Firma ISCAREX s.r.o.ISCAREX Team Česká TřebováCestování s Honzou
Hlavní strana
Doporučujeme
ISCAREX Junior teamISCAREX pohár 2018
Podporují nás
ISCAREX, s.r.o.ISCARHOLBAELEVENPardubický krajČeský běhBackground

Pardubická pětka na dráze

17.7.2013, středa

Propozice závodu

  • název závodu: Pardubická pětka na dráze
  • datum konání: 17.7.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: Hvězda SKP Pardubice

Sociální sítě

Místo konání

Městský atletický stadión v Pardubicích na Dukle
1. start - 16:30, 2. start - 17:15 (nad 20 min.), 3. start - 18:00 (pod 20 min.)

Přihlášky

na místě od 15:30 hodin

Startovné

50 Kč

Popis tratě

Délka: 5 km
Povrch: Polytan (8 drah po celém okruhu)

Ceny pro vítěze

Věcné pro prvních 5 mužů a prvních 5 žen v absolutním pořadí

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Hvězda SKP Pardubice – oddíl atletiky
Čs. armády 2515
530 02 Pardubice
Tel., fax: 466 304 881

Propozice pořadatele ve formátu PDF

Internetové stránky

http://www.hvezda-pardubice.cz

E-mailová adresa

jan.zajic@upce.cz

Fotogalerie ze závodu

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Muži A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:08101,77
2MA252Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:1999,53
3MA353Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2398,71
4MA454Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:4294,74
5MA555Mocek TomášAC Pardubice7900:17:0091,04
6MA757Horvát PetrZábřeh9400:17:2186,69
7MA858Šutera JosefAtletika Polička7900:17:3284,60
8MA959Rothanzl LukášPardubice8000:17:3883,26
9MA1060Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4781,42
10MA1363Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:18:0976,98
11MA1564Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:18:3272,22
12MA1665Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:18:3272,17
13MA1867Radiměřský KarelAtletika Polička8700:18:4868,96
14MA1968Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:5068,56
15MA2069Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:19:0266,11
16MA2170Živný MarekOrel Orlice9100:19:0465,68
17MA231Novák PavelKRB Chrudim8100:19:5056,33
18MA2627Marhold PetrChoceň7800:20:1052,19
19MA2773Šourek PatrikJR Running Sport Nasavrky9300:20:1052,04
20MA2974Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:20:3247,62
21MA335Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:20:3946,24
22MA3530Zeman TomášNeratovice8100:21:0041,80
23MA3933Jirák RomanBřehy7500:21:2137,64
24MA4738Novák JakubBřehy8300:22:2225,12
25MA5745Mička AntonínPardubice8300:23:595,16
26MA7650Kaválek OndřejOrel Orlice8300:36:163,00
-MA-24Leplt JiříTJ Svitavy85DNF-
-MA-80Podroužek DušanAC Slovan Liberec74DNF-
Muži B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB656Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:17:21106,38
2MB1161Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:5999,29
3MB1426Bláha KamilPardubice7200:18:2694,33
4MB2472Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5677,48
5MB3129Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:3370,75
6MB4575Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:0553,57
7MB509Švígler JanPardubice7200:22:5145,08
8MB6615Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:533,00
Muži C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:04110,20
2MC1766Žila MilošBystré6200:18:37104,44
3MC2828Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:2685,36
4MC3731Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:0977,80
5MC4236Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4870,97
6MC6077Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:24:5138,80
-MC-25Leplt JiříTriatlon Milovice61DNF-
Muži D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD346Bříza VladimírKRB Chrudim5100:20:54104,20
2MD3832Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:10101,73
3MD4337Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:5994,07
4MD4676Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:1591,46
5MD5141Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:22:5685,13
6MD5310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0084,42
7MD5443Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:23:0883,25
8MD5544Krajtl SvatoplukPardubice4900:23:1382,44
9MD5611Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:5176,58
10MD5912Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1972,18
11MD6214Leszkow JosefMK Hlinsko5100:25:3859,78
12MD6716Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:29:0527,44
13MD6918Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2224,81
14MD7379Hejkrlík JiříSrch4800:31:265,42
Muži E (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME6113Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:30106,03
2ME6448Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:25:59102,27
3ME6578Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:2391,70
4ME6817Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:1078,10
5ME7120Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:5864,33
6ME7723Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:46:123,00
Ženy A (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2271Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:05112,26
2ZA303Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:3297,92
3ZA4034Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:21:2289,82
4ZA4839Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:2479,61
5ZA4940Marholdová LucieChoceň8300:22:3677,71
Ženy B (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB252Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:01105,35
2ZB324Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:20:3799,48
3ZB367Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:21:0495,17
4ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:2791,43
5ZB5242Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5676,94
Ženy C (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC448Jirásková EvaLanškroun6400:22:04125,26
2ZC5846Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:08108,84
3ZC7019Šternerová HanaHradec Králové6300:29:3365,90
4ZC7249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:2351,34
Ženy D (trať 5 km)
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD6347Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:25:52131,88
2ZD7421Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:2289,65
3ZD7522Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:0578,47
Trať 5 km
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:08101,77
2MA252Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:1999,53
3MA353Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2398,71
4MA454Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:4294,74
5MA555Mocek TomášAC Pardubice7900:17:0091,04
1MB656Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:17:21106,38
6MA757Horvát PetrZábřeh9400:17:2186,69
7MA858Šutera JosefAtletika Polička7900:17:3284,60
8MA959Rothanzl LukášPardubice8000:17:3883,26
9MA1060Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4781,42
2MB1161Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:5999,29
1MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:04110,20
10MA1363Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:18:0976,98
3MB1426Bláha KamilPardubice7200:18:2694,33
11MA1564Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:18:3272,22
12MA1665Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:18:3272,17
2MC1766Žila MilošBystré6200:18:37104,44
13MA1867Radiměřský KarelAtletika Polička8700:18:4868,96
14MA1968Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:5068,56
15MA2069Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:19:0266,11
16MA2170Živný MarekOrel Orlice9100:19:0465,68
1ZA2271Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:05112,26
17MA231Novák PavelKRB Chrudim8100:19:5056,33
4MB2472Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5677,48
1ZB252Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:01105,35
18MA2627Marhold PetrChoceň7800:20:1052,19
19MA2773Šourek PatrikJR Running Sport Nasavrky9300:20:1052,04
3MC2828Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:2685,36
20MA2974Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:20:3247,62
2ZA303Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:3297,92
5MB3129Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:3370,75
2ZB324Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:20:3799,48
21MA335Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:20:3946,24
1MD346Bříza VladimírKRB Chrudim5100:20:54104,20
22MA3530Zeman TomášNeratovice8100:21:0041,80
3ZB367Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:21:0495,17
4MC3731Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:0977,80
2MD3832Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:10101,73
23MA3933Jirák RomanBřehy7500:21:2137,64
3ZA4034Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:21:2289,82
4ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:2791,43
5MC4236Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4870,97
3MD4337Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:5994,07
1ZC448Jirásková EvaLanškroun6400:22:04125,26
6MB4575Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:0553,57
4MD4676Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:1591,46
24MA4738Novák JakubBřehy8300:22:2225,12
4ZA4839Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:2479,61
5ZA4940Marholdová LucieChoceň8300:22:3677,71
7MB509Švígler JanPardubice7200:22:5145,08
5MD5141Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:22:5685,13
5ZB5242Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5676,94
6MD5310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0084,42
7MD5443Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:23:0883,25
8MD5544Krajtl SvatoplukPardubice4900:23:1382,44
9MD5611Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:5176,58
25MA5745Mička AntonínPardubice8300:23:595,16
2ZC5846Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:08108,84
10MD5912Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:1972,18
6MC6077Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:24:5138,80
1ME6113Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:30106,03
11MD6214Leszkow JosefMK Hlinsko5100:25:3859,78
1ZD6347Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:25:52131,88
2ME6448Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:25:59102,27
3ME6578Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:2391,70
8MB6615Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:533,00
12MD6716Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:29:0527,44
4ME6817Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:1078,10
13MD6918Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:2224,81
3ZC7019Šternerová HanaHradec Králové6300:29:3365,90
5ME7120Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:5864,33
4ZC7249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:2351,34
14MD7379Hejkrlík JiříSrch4800:31:265,42
2ZD7421Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:2289,65
3ZD7522Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:0578,47
26MA7650Kaválek OndřejOrel Orlice8300:36:163,00
6ME7723Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:46:123,00
Absolutní pořadí mužů
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA151Bartoš DaliborLIAZ Jablonec nad Nisou7500:16:08101,77
2MA252Kratochvíl MilošHvězda SKP Pardubice7500:16:1999,53
3MA353Uchytil MilanKPA Pardubice7400:16:2398,71
4MA454Kovář JáchymTJ Jiskra Litomyšl9600:16:4294,74
5MA555Mocek TomášAC Pardubice7900:17:0091,04
6MB656Šourek KarelJR Running Sport Nasavrky6500:17:2186,75
7MA757Horvát PetrZábřeh9400:17:2186,69
8MA858Šutera JosefAtletika Polička7900:17:3284,60
9MA959Rothanzl LukášPardubice8000:17:3883,26
10MA1060Rohlík VáclavSpartak Slatiňany8000:17:4781,42
11MB1161Doucha JiříHvězda SKP Pardubice7100:17:5978,95
12MC1262Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:18:0477,97
13MA1363Čejka BořivojJR Running Sport Nasavrky8000:18:0976,98
14MB1426Bláha KamilPardubice7200:18:2673,48
15MA1564Mrázek JiříPinec Chlumec nad Cidlinou8500:18:3272,22
16MA1665Hejkrlík FilipSpartak Slatiňany7900:18:3272,17
17MC1766Žila MilošBystré6200:18:3771,24
18MA1867Radiměřský KarelAtletika Polička8700:18:4868,96
19MA1968Krunčík PavelSKI Skuhrov nad Bělou8500:18:5068,56
20MA2069Mrázek VladimírPinec Chlumec nad Cidlinou8500:19:0266,11
21MA2170Živný MarekOrel Orlice9100:19:0465,68
22MA231Novák PavelKRB Chrudim8100:19:5056,33
23MB2472Šimonek PavelHvězda SKP Pardubice6600:19:5654,92
24MA2627Marhold PetrChoceň7800:20:1052,19
25MA2773Šourek PatrikJR Running Sport Nasavrky9300:20:1052,04
26MC2828Sedlák JiříCyklokraus Author Přelouč5800:20:2648,92
27MA2974Moravec Filip3D Fitness Race Team8800:20:3247,62
28MB3129Kraus VáclavCyklokraus Author Přelouč6400:20:3347,51
29MA335Kahánek RadekAC TJ Jičín9000:20:3946,24
30MD346Bříza VladimírKRB Chrudim5100:20:5443,14
31MA3530Zeman TomášNeratovice8100:21:0041,80
32MC3731Kopecký LiborAC Vysoké Mýto5600:21:0940,07
33MD3832Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:21:1039,90
34MA3933Jirák RomanBřehy7500:21:2137,64
35MC4236Ducháček BedřichISCAREX Česká Třebová5900:21:4832,09
36MD4337Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:21:5929,86
37MB4575Kalousek JanHvězda SKP Pardubice7100:22:0528,58
38MD4676Červ MiloslavAtletika Polička5000:22:1526,42
39MA4738Novák JakubBřehy8300:22:2225,12
40MB509Švígler JanPardubice7200:22:5119,23
41MD5141Goldbach VáclavSK Týniště nad Orlicí5000:22:5618,13
42MD5310Šafář JaroslavNAA Ústí nad Orlicí5100:23:0017,19
43MD5443Václavík JaroslavSK OMT Pardubice4800:23:0815,66
44MD5544Krajtl SvatoplukPardubice4900:23:1314,59
45MD5611Vilhelm VáclavPřívrat5100:23:516,91
46MA5745Mička AntonínPardubice8300:23:595,16
47MD5912Leszkow PetrMK Hlinsko4400:24:193,00
48MC6077Bajer MilanCafe Bajer Pardubice5500:24:513,00
49ME6113Jelínek MatějHvězda SKP Pardubice4200:25:303,00
50MD6214Leszkow JosefMK Hlinsko5100:25:383,00
51ME6448Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:25:593,00
52ME6578Brádle VáclavSokol Chuchelná3700:27:233,00
53MB6615Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:28:533,00
54MD6716Chocholouš DaliborDubina Pardubice4600:29:053,00
55ME6817Doleček FrantišekTJ Slavoj Stará Boleslav4300:29:103,00
56MD6918Šimůnek JanISCAREX Česká Třebová4900:29:223,00
57ME7120Rossi OttoISCAREX Česká Třebová4300:30:583,00
58MD7379Hejkrlík JiříSrch4800:31:263,00
59MA7650Kaválek OndřejOrel Orlice8300:36:163,00
60ME7723Soukup JiříTJ Liga 100 Hradec Králové2700:46:123,00
Absolutní pořadí žen
PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2271Kozáková DenisaHvězda SKP Pardubice7900:19:05108,02
2ZB252Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:20:0198,62
3ZA303Jirásková HankaISCAREX Česká Třebová8900:20:3293,36
4ZB324Brumlichová RomanaMedvědí Doupě7600:20:3792,54
5ZB367Samková ErikaSK Nové Město nad Metují7700:21:0488,09
6ZA4034Duffová IvanaTJ Maratonstav Úpice8100:21:2285,08
7ZB4135Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:21:2784,21
8ZC448Jirásková EvaLanškroun6400:22:0478,04
9ZA4839Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:22:2474,64
10ZA4940Marholdová LucieChoceň8300:22:3672,69
11ZB5242Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:22:5669,22
12ZC5846Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:24:0857,18
13ZD6347Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:25:5239,70
14ZC7019Šternerová HanaHradec Králové6300:29:333,00
15ZC7249Kostřicová BlankaČeská Třebová6100:31:233,00
16ZD7421Rossi LenkaISCAREX Česká Třebová5400:32:223,00
17ZD7522Jelínková MagdalenaHvězda SKP Pardubice4500:34:053,00

Hodnocení zavodu

Závod ještě nebyl hodnocen.

Názory na závod

K tomuto závodu nejsou zaznamenány žádné názory.

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
E-mailová adresa:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód