Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická devítka

24.4.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická devítka
  • datum konání: 24.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Milan Nývlt

Sociální sítě

Místo konání

Pernštýnské náměstí, Pardubice
18:00 hodin

Přihlášky

www.sportovniservis.cz

Popis tratě

délka: 9.600 m městský rovinatý okruh (6 okruhů)

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Pavel Strnad
+420 777 571 106

Internetové stránky

http://pardubicka9.strnad.info/

E-mailová adresa

reprostrnad@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
25.4.2018Pardubická devítka336
26.4.2017Pardubická devítka331
27.4.2016Pardubická devítka398
29.4.2015Pardubická devítka401
30.4.2014Pardubická devítka369
25.4.2012Pardubická devítka354
27.4.2011Pardubická devítka247
28.4.2010Pardubická devítka271
29.4.2009Pardubická devítka218
30.4.2008Pardubická devítka185
2.5.2007Pardubická devítka179
3.5.2006Pardubická devítka153
4.5.2005Pardubická devítka98
5.5.2004Pardubická devítka74

Statistika závodu Pardubická devítka

  • ročníků: 15
  • závodníků na všech ročnících: 3614

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Doucha Jiří7115
Kratochvíl Miloš7514
Schaffer Petr6013
Pikal Karel4913
Doležal Stanislav3813
Vodička Pavel7012
Pitter Vladimír5012
Jelínek Matěj4212
Vacek Martin6912
Eder Martin6511
Kozáková Denisa7911
Mannlová Jana8011
Novotný Zdeněk7211
Miturová Radka6511
Kubr Václav5510
Brožek Radmil5410
Pudil Ivo6110
Metelková Táňa7210
Jirák Jiří5510
Mocek Tomáš7910
Jirásková Eva6410
Dvořák Miroslav7310
Urbánek Jiří7610
Hromádko Jaroslav7110
Novák Pavel819
Vorel Milan409
Kafka Miloš869
Pechek František539
Pšenička Jiří469
Mališová Karla609
Doktor Ondřej939
Jelínek Jaromír779
Matyášová Jana659
Tomšů Petr649
Zelený Luděk619
Cupalová Eva479
Fenclová Marta769
Goldbach Václav509
Klapka Miroslav709
Čejka Bořivoj809
Drozd Jiří579
Polívka Vladimír768
Procházková Irena578
Vacarda Vladimír598
Horáček Michal758
Kubišta Oto538
Trejbal Karel518
Nádhera Petr678
Řehák Pavel848
Malátek Antonín778

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1349Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:30:14103,54
2MA2375Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:41100,61
3MA3517Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:2595,85
4MA4182Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:31:3494,87
5MA5554Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:31:4993,25
6MA6317Uvizl MarekSK Studenec9200:32:0191,95
7MA8186Hrdina PavelAK Perná8800:32:2089,89
8MA912Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:32:3788,05
9MA11189Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0385,23
10MA12512Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:33:0684,91
11MA14502Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:1983,50
12MA16363Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:33:4181,12
13MA18362Petrásek PavelČernilov9000:33:4281,01
14MA19181Řehák PavelOB Vamberk8400:33:4580,69
15MA20258Gleier MichalDKV Brno8200:33:5579,60
16MA21162Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:33:5979,17
17MA2338Havel FilipBK Louny9100:34:0978,09
18MA24200Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:1577,44
19MA2584Holík MichalMyTreneek.cz9000:34:2876,03
20MA27336Volár JanSK OMT Pardubice9200:34:5573,10
20MA27177Borovec AlexandrChoceň7600:34:5573,10
22MA29108Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5772,89
23MA32387Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2669,75
24MA33256Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:3568,77
25MA3514Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:35:5666,50
26MA36527Kincl MarekNáchod sport Hotárek7400:36:0265,85
27MA38331Bláha TomášSC MARATHON PLZEŇ8100:36:2663,25
28MA4021Šťastný TomášModřany7900:36:3861,95
28MA4040Novák Jan PavelHorní Studenec9100:36:3861,95
30MA4324Doktor OndřejPardubice9300:36:4061,73
30MA43335Divíšek HonzaLegendary club kancl Sg-Pce9300:36:4061,73
32MA46370Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:4261,52
33MA47175Radiměřský KarelAtletika Polička8700:36:4661,08
34MA50234Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:5859,78
35MA52513Zahrádka TomášTC Nová Ves8900:37:0958,59
36MA5370Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:1058,48
37MA54357Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:37:1458,05
38MA55172Hrabal Josefneregistrován8100:37:1657,83
39MA56179Singr MartinSKP Nymburk8700:37:1757,73
40MA57281Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:37:2756,64
41MA65160Novák PavelKRB Chrudim8100:38:1651,34
42MA66528Hradecký JaromírSkuteč8500:38:1951,01
43MA6889Tůma JiříSpartak Vlašim8800:38:2450,47
44MA6926Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:38:3149,71
45MA72201Lán JakubHradec Králové8600:38:3449,39
46MA75290Maloch AlešSKPV Pardubice7900:38:5047,65
47MA77325Bláha JanPardubice7400:38:5247,44
48MA7972Mátko Pavelneregistrován8900:38:5846,79
48MA79168Heller TomášHradec Králové8100:38:5846,79
50MA82340Valenta TomášPardubice7600:39:0246,35
51MA8310Matocha JakubBPR Vsetín8800:39:0446,14
52MA84524Janata KarelHSK Benecko9200:39:0745,81
53MA87519Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:1345,16
53MA8727Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,16
55MA89276Sátra PavelMP Praha7400:39:1644,84
56MA92308Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:39:2244,19
57MA94380Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:2443,97
58MA95271Belej DavidMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8100:39:3143,21
59MA96510Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:39:3542,78
60MA97132Smolka AlešPardubice7900:39:3942,35
61MA101294Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:40:1438,56
62MA10213Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:40:1938,01
63MA106326Udržal Milanneregistrován9000:40:2137,80
64MA108386Zeman DanielSokol HK 28300:40:2637,26
65MA116270Weinreich RichardPEO Brno7500:40:5833,79
66MA117237Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:41:0333,25
67MA119291Gonda JanICP Pardubice7600:41:0533,03
68MA124211Vedral JanKrymlov8400:41:1332,17
69MA126526Kubík DanielMoravany7900:41:2131,30
69MA126238Šmehlík OndřejOSŽ7700:41:2131,30
71MA136289Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:41:3829,46
72MA139531Otta RomanVrchlabí8400:41:4628,59
73MA140348Vlkovský VojtěchKontra Jeseník8800:41:5227,94
74MA141167Kubů MartinPraha - Dubeč8300:41:5427,73
75MA142272Kunschke BogdanMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8000:41:5727,40
76MA145118Cakl JanKola Kolda9000:42:0027,08
77MA147520Beran LukášSK OMT Pardubice9500:42:13104,48
78MA149337Huňáček PetrPardubice8000:42:1625,34
79MA150509Sasín MartinHC ČSOB Pojišťovna8500:42:1725,23
80MA152119Kubů TomášKola Kolda8800:42:2124,80
81MA154356Guňka IgorHradec Králové7800:42:2824,04
82MA156288Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:42:3223,61
83MA157537Stebel MartinSDH Svídnice8000:42:3723,07
84MA158322Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4022,74
85MA159131Lidický Petrneregistrován8000:42:4222,53
86MA165379Ločárek PavelPardubice7700:43:0120,47
87MA166187Šindelář Pavelneregistrován8500:43:0320,25
88MA167364Zeman Tomášneregistrován8100:43:0420,14
89MA168109Horák LukášTřemošnice8600:43:1019,49
90MA169213Žabokrtský MilanHořice7400:43:1119,39
91MA170339Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:1319,17
92MA171346Čapka RadimPardubice7500:43:1718,74
93MA174372Žižka BohumilTřebechovice pod Orebem9200:43:2218,19
94MA175389Šourek PatrikPardubice9300:43:2517,87
94MA175312Korol OndřejDračí jezdci9500:43:2598,92
96MA177143Máčel MartinMenX Krucemburk9700:43:28126,90
97MA17944Jentschke MichalPolicie Ústí nad Orlicí8800:43:4216,03
98MA18247Zelinka JanLPU9400:43:5596,60
99MA184511Slovák JiříÚstí nad Labem8500:44:0113,97
100MA188321Taufer JanSK OMT Pardubice7600:44:1112,89
101MA190113Goláň OldřichFanaticus / Pardubice7400:44:1312,67
102MA19123Vasilev PetrAC Mageo8000:44:1512,45
103MA19268Zmek OndřejPraha 98600:44:1612,35
104MA197115Hulík JanPČR ŠPS Sadská7800:44:3210,61
105MA198190Kejzlar JeníkSOS dětské vesničky7900:44:3410,40
105MA198323Kalík LukášPardubice8300:44:3410,40
107MA200154Klimeš Jiříkonojedy7600:44:429,53
108MA201353Rodák MarekPraha9000:44:459,21
109MA20254Komůrka JiříKontra Jeseník8700:44:478,99
110MA209541Netolický DavidSDH Svídnice9600:45:20119,47
111MA212184Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:45:274,66
112MA214124Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:284,55
113MA2156Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:45:423,03
114MA217388Cibulka JiříPardubice7500:45:463,00
115MA21975Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:563,00
116MA220203Švrčina HynekSportovní klub městské policie7900:45:573,00
117MA222381Pavelka MarekSK Cyklo Chlubna Ždár nad Sáza8800:46:033,00
118MA22593Staněk Vratislavneregistrován8100:46:123,00
119MA230204Hyksa TomášPrachovice8300:46:233,00
120MA231529Karuch BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:46:353,00
121MA232139Kamaryt LukášMP Pardubice8300:46:393,00
122MA234514Němec PetrPardubice8100:46:433,00
123MA236196Kysilka VratislavKolín7800:46:563,00
124MA23757Nádhera JiříHradec Králové9300:46:593,00
125MA238292Helienek MarekSKPV Pardubice8500:47:013,00
126MA240150Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
127MA241504Strejc TomášVysoká nad Labem8400:47:103,00
128MA242384Hlavička Tomášneregistrován8600:47:163,00
128MA242284Holba RadekMěstská policie Olomouc8500:47:163,00
130MA244324Petráček MilanČeská Skalice7400:47:183,00
131MA245215Novák Ondraskaut Pardubice8500:47:213,00
132MA251359Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:383,00
133MA252390Uhlíř MartinPardubice8900:47:393,00
134MA256538Zbořil JanPardubice8200:48:023,00
135MA25783Dostalík IvoPardubice9100:48:103,00
136MA258206Novák PetrHSK7700:48:143,00
137MA26180Dostalík TomášPardubice8900:48:263,00
138MA262193Venzara DavidOhrazenice7600:48:293,00
139MA265261Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:48:353,00
140MA271300Machatý RadekChrudim7800:49:053,00
141MA27365Basl JosefMP - Plzeň8500:49:093,00
142MA275164Košťák LubošKonojedy7500:49:153,00
143MA280306Klimeš VladimírKonojedy8200:49:223,00
144MA281156Tulach FilipMenX Krucemburk8900:49:263,00
145MA284191Charvát FrantišekOOB Slavia Hradec Králové7500:49:363,00
146MA285102Nasku PetrVysoké Mýto7500:49:393,00
147MA290169Strejček JiříPraha 108300:49:563,00
148MA29163Landsman PetrMP - Plzeň7800:50:013,00
149MA294534Kubias OndřejPardubice7400:50:103,00
150MA295148Hanc DavidMP Pardubice8700:50:113,00
151MA296540Kulatý MichalOlomouc7900:50:133,00
152MA298555Slabihoud PavelCírkvice7700:50:173,00
153MA299556Slabihoud AlešPardubice7600:50:183,00
154MA301170Netík Jaromírneregistrován8000:50:233,00
155MA303542Bíl JanPardubice9800:50:32106,51
156MA304283Hruška MartinMěstská policie Olomouc7700:50:333,00
157MA305309Kratochvíl Janneregistrován7700:50:363,00
158MA31355Marek LukášKontra Jeseník9000:51:043,00
159MA317385Jukl Lubošneregistrován8600:51:293,00
160MA318369Bujdák Jurajneregistrován8700:51:303,00
161MA319553Matys VladimírHradec Králové8400:51:333,00
162MA322165Blahoslav Hejdukneregistrován8400:51:423,00
163MA324155Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:52:003,00
164MA32594Richter RobertPardubice8000:52:043,00
165MA327174Lebedinský AlešJaroměř7800:52:253,00
166MA333382Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:013,00
167MA33429Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:53:023,00
168MA335117Bůžek KarelPolicejní škola Praha8200:53:033,00
169MA343218Feix Jiříneregistrován7700:53:503,00
170MA345116Tesárek AntonínPolicejní škola Praha7800:53:553,00
171MA346516Jeník LukášPardubice9800:53:5693,49
171MA346544Kolovratník MartinOK Lokomotiva Pardubice7500:53:563,00
173MA353153Krása VojtěchMP Pardubice9000:54:143,00
174MA356559Koza PetrPardubice8600:54:293,00
175MA357391Kupa DavidPardubice7900:54:313,00
176MA358539Udržal JanPardubice8100:54:323,00
177MA361216Procházka Ondraskaut Pardubice8200:54:563,00
178MA367146Daněk TomášMP Pardubice8800:55:103,00
179MA376355Vinopal VilémLPU8500:56:273,00
180MA384368Gerhart JanPardubice7700:58:243,00
181MA39264Langmaier TomášMP - Plzeň7700:59:493,00
182MA395365Koubek JanTeam Koubková9701:01:5253,63
183MA396151Havrda JiříMP Pardubice8901:02:063,00
184MA397374Ugorný JiříPardubice8901:03:053,00
185MA398392Bajer VáclavPozořice9001:03:463,00
Muži B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB6192Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:01104,01
2MB1033Kovář MichalTJ Slavoj Banes Pacov7100:32:5099,01
3MB13371Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:33:1096,97
4MB15232Palko AlešČD a.s.,GŘ O 16/27100:33:3394,63
5MB16166Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:33:4193,81
6MB22242Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0391,57
7MB31163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:35:1484,32
8MB34127Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:4381,36
9MB3935Mařík JiříMP Žamberk7200:36:3476,16
10MB59287Horný PavelPČR7300:37:2970,55
11MB6099Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:4968,51
12MB6241Rejda JanSK OMT Pardubice7000:38:1166,26
13MB638Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:1266,16
14MB64231Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:38:1366,06
15MB70296Kilarský MarekPraha 97300:38:3264,12
16MB7569Matějka JosefPraha7300:38:5062,29
17MB7839Kůrka LiborBK Louny7100:38:5661,67
18MB8185Doubek TomášPardubice7300:38:5961,37
19MB91180Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:2059,22
20MB99243Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:40:0254,94
21MB104235Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:40:2053,10
21MB104338Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:2053,10
23MB10737Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:40:2252,90
24MB108532Otta ZdenekVrchlabí6500:40:2652,49
25MB11182Vodička JanTTC Olomouc6800:40:4150,96
26MB117366Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0348,72
27MB121222Zachař JiříBS Team7100:41:0848,21
28MB12587Koblic ZdeněkAvantgard.cz7000:41:1447,59
29MB12658Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2146,88
29MB12690Zelenka JiříCYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM7100:41:2146,88
31MB13222Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:41:2446,57
32MB14334Czagan JanSDH Dědek7100:41:5943,00
33MB14628Týč ZbyněkKlánovice6500:42:0442,49
34MB181358Stránský PetrPardubice7300:43:4731,98
35MB186304Štembera PetrPardubice6900:44:0330,35
36MB187263Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:44:1029,64
37MB192275Mičker RadekMP Praha7300:44:1629,03
38MB195266Jirásko DušanSK Srch7300:44:1828,82
39MB196383Geier Petrneurologická klinika Pardubice6500:44:2528,11
40MB20673Špás PavelPardubice7100:44:5325,25
41MB208552Havlín Janneregistrován6600:45:0324,23
42MB21245Froš ŠtěpánHolice7300:45:2721,78
43MB21876Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:45:4819,64
44MB2234Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:0617,80
45MB226241Navrátil BohumírDKV Česká Třebová6500:46:1416,99
46MB229293Maléř DaliborMP Ostrava7300:46:2016,37
47MB232100Velas JakubAmpex Praha7000:46:3914,44
48MB239277Soukal PavelMP Praha7300:47:0311,99
49MB246329Hrdý JaroslavPardubice7200:47:269,64
50MB254205Klimeš OldřichSK MP Ostrava7000:47:566,58
51MB272344Špiroch JiříSpojil7200:49:083,00
52MB27616Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:49:163,00
52MB276350Bálek OldřichSkuteč7200:49:163,00
54MB288347Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:533,00
55MB289307Matějíček VladimírVÚ32557200:49:553,00
56MB297508Šebek OndřejHC ČSOB Pojišťovna7200:50:143,00
57MB302501Klásek JaroslavPardubice7300:50:243,00
58MB309280Sova JanMP Praha6500:50:523,00
58MB309314Eder MartinJindřichův Hradec6500:50:523,00
60MB315249Smola JanKRB Chrudim6700:51:153,00
61MB323268Říman PetrRelative Team6700:51:583,00
62MB331503Tamchyna PetrPardubice6700:52:403,00
63MB336535Němec VáclavPardubice7300:53:073,00
64MB339199Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:53:293,00
65MB344140Makalouš PetrMP Pardubice6600:53:523,00
66MB346543Velecký TomášPardubice6400:53:563,00
67MB3653Pártl RomanPproma Choceň7000:55:013,00
68MB368209Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:143,00
69MB370142Parma JaroslavMP Pardubice7000:55:283,00
70MB381332Fejfar Alešneregistrován6900:57:113,00
71MB383302Mádl PavelVoma U.B. extrem race6500:57:573,00
72MB390198Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:59:283,00
Muži C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC2697Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:34:29105,33
2MC3077Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:07101,76
3MC45330Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:4192,91
4MC50228Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:5891,31
5MC58279Šuranský LubomírMP Praha5800:37:2888,49
6MC71278Horák JiříMP Praha5800:38:3382,37
7MC73551Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:38:3981,81
8MC84210Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:0779,18
9MC8659Patera MiroslavBK Louny6300:39:1178,80
10MC89264Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:1678,33
11MC100128Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:1372,97
12MC112342Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:40:4869,67
13MC113161Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:4969,58
14MC114262Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:5269,30
15MC13078Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:2266,47
16MC134195Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:3565,25
17MC13579Týč LubomírDlouhý Most6100:41:3765,06
18MC13732Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:3964,87
19MC15353Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:42:2660,45
20MC162226Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:5158,10
21MC16367Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5457,82
22MC173533Otta RomanVrchlabí6100:43:2155,28
23MC18595Miler VáclavSokol Kolín6200:44:0251,42
24MC210105Jirák JiříBK Pardubice5500:45:2143,99
25MC246125Voženílek BronislavPardubice5400:47:2632,23
26MC25346Honzíček LubošKRB Chrudim5900:47:5529,50
27MC260267Kostovič Petrbehej.com6200:48:2027,14
28MC266254Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:4324,98
29MC268194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:0123,29
30MC269316Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:49:0323,10
31MC278111Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:1921,59
32MC2862Neumann FrantišekP.T.S.5400:49:4019,62
33MC30060Zeman VladimírBřežany I5900:50:2015,85
34MC320547Starý FrantišekPardubice5600:51:348,89
35MC326208Pudil IvoChrudim6100:52:234,28
36MC361303Koníček PetrVoma U.B. extrem race6200:54:563,00
37MC37349Mašek RomanNOVIS Praha6100:56:023,00
38MC406133Máčel MartinMenX Krucemburk6301:07:143,00
39MC407141Havlíček MiroslavMP Pardubice5901:07:363,00
Muži D (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD49183Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:36:53109,22
2MD7481Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:38:40100,00
3MD110376Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2790,78
4MD120311Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:0687,41
5MD12317Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:1186,98
6MD143259Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:41:5982,84
7MD147260Lomoz JanDKV Česká Třebová5300:42:1381,64
8MD161158Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:4978,53
9MD179536Švec MiroslavPotštejn5200:43:4273,97
10MD20248Bartoš MiroslavBK Louny5300:44:4768,36
11MD207223Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:0067,24
12MD2161Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:4363,53
13MD221137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:0062,07
14MD228138Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:1560,78
15MD250230Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:3453,97
16MD283522Holas JaromírTraged Team Praha5200:49:3343,71
17MD293120Sýkora AntonínPolicejní veterán ČR5100:50:0341,12
18MD338505Třasák MilanPardubice5200:53:2423,79
19MD355225Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:54:2418,62
20MD374214Kristl JosefMenX Krucemburk5200:56:208,62
21MD38652Jungman JosefPraha 35000:58:413,00
22MD387255Bělka JaroslavOŘ Brno5200:58:463,00
23MD40186Kačer Jiříostrava4601:04:193,00
Muži E (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME194159Řezáč IvoAK Chemopetrol Litvínov4100:44:17112,89
2ME263313Kocian LudekAVC Praha4200:48:3394,86
3ME274269Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:1092,25
4ME27920Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2091,55
5ME307333Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:4885,35
6ME388104Vorel MilanSlatiňany4000:59:0050,70
7ME389320Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:1149,93
8ME393257Englis Jiřídůchodce ČD3801:00:1545,42
9ME400121Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:04:1028,87
10ME410515Cahel PavelSokol Brno3801:14:383,00
Ženy A (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37343Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:36:07104,51
2ZA47530Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:36:46100,99
3ZA61351Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:5894,50
4ZA67176Vejrostová HanaKPA Pardubice8300:38:2192,42
5ZA92377Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:2286,92
6ZA98202Vévodová MartinaAK Perná9000:39:4984,48
7ZA121378Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:41:0877,36
8ZA130334Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:41:2276,09
9ZA155328Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3069,96
10ZA17842Baštová ŠárkaDFJP Univerzita Pardubice8500:43:4163,55
11ZA182360Pražanová PetraPardubice8200:43:5562,29
12ZA188341Češíková EliškaAK Spartak Slatiňany8800:44:1160,85
13ZA205197Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:44:5157,24
14ZA226518Marholdová LucieChoceň8300:46:1449,75
15ZA235549Tůmová MonikaPraha9100:46:5046,50
16ZA248246Toušová SimonaPraha8200:47:2843,08
17ZA249548Orlová JanaPraha9000:47:3242,72
18ZA254327Machová Alžbětaneregistrována9200:47:5640,55
19ZA25925Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:1738,66
20ZA270354Dostálová NatáliePardubice9400:49:04106,86
21ZA287367Koubková JanaHradec Králové9900:49:52107,19
22ZA292525Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:0229,18
23ZA308361Hášová Jananeregistrována9000:50:5024,85
24ZA328561Silnicová KláraOstrož9400:52:3393,14
25ZA330562Příhodová KateřinaPardubice9000:52:3715,20
26ZA337500Závůrková ZlataPardubice8200:53:1411,86
27ZA34088Pártlová DanielaAC Choceň9700:53:3592,81
28ZA341185Benešová Marcelaneregistrována8400:53:389,70
29ZA34271Švecová SimonaTC Dvořák8700:53:449,16
30ZA351114Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:54:067,17
31ZA352550Mádrová KateřinaPardubice8800:54:096,90
32ZA354212Horáčková ZuzanaChrudim8000:54:166,27
33ZA363560Veselá MishaPardubice8100:54:573,00
33ZA363546Pekárková AdélaPardubice8500:54:573,00
35ZA371188Čermáková LenkaPardubice8600:55:333,00
36ZA375265Valenová Jitkaneregistrována8400:56:213,00
37ZA379145Baloghová JanaMP Pardubice8900:56:483,00
38ZA38036Rabasová Alenaneregistrována8200:57:093,00
39ZA38251Šídlová LudmilaKajak VUT8500:57:173,00
40ZA385123Jelínková HanaKRB Chrudim8100:58:283,00
41ZA399219Krásová Věraneregistrována8701:03:553,00
42ZA402557Havlenová PavlínaVladislav9301:04:253,00
43ZA404558Štovíčková KateřinaStaré místo9301:04:493,00
Ženy B (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB42318Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:39113,46
2ZB102286Hloušková MarcelaSKP PČR Šumperk7400:40:1994,80
3ZB115207Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5591,74
4ZB151506Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:1884,70
5ZB164274Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:5681,48
6ZB172545Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:43:1979,53
7ZB204352Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:44:5071,81
8ZB30666Kopřivová AlenaMP - Plzeň7800:50:4042,12
9ZB309301Stradiotova BlankaPardubice7800:50:5241,10
10ZB314310Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:0739,83
11ZB316224Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec n/6900:51:2638,22
12ZB349345Špirochová MarcelaSpojil7500:53:5825,32
13ZB359295Čermáková VěraVěznice Znojmo7800:54:3622,10
14ZB360110Dvořáková Renataneregistrována7100:54:4921,00
15ZB36511Mrskočová DanaLPU Pardubice7300:55:0119,98
16ZB37250Žaliová IvaAVC Praha7700:56:0114,89
17ZB377103Pecinová LucieMP Pardubice7300:56:4211,41
18ZB378305Langová KateřinaChrudim7200:56:4710,99
19ZB40892Dianová PetraPardubice7801:08:143,00
Ženy C (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC132136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:24102,67
2ZC138112Jirásková EvaLanškroun6400:41:43101,17
3ZC16098Mališová KarlaUSK Praha6000:42:4696,16
4ZC211282Kafková IvanaPČR Olomouc6600:45:2383,69
5ZC223129Jurošová OlgaAČR6700:46:0680,27
6ZC263247Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:48:3368,60
7ZC2679Breburdová HanaMK Kladno6100:48:4667,56
8ZC32115Dvořáková LenkaGP Kolín6600:51:3654,06
9ZC328315Konečná IvanaJ. Hradec6700:52:3349,53
10ZC350134Havlasova PetraMenX Krucemburk6400:54:0542,22
11ZC394521Šternerová HanaHradec Králové6301:01:048,94
12ZC403523Harrerová Ladislavaneregistrována5901:04:443,00
13ZC40956Nádherová HanaHradec Králové6801:09:303,00
Ženy D (trať 9,6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD282101Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:49:32106,11
2ZD312507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:50:55100,70
3ZD332227Procházková IrenaTJ Háje5700:52:5093,19
4ZD368233Cupalová EvaČD a.s., důchodce4700:55:1483,80
5ZD391252Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:3666,71
6ZD40519Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:4738,59
Trať 9,6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1349Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:30:14103,54
2MA2375Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:41100,61
3MA3517Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:2595,85
4MA4182Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:31:3494,87
5MA5554Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:31:4993,25
1MB6192Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:01104,01
6MA6317Uvizl MarekSK Studenec9200:32:0191,95
7MA8186Hrdina PavelAK Perná8800:32:2089,89
8MA912Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:32:3788,05
2MB1033Kovář MichalTJ Slavoj Banes Pacov7100:32:5099,01
9MA11189Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0385,23
10MA12512Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:33:0684,91
3MB13371Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:33:1096,97
11MA14502Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:1983,50
4MB15232Palko AlešČD a.s.,GŘ O 16/27100:33:3394,63
5MB16166Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:33:4193,81
12MA16363Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:33:4181,12
13MA18362Petrásek PavelČernilov9000:33:4281,01
14MA19181Řehák PavelOB Vamberk8400:33:4580,69
15MA20258Gleier MichalDKV Brno8200:33:5579,60
16MA21162Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:33:5979,17
6MB22242Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0391,57
17MA2338Havel FilipBK Louny9100:34:0978,09
18MA24200Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:1577,44
19MA2584Holík MichalMyTreneek.cz9000:34:2876,03
1MC2697Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:34:29105,33
20MA27336Volár JanSK OMT Pardubice9200:34:5573,10
20MA27177Borovec AlexandrChoceň7600:34:5573,10
22MA29108Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5772,89
2MC3077Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:07101,76
7MB31163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:35:1484,32
23MA32387Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2669,75
24MA33256Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:3568,77
8MB34127Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:4381,36
25MA3514Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:35:5666,50
26MA36527Kincl MarekNáchod sport Hotárek7400:36:0265,85
1ZA37343Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:36:07104,51
27MA38331Bláha TomášSC MARATHON PLZEŇ8100:36:2663,25
9MB3935Mařík JiříMP Žamberk7200:36:3476,16
28MA4021Šťastný TomášModřany7900:36:3861,95
28MA4040Novák Jan PavelHorní Studenec9100:36:3861,95
1ZB42318Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:39113,46
30MA43335Divíšek HonzaLegendary club kancl Sg-Pce9300:36:4061,73
30MA4324Doktor OndřejPardubice9300:36:4061,73
3MC45330Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:4192,91
32MA46370Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:4261,52
2ZA47530Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:36:46100,99
33MA47175Radiměřský KarelAtletika Polička8700:36:4661,08
1MD49183Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:36:53109,22
34MA50234Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:5859,78
4MC50228Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:5891,31
35MA52513Zahrádka TomášTC Nová Ves8900:37:0958,59
36MA5370Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:1058,48
37MA54357Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:37:1458,05
38MA55172Hrabal Josefneregistrován8100:37:1657,83
39MA56179Singr MartinSKP Nymburk8700:37:1757,73
40MA57281Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:37:2756,64
5MC58279Šuranský LubomírMP Praha5800:37:2888,49
10MB59287Horný PavelPČR7300:37:2970,55
11MB6099Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:4968,51
3ZA61351Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:5894,50
12MB6241Rejda JanSK OMT Pardubice7000:38:1166,26
13MB638Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:1266,16
14MB64231Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:38:1366,06
41MA65160Novák PavelKRB Chrudim8100:38:1651,34
42MA66528Hradecký JaromírSkuteč8500:38:1951,01
4ZA67176Vejrostová HanaKPA Pardubice8300:38:2192,42
43MA6889Tůma JiříSpartak Vlašim8800:38:2450,47
44MA6926Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:38:3149,71
15MB70296Kilarský MarekPraha 97300:38:3264,12
6MC71278Horák JiříMP Praha5800:38:3382,37
45MA72201Lán JakubHradec Králové8600:38:3449,39
7MC73551Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:38:3981,81
2MD7481Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:38:40100,00
46MA75290Maloch AlešSKPV Pardubice7900:38:5047,65
16MB7569Matějka JosefPraha7300:38:5062,29
47MA77325Bláha JanPardubice7400:38:5247,44
17MB7839Kůrka LiborBK Louny7100:38:5661,67
48MA7972Mátko Pavelneregistrován8900:38:5846,79
48MA79168Heller TomášHradec Králové8100:38:5846,79
18MB8185Doubek TomášPardubice7300:38:5961,37
50MA82340Valenta TomášPardubice7600:39:0246,35
51MA8310Matocha JakubBPR Vsetín8800:39:0446,14
52MA84524Janata KarelHSK Benecko9200:39:0745,81
8MC84210Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:0779,18
9MC8659Patera MiroslavBK Louny6300:39:1178,80
53MA8727Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,16
53MA87519Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:1345,16
55MA89276Sátra PavelMP Praha7400:39:1644,84
10MC89264Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:1678,33
19MB91180Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:2059,22
56MA92308Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:39:2244,19
5ZA92377Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:2286,92
57MA94380Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:2443,97
58MA95271Belej DavidMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8100:39:3143,21
59MA96510Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:39:3542,78
60MA97132Smolka AlešPardubice7900:39:3942,35
6ZA98202Vévodová MartinaAK Perná9000:39:4984,48
20MB99243Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:40:0254,94
11MC100128Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:1372,97
61MA101294Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:40:1438,56
2ZB102286Hloušková MarcelaSKP PČR Šumperk7400:40:1994,80
62MA10213Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:40:1938,01
21MB104235Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:40:2053,10
21MB104338Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:2053,10
63MA106326Udržal Milanneregistrován9000:40:2137,80
23MB10737Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:40:2252,90
64MA108386Zeman DanielSokol HK 28300:40:2637,26
24MB108532Otta ZdenekVrchlabí6500:40:2652,49
3MD110376Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2790,78
25MB11182Vodička JanTTC Olomouc6800:40:4150,96
12MC112342Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:40:4869,67
13MC113161Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:4969,58
14MC114262Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:5269,30
3ZB115207Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5591,74
65MA116270Weinreich RichardPEO Brno7500:40:5833,79
66MA117237Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:41:0333,25
26MB117366Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0348,72
67MA119291Gonda JanICP Pardubice7600:41:0533,03
4MD120311Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:0687,41
7ZA121378Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:41:0877,36
27MB121222Zachař JiříBS Team7100:41:0848,21
5MD12317Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:1186,98
68MA124211Vedral JanKrymlov8400:41:1332,17
28MB12587Koblic ZdeněkAvantgard.cz7000:41:1447,59
29MB12690Zelenka JiříCYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM7100:41:2146,88
69MA126526Kubík DanielMoravany7900:41:2131,30
29MB12658Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2146,88
69MA126238Šmehlík OndřejOSŽ7700:41:2131,30
8ZA130334Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:41:2276,09
15MC13078Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:2266,47
1ZC132136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:24102,67
31MB13222Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:41:2446,57
16MC134195Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:3565,25
17MC13579Týč LubomírDlouhý Most6100:41:3765,06
71MA136289Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:41:3829,46
18MC13732Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:3964,87
2ZC138112Jirásková EvaLanškroun6400:41:43101,17
72MA139531Otta RomanVrchlabí8400:41:4628,59
73MA140348Vlkovský VojtěchKontra Jeseník8800:41:5227,94
74MA141167Kubů MartinPraha - Dubeč8300:41:5427,73
75MA142272Kunschke BogdanMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8000:41:5727,40
6MD143259Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:41:5982,84
32MB14334Czagan JanSDH Dědek7100:41:5943,00
76MA145118Cakl JanKola Kolda9000:42:0027,08
33MB14628Týč ZbyněkKlánovice6500:42:0442,49
7MD147260Lomoz JanDKV Česká Třebová5300:42:1381,64
77MA147520Beran LukášSK OMT Pardubice9500:42:13104,48
78MA149337Huňáček PetrPardubice8000:42:1625,34
79MA150509Sasín MartinHC ČSOB Pojišťovna8500:42:1725,23
4ZB151506Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:1884,70
80MA152119Kubů TomášKola Kolda8800:42:2124,80
19MC15353Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:42:2660,45
81MA154356Guňka IgorHradec Králové7800:42:2824,04
9ZA155328Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3069,96
82MA156288Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:42:3223,61
83MA157537Stebel MartinSDH Svídnice8000:42:3723,07
84MA158322Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4022,74
85MA159131Lidický Petrneregistrován8000:42:4222,53
3ZC16098Mališová KarlaUSK Praha6000:42:4696,16
8MD161158Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:4978,53
20MC162226Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:5158,10
21MC16367Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5457,82
5ZB164274Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:5681,48
86MA165379Ločárek PavelPardubice7700:43:0120,47
87MA166187Šindelář Pavelneregistrován8500:43:0320,25
88MA167364Zeman Tomášneregistrován8100:43:0420,14
89MA168109Horák LukášTřemošnice8600:43:1019,49
90MA169213Žabokrtský MilanHořice7400:43:1119,39
91MA170339Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:1319,17
92MA171346Čapka RadimPardubice7500:43:1718,74
6ZB172545Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:43:1979,53
22MC173533Otta RomanVrchlabí6100:43:2155,28
93MA174372Žižka BohumilTřebechovice pod Orebem9200:43:2218,19
94MA175389Šourek PatrikPardubice9300:43:2517,87
94MA175312Korol OndřejDračí jezdci9500:43:2598,92
96MA177143Máčel MartinMenX Krucemburk9700:43:28126,90
10ZA17842Baštová ŠárkaDFJP Univerzita Pardubice8500:43:4163,55
9MD179536Švec MiroslavPotštejn5200:43:4273,97
97MA17944Jentschke MichalPolicie Ústí nad Orlicí8800:43:4216,03
34MB181358Stránský PetrPardubice7300:43:4731,98
11ZA182360Pražanová PetraPardubice8200:43:5562,29
98MA18247Zelinka JanLPU9400:43:5596,60
99MA184511Slovák JiříÚstí nad Labem8500:44:0113,97
23MC18595Miler VáclavSokol Kolín6200:44:0251,42
35MB186304Štembera PetrPardubice6900:44:0330,35
36MB187263Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:44:1029,64
100MA188321Taufer JanSK OMT Pardubice7600:44:1112,89
12ZA188341Češíková EliškaAK Spartak Slatiňany8800:44:1160,85
101MA190113Goláň OldřichFanaticus / Pardubice7400:44:1312,67
102MA19123Vasilev PetrAC Mageo8000:44:1512,45
37MB192275Mičker RadekMP Praha7300:44:1629,03
103MA19268Zmek OndřejPraha 98600:44:1612,35
1ME194159Řezáč IvoAK Chemopetrol Litvínov4100:44:17112,89
38MB195266Jirásko DušanSK Srch7300:44:1828,82
39MB196383Geier Petrneurologická klinika Pardubice6500:44:2528,11
104MA197115Hulík JanPČR ŠPS Sadská7800:44:3210,61
105MA198190Kejzlar JeníkSOS dětské vesničky7900:44:3410,40
105MA198323Kalík LukášPardubice8300:44:3410,40
107MA200154Klimeš Jiříkonojedy7600:44:429,53
108MA201353Rodák MarekPraha9000:44:459,21
109MA20254Komůrka JiříKontra Jeseník8700:44:478,99
10MD20248Bartoš MiroslavBK Louny5300:44:4768,36
7ZB204352Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:44:5071,81
13ZA205197Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:44:5157,24
40MB20673Špás PavelPardubice7100:44:5325,25
11MD207223Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:0067,24
41MB208552Havlín Janneregistrován6600:45:0324,23
110MA209541Netolický DavidSDH Svídnice9600:45:20119,47
24MC210105Jirák JiříBK Pardubice5500:45:2143,99
4ZC211282Kafková IvanaPČR Olomouc6600:45:2383,69
111MA212184Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:45:274,66
42MB21245Froš ŠtěpánHolice7300:45:2721,78
112MA214124Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:284,55
113MA2156Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:45:423,03
12MD2161Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:4363,53
114MA217388Cibulka JiříPardubice7500:45:463,00
43MB21876Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:45:4819,64
115MA21975Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:563,00
116MA220203Švrčina HynekSportovní klub městské policie7900:45:573,00
13MD221137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:0062,07
117MA222381Pavelka MarekSK Cyklo Chlubna Ždár nad Sáza8800:46:033,00
5ZC223129Jurošová OlgaAČR6700:46:0680,27
44MB2234Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:0617,80
118MA22593Staněk Vratislavneregistrován8100:46:123,00
45MB226241Navrátil BohumírDKV Česká Třebová6500:46:1416,99
14ZA226518Marholdová LucieChoceň8300:46:1449,75
14MD228138Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:1560,78
46MB229293Maléř DaliborMP Ostrava7300:46:2016,37
119MA230204Hyksa TomášPrachovice8300:46:233,00
120MA231529Karuch BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:46:353,00
121MA232139Kamaryt LukášMP Pardubice8300:46:393,00
47MB232100Velas JakubAmpex Praha7000:46:3914,44
122MA234514Němec PetrPardubice8100:46:433,00
15ZA235549Tůmová MonikaPraha9100:46:5046,50
123MA236196Kysilka VratislavKolín7800:46:563,00
124MA23757Nádhera JiříHradec Králové9300:46:593,00
125MA238292Helienek MarekSKPV Pardubice8500:47:013,00
48MB239277Soukal PavelMP Praha7300:47:0311,99
126MA240150Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
127MA241504Strejc TomášVysoká nad Labem8400:47:103,00
128MA242284Holba RadekMěstská policie Olomouc8500:47:163,00
128MA242384Hlavička Tomášneregistrován8600:47:163,00
130MA244324Petráček MilanČeská Skalice7400:47:183,00
131MA245215Novák Ondraskaut Pardubice8500:47:213,00
25MC246125Voženílek BronislavPardubice5400:47:2632,23
49MB246329Hrdý JaroslavPardubice7200:47:269,64
16ZA248246Toušová SimonaPraha8200:47:2843,08
17ZA249548Orlová JanaPraha9000:47:3242,72
15MD250230Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:3453,97
132MA251359Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:383,00
133MA252390Uhlíř MartinPardubice8900:47:393,00
26MC25346Honzíček LubošKRB Chrudim5900:47:5529,50
50MB254205Klimeš OldřichSK MP Ostrava7000:47:566,58
18ZA254327Machová Alžbětaneregistrována9200:47:5640,55
134MA256538Zbořil JanPardubice8200:48:023,00
135MA25783Dostalík IvoPardubice9100:48:103,00
136MA258206Novák PetrHSK7700:48:143,00
19ZA25925Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:1738,66
27MC260267Kostovič Petrbehej.com6200:48:2027,14
137MA26180Dostalík TomášPardubice8900:48:263,00
138MA262193Venzara DavidOhrazenice7600:48:293,00
2ME263313Kocian LudekAVC Praha4200:48:3394,86
6ZC263247Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:48:3368,60
139MA265261Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:48:353,00
28MC266254Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:4324,98
7ZC2679Breburdová HanaMK Kladno6100:48:4667,56
29MC268194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:0123,29
30MC269316Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:49:0323,10
20ZA270354Dostálová NatáliePardubice9400:49:04106,86
140MA271300Machatý RadekChrudim7800:49:053,00
51MB272344Špiroch JiříSpojil7200:49:083,00
141MA27365Basl JosefMP - Plzeň8500:49:093,00
3ME274269Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:1092,25
142MA275164Košťák LubošKonojedy7500:49:153,00
52MB27616Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:49:163,00
52MB276350Bálek OldřichSkuteč7200:49:163,00
31MC278111Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:1921,59
4ME27920Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:2091,55
143MA280306Klimeš VladimírKonojedy8200:49:223,00
144MA281156Tulach FilipMenX Krucemburk8900:49:263,00
1ZD282101Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:49:32106,11
16MD283522Holas JaromírTraged Team Praha5200:49:3343,71
145MA284191Charvát FrantišekOOB Slavia Hradec Králové7500:49:363,00
146MA285102Nasku PetrVysoké Mýto7500:49:393,00
32MC2862Neumann FrantišekP.T.S.5400:49:4019,62
21ZA287367Koubková JanaHradec Králové9900:49:52107,19
54MB288347Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:533,00
55MB289307Matějíček VladimírVÚ32557200:49:553,00
147MA290169Strejček JiříPraha 108300:49:563,00
148MA29163Landsman PetrMP - Plzeň7800:50:013,00
22ZA292525Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:0229,18
17MD293120Sýkora AntonínPolicejní veterán ČR5100:50:0341,12
149MA294534Kubias OndřejPardubice7400:50:103,00
150MA295148Hanc DavidMP Pardubice8700:50:113,00
151MA296540Kulatý MichalOlomouc7900:50:133,00
56MB297508Šebek OndřejHC ČSOB Pojišťovna7200:50:143,00
152MA298555Slabihoud PavelCírkvice7700:50:173,00
153MA299556Slabihoud AlešPardubice7600:50:183,00
33MC30060Zeman VladimírBřežany I5900:50:2015,85
154MA301170Netík Jaromírneregistrován8000:50:233,00
57MB302501Klásek JaroslavPardubice7300:50:243,00
155MA303542Bíl JanPardubice9800:50:32106,51
156MA304283Hruška MartinMěstská policie Olomouc7700:50:333,00
157MA305309Kratochvíl Janneregistrován7700:50:363,00
8ZB30666Kopřivová AlenaMP - Plzeň7800:50:4042,12
5ME307333Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:4885,35
23ZA308361Hášová Jananeregistrována9000:50:5024,85
58MB309314Eder MartinJindřichův Hradec6500:50:523,00
58MB309280Sova JanMP Praha6500:50:523,00
9ZB309301Stradiotova BlankaPardubice7800:50:5241,10
2ZD312507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:50:55100,70
158MA31355Marek LukášKontra Jeseník9000:51:043,00
10ZB314310Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:0739,83
60MB315249Smola JanKRB Chrudim6700:51:153,00
11ZB316224Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec n/6900:51:2638,22
159MA317385Jukl Lubošneregistrován8600:51:293,00
160MA318369Bujdák Jurajneregistrován8700:51:303,00
161MA319553Matys VladimírHradec Králové8400:51:333,00
34MC320547Starý FrantišekPardubice5600:51:348,89
8ZC32115Dvořáková LenkaGP Kolín6600:51:3654,06
162MA322165Blahoslav Hejdukneregistrován8400:51:423,00
61MB323268Říman PetrRelative Team6700:51:583,00
163MA324155Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:52:003,00
164MA32594Richter RobertPardubice8000:52:043,00
35MC326208Pudil IvoChrudim6100:52:234,28
165MA327174Lebedinský AlešJaroměř7800:52:253,00
24ZA328561Silnicová KláraOstrož9400:52:3393,14
9ZC328315Konečná IvanaJ. Hradec6700:52:3349,53
25ZA330562Příhodová KateřinaPardubice9000:52:3715,20
62MB331503Tamchyna PetrPardubice6700:52:403,00
3ZD332227Procházková IrenaTJ Háje5700:52:5093,19
166MA333382Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:013,00
167MA33429Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:53:023,00
168MA335117Bůžek KarelPolicejní škola Praha8200:53:033,00
63MB336535Němec VáclavPardubice7300:53:073,00
26ZA337500Závůrková ZlataPardubice8200:53:1411,86
18MD338505Třasák MilanPardubice5200:53:2423,79
64MB339199Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:53:293,00
27ZA34088Pártlová DanielaAC Choceň9700:53:3592,81
28ZA341185Benešová Marcelaneregistrována8400:53:389,70
29ZA34271Švecová SimonaTC Dvořák8700:53:449,16
169MA343218Feix Jiříneregistrován7700:53:503,00
65MB344140Makalouš PetrMP Pardubice6600:53:523,00
170MA345116Tesárek AntonínPolicejní škola Praha7800:53:553,00
171MA346516Jeník LukášPardubice9800:53:5693,49
66MB346543Velecký TomášPardubice6400:53:563,00
171MA346544Kolovratník MartinOK Lokomotiva Pardubice7500:53:563,00
12ZB349345Špirochová MarcelaSpojil7500:53:5825,32
10ZC350134Havlasova PetraMenX Krucemburk6400:54:0542,22
30ZA351114Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:54:067,17
31ZA352550Mádrová KateřinaPardubice8800:54:096,90
173MA353153Krása VojtěchMP Pardubice9000:54:143,00
32ZA354212Horáčková ZuzanaChrudim8000:54:166,27
19MD355225Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:54:2418,62
174MA356559Koza PetrPardubice8600:54:293,00
175MA357391Kupa DavidPardubice7900:54:313,00
176MA358539Udržal JanPardubice8100:54:323,00
13ZB359295Čermáková VěraVěznice Znojmo7800:54:3622,10
14ZB360110Dvořáková Renataneregistrována7100:54:4921,00
36MC361303Koníček PetrVoma U.B. extrem race6200:54:563,00
177MA361216Procházka Ondraskaut Pardubice8200:54:563,00
33ZA363546Pekárková AdélaPardubice8500:54:573,00
33ZA363560Veselá MishaPardubice8100:54:573,00
67MB3653Pártl RomanPproma Choceň7000:55:013,00
15ZB36511Mrskočová DanaLPU Pardubice7300:55:0119,98
178MA367146Daněk TomášMP Pardubice8800:55:103,00
4ZD368233Cupalová EvaČD a.s., důchodce4700:55:1483,80
68MB368209Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:143,00
69MB370142Parma JaroslavMP Pardubice7000:55:283,00
35ZA371188Čermáková LenkaPardubice8600:55:333,00
16ZB37250Žaliová IvaAVC Praha7700:56:0114,89
37MC37349Mašek RomanNOVIS Praha6100:56:023,00
20MD374214Kristl JosefMenX Krucemburk5200:56:208,62
36ZA375265Valenová Jitkaneregistrována8400:56:213,00
179MA376355Vinopal VilémLPU8500:56:273,00
17ZB377103Pecinová LucieMP Pardubice7300:56:4211,41
18ZB378305Langová KateřinaChrudim7200:56:4710,99
37ZA379145Baloghová JanaMP Pardubice8900:56:483,00
38ZA38036Rabasová Alenaneregistrována8200:57:093,00
70MB381332Fejfar Alešneregistrován6900:57:113,00
39ZA38251Šídlová LudmilaKajak VUT8500:57:173,00
71MB383302Mádl PavelVoma U.B. extrem race6500:57:573,00
180MA384368Gerhart JanPardubice7700:58:243,00
40ZA385123Jelínková HanaKRB Chrudim8100:58:283,00
21MD38652Jungman JosefPraha 35000:58:413,00
22MD387255Bělka JaroslavOŘ Brno5200:58:463,00
6ME388104Vorel MilanSlatiňany4000:59:0050,70
7ME389320Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:1149,93
72MB390198Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:59:283,00
5ZD391252Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:3666,71
181MA39264Langmaier TomášMP - Plzeň7700:59:493,00
8ME393257Englis Jiřídůchodce ČD3801:00:1545,42
11ZC394521Šternerová HanaHradec Králové6301:01:048,94
182MA395365Koubek JanTeam Koubková9701:01:5253,63
183MA396151Havrda JiříMP Pardubice8901:02:063,00
184MA397374Ugorný JiříPardubice8901:03:053,00
185MA398392Bajer VáclavPozořice9001:03:463,00
41ZA399219Krásová Věraneregistrována8701:03:553,00
9ME400121Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:04:1028,87
23MD40186Kačer Jiříostrava4601:04:193,00
42ZA402557Havlenová PavlínaVladislav9301:04:253,00
12ZC403523Harrerová Ladislavaneregistrována5901:04:443,00
43ZA404558Štovíčková KateřinaStaré místo9301:04:493,00
6ZD40519Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:4738,59
38MC406133Máčel MartinMenX Krucemburk6301:07:143,00
39MC407141Havlíček MiroslavMP Pardubice5901:07:363,00
19ZB40892Dianová PetraPardubice7801:08:143,00
13ZC40956Nádherová HanaHradec Králové6801:09:303,00
10ME410515Cahel PavelSokol Brno3801:14:383,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA1349Fejfar OndřejAK Kroměříž8900:30:14103,54
2MA2375Pechek PetrTJ Maratonstav Úpice8300:30:41100,61
3MA3517Brýdl PavelSK Nové Město nad Metují8000:31:2595,85
4MA4182Čivrný JiříSK Nové Město nad Metují8000:31:3494,87
5MA5554Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:31:4993,25
6MA6317Uvizl MarekSK Studenec9200:32:0191,95
6MB6192Král JindřichISCAREX Česká Třebová7300:32:0191,95
8MA8186Hrdina PavelAK Perná8800:32:2089,89
9MA912Schoř JakubTJ Slavoj BANES Pacov8300:32:3788,05
10MB1033Kovář MichalTJ Slavoj Banes Pacov7100:32:5086,64
11MA11189Kratochvíl MilošHvězda Pardubice7500:33:0385,23
12MA12512Hochmut MilanSpartak Rožmitál8700:33:0684,91
13MB13371Vodehnal JanOMT PARDUBICE7300:33:1084,48
14MA14502Uchytil MilanKPA Pardubice7400:33:1983,50
15MB15232Palko AlešČD a.s.,GŘ O 16/27100:33:3381,99
16MB16166Jánošík RudolfSpartak Vlašim7100:33:4181,12
16MA16363Kučera PetrSKI klub Pastviny8800:33:4181,12
18MA18362Petrásek PavelČernilov9000:33:4281,01
19MA19181Řehák PavelOB Vamberk8400:33:4580,69
20MA20258Gleier MichalDKV Brno8200:33:5579,60
21MA21162Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:33:5979,17
22MB22242Vacek MartinDKV Česká Třebová6900:34:0378,74
23MA2338Havel FilipBK Louny9100:34:0978,09
24MA24200Lorenc TomášAtletika Polička8600:34:1577,44
25MA2584Holík MichalMyTreneek.cz9000:34:2876,03
26MC2697Petronyuk ViktorTJ ČZU Praha6000:34:2975,92
27MA27336Volár JanSK OMT Pardubice9200:34:5573,10
27MA27177Borovec AlexandrChoceň7600:34:5573,10
29MA29108Moravec MartinVencl tým Ústí nad Orlicí8400:34:5772,89
30MC3077Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:0771,81
31MB31163Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:35:1471,05
32MA32387Mocek TomášAC Pardubice7900:35:2669,75
33MA33256Doležal ZdeněkČD Cargo PJ Olomouc7400:35:3568,77
34MB34127Doucha JiříHvězda Pardubice7100:35:4367,91
35MA3514Římal MilanSokol Kolín - Atletika7500:35:5666,50
36MA36527Kincl MarekNáchod sport Hotárek7400:36:0265,85
37MA38331Bláha TomášSC MARATHON PLZEŇ8100:36:2663,25
38MB3935Mařík JiříMP Žamberk7200:36:3462,38
39MA4021Šťastný TomášModřany7900:36:3861,95
39MA4040Novák Jan PavelHorní Studenec9100:36:3861,95
41MA43335Divíšek HonzaLegendary club kancl Sg-Pce9300:36:4061,73
41MA4324Doktor OndřejPardubice9300:36:4061,73
43MC45330Bufka ZdeněkAC Česká Lípa5700:36:4161,62
44MA46370Kučírek TomášSK OMT Pardubice9200:36:4261,52
45MA47175Radiměřský KarelAtletika Polička8700:36:4661,08
46MD49183Čivrný JiříAC Slovan Liberec5300:36:5360,32
47MA50234Urbánek JiříChlumec nad Cidlinou7600:36:5859,78
47MC50228Orlich PetrČD Informační systémy, a.s.6100:36:5859,78
49MA52513Zahrádka TomášTC Nová Ves8900:37:0958,59
50MA5370Kulhavý DavidAFK Ostřešany7700:37:1058,48
51MA54357Schejbal OldřichSokol Hradec Králové9100:37:1458,05
52MA55172Hrabal Josefneregistrován8100:37:1657,83
53MA56179Singr MartinSKP Nymburk8700:37:1757,73
54MA57281Lán FilipOOB TJ Slavia Hradec Králové8000:37:2756,64
55MC58279Šuranský LubomírMP Praha5800:37:2856,53
56MB59287Horný PavelPČR7300:37:2956,43
57MB6099Polan MiroslavSpartak Praha 46800:37:4954,26
58MB6241Rejda JanSK OMT Pardubice7000:38:1151,88
59MB638Novotný ZdeněkTITAN-NEUROREHABILITACE Pardub7200:38:1251,77
60MB64231Šatný RadekCyklo Tony Náchod7200:38:1351,66
61MA65160Novák PavelKRB Chrudim8100:38:1651,34
62MA66528Hradecký JaromírSkuteč8500:38:1951,01
63MA6889Tůma JiříSpartak Vlašim8800:38:2450,47
64MA6926Feigl TomášSK Luštěnice 20127700:38:3149,71
65MB70296Kilarský MarekPraha 97300:38:3249,60
66MC71278Horák JiříMP Praha5800:38:3349,49
67MA72201Lán JakubHradec Králové8600:38:3449,39
68MC73551Beliov PetrAlbrechtice nad Orlicí6300:38:3948,84
69MD7481Němec JiříLOCKAR Vlašim4800:38:4048,74
70MA75290Maloch AlešSKPV Pardubice7900:38:5047,65
70MB7569Matějka JosefPraha7300:38:5047,65
72MA77325Bláha JanPardubice7400:38:5247,44
73MB7839Kůrka LiborBK Louny7100:38:5647,00
74MA7972Mátko Pavelneregistrován8900:38:5846,79
74MA79168Heller TomášHradec Králové8100:38:5846,79
76MB8185Doubek TomášPardubice7300:38:5946,68
77MA82340Valenta TomášPardubice7600:39:0246,35
78MA8310Matocha JakubBPR Vsetín8800:39:0446,14
79MC84210Schaffer PetrMlýn Janderov6000:39:0745,81
79MA84524Janata KarelHSK Benecko9200:39:0745,81
81MC8659Patera MiroslavBK Louny6300:39:1145,38
82MA8727Helcmanovsky PeterAC Mageo7700:39:1345,16
82MA87519Hejkrlík FilipSK Spartak Slatiňany7900:39:1345,16
84MA89276Sátra PavelMP Praha7400:39:1644,84
84MC89264Eliáš PetrHvězda SKP Pardubice6000:39:1644,84
86MB91180Hanuš PetrChládek a Tintěra Pardubice6400:39:2044,40
87MA92308Bárta TomášHC ČSOB Pojišťovna Pardubice8900:39:2244,19
88MA94380Pidanič MichalHC Jestřábi Přelouč8700:39:2443,97
89MA95271Belej DavidMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8100:39:3143,21
90MA96510Mrázek JiříChlumec nad Cidlinou8500:39:3542,78
91MA97132Smolka AlešPardubice7900:39:3942,35
92MB99243Osoba MartinČD Cargo PJ Česká Třebová6500:40:0239,86
93MC100128Holeček PetrLabe Tri Club5900:40:1338,66
94MA101294Čermák BedřichVěznice Znojmo7400:40:1438,56
95MA10213Dvořák VáclavSokol Kolín - atletika8100:40:1938,01
96MB104235Brzák MilanSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7300:40:2037,91
96MB104338Kristek JiříRetia Pardubice6700:40:2037,91
98MA106326Udržal Milanneregistrován9000:40:2137,80
99MB10737Lauterbach PatrikMP Žamberk7200:40:2237,69
100MB108532Otta ZdenekVrchlabí6500:40:2637,26
100MA108386Zeman DanielSokol HK 28300:40:2637,26
102MD110376Pechek FrantišekTJ Maratonstav Úpice5300:40:2737,15
103MB11182Vodička JanTTC Olomouc6800:40:4135,63
104MC112342Kubr VáclavHvězda Pardubice5500:40:4834,87
105MC113161Drozd JiříMOPOS Pardubice5700:40:4934,77
106MC114262Zelený LuděkDKV Česká Třebová6100:40:5234,44
107MA116270Weinreich RichardPEO Brno7500:40:5833,79
108MA117237Kalianko ŠtěpánOlomouc7500:41:0333,25
108MB117366Koubek LubošŽďár nad Sázavou7300:41:0333,25
110MA119291Gonda JanICP Pardubice7600:41:0533,03
111MD120311Říha JaroslavTenis - Týnec nad Labem5300:41:0632,92
112MB121222Zachař JiříBS Team7100:41:0832,71
113MD12317Svoboda VáclavJKM Č.Budějovice4900:41:1132,38
114MA124211Vedral JanKrymlov8400:41:1332,17
115MB12587Koblic ZdeněkAvantgard.cz7000:41:1432,06
116MA126238Šmehlík OndřejOSŽ7700:41:2131,30
116MB12658Nádhera PetrHradec Králové6700:41:2131,30
116MA126526Kubík DanielMoravany7900:41:2131,30
116MB12690Zelenka JiříCYKLOFIT LIBEREC MTB TEAM7100:41:2131,30
120MC13078Vokuš ZdeněkLiberec5600:41:2231,19
121MB13222Ginzel PetrCK Vinohradské Šlapky7200:41:2430,97
122MC134195Gdula PetrHvězda SKP Pardubice6100:41:3529,78
123MC13579Týč LubomírDlouhý Most6100:41:3729,57
124MA136289Bělák VítMěstská policie Chotěboř8600:41:3829,46
125MC13732Tůma JiříSpartak Vlašim6300:41:3929,35
126MA139531Otta RomanVrchlabí8400:41:4628,59
127MA140348Vlkovský VojtěchKontra Jeseník8800:41:5227,94
128MA141167Kubů MartinPraha - Dubeč8300:41:5427,73
129MA142272Kunschke BogdanMĚSTSKÁ POLICIE FRÝDEK-MÍSTEK8000:41:5727,40
130MD143259Kubišta OtoSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové5300:41:5927,18
130MB14334Czagan JanSDH Dědek7100:41:5927,18
132MA145118Cakl JanKola Kolda9000:42:0027,08
133MB14628Týč ZbyněkKlánovice6500:42:0426,64
134MA147520Beran LukášSK OMT Pardubice9500:42:1325,67
134MD147260Lomoz JanDKV Česká Třebová5300:42:1325,67
136MA149337Huňáček PetrPardubice8000:42:1625,34
137MA150509Sasín MartinHC ČSOB Pojišťovna8500:42:1725,23
138MA152119Kubů TomášKola Kolda8800:42:2124,80
139MC15353Schvarzbacher JánHlučín/ MK Seitl Ostrava6200:42:2624,26
140MA154356Guňka IgorHradec Králové7800:42:2824,04
141MA156288Lenhart VítTJ Liga 100 Olomouc8200:42:3223,61
142MA157537Stebel MartinSDH Svídnice8000:42:3723,07
143MA158322Marhold LubošHorní Jelení7700:42:4022,74
144MA159131Lidický Petrneregistrován8000:42:4222,53
145MD161158Trejbal KarelSKP Mladá Boleslav5100:42:4921,77
146MC162226Brozek RadmilKRB Chrudim5400:42:5121,55
147MC16367Kratochvíl VladimírLázně Bohdaneč6200:42:5421,23
148MA165379Ločárek PavelPardubice7700:43:0120,47
149MA166187Šindelář Pavelneregistrován8500:43:0320,25
150MA167364Zeman Tomášneregistrován8100:43:0420,14
151MA168109Horák LukášTřemošnice8600:43:1019,49
152MA169213Žabokrtský MilanHořice7400:43:1119,39
153MA170339Jeníček AntonínROTUNDA TEAM7500:43:1319,17
154MA171346Čapka RadimPardubice7500:43:1718,74
155MC173533Otta RomanVrchlabí6100:43:2118,30
156MA174372Žižka BohumilTřebechovice pod Orebem9200:43:2218,19
157MA175389Šourek PatrikPardubice9300:43:2517,87
157MA175312Korol OndřejDračí jezdci9500:43:2517,87
159MA177143Máčel MartinMenX Krucemburk9700:43:2817,55
160MA17944Jentschke MichalPolicie Ústí nad Orlicí8800:43:4216,03
160MD179536Švec MiroslavPotštejn5200:43:4216,03
162MB181358Stránský PetrPardubice7300:43:4715,49
163MA18247Zelinka JanLPU9400:43:5514,62
164MA184511Slovák JiříÚstí nad Labem8500:44:0113,97
165MC18595Miler VáclavSokol Kolín6200:44:0213,86
166MB186304Štembera PetrPardubice6900:44:0313,75
167MB187263Vanický PavelSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7100:44:1013,00
168MA188321Taufer JanSK OMT Pardubice7600:44:1112,89
169MA190113Goláň OldřichFanaticus / Pardubice7400:44:1312,67
170MA19123Vasilev PetrAC Mageo8000:44:1512,45
171MA19268Zmek OndřejPraha 98600:44:1612,35
171MB192275Mičker RadekMP Praha7300:44:1612,35
173ME194159Řezáč IvoAK Chemopetrol Litvínov4100:44:1712,24
174MB195266Jirásko DušanSK Srch7300:44:1812,13
175MB196383Geier Petrneurologická klinika Pardubice6500:44:2511,37
176MA197115Hulík JanPČR ŠPS Sadská7800:44:3210,61
177MA198323Kalík LukášPardubice8300:44:3410,40
177MA198190Kejzlar JeníkSOS dětské vesničky7900:44:3410,40
179MA200154Klimeš Jiříkonojedy7600:44:429,53
180MA201353Rodák MarekPraha9000:44:459,21
181MA20254Komůrka JiříKontra Jeseník8700:44:478,99
181MD20248Bartoš MiroslavBK Louny5300:44:478,99
183MB20673Špás PavelPardubice7100:44:538,34
184MD207223Pitter VladimírCyklo-Mipi-Pardubice5000:45:007,58
185MB208552Havlín Janneregistrován6600:45:037,26
186MA209541Netolický DavidSDH Svídnice9600:45:205,42
187MC210105Jirák JiříBK Pardubice5500:45:215,31
188MB21245Froš ŠtěpánHolice7300:45:274,66
188MA212184Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:45:274,66
190MA214124Jelínek JaromírHvězda SKP Pardubice7700:45:284,55
191MA2156Dogaru VasilAC Česká Lípa8100:45:423,03
192MD2161Krajtl SvatoplukPardubice4900:45:433,00
193MA217388Cibulka JiříPardubice7500:45:463,00
194MB21876Hromádko JaroslavAČR - Vojenská policie Pardubice7100:45:483,00
195MA21975Hromádko Kamil1. BK Radčice7500:45:563,00
196MA220203Švrčina HynekSportovní klub městské policie7900:45:573,00
197MD221137Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:46:003,00
198MA222381Pavelka MarekSK Cyklo Chlubna Ždár nad Sáza8800:46:033,00
199MB2234Svědiroh MiroslavCihelna Pardubice6500:46:063,00
200MA22593Staněk Vratislavneregistrován8100:46:123,00
201MB226241Navrátil BohumírDKV Česká Třebová6500:46:143,00
202MD228138Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:46:153,00
203MB229293Maléř DaliborMP Ostrava7300:46:203,00
204MA230204Hyksa TomášPrachovice8300:46:233,00
205MA231529Karuch BronislavSTS Chvojkovice Brod7800:46:353,00
206MB232100Velas JakubAmpex Praha7000:46:393,00
206MA232139Kamaryt LukášMP Pardubice8300:46:393,00
208MA234514Němec PetrPardubice8100:46:433,00
209MA236196Kysilka VratislavKolín7800:46:563,00
210MA23757Nádhera JiříHradec Králové9300:46:593,00
211MA238292Helienek MarekSKPV Pardubice8500:47:013,00
212MB239277Soukal PavelMP Praha7300:47:033,00
213MA240150Hostinský LukášMP Pardubice9100:47:073,00
214MA241504Strejc TomášVysoká nad Labem8400:47:103,00
215MA242284Holba RadekMěstská policie Olomouc8500:47:163,00
215MA242384Hlavička Tomášneregistrován8600:47:163,00
217MA244324Petráček MilanČeská Skalice7400:47:183,00
218MA245215Novák Ondraskaut Pardubice8500:47:213,00
219MC246125Voženílek BronislavPardubice5400:47:263,00
219MB246329Hrdý JaroslavPardubice7200:47:263,00
221MD250230Čapský FrantišekKVT Pardubice4900:47:343,00
222MA251359Vraný MiroslavHolomajzna tým8200:47:383,00
223MA252390Uhlíř MartinPardubice8900:47:393,00
224MC25346Honzíček LubošKRB Chrudim5900:47:553,00
225MB254205Klimeš OldřichSK MP Ostrava7000:47:563,00
226MA256538Zbořil JanPardubice8200:48:023,00
227MA25783Dostalík IvoPardubice9100:48:103,00
228MA258206Novák PetrHSK7700:48:143,00
229MC260267Kostovič Petrbehej.com6200:48:203,00
230MA26180Dostalík TomášPardubice8900:48:263,00
231MA262193Venzara DavidOhrazenice7600:48:293,00
232ME263313Kocian LudekAVC Praha4200:48:333,00
233MA265261Macák DanielSŽDC s.o. OŘ Hradec Králové7800:48:353,00
234MC266254Bečvařík JiříDKV Česká Třebová6000:48:433,00
235MC268194Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:49:013,00
236MC269316Bílý ZdeněkHvězda SKP Pardubice5900:49:033,00
237MA271300Machatý RadekChrudim7800:49:053,00
238MB272344Špiroch JiříSpojil7200:49:083,00
239MA27365Basl JosefMP - Plzeň8500:49:093,00
240ME274269Doležal StanislavBK Pardubice3800:49:103,00
241MA275164Košťák LubošKonojedy7500:49:153,00
242MB27616Hostinský JaroslavHPB Pardubice6400:49:163,00
242MB276350Bálek OldřichSkuteč7200:49:163,00
244MC278111Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:49:193,00
245ME27920Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:49:203,00
246MA280306Klimeš VladimírKonojedy8200:49:223,00
247MA281156Tulach FilipMenX Krucemburk8900:49:263,00
248MD283522Holas JaromírTraged Team Praha5200:49:333,00
249MA284191Charvát FrantišekOOB Slavia Hradec Králové7500:49:363,00
250MA285102Nasku PetrVysoké Mýto7500:49:393,00
251MC2862Neumann FrantišekP.T.S.5400:49:403,00
252MB288347Voženílek MiroslavDračí lodě Ponorka Pardubice6900:49:533,00
253MB289307Matějíček VladimírVÚ32557200:49:553,00
254MA290169Strejček JiříPraha 108300:49:563,00
255MA29163Landsman PetrMP - Plzeň7800:50:013,00
256MD293120Sýkora AntonínPolicejní veterán ČR5100:50:033,00
257MA294534Kubias OndřejPardubice7400:50:103,00
258MA295148Hanc DavidMP Pardubice8700:50:113,00
259MA296540Kulatý MichalOlomouc7900:50:133,00
260MB297508Šebek OndřejHC ČSOB Pojišťovna7200:50:143,00
261MA298555Slabihoud PavelCírkvice7700:50:173,00
262MA299556Slabihoud AlešPardubice7600:50:183,00
263MC30060Zeman VladimírBřežany I5900:50:203,00
264MA301170Netík Jaromírneregistrován8000:50:233,00
265MB302501Klásek JaroslavPardubice7300:50:243,00
266MA303542Bíl JanPardubice9800:50:323,00
267MA304283Hruška MartinMěstská policie Olomouc7700:50:333,00
268MA305309Kratochvíl Janneregistrován7700:50:363,00
269ME307333Šteinc LudvíkAC Vrchlabí4100:50:483,00
270MB309280Sova JanMP Praha6500:50:523,00
270MB309314Eder MartinJindřichův Hradec6500:50:523,00
272MA31355Marek LukášKontra Jeseník9000:51:043,00
273MB315249Smola JanKRB Chrudim6700:51:153,00
274MA317385Jukl Lubošneregistrován8600:51:293,00
275MA318369Bujdák Jurajneregistrován8700:51:303,00
276MA319553Matys VladimírHradec Králové8400:51:333,00
277MC320547Starý FrantišekPardubice5600:51:343,00
278MA322165Blahoslav Hejdukneregistrován8400:51:423,00
279MB323268Říman PetrRelative Team6700:51:583,00
280MA324155Otradovský PatrikMenX Krucemburk7700:52:003,00
281MA32594Richter RobertPardubice8000:52:043,00
282MC326208Pudil IvoChrudim6100:52:233,00
283MA327174Lebedinský AlešJaroměř7800:52:253,00
284MB331503Tamchyna PetrPardubice6700:52:403,00
285MA333382Meduna JosefKRB Chrudim8300:53:013,00
286MA33429Ondra RomanNK Velké Chvalovice8300:53:023,00
287MA335117Bůžek KarelPolicejní škola Praha8200:53:033,00
288MB336535Němec VáclavPardubice7300:53:073,00
289MD338505Třasák MilanPardubice5200:53:243,00
290MB339199Pleva ŠtefanPALMA Kutná Hora6700:53:293,00
291MA343218Feix Jiříneregistrován7700:53:503,00
292MB344140Makalouš PetrMP Pardubice6600:53:523,00
293MA345116Tesárek AntonínPolicejní škola Praha7800:53:553,00
294MA346516Jeník LukášPardubice9800:53:563,00
294MB346543Velecký TomášPardubice6400:53:563,00
294MA346544Kolovratník MartinOK Lokomotiva Pardubice7500:53:563,00
297MA353153Krása VojtěchMP Pardubice9000:54:143,00
298MD355225Pikal KarelKVS Náměšť na Hané4900:54:243,00
299MA356559Koza PetrPardubice8600:54:293,00
300MA357391Kupa DavidPardubice7900:54:313,00
301MA358539Udržal JanPardubice8100:54:323,00
302MA361216Procházka Ondraskaut Pardubice8200:54:563,00
302MC361303Koníček PetrVoma U.B. extrem race6200:54:563,00
304MB3653Pártl RomanPproma Choceň7000:55:013,00
305MA367146Daněk TomášMP Pardubice8800:55:103,00
306MB368209Tomšů PetrMlýn Janderov6400:55:143,00
307MB370142Parma JaroslavMP Pardubice7000:55:283,00
308MC37349Mašek RomanNOVIS Praha6100:56:023,00
309MD374214Kristl JosefMenX Krucemburk5200:56:203,00
310MA376355Vinopal VilémLPU8500:56:273,00
311MB381332Fejfar Alešneregistrován6900:57:113,00
312MB383302Mádl PavelVoma U.B. extrem race6500:57:573,00
313MA384368Gerhart JanPardubice7700:58:243,00
314MD38652Jungman JosefPraha 35000:58:413,00
315MD387255Bělka JaroslavOŘ Brno5200:58:463,00
316ME388104Vorel MilanSlatiňany4000:59:003,00
317ME389320Gaman JaroslavAvanti Havířov3500:59:113,00
318MB390198Trpišovský MiroslavSK Jakub6500:59:283,00
319MA39264Langmaier TomášMP - Plzeň7700:59:493,00
320ME393257Englis Jiřídůchodce ČD3801:00:153,00
321MA395365Koubek JanTeam Koubková9701:01:523,00
322MA396151Havrda JiříMP Pardubice8901:02:063,00
323MA397374Ugorný JiříPardubice8901:03:053,00
324MA398392Bajer VáclavPozořice9001:03:463,00
325ME400121Navrátil JaroslavSlovany Pardubice4201:04:103,00
326MD40186Kačer Jiříostrava4601:04:193,00
327MC406133Máčel MartinMenX Krucemburk6301:07:143,00
328MC407141Havlíček MiroslavMP Pardubice5901:07:363,00
329ME410515Cahel PavelSokol Brno3801:14:383,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA37343Kriegelová KateřinaVelké Losiny8400:36:07102,16
2ZB42318Fenclová MartaAC Pardubice7600:36:3999,24
3ZA47530Šibravová LenkaHvězda Pardubice8200:36:4698,60
4ZA61351Kozáková DenisaHvězda Pardubice7900:37:5892,03
5ZA67176Vejrostová HanaKPA Pardubice8300:38:2189,93
6ZA92377Pechková JanaTJ Maratonstav Úpice8500:39:2284,36
7ZA98202Vévodová MartinaAK Perná9000:39:4981,89
8ZB102286Hloušková MarcelaSKP PČR Šumperk7400:40:1979,15
9ZB115207Kalná JitkaAtletika Chrudim7500:40:5575,87
10ZA121378Tržilová IvaTJ Maratonstav Úpice8600:41:0874,68
11ZA130334Škodová PetraOK Lokomotiva Pardubice8300:41:2273,40
12ZC132136Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:41:2473,22
13ZC138112Jirásková EvaLanškroun6400:41:4371,49
14ZB151506Mikulecká MarcelaISCAREX Česká Třebová7300:42:1868,29
15ZA155328Lenčová JanaAC TJ Jičín9200:42:3067,19
16ZC16098Mališová KarlaUSK Praha6000:42:4665,73
17ZB164274Kilarská MarcelaMP Praha7100:42:5664,82
18ZB172545Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:43:1962,72
19ZA17842Baštová ŠárkaDFJP Univerzita Pardubice8500:43:4160,71
20ZA182360Pražanová PetraPardubice8200:43:5559,43
21ZA188341Češíková EliškaAK Spartak Slatiňany8800:44:1157,97
22ZB204352Vejběrová EvaCyklo POKR HK7600:44:5054,41
23ZA205197Zbyňková MichaelaHradec Králové8600:44:5154,32
24ZC211282Kafková IvanaPČR Olomouc6600:45:2351,40
25ZC223129Jurošová OlgaAČR6700:46:0647,47
26ZA226518Marholdová LucieChoceň8300:46:1446,74
27ZA235549Tůmová MonikaPraha9100:46:5043,46
28ZA248246Toušová SimonaPraha8200:47:2839,99
29ZA249548Orlová JanaPraha9000:47:3239,62
30ZA254327Machová Alžbětaneregistrována9200:47:5637,43
31ZA25925Svitáková HanaAC Česká Lípa9000:48:1735,51
32ZC263247Miturová RadkaČD Cargo PJ Ostrava6500:48:3334,05
33ZC2679Breburdová HanaMK Kladno6100:48:4632,87
34ZA270354Dostálová NatáliePardubice9400:49:0431,22
35ZD282101Vacková HanaTJ Sokol Starkoč5600:49:3228,67
36ZA287367Koubková JanaHradec Králové9900:49:5226,84
37ZA292525Učíková MichaelaKostelec nad Orlicí9000:50:0225,93
38ZB30666Kopřivová AlenaMP - Plzeň7800:50:4022,46
39ZA308361Hášová Jananeregistrována9000:50:5021,55
40ZB309301Stradiotova BlankaPardubice7800:50:5221,36
41ZD312507Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:50:5521,09
42ZB314310Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:0719,99
43ZB316224Bašková RomanaSplašená lokomotiva Chlumec n/6900:51:2618,26
44ZC32115Dvořáková LenkaGP Kolín6600:51:3617,35
45ZA328561Silnicová KláraOstrož9400:52:3312,14
45ZC328315Konečná IvanaJ. Hradec6700:52:3312,14
47ZA330562Příhodová KateřinaPardubice9000:52:3711,78
48ZD332227Procházková IrenaTJ Háje5700:52:5010,59
49ZA337500Závůrková ZlataPardubice8200:53:148,40
50ZA34088Pártlová DanielaAC Choceň9700:53:356,48
51ZA341185Benešová Marcelaneregistrována8400:53:386,21
52ZA34271Švecová SimonaTC Dvořák8700:53:445,66
53ZB349345Špirochová MarcelaSpojil7500:53:584,38
54ZC350134Havlasova PetraMenX Krucemburk6400:54:053,74
55ZA351114Hlinková KateřinaVysoká nad Labem8800:54:063,65
56ZA352550Mádrová KateřinaPardubice8800:54:093,38
57ZA354212Horáčková ZuzanaChrudim8000:54:163,00
58ZB359295Čermáková VěraVěznice Znojmo7800:54:363,00
59ZB360110Dvořáková Renataneregistrována7100:54:493,00
60ZA363546Pekárková AdélaPardubice8500:54:573,00
60ZA363560Veselá MishaPardubice8100:54:573,00
62ZB36511Mrskočová DanaLPU Pardubice7300:55:013,00
63ZD368233Cupalová EvaČD a.s., důchodce4700:55:143,00
64ZA371188Čermáková LenkaPardubice8600:55:333,00
65ZB37250Žaliová IvaAVC Praha7700:56:013,00
66ZA375265Valenová Jitkaneregistrována8400:56:213,00
67ZB377103Pecinová LucieMP Pardubice7300:56:423,00
68ZB378305Langová KateřinaChrudim7200:56:473,00
69ZA379145Baloghová JanaMP Pardubice8900:56:483,00
70ZA38036Rabasová Alenaneregistrována8200:57:093,00
71ZA38251Šídlová LudmilaKajak VUT8500:57:173,00
72ZA385123Jelínková HanaKRB Chrudim8100:58:283,00
73ZD391252Hrozová MilenaOrel Vyškov5300:59:363,00
74ZC394521Šternerová HanaHradec Králové6301:01:043,00
75ZA399219Krásová Věraneregistrována8701:03:553,00
76ZA402557Havlenová PavlínaVladislav9301:04:253,00
77ZC403523Harrerová Ladislavaneregistrována5901:04:443,00
78ZA404558Štovíčková KateřinaStaré místo9301:04:493,00
79ZD40519Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4501:06:473,00
80ZB40892Dianová PetraPardubice7801:08:143,00
81ZC40956Nádherová HanaHradec Králové6801:09:303,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód