Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME

26.5.2012, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME
  • datum konání: 26.5.2012
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: AK Perná

Sociální sítě

Místo konání

Perná u Mikulova, na sokolce
10:00 žáci, žákyně
10:05 děti předškolní
10:20 juniorky
10:50 ženy, ženy nad 35, 45 a 55 let, muži nad 50, 60 a 70 let
12:00 muži, veteráni nad 40 let
13:20 lidový běh

Přihlášky

Přihlášky od 8:30 na sokolce. V případě nepříznivého počasí v kulturním domě.
Šatny v budově kulturního domu, sprchy v budově obecního úřadu ve dvoře.

Startovné

Startovné: dospělí a junioři 80 Kč, děti 30 Kč, přihlášení do 23. 5. platí 60 Kč

Popis tratě

Žáci, žákyně 1450 m, převýšení 50 m
Děti předškolní 100 m
Juniorky + lidový běh: 1 kolo, 4,3 km převýšení 250 m
Junioři, ženské kategorie, veteránské kategorie nad 50 let: 2 kola 7,3 km převýšení 450 m
Muži + veteráni nad 40 let: 4 kola 13,3 km, převýšení 850 m

Ceny pro vítěze

1-3 místo ve všech kategoriích, tombola, občerstvení.
V lidovém běhu nejméně prvních 20 v cíli obdrží láhev vína.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

František Kolínek
691 86 Perná 244
tel. 606 527 724

Propozice pořadatele ve formátu MS Word

E-mailová adresa

elekol@centrum.cz
Nebyl nalezen žádný další ročník tohoto závodu.

Statistika závodu Běh přes Tabulovou horu - kvalifikace na ME

  • ročníků: 1
  • závodníků na všech ročnících: 0

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ173Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:29:50105
2MJ246Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:30:2593
3MJ3108Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:4981
4MJ448Havlíček JosefSokol České Budějovice9400:31:3472
5MJ524Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:32:3066
6MJ621Cink MartinAC Pardubice9400:33:0560
7MJ979Voják MartinMílaři Domažlice9300:33:3157
8MJ1171Chlada MartinMílaři Domažlice9300:34:0254
9MJ1841Smetana JakubAtletika Jihlava9600:37:1151
10MJ3567Tučka OndřejEurofoam9600:44:5648
-MJ-40Duda ŠtěpánAtletika Jihlava94DNF-
-MJ-47Marshall JakubSK Nové Město na Moravě94DNF-
Muži A (trať 13,3 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Bajza JakubAK Kroměříž9000:55:25105
2MA278Voják JiříMílaři Domažlice8800:56:2293
3MA3103Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:2081
4MA415Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:58:0172
5MA520Hrdina PavelAK Perná8800:59:5466
6MA614Herda JanU.A.C.8301:02:0460
7MA723Axmann KarelSKI OB Šternberk8301:04:3257
8MA880Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:06:0054
9MA992Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:07:2151
10MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:10:1248
11MA1317Boháček PetrEurofoam7401:13:5745
12MA1411Urbánek JiříHo Slávie Liberec8701:18:3842
-MA-64Nerud PavelBrno81DNF-
-MA-93Večeřa RomanBiatlon Prostějov80DNF-
Muži B (trať 13,3 km, 850 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB1097Nožka JiříDinosport Ivančice6301:09:45105
2MB1218Sedlák RadekEurofoam6301:10:1693
3MB1519Smetana JosefEUROFOAM Sport6901:19:2581
4MB1612Jančařík PetrAAC Brno6801:19:4372
5MB17109Baják MarekTJ Sokol V. B.7201:20:1766
6MB18111Patočka PetrDinosport Ivančice6301:21:4160
7MB1958Lichý DušanGuty6701:24:5257
Muži C (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:12105
2MC1239Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:1293
3MC144Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:0781
4MC166Vévoda IvanAK Perná6000:36:3172
5MC1725Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:3966
6MC1953Vanta JosefSK Hronov6200:38:1260
7MC2059Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:38:3057
8MC2262Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:1454
9MC23102Němec OndřejAK Kroměříž5700:39:1951
10MC295Měřínský JaroslavAK Perná6100:41:4848
11MC3198Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:42:4245
12MC3229Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:0242
13MC4138Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:46:2939
14MC42100Macháček Martinneregistrován5500:46:3136
15MC4394Lach ThomasWien5700:47:50-
16MC4499Knotek Iljaneregistrován5300:48:1833
17MC4561Poláček MartinAHA Vyškov7000:48:24-
Muži D (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD2572Královec JiříMílaři Domažlice5100:40:48105
2MD2763Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5893
3MD3484Vodička JanSK Salix Grymov4500:44:0181
4MD3883Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:45:2372
5MD52106Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:52:4766
6MD5831Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5560
-MD-23Cetkovský VladimírARC Brno45DNF-
Muži E (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME3957Marek FrantišekSK Hronov4100:45:28105
2ME4887Haberland JanSokol Brno4200:50:0393
3ME5135Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:2881
4ME539Hána KvětoslavSvatobořice3700:53:0672
5ME5977Machala JaroslavHluk3800:57:2466
6ME6186Kubík JosefPtačina Adamov3801:05:1360
Juniorky (trať 4,3 km, 250 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ170Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:22:59105
2ZJ251Klampflová HanaTJ Dvůr Králové n. L.9300:23:1493
3ZJ360Poláčková PavlínaAHA Vyškov9600:25:0581
4ZJ469Chladová EvaMílaři Domažlice9300:25:5672
Ženy A (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA844Schorná Matyášová PavlaCZE8000:33:20105
2ZA1068Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:33:4593
3ZA1565Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:35:2081
4ZA55101Dokoupilová Kateřinaneregistrována7800:53:5972
-ZA-27Mannlová JanaISCAREX Česká Třebová80DNF-
Ženy B (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB1336Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:34:16105
2ZB217Doubková KateřinaAK Perná7200:39:0693
3ZB2622Jančaříková LenkaAAC Brno7000:40:5181
4ZB2834Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:3972
5ZB3752Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:45:1366
6ZB5076Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:3160
Ženy C (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC2495Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:31105
2ZC3085Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6200:42:1893
3ZC3350Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:43:4981
4ZC368Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:45:0572
5ZC4732Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:3866
6ZC54105Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:53:1660
7ZC6030Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:0857
Ženy D (trať 7,3 km, 450 m převýšení)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD4026Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:23105
2ZD4688Procházková IrenaTJ Háje5700:48:2993
3ZD4996Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:50:0481
4ZD5637Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:2972
5ZD5710Kociánová MarieKřenovice4600:55:1066
-ZD-28Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová48DNF-
Trať 4,3 km, 250 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ170Brantlová JanaMÍLAŘI Domažlice9500:22:59105
2ZJ251Klampflová HanaTJ Dvůr Králové n. L.9300:23:1493
3ZJ360Poláčková PavlínaAHA Vyškov9600:25:0581
4ZJ469Chladová EvaMílaři Domažlice9300:25:5672
Trať 7,3 km, 450 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ173Janů JanHvězda SKP Pardubice9300:29:50105
2MJ246Bucifal LiborHvězda SKP Pardubice9300:30:2593
3MJ3108Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:30:4981
4MJ448Havlíček JosefSokol České Budějovice9400:31:3472
5MJ524Lichý TomášTJ TŽ Třinec9400:32:3066
6MJ621Cink MartinAC Pardubice9400:33:0560
1MC733Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:33:12105
1ZA844Schorná Matyášová PavlaCZE8000:33:20105
7MJ979Voják MartinMílaři Domažlice9300:33:3157
2ZA1068Havlová PavlaPSK Olymp Praha8200:33:4593
8MJ1171Chlada MartinMílaři Domažlice9300:34:0254
2MC1239Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:34:1293
1ZB1336Metelková TáňaAO SK Týniště nad Orlicí7200:34:16105
3MC144Kolínek FrantišekAK Perná5600:35:0781
3ZA1565Gregorová KamilaAC Tepo Kladno8100:35:2081
4MC166Vévoda IvanAK Perná6000:36:3172
5MC1725Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:36:3966
9MJ1841Smetana JakubAtletika Jihlava9600:37:1151
6MC1953Vanta JosefSK Hronov6200:38:1260
7MC2059Smutný ZdeněkAHA Vyškov5700:38:3057
2ZB217Doubková KateřinaAK Perná7200:39:0693
8MC2262Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:39:1454
9MC23102Němec OndřejAK Kroměříž5700:39:1951
1ZC2495Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:39:31105
1MD2572Královec JiříMílaři Domažlice5100:40:48105
3ZB2622Jančaříková LenkaAAC Brno7000:40:5181
2MD2763Šír VáclavTJ Spartak Rokytnice nad Jizerou4800:40:5893
4ZB2834Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:41:3972
10MC295Měřínský JaroslavAK Perná6100:41:4848
2ZC3085Vlachynská LibušeAC Uherské Hradiště6200:42:1893
11MC3198Skyba MartinBarnex Sport Brno6200:42:4245
12MC3229Marek DalimilISCAREX Česká Třebová6000:43:0242
3ZC3350Klampflová EvaVrchaři Vrchlabí6400:43:4981
3MD3484Vodička JanSK Salix Grymov4500:44:0181
10MJ3567Tučka OndřejEurofoam9600:44:5648
4ZC368Durnová MartaBranopac Veselí na Moravě6400:45:0572
5ZB3752Topinková LenkaAC Moravská Slavia Brno7600:45:1366
4MD3883Kubíček FrantišekRelax Dobré Pole4600:45:2372
1ME3957Marek FrantišekSK Hronov4100:45:28105
1ZD4026Pechková ŠárkaTJ Maratonstav Úpice5600:46:23105
13MC4138Brunclík IvoSlovan Špindlerův Mlýn5800:46:2939
14MC42100Macháček Martinneregistrován5500:46:3136
15MC4394Lach ThomasWien5700:47:50-
16MC4499Knotek Iljaneregistrován5300:48:1833
17MC4561Poláček MartinAHA Vyškov7000:48:24-
2ZD4688Procházková IrenaTJ Háje5700:48:2993
5ZC4732Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:48:3866
2ME4887Haberland JanSokol Brno4200:50:0393
3ZD4996Dvořáková EvaBiatlon Prostějov5500:50:0481
6ZB5076Horáčková PavlaAC Moravská Slávia Brno7700:50:3160
3ME5135Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:51:2881
5MD52106Kopeček IvanMoravská Slavia Brno4900:52:4766
4ME539Hána KvětoslavSvatobořice3700:53:0672
6ZC54105Budinská HanaMoravská Slavia Brno6000:53:1660
4ZA55101Dokoupilová Kateřinaneregistrována7800:53:5972
4ZD5637Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:54:2972
5ZD5710Kociánová MarieKřenovice4600:55:1066
6MD5831Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:55:5560
5ME5977Machala JaroslavHluk3800:57:2466
7ZC6030Šimůnková ZdenaISCAREX Česká Třebová5801:01:0857
6ME6186Kubík JosefPtačina Adamov3801:05:1360
Trať 13,3 km, 850 m převýšení
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Bajza JakubAK Kroměříž9000:55:25105
2MA278Voják JiříMílaři Domažlice8800:56:2293
3MA3103Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:2081
4MA415Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:58:0172
5MA520Hrdina PavelAK Perná8800:59:5466
6MA614Herda JanU.A.C.8301:02:0460
7MA723Axmann KarelSKI OB Šternberk8301:04:3257
8MA880Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:06:0054
9MA992Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:07:2151
1MB1097Nožka JiříDinosport Ivančice6301:09:45105
10MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:10:1248
2MB1218Sedlák RadekEurofoam6301:10:1693
11MA1317Boháček PetrEurofoam7401:13:5745
12MA1411Urbánek JiříHo Slávie Liberec8701:18:3842
3MB1519Smetana JosefEUROFOAM Sport6901:19:2581
4MB1612Jančařík PetrAAC Brno6801:19:4372
5MB17109Baják MarekTJ Sokol V. B.7201:20:1766
6MB18111Patočka PetrDinosport Ivančice6301:21:4160
7MB1958Lichý DušanGuty6701:24:5257
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1104Bajza JakubAK Kroměříž9000:55:25105
2MA278Voják JiříMílaři Domažlice8800:56:2293
3MA3103Blaha TomášAK ASICS Kroměříž7600:57:2081
4MA415Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:58:0172
5MA520Hrdina PavelAK Perná8800:59:5466
6MA614Herda JanU.A.C.8301:02:0460
7MA723Axmann KarelSKI OB Šternberk8301:04:3257
8MA880Hübl RadekTJ Jiskra Ústí nad Orlicí8801:06:0054
9MA992Dvořák PavelBiatlon Prostějov8201:07:2151
10MB1097Nožka JiříDinosport Ivančice6301:09:4548
11MA1113Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová8201:10:1245
12MB1218Sedlák RadekEurofoam6301:10:1642
13MA1317Boháček PetrEurofoam7401:13:5739
14MA1411Urbánek JiříHo Slávie Liberec8701:18:3836
15MB1519Smetana JosefEUROFOAM Sport6901:19:2533
16MB1612Jančařík PetrAAC Brno6801:19:4330
17MB17109Baják MarekTJ Sokol V. B.7201:20:1727
18MB18111Patočka PetrDinosport Ivančice6301:21:4124
19MB1958Lichý DušanGuty6701:24:5221

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód