hlavní strana



ISCAREX Junior team


terminovka.cz

ISCAREX pohár 2018


ISCAR


HOLBA


ELEVEN


Pardubický kraj


Český běh


Sázava - Lázek

1.9.2013, neděle

Propozice závodu

  • název závodu: Sázava - Lázek
  • datum konání: 1.9.2013
  • zobrazeno již 0x
  • pořadatel: SPS Sázava

Sociální sítě

Místo konání

OÚ Sázava u Lanškrouna
9:30 hodin

Přihlášky

od 8:30 na fotbalovém hřišti

Startovné

80 Kč

Popis tratě

Délka: 7,9 km
Převýšení: 375 m

Tento závod je součástí těchto pohárů

Ostatní informace

Jiří Malátek
Sázava 122
tel. 724 186 758

Internetové stránky

http://www.spssazava.cz

E-mailová adresa

malatek.jiri@seznam.cz

Tento závod se konal také

Datum konáníJméno závoduZávodníků
2.9.2018Sázava - Lázek-
3.9.2017Běh Sázava - Lázek66
4.9.2016Sázava - Lázek73
30.8.2015Sázava - Lázek73
31.8.2014Sázava - Lázek78
2.9.2012Sázava - Lázek81
4.9.2011Sázava - Lázek94
5.9.2010Sázava - Lázek90
6.9.2009Sázava - Lázek87
31.8.2008Sázava - Lázek106
2.9.2007Sázava - Lázek79
3.9.2006Sázava - Lázek105
4.9.2005Sázava - Lázek60
5.9.2004Sázava - Lázek56
7.9.2003Sázava - Lázek67
8.9.2002Sázava - Lázek74
2.9.2001Sázava - Lázek90
3.9.2000Sázava - Lázek86
5.9.1999Sázava - Lázek82
6.9.1998Sázava - Lázek72
14.9.1997Sázava - Lázek58
8.9.1996Sázava - Lázek44
3.9.1995Sázava - Lázek61
4.9.1994Sázava - Lázek42
5.9.1993Sázava - Lázek37
6.9.1992Sázava - Lázek27
8.9.1991Sázava - Lázek39
8.9.1990Sázava - Lázek40
16.9.1989Sázava - Lázek37

Statistika závodu Sázava - Lázek

  • ročníků: 30
  • závodníků na všech ročnících: 1904

Nejpilnější závodníci

JménoRočníkPočet účastí
Sadílek Ota4626
Šimůnek Jan4919
Stránský Aleš6019
Bielčik Jindřich4019
Vacek Martin6918
Jirásková Eva6417
Svatoš Otakar3416
Krsek Miroslav4916
Novotná Eva4815
Šafář Jaroslav5115
Keprtová Miloslava4814
Stránský Tomáš6514
Křenek Miroslav5014
Zdeněk Bílý5913
Pechek František5313
Žák Jiří7113
Dostálek Petr6713
Zajíc Jan5313
Sadílek Václav5013
Šimůnek Jan8213
Dušková Lenka8013
Merta Jaroslav3512
Wendlig Miroslav5312
Rys Jaromír6412
Krsek Jaroslav5112
Horáček Michal7511
Ožana Václav6411
Volf Břetislav5211
Havran Miroslav3711
Mannlová Jana8011
Vraštilová Miloslava5610
Vítek Miroslav7210
Král Josef4010
Novotný Jiří4510
Ehrig Rudolf489
Matyášová Jana659
Doležal Martin709
Tučný Jan479
Marek Dalimil609
Javůrek Jiří489
Šrutek Stanislav589
Špacír Ladislav559
Stránská Adéla919
Čechal Milan599
Jorová Ludmila628
Zálešák František378
Vytlačilová Lenka848
Ouřecká Renáta708
Čechal Jaroslav618
Tempír František498

Fotogalerie ze závodu (pro více fotografií klikněte na danou fotografii)

Výsledky závodu

Sociální sítě

Vyberte rozsah zobrazených výsledků

Junioři (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:53102,85
2MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3699,02
3MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4698,13
4MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5297,59
5MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5392,16
6MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:2084,41
7MJ3681Pavlas JanActivity Lanškroun9600:43:0769,53

Muži A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:02106,73
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2199,02
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1094,25
4MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3192,20
5MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1881,76
6MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0377,38
7MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1076,69
8MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:0771,14
9MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0365,68
10MA3473Marhold PetrChoceň7800:42:5249,20
11MA3830Marhold LubošHorní Jelení7700:44:1241,39
12MA439Pavlas JakubLanškroun8700:46:4826,18

Muži B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:21112,16
2MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:41105,08
3MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:5382,76
4MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:1680,72
5MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:2579,93
6MB2680Souček JanŠumperk6500:41:3179,39
7MB2958Belobrad IvanŽamberk6600:41:5877,00
8MB3040Král PetrSPS Sázava6600:42:0176,74
9MB3215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1875,23
10MB4818Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:49:5734,58
11MB5328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:0023,69
12MB5772Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:413,00

Muži C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:43111,00
2MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:58104,38
3MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:4284,62
4MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3579,95
5MC3582Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0372,19
6MC4565Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2643,70
7MC5132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:5425,36

Muži D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:49108,30
2MD3353Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:42:25100,78
3MD3987Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:3190,92
4MD477Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:3067,51
5MD5050Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:51:1659,22
6MD5426Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:52:5651,39
7MD6225Wendlig MiroslavLuková5301:04:453,00

Muži E (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ME5648Bielčik JindřichLichkov4000:55:20113,10
2ME5868Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:48108,14
3ME6385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:3078,76
4ME6547Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:073,00

Juniorky (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZJ4024Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:44:41100,00

Ženy A (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2351Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:00112,14
2ZA3174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:12106,64
3ZA4477Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:4581,21
4ZA4686Honsová HanaActivity Lanškroun7900:48:5675,79
5ZA6046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:1033,49
6ZA6112Iliášová Dominikaneregistrována8601:00:5121,19

Ženy B (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZB2821Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:42120,90
2ZB4214Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:02102,29
3ZB5217Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:5876,81

Ženy C (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZC3738Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:03112,33
2ZC4169Jirásková EvaLanškroun6400:45:41105,37
3ZC4929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:0682,30
4ZC6455Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:10:273,00

Ženy D (trať 7,9 km, 375 m převýšení)

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZD5552Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:54105,50
2ZD598Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5794,50

Trať 7,9 km, 375 m převýšení

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:02106,73
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2199,02
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1094,25
1MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:21112,16
4MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3192,20
1MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:43111,00
2MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:41105,08
1MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:53102,85
2MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:58104,38
5MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1881,76
2MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3699,02
3MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4698,13
4MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5297,59
6MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0377,38
7MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1076,69
5MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5392,16
8MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:0771,14
9MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0365,68
6MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:2084,41
3MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:4284,62
1MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:49108,30
3MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:5382,76
1ZA2351Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:00112,14
4MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:1680,72
5MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:2579,93
6MB2680Souček JanŠumperk6500:41:3179,39
4MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3579,95
1ZB2821Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:42120,90
7MB2958Belobrad IvanŽamberk6600:41:5877,00
8MB3040Král PetrSPS Sázava6600:42:0176,74
2ZA3174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:12106,64
9MB3215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1875,23
2MD3353Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:42:25100,78
10MA3473Marhold PetrChoceň7800:42:5249,20
5MC3582Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0372,19
7MJ3681Pavlas JanActivity Lanškroun9600:43:0769,53
1ZC3738Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:03112,33
11MA3830Marhold LubošHorní Jelení7700:44:1241,39
3MD3987Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:3190,92
1ZJ4024Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:44:41100,00
2ZC4169Jirásková EvaLanškroun6400:45:41105,37
2ZB4214Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:02102,29
12MA439Pavlas JakubLanškroun8700:46:4826,18
3ZA4477Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:4581,21
6MC4565Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2643,70
4ZA4686Honsová HanaActivity Lanškroun7900:48:5675,79
4MD477Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:3067,51
10MB4818Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:49:5734,58
3ZC4929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:0682,30
5MD5050Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:51:1659,22
7MC5132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:5425,36
3ZB5217Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:5876,81
11MB5328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:0023,69
6MD5426Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:52:5651,39
1ZD5552Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:54105,50
1ME5648Bielčik JindřichLichkov4000:55:20113,10
12MB5772Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:413,00
2ME5868Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:48108,14
2ZD598Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5794,50
5ZA6046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:1033,49
6ZA6112Iliášová Dominikaneregistrována8601:00:5121,19
7MD6225Wendlig MiroslavLuková5301:04:453,00
3ME6385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:3078,76
4ZC6455Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:10:273,00
4ME6547Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:073,00

Absolutní pořadí mužů

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1MA13Blaha TomášAK Asics Kroměříž7600:33:02106,73
2MA270Miřejovský JiříVencl tým Ústí nad Orlicí7900:34:2199,02
3MA349Dvořák PavelBiatlon Prostějov8200:35:1094,25
4MB431Vacek MartinISCAREX Česká Třebová6900:35:2193,17
5MA55Kouřil TomášAC Vysoké Mýto9300:35:3192,20
6MC656Vacarda VladimírAC Slovan Liberec5900:35:4391,03
7MB727Žák JiříTechnika Brno EXTREME7100:36:4185,37
8MJ864Moravec JiříISCAREX Česká Třebová9600:36:5384,20
9MC936Ženčák JaroslavTJ Šumperk6100:36:5883,72
10MA1041Lachnit JanTJ Liga 100 Olomouc8000:37:1881,76
11MJ1161Seifert VojtěchSK Nové Město na Moravě9600:37:3680,01
12MJ1262Raus EvženSK Nové Město na Moravě9700:37:4679,03
13MJ1379Machotka DominikSPS Sázava9400:37:5278,45
14MA144Minář MartinŽichlínek8400:38:0377,38
15MA1537Vinduška PetrActivity Lanškroun9300:38:1076,69
16MJ1663Kalous MartinSK Nové Město na Moravě9500:38:5372,50
17MA1783Macháček LukášHOVRCH7900:39:0771,14
18MA186Švorčík PetrISCAREX Česká Třebová7600:40:0365,68
19MJ1916Pekař JanSK Nové Město na Moravě9700:40:2064,02
20MC2045Skalický JosefŽichlínek6200:40:4261,87
21MD212Krsek MiroslavMK Luková4900:40:4961,19
22MB2278Sedláček RomanActivity Lanškroun6400:40:5360,80
23MB2413Doležal MartinSPS Sázava7000:41:1658,56
24MB2539Scheuer JanActivity Lanškroun6600:41:2557,68
25MB2680Souček JanŠumperk6500:41:3157,09
26MC2722Šrůtek StanislavTJ Maratonstav Úpice5800:41:3556,70
27MB2958Belobrad IvanŽamberk6600:41:5854,46
28MB3040Král PetrSPS Sázava6600:42:0154,17
29MB3215Kačerovský MichalActivity Lanškroun6900:42:1852,51
30MD3353Krsek JaroslavSMC Fort Ústí nad Orlicí5100:42:2551,83
31MA3473Marhold PetrChoceň7800:42:5249,20
32MC3582Stránský AlešISCAREX Česká Třebová6000:43:0348,12
33MJ3681Pavlas JanActivity Lanškroun9600:43:0747,73
34MA3830Marhold LubošHorní Jelení7700:44:1241,39
35MD3987Kubišta OtoISCAREX Česká Třebová5300:44:3139,54
36MA439Pavlas JakubLanškroun8700:46:4826,18
37MC4565Nečas JosefTJ Maratonstav Úpice5800:48:2616,63
38MD477Bubeníček JiříSKI Skuhrov nad Bělou5100:49:3010,39
39MB4818Sadílek JindřichActivity Lanškroun7300:49:577,75
40MD5050Volf BřetislavActivity Lanškroun5200:51:163,00
41MC5132Hlaváček ZdeněkSKP Rychnov nad Kněžnou5400:51:543,00
42MB5328Borek PetrBrzdy Horní Čermná7000:52:003,00
43MD5426Sadílek OtaActivity Lanškroun4600:52:563,00
44ME5648Bielčik JindřichLichkov4000:55:203,00
45MB5772Krátký JosefHvězda SKP Pardubice6500:56:413,00
46ME5868Tomíšek JindřichOrel Horní Moštěnice3900:56:483,00
47MD6225Wendlig MiroslavLuková5301:04:453,00
48ME6385Merta JaroslavISCAREX Česká Třebová3501:05:303,00
49ME6547Svatoš OtakarISCAREX Česká Třebová3401:30:073,00

Absolutní pořadí žen

PořadíKategorieCelkověČísloJménoTeamRočníkVýkonBody
1ZA2351Stránská AdélaISCAREX Česká Třebová9100:41:00103,04
2ZB2821Krátká AnnaSKP Hvězda Pardubice6900:41:4299,68
3ZA3174Dušková LenkaISCAREX Česká Třebová8000:42:1297,28
4ZC3738Matyášová JanaDolní Dobrouč6500:44:0388,39
5ZJ4024Kovačičová KateřinaSK Nové Město na Moravě9600:44:4185,35
6ZC4169Jirásková EvaLanškroun6400:45:4180,54
7ZB4214Černá MarkétaISCAREX Česká Třebová7000:46:0278,86
8ZA4477Pirklová MarkétaISCAREX Česká Třebová7900:47:4570,62
9ZA4686Honsová HanaActivity Lanškroun7900:48:5664,93
10ZC4929Sejkorová LenkaISCAREX Česká Třebová6300:51:0654,52
11ZB5217Šimůnková PavlaISCAREX Česká Třebová7700:51:5850,36
12ZD5552Klaclová RenataISCAREX Česká Třebová5800:53:5441,07
13ZD598Vraštilová MiloslavaTJ Maratonstav Úpice5600:56:5726,42
14ZA6046Peterková VeronikaTJ Svitavy8400:58:1020,58
15ZA6112Iliášová Dominikaneregistrována8601:00:517,69
16ZC6455Sedláčková HedvikaActivity Lanškroun6601:10:273,00

Hodnocení zavodu

Organizace závodu: 80%
Zvolená trasa závodu: 90%
Značení závodu: 75%
Vyhlášení výsledků: 73%
Zpracování výsledků: 98%
Ceny vítězům: 77%
Celkový dojem ze závodu: 83%

Závod hodnotilo celkem 4 návštěvníků.
Celkové hodnocení
82%

Názory na závod

Závod byl super i pořadatelé a ostatní . Díky moc . Běžela jsem s Rixem a ten byl moc spokojený i já. Těším se na další ročník.
heda.sedlackova

Vaše hodnocení závodu

Organizace závodu:
Zvolená trasa závodu:
Značení závodu:
Vyhlášení výsledků:
Zpracování výsledků:
Ceny vítězům:
Celkový dojem:
Váš názor na závod:
Váš email:
Přepište kontrolní kód:Kontrolní kód