Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh AC

28.3.2012, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Běh AC
  • datum konání: 28.3.2012
  • zobrazeno již 0x

Sociální sítě

Tento závod je součástí těchto pohárů

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ1112Křivohlávek TomášNový Malín9500:26:56-
2MJ1314Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:27:33-
3MJ1516Horvát PetrZábřeh9400:27:57-
4MJ2627Křupka RomanPK Zábřeh9600:28:52-
5MJ3738Hecl MarekAC Zábřeh9500:30:13-
6MJ5253Klenotič Marekneregistrován9400:32:08-
7MJ5758Timko MartinTJ Šumperk9400:32:55-
Muži A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Procházka MarekOknoPlast Šumperk7400:24:09-
2MA23Halama JakubKVS Šumperk OB7900:24:40-
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:24:56-
4MA45Žanda AdamAtletika Šumperk9100:25:02-
5MA56Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:25:14-
6MA67Valenta FilipTJ Šumperk9300:25:48-
7MA78Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:25-
8MA1011Feit DaliborMohelnice9200:26:44-
9MA1213Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn7700:27:14-
10MA1617Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:04-
11MA1718Smolicha DavidNový Malín7800:28:05-
12MA2021Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:28:28-
13MA2122Král MilanZábřeh7500:28:30-
14MA2223Zákravský MichalŠumperk7400:28:31-
15MA2324Fišnar JiříKouty7600:28:38-
16MA2829Švorčík PetrZábřeh7600:29:16-
17MA3031Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:29:41-
18MA3334Bartoš AntonínStříbrňáci7300:29:59-
19MA3435Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:30:06-
20MA3536Brzobohatý OndřejZábřeh7900:30:07-
21MA3637Plánička RobertRájec7600:30:10-
22MA3839Sýkora JanSOŠ Šumpek7800:30:16-
23MA3940Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:18-
24MA4142Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:30:44-
25MA4445Opravil PavelVyšehoří7500:31:24-
26MA4546Rozsíval AloisKVS Šumperk9100:31:29-
27MA4647Theimer AlešSlavoňov8600:31:41-
28MA5051Novotný Tomᚊumperk7500:31:57-
29MA5152Koblížek FilipŠumperk8100:32:07-
30MA5354Černý OndřejBoxovacipytle.eu7800:32:09-
31MA5960Hrubý PavelZábřeh7300:33:17-
32MA6566Jílek RomanŠumperk7300:33:58-
33MA7273Sadil MichalRS Parapety Bludov7500:35:38-
Muži B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB910Zika JosefAtletika Zábřeh7100:26:33-
2MB1819Myslín Zdeněkneregistrován7100:28:20-
3MB1920Jílek MartinŠumperk6900:28:25-
4MB3233Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:29:46-
5MB4041Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:33-
6MB4344Bielčik PetrMT Novák7100:31:00-
7MB6061Květoň VladimírŠumperk6800:33:24-
8MB6667Vlach BohumilPars Nova6300:33:59-
9MB7879Štolc JanNový Malín7100:37:06-
10MB8182Opletal KarelOrrero6700:38:25-
Muži C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC89Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:26:27-
2MC1415Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:27:45-
3MC2526Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:44-
4MC2728Sporek MiroslavFagus5400:29:01-
5MC4950Hejl JanProsport Šumperk5300:31:55-
6MC5455Felkl LuděkTJ Šumperk6000:32:35-
7MC5556Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:32:43-
8MC5859Čamek MiloslavBC Morava5500:32:57-
9MC6263Kamler RadomírŠtědráková Lhota5900:33:39-
10MC6869Smolicha JosefNový Malín5600:34:59-
11MC6970Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:35:10-
12MC7374Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:50-
13MC7980Macháček JiříVíno Karabina5300:37:36-
14MC8283Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5300:38:37-
Muži D (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD3132Kubíček VáclavVikýřovice4700:29:45-
2MD4849Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:31:48-
3MD6162Krumer MiroslavMK Ostrov4900:33:32-
4MD7071Stejskal AntonínVíno Karabina4900:35:28-
5MD8889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:48-
Muži E (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7778Tomíšek JindřichBaláž Team3900:36:55-
2ME8081Bielčik JindřichLichkov4000:38:17-
3ME8586Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:39:33-
Juniorky (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4243Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:48-
2ZJ5657Vlčková ŠárkaSlavoňov9500:32:48-
3ZJ6465Troblová PavlínaZábřeh9600:33:47-
4ZJ8384Horvátová HanaZábřeh9700:38:47-
5ZJ8485Pláničková EvaRájec9700:38:48-
Ženy A (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2425Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:40-
2ZA6768Krobotová PetraSlezská univerzita Opava8800:34:51-
3ZA7576Divišová LucieStříbrňáci9300:36:03-
4ZA8687Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:40:10-
Ženy B (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2930Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:29:34-
2ZB4748Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:31:42-
3ZB6364Divišová AliceStříbrňáci7100:33:40-
4ZB7172Jirásková EvaLanškroun6400:35:34-
5ZB7475Krčová MartinaHoral Šumperk7200:35:55-
6ZB8788Krňávková EvaTrisk Olomouc - Salon7500:42:27-
7ZB9091Rozsívalová HelenaKVS Šumperk7000:44:54-
8ZB9192Mlynářová MarieKrumpach7700:49:16-
Ženy C (trať 6,5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC7677Dvořáková EvaProstějov5500:36:42-
2ZC8990Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:21-
Trať 6,5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA12Procházka MarekOknoPlast Šumperk7400:24:09-
2MA23Halama JakubKVS Šumperk OB7900:24:40-
3MA34Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:24:56-
4MA45Žanda AdamAtletika Šumperk9100:25:02-
5MA56Blaha MilanOknoplast Šumperk7700:25:14-
6MA67Valenta FilipTJ Šumperk9300:25:48-
7MA78Srovnal OtakarLoko Zábřeh7500:26:25-
1MC89Krupička MiroslavJiskra Ústí nad Oricí5300:26:27-
1MB910Zika JosefAtletika Zábřeh7100:26:33-
8MA1011Feit DaliborMohelnice9200:26:44-
1MJ1112Křivohlávek TomášNový Malín9500:26:56-
9MA1213Čmakal FrantišekCyklo Polách a syn7700:27:14-
2MJ1314Haltmar MiroslavGymnázium Šumperk9500:27:33-
2MC1415Šrámek JaromírKVS Šumperk5800:27:45-
3MJ1516Horvát PetrZábřeh9400:27:57-
10MA1617Šanovec JanVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh7800:28:04-
11MA1718Smolicha DavidNový Malín7800:28:05-
2MB1819Myslín Zdeněkneregistrován7100:28:20-
3MB1920Jílek MartinŠumperk6900:28:25-
12MA2021Blaháček DanielVašíček - pekařství a cukrářství Zábřeh9300:28:28-
13MA2122Král MilanZábřeh7500:28:30-
14MA2223Zákravský MichalŠumperk7400:28:31-
15MA2324Fišnar JiříKouty7600:28:38-
1ZA2425Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:28:40-
3MC2526Knápek LubomírLK Šumperk5900:28:44-
4MJ2627Křupka RomanPK Zábřeh9600:28:52-
4MC2728Sporek MiroslavFagus5400:29:01-
16MA2829Švorčík PetrZábřeh7600:29:16-
1ZB2930Hloušková MarcelaSKP Šumperk7400:29:34-
17MA3031Saňák MartinSK DAMA Sport Šumperk7800:29:41-
1MD3132Kubíček VáclavVikýřovice4700:29:45-
4MB3233Dostál JiříLiga 100 Olomouc6400:29:46-
18MA3334Bartoš AntonínStříbrňáci7300:29:59-
19MA3435Stryk MartinKVS Šumperk OB7500:30:06-
20MA3536Brzobohatý OndřejZábřeh7900:30:07-
21MA3637Plánička RobertRájec7600:30:10-
5MJ3738Hecl MarekAC Zábřeh9500:30:13-
22MA3839Sýkora JanSOŠ Šumpek7800:30:16-
23MA3940Hecl MilošKVS Šumperk OB7600:30:18-
5MB4041Nesporý JanSK Nadoraz7000:30:33-
24MA4142Vařeka PavelLitovel - ORRERO7500:30:44-
1ZJ4243Divišová KateřinaStříbrňáci9700:30:48-
6MB4344Bielčik PetrMT Novák7100:31:00-
25MA4445Opravil PavelVyšehoří7500:31:24-
26MA4546Rozsíval AloisKVS Šumperk9100:31:29-
27MA4647Theimer AlešSlavoňov8600:31:41-
2ZB4748Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:31:42-
2MD4849Komárek JaromírKVS Šumperk OB4900:31:48-
5MC4950Hejl JanProsport Šumperk5300:31:55-
28MA5051Novotný Tomᚊumperk7500:31:57-
29MA5152Koblížek FilipŠumperk8100:32:07-
6MJ5253Klenotič Marekneregistrován9400:32:08-
30MA5354Černý OndřejBoxovacipytle.eu7800:32:09-
6MC5455Felkl LuděkTJ Šumperk6000:32:35-
7MC5556Lisa OttoOrrero Tři Dvory5900:32:43-
2ZJ5657Vlčková ŠárkaSlavoňov9500:32:48-
7MJ5758Timko MartinTJ Šumperk9400:32:55-
8MC5859Čamek MiloslavBC Morava5500:32:57-
31MA5960Hrubý PavelZábřeh7300:33:17-
7MB6061Květoň VladimírŠumperk6800:33:24-
3MD6162Krumer MiroslavMK Ostrov4900:33:32-
9MC6263Kamler RadomírŠtědráková Lhota5900:33:39-
3ZB6364Divišová AliceStříbrňáci7100:33:40-
3ZJ6465Troblová PavlínaZábřeh9600:33:47-
32MA6566Jílek RomanŠumperk7300:33:58-
8MB6667Vlach BohumilPars Nova6300:33:59-
2ZA6768Krobotová PetraSlezská univerzita Opava8800:34:51-
10MC6869Smolicha JosefNový Malín5600:34:59-
11MC6970Drážný LadislavSK Pašerák Písařov5900:35:10-
4MD7071Stejskal AntonínVíno Karabina4900:35:28-
4ZB7172Jirásková EvaLanškroun6400:35:34-
33MA7273Sadil MichalRS Parapety Bludov7500:35:38-
12MC7374Březina VladimírSeverka Šumperk5800:35:50-
5ZB7475Krčová MartinaHoral Šumperk7200:35:55-
3ZA7576Divišová LucieStříbrňáci9300:36:03-
1ZC7677Dvořáková EvaProstějov5500:36:42-
1ME7778Tomíšek JindřichBaláž Team3900:36:55-
9MB7879Štolc JanNový Malín7100:37:06-
13MC7980Macháček JiříVíno Karabina5300:37:36-
2ME8081Bielčik JindřichLichkov4000:38:17-
10MB8182Opletal KarelOrrero6700:38:25-
14MC8283Kašpar JiříOrrero Tři Dvory5300:38:37-
4ZJ8384Horvátová HanaZábřeh9700:38:47-
5ZJ8485Pláničková EvaRájec9700:38:48-
3ME8586Srovnal OtakarLoko Zábřeh4200:39:33-
4ZA8687Rýznarová AnnaŠermířský spolek Šumperk8400:40:10-
6ZB8788Krňávková EvaTrisk Olomouc - Salon7500:42:27-
5MD8889Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:43:48-
2ZC8990Tonová ZdeňkaSalón Zdena5800:44:21-
7ZB9091Rozsívalová HelenaKVS Šumperk7000:44:54-
8ZB9192Mlynářová MarieKrumpach7700:49:16-

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód