějneregistrován0500:03:383,00
Nejmladší žákyně I (trať 0,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1238Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:11105,34
2Z1336Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15100,35
3Z1527Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1994,31
4Z18203Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2288,90
5Z11411Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:02:4259,97
6Z1177Knápková Kláraxct.cz0400:02:4949,26
7Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5245,71
8Z120220Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0624,92
9Z12149Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:1018,27
10Z124214Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:383,00
Nejmladší žáci II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:02111,79
2M22204Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:10103,07
3M27244Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2785,14
4M211222Barabáš Vítneregistrován0100:03:3379,44
5M22017Moravec JanKunčice0200:04:2030,54
Nejmladší žákyně II (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2841Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28103,87
2Z210243Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:32100,35
3Z21435Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3795,78
4Z216219Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4687,08
5Z21729Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:4786,36
6Z21846Václavíková Kristýnaneregistrována0200:03:5181,90
Mladší žáci (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:08107,16
2M32228Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:18101,09
3M3334Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3391,76
4M34227Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3689,89
5M35202Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:4286,16
6M3837Dvořák MatějTatenice0000:06:2161,58
7M3918Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:5738,89
8M31030Hejkrlík MatějHorní Heřmanice0000:07:1130,27
Mladší žákyně (trať 0,75 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z3344Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:14101,65
2Z34225Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:1699,95
3Z3532Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1798,40
4Z36224Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:2392,85
5Z3933Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3283,81
6Z312205Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3481,13
7Z313226Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:3679,76
8Z31531Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4470,88
9Z319239Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:5262,79
10Z32116Kryvlyak AndrianaHorni Hermanice0000:04:2727,44
11Z322212Chládková KarolínaT. J. Sokol Horní Heřmanice0000:04:3518,39
Starší žáci (trať 2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:22101,39
2M42245Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:2599,92
3M43223Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:2898,70
4M4421Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4989,34
5M45206Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:5885,31
6M4613Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:0980,33
7M47229Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:1876,36
8M48217Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:2274,15
Starší žákyně (trať 1,25 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z4650Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:04121,29
2Z47235Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:20113,27
3Z411242Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:5865,44
4Z41212Vernerová Andreaneregistrována9700:09:576,45
Dorostenci (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:47116,18
2M52236Barabáš JindřichRychnov9600:17:3495,54
3M53209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:1188,28
Dorostenky (trať 3 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51216Krátká HanaLanškroun9500:17:25100,00
Junioři 18-19 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:43105,24
2MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2994,76
Juniorky 18-19 let (trať 8 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
5MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
6MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
7MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
8MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
9MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
10MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
11MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
12MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
13MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
Muži B 40-49 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:20106,43
2MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:21100,14
3MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2693,43
4MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2793,35
5MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4091,97
6MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1088,85
7MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2287,62
8MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1682,10
9MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3680,05
10MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4179,58
11MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0876,74
12MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1975,62
13MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2674,88
14MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3068,28
15MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3967,34
16MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1563,72
17MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3055,90
18MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
Muži C 50-59 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:38106,03
2MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:10102,88
3MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0991,09
4MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4481,71
5MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2166,16
6MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2665,61
7MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3764,51
8MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4951,51
9MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:4234,36
Muži D 60 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:49120,84
2MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:57115,02
3MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5064,15
4MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:0263,08
5MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:3818,82
Ženy A 20-34 let (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:33115,81
2ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:31103,54
3ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0380,64
Ženy B 35 let a starší (trať 8 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:01100,00
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:33103,66
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:09100,98
9ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2495,36
10ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4889,05
11ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3935,57
12ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:5934,11
Trať 0,03 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C11233Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:09-
2C1242Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:09-
3C1339Uchytil Miroslavneregistrován1000:00:13-
4C14223Bílá EllaXCT.cz0900:00:13-
5C15213Chládek Jonáš JanT.J. Sokol Horní Heřmanice0900:00:13-
6C1622Költö TobiášHorní Heřmanice0900:00:15-
7C17201Pártlová AmálieChoceň1100:00:15-
Trať 0,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C21232Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:10-
2C2225Večeř DanOknoplast Šumperk0600:01:15-
3C235Knápek Šimonxct.cz0700:01:16-
1D2443Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:20-
2D258Zapletalová Janaxct.cz0600:01:23-
3D2620Vetchá RozálieLanškroun0700:01:23-
4C2745Václavík JanOknoplast Šumperk0800:01:25-
4D28237Chládková Nikolaneregistrována0700:01:25-
5D291Hubálková Michaelaneregistrována0600:01:26-
5C210240Kovář JanTJ Sokol0700:01:30-
6D211221Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:38-
6C2122Valenta Michaelneregistrován0800:01:39-
7C21310Teichmann ViktorHK Lanškroun o.s.0700:01:41-
8C2146Vávra Šimonxct.cz0800:01:42-
7D215210Kovářová AnnaBudislav0800:01:43-
9C21640Uchytil Jiříneregistrován0600:01:44-
8D217241Pecháčková LucieHeřmanice0700:01:46-
10C218208Doucha TomášTJ Start Náchod0800:01:57-
9D2199Zapletalová Pavlinaxct.cz0800:01:59-
Trať 0,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M114Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:02:11106,74
1Z1238Šimůnková JanaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0300:02:11105,34
2Z1336Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:02:15100,35
2M1414Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:02:1699,54
3Z1527Skalová KateřinaTJ Jiskra Králiky0400:02:1994,31
3M1647Hermann JakubAtletika Jablonné nad Orlicí0300:02:2093,72
4M1719Vetchý KryštofAtletika Albrechtice0400:02:2192,05
4Z18203Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:02:2288,90
5M19231Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:02:2389,11
6M110230Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:02:2585,99
7M111218Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:02:3176,79
8M11248Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:02:3374,47
9M11326Vondráček AdamTJ Jiskra Králíky0500:02:3373,94
5Z11411Pavlasová MarkétaHorní Heřmanice0300:02:4259,97
10M115238Kulhavý MartinHorní Čermná0300:02:4457,54
11M116234Kristek JanRETIA Pardubice0500:02:4556,53
6Z1177Knápková Kláraxct.cz0400:02:4949,26
7Z11828Hejkrlíková MirkaTJ Jiskra Králíky0300:02:5245,71
12M119207Doucha MartinTJ START Náchod0500:02:5935,41
8Z120220Ptáčková MarkétaBrzdy Horní Čermná0300:03:0624,92
9Z12149Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:03:1018,27
13M122216Chlup OndřejAtletika Albrechtice0300:03:383,00
13M12224Mlynář Matějneregistrován0500:03:383,00
10Z124214Chládková EliškaHorní Heřmanice0300:03:383,00
Trať 0,75 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M213Verner KristiánTJ Jiskra Králíky0100:03:02111,79
2M22204Gregora FilipAtletika Albrechtice0200:03:10103,07
1Z3344Šimůnková TerezaTJ Jiskra Havlíčkův Brod0000:03:14101,65
2Z34225Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:03:1699,95
3Z3532Faltusová KateřinaAtletika Jablonné nad Orlicí9900:03:1798,40
4Z36224Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:03:2392,85
3M27244Navrátil JonášTJ Svitavy0100:03:2785,14
1Z2841Hanáková KláraAtletika Albrechtice0200:03:28103,87
5Z3933Šilarová SabinaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:3283,81
2Z210243Navrátilová DarjaTJ Svitavy0100:03:32100,35
4M211222Barabáš Vítneregistrován0100:03:3379,44
6Z312205Gregorová MonikaAtletika Albrechtice0000:03:3481,13
7Z313226Cejnarová EliškaTJ Sokol atletika Jaroměř9900:03:3679,76
3Z21435Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:03:3795,78
8Z31531Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:03:4470,88
4Z216219Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4687,08
5Z21729Novotná MichaelaTJ Jiskra Králíky0100:03:4786,36
6Z21846Václavíková Kristýnaneregistrována0200:03:5181,90
9Z319239Kulhavá DanielaHorní Čermná9900:03:5262,79
5M22017Moravec JanKunčice0200:04:2030,54
10Z32116Kryvlyak AndrianaHorni Hermanice0000:04:2727,44
11Z322212Chládková KarolínaT. J. Sokol Horní Heřmanice0000:04:3518,39
Trať 1,25 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M3115Chlád OndřejTJ CHS TURBO Chotěboř9900:05:08107,16
2M32228Sobotka JakubTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:18101,09
3M3334Hermann MatějAtletika Jablonné nad Orlicí0000:05:3391,76
4M34227Němec JaroslavTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:3689,89
5M35202Chlup TomášAtletika Albrechtice0000:05:4286,16
1Z4650Pártlová DanielaAC Choceň9700:06:04121,29
2Z47235Scheuerová VeronikaHK Lanškroun9700:06:20113,27
6M3837Dvořák MatějTatenice0000:06:2161,58
7M3918Moravec JakubJM Team Letohrad9900:06:5738,89
8M31030Hejkrlík MatějHorní Heřmanice0000:07:1130,27
3Z411242Dobešová KristýnaLanškroun9700:07:5865,44
4Z41212Vernerová Andreaneregistrována9700:09:576,45
Trať 2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M41246Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:22101,39
2M42245Jilek KrzysztofULKS Bystrzyca Klodzka9700:07:2599,92
3M43223Kačerovský MichalAtletika Albrechtice9800:07:2898,70
4M4421Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:07:4989,34
5M45206Gregora JakubAtletika Albrechtice9800:07:5885,31
6M4613Vebr PatrikSKI Klub Česká Třebová9800:08:0980,33
7M47229Mojžíš DominikTJ Sokol Jaroměř9700:08:1876,36
8M48217Chlebníček RomanHorní Heřmanice9700:08:2274,15
Trať 3 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z51216Krátká HanaLanškroun9500:17:25100,00
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M51211Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:15:47116,18
2M52236Barabáš JindřichRychnov9600:17:3495,54
3M53209Pavlas JanAtletika Albrechtice9600:18:1188,28
Trať 8 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
1MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:20106,43
5MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
2MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:21100,14
1MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:38106,03
1MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:43105,24
6MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
7MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
2MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:10102,88
3MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2693,43
4MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2793,35
5MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4091,97
6MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1088,85
7MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2287,62
2MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2994,76
8MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
1MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:49120,84
3MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0991,09
8MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1682,10
9MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3680,05
10MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4179,58
9MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
10MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
2MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:57115,02
11MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0876,74
11MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
12MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1975,62
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
13MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2674,88
4MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4481,71
14MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3068,28
15MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3967,34
16MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1563,72
12MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
5MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2166,16
6MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2665,61
17MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3055,90
7MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3764,51
13MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:01100,00
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
8MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4951,51
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:33103,66
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:09100,98
1ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:33115,81
9MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:4234,36
9ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2495,36
3MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:5064,15
4MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:0263,08
10ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4889,05
2ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:31103,54
3ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0380,64
5MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:3818,82
11ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:3935,57
18MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
12ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:5934,11
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1141Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:29:02105,65
2MA2138Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:29:47100,56
3MA3121Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:30:4893,79
4MA4153Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:31:0392,10
5MB5140Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:31:2090,23
6MA6118Řemínek MatějAC Choceň8600:32:0984,80
7MB7159Fajfr František3D Fitness Žamberk7200:32:2183,41
8MC8148Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:32:3881,47
9MJ9150Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:32:4380,90
10MA10120Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:32:5679,54
11MA11147Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:33:0478,58
12MC12146Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:33:1077,93
13MB13149Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:33:2676,14
14MB14107Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:33:2776,06
15MB15144Buriánek RomanISCAREX Česká Třebová6500:33:4074,56
16MB16137Kadidlo JiříCK Slovan Moravská Třebová7200:34:1071,18
17MB17131Horký PetrSvitavy6500:34:2269,84
18MJ18160Vinduška PetrAtletika Albrechtice9300:34:2969,10
19MA19109Barabáš VojtěchRychnov9200:34:4867,02
20MD20127Krátký FrantišekKrálíky4300:34:4966,86
21MC21136Vanta JosefSK Hronov6200:35:0964,65
22MB22105Ožana VáclavTJ Nové Město na Moravě6400:35:1663,86
23MB23111Kristek JiříRETIA Pardubice6700:35:3661,63
24MB24117Strnad TomášSK Žamberk6900:35:4161,13
25MA25101Dvořák DušanTatenice7600:35:4760,40
26MA26158Minář MartinŽichlínek8400:35:5359,77
27MD27123Tempír FrantišekSokol Štíty4900:35:5759,29
28MB28116Suchodol JosefSK Žamberk6700:36:0858,05
29MA29106Gregora ZdenekAtletika Albrechtice7300:36:1457,42
30MB30108Chlebníček RomanT. J. Sokol Horní Heřmanice7000:36:1956,84
31MB32129Ambrož RadomírSANELA Lanškroun6300:36:2656,03
32MC33145Krátký LubošLanškroun6200:36:4454,08
33MB34110Scheuer JanActivity Lanškroun6600:37:3048,88
34MB35152Zachař JiříSruby7200:37:3947,87
35MB36126Pour JiříTJ SOKOL atletika Jaroměř7000:38:1543,94
36MA37124Tempír TomášTJ Sokol Štíty7700:38:2442,87
37MC40162Jandejsek ZdeněkStudené6100:39:2136,56
38MC41157Skalický JosefŽichlínek6200:39:2635,94
39MB42132Belobrad IvanŽamberk6600:39:3035,47
40MC43125Balcar PavelSKI Skuhrov nad Bělou5600:39:3734,70
41MA44104Tempír JiříSokol Štíty7500:39:4034,45
42MC47154Sedlák Jiřígambler Přelouč5800:41:4920,05
43MC52142Schneider LuděkCK Slovan Moravská Třebová6100:44:423,00
44MD54119Sadílek OtaAtletika Albrechtice4600:45:503,00
45MD55151Vilhelm VáclavPřívrat5100:46:023,00
46MD59139Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:54:383,00
47MB61135Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:58:403,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB31133Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:36:24108,62
2ZB38114Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:38:4596,29
3ZB39103Uchytilová MonikaTj Banes Slavoj Pacov7700:38:5995,08
4ZB45134Vacková HanaSK Hronov5600:41:0184,39
5ZB46130Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:41:4880,26
6ZB48156Černá MarkétaLanškroun7000:42:1677,86
7ZB49155Jirásková EvaLanškroun6400:43:3371,04
8ZB50113Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:44:0967,91
9ZA51161Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:44:3365,83
10ZB53115Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:45:2461,37
11ZB56143Schneiderová BedřiškaCK Slovan Moravská Třebová6500:46:4854,00
12ZA57122Leszczynska DominikaULKS Bystrica Klodska8400:47:3150,22
13ZA58102Moser MadeleineUSA8800:53:0321,12
14ZB60112Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:58:393,00
15ZB62128Sedláčková HedvikaLanškroun6600:58:593,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód