Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky

14.4.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky
  • datum konání: 14.4.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Sportareál Jedlová

Sociální sítě

Místo konání

Sportovní areál Jiřetín pod Jedlovou
13 hodin

Přihlášky

od 11 hodin v místě startu

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 6 km
Převýšení: 334 m

Ceny pro vítěze

- finanční odměny pro první tři z každé kategorie uvedené výše
- finanční odměny pro prvních šest mužů a šest žen bez rozdílu kategorie
- finanční odměna pro muže i ženu za překonání traťového rekordu 500 Kč
- finanční odměna pro muže i ženu za součet časů (Jedlová - Studenec)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Ubytování: nutno zajistit předem na kontaktu: David Krupka
Dolní Podluží 468
407 55
mob.: 607 191 545

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

Internetové stránky

http://jedlova.kavan.eu/

E-mailová adresa

davidkrupka@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
14.4.2018Jiřetín - Jedlová79
15.4.2017TP CONSULTING Cena Tolštejnského panství65
9.4.2016Jiřetín - Jedlová79
11.4.2015Jiřetín - Jedlová79
12.4.2014Jiřetín - Jedlová73
13.4.2013Cena Tolštejnského panství, Jiřetín - Jedlová63
16.4.2011Cena Tolštejnského panství Jiřetín - Jedlová62
17.4.2010Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)90
22.8.2009Jiřetín - Jedlová (kvalifikace na MS)86
18.4.2009Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)79
19.4.2008Cena Tolštejnského panství (Jiřetín - Jedlová)81
21.4.2007Jiřetín - Jedlová, CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ68
15.4.2006Jiřetín - Jedlová CENA TOLŠTEJNSKÉHO PANSTVÍ64
16.4.2005Jiřetín - Jedlová MČR veteránů116
17.4.2004Jiřetín - Jedlová59
19.4.2003Jiřetín - Jedlová50
25.5.2002Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová43
26.5.2001Jiřetín - Jedlová25
22.5.1999Jiřetín pod Jedlovou - Jedlová31

Statistika závodu Cena Tolštejnského panství - Memoriál Milana Krupky

  • ročníků: 20
  • závodníků na všech ročnících: 1292

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Šír Václav4818
Brunclík Ivo5817
Javůrek Jiří4814
Stránský Aleš6013
Vraštilová Miloslava5613
Paulů Blanka5413
Bém František2712
Vacarda Vladimír5912
Trejbal Karel5112
Jirásková Eva6412
Horáček Michal7511
Šimůnek Jan8211
Šrachta Vladimír6011
Kavalír Josef8210
Janík Tomáš6810
Gombita Josef5810
Chroust Jan6010
Vacek Martin6910
Zoubek Zdeněk6910
Jelínek Karel519
Ježek Přemysl829
Kadavý Jan479
Valenta Michal629
Šmída Oldřich488
Merta Jaroslav358
Mannlová Jana808
Turek Martin808
Winterová Alena498
Plecháček Jiří448
Šimůnek Jan498
Kalvoda Břetislav558
Záhorský Pavel827
Kebrle Milan757
Hahn Claudia637
Urbánek Jiří567
Šesták Karel717
Lanča Milan737
Škrabálek Jan707
Tomíček Josef597
Zoubek Jiří657
Flegl Vlastimil537
Klampflová Eva647
Stránská Adéla916
Vlachynská Libuše626
Novotný Jiří716
Stezka Martin846
Ulich Petr686
Motl Ondřej946
Tučný Jan476
Sládek Karel456

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ629Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:27:4335
2MJ1040Motl OndřejTJ Rumburk9400:28:1131
3MJ206Přibyl MartinASK Děčín9300:30:5227
4MJ4587Hahn DominikSC Kottmar9500:35:29-
5MJ8272Slanec MatějGymnázium Liberec9800:41:5324
6MJ106105Schorný JanStaré Město pod Lanštejnem1001:00:0022
Muži A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3935
2MA218Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:3031
3MA413Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5627
4MA1131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2124
5MA1345Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5322
6MA1516Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:29:4320
7MA2183Stehlík RudolfHO Tisá7700:31:1919
8MA2534Vohanka AlešVarnsdorf7900:31:4318
9MA2617Pavlis AntonínASK Děčín8600:32:0117
10MA2933Králíček OtaHorní Podluží7900:32:3516
11MA3396Kaňka AdamSKP Ústí nad Labem8800:32:5315
12MA4080Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:34:3614
13MA4490Stezka MartinChřibská8400:35:2713
14MA4559Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:2912
15MA4877Čechlovský AdamMladá Boleslav7700:35:3611
16MA4960Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:4510
17MA5462Havelka JanČechie Čejetice8200:36:419
18MA8066Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:368
19MA8764Hajzler LeošSK Dolní Stakory7500:43:507
20MA9897Lanča MilanVarnsdorf7300:48:416
Muži B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB320Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4235
2MB785Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:27:5231
3MB828Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:0327
4MB993Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1024
5MB1239Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:2722
6MB1442Ptáček MilošPetrovičky7000:29:2920
7MB1635Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:5719
8MB1779Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:30:0818
9MB2311Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:31:3317
10MB3151Valtr VladimírRoudnice nad Labem6700:32:4616
11MB3875Janík TomášSpona Teplice6800:33:5715
12MB4194Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:1214
13MB4369Suchý PavelKrásná Lípa6900:35:2313
14MB4773Plaček TomášASK Děčín6300:35:3512
15MB5171Slanec JakubODPM Česká Lípa7200:36:1611
16MB6070Slanec JanODPM Česká Lípa6900:37:5110
17MB6976Horáček StanislavKlub Milana Krupky6400:40:189
18MB7291Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:40:308
19MB8184Doležal TomášMistři z Ďáblic6400:41:487
20MB8853Škoda MartinLiberec6300:44:366
21MB8999Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:44:585
Muži C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0935
2MC1848Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:1531
3MC1956Gombita JosefMost5800:30:3527
4MC2436Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:3824
5MC3165Šrachta VladimírCvikov6000:32:4622
6MC3578Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:33:2320
7MC3968Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:34:1819
8MC424Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:1818
9MC59106Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:4917
10MC659Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5300:39:3116
11MC6849Beneš JanASK Lovosice5700:39:4915
12MC7010Eppert RomanCanis Team5900:40:2014
13MC72115Krupka MilanSNB Dolní Podluží5600:40:3013
14MC7563Kalvoda BřetislavHunro Sprint Cvikov5500:40:3212
15MC7789Šulc JiříChřibská6200:41:1011
Muži D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD283Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:32:2935
2MD3047Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:32:3831
3MD3427Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:33:1427
4MD3774Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:33:5124
5MD52103Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:3022
6MD6161Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:0920
7MD7119Sedláček JaroslavH. K. VDF4800:40:2619
8MD928Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3418
9MD9398Plecháček JiříSokol Tuháň4400:45:3917
10MD9750Klusoň MilanMžik Tenis VDF5000:48:1416
11MD102104Vodvárka KamilKlub M. K.5100:50:2315
Muži E (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7654Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:40:4035
2ME832Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:42:0931
3ME8644Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:43:1327
4ME9130Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:1724
5ME10095Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:50:1522
Muži F 80 let a starší (trať 4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF7746Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:10-
Juniorky (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ2722Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:2035
2ZJ5858Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:3331
Ženy A (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2237Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:2835
2ZA6425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:5631
3ZA6792Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:39:4027
4ZA7981Stehlíková JanaÚstí nad Labem8000:41:1124
5ZA10567Pokorná LídaJablonec nad Nisou8300:52:2322
Ženy B (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB36101Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:3935
2ZB5021Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:35:5231
3ZB5355Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:36:3627
4ZB5582Stehlíková MartinaSOHV Abertamy7700:36:5924
5ZB6332Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:4622
6ZB72115Popovová MartinaSNB Praha7400:40:3020
7ZB85102Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7300:42:5019
Ženy C (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC561Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:37:1835
2ZC575Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:2531
3ZC6257Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:4227
4ZC947Přibylová ErikaBK Jílové6600:46:4924
5ZC9586Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6300:47:28-
6ZC9988Jínová VladimíraVarnsdorf6600:49:0322
7ZC10423Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:0920
Ženy D (trať 6 km, 337 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6538Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:3135
2ZD8452Procházková IrenaTJ Háje5700:42:3631
3ZD9024Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:0627
4ZD9643Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:3624
5ZD10114Ziedlerová JarmilaSNB Benešov5100:50:1722
6ZD10341Winterová AlenaTJ Rumburk4900:50:5120
Trať 4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MF7746Bém FrantišekAC Slovan Liberec2700:41:10-
Trať 6 km, 337 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3935
2MA218Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:3031
1MB320Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4235
3MA413Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5627
1MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0935
1MJ629Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:27:4335
2MB785Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:27:5231
3MB828Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:0327
4MB993Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1024
2MJ1040Motl OndřejTJ Rumburk9400:28:1131
4MA1131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2124
5MB1239Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:2722
5MA1345Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5322
6MB1442Ptáček MilošPetrovičky7000:29:2920
6MA1516Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:29:4320
7MB1635Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:5719
8MB1779Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:30:0818
2MC1848Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:1531
3MC1956Gombita JosefMost5800:30:3527
3MJ206Přibyl MartinASK Děčín9300:30:5227
7MA2183Stehlík RudolfHO Tisá7700:31:1919
1ZA2237Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:31:2835
9MB2311Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:31:3317
4MC2436Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:3824
8MA2534Vohanka AlešVarnsdorf7900:31:4318
9MA2617Pavlis AntonínASK Děčín8600:32:0117
1ZJ2722Stránská MichaelaISCAREX Česká Třebová9700:32:2035
1MD283Černý VladimírPSK Olymp Praha5200:32:2935
10MA2933Králíček OtaHorní Podluží7900:32:3516
2MD3047Slaměný OldřichAC Česká Lípa5200:32:3831
10MB3151Valtr VladimírRoudnice nad Labem6700:32:4616
5MC3165Šrachta VladimírCvikov6000:32:4622
11MA3396Kaňka AdamSKP Ústí nad Labem8800:32:5315
3MD3427Javůrek JiříTJ Maratonstav Úpice4800:33:1427
6MC3578Jindra DavidAC Obora Hvězda Praha6000:33:2320
1ZB36101Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:33:3935
4MD3774Kadavý JanJablonec nad Nisou4700:33:5124
11MB3875Janík TomášSpona Teplice6800:33:5715
7MC3968Chroust JanSČK Krásná Lípa6000:34:1819
12MA4080Kavalír JosefSKP Mladá Boleslav8200:34:3614
12MB4194Zoubek JiříSWSL Lučany nad Nisou6500:35:1214
8MC424Mach VáclavMaratonstav Úpice5500:35:1818
13MB4369Suchý PavelKrásná Lípa6900:35:2313
13MA4490Stezka MartinChřibská8400:35:2713
4MJ4587Hahn DominikSC Kottmar9500:35:29-
14MA4559Herbs JanVrchaři Vrchlabí7500:35:2912
14MB4773Plaček TomášASK Děčín6300:35:3512
15MA4877Čechlovský AdamMladá Boleslav7700:35:3611
16MA4960Trejbal MichalSKP Mladá Boleslav8200:35:4510
2ZB5021Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:35:5231
15MB5171Slanec JakubODPM Česká Lípa7200:36:1611
5MD52103Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:36:3022
3ZB5355Krausová JaroslavaGlasman Teplice7500:36:3627
17MA5462Havelka JanČechie Čejetice8200:36:419
4ZB5582Stehlíková MartinaSOHV Abertamy7700:36:5924
1ZC561Vlachynská LibušeAC Slovácká Slavia Uherské Hradiště6200:37:1835
2ZC575Ottová RadkaTJ Maratonstav Úpice6600:37:2531
2ZJ5858Klampflová HanaVrchaři Vrchlabí9300:37:3331
9MC59106Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:37:4917
16MB6070Slanec JanODPM Česká Lípa6900:37:5110
6MD6161Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:38:0920
3ZC6257Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:38:4227
5ZB6332Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:38:4622
2ZA6425Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:38:5631
1ZD6538Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:39:3135
10MC659Řezníček JaroslavTJ Maratonstav Úpice5300:39:3116
3ZA6792Kollertová EvaMT Nové Město nad Metují8300:39:4027
11MC6849Beneš JanASK Lovosice5700:39:4915
17MB6976Horáček StanislavKlub Milana Krupky6400:40:189
12MC7010Eppert RomanCanis Team5900:40:2014
7MD7119Sedláček JaroslavH. K. VDF4800:40:2619
18MB7291Zoubek ZdeněkLučany nad Nisou6900:40:308
13MC72115Krupka MilanSNB Dolní Podluží5600:40:3013
6ZB72115Popovová MartinaSNB Praha7400:40:3020
14MC7563Kalvoda BřetislavHunro Sprint Cvikov5500:40:3212
1ME7654Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:40:4035
15MC7789Šulc JiříChřibská6200:41:1011
4ZA7981Stehlíková JanaÚstí nad Labem8000:41:1124
18MA8066Záhorský PavelSK Dolní Stakory8200:41:368
19MB8184Doležal TomášMistři z Ďáblic6400:41:487
5MJ8272Slanec MatějGymnázium Liberec9800:41:5324
2ME832Janeček JaroslavPSK Union Praha4000:42:0931
2ZD8452Procházková IrenaTJ Háje5700:42:3631
7ZB85102Šírová ŠárkaTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou7300:42:5019
3ME8644Jantsch VítězslavLIAZ Jablonec3500:43:1327
19MA8764Hajzler LeošSK Dolní Stakory7500:43:507
20MB8853Škoda MartinLiberec6300:44:366
21MB8999Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:44:585
3ZD9024Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:45:0627
4ME9130Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:45:1724
8MD928Šklíba KarelTJ Maratonstav Úpice5000:45:3418
9MD9398Plecháček JiříSokol Tuháň4400:45:3917
4ZC947Přibylová ErikaBK Jílové6600:46:4924
5ZC9586Hahn ClaudiaSkiclub Kottmar6300:47:28-
4ZD9643Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:47:3624
10MD9750Klusoň MilanMžik Tenis VDF5000:48:1416
20MA9897Lanča MilanVarnsdorf7300:48:416
6ZC9988Jínová VladimíraVarnsdorf6600:49:0322
5ME10095Holý VáclavTJ Liga 100 Praha4100:50:1522
5ZD10114Ziedlerová JarmilaSNB Benešov5100:50:1722
11MD102104Vodvárka KamilKlub M. K.5100:50:2315
6ZD10341Winterová AlenaTJ Rumburk4900:50:5120
7ZC10423Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5800:52:0920
5ZA10567Pokorná LídaJablonec nad Nisou8300:52:2322
6MJ106105Schorný JanStaré Město pod Lanštejnem1001:00:0022
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA112Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:25:3935
2MA218Nechvíl PetrAC Choceň9100:26:3031
3MB320Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:26:4227
4MA413Ježek PřemyslAC Slovan Liberec8200:26:5624
5MC526Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:27:0922
6MJ629Marshall JakubGymnázium Nové Město na Moravě9400:27:4320
7MB785Škrabálek JanX Alps Team.cz7000:27:5219
8MB828Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:28:0318
9MB993Ulich PetrMT Nové Město nad Metují6800:28:1017
10MJ1040Motl OndřejTJ Rumburk9400:28:1116
11MA1131Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8200:28:2115
12MB1239Šesták KarelX-AIR Ostrava7100:28:2714
13MA1345Vagenknecht RomanTJ Maratonstav Úpice7500:28:5313
14MB1442Ptáček MilošPetrovičky7000:29:2912
15MA1516Turek MartinFBŠ Bohemians Praha8000:29:4311
16MB1635Buriánek RomanČeská Třebová6500:29:5710
17MB1779Veselý PavelHSK Horní Rokytnice6600:30:089
18MC1848Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:30:158
19MC1956Gombita JosefMost5800:30:357
20MJ206Přibyl MartinASK Děčín9300:30:526
21MA2183Stehlík RudolfHO Tisá7700:31:195
22MB2311Mazač JaroslavTJ Maratonstav Úpice6800:31:334
23MC2436Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:31:383
24MA2534Vohanka AlešVarnsdorf7900:31:432
25MA2617Pavlis AntonínASK Děčín8600:32:011

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 100%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 7 návštěvníků.
Celkové hodnocení
100%

Názory na závod

Závod byl pěkný, včetně organizace. Přece jen mám připomínku k uvedenému výsledku a bodování v kat E-MUŽI. Pan Bém, běžel jen 4 km (mám velký respekt k výkonu v jeho věku) a tudíž by neměl být hodnocen do tohoto pořadí.
Jandecek
Jsem tenista, cyklista, nejsem běžec. Něco takového jsem uběhl poprvé v životě a to jen proto, abych se rozloučil se svým kamarádem Milanem Krupkou, se kterým jsem hrával volejbal, společně jsme jezdili " Tour de Zeleňáky" a hlavně recesní " Kolobjehy" ve Varnsdorfu. Závod byl pro mě neskutečně krutý fyzicky i psychicky, ale prožil jsem úžasný den se skvělými lidmi, organizátory, běžci, diváky, kamarády a společně s nimi jsem se důstojně rozloučil s Milanem. Za to vše díky...
milan.kluson
Opraven zavodnik Bem.
team
Jsem rád, že jsem byl u toho, jak to pořadatelům vše vyšlo. Opět krásné výhledy z Jedlové a okolí. Věřím, že tuto akci chválím i za své přátele. Milan to o Milanovi napsal dobře, budu vzpomínat a za rok NASHLE...
Díky za dobře zorganizovaný závod a za možnost rozloučit se takto s Milanem. I to počasí jste si dobře pojistili - jak tam kdosi řekl, kdyby se ten stan nepostavil, určitě by pršelo :-) Evina Kollertová
evakollertova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód