Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováTermínovkaCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Běh Javorkou

27.4.2013, sobota

Propozice závodu

  • název závodu: Běh Javorkou
  • datum konání: 27.4.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: ČTBK ISCAREX Česká Třebová

Sociální sítě

Místo konání

městský park Javorka, Česká Třebová
první start v 9:30 hodin
start hlavního závodu ve 12:00 hodin

Přihlášky

na místě od 8:30 hodin

Startovné

dospělí 50 Kč
děti 20 Kč

Popis tratě

délka: 6 km a méně
Tratě v parku mají poměrně zvlněný profil a jsou vedeny po písčitých cestách a zámkové dlažbě.

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Aleš Stránský
tel. 724 213 134

Propozice pořadatele ve formátu PDF

E-mailová adresa

ales.stransky@vda.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
21.4.2018Běh Javorkou253
22.4.2017Běh Javorkou252
23.4.2016Běh Javorkou257
25.4.2015Běh Javorkou256
26.4.2014Běh Javorkou233
28.4.2012Běh Javorkou243
30.4.2011Běh Javorkou280
2.5.2010Běh Javorkou298
3.5.2009Běh Javorkou311
4.5.2008Běh Javorkou294
6.5.2007Běh Javorkou255
7.5.2006Běh Javorkou320
23.4.2005Běh Javorkou305
2.5.2004Běh Javorkou82
4.5.2003Běh Javorkou291
21.4.2002Běh Javorkou298
22.4.2001Běh Javorkou260
30.4.2000Běh Javorkou 2000206
1.5.1999Běh Javorkou159
1.5.1998Javorka 98 4. ročník25
1.5.1997Javorka 97 3. ročník49
1.5.1996Javorka 96 2. ročník5

Statistika závodu Běh Javorkou

  • ročníků: 23
  • závodníků na všech ročnících: 4932

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Vacek Martin6920
Keprtová Miloslava4820
Hübl Radek8819
Stránská Adéla9117
Sadílek Ota4616
Vondra Vojtěch9816
Jirásková Eva6415
Nechvíl Petr9115
Horáček Michal7515
Šimůnek Jan8214
Kalous Petr7714
Stránská Michaela9713
Šimůnek Jan4913
Červ Miloslav5013
Borek Petr7012
Záveský Filip9312
Bielčik Jindřich4012
Ducháček Bedřich5912
Borek Viktor0412
Borková Agáta0212
Matyášová Jana6512
Razým Jan5712
Frydrychová Eliška0111
Vytlačilová Lenka8411
Smolák Petr9411
Černá Kristýna9311
Dušková Lenka8011
Šimůnek Jan0311
Smoláková Valérie9311
Sontáková Lenka9111
Gregora Filip0211
Čechal Jaroslav6111
Kebrle Milan7511
Klášterecký Tomáš8110
Martincová Kristýna9310
Neruda Miroslav5610
Šafář Jaroslav5110
Smoláková Alexandra9810
Friš Jan9510
Sejkorová Lenka6310
Mannlová Jana8010
Klaclová Šárka9310
Jirásková Bára9110
Burešová Markéta0410
Vinduška Petr9310
Smolák Bedřich039
Dostálek Petr679
Kubelka Tomáš939
Hajzlerová Jana669
Neruda Michal939

Fotogalerie ze závodu

Další informace o závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Chlapci r. 2008 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C1377Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:36-
2C1453Gregora LukášLanškroun0800:00:37-
3C1672Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:37-
4C1788Motyčka Matyáš-0800:00:39-
5C11225Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:44-
6C11387Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:45-
7C114110Marhold JanChoceň0800:00:46-
8C11642Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:47-
9C11912Ploc MatoušČeská Třebová0800:00:51-
10C12117Hlaváček JanMŠ Rudoltice0800:00:53-
11C12286Šlesinger Jaroslavneregistrován0800:00:56-
12C124106Janoušek Ondřejneregistrován0800:00:56-
13C126100Končický Marek-0800:00:58-
14C128111Czajkowski Matěj-0900:01:00-
15C13092Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:01-
16C13152Marhold DanielHorní Jelení0900:01:06-
17C13676Nedvídek Filipneregistrován1100:01:22-
18C13875Lána LukášČeská Třebová1000:01:49-
19C14035Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:02:22-
20C142105Pirkl VítČeská Třebová1000:02:37-
21C143113Trávníček OndřejPřívrat1000:03:06-
-C1-23Vytlačil JiříČeská Třebová08DNF-
Děvčata r. 2008 a mladší (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D11055Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:42-
2D11599Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:46-
3D11894Kovářová AnnaBudislav0800:00:48-
4D12521Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:57-
5D127103Broulíková Nela-0900:01:00-
6D12971Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:01-
7D13297Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:06-
8D13354Gregorová AnnaLanškroun1000:01:06-
9D13480Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:11-
10D13536Šmídová ViktorieČeská Třebová0900:01:15-
11D13732Bartošová VeronikaSokol Dolní Újezd1100:01:39-
12D13929Gregorová JanaLanškroun1100:02:05-
13D141112Marholdová NikolaChoceň1000:02:26-
Chlapci r. 06-07 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1C212Boháč PankrácAC Choceň0600:01:16-
2C2243Hemelík FrantišekTJ SOKOL Jaroměř0600:01:19-
3C2322Bureš JosefČeská Třebová - Brázdov0600:01:20-
4C2465Knápek ŠimonTJ Jiskra Team Králíky0700:01:21-
Děvčata r. 06-07 (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1D251Klementová LuisaLanškroun0600:01:26-
2D2724Reslerová VeronikaLanškroun0600:01:29-
3D2814Vetchá RozálieActivity Lanškroun0700:01:32-
4D2918Konývková KristýnaSki klub Ústí nad Orlicí0600:01:35-
5D2105Vacková AnetaISCAREX Česká Třebová0600:01:35-
6D21120Preislerová ElenaISCAREX Česká Třebová0600:01:38-
7D21251Marholdová AnetaHorní Jelení0700:01:39-
8D21316Škodová Denisaneregistrována0700:01:41-
9D21415Škodová Kristýnaneregistrována0700:01:41-
10D21564Řeháková Nella-0600:01:42-
11D21673Řežábková Michaela Zuzana-0600:01:48-
12D21737Ptáčková LucieBrzdy Horní Čermná0700:01:51-
13D2186Nováková PavlínaNymburk0700:01:56-
14D21974Lánová AnetaČeská Třebová0700:02:02-
Nejmladší žáci I r. 04-05 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M1410Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:01:26102,49
2M1513Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2899,25
3M1641Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:01:2898,26
4M1757Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:2997,25
5M1959Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3387,19
6M11138Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:4267,04
Nejmladší žákyně I r. 04-05 (trať 0,45 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1156Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:24101,85
2Z1258Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:25100,95
3Z1367Červená EliškaDukla Polička0400:01:2697,20
4Z1831Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:2990,92
5Z11040Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:3967,80
6Z11233Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:4259,38
7Z1134Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:4358,41
8Z11478Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:4944,11
9Z1157Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:5432,69
10Z11648Kerberová Annaneregistrována0500:02:073,00
11Z11779Benešová VeronikaSemanín0500:02:313,00
12Z11811Plocová NicoleČeská Třebová0500:03:343,00
Nejmladší žáci II r. 02-03 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:07106,28
2M2481Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:1498,67
3M2666Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:1895,06
4M2769Budig MatoušAtletika Polička0300:03:1993,40
5M2868Mužík MartinAT Polička0300:03:2092,98
6M21082Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:3675,83
7M21191Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:3972,38
8M2129Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:03:4170,33
9M21460Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:4368,85
10M21585Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:03:4764,97
11M21644Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:4863,64
12M21746Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:03:5160,73
13M2188Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5357,89
14M22089Dvořák VáclavHylváty0300:04:2029,91
Nejmladší žákyně II r. 02-03 (trať 0,9 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z2219Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:12101,15
2Z2349Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:13100,21
3Z2545Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1598,64
4Z2983Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:3280,62
5Z21339Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4270,28
6Z21961Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:5556,63
7Z22184Nováková Julie-0300:04:483,00
Mladší žáci r. 00-01 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Boháč BonifácAC Choceň0100:04:09103,17
2M3247Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:11101,81
3M33119Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:04:1995,02
4M34108Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:04:2292,53
5M31662Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:05:0062,55
6M31795Kloboučník František-0100:05:0261,55
Mladší žákyně r. 00-01 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z39107Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:39102,77
2Z310104Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:4399,50
3Z31190Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:4697,73
4Z31426Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:5492,33
5Z319117Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:05:1179,68
6Z32063Hajná VeronikaČeská Třebová0100:06:0044,98
7Z321114Pakostová Kateřina-0100:06:2726,28
Starší žáci r. 98-99 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M4398Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:06101,90
2M4428Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:08:09100,57
3M45122Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:1697,53
4M4670Mužík JanAtletika Polička9800:08:2295,39
5M4727Gregora JakubActivity Lanškroun9800:08:2992,18
Starší žákyně r. 98-99 (trať 1,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z45118Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:24104,04
2Z46101Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:27101,77
3Z47102Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:3894,18
4Z4896Kloboučníková Valentýna-9800:04:3893,67
5Z41234Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:04:5084,92
6Z41350Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5084,64
7Z415115Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5580,86
8Z418116Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:0375,10
Dorostenci r. 96-97 (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5193Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:33110,31
2M52121Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:44105,51
3M58120Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:08:3584,19
4M59109Pavlas JanActivity Lanškroun9600:08:3882,84
Dorostenky r. 96-97 (trať 1,2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Junioři 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Juniorky 18-19 let (trať 6 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
Muži A 20-39 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52105,71
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3797,93
3MA367Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:4696,37
4MA487Hrdina PavelAK Perná8800:20:0393,35
5MA544Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:0692,98
6MA64Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:20:1092,31
7MA732Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3088,84
8MA859Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0882,29
9MA1029Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1880,54
10MA1194Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:2878,85
11MA12104Řemínek MatějAC Choceň8600:21:3976,96
12MA1340Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:21:4076,80
13MA1472Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:0372,82
14MA1531Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:22:0772,11
15MA1656Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:2269,53
16MA1923Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:5663,76
17MA2575Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4655,19
18MA2677Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4655,13
19MA2835Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:0551,88
20MA3374Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:1649,98
21MA37102Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:1939,19
22MA43105Pirkl MartinČeská Třebová8800:25:5433,19
23MA4418Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5433,10
24MA451Smolík MarekČeská Třebová8800:26:0730,95
25MA47106Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:1429,74
26MA5273Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:1119,82
27MA5324Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:1818,69
28MA59107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:483,18
Muži B 40-49 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:11108,45
2MB1761Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:2397,61
3MB1893Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:4893,94
4MB2070Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:23:0791,00
5MB2316Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:3686,72
6MB2427Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:3786,53
7MB2942Sedláček RomanLanškroun6400:24:0582,26
8MB3152Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:0981,68
9MB3411Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3378,09
10MB3617Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:25:1871,24
11MB3896Belobrad IvanŽamberk6600:25:2170,83
12MB4698Kalous Tomᚎamberk6400:26:0963,58
13MB5014Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4857,67
14MB56100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:28:1045,43
15MB6088Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:5039,41
16MB6292Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:29:1236,07
17MB6928Dvořák OldřichHylváty6900:30:3024,21
18MB7030Kloboučník Jan-6900:30:3823,07
Muži C 50-59 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC21103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:23:08109,04
2MC3095Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:24:06101,10
3MC3957Skalický JosefŽichlínek6200:25:2889,85
4MC5182Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:0077,22
5MC6343Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:1458,72
6MC6864Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2648,79
-MC-60Kopecký LiborAC Vysoké Mýto56DNF-
Muži D 60-69 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD4265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:42114,70
2MD5821Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:3294,29
3MD6166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0091,01
4MD6668Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:0882,82
5MD6738Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:30:0982,63
6MD822Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:2130,74
7MD8351Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:5626,58
Muži E 70 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME7489Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:31108,52
2ME7662Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:53106,40
3ME8125Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:3085,08
4ME8449Hrubý MilanBlansko3800:39:3866,63
5ME8547Kubík JosefPtačina Adamov3800:41:2656,05
6ME87101Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:503,00
Ženy A 20-34 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2226Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:31103,29
2ZA2799Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:24:0199,10
3ZA3236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1297,61
4ZA3585Vévodová MartinaAK Perná9000:25:0390,41
5ZA5481Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5266,86
6ZA5545Marholdová LucieChoceň8300:27:5766,25
7ZA5737Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1064,33
8ZA6497Kalousová AlenaŽamberk8000:29:2653,82
9ZA7934Vopelková DominikaJaroměř9300:33:3918,54
Ženy B 35-44 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB4815Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:17114,59
2ZB4984Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:42111,61
3ZB7258Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:0473,80
4ZB7383Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:1672,37
5ZB7590Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:4668,80
6ZB7813Hrušková DarinaČeská Třebová7500:33:3263,39
Ženy C 45-54 let (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC4078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:29111,91
2ZC4148Jirásková EvaLanškroun6400:25:42110,28
3ZC657Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0677,81
4ZC8033Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2938,01
5ZC8641Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:053,00
Ženy D 55 let a starší (trať 6 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD718Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:53107,93
2ZD775Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2692,07
Vozíčkáři (trať 0,2 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
H1 - dívky (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H12010Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:52-
2H1239Kopistová VěraRadost Žampach5800:00:56-
H2 - chlapci (trať 0,2 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H217Macháček PetrRadost Žampach 00:00:34-
2H223Mareš MilošDomov pod hradem Žampach7300:00:34-
3H254Mareš JaroslavRadost Žampach 00:00:37-
4H286Cinfeld JiříÚSP Žampach 00:00:39-
5H292Starenko LubošRadost Žampach 00:00:40-
6H2118Kopista JosefRadost Žampach 00:00:43-
7H2175Suchý Ladislavneregistrován 00:00:48-
H3 - dívky (trať 0,35 km)
V této kategorii neběžel žádný závodník.
H4 - chlapci (trať 0,35 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H461Bílý MilanZákladní škola speciální Lanškroun0200:01:27-
Lidový běh (trať 2,4 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1LB10411Boháč BonifácAC Choceň0100:09:40-
2LB11415Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:58-
3LB12420Kyncl TomášČeská Třebová8000:10:13-
4LB13410Boháč PankrácAC Choceň0600:10:54-
5LB14421Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:12-
6LB15422Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:11:12-
7LB16401Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:13-
8LB17402Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:11:13-
9LB18412Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:11:35-
10LB19423Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:11:54-
11LB20403Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:37-
12LB21424Pakostová Kateřina-0100:13:19-
13LB22428Chlupová LucieTJ Svitavy0400:13:32-
14LB23408Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:35-
15LB24409Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:13:35-
16LB25407Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:14:15-
17LB26419Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:26-
18LB27427Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:15:26-
19LB28425Gregora JakubActivity Lanškroun9800:15:57-
20LB29406Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:16:05-
21LB30417Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:16:11-
22LB31405Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:16:11-
23LB32418Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:16-
24LB33404Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:16:16-
25LB34413Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:16:21-
26LB35416Gregorová KateřinaLanškroun7500:16:21-
27LB36426Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:22-
28LB37414Chlup JiříActivity Lanškroun7000:16:23-
Trať 0,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1H217Macháček PetrRadost Žampach 00:00:34-
2H223Mareš MilošDomov pod hradem Žampach7300:00:34-
1C1377Kumpošt RadovanČtyřka Česká Třebová0800:00:36-
2C1453Gregora LukášLanškroun0800:00:37-
3H254Mareš JaroslavRadost Žampach 00:00:37-
3C1672Brychta JakubCerekvice nad Loučnou0800:00:37-
4C1788Motyčka Matyáš-0800:00:39-
4H286Cinfeld JiříÚSP Žampach 00:00:39-
5H292Starenko LubošRadost Žampach 00:00:40-
1D11055Brusenbauchová NelaSKI Klub Česká Třebová0800:00:42-
6H2118Kopista JosefRadost Žampach 00:00:43-
5C11225Resler FilipRC Dětský svět Lanškroun0900:00:44-
6C11387Blaško FilipSKI Klub Česká Třebová0800:00:45-
7C114110Marhold JanChoceň0800:00:46-
2D11599Kynclová SofieČeská Třebová0800:00:46-
8C11642Hemelík VítekTJ Sokol Jaroměř0900:00:47-
7H2175Suchý Ladislavneregistrován 00:00:48-
3D11894Kovářová AnnaBudislav0800:00:48-
9C11912Ploc MatoušČeská Třebová0800:00:51-
1H12010Hajzlerová JanaKorunka Lanškroun6600:00:52-
10C12117Hlaváček JanMŠ Rudoltice0800:00:53-
11C12286Šlesinger Jaroslavneregistrován0800:00:56-
2H1239Kopistová VěraRadost Žampach5800:00:56-
12C124106Janoušek Ondřejneregistrován0800:00:56-
4D12521Preislerová Agáta NelaISCAREX Česká Třebová0900:00:57-
13C126100Končický Marek-0800:00:58-
5D127103Broulíková Nela-0900:01:00-
14C128111Czajkowski Matěj-0900:01:00-
6D12971Brychtová VeronikaCerekvice nad Loučnou1000:01:01-
15C13092Kyncl JakubSKI Klub Česká Třebová0900:01:01-
16C13152Marhold DanielHorní Jelení0900:01:06-
7D13297Nechvílová ElaHeřmanův Městec1000:01:06-
8D13354Gregorová AnnaLanškroun1000:01:06-
9D13480Dejdarová TerezaČeská Třebová1000:01:11-
10D13536Šmídová ViktorieČeská Třebová0900:01:15-
17C13676Nedvídek Filipneregistrován1100:01:22-
11D13732Bartošová VeronikaSokol Dolní Újezd1100:01:39-
18C13875Lána LukášČeská Třebová1000:01:49-
12D13929Gregorová JanaLanškroun1100:02:05-
19C14035Kebrle MatoušISCAREX Česká Třebová1100:02:22-
13D141112Marholdová NikolaChoceň1000:02:26-
20C142105Pirkl VítČeská Třebová1000:02:37-
21C143113Trávníček OndřejPřívrat1000:03:06-
Trať 0,45 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1Z1156Serbousková SáraSKI Klub Česká Třebová0400:01:24101,85
2Z1258Burešová MarkétaSKI Klub Česká Třebová0400:01:25100,95
3Z1367Červená EliškaDukla Polička0400:01:2697,20
1M1410Jadrný TomášRENOVA RACE Team0400:01:26102,49
2M1513Vetchý KryštofActivity Lanškroun0400:01:2899,25
3M1641Hovorka MatoušTJ Sokol Altetika Jaroměř0400:01:2898,26
4M1757Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:01:2997,25
4Z1831Gregorová MichaelaAtletika Albrechtice0400:01:2990,92
5M1959Gregor JanSKI Klub Česká Třebová0400:01:3387,19
5Z11040Chlupová LucieTJ Svitavy0400:01:3967,80
6M11138Borek ViktorTJ Spartak OEZ Letohrad0400:01:4267,04
6Z11233Koldinská EliškaTJ Sokol Hradec Králové0500:01:4259,38
7Z1134Blaško SáraSKI Klub Česká Třebová0500:01:4358,41
8Z11478Kumpoštová AndreaČtyřka Česká Třebová0500:01:4944,11
9Z1157Smoláková RitaRybníky Lanškroun0500:01:5432,69
10Z11648Kerberová Annaneregistrována0500:02:073,00
11Z11779Benešová VeronikaSemanín0500:02:313,00
12Z11811Plocová NicoleČeská Třebová0500:03:343,00
Trať 0,9 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M2130Gregora FilipActivity Lanškroun0200:03:07106,28
1Z2219Jansová DenisaTJ Sokol Deštné0200:03:12101,15
2Z2349Pourová AlžbětaTJ Sokol Jaroměř0200:03:13100,21
2M2481Dostálek VojtěchASPV Těchonín0200:03:1498,67
3Z2545Hanáková KláraActivity Lanškroun0200:03:1598,64
3M2666Költö MatějTJ Jiskra Králiky0300:03:1895,06
4M2769Budig MatoušAtletika Polička0300:03:1993,40
5M2868Mužík MartinAT Polička0300:03:2092,98
4Z2983Kolářová AdélaISCAREX Česká Třebová0300:03:3280,62
6M21082Kolář OndřejISCAREX Česká Třebová0300:03:3675,83
7M21191Frydrych BedřichAC Choceň0300:03:3972,38
8M2129Pfeifer MichalRybníky Lanškroun0200:03:4170,33
5Z21339Borková AgátaTJ Spartak OEZ Letohrad0200:03:4270,28
9M21460Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:03:4368,85
10M21585Blaško PetrSKI Klub Česká Třebová0200:03:4764,97
11M21644Hemelík JindřichTJ Sokol Jaroměř0300:03:4863,64
12M21746Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:03:5160,73
13M2188Smolák BedřichISCAREX Česká Třebová0300:03:5357,89
6Z21961Šmídová SáraSKI Klub Česká Třebová0200:03:5556,63
14M22089Dvořák VáclavHylváty0300:04:2029,91
7Z22184Nováková Julie-0300:04:483,00
Trať 1,2 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M313Boháč BonifácAC Choceň0100:04:09103,17
2M3247Chlup TomášActivity Lanškroun0000:04:11101,81
3M33119Petiška VojtěchTJ Sokol Jaroměř0000:04:1995,02
4M34108Pavlas LadislavActivity Lanškroun0000:04:2292,53
1Z45118Smoláková AlexandraBK Vysoké Mýto9800:04:24104,04
2Z46101Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:04:27101,77
3Z47102Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:04:3894,18
4Z4896Kloboučníková Valentýna-9800:04:3893,67
1Z39107Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:04:39102,77
2Z310104Derková MartinaAtletika Jablonné nad Orlicí0100:04:4399,50
3Z31190Frydrychová EliškaAC Choceň0100:04:4697,73
5Z41234Koldinská TerezaTJ Sokol Hradec Králové9800:04:5084,92
6Z41350Pourová MarkétaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5084,64
4Z31426Gregorová MonikaActivity Lanškroun0000:04:5492,33
7Z415115Truhlářová LucieTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:04:5580,86
5M31662Olbrich MartinSKI Klub Česká Třebová0000:05:0062,55
6M31795Kloboučník František-0100:05:0261,55
8Z418116Cejnarová EliškaTJ Sokol Atletika Jaroměř9900:05:0375,10
5Z319117Vindušková BarbaraAtletika Albrechtice0100:05:1179,68
6Z32063Hajná VeronikaČeská Třebová0100:06:0044,98
7Z321114Pakostová Kateřina-0100:06:2726,28
Trať 2,4 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1M5193Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:07:33110,31
2M52121Szkwarek GrzegorzULKS Bystrzyca Klodska9700:07:44105,51
1M4398Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:06101,90
2M4428Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:08:09100,57
3M45122Mlynář VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:08:1697,53
4M4670Mužík JanAtletika Polička9800:08:2295,39
5M4727Gregora JakubActivity Lanškroun9800:08:2992,18
3M58120Petiška OndřejTJ Sokol Jaroměř9700:08:3584,19
4M59109Pavlas JanActivity Lanškroun9600:08:3882,84
1LB10411Boháč BonifácAC Choceň0100:09:40-
2LB11415Chlup TomášActivity Lanškroun0000:09:58-
3LB12420Kyncl TomášČeská Třebová8000:10:13-
4LB13410Boháč PankrácAC Choceň0600:10:54-
5LB14421Hypešová NatálieTJ Sokol Jaroměř9900:11:12-
6LB15422Suchánková NikolTJ Sokol Jaroměř9900:11:12-
7LB16401Vondra VojtěchVencl Tým Ústí nad Orlicí9800:11:13-
8LB17402Vebr PatrikVencl Team Ústí nad Orlicí9800:11:13-
9LB18412Chlup OndřejActivity Lanškroun0300:11:35-
10LB19423Vebr DominikSKI Klub Česká Třebová0300:11:54-
11LB20403Vebrová MonikaČeská Třebová7900:12:37-
12LB21424Pakostová Kateřina-0100:13:19-
13LB22428Chlupová LucieTJ Svitavy0400:13:32-
14LB23408Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:13:35-
15LB24409Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:13:35-
16LB25407Horáčková PavlaAC Moravská Slavia Brno7700:14:15-
17LB26419Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová0300:15:26-
18LB27427Hruška VladislavSKI Klub Česká Třebová0400:15:26-
19LB28425Gregora JakubActivity Lanškroun9800:15:57-
20LB29406Abrahám LuděkAtletika Jablonné nad Orlicí0200:16:05-
21LB30417Gregorová MichaelaActivity Lanškroun0400:16:11-
22LB31405Abrahámová TerezaAtletika Jablonné nad Orlicí0000:16:11-
23LB32418Gregora FilipActivity Lanškroun0200:16:16-
24LB33404Abrahámová VladimíraAtletika Jablonné nad Orlicí7600:16:16-
25LB34413Chlupová MonikaActivity Lanškroun7700:16:21-
26LB35416Gregorová KateřinaLanškroun7500:16:21-
27LB36426Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:16:22-
28LB37414Chlup JiříActivity Lanškroun7000:16:23-
Trať 6 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52105,71
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3797,93
3MA367Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:4696,37
4MA487Hrdina PavelAK Perná8800:20:0393,35
5MA544Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:0692,98
6MA64Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:20:1092,31
7MA732Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3088,84
8MA859Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0882,29
1MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:11108,45
9MA1029Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1880,54
10MA1194Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:2878,85
11MA12104Řemínek MatějAC Choceň8600:21:3976,96
12MA1340Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:21:4076,80
13MA1472Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:0372,82
14MA1531Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:22:0772,11
15MA1656Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:2269,53
2MB1761Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:2397,61
3MB1893Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:4893,94
16MA1923Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:5663,76
4MB2070Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:23:0791,00
1MC21103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:23:08109,04
1ZA2226Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:31103,29
5MB2316Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:3686,72
6MB2427Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:3786,53
17MA2575Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4655,19
18MA2677Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4655,13
2ZA2799Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:24:0199,10
19MA2835Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:0551,88
7MB2942Sedláček RomanLanškroun6400:24:0582,26
2MC3095Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:24:06101,10
8MB3152Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:0981,68
3ZA3236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1297,61
20MA3374Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:1649,98
9MB3411Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3378,09
4ZA3585Vévodová MartinaAK Perná9000:25:0390,41
10MB3617Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:25:1871,24
21MA37102Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:1939,19
11MB3896Belobrad IvanŽamberk6600:25:2170,83
3MC3957Skalický JosefŽichlínek6200:25:2889,85
1ZC4078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:29111,91
2ZC4148Jirásková EvaLanškroun6400:25:42110,28
1MD4265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:42114,70
22MA43105Pirkl MartinČeská Třebová8800:25:5433,19
23MA4418Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5433,10
24MA451Smolík MarekČeská Třebová8800:26:0730,95
12MB4698Kalous Tomᚎamberk6400:26:0963,58
25MA47106Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:1429,74
1ZB4815Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:17114,59
2ZB4984Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:42111,61
13MB5014Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4857,67
4MC5182Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:0077,22
26MA5273Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:1119,82
27MA5324Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:1818,69
5ZA5481Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5266,86
6ZA5545Marholdová LucieChoceň8300:27:5766,25
14MB56100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:28:1045,43
7ZA5737Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1064,33
2MD5821Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:3294,29
28MA59107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:483,18
15MB6088Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:5039,41
3MD6166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:0091,01
16MB6292Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:29:1236,07
5MC6343Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:1458,72
8ZA6497Kalousová AlenaŽamberk8000:29:2653,82
3ZC657Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0677,81
4MD6668Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:0882,82
5MD6738Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:30:0982,63
6MC6864Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:2648,79
17MB6928Dvořák OldřichHylváty6900:30:3024,21
18MB7030Kloboučník Jan-6900:30:3823,07
1ZD718Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:53107,93
3ZB7258Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:0473,80
4ZB7383Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:1672,37
1ME7489Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:31108,52
5ZB7590Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:4668,80
2ME7662Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:53106,40
2ZD775Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2692,07
6ZB7813Hrušková DarinaČeská Třebová7500:33:3263,39
9ZA7934Vopelková DominikaJaroměř9300:33:3918,54
4ZC8033Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:2938,01
3ME8125Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:3085,08
6MD822Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:2130,74
7MD8351Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:5626,58
4ME8449Hrubý MilanBlansko3800:39:3866,63
5ME8547Kubík JosefPtačina Adamov3800:41:2656,05
5ZC8641Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:053,00
6ME87101Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:503,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA180Hübl RadekVencl tým Ústí nad Orlicí8800:18:52105,71
2MA239Horáček MichalISCAREX Česká Třebová7500:19:3797,93
3MA367Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:19:4696,37
4MA487Hrdina PavelAK Perná8800:20:0393,35
5MA544Záveský FilipISCAREX Česká Třebová9300:20:0692,98
6MA64Vetchý RadimActivity Lanškroun7500:20:1092,31
7MA732Nechvíl PetrAC Choceň9100:20:3088,84
8MA859Kopecký JanHvězda SKP Pardubice9000:21:0882,29
9MB969Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:21:1181,67
10MA1029Buriánek TomášSKI Klub Česká Třebová8900:21:1880,54
11MA1194Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:21:2878,85
12MA12104Řemínek MatějAC Choceň8600:21:3976,96
13MA1340Bárta VojtěchTJ Jiskra Ústí nad Orlicí9200:21:4076,80
14MA1472Bogdał PawełULKS Bystrzyca Klodzka7600:22:0372,82
15MA1531Nechvíl LukášHeřmanův Městec8300:22:0772,11
16MA1656Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:22:2269,53
17MB1761Mrklovský MiroslavSTALAK Devoss Rychnov nad Kněžnou7200:22:2369,30
18MB1893Kouřil KarelAC Vysoké Mýto7200:22:4865,12
19MA1923Radiměřský KarelAtletika Polička8700:22:5663,76
20MB2070Jadrný LubomírRENOVA RACE Team7300:23:0761,77
21MC21103Orlich PetrFORT SMC Ústí nad Orlicí6100:23:0861,59
22MB2316Chlup JiříActivity Lanškroun7000:23:3656,90
23MB2427Dostálek PetrASPV Těchonín6700:23:3756,67
24MA2575Bogdał RomanULKS Bystrzyca Klodzka7900:23:4655,19
25MA2677Pusz PawelULKS Bystryca Klodzka8100:23:4655,13
26MA2835Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:24:0551,88
27MB2942Sedláček RomanLanškroun6400:24:0551,81
28MC3095Krátký LubošAtletika Lanškroun6200:24:0651,68
29MB3152Scheuer JanActivity Lanškroun6600:24:0951,15
30MA3374Bogdał LukaszULKS Bystrzyca Klodzka8200:24:1649,98
31MB3411Gregora ZdenekActivity Lanškroun7300:24:3347,06
32MB3617Pour JiříTJ SOKOL Jaroměř7000:25:1839,25
33MA37102Záveský MarekOrel Česká Třebová9000:25:1939,19
34MB3896Belobrad IvanŽamberk6600:25:2138,78
35MC3957Skalický JosefŽichlínek6200:25:2837,63
36MD4265Kubišta OtoTJ Dlouhá Třebová5300:25:4235,11
37MA43105Pirkl MartinČeská Třebová8800:25:5433,19
38MA4418Marhold LubošHorní Jelení7700:25:5433,10
39MA451Smolík MarekČeská Třebová8800:26:0730,95
40MB4698Kalous Tomᚎamberk6400:26:0930,51
41MA47106Živný MarekOrel Orlice Letohrad9100:26:1429,74
42MB5014Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:26:4823,78
43MC5182Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:27:0021,86
44MA5273Ježek OndřejTJ Sokol Ústí nad Orlicí8500:27:1119,82
45MA5324Havelka MiloslavISCAREX Česká Třebová8000:27:1818,69
46MB56100Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:28:109,82
47MD5821Červ MiloslavAtletika Polička5000:28:325,94
48MA59107Kebrle MilanISCAREX Česká Třebová7500:28:483,18
49MB6088Mlynář VlastimilOrel Dolní Dobrouč6400:28:503,00
50MD6166Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:29:003,00
51MB6292Donát VáclavVencl Tým Ústí nad Orlicí6500:29:123,00
52MC6343Grätz LuděkSokol Ústí nad Orlicí5800:29:143,00
53MD6668Vilhelm VáclavPřívrat5100:30:083,00
54MD6738Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:30:093,00
55MC6864Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:30:263,00
56MB6928Dvořák OldřichHylváty6900:30:303,00
57MB7030Kloboučník Jan-6900:30:383,00
58ME7489Sedláček FrantišekSokol Rychnov nad Kněžnou4000:32:313,00
59ME7662Marek JiříOrel Vysoké Mýto4300:32:533,00
60ME8125Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3500:36:303,00
61MD822Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:37:213,00
62MD8351Zajíc JanHvězda SKP Pardubice5300:37:563,00
63ME8449Hrubý MilanBlansko3800:39:383,00
64ME8547Kubík JosefPtačina Adamov3800:41:263,00
65ME87101Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:53:503,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2226Jiroušková JanaRCR Bike Team Česká Třebová7900:23:31103,29
2ZA2799Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:24:0199,10
3ZA3236Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:24:1297,61
4ZA3585Vévodová MartinaAK Perná9000:25:0390,41
5ZC4078Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:25:2986,85
6ZC4148Jirásková EvaLanškroun6400:25:4285,01
7ZB4815Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:26:1780,16
8ZB4984Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:26:4276,63
9ZA5481Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:27:5266,86
10ZA5545Marholdová LucieChoceň8300:27:5766,25
11ZA5737Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:28:1064,33
12ZA6497Kalousová AlenaŽamberk8000:29:2653,82
13ZC657Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:30:0648,21
14ZD718Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:30:5341,66
15ZB7258Smoláková JiřinaBK Vysoké Mýto6900:32:0431,80
16ZB7383Ducháčková JanaISCAREX Česká Třebová7100:32:1630,10
17ZB7590Jetmarová EsterSokol Hylváty7000:32:4625,87
18ZD775Keprtová MiloslavaISCAREX Česká Třebová4800:33:2620,32
19ZB7813Hrušková DarinaČeská Třebová7500:33:3219,46
20ZA7934Vopelková DominikaJaroměř9300:33:3918,54
21ZC8033Nechvílová MiroslavaAC Choceň6000:35:293,11
22ZC8641Sedláčková HedvikaLanškroun6600:44:053,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 100%
Zvolená trasa závodu: 100%
Značení závodu: 100%
Vyhlášení výsledků: 90%
Zpracování výsledků: 100%
Ceny vítězům: 100%
Celkový dojem ze závodu: 100%

Závod hodnotilo celkem 1 návštěvníků.
Celkové hodnocení
99%

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód